Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 25 maja 2019, 8:50

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 61  Następna
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree

ludzie a co z czarną skrzynka? słyszeliście w ogóle za ją szukają??? przecież zapisane w niej informacje dużo by wyjaśniły, co z mgła, dlaczego lądowali tam a nie gdzie indziej. wpuścili ludzi na ten teren, mam na myśli tych z których rąk oglądamy te filmiki, zanim jeszcze ja znaleźli??? coś tu nie gra....

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 10 kwie 2010, 14:01 
VIP Member
Awatar

Andromedan - to wygląda na prawdę!!! Niezły numer..ponoć w lipcu znowu ma być ogłoszona jakaś żałoba narodowa...zobaczymy, ale wygląda jak autentyk.

Wiem że to nie czas, niemniej warto zadać kontrowersyjne i może nieco naiwne pytanie:

Jak to - samolot nie wyparował pod wpływem temperatury płonącego paliwa lotniczego? Niemożliwe - a podczas 9/11 tak było przecież? :shock:

sza87 pisze:
Jestem w szoku postawą niektórych ludzi na taką tragedię. Słyszę głosy typu "Szkoda, że nie było Tuska na pokładzie" albo kogoś innego.

Nie wierzę! że coś takiego można pisać ub myśłeć w taki sposób. I takie osoby chcą tworzyć "nowy" lepszy świat bez NWO :( lol depopulacja NWO będzie zbawieniem.

Znieczulica i brak wrażliwości, to już choroba tego wieku.
Śmieszne jest to, że takie istoty (do ludzi im daleko) uważają się za "przebudzonych" i myślą, iż widzą więcej niż zwykły Kowalski, a tak naprawdę słowa, które wypowiadają świadczą tylko o ich zacofaniu i uwstecznianiu się w rozwoju.

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

sza87 pisze:
Ale nakręcani się doprowadzi do tego, że stach będzie iść po bułki do sklepu na rogu, bo wszędzie będziemy widzieć spiski.

Może trochę inaczej rozumiemy związek frazeologiczny "nakręcanie się" ale:

Wcale nie musisz w nie od razu wierzyć, ale może warto je rozpatrzyć. Dla mnie każda teoria daje inne spojrzenie na sprawę. Cieszy mnie bardziej to, że wszyscy starają się myśleć nad tym co się stało, a nie czekać aż jakiś 'autorytet' ze świata spiskowców da swoją wersję, którą będą tylko powtarzać.

Fantomas(Reptilian) pisze:
poza tym.. podobno ciał nie znaleziono.. spłonęły , wyparowały.. czy jakoś tak,..
hmm.. ja myślę, że mogli się natknąć na podziemną bazę moich gadzich braci.. a że akurat pora sniadania była.. hmm.. Łańcuch pokarmowy nie zna litości..
( nowa teoria spiskowa)-- skoro mamy się nakręcać..

Skoro tak uważasz... Wyczuwam tu jednak nutkę ironii, jeżeli nie mam racji - nie dotyczy Cie dalsza część ;) . Nawiązując muszę Ci powiedzieć, że w ten sposób nie wnosisz nic konstruktywnego, a jedynie podburzasz innych co ostatnio dość gęsto ma miejsce na forum. Jeżeli takie (podśmiechujki) teorie mają powstawać to racja - nie pisz. Ale nie broń pisać innym, bo mają coś mądrzejszego do powiedzenia. BEZ OBRAZY!

Po to każdy ma swój rozum, żeby samodzielnie rozkminiać. :uczeń:

komandos pisze:
przed chwilą wysłuchałem (...)

Takie trochę info od rosjan: 'Nie mieszajcie się, bo po was. To nie żarty.' - rodzaj ekskluzywnych informacji tylko dla elity.

coraz odważniej mówią na tvn że coś może nie grać :samolot rosyjski,remontowany tylko w Rosji,ostatni raz w tamtym roku,tragedia na terenie Rosji i w takim okresie..

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

blessyall pisze:

Fantomas(Reptilian) pisze:
poza tym.. podobno ciał nie znaleziono.. spłonęły , wyparowały.. czy jakoś tak,..
hmm.. ja myślę, że mogli się natknąć na podziemną bazę moich gadzich braci.. a że akurat pora sniadania była.. hmm.. Łańcuch pokarmowy nie zna litości..
( nowa teoria spiskowa)-- skoro mamy się nakręcać..

Skoro tak uważasz... Wyczuwam tu jednak nutkę ironii, jeżeli nie mam racji - nie dotyczy Cie dalsza część ;) . Nawiązując muszę Ci powiedzieć, że w ten sposób nie wnosisz nic konstruktywnego, a jedynie podburzasz innych co ostatnio dość gęsto ma miejsce na forum. Jeżeli takie (podśmiechujki) teorie mają powstawać to racja - nie pisz. Ale nie broń pisać innym, bo mają coś mądrzejszego do powiedzenia. BEZ OBRAZY!

Po to każdy ma swój rozum, żeby samodzielnie rozkminiać. :uczeń:

ironie jadam na sniadanie, sarkazm na obiad... czasem mi się odbija..

poza tym nie wierzę w "przypadki", a szczególnie jesli chodzi o przypadkowe smierci najważniejszych ludzi w państwie, które dodatkowo mają miejsce w tej samej chwili..

Jak mawiał brat św.pamięci prezydenta "nikt mnie nie przekona że białe jest białe, a czarne jesr czarne".. czy jakoś tak...

;)

Wszechświat wyłonił się znikąd i bez powodu.. Jesteś znikąd i po nic .. Nie ma przyczyny nie ma celu, wszystko jest dziełem przypadku.. Niechcący przydarzyłeś się światu, a świat niechcący przydarzył się tobie.. Nie zadawaj pytań, to strata czasu, a czas to pieniądz. kip smajling obywatelu! i wracaj do systemu.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

..niech każdy zobaczy że nie ma znaczenia czy jest się na samej górze czy szarym ludzikiem-pstryk palcami i życia nie ma. Mam nadzieje że to był losowy wypadek i nic więcej się za tym nie chowa...ale to tylko nadzieje...tak czy inaczej prawdy prędko nie poznamy(jeśli w ogóle). Przykre jest patrzeć jak tyle ludzi ginie, ale dla mnie nie ma znaczenia czy są to "elity" czy zwykli ludzie. Media mnie tak w......ją jak porównują to z Katyniem(albo próbują połączyć) a to 2 kompletnie różne rzeczy są....
Katyń to mord, a to wypadek/katastrofa lotnicza(puki co tak wierzę)

mar_zi pisze:
ludzie a co z czarną skrzynka? słyszeliście w ogóle za ją szukają??? przecież zapisane w niej informacje dużo by wyjaśniły

Cytuj:
- Odnaleziono jedną z dwóch czarnych skrzynek prezydenckiego samolotu Tu-154, który rozbił się w pobliżu Smoleńska - donosi agencja "RIA Novosti". Po raz pierwszy pomarańczowy rejestrator lotu został pokazany przez rosyjski "Pierwszy kanał" w trakcie emisji na żywo.

Ze zdjęcia wynika, że rejestrator z zewnątrz nie został uszkodzony, choć pokryty jest sadzą. O potwierdzenie znalezienia rejestratora agencja poprosiła przedstawiciela służb regionu smoleńskiego. - Na miejscu katastrofy znaleziono jedną z "czarnych skrzynek" - powiedział rzecznik regionu smoleńskiego.

On poinformował także, że wkrótce ciała zostaną z miejsca katastrofy przeniesione do specjalnego namiotu.

Oficjalni przedstawiciele Międzyregionalnej Komisji Lotniczej (MAK) oraz Federalnej Agencji ds. transportu lotniczego informacji o odnalezieniu "czarnych skrzynek" na razie nie komentują.

http://www.tvn24.pl/-1,1651596,0,1,znaleziono-czarna-skrzynke,wiadomosc.html

Jeden z komentarzy na TVN24 :

"Nasz samolot miał lądować na lotnisku na południe od Smoleńska, a nie na północ. To, które pokazano ma 2500m długości, a tamto mniejsze ok 1600m. I tu pytanie: dlaczego nasz samolot miał lądować na tym mniejszym, które jak można zobaczyć na googlach jest kawałkiem betonu w lesie????"

oraz inny :

"Rosyjska prokuratura informuje, że samolot rozbił się w miejscowości Pieczersk. Znajduje się ona 2 km na północ od lotniska."

Obrazek

Obrazek

lordi222 pisze:
..niech każdy zobaczy że nie ma znaczenia czy jest się na samej górze czy szarym ludzikiem-pstryk palcami i życia nie ma. Mam nadzieje że to był losowy wypadek i nic więcej się za tym nie chowa...ale to tylko nadzieje...tak czy inaczej prawdy prędko nie poznamy(jeśli w ogóle). Przykre jest patrzeć jak tyle ludzi ginie, ale dla mnie nie ma znaczenia czy są to "elity" czy zwykli ludzie. Media mnie tak w......ją jak porównują to z Katyniem(albo próbują połączyć) a to 2 kompletnie różne rzeczy są....
Katyń to mord, a to wypadek/katastrofa lotnicza(puki co tak wierzę)
narazie media uwarzają tak jak TY żadko ktoś wypowie się inaczej,narazie słyszałem tylko dwie podejrzliwe wypowiedzi od ludz,którzy mają zakorzenioną nieufność dla sowietów

Ostatnio zmieniony 10 kwie 2010, 14:42 przez komandos, łącznie zmieniany 1 raz

dowiedzialam sie w pracy... poruszenie spore. na BBC temat nr 1. klienci mnie pytaja czy wiem co sie stalo w Polsce...
szok jest. do mnie tez nie docieralo, myslalam najpierw ze jakas paskudna plotka.
martwimy sie drobiazgami, a nie wiemy co za chwile moze byc z naszym zyciem... czesto nie umiemy nawet naprawde swiadomie zyc chwila obecna...

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Praktycznie wszystkie anglojęzyczne media piszą "killed" w związku ze śmiercią prezydenta.

http://www.reuters.com/article/idUSTRE6390NQ20100410
http://news.yahoo.com/s/nm/20100410/ts_nm/us_poland_president_crash
http://www.businessinsider.com/polish-president-2010-4
http://www.timesonline.co.uk/tol/news/
http://rt.com/Top_News/2010-04-10/plane-crash-smolensk-region.html
http://www1.voanews.com/english/news/europe/Polish-President-Killed-in-Plane-Crash-90467304.html
http://www.bangkokpost.com/news/world/174281/polish-president-killed-in-russia-plane-crash

Coś w tym jest, czy tylko bezmyślne powtarzanie z Reutersa?

raczej bezmyslne powtarzanie, choc byl przypadek z 9/11 ze jakas pani dziennikarka komentowala ze cos sie tam z wiezowcami stalo, gdy za jej plecami dopiero sie dzialo... 8-)

Cytuj:
Ciała osób, które zginęły w sobotniej katastrofie prezydenckiego samolotu Tu-154 zostaną przetransportowane do Moskwy. Tam odbędzie się ich identyfikacja - oświadczył premier Władimir Putin, którego cytuje agencja RIA Novosti.

- Ciała ofiar zostaną przetransportowane do Moskwy w celu ich identyfikacji. Będziemy robili wszystko, by krewni i rodziny mogły przyjechać do rosyjskiej stolicy - powiedział Putin na spotkaniu z Miedwiediewem. Jak dodał, w Moskwie zorganizowany zostanie także specjalny sztab, który będzie przekazywał szczegółowe dane mediom.

Po południu premier Władimir Putin wyleciał na miejsce katastrofy samolotu polskiego prezydenta. Ma się tam spotkać z polskim premierem Donaldem Tuskiem.

Rosyjskie agencje informują także, że rosyjski prezydent Dmitrij Miedwiediew zwróci się w najbliższym czasie z odezwą do narodu polskiego.

Władimir Putin oświadczył także, że szczegóły zostały już ustalone w merem Moswy Jurijem Łużkowem.

Zaznaczył, że służby transportowe będą tak zorganizowane, by zminimalizować wszelkie koszty z tym związane - dodał premier.

Rządowy Tu-154 rozbił się o 10.50 czasu moskiewskiego na w pobliżu Smoleńska. Na pokładzie było 96 osób - 88 pasażerów i ośmiu członków załogi. Nikt nie przeżył. Samolot z prezydentem Lechem Kaczyńskim i jego żoną oraz najważniejszymi polskimi politykami leciał do Katynia.

http://www.tvn24.pl/0,1651608,0,1,putin-ciala-trafia-na-identyfikacje-do-moskwy,wiadomosc.html

tu można się dowiedzieć najszybciej i więcej

Awatar użytkownika

Tutaj bardzo szczegółowy opis uderzenia samolotu o ziemie.

http://www.onet.tv/samolot-zaczepil-o-drzewo,6578896,1,klip.html#m=6578896,c=1

Myślę, że wiarygodnego świadka.

zahaczył o drzewo ale dlaczego leciał tak nisko myślę że coś go do tego zmusiło,to co opowiada świadek stało się przy końcu awarii,wydaje mi się że nie było to bezpośrednią i ostateczną przyczyną katastrofy taki duży samolot ścina konary,ale żeby się niejako potknąć i fikołkować?

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

oxynox pisze:
Praktycznie wszystkie anglojęzyczne media piszą "killed" w związku ze śmiercią prezydenta.

A jak maja pisac?

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

Awatar użytkownika

MUSIMY SIĘ ZJEDNOCZYĆ I BADAĆ SPRAWĘ.

Skoro już mówicie że 4 raz próbował lądować to załapaliście wersję które podają media, czyli w to uwierzyliście nawet nie badając i siejecie afery.

Ginie tylu ludzi czołowych w obrazie POLSKI i ktoś mówi że to wina maszyny ??

Z forum internetowego ze Smoleńska dyskusja niemal na żywo:

Cytuj:
http://forum.smolensk.ws/viewtopic.php?f=2&t=48375&sid=1915be56c0c024b8dc209fe684903e42&start=560

Winzard 11:56 - Rano żona jechała autem - mgły nie było żadnej.

Red Angel 11:59 - Właśnie ok. 11-tej mgła zrobiła się nagle gęsta.

RADZĘ WSZYSTKIM ZAPISYWAĆ WAŻNE INFORMACJE ŚWIADKÓW I PODAWANE W TV I DOPIERO POTEM JE ANALIZOWAĆ

Na zdjęciach z godziny 10:00 widać bardzo mało płomieni. 20 Ton paliwa lotniczego nie da się ugasić w godzinę!!

Ogon jest oderwany od reszty, niektórzy słyszeli wybuch i takie gadanie.

Może to być przyczyna WSZYSTKIEGO JAK NA TEN MOMENT!
Może to być Mind control
Może to być zła maszyna
Może to być zła pogoda/ pilot
Może to być HAARP
Może to być ukartowywane od paru lat

Cytuj:
Jak to możliwe że czołówka Ludzki z Polski leci jednym samolotem ?
Może jeszcze trzeba było się pochwalić światu że zmieściliśmy tylu czołowych ludzi w samolocie i wszyscy się zgodzili ?
Dostęp mają tylko rosjanie !!!! nikt z polski, zacierają ślad ?
Jaka wina piolta i załogi ? to jedna z najlepszych załóg, samolot przeszedł przegląd za 70 mln - ale przeszedł go w rosji !!!!! ewidentne dziwne zbiegi okolcznosci ???
Nadal uważacie że lista pasażerów samolotu może zmieniać się co trzydzieści minut?
Z tego co wiadomo to w wojsku jest zasada, iż dowódcy sił zbrojnych nigdy nie podróżują tym samym środkiem transportu ?? Za duże ryzyko utraty tak ważnych osób, przy ewentualnym wypadku, zamachu, jak to miało miejsce teraz ??
Dlaczego nie rozmawiają ciałach w telewizji publicznej ? ?
Zgineli wszyscy niewygodni dla:
- Unii Europejskiej ??
- polskiego rządu ??
- Rosji i wizji stosunków rosyjsko europejskich ??
Dlaczego w tych najwcześniejszych relacjach nie było widać ciał, jakiś kawałków odzieży, cokolwiek świadczącego o obecności ludzi. Samolot rozpadł się na części, więc ciała powinny zostać porozrzucane ??

I tak dalej i tak dalej...

WYSTARCZY UDOWODNIĆ JEDNEJ OSOBIE ŻE WIEDZIAŁA O KATASTROFIE, A CAŁY TOK MYŚLENIA SIĘ ZMIENI

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William "Bill" Cooper.

Ostatnio zmieniony 10 kwie 2010, 15:06 przez Hicks, łącznie zmieniany 1 raz

Cottontail pisze:
oxynox pisze:

A jak maja pisac?

DEAD

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Na razie za wcześnie na jakieś ostateczne sądy, ocena zdarzenia będzie możliwa na podstawie tego, jakie będą polityczne skutki tej tragedii.

Jest to niepotykana tragedia, stanowiąca zarazem bezprecedensową, przynajmniej w warunkach europejskich, kompromitację państwa polskiego (o ile jeszcze coś takiego faktycznie istnieje). Podobne zdarzenia z katastrofą samolotów prezydenckich miały miejsce w rejonie latynoamerykańskim lub afrykańskim i nie wynikały z przyczyn technicznych - raczej były zamachami.

Nie można oczywiście wykluczyć katastrofy z przyczyn technicznych, bo samoloty Tu-154 wyprodukowane w 1986 r. nadawały się już na złom, piloci bali się na nich latać i trudno doprawdy zrozumieć, co stało na przeszkodzie, że nie zakupiono jakichś reprezentacynych samolotów odpowiedniej klasy. Chociaż, pojawiają się w sieci wypowiedzi, że stary to był w tych samolotach tylko kadłub, a całe wyposażenie było zmodernizowane do poziomu obecnych wymogów lotnictwa w świecie.

Czyżby zbieg jakichś niekorzystnych okoliczności podczas lądowania? Jedni twierdzą, że była mgła, inni, że nie było - prawda chyba leży pośrodku, może być jasne i słoneczne niebo, a przy gruncie kilkumetrowa mgła i to wystarczy, aby pilot nie widział pasa startowego. Ale chwileczkę - czy dzisiejsza technika lotnicza nie dysponuje przyrządami opartymi na podczerwieni, umożliwiającym widzenie we mgle?

Sprawdziłem co nieco rosyjskie strony i np. na portalu Rosbałt piszą, że "załoga samodzielnie podjęła decyzję o lądowaniu" [экипаж самостоятельно принял решение о посадке], mimo że kontroler lotów, z powodu złej widoczności, zalecał lądowanie na lotnisku w Mińsku, 200 km od Smoleńska. I tu już mój komentarz - ponieważ jednak oznaczałoby to problem z uczestnictwem w uroczystości w Katyniu, presja ze strony dostojników musiała być tak duża, że chcąc uniknąć kompromitacji (przymusowa wizyta u Łukaszenki!), zmuszono pilota do wylądowania - niestety, cena tej presji okazała się zbyt duża i to wydaje się na chwilę obecną najbardziej logicznym wytłumaczeniem przyczyn tragedii. O spisku można by mówić wtedy, gdyby było wiadomym, że mgła na lotnisku została wytworzona sztucznie i celowo, aby utrudnić lądowanie.

Ponadto, jeszcze jeden ciekawy wątek, mianowicie o co z Jarosławem Kaczyńskim bo o nim jakoś cisza? W tym artykule na stronie Rosbałt piszą wyraźnie, że "W katastrofie samolotu Tu-154 zginął polski prezydent Lech Kaczyński i jego brat Jarosław Kaczyński, lider polskiej partii »Prawo i Sprawiedliwość«" [В катастрофе самолета Ту-154 погиб польский президент Лех Качиньский и его брат лидер польской партии «Право и Справедливость» Ярослав Качиньский. ]

A jeśli to zamach, to należy zadać pytanie, co było lub kto był jego celem?
Skład pasażerów był zbyt liczny i zróżnicowany, aby mogło chodzić o konkretne osoby, jeżeli już, to mogło raczej chodzić o wywołanie określonego efektu politycznego, bez względu na ofiary (zasugerowanie winy "Ruskich") lub pretekstu do jakichś działań militarnych (związek z islamistami). Strach pomyśleć, do czego to jeszcze może doprowadzić.

Natomiast jeżeli popatrzeć na tę tragedię od strony symboliczno-duchowej i roli, jaką w tej symbolice odgrywa Katyń - to zaczyna mi się układać w pewien logiczny związek, na razie wstrzymam się z wypowiedzeniem poglądu na ten temat. Ciekawe, co dałaby analiza astrologiczna tej tragedii w powiązaniu z tą z 1940 r? Może ktoś z użytkowników zajmuje się na poważnie astrologią?

Awatar użytkownika

Cottontail pisze:
oxynox pisze:

A jak maja pisac?

Died, dead? Chociaż masz rację. Słowo "killed" może być tłumaczone jako "zginął".

Awatar użytkownika

Przewaznie o ofiarach wypadku pisze sie "Was killed in an accident", wiec slowo killed nie ma tu znaczenia.

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

Awatar użytkownika

A ja proponuję skupić się na faktach, oczywiście wypadek czy nie to niesłychanie istotna informacja jednak na chwilę obecną przy pomocy konwencjonalnych metod jest ona nie osiągalna.

Więc co wiemy.

Zginął prezydent i spora część nazwijmy to "izolacjonistów", czyli zarówno eurosceptyków jak i ludzi nie przychylnie nastawionych do rosji.

Po raz kolejny zginęła (katastrofa kasy) wierchuszka sił zbrojnych i to w Katyniu, a to może stanowić rodzaj katalizatora.

To wydarzenie wyszło na pierwszy plan i długo tam pozostanie, szczególnie w masmediach.
Przyspieszone wybory prezydenckie, czyli jeszcze więcej chaosu.

A to już wywołuje określone skutki.

Nie ma prezydenta nie będzie miał kto wetować takich czy innych ustaw i to jeszcze w sytuacji w której media będą zajęte czymś innym, co to oznacza nie trudno się domyślić.
"Izolacjoniści" zostali osłabieni, więc łatwiej będzie wciągnąć państwo Polskie do zewnętrznych struktur.

Może przybliżymy się do Rosji która zaczyna czuć Chiński oddech, ale to już spekulacje.
Tak więc nie traćmy głowy i czasu na bezowocne (jak na razie) rozstrzyganie sporu o to kto zabił niedźwiedzia.
Zajmijmy się tym kto go będzie jadła i komu on najbardziej zasmakuje.

pbsoft to i tak więcej niż pierwiastek z 400 000 :haha: więc głowa do góry :winko:

Awatar użytkownika

Jeśli samolot rozbił się 2km od lotniska i podchodził do niego z przesunięciem bocznym około 400m jak to było na tvp info to wygląda to na odpalenie usterki w trakcie ostatnich minut lotu tak by wyglądało potem na błąd pilota.

To tyle jeśli chodzi o moje sugestie gdzie można by szukać powodu ewentualnych spisków:

http://www.ekutno.pl/?kutno=0&y=1&zoom=3304

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Czy-Polska-jest-skazana-na-rosyjski-gaz-1645696.html

I dla porównania takich akcji z przejęciem surowców, które już miały miejsce.

http://www.youtube.com/watch?v=QfRp8S40OPg&feature=PlayList&p=9BE0AF2A9AA1C800&playnext_from=PL&playnext=2&index=1

A co z Jarosławem Kaczyńskim nie było go na oficjalnej liście ofiar ale conajmniej dziwnym jest że jeszcze nie zabrał głosu publicznie.....

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Powody katastrofy mogą być różnorakie. Już raz miał miejsce przypadek, kiedy śp. Prezydent Kaczyński próbował wymusić na pilocie lądowanie w trudnych warunkach - wtedy pilot potrafił się postawić - nie wiadomo czy i tym razem nie wywierał presji na pilocie co skończyło się katastrofą samolotu. Z drugiej strony w tej katastrofie zginęły osoby o poglądach przeciwnych (lub opierających się) tendencjom pro unijnym i pro amerykańskim. Stwarza to próżnię po tej stronie sił politycznych, którą mogą wypełnić ci prounijni i proamerykańscy. Na przykładzie 9-11 wiemy że ludzie z tej strony nie przebierają w środkach aby osiągnąć swoje cele. Trudno dociekać, zwłaszcza że wiarygodnych faktów raczej nie otrzymamy do ręki. Jednak chciałbym w tym miejscu zaapelować do pozostałych forumowiczów aby w tej sytuacji nie obrażali się na demokrację i wzięli udział w wyborach prezydenckich i głosowali na osobę o poglądach wyraźnie narodowych aby choćby symbolicznie złożyć swój głos przeciwko zalewowi sił NWO w Polsce.

Awatar użytkownika

oxynox pisze:

Cottontail pisze:
Przewaznie o ofiarach wypadku pisze sie "Was killed in an accident", wiec slowo killed nie ma tu znaczenia.

Gdyby ktoś sugerował zamach, to sądzę, że wtedy zamiast słowa "killed" zostałoby użyte słowo "murdered". "Killed" oznacza po prostu fakt zabicia, niezależnie od przyczyny, z jakiej to nastąpiło.

Gdyby używano teleportów, zamiast metalowo-plastikowych trumien w powietrzu i na drodze to nic by się nie wydarzyło. To coś ze skrzydłami z lat hoho już dawno nie powinno latać, wstyd na cały świat, że takie państwo jak Polska niby nie stać na nowe( nie mylić z nowoczesnym) samoloty. Zimna kalkulacja polityczna do tego doprowadziła, bo wyrachowani politycy niby dbają o finanse państwa i wyborcy mogli by pomyślec, że bardzo drogie zabawki dla siebie kupują, no i po sukcesie wyborczym. Już wypadek Millera, powinien ich czegoś nauczyć. Ja nie rozsądzam, może to i zaplanowane było, ale niekoniecznie, może właśnie plany Illuminatii się posypały.

a co z Jaroslawem? byl w koncu na pokladzie czy nie?

oktaryna pisze:
a co z Jaroslawem? byl w koncu na pokladzie czy nie?

Jarosław Kaczyński prezes PiS i brat tragicznie zmarłego prezydenta leci na miejsce katastrofy do Smoleńska - dowiedział się portal tvn24.pl
Prezesowi PiS towarzyszą najbliżsi współpracownicy. Informację o decyzji Jarosława Kaczyńskiego potwierdził na antenie TVN24 rzecznik klubu PiS Mariusz Błaszczak. - Dla prezesa to osobista tragedia - dodał.

Prezydencki samolot rozbił się o godzinie 8:56 podczas pochodzenia do lądowania na lotnisku w Smoleńsku. Na pokładzie znajdowało się 96 osób, nikt nie przeżył katastrofy. Wśród ofiar oprócz pary prezydenckiej znaleźli się najważniejsi polscy politycy, urzędnicy państwowi i dowódcy woskowi.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 61  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]