Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 cze 2020, 8:24

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Russell Brand to znany brytyjski aktor, komik, który także wielokrotnie występował w produkcjach Hollywood. Jego przeszłość jest dość mizerna - alkoholizm, nadużywanie narkotyków, 11 aresztowań. Jednakże od kilku lat ten człowiek zaczął przejawiać nową jakość siebie. W 2010 porzucił on swoje uzależnienia z pomocą odpowiednich terapii i zaczął prowadzić zupełnie inny tryb życia związany ze zdrowym wegetariańskim żywieniem się, jogą, medytacją i otwarciem na duchowość.
Można powiedzieć, że Russell odbił się od dna i zaczął płynąć ku powierzchni.
Jest to osoba publiczna, medialna i co najważniejsze nie kryjąca się ze swoimi poglądami na świat.
Z moich obserwacji zjawisko przebudzenia na duchowość pojawia się coraz częściej w kręgach aktorów np. Tom Cruse w Oblivion przedstawia proludzką, antyilluminacką idee ( http://davidicke.pl/forum/post188323.html?#p188323 ).

Obrazek

Russell Brand przebudził się ze snu, co można ujrzeć na tym filmie, który jest kompilacją jego różnych wypowiedzi z materiałów z mainstreemu. Zrozumiał co jest w życiu najważniejsze.
Bardzo zaimponował mi ten aktor, ponieważ z wielkim zaangażowaniem mówi on o przebudzeniu ludzkości i to na wielu mainstreamowych programach telewizyjnych. W niektórych momentach prowadzący nawet zatykają uszy - dla nich to za mocne słowa. :boisie:
Co ciekawe nie mówi on o jakiś wielkich teoriach ale o najprostszych elementach i praktycznych rzeczach. Czym jest jedność, dlaczego miłość jest ważna, kim jesteśmy, czym jest rzeczywistość, przypomina o niefizycznym aspekcie świadomości i wiele wiele innych konkretów.
Wielu ludzi świata sławy idzie na dno, a tutaj chciałem wam przedstawić pozytywny aspekt przebudzenia w kręgach ludzi sławnych, bo i tam on występuje :)

Polecam materiał jest dla mnie niezłą inspiracją :)
phpBB [video]

Puki co materiał tylko po ENG, być może ktoś będzie chciał to przetłumaczyć.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 04 lis 2014, 17:50 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree

Mnie jest on bardziej znany z brytyjskiej tv BBC. Rok temu Russel Brand byl gosciem w popularnym amerykanskim programie , ktory gospodarzem jest Mike Brzezinski nomen omen (Corka Zbyszka Brzezinskiego).

Ten wywiad odbil sie dosc szerokim echem w necie, pokazuje go takim jakim jest. Przy okazji duzo sie obsmiano z plytkosci jaka reprezentuje Mike Brzezinska i jak zawdziecz prace dzieki kontaktom ojca.

W/g mnie osobowosc godna dalszej uwagi,

phpBB [video]

http://www.youtube.com/watch?v=s2eDj39q0Fo

Awatar użytkownika

Gościu coraz bardziej mi się podoba, jedzie z tymi wszystkimi mainstreamowymi szumowinami jak chce :cwaniak:

Znalazłem kilka jego materiałów w wersji z napisami PL:

Jeremy Paxman vs. Russell Brand - cały wywiad [Napisy PL]
phpBB [video]

Ostra i konkretna wymiana argumentów :)

Russell Brand - Czas na Duchową Rewolucję [Napisy PL]
phpBB [video]

i tu znalazłem jeszcze to co podałeś wyżej w wersji z PL napisami.
Chcieli go wrolować i wyśmiać, a on ich zamiótł pokazując jak płytcy są i jak niekompetentni w swej pracy. Do tego oni się z tego jeszcze cieszą. :boisie:
Russell Brand upokarza telewizję śniadaniową [napisy PL]
phpBB [video]

Awatar użytkownika

Każdy kij ma dwa końce. Człowiek bardzo dziany, mówi o "duchowej rewolucji" ostro śmierdzi hipokryzją. Mówić pięknie potrafi każy ale zamieniać te słowa w czyn niekoniecznie..
Robienie PR w mediach i chęc zaistnienia, nie tędy droga.

Ładnie uwidacznia popularną reakcję : Wkur*wienie - agresja - zaprzeczenie..

phpBB [video]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]