Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 sie 2019, 19:41

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Tańcząca z wilkami pisze:

Tak dokładnie, bo zarówno Zeitgeist i Walsh...

Napiszę jeszcze raz:

Mają one za zadanie pokazać że jest "coś więcej" niż własne pudełko i pomóc zajrzeć na drugą stronę lustra. Oba nie są idealne, ale są dobrymi drogowskazami.

"Słońce grzało tak rozkosznie, a kamień na którym siedział od dłuższego czasu, był tak przyjemnie ciepły, że Puchatek już sobie postanowił, że przez całą resztę poranka będzie siedział pośrodku strumyka i cieszył się z tego, że jest Puchatkiem."

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 06 paź 2010, 18:55 
VIP Member
Awatar

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Knobi to ,że odpisałeś oznacza ,że wziąłeś mój post do siebie , ale ja nie piję do Ciebie , a piję do załóżmy wszystkich użytkowników.
Więc i ja jeszcze raz powtórzę :

Cytuj:
Walsch jest zapraszany w Stanach na odczyty sponsorowane przez Instytut Tavistock oraz sprawę powiązań z Alice A. Bailey pojawiają się kolejne wątpliwości.
(...)

Neale Donald Walsch z trzema innymi osobami jest założycielem i aktywnym działacem Temple of Understanding,

polecam generalnie posty amrosa.

P.S
Kiedy dotrze do Was ,że system ma wszystko pod kontrolą i ,że istnieją agenci kontrolowanej opozycji.
Knobi:
Cytuj:
Oba nie są idealne, ale są dobrymi drogowskazami.

Oba mają cel : mącić i przekłamywać i zaspokajać potrzeby takich ludzi jak my : poszukujących ( załóżmy ,że nazwę nas tych zaraz po tzw. owcach).

Awatar użytkownika

W takim razie napiszę jeszcze raz:

Mają one za zadanie pokazać że jest "coś więcej" niż własne pudełko i pomóc zajrzeć na drugą stronę lustra. Oba nie są idealne, ale są dobrymi drogowskazami.

To że odpisałem znaczy jedynie tyle że chciałem powtórzyć moje zdanie w tym temacie dla osób które mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem i nie piję do Ciebie, ale załóżmy wszystkich użytkowników.

Zeitgeist i RzM nie są dla ludzi "poszukujących", są jak ich nazwałaś dla owiec. Są furtką poprzez którą może przejść owca i z dodatkiem szczęścia i ciekawości świata stać się "poszukującym". No bo ile osób poszukujących nie wie że jest coś więcej?

"Słońce grzało tak rozkosznie, a kamień na którym siedział od dłuższego czasu, był tak przyjemnie ciepły, że Puchatek już sobie postanowił, że przez całą resztę poranka będzie siedział pośrodku strumyka i cieszył się z tego, że jest Puchatkiem."

Awatar użytkownika

Kobi_van_Kenobi
Cytuj:
Zeitgeist i RzM nie są dla ludzi "poszukujących", są jak ich nazwałaś dla owiec. Są furtką poprzez którą może przejść owca i z dodatkiem szczęścia i ciekawości świata stać się "poszukującym". No bo ile osób poszukujących nie wie że jest coś więcej?

Tutaj pełna zgoda :) :D

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Ile osób poszukujących zaczynało od Zeitgeista czy Rozmów z Bogiem. Przyznam, że sam kiedyś zaczytywałem się w RzB i książka ta pchnęła mnie do dalszych poszukiwań, była inspiracją do dalszych dociekań. Kiedy ją czytałem czułem dreszczyk... i oto chyba chodzi. Nie chce oceniać czy bez RzB byłbym tu gdzie jestem, może nie, nie wiem, ale nawet nie chcę. Cieszę się z tego gdzie dotarłem w swoich badaniach rzeczywistości i gdzie jeszcze dotrę. Uważam, że RzB czy Zeitgeist przyczyniły się do tego w równym stopniu, co inne materiały.

Pozdrawiam

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Tez przyznam Mruga ze ta ksiazka kiedys zrobila mi niezly koktail :?
No coz... czlowiek idzie do przodu Mruga jak nie idzie... to znak ze juz go nie ma Mruga
Kazdy ma swoj etap i ona swoje zrobila..nawet gdy wprowadzila niejednego na manowce :bezradny:
Jeszcze kilkanascie lat temu.. gdy nie bylo takiego dostepu ..nawet Nieznany Swiat czy Czwarty wymiar wydarty spod laty tez to robil Mruga ale przeciez nie stoimy w miejscu Mruga :lol: :lol:

Po Zeitgeiscie mialem sraczke.
Potem poszukałem zrodeł i mi przeszło :lol:

Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Michel Desmarquet - Misja jest tak samo śmieszne , jakby ufokom naprawdę tak zależało na pokazaniu prawdy to by nadlecieli wielkim kosmicznym spodkiem w środku dnia i zrzucili milion ulotek albo książek a nie brali jednego chłopa który napisał książkę, a nie lepiej bylo mu dać video. Nie wierzycie ze Walsh rozmawiał z Bogiem no bo bardziej prawdopodobne jest ufo hehe. Bo ufo powiedziało ze Bóg nie zwraca sie do niższej kategorii dusz to ciekawe skąd one to wiedza.
8-) Wg mnie Walsch to bardzo zdolny facet który z stworzył kompilacje pięknych założeń w oparciu o wiele książek, pragnął napewno czegoś dokonać z racji na pasmo niepowodzeń życiowych jakie przeszedł co wydaje mi sie najbardziej prawdopodobne z całej tej książki ... chce tylko zaznaczyc ze ten zdolny facet padł tylko ofiara oskarżeń o współprace z NWO które założenia opierają sie na podobieństwie do jego układu politycznego , jednak ja twierdze ze wynikły one jedynie z postulatu JEDNOSCI na jakie kładzie sie nacisk również w książce "Misja" która napewno czytał. Dowody takie ze na jakiejś tam stronie gdzieś ktoś znalazł nie przychylny wpis na Walsha, bo ktoś tam cos napisał i juz traktowanie ich jako prawdę zostawiam mistrza kwestionowania wszystkiego.
W obronie tych tomików pragne przytoczyć jeszcze moja wcześniejszą wypowiedź. :so: Ja czytałem " Rozmowy z Bogiem " i analizując założenia tego państwa o którym pisze "Bóg" zauważyłem, że są całkowicie inne aniżeli NWO. Ja sie nie dziwie, ze mógłby ktoś chcieć zawładnąć całym światem gdyż w ten sposób można mięć największy wpływ na ludzi, to samo możliwe zauważa NWO podobnie jak książkowy " Bóg". Jego założenia wręcz przeciwnie są dobre i lepsze i życzyłbym sobie żeby tak było na świecie lepiej, (każdy każdemu pomagał, olał materializm bo wiedział że nie ma on znaczenia) nawet gdybyśmy mieli być pod rządami NWO to ja bym sie na to zgodził hehe. Jednak "Bóg" w tej książce doskonale opisuje osoby rządzące oraz ich dochody maksymalne i wydatki również. Wg mnie wizja mieszkania w światowej wiosce gdzie każdy widzi w drugim boga i stara sie mu pomoc jak najbardziej może , rzeczywiście budzić w naszych prymitywnych instynktach czy ktoś nas w tym momencie nie oszuka. No ale na tym polega doskonałą duchowość, żeby na kogoś kto żyje z naszej pracy patrzeć raczej z współczuciem , ja się z tym zgadzam i tak też bym patrzył na tych co tak robią. A to że pokrywa się ustrój polityczny nieco NWO z wizją Boga w tej książce jest naturalne bowiem tylko taki układ daje najlepsze możliwości do ustalenia zmian. Pozdro !

Awatar użytkownika

Wyważacie otwarte drzwi ale co tam, może ktoś jeszcze nie miał możliwości spojrzeć co jest za nimi.

Awatar użytkownika

huuysuy pisze:
Wyważacie otwarte drzwi ale co tam, może ktoś jeszcze nie miał możliwości spojrzeć co jest za nimi.

ja rozumiem jednak kwestie pojawiajace sie w tych tematach są poniekad jednak kluczowe i źródłem spośród niewielu informacji z ktorych mozna czarpac jakiekolwiek mniemanie. Chciałbym zeby znalazl sie ktokolwiek na swiecie kto potrafilby wywarzyc w tej kwestii drzwi naprawde. Pozdro !

Awatar użytkownika

Według mnie "Rozmowy z Bogiem" są mniej zniekształcone (zmanipulowane) niż Biblia. W moim wypadku książka N.D. Walsch-a, była tym o czym mówi Kobi_van_Kenobi:
Kobi_van_Kenobi pisze:

Nigdzie nie ma prawdy objawionej w 100 % :tak:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]