Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 sie 2019, 14:56

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ] 
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree

...

Ostatnio zmieniony 12 gru 2015, 17:59 przez Astra, łącznie zmieniany 1 raz

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 08 gru 2015, 2:36 
VIP Member
Awatar

Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

del

Ostatnio zmieniony 04 lis 2016, 14:56 przez Winkiel, łącznie zmieniany 1 raz

...

Ostatnio zmieniony 12 gru 2015, 18:03 przez Astra, łącznie zmieniany 1 raz

Secret Master * 4th Degree

Mam pytanie skąd ten nick u Ciebie?

...

Ostatnio zmieniony 12 gru 2015, 18:04 przez Astra, łącznie zmieniany 1 raz

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Masz racje Winkiel :) między nami skrzydlakami.

Niemniej Piekło istnieje, to zwyczajnie jeden z zakazanych światów, różnie go zwą w różnych kulturach i językach. Używając terminologii Star Gate (lubię to nazewnictwo i w ogóle ...) Adres tego świata jest zakazany, bo tam też nie ma konsoli adresowej więc nie da się wrócić. Przypomina postapokaliptyczną (potocznie) Ziemię, gdzie nie ma absolutnie nic od miliardów lat. Jest przeraźliwie zimno, zamiast śniegu czarny szlam, zamiast cieczy coś jak ropa, taki zlodowacony syf, ale tego jest mało, głównie skały, dziwne bo wyglądające geologicznie na bardzo młode, ostre i szpiczaste i strasznie pokancerowane, a planeta jest martwa. Skały są takie bo, nie ma tlenu ani żadnej płynnej cieczy więc i nie ma erozji. Atmosfera to koktail trujących gazów, jakich żaden organizm nie ma szans ani przeżyć ani się wyewoluować, więc nie ma w co się wcielić. I nie można niczego zbudować by się wyrwać. Ta Planeta, nazwijmy ją sobie Hades, kiedyś była żywa i piękna, mieszkały na niej wszelkie istoty bo ciał było do woli (ekosystem). Niszczyli się, wyzyskiwali, kłamali, ... Jak My stanęli na rozdrożu przestać to robić, nie niewolić się, znieść system pieniężny raz na zawsze? Czy wywołać wojnę, a wiele mieli maszyn śmierci i się wymordowali zabiwszy Matkę Planetę. Ci jacy z tym nie rezonowali wcielili się głównie TU (niemal od początku kiedy już mamy ciasne szelki w spodenkach aż po dziś by móc się rozwijać inaczej albo znów upaść...) Ziemia Rezonuje podobnie i też jest jeszcze w półmroku. Zaś Ci jacy jak i Tu nie wiedzieć kiedy kropla po kropli, wcielenie po wcieleniu z pokolenia na pokolenie stali się Demonami przed jakimi Upadłe anioły uciekają nawet, mają Bana bo rezonują jedynie z Hadesem = Piekłem i tam też lądują zwykłym prawem konsekwencji. Tam mogą sobie Wyć z nienawiści do woli, przeklinając Stwórcę, szukać się na wzajem by się mordować, tyle że nie mają ciał, nie da się zbudować statku, nie da się uruchomić portalu, nie da się nic w tym przerażającym miejscu prócz gorzknienia i pielęgnacji nienawiści z czasem. Nie można się wcielić w inne ciało na innej planecie bo żadne takiego zwyrodnialca nie przyjmie i nie przeżyje. I żadne samo z siebie z tym nie rezonuje. A jedyne co można to liczyć na sprzężenie umysłów, poprzez splątanie kwantowe świadomości, czyli ZAPROSZENIE do własnego ciała, świadome bądź i nie, czyli splątanie kwantowe = spętanie = Opętanie = Kradzież ciała. Tym łatwiej o takie im bardziej dana planeta opada w mrok. A niemożliwe na planetach jakie już są w świetle, bo tam nie rodzą się Gruszki na Wierzbie a mechanizm działa rezonując z wyższymi świadomościami wznosząco, czyli koło Samsary kręci się w przeciwną stronę w tym samonapędzającym się prawie konsekwencji w relacyjnym świecie ;) Wracając do meritum czyli Hadesu i Aury, tam nie ma słońca na Niebie, nie dotrze tam żaden promień światła, widok na prawdę nie nastraja pozytywnie.

Zrozumiałe więc że w każdym świecie i na każdej zamieszkałej planecie, istoty jakie rezonują z takimi wartościami destrukcyjnymi w końcu tam lądują i tam właśnie wylądowały po buncie w innym świecie upadłe Anioły.

To tyle Weniks :) Z dziennika pokładowego seji, na temat nieznanego lądu zwanego też Piekłem.

Taka Dygresja i podpowiedz na koniec, by nie pisać znów o Duszy ... i tak dalej. :) Duszy się nie ma, więc nie można jej stracić, zatracić, sprzedać czy cokolwiek. Ma się Ciało a Duszą się JEST, a kiedy spadną spodnie na szelkach, jest się i Duchem Ożywiającym, Samos-tworzeniem. :D ... Error w założeniu co czyni nas słabymi.
Więc odwrócenie pojęć. Nie chodzi w tej grze o Dusze, bo ta jest nietykalna chyba że sami zakładamy tykalność i tak nam się wmawia. A chodzi o Ciało, jego przejęcie i o energie jaką ciało produkuje, mylone znów z duszą by nikt nie wiedział co i jak z czym się je i nie rozwikłał. Jak w lustereczku, opatrznie czyli na opak pojmowanie. Myślenie Ciałem jako że ma się Duszę ha :) A to ciało jest Towarem a handel.

Nawiasem, tu się to wszystko przypisuje Gadoidalnym od Reptyliańskim a to też błąd, taki sam bo nie ocenia się książki po okładce, ani zawartości po opakowaniu, to rasizm. ;) Reptylianie to wspaniałe szlachetne Stworzenia, mają inne ciała ale tak jak nas się po ciele nie określa, wiele Demonów mieszka na Ziemi i w ludzkich ciałach. Samo pojęcie Człowiek znaczy Dusza Wcielona, czyli nie ważne w jakie ciało, jest to Człowiek. Ważne jaka Dusza ;)

A Koleżanka szuka Pana? Niech sobie chłopa znajdzie, a Koty sobie poradzą ;) Tylko mi się tu nie obrażać bo i WPIERDOL nie tylko opierdol się należy i to taki żeby Pannę kilka miesięcy składali w jeden kawałek jeśli panna to za zabawne uważała. I nie odróżnia jak jaki toster na autopilocie do wynajmu. ... Reszta jest milczeniem. :) MA tu koleżanka wszystko do wyboru.

A co do Janiołka x2 mądrze gadał. Tylko że Astra :) żeś zapaprała otwierając nie właściwe drzwi, jakich już nie da się zamknąć od tak. Można tylko wznieść się PONAD w tym Pojęcia. Skazana na Boskość. Z drugiej strony, takie rzeczy nie dzieją się od tak, jakiejś naiwnej ziumzi (bez urazy) Jest to albo wynik Potężnej istoty jaką jesteś a zapomniałaś tu przychodząc, albo Zło jakiemu się w Niewolę poddałaś i do wszelkiej dyspozycji, mami Cię prawdą, by się dokładniej SPRZĘRZYĆ / sprzęgnąć i wyrwać się z Piekła, i przejąć Twoje ciało na ile to możliwe (to bardziej prawdopodobne bo sama podpisałaś pakt woli, znaczy nieWoli), a Ciebie samą spętać lub wyrzucić jeśliś Duszą wcieloną, albo Program Gai utożsamioną bioenergię czyli formę Antropomorficzną ciała Astralnego pochłonąć jeśliś na Autopilocie pustym naczyniem.
Wiec jeszcze Ci pokaże co potrafi jeśli się nie odetniesz i nie przepędzisz. Bo To TY Jesteś, to TWOJE życie i TOBIE ma się wieść lub i nie zależnie jak sobie pokierujesz a nie komuś w Twoim Ciele po Twoim Trupie w co masz wierzyć że jesteś mniejsza i bezwolna, lub lepiej niech by Cię nie było na drodze takiemu bytowi? Taki to układ.

W sumie napisałam to wszystko bardziej dla Wszystkich więc nie brać do siebie :)

Szczerze mówiąc ja niewiele z tego zrozumiałam SeJa.. ale "jeśli się nie odetniesz i nie przepędzisz" - Bardzo chętnie, tylko nie wiem jak?

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Bardzo ciekawa dyskusja- godna tego forum.

Cytuj:
modliłam się do Jezusa, to mi od tego jeszcze na czubku głowy sie mrowienie zaczęło i to mi przeszkadza. Ja już nie wiem co mam robić. Bardzo chciałabym usłyszeć, że na sto procent nie skończe w piekle.

Musisz się modlić każdego wieczora też do matki boskiej- syn bez matki to tylko połowa boskiej mocy. Do boga ojca módl się rano i po każdym umyciu zębów. To ci zagwarantuje zbawienie - jak umrzesz to pamiętaj aby wzywać jezusa( albo matkę boskąą) oni cię uchronią od szatana i zabiorą przez bramę do nieba. Pamiętaj też, że do piekła bezwzględnie nie biorą dziewic- takie przepisy, więc jak chcesz mieć pewność...

Awatar użytkownika

angelrage pisze:
Musisz się modlić każdego wieczora też do matki boskiej- syn bez matki to tylko połowa boskiej mocy. Do boga ojca módl się rano i po każdym umyciu zębów. To ci zagwarantuje zbawienie - jak umrzesz to pamiętaj aby wzywać jezusa( albo matkę boskąą) oni cię uchronią od szatana i zabiorą przez bramę do nieba. Pamiętaj też, że do piekła bezwzględnie nie biorą dziewic- takie przepisy, więc jak chcesz mieć pewność...

Nie wiem czy ta ironia jest najlepszym pomysłem w danym momencie. Dziewczyna nie ma pojęcia o co chodzi, masę rzeczy źle interpretuje, a wpadła w niezłe bagno.

Awatar użytkownika

Astra pisze:
Szczerze mówiąc ja niewiele z tego zrozumiałam SeJa.. ale "jeśli się nie odetniesz i nie przepędzisz" - Bardzo chętnie, tylko nie wiem jak?

A jaką mocą weszłaś w relacje ? Taką samą odwołaj, nie jakimiś rytami, własnym Ryt-uałem. Uwierz i zapomnij, nawiąż inne relacje nie destrukcyjne. Z Kimś kogo możesz nazwać Przyjacielem i kto nie dybie na Ciebie ... Z kimś kto pomoże Ci wzrosnąć ponad to wszystko, a wtedy jako dorosłej w Duchu wiedza Ci się przyda. Bo zdaje się nie jesteś jeszcze gotowa na Boskość, strażnicy progu Cię zamęczą, delikatnie ujmując zmasakrują ;) Albo jak masz relacje poddańczą, służebną, to znajdź dobrego Pana. On też Ci pomoże. Jak żartuje Angelrage (ironicznie), ja bym się nie śmiała Jezus to dobry Przyjaciel. Przynajmniej pójdziesz do Nieba Chrześcijan :) Na początek. Ja też stamtąd przyszłam więc się nie martw nie jest tam nie fajnie, jest winko i kwiaty i można wracać, aż będziesz gotowa pójść dalej :) Oby nie na własny kamień, boś nie sierota :)

To jest jak z chłopakiem :daje kwiatek: wiesz. Poznasz jakiegoś i się zaangażujesz to już nigdy nie zapomnisz, ani się nie zerwie ta wieź między Wami, dopóki nie zwiążesz i nie zaangażujesz się w inną relację z innym Chłopakiem. Wtedy potrafisz zapomnieć o tamtym, zmienić nawet siebie ... To jest właśnie sprzężenie świadomości na poziomie kwantowym. Gdzie nie znaczenia ani czas ani odległość i tak to działa. Więc dbaj o to w jakie relacje wchodzisz. A "bramy piekieł" wywierają na nas wielkie piętno takich relacji, to ogromna zmiana i wrażenie, dla tego trudno się uwolnić, przecież nie zrobisz sobie lobotomii i nie dostaniesz amnezji. Więc podniosłaś poprzeczkę, dla tego warto mieć równie mocne inne relacje.

Pamiętaj, nie pójdziesz do Piekła jeśli nie będziesz z Piekłem rezonować, a pójdziesz tam gdzie będziesz z tym światem rezonować. No i pamiętaj że Ty sama jesteś NAJPOTĘŻNIEJSZĄ istotą we wszechświecie, żaden diabeł, ani Archanioł, ani Szatan nie ma nad Tobą ŻADNEJ mocy, jeśli nie tę jaką sama Mu nadasz. Więc możesz WSZYSTKO, w tym i nakazać grzecznie bez złości by sobie poszli, bo to Oni są biedni i powinno Być Ci Ich raczej szkoda.

Słowem bądź dobrym Człowiekiem i już :) Transformuj wszystkie złe myśli. :) (nie zamiataj pod dywan nie odpędzaj a rozświetlaj)

A wtedy wszystko będzie dobrze, i potoczy się dokładnie przeciwnie do konsekwencji zła. :) Człowiek robi różne rzeczy, ale zawsze można się odciąć taką grubą kreską, jak by na nowo już świadomie narodzić (po to był chrzest kiedyś ale zabrano niemądrym). Bo każdy kiedyś był młody i nie mądry, a za błędy młodości nie można odpowiadać wiecznie. Ale życie jak się spapra to czasem na amen jak się brnie. Wtedy dopiero przestaje się wieść ... a człowiek popada głębiej i głębiej.

:pisze:

No i nie słuchaj, nie karm się, nie sprzęgaj znów z mroczną muzyką (zawiedzionych facetów nawet pozornie pozytywnej), bo też to zasilasz i to w tobie też wzrasta.

phpBB [video]

phpBB [video]

...

-- 08 gru 2015, 15:54 --

Kochaj Ludzi, z całego serca, ale nie bądź naiwna ;)

na pewno nie słuchajcie tego co wam podała SeJa

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Astra,no widzisz? Czasem trzeba się poparzyć żeby spróbować się wybudzić,niekoniecznie lawą piekielną,bo ta Ci raczej nie grozi Mruga

Awatar użytkownika

6wisnia6 pisze:

Pewnie :D Ale tak z ciekawości to czemu? Może to jakoś umotywujesz?

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Nehalennia - Mnie się w ogóle ta dyskusja nie podoba...

Po pierwsze, Nie...to nie jest żadne przebudzenie tylko opętanie/przejęcie albo conajmniej nękanie demoniczne.
I to w ogóle trzeba powiedzieć sobie to na początek, by rozwiać wszystkie wąpliwości.

Po drugie. Z tego co mówisz, tak naprawdę już wcześniej byłaś w pewien sposób z tym związana i urobiano, teraz dokonałaś tylko formalności w postaci rytułału i świadomej zgody. I najwidoczniej wydarzyło się to gdy byłaś na to w pełni gotowa i wykonałaś to bez żadnego oporu - jak widać. Uchyliłaś rąbek swoich zainteresowań z przeszłości co tylko to potwierdza.

Cytuj:
Nie wiem, ale mi się po prostu wierzyć nie chce, że to jest złe

Cytuj:
Ja tu tego zła i służenia szatanowi naprawdę nie widzę, tylko mnie to niepokoi, kiedy na przykłąd czytam artykuły na frondzie czy adonai to głupieje calkowicie.

Ale potem piszesz.

Cytuj:
"Pewnego dnia się zszokowałam, bo okazało się, że nie tylko ja go słyszę, ale też małe dzieci.. i zauważyłam jak bardzo się zmieniłam przez ten czas, interesowałam się magią, było coraz gorzej, nie mogłam spać w nocy widziałam różne zjawy, kilkakrotnie coś we mnie wchodziło tak że nie mogłam kontrolować własnego ciała, sny takie bdsm'owskie że jakby to było naprawdę, wpadałam w stany pomiędzy jawą a snem gdzie ból był okropny i nie było światła i bardzo się bałam."

Cytuj:
No to przyjęłam, że on rzeczywiście istnieje i zrobiłam ryt, że bardzo przepraszam, ale ja już nie chce, błagałam żeby mnie zostawił w spokoju. I usłyszałam wyraźnie: 'czy teraz czujesz się wolna. ' Ja się wtedy poczułam jak wrak, jakby ktoś mi coś zabrał.

Po trzecie. Uważasz, że to "coś" sprowadzne za pomocą czarno-magicznego rytułału może być dobre ?
No to najpierw się nad tym zastanów i rozwiąż właśnie ten problem. Bo bez tego aktu woli i zrozumienia tego, nie ma nawet mowy by się tego pozbyć. Na poziomie mentalnym, nie robisz nic innego jak wyparcie i okłamywanie samej siebie. Żaden rytułał ci nie pomoże, skoro podśwadomie uważasz, że to nic złego. Od tego w ogóle bym zaczął. Trzeba podjąc decyzje i na coś się zdecydować. A lokator będzie ci to pewnie utrudniał.

Mylisz też wyrafinaną inteligencje ze steoretypowym myśleniem istot demonicznych jako bezmyślnych bestii siejących chaos i zniszczenie, znanych z filmów. Na Frondzie i Adonai właśnie o czymś takim przeczytasz. To nie zawsze działa w ten sposób i bardzo często tak nie jest, a już na pewno nie na początku. Po prostu możesz być czyimś narzędziem i nawet przez jakiś czas nie widzieć w tym nic złego.
A jak ktoś jest "przekonany" że to jest ok. To takiej osoby nie potrzeba specjalnie przymuszać strachem. Bo i po co ? Siłą zmusza się tylko tych, co nie chcą współpracować dobrowolnie, albo chcą się z tego wyrwać. Niektórym starczy coś obiecać, powiedzieć, pokazać, zaopatrzyć w jakiś dar lub umiejętność. Innym styknie sam fakt, mają, że mają "przyjaciela" który ich rozumie i wysłucha oraz powie, że są wyjątkowi. To jest bardziej efektywne.
Syriusz, Wenus ,Orion ,Saturn...Melmack powiedzieć można wszystko. Nie przywiązywał bym do tego jakiejś wiekszej wagi.

Po piąte. W zależności co sprowadziłaś to różnie może się to dalej być. Dla przykładu: prawdziwa "zabawa" się rozpocznie jak zaczną się prośby i rządania tej istoty. A prawdziwy Hardcore kiedy zaczniesz odmawiać ich spełnienia - wtedy może być mało ciekawie. Więc warto się tego czegoś pozbyć jeszcze zanim to coś się na dobre zadomowi. A może chcieć się tobą tylko i wyłącznie żywić, co sprawi, że zpadaniesz np na różne choroby i będziesz osłabiona. Tak działa pasożyt, niszczy nosiciela do momentu kiedy przestaje się nadawać do zasiedlania lub spełnił już swoją rolę. Co nie zawsze kończy się śmiercią, choć niektórzy potem się o to modlą.

Po szóste. Ja wiem, że łatwo sobie niektórym powiedzieć "odeslij to za pomocą rytułału" kiedy nawet nie do końca wiadomo co odesłać i czym to naprawdę jest. Bo to nie zawsze tak działa. Nie dla każdego i nie we wszystkich przypadkach. To taki sam frazes jak powiedzeniu choremu na raka by myślał pozytywnie.

Jeśli naprawdę chcesz się tym zając sama i czujesz, że możesz to zrobić. To na tym forum znajdziesz trochę przydatnych informacji. Warto sobie poczytać, też "przygody" innych osób, to pomaga bo uzmysławia czego można się tak naprawdę spodzewać. Jedyne co mi teraz przychodzi do głowy to tekst pod tytułem "Moja 'Duchowa Droga' " - Jana Witolda Suligi. Ale pewnie znajdziesz też inne.

A jak czujesz, że sobie sama z tym nie poradzisz i to "coś" jest jednak za silne. Poszukaj Egzorcysty - nie, nie koniecznie Chrześcijańskiego. I nie jest wcale powiedziane, że jakiś załatwi to o tak sobie, od ręki. Bo nawet oni muszą się czasem cholernie natrudzić by zdjąć coś silniejszego i również mogą przypłacić to życiem jeśli nie będą uważać.

Tym bardziej poleganie na radach w stylu "uwierz w swoją wewnętrzną moc" nie uważam za właściwe. To oczywiście pomaga, ale już pomijam, że wtedy człowiek jest wyczerpany i stoi na krawędzi psychicznego i emocjonalnego załamania, to takie rady są po prostu śmieszne. Łatwo sobie to tak powiedzieć. Na tym forum nie znam nikogo kto mógł by się tym zając, choć podejrzewam jedną osobę która by była w stanie.

Z jednym się zgadzam, raz uchylone drzwi, nie tak prosto zamknąć. Każdy płaci za swoje głupie czyny, im głupsze, tym czasem cena jest wyższa. Więc lepiej wykazać się mądrością by nie podbijać tej stawki jeszcze bardziej.

Cytuj:

Bo za dużo palisz tego świństwa. :so:

SeJa pisze:
6wisnia6 pisze:

Dlatego że nigdy w życiu nie miałem takiego uczucia jak po tej muzie. Słyszałem ją wcześniej. ale w słuchawkach, to po chyba minucie odczułem coś, co mnie zniżało do podłogi

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
wisnia6:Mam pytanie skąd ten nick u Ciebie?

Zawsze można się czegoś dowiedzieć jak wiemy na co zwrócić uwagę- więc słuszne pytanie.

Astra to kolejna forma bogini ishtar, astarte , asteroth( tutaj poszukaj odniesień do religi kananenjskich)
grecka afrodyta, rzymska venus to to samo- przy czym odniesienie do "gwieździstej planety" venus NIE jest przypadkowe.

Związane z nią rytualne obrzędy - dużo orgi sexualnych, sadystyczne sexualne dewiacjie, prostytucji, przemocy, sadyzmu i wojny.... wiec jest to kult wypaczonej żeńskiej energii. Bogini kali- też na moje oko to ishtar

Co do naszej ishtar – gdzie tłumy klepią modlitwy niewiedzac do czego to się odnosi.... matka boska - ta od "niepokalanego poczęcia" no i wiecznie dziewica... Tak się sklada że astoreth, ishtar- c- była boginią "zapłodnioną ale nie rodzącą" - czyli coś jak "z niepokalanego poczęcia" wieczna dziewica... zbiegi okolicznosci...

A wielkanoc... easter egg- po ang. Brzmi podobnie ? Ishtar egg- sex, zapłodnienie. Wszytko się zmieniło a nic się nie zmieniło...

Co do Szatana- Ja nie wiem, kiedy to dotrze w końcu, że Szatanowi bliżej do saturna- i kultu smierci z nim związanego niż do komiksowego szatana. Także „sataniści” wielbiący jakiegoś tam szatana, słuchając death metalu itp to inna liga, niż ci którzy zabiją i torturują setki tysięcy dzieci w luksusowych willach i pałacach, kontynuując tradycje babilońskie. Dochodzi do tego jeszcze element psychopatycznych obcych gadzich bytów, które tego typu „ceremonie” bardzo lubią ich pielęgnacja jest im na rękę.

Swoją drogą - To że np saturn ma swoją własną świadomość i częstotliwość wchodzącą w rezonans z człowiekiem to inna sprawa. To samo ze słońcem- obecnym, ale zdrowy kult solarny to inna sprawa.

także nick super -dla kogoś kto chce się uwolnić od "ciemnych sił"

...

Ostatnio zmieniony 12 gru 2015, 18:00 przez Astra, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

angelrage pisze:
Astra to kolejna forma bogini ishtar, astarte , asteroth( tutaj poszukaj odniesień do religi kananenjskich)
grecka afrodyta, rzymska venus to to samo- przy czym odniesienie do "gwieździstej planety" venus NIE jest przypadkowe.

Zgadzam się :) Do tego Sataniści zawsze kłamią i to nie jest jakiś bzdurny zarzut. Myślą że, inni są głupi i nie domyślą się, nie zauważą na przykład sensu nicka, jaki na prawdę wiele mówi o człowieku. Na przykład 6wisnia6 to zakamuflowany odpowiednik "666 jak na początku tak i na końcu i w całej swej istocie... Wisielec". Przybija Go mikołaj bo ma czerwoną czapkę ;) Ale nie widzi niczego przybijającego w deklaracji siebie Szatanowi do jakiego przeczytania zmusiła nas co mnie z kolei uderzyło po oczach i nie tylko Astra, przecież z troski jak Grzybowa. :zniesmaczony: No kampania reklamowa?

Eh te Ćmy :geek:

angelrage pisze:
Co do naszej ishtar – gdzie tłumy klepią modlitwy niewiedzac do czego to się odnosi.... matka boska - ta od "niepokalanego poczęcia" no i wiecznie dziewica... Tak się sklada że astoreth, ishtar- c- była boginią "zapłodnioną ale nie rodzącą" - czyli coś jak "z niepokalanego poczęcia" wieczna dziewica... zbiegi okolicznosci...

Eeetam ojtam :) Naciągane. Bo jak dla mnie to odwrotność wręcz bardziej. Zapłodniona ale nie rodząca to bliżej i w moim przekonaiu odnośnik do Pełni czyli innymi słowy bliżej Hermesa i Afrodyty, połączenia pierwiastków i Domeny Bogów, do czego swoją drogą odnosi się też Belfegor i tu bliżej właśnie. Bo masz przyziemność, materię i zwierzęcą naturę ciała (nogi). Ponadualizm i połączenie pierwiastków Jing i Jang w jedno, łatwość dokonywania tego co nie możliwe łączenia przeciwieństw, wody i ognia w jedno bez strat. Sięgania poza choryzonty jakich żaden człowiek nie przekroczy będąc jedynie takim bądź innym co symbolizuje Androgenizm. I tak dalej aż po koronę i tak dalej. Symbolika w każdym razie. Choć nie tylko.

Co to ma do Dzieworództwa? Bo nie słyszeliśmy o przypadkach zajścia siostry z bratem przez polucje, albo o inżynierii genetycznej i inwitro, jak i o krzyżówkach i uprowadzeniach, takie dziwne. :język1: Bo żadna ziemska Kobieta nie jest dość czysta genetycznie ba nie powije istoty innej bez modyfikacji nawet i na niej. A nie ma ras tak zaawansowanych że panują nad materią nawet własnym umysłem w pełni? Ba SĄ i Jezus też Panował i jak wiemy nie tylko. A dla Ducha Wszystko jest możliwe skoro Tworzy całe Światy nawet jednym drgnieniem umysłu. Wiem.

Więc to tak jak by uważać że zasadniczo ja i Ty to ta sama osoba bo Ty masz nos i ja mam nos :D Ba mamy uszy i nogi więc na pewno jesteśmy tą samą osobą. Naciągane prawda? :)

Natomiast zawsze mnie zadziwiało, jak wiele osób lubuje się w oczernianiu Matek, myśląc że to nie ujdzie uwagi jak w przypadku Miriam, Jezusowi. A może raczej to właśnie też sposób by obrażać i w końcu przecież Syna? Z pewnością. W końcu tak to się robi. A tragiczne już wydaje się powtarzanie takich głupot bo taka moda? Gdzie powodem czy tylko Pretekstem jest to co nawyrabiały i po co Religie, jak by nie dawało się tego odróżnić czy oddzielić. Winami Bałwochwalców obarczać kogoś na kim jadą wbrew Jego woli, to i Jemu dokopać. Jakieś to słabe intelektualnie. Lecz czyżby? Takie przypadki, odwrotność jak i w symbolice. By człowiek sam się pogrążał. Na uciechę wrogów z własnej niewiedzy zaszczyt czyniąc sobie.

Tak na prawdę ogólnie. :) co do zjawiska jedynie.

angelrage pisze:
A wielkanoc... easter egg- po ang. Brzmi podobnie ? Ishtar egg- sex, zapłodnienie. Wszytko się zmieniło a nic się nie zmieniło...

Na początku było Słowo ... Słowo ma Moc, jest też wibracją. Łącznikiem tego co Duchowe z tym co Materialne, takim więc też nośnikiem. Teraz Angielski ma się stać Światowym językiem, przypadkiem. A jest Odwrotnością Mocy Słowa, tak jest skonstruowany, dając przeciwne wibracje (odwrotne) by pozbawiać Ludzi Mocy i tak. Zetrzeć z powierzchni Ziemi wszystkie przejawy i je OBRÓCIĆ dosłownie i w przenośni. Kto i po co, nie rozpisujmy się. Za to Słowiański to pradawny Język, zgodny wibracyjnie i w składni, do tego wszystko można w nim wyrazić. Świętuje się przypadkiem nie Zmartwychwstanie Jezusa a razem z Tymi co Go zabili świętuje się Jego śmierć. Wszystko jest odwrócone by kpić i pokazać kto tu rządzi. Odwrócone symbole, symbole śmierci w miejsce życia, odwrócona mowa, nawet Języki.

Nie wierzycie? To patrzcie :)
Borze Narodzenie 25 grudnia. Początek zimy i przesilenie Zimowe. A wydawało mi się że urodził się w przesilenie Wiosenne, ZONK.
Czyli zaczęła się posucha dla Goauldów i Analogicznie na wiosnę z narodzeniem Życia świętuje się Jego Odejście wreszcie. Wiosna dla Goauldów. A Barany patrzą i nie widzą. Odwrotność w samym zamyśle, nawet względem zjawisk Astrologicznych i przeciwnie do Cykli Życia na planecie.

angelrage pisze:
Co do Szatana- Ja nie wiem, kiedy to dotrze w końcu, że Szatanowi bliżej do saturna- i kultu smierci z nim związanego niż do komiksowego szatana. Także „sataniści” wielbiący jakiegoś tam szatana, słuchając death metalu itp to inna liga, niż ci którzy zabiją i torturują setki tysięcy dzieci w luksusowych willach i pałacach, kontynuując tradycje babilońskie. Dochodzi do tego jeszcze element psychopatycznych obcych gadzich bytów, które tego typu „ceremonie” bardzo lubią ich pielęgnacja jest im na rękę.

Swoją drogą - To że np saturn ma swoją własną świadomość i częstotliwość wchodzącą w rezonans z człowiekiem to inna sprawa. To samo ze słońcem- obecnym, ale zdrowy kult solarny to inna sprawa.

No więc jedno nie przeczy drugiemu, prawda? Każdy z nas ma jakieś Astrologiczne zależności bo wszystko jest Relacyjne i fraktalne, co nie znaczy że My nie istniejemy :)

A Sataniści są faktycznie chorzy psychicznie, ba pojęcie zła jest Chorobą w tym sensie. Myślą ze się komuś przypodobają, a tak na prawdę to relacja Strachu nie żadnej wolności i jak to Niewolnicy szukają sobie Pana, skoro nie jednego to drugiego. ...

Zaznaczam, to są tylko moje poglądy, dzielę się wiedzą, i tyle :) Sama nie jestem Religijna, podobnie jak Jezus i Stwórca i nie biorę odpowiedzialności jak kto Stwórce rozumie. Jeśli kto przeciwko niemu by występował tak nawiasem to występuje przeciwko Sobie samemu. Nie jestem Też Adwokatem Jezusa, czy Ducha Świętego, sami się obronią :) Ten świat jest szalony :dope:

-- 09 gru 2015, 12:10 --

Muszę przyznać że, nie da się Ciebie nie lubić Astra :)

Lubię Cię.

Każdy młyn i każda Woda, Jeden Bóg, Jeden Duch, jedna Moc i jedna Chwała. :) ...

...

Ostatnio zmieniony 12 gru 2015, 18:01 przez Astra, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

levibc pisze:
Po szóste. Ja wiem, że łatwo sobie niektórym powiedzieć "odeslij to za pomocą rytułału" kiedy nawet nie do końca wiadomo co odesłać i czym to naprawdę jest. Bo to nie zawsze tak działa. Nie dla każdego i nie we wszystkich przypadkach. To taki sam frazes jak powiedzeniu choremu na raka by myślał pozytywnie.

...

Tym bardziej poleganie na radach w stylu "uwierz w swoją wewnętrzną moc" nie uważam za właściwe. To oczywiście pomaga, ale już pomijam, że wtedy człowiek jest wyczerpany i stoi na krawędzi psychicznego i emocjonalnego załamania, to takie rady są po prostu śmieszne. Łatwo sobie to tak powiedzieć. Na tym forum nie znam nikogo kto mógł by się tym zając, choć podejrzewam jedną osobę która by była w stanie.

Patrz :) Nawet Po-Moc jest odnośnikiem do Mocy do jakiej można się odwołać. Zawsze działało to wręcz uskrzydlająco, bo przecież stan umysłu i samopoczucia to w zasadzie kwestia nastawienia, żeby nie powiedzieć wyboru.

Czyli takie troszkę, gdybyś nie był tym kim jesteś to na pewno był była byś zdrowa / zdrowy. I to jest prawda, bo czym się różnimy? to niby frazes.

Co do frazesu więc to znam lepszy :D ;) Powiedzieć choremu że przecież niech wyzdrowieje :D I cholera wstał i poszedł zdrowy :haha:

A do czego sprowadzają się obrzędy Egzorcystów? W sumie do tego samego nie? :) Czyli coś ktoś powie, coś zrobi i zadziała sugestia ... bo tu najważniejszym jest nastawienie i wiara w sens i powodzenie "Pacjenta". W końcu wielu szarlatanów Walczy z siłami Ciemności pluje jadem, to dopiero jest bezcelowy teatrzyk z deszczu pod rynnę oby nie.
Bo jak ktoś kto sam nie wie ani kim jest ani jak mówisz jak to działa czy z czym choć ogólnie ma do czynienia może być pomocny? Ba jeśli uważa się za mniejszą istotę, nawet od Aniołów co i Astra Wie że Ba ma moc je nawet Tworzyć. To jak może być w mocy innego bo upadły? :) Wiesz nie sztuka wiecznie prowadzać dzieci za rączkę, a niech sami się nauczą biegać i nie lecieć z płaczem jak tylko się wywalą. Moc kolego a nie zależność od czyjejś łaski, wolnego czasu intencji czy cennika za odpusty :D

Cytuj:
Cytuj:

Bo za dużo palisz tego świństwa. :so:

No podgląda świntuch jeden wiedziałam :język:

-- 09 gru 2015, 13:09 --

Astra pisze:
"do jakiego przeczytania zmusiła nas " - przepraszam nie spojrzałam na to w ten sposób.
A więc jestem kłamliwą satanistką i jeszcze Was chcę na złą drogę sprowadzić, choć ani nie uważam się za satanistę, a kłamstwem się brzydze i odwrotnie wierzę we wszystko co mi ktoś powie. Ale być może tak jest, jakoś nieświadomie bynajmniej, a w takim wypadku to dla mnie chyba lepiej, chyba wolę psychiatrę od egzorcysty.

Wiedziałam że się wkurzysz. Ale przecież czy ja mam Cię uważać dalej za satanistkę? No myślałam że nie. :) A faktycznie mnie tamto ruszyło. A dla Ciebie było to takie niewinne.

Tak Astre Sataniści kłamią, co do intencji, nie mówią prawdy by się chronić, na przykład ten niby kapłan jak Ci powiedział że już po tobie boś se zakpiła, chciał mieć Ciebie zaliczoną jako że Cię składa w ofierze zaszczepiając Ci takie przeświadczenie. To też kłamał prawda? Bo kłamał. :) W każdym razie nie robił tego w dobrej wierze, ani dla Twojego dobra.

A Lewibc :) też słusznie napisał że takie byty potrafią zafałszowywać postrzeganie by nie dało się odróżniać co jest pozytywne a co nie. ... Ba umysły ofiar okłamują ofiary. I to są fakty.

-- 09 gru 2015, 13:38 --

Właściwie to uszkodzenia Centralnego układu nerwowego obejmuje Neurologia. A geneza powstanie zawodu Psychiatry wywodzi się w prostej minii od Egzorcysty. Jak się nie mylę od Inkwizycji.

To jest ciekawe jak wyspecjalizowali się w farmacji jaka czyni ciała niezdolnymi do korelacji z Duchami co oczywiste nawet własną Duszą. Taka moja refleksja, chociaż czasem jakieś antydepresanty ogólnie to nie jest zły pomysł. Czy coś doraźnego, bo w przewlekłych to się w ogóle Farmakologiczna Medycyna nie sprawdza.

Tak mi się wspomniało.

Astra jak to więc jest? Czuły punkt? Najpierw opowiadasz jak płakałaś ze wzruszenia z zaproszenia na przyjęcie niespodziankę, a później zupełnie inaczej? Nie jest to spójne. Ale powiedz czy to moja wina? Niby nie chcesz być Satanistką i określasz się już w czasie przeszłym, przy czym nie rozumiesz i nie przyjmujesz do wiadomości że to było coś nie teges. Po czym tych niemiłych okazuje się jeszcze więcej, jakieś nękania w tym po nocach, ciągania no dobrze ofiara, ale dalej nie widzisz w tym nic złego boisz się jedynie piekła i chcesz mieć pewność, czerpać od takiego lokatora owszem, ale kiedy okazuje się że to już nie do końca tylko Twoje Ciało to strach w dupkę?. Szukasz rozgrzeszenia. W ogóle przyszłaś tu jak Cię lubię w przeświadczeniu że w zasadzie satanizm to obowiązująca tu wykładnia i nikomu nie jest to już obce. Tylko to piekło? Nikomu nie robisz nic złego mówisz i ja Ci wierzę. Ale skąd wiesz jeśli zupełnie nie masz zdolności by to odróżnić? Czego dowodem ta deklaracja. A wtedy raczej nie wiesz co robisz. To takie nie myślcie o różowym słoniu i bam mamy fajny temat. Bo Duch wie że u wielu mogą odnowić się jakieś ciągoty. Ba to nabrzmiała beczka prochu. I oki jak dla mnie. :)

Temat faktycznie zamieciony pod dywan jak wstydliwa tajemnica. Podczas gdy z drugiej strony całe środowisko Ezo nawet w masmediach jak i New Age kipi wręcz DOSŁOWNIE od wszelakich Janiołków i pomagierów. Więc co mam płakać że kielnia krzywa a młotek ciężki i rąbek mi się siepi u spódnicy? Gadajmy, na przykładach przy okazjach, abstrahując od siebie czy nikków :)

Ostatnio zmieniony 09 gru 2015, 14:20 przez SeJa, łącznie zmieniany 1 raz

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Ja przepraszam, pronuje by każdy mówił za siebie, Astre. Jedyna osoba która póki co poczuła się zmuszona to Seja. I zostańmy przy tej interpretacji. Bo ja się pod jej słowami nie podpisuje ani się nawet do nich nie przychylam. Nic dobrego takie gadanie nie przyniesie.

Cytuj:
Co do frazesu więc to znam lepszy :D ;) Powiedzieć choremu że przecież niech wyzdrowieje :D I cholera wstał i poszedł zdrowy :haha:

To w takim razie ja zapraszam do pracy w hospicjum jako wolontariusz. Bo to skutecznie leczy z gadania frazesów. Niektórzy ci ludzie którzy tam umierają mają większą moc niż niejeden zdrowy.

Analogicznie - Polecam posłużyć się tymi dobrym samopoczuciem i stanem umysłu w starciu z bandą kiboli.
Egzorcyzm sprowadza się do czegoś innego. To szkodliwe pół-prawdy i tylko twoje wyobrażenia. Forum jak papier przyjmie wszystko. A na mnie działają zapalanie osoby które z pozycji autorytetu i ekspeta zaczynają radzić komuś w kwestiach od których zależy zdrowie i życie. Od razu widać, kto wie co mówi. A kto tylko mówi, bo przeczytał coś na blogu. No ale to dla mnie tylko i wyłącznie wymiernik, czy ktoś poważnie traktuje daną osobę i temat.

Przychylam się za do tego co powiedział angel, to nie jest przypadek. Nawet jeśli tylko tak wygląda. Z jakiegoś względu masz pociąg do aspektów saturnowych i to stało się dzwignią. Starczy wymienć sobie nicki którymi się posługujesz lub wspomniałaś, że mogłaś. Kali, Izyda, Hekate, Morrigan, Isis, Ashtar. Wszystkie reprezentują archetyp bogini ciemności. Ty po prostu masz tendencje w tym kierunku. Nie wnikam jaki jest tego powód. Ale tobie się to podoba i ciągnie cię do tego, to widać. Może czujesz tam siłę i moc ? To częsty motyw, nie wiem tego. Może tak kompensujesz swoją bezradnośc i czujesz, że to daje siłe .

A to jest twoja otwarta brama. I możliwe, że bardzo silnie to wypierasz, co tylko powraca ze zdwojoną siłą i daje jeszcze większą dzwignie dla tych istot. Coś co jest wypierane, nie jest też strzeżone. To jak atakowanie najsłabszego ogniwa i wykorzystywanie słabości z których osoba często nie zdaje sobie sprawy.
W życiu działa to identycznie. Tam takim lewarem są słabości w postaci łatwowierności, ignorancji, arogancji, braku wiedzy, chciwości, patalogicznego pragnienia władzy czy dewiacji seksualnych. Każdaz z tych cech działa jak zamek, jeśli masz odpowiedni klucz, wtedy otwierasz wrota manipulacji. W twoim przypadku fascynacja ciemnością posłużyła jako wrota, rytułał i zgoda była kluczem. Co stanowiło w zasadzie tylko formalność o czym wcześniej mówiłem.

Cytuj:
chyba wolę psychiatrę od egzorcysty.

Tak naprawdę możesz potrzebować obu. Skoro zaczynają to słyszeć dzieci to przestał to być tylko twój problem. W tym wypadku psychiatra wiele ci nie pomoże. Ale pomoc psychologiczna na pewno przyda się by zrozumieć skąd co się bierze. Dlatego perfekcyjnie by było, gdyby była to jedna i ta sama osoba. Ale jak wiemy, w dzisiejszych czasach ciężko o dobrych i kompetentnych specjalistów.

Polecam jako suplement do dyskusji: Sztuka wojny-hiperwymiarowej Obejmuje on co prawda dużo szersze spektrum, ale pewne elementy mogą ci się przydać. Tak czy inaczej, skoro już takie coś się przydarzyło, nie zaszkodzi poczytać

Awatar użytkownika

A to masz na myśli Levibc że Egzorcyści jakich masz na myśli i o jakich faktycznie nie wiele mi wiadomo poradzą sobie przy użyciu swoich metod Egzorcystycznych z bandą kiboli a co tam nawet z kałachem? No to muszą być rewelacyjni :)
...

W każdym razie Levibc :) To co tam przytoczył Angelrage nie stoi w sprzeczności z tym co napisałam, a nawet jest co najmniej zadziwiająco zbieżne. A nawet wykracza poza prawa psychologii. A w kwestii wymiksowania się czy obrony a nawet relacji i tak dalej to jak kalka. Więc to ja przyznam Ci rację, nie pierwszy raz w tym temacie też :)
No i tyle bo nijak mi do Mojszego :) To tylko inne słowa.

phpBB [video]

rozkurcowo? :)

Ostatnio zmieniony 09 gru 2015, 15:37 przez SeJa, łącznie zmieniany 1 raz

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Cytuj:
"do jakiego przeczytania zmusiła nas " - przepraszam nie spojrzałam na to w ten sposób.
A więc jestem kłamliwą satanistką i jeszcze Was chcę na złą drogę sprowadzić, choć ani nie uważam się za satanistę, a kłamstwem się brzydze i odwrotnie wierzę we wszystko co mi ktoś powie. Ale być może tak jest, jakoś nieświadomie bynajmniej, a w takim wypadku to dla mnie chyba lepiej, chyba wolę psychiatrę od egzorcysty.

Astra nabroiłaś w sferze duchowej to musisz szukać pomocy w sferze duchowej. Znajomy leczył się ze stanów lękowych u neurologa. Ten go szprycował xanaxem. Dopiero po latach przez przypadek wyszło, że gościu wywoływał duchy i "coś" się do niego przyplątało. Odkrył to energoterapeuta i co bez egzorcysty się nie obeszło. Rzeczywiście niekoniecznie musi to być katolicki egzorcysta. Kiedyś dyskutowałam na ten temat z katechetką, która upierała się że tylko ksiądz katolicki egzorcysta ma taką siłę, że może odprawiać egzorcyzm. Spytałam ją więc o Rosję - tam nie ma księży katolickich - albo jest ich jak na lekarstwo a jednak opętania są i egzorcyzmy się odprawia. Ba znałam takiego jednego stamtąd osobiście i co uwierzyła mi i chociaż w tej dziedzinie nieśmiało otworzyłam jej oczy.

SeJa pisze:
Szukasz rozgrzeszenia. W ogóle przyszłaś tu jak Cię lubię w przeświadczeniu że w zasadzie satanizm to obowiązująca tu wykładnia

dokładnie tak. Tylko to piekło.

Przemyślaąłm to. Jednak nie.

Ostatnio zmieniony 10 gru 2015, 4:04 przez Astra, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Czyli strach przed piekłem to największy problem? W takim przypadku, przynajmniej moim zdaniem, nie poradzisz sobie sama bo strach jest jednak emocją negatywną. Zresztą jeśli nie masz nawet przeświadczenia, że zrobiłaś coś źle to nie znajdziesz w sobie sił do odwrócenia sytuacji. Nawet temat "rozwój czy upadek" wskazuje na to, że sama nie wiesz o co chodzi i nie masz jakiejś wielkiej chęci zmiany, a jedyne co Cię ruszyło to strach.
Świat jest dużo bardziej skomplikowany niż normalnie nam się wydaje, ale to już na pewno wiesz. Zaburzyłaś swoje życie przez zaproszenie czegoś i wszystko wskazuje na to, że nie jest to dobre. Możesz teraz sobie mówić do woli "tylko Jezus" i dalej brnąć miesiącami po szyję w szambie. Weź sobie do serca to co powyżej napisał levibc i poszukaj pomocy u ludzi, którzy mają więcej doświadczenia i więcej (wybacz) rozumu.
Mam nadzieję, że temat to prowokacja, ale jeśli faktycznie piszesz prawdę to życzę Ci powodzenia w walce.

Nauczyłam się tutaj, że nie mogę tak wszystkim wierzyć, Wam też nie, a sobie to już w szczególności. Za co jestem wdzięczna i dziękuję Wam wszystkim za poświęcony czas. Usprawiedliwienia swoich poczynań co prawda tutaj nie znalazłam, jeśli coś mnie nęka to widocznie zasłużyłam:) Jakoś ta piosenka mnie wprowadziła w bardzo pozytywny nastrój. Ja tam trojkątów nie widze, ale może są tam jakieś tajne znaki..

phpBB [video]

Jutro się obudzę, wiem. I jeśli nie zdarzy się cud [ma ktoś tak naiwną wiarę jak ja?] to po prostu poszukam profesjonalnej pomocy. Tyle z mojej strony:) Dzięki:)

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Mądra decyzja

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]