Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 25 maja 2019, 8:25

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 61  Następna
Autor Wiadomość
Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

oxynox pisze:
Mgła pomarańczowa, siwa, brązowa, błękitna, etc.

jaaa, jaaaa..

brawo Oxynox! władcom marionetek pewnie bardzo twa wypowiedź przypadła by do gustu..

podrzucamy opinii publicznej masę nieprawdopodobnych bzdur wyssanych z palca i nazywamy je teoriami spiskowymi i tym sposobem jesteśmy nietykalni, bo nawet jak wypłynie coś nieprawdopodobnego, choć prawdziwego to ludzie uznają to za bzdury.. jeszcze raz moje szczere gratulacje :roll:

Ps. bez urazy oczywiście ;)

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 10 kwie 2010, 12:36 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree

Ja również proponuje o troche dystansu. Bo nie we wszystkim jest spisek. Nie wiemy nic, i wiele się pewnie nie dowiemy..Widząć co poniektóre wpisy wydaje mi się że niektórych za bardzo wciągnęły teorie spiskowe itp.

Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Póki co nie oceniajmy czyichś wypowiedzi. Dlaczego ? Bo jeszcze nic nie wiadomo, nic, absolutnie.
anastazja
Zagraniczne media nie wiele podają, oglądam Euro-News, BBC, TVE Hiszpańską i inne, nic nowego nie mówią, a powtarzają niektóre informacje zapewne wzięte od polskich mediów.

Jeszcze raz piszę... nagrywajcie co się da, zbierajcie informacje, później łatwiej będzie nad tym poanalizować. Suche oskarżenia o spisku są trochę na wyrost, ale nic nie odrzucajmy. Niech opadną emocje.
Teraz znaleziono czarną skrzynkę. Ciekawe co dalej powiedzą "paple" z TV.

Ostatnio zmieniony 10 kwie 2010, 12:47 przez The Lantian, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Tak naprawdę spisek w tej kwestii jest raczej wątpliwy. Polski rząd taki czy inny spełnia zawsze "prośby" Eurokołchozu i USA. Po co mieli by robić taki szum, tylko po to żeby PO przejęło władzę?

Na tym właśnie polega pułapka posługiwania się słowami – odrzekł z przekonaniem. – One zawsze sprawiają, że czujemy się oświeceni, ale kiedy zwracamy się ku rzeczywistości, za każdym razem nas zawodzą. W końcu stajemy twarzą w twarz ze światem tacy sami jak zwykle, nieoświeceni.
Fragment książki: "Opowieści o mocy" - Carlos Castaneda

Tak naprawde bedziemy musieli poczekac pare dni, albo dluzej zeby ludzie do tego dotarli głębiej i sie dowiemy co i jak. Niedobrze ze zabrali nagrania tym dziennikarzom co byli pierwszymi, ale napewno ktoś tą sprawe rozgryzie, teraz trzeba czekać i szukać newsow :D.

Awatar użytkownika

dajcie spokoj, czy znacie choc jednego prezydenta ktory zginal przez przypadek?

jakby nie bylo praktycznie cala opozycja i sily, ktore przeszkadzaly w zainstalowaniu nowego swiata w polsce^^ i oddanie jej calkowicie usa i eu (prezes nbp - tu jest wazna postac o ktorej wszyscy jakos zapominaja) zostala dzis zlikwidowana. ogladalem rano tv i na pewno nie byla to mgla, ktora moglaby spowodowac taka pomylke. no i najlepsze - po wypadku przez godzine czy nawet dluzej nie wezwano nawet jednej karetki! ktos stwierdzil, ze 'katastrofa' jest tak wielka, ze nie ma szans zeby ktokolwiek przezyl wiec nie ma sensu wzywac zadnej pomocy... gratuluje jak ktos dalej mysli ze to 'wypadek' :P

kto nie jest poeta.

Awatar użytkownika

alchemik
Trafne pytanie. Od razu po informacji przypomniał mi się Kennedy jeden i drugi. To taki impuls od świadomości. Ale zadawajmy pytania, odpowiednie pytania, w ten czas, w którym wszysycy bełkoczą w kółko to samo.
Dziwi mnie mocno, że tylu ludzi "ważnych" dla struktur państwa zginęło na raz.
W mediach ciągle drążą o pilocie, pilot to, pilot tamto. Już zwalili winę na pilota, choć nikt oficjalnie się nie wychyla. Analizowanie wypadku tego typu będzie bardzo trudnym do wniknięcia dla nas, zwykłych nie wtajemniczonych. Pozostaje czekać aż ktoś się "wychyli" z przypuszczeniami 8-)

Ostatnio zmieniony 10 kwie 2010, 12:57 przez The Lantian, łącznie zmieniany 1 raz

Perfect Master * 5th Degree

R.I.P.

Szkoda ludzi, wszystkich co zginęli, bo media tylko gorączkują się politykami. Wyrazy współczucia dla rodzin ofiar.

Na opłacanie konkordatu kasa jest, na budowę Świątyni Opatrzności też, ale na nowy rządowy samolot to już kasy nie ma.
I tak oto proszę Prezydent lata(ł) sobie rupciem z lat 70tych po 10 remontach..

Master Mason * 3rd Degree

Podsumowując zgineło dwóch najgrożniejszych kontrkandydatów na prezydenta, w tym jeden urzędujący ( Szmajdziński, Kaczyński ), sztab generalny WP ( ludzie prezydenta ), prezes NBP pan Skrzypek ( chyba trzeba było przekazać nadwyżkę z NBP na łatanie dziury budżetowej z Tuskiem nie ma żartów ), prezes IPN pan Kurtyka ( nie trzeba go będzie odwoływać ), pan Kochanowski i główni członkowie PiS.
Teraz PO może przejąć funkcję Prezydenta, prezesa NBP, IPN, sztab generalny WP i mieć praktycznie monopol na władze.
Ktoś mi powie co ten samolot robił 20m. nad ziemią, 2km. od lotniska, czemu nie skierowano go na inne lotnisko (dla samolotów pasażerskich) nawet oddalone, gdzie była kontrola lotów (powini powiedzieć pilotowi że nie schodzi wyznaczonym korytażem)?

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Przestancie sie tak nakrecac :/

Poki nic nie wiadomo i sprawa jest swieza, takie dopatrywanie sie zamachu jest dla mnie sianiem paniki.

Dla mnie informacja o katastrofie byla szokiem, bardzo szkoda mi ofiar i ich rodzin. Corka Kaczynskich musi byc zdrozgotana, stracila obojga rodzicow w jednej chwili.

Po czasie dowiemy sie wiecej. Byli swiadkowie, moze ujawnia sie jakies nagrania, w koncu to lotnisko. Czarna skrzynke tez znalezli. Z tego co mowia, byl to blad zalogi i dla mnie na razie to wystarczy, nie dopatruje sie niczego wiecej, na to bedzie czas potem. Mgla byla i jest nadal, co widac caly czas na relacjach i ludzie ktorzy tam sa tez przeciez mowili ze rano byla straszna mgla. Widac tylko pobliskie drzewa, dalszy krajobraz jest bialy jak mleko.

Do tego dochodzi zly stan maszyny. Bo przeciez mowili ze samolot ten sprawial juz wczesniej klopoty, byl remontowany itd...

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

Według mnie to grubsza sprawa "na wyższych szczeblach"... i nawet sam Donald może być zdziwiony i zszokowany :) bynajmniej tak mi podpowiedział Wewnętrzny Dzwonek :hi hi: póki co... stoję obok, nie staram zaprzątać sobie tym głowy... :spoko:

możecie jedynie winić za to siebie, że nie daliśmy wystarczająco dużo światła, by nie dopuścić do katastrofy.. :uścisk:

Cottontail pisze:
Z tego co mowia, byl to blad zalogi i dla mnie na razie to wystarczy, nie dopatruje sie niczego wiecej, na to bedzie czas potem.

Wierzysz w to co mówią?

Trochę empatii... Pomyślcie co czują bliscy wszystkich ofiar którzy nawet pewnie nie wiedzą co ze sobą począć, ciała za granicą nawet nie mogą tam być to jest smutne :(

Ludzie opanujcie się z tymi teoriami spiskowymi, to zaczyna być żałosne i takie właśnie gorączkowe szukanie dziury w całym wpływa później na negatywny obraz osób które poruszają tematy "teorii spiskowych", którzy uważani są za oszołomów, dla których masoni i iluminaci są odpowiedzialni za spóźnienie się autobusu miejskiego w Wąchodzku.

Czy to przypadek? Mówią, ze nie ma przypadków. Śmieszy mnie, ze kilka godzin po katastrofie, a już znajdują się osoby "oświecone" , które znają prawdę, siedzą przed kompem, pierdzą w stołek i już wiedzą na pewno co się stało. Żal.pl

Tak pyzatym to największa ironia jaka może się zdarzyć. Co roku prezydent Kaczyński ogłaszał "kontrowersyjne" żałoby i kto by pomyślał, że na koniec kadencji, będzie on głównym powodem żałoby - chyba jednej z największych tragedii w historii Polski. Szok, jestem w szoku.

popieram przdmówce

Dokładnie, za bardzo się nakręcacie. Gdzie indziej w Europie Prezydent lata samolotem z lat 70tych, po X ilości napraw i remontów? Przecież parę dni temu ten cały TU-154 miał usterkę, więc Tusk i jego ekipa z kancelarii lecieli CASĄ.

A po drugie, już po katastrofie CASY, kiedy nasza elita wojskowa zginęła było gadane, że to nie zgodne z zasadami bezpieczeństwa wew. kraju, aby tyle znamienitych osobistości leciało jednym samolotem na raz.
I było gadane też, o zakupie porządnych rządowych samolotów, kilku. Oczywiście, nic w tej kwestii nie zrobiono. Oto Polska właśnie, i cały naród znów cierpi.

Dobry Papież Jan pisze:
Ktoś mi powie co ten samolot robił 20m. nad ziemią, 2km. od lotniska

Cytuj:
Według wstępnych ustaleń rosyjskich władz, samolot rozbił się podczas czwartej próby do lądowania około 300-400 metrów od pasa startowego.

http://www.tvn24.pl/-1,1651585,0,1,bialorusini-ostrzegali-o-trudnych-warunkach,wiadomosc.html

Awatar użytkownika

@sza
chodzi o to, ze nie trzeba byc wielkim filozofem ani oswieconym zeby rozumiec (na przykladzie poprzednich takich zdarzen) ze prezydenci nie gina w 'wypadkach' a juz na pewno nie razem z niemal wszystkimi ludzmi na jakichs waznych stanowiskach o pogladach innych niz partia rzadzaca. nie mowie tu ze to sprawka po (bron boze :D), ale nie jestesmy w stanie stwierdzic o czym negocjowali w ostatnich dniach, na co lechu sie nie zgodzil albo co planowal zrobic/powiedziec jako prezydent. to wszystko rozmowy za zamknietymi drzwiami i nigdy nie przedostana sie do mediow. byli niewygodni/niepokorni/niechcacy wspolpracowac to ich usuneli i zastapia kukielkami (vide olechowski/sikorski i ferajna). to tylko polityka, tak to dziala, smutne ze zrownali nas z panstwami ameryki poludniowej w sposobie radzenia sobie z problemami;)

http://wiadomosci.onet.pl/2153236,11,cz ... ,item.html

kto nie jest poeta.

Awatar użytkownika

teoria jednego usera na prawda2,która wydała mi się dość prawdobopobna:

Moja teoria jak najbardziej sensowna to zwyczajny rozkaz Prezydenta o lądowaniu podobnie jak było to w Gruzji. Tylko tam Prezydent trafił na twardego wojskowego który odmówił lądowania w trudnych warunkach za co pilot zapłacił posadą.

Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

alchemik pisze:
dajcie spokoj, czy znacie choc jednego prezydenta ktory zginal przez przypadek?

jakby nie bylo praktycznie cala opozycja i sily, ktore przeszkadzaly w zainstalowaniu nowego swiata w polsce^^ i oddanie jej calkowicie usa i eu (prezes nbp - tu jest wazna postac o ktorej wszyscy jakos zapominaja) zostala dzis zlikwidowana. ogladalem rano tv i na pewno nie byla to mgla, ktora moglaby spowodowac taka pomylke. no i najlepsze - po wypadku przez godzine czy nawet dluzej nie wezwano nawet jednej karetki! ktos stwierdzil, ze 'katastrofa' jest tak wielka, ze nie ma szans zeby ktokolwiek przezyl wiec nie ma sensu wzywac zadnej pomocy... gratuluje jak ktos dalej mysli ze to 'wypadek' :P

To ja sie tylko pod tym podpisze

Fantomas Reptilian (Gad)

Wszechświat wyłonił się znikąd i bez powodu.. Jesteś znikąd i po nic .. Nie ma przyczyny nie ma celu, wszystko jest dziełem przypadku.. Niechcący przydarzyłeś się światu, a świat niechcący przydarzył się tobie.. Nie zadawaj pytań, to strata czasu, a czas to pieniądz. kip smajling obywatelu! i wracaj do systemu.

Ostatnio zmieniony 10 kwie 2010, 13:31 przez Fantomas(Reptilian), łącznie zmieniany 2 razy

Awatar użytkownika

anastazja pisze:
teoria jednego usera na prawda2,która wydała mi się dość prawdobopobna:

Moja teoria jak najbardziej sensowna to zwyczajny rozkaz Prezydenta o lądowaniu podobnie jak było to w Gruzji. Tylko tam Prezydent trafił na twardego wojskowego który odmówił lądowania w trudnych warunkach za co pilot zapłacił posadą.

Moj brat mowil dokladnie o tym samym.

Dobry Papież Jan pisze:
Cottontail pisze:
Z tego co mowia, byl to blad zalogi i dla mnie na razie to wystarczy, nie dopatruje sie niczego wiecej, na to bedzie czas potem.

Wierzysz w to co mówią?

Nie wierze. Przeczytaj jeszcze raz to co napisalam w powyzszym cytacie...

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

jaka lekcja dla mnie?kłócili się między sobą walczyli ze sobą i skończył się ich czas teraz nie ma go już na nic.Lepiej za życia szukać pokoju i miłości bo jedna chwila i ...przychodzi czas na podsumowanie tego co zostawiłeś

Fakt jest w tej sprawie straszny chaos informacyjny (te 2 km. podawali w info), chyba trzeba poczekać pare dni aż sytuacja się wyklaruje. Z drugiej strony ta katastrofa to gwiazdka z nieba dla platformy. Najblisze tygodnie pokażą czy ktoś na tym coś ugra. :hejka:

Awatar użytkownika

Initiate pisze:
Dokładnie, za bardzo się nakręcacie.

I całe szczęście, jeżeli to spisek to jest szansa, że znajdziemy przyczynę. Jest to forum typowo o teoriach spiskowych więc takie 'nakręcenie' jest jak najbardziej na miejscu. Okaże się, kto i czy w ogóle miał racje (może), ale póki co rozpatrujemy różne możliwości, mniej lub bardziej prawdopodobne. Im więcej tym większa szansa na trafienie tej prawdziwej i połączenie ich ze sobą.

Lądowanie miało być odwołane z wieży po 2 podejściu, pilot spróbował po raz czwarty i wszyscy *dead* - info z tvn

Nakręcajmy się i działajmy! Jeżeli ktoś za tym stoi, to na pewno liczy na naszą bierność.

Awatar użytkownika

poza tym.. podobno ciał nie znaleziono.. spłonęły , wyparowały.. czy jakoś tak,..
hmm.. ja myślę, że mogli się natknąć na podziemną bazę moich gadzich braci.. a że akurat pora sniadania była.. hmm.. Łańcuch pokarmowy nie zna litości..
( nowa teoria spiskowa)-- skoro mamy się nakręcać..

*niepotrzebne skreslić (jak pisał któryś z przedmówców)

Wszechświat wyłonił się znikąd i bez powodu.. Jesteś znikąd i po nic .. Nie ma przyczyny nie ma celu, wszystko jest dziełem przypadku.. Niechcący przydarzyłeś się światu, a świat niechcący przydarzył się tobie.. Nie zadawaj pytań, to strata czasu, a czas to pieniądz. kip smajling obywatelu! i wracaj do systemu.

Awatar użytkownika

http://www.samosia.pl/pokaz/503487/niec ... ry_uwierzy

Patrzcie na co trafiłem... :shock:
Ale nie wnioskuję niczego ;)
Może to trick internetowy jakiś:P
A pewnie admini podmienili datę wypowiedzi. Ot łachudry. Ale wkleiłem tu. Dlaczego ? Dla ciekawostki, tylko i wyłącznie.

Ostatnio zmieniony 10 kwie 2010, 13:36 przez The Lantian, łącznie zmieniany 1 raz

Cytuj:
- Nie było wybuchu, tylko głuche uderzenie, a następnie pojawił się ogromny płomień - relacjonuje w rozmowie z TVN24 świadek katastrofy prezydenckiego samolotu niedaleko lotniska w Smoleńsku. I dodaje: Później widać było tylko porozrzucane szczątki samolotu. W katastrofie zginęło 96 osób, w tym polski prezydent z małżonką, ministrowie, posłowie, senatorowie, dowódcy.

Świadek, który widział wypadek prezydenckiego samolotu opowiada, że samolot roztrzaskał się na wiele części. Każda jedna płonęła. Oddzielnie leżały silniki. Jak doszło do tragedii?

- Samolot miał przechył w lewą stronę. Zaczepił skrzydłem o drzewo. Nie było wybuchu, a jedynie głuchy stuk i pojawił się płomień. Szczątki samolotu porozrzucane były na długości 200 metrów - relacjonuje.

Chaos i ryk syren

Wokół lotniska panował nieopisany chaos. Słychać było ostre sygnały wozów służb ratunkowych.

Z tego, co widział świadek wynika, że maszynie, która usiłowała lądować w bardzo gęstej mgle, nie udało się przyziemić. Zwiększyła więc moc silników i kiedy ponownie usiłowała podejść do lądowania, zawadziła lewym skrzydłem o drzewa. Samolot spadł 1,5 kilometra od lotniska. Wtedy też miało dojść do potężnej eksplozji.

"Pilnują miejsca wypadku"

Zdjęcia z katastrofy, które zrobił świadek, zostały zarekwirowane przez Federalną Służbę Bezpieczeństwa.

- Wielu oficerów FSB, którzy ścisłym kordonem otaczają miejsce wypadku, pilnuje, aby nikt, w tym dziennikarze, nie zbliżył się w pobliże roztrzaskanego samolotu - powiedział na antenie TVN24 reporter "Faktów" Andrzej Zaucha. I dodał: - Na miejscu panuje ponura atmosfera.

http://www.tvn24.pl/-1,1651564,0,1,byl-gluchy-stuk--plomien-i-roztrzaskane-szczatki,wiadomosc.html

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Cytuj:
Nakręcajmy się i działajmy! Jeżeli ktoś za tym stoi, to na pewno liczy na naszą bierność.
Bez sensu, sorry, dziś piszę pod wpływem dużych emocji. Ale nakręcani się doprowadzi do tego, że stach będzie iść po bułki do sklepu na rogu, bo wszędzie będziemy widzieć spiski. Obawiam się, ze mamy za mało informacji do jakichkolwiek hipotez, a spekulacje, czasem żałosne, szkodzą późniejszemu odkryciu prawdy. Mówienie, ze prezydenci tak ot nie mogą zginać np. w wypadku to trochę naiwne. Prezydent to zwykły człowiek i czasem też może poślizgnąć się na tak zwanej skórce od banana i skręcić kark, życie jest zaskakujące. Z perspektywy czasu na pewno dowiemy się, czy ktoś i co na tym zyskał czy coś może bylo na rzeczy, ale z góry skreślanie opcji po prostu "wypadku" to jest zbyt pochopne, szczególnie wiedząc o jakości sprzętu i wcześniejszych alarmujących informacjach i wydarzeinach (ciagłe usterki, wczesniejsze katarstofy Casty czy z Millerem)[quote]

przed chwilą wysłuchałem wypowiedzi telefonicznej Lecha Wałęsy dla tvn ja odebrałem ją jakby widział On w tragedii tej coś więcej niż wypadek,powiedział że po raz drugi ucięli nam głowę raz w Katyniu gdy zamordowano czołówkę a drugi raz teraz potem podsumował żeby zastanowić się ile warte jest nasze życie.To jest na żywo,ale wydaje mi się że Go ucięli

Jestem w szoku postawą niektórych ludzi na taką tragedię. Słyszę głosy typu "Szkoda, że nie było Tuska na pokładzie" albo kogoś innego.

Na prawda2.info:

Bimi pisze:
no cóż, przykro mi że musieli ginąć, ale jak dla mnie zmiana na lepsze.

Voltar pisze:
...śmierć Kaczyńskiego i Szmajdzińskiego to dobra wiadomość dla kraju...

Nie wierzę! że coś takiego można pisać ub myśłeć w taki sposób. I takie osoby chcą tworzyć "nowy" lepszy świat bez NWO :( lol depopulacja NWO będzie zbawieniem.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 61  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]