Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 maja 2019, 13:06

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 57, 58, 59, 60, 61
Autor Wiadomość
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

dar66 pisze:
Rosjanie nie mieli z tym NIC wspólnego.

A skąd wiesz? Znasz ich tak dobrze?

W kocu to wydarzyło się w ich kraju, oni nie chcieli oddać wraku, ani nawet nie zabezpieczyli go należycie... Nie twierdzę, że to ich sprawka. W ogóle nie ma sensu rozpatrywać tego w tych kategoriach, czy to zrobili Rosjanie, Angole, Niemcy, czy może Amerykanie albo Izraelczycy. Bo to nie tak się odbywa, nie na tym poziomie. Za tym stoją siły będące ponad narodami, państwami, które to są jedynie narzędziami, instytucjami, organizacjami... w ich rękach, pod całkowitą ich kontrolą. Wiadomo, że zwykli Rosjanie tego nie zrobili. Ale politycy rządzący Rosją zapewne są w to mocno umoczeni, podobnie jak politycy i wszelkiej maści służby specjalne rządzący Stanami, Polską i pewnie jeszcze kilkoma państwami.

Całej prawdy i tak nie dowiemy się niestety, możemy się jedynie nieco do niej przybliżyć. Kto to zrobił? Ja wiem. :twisted: Ci sami co stoją za WTC 11/09, wszystkimi wojnami i ludobójstwami, czyli gadające głowy z tv i ich zwierzchnicy. Taka operacja na pewno została zaplanowana na najwyższych szczeblach władzy, albo przynajmniej musiała być tam wydana zgoda. Dopóki ten system trwa, dopóty prawda nie wyjdzie na światło dzienne.

greg2015 pisze:
On się rozbił w telavizji, do tej pory nie ma ani jednego filmu ani zdjęcia z wylotu, pic na wodę
i setki fotomontaży

Dla mnie to też jest najbardziej prawdopodobny scenariusz, o czym już kiedyś wspominałem tu na forum w innym wątku - post192307.html#p192307
czyli ta wersja wydarzeń dla mnie jest najbardziej prawdopodobna:
http://freeyourmind.salon24.pl/395591,s ... awa-polska

"lot prezydenta po prostu się nie odbył"
źr: http://zezorro.blogspot.com/2013/07/bia ... rem-1.html

Ps. Może warto byłoby to wkleić tu w całości dla potomnych?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 19 sie 2016, 13:49 
VIP Member
Awatar

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

a pamiętasz zdjątko Donka z Putinem?
Z tym dziwnym uśmieszkiem po drugiej stronie?

Prawie chciał powiedzieć uściskając dłoń:
"co ty,debilu możesz wiedzieć co się wydarzyło"

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Może w tej sprawie zachód dogadał się z Rosją ,którą dobrze opłacił aby zacierała ślady i zwalała winę na pilotów. Rząd polski czyli PO było tylko marionetką w tej grze, wykonywali rozkazy zachodu ,mieli nie zwracać się z pomocą do zachodu bo wiadomo ,że ci mieliby jakieś dowody ale zlecić Rosji śledztwo i własne prowadzili pod dyktando zachodu. Wiadomo przecież jak PO i Sikorski lizali dupę Merkel , z tamtąd mogli otrzymywać polecenia. Z kolei Niemcy siedzą w kieszeni amerykanów a więc nic tak ważnego bez ich zgody nie zrobią. Poza tym Tuskowi bardzo na rękę było uziemienie Kaczyńskich i zachód jak i Rosja to wiedzieli i wykorzystali. Pewnie do dziś dostają jakieś okruchy za swoją pomoc.
Sikorskiego też zamordowano na terenie zachodu za zgodą bandyty Churchila ale zapewne na życzenie drugiego bandyty Stalina.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Stało się tak i stawało,że wystarczy odrobina empatii,wczucia się ,współodczuwania.
Empatii,która niby nie pasuje do polityki,GEOpolityki..
Ja bym zrobił tak jak w sprawdzonym stylu @Machiavelli
grać na dwie struny,albo trzy i trzymać jeden odgórnie sobie zaplanowany poziom,jednemu ukłony,a drugiemu wpdol.Ten trzeci ma nawet nie pisnąć.
Ot,taktyka
W omawianym przypadku Piloci są niewinni,TOTALNIE.

Awatar użytkownika

Cytuj:
"Gazeta Polska" w środowym wydaniu pisze o "nieznanym dokumencie smoleńskim". Tygodnik informuje, że eksperci, którzy w sierpniu 2010 roku udali się do Rosji, nie przywieźli stamtąd żadnych informacji, ponieważ nie badali w ogóle wraku Tu-154M. Miał o tym wiedzieć ówczesny premier Donald Tusk.

https://www.wprost.pl/kraj/10023077/Pol ... ument.html

Media podają też, że ofiary katastrofy smoleńskiej będą ekshumowane.

Cytuj:
Oszustwo Katastrofy Smoleńskiej

10 kwietnia 2010

Dowody oszukańczej inscenizacji - ręcznego ułożenia -podrzuconych fragmentów

wraku samolotu TU-154M. Uwagi pośrednie.

(ciąg dalszy; „Samolot bliźniak” oraz „Katastrofa, której nie było”)

http://www.gazetawarszawska.com/zamach/ ... den-zamach

Provost and Judge * 7th Degree

Dziwnie to wszystko wygląda. Ówczesny pracownik kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego - Andrzej Duda - ponad 6 lat temu nie zauważył nic niepokojącego w tym, że tyle osób leci jednym samolotem, a dzisiaj ma miejsce szukanie winnych na siłę. Coś to za grubymi nićmi szyte.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Macierewicz planuje zderzyć Tupolewa z brzozą

http://pikio.pl/macierewicz-planuje-zde ... -z-brzoza/
,
Obrazek
,a brzoza jak to brzoza-już polewa

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Wikileaks podaje, że za rozbiciem prezydenckiego samolotu stoi nasze kochane USA.

https://wikileaks.org/gifiles/docs/16/1662747_re-analytical-and-intelligence-comments-polish-plane-crash-.html

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Chcę Wiedzieć pisze:
Wikileaks podaje, że za rozbiciem prezydenckiego samolotu stoi nasze kochane USA.

https://wikileaks.org/gifiles/docs/16/1662747_re-analytical-and-intelligence-comments-polish-plane-crash-.html

Mistrzu, proszę czytaj ze zrozumieniem...

W tej notatce goście ze Stratforu (a właściwie ludzie powiązani i czytelnicy tego think-tanku) sobie dworują (nabijaja się) z przestępstw, konkretnie zabójstw zlecanych przez Clintonów (które według mnie są faktem, polecam książki Victora Thorna - którego w sierpniu tego roku dopadł seryjny samobójca, czyli siepacze Clintonów).

Zauważ, że data rozmów jest 13. kwietnia 2010 roku, czyli 3 dni po katastrofie smoleńskiej o czym wtedy cały świat mówił i wpletli ten wątek do swojej gadki e-mailowej.

Awatar użytkownika

Tyle tych informacji o tym Smoleńsku, w tym temacie tyle źródeł, że gdybym miał to wszystko przestudiować pozweryfikowywać czy lepiej temu źródłu poświęcić więcej uwagi czy tamtemu to zajęło by mi to ponad pół roku, z odstawieniem innych obowiązków na bieżąco... wiadomo taka opcja odpada. Wcześniej jak zaczepiałem o ten temat kilka lat temu to film Rozbickiego w NTV gdzie analizował katastrofę smoleńską wydał mi się ciekawy.
Dziś wole dorwać jedno pewne źródło więdząc wcześniej że jest ono najgłębsze informacyjnie jeśli chodzi o to jak to było na prawde... póki co myślę na zapoznaniu się z książką "Tajne akta S" Jurgena Rotha... a ten film mnie dodatkowo zachęcił
phpBB [video]

Czytał ktoś tą książkę?
Z tego co mówi to i tak informacyjnie mógł dokopać się do pewnego pułapu ujawnainia prawdy, mimo wszystko mówi się ze jak juz to co tam napisał rzeczywiście jest prawdą to powinno nastąpić prawdziwe trzęsienie... a dalej jak wiadomo jest jeszcze niebezpieczniej i w innych trudniejszych okolicznosciach trzeba grzebac, mimo tego podejrzewam że poza służbami polskimi WSI, rosyjskimi FSB, i niemieckimi BND musieli też maczać w tym palce USA/CIA i Mossad czyli układ będący ponad narodami.

Knight of the East or Sword * 15th Degree

Jurgen do niczego się nie dokopał.
To agent niemieckiej (usańskiej-mossad) bezpieki.
Znowu gadki kto zlecił, a zdjęć z Okęcia dalej nie ma. Wsiąkły.
I monitoring się popsuł, też nagle.
Jakby się dokopał już by miał wizytę seryjnego samobójcy.
Jak coś tam wyłazi to tylko i wyłącznie za zgodą służb.

Awatar użytkownika

Zanim bym kupił książką to wolałem zapytać tutaj na forum o wiarygodność Jurgena. Może z nim jest jak z Sumlińskim, że porusza się tylko po określonych tematach, nieraz w swoich książkach przeplatając to samo przez to samo, nie wykraczając poza pewien schemat.
Jakieś wiarygodniejsze źródło przecierające lepszy szlak w sprawie Smoleńska nakierowywujące, przyblizające na lepsze poznanie prawdy można polecić? Pytam ponieważ jak mówiłem, za dużo tu informacji do zweryfikowywania bym zajął się tym samodzielnie zanim odnajdę jakąś perełkę.

Szukaj:
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... Apzsh6L9IQ

Chronologicznie:
http://zamach.eu/

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

ja tylko z cytatem w tej strasznej zagadce

Cytuj:
Rosja nie ma żadnych nieznanych wcześniej nagrań z kokpitu polskiego Tu-154, który rozbił się w Smoleńsku - oświadczyła w środę ambasada Rosji w Polsce. O wydanie zapisów rozmów wystąpiło ostatnio polskie MON w reakcji na wypowiedź prezydenta Rosji Władimira Putina.
...
źródło/dalej
http://fakty.interia.pl/swiat/news-amba ... Id,2329566

,
i ze snem wyskoczę ,jako samocytat : jeden braciszek przymusił drugiego do lądowania,potem przyszły wyrzuty sumienia,które skończyły się zemstą na wszystkich i za wszystko,nie wskazując palcem na siebie-rodzaj samoobrony,zmieść pod dywan i się nie przyznawać,hmm.
Ale to offtop.....agenta "orange" Smutny

Awatar użytkownika

Ostatnio obejrzałem ten prawie 2h film (co prawda ma już równe 6 lat) ze spotkania Henryka Pająka w Łodzi. Henryk Pająk gościł w Łodzi, aby promować swoją najnowszą książkę "Ostatni transport do Katynia". Poruszył jednak o wiele większe spektrum polskiej sceny politycznej, jakie jak stwierdził, od 30 lat kontrolują te same, wrogie naszej Ojczyźnie siły. Podczas spotkania rozgorzała gorąca dyskusja.
W przemówieniu i dyskusji były poruszane tematy
- prawdziwego pochodzenia i oblicza Putina, kim on na prawdę jest i kto nim steruje.
- zagładę narodu rosyjskiego, która cały czas trwa
- relacje polsko rosyjskie i jak jak napędzana jest "rusofobia" .... tak HP podobnie jak Jabłonowski też celnie zwraca uwagę na te same kwestie
- kto stał za katastrofą smoleńską którą sam HP przedstawia jako zbrodnię, temat samej katastrofy jest poruszany od 20:40 minuty filmu
- tematy geopolityki... tu zaczynają się głębokie dyskusje z katastrofą smoleńską w tle
phpBB [video]

Od 66 minuty głos zabiera jeden ze słuchaczy który nie zgadza się wykładowcą w sprawach min kafastrofy smoleńskiej, z jednej strony można odnieść wrażenie ze koleś gada logicznie a z drugiej jest to takie pomieszanie z poplataniem. Polecam posłuchać.
Od siebie powiem że nie jestem ekspertem.... w ogóle daleko mi do zebrania takiej wiedzy jaką ma HP którego jeszcze ekspertem nazwać nie mogę. Ale jak się śledzi i gromadzi kontrowersyjne informacje na temat geopolityki i tego kto rozdaje karty w tej grze to można nieraz zabłądzić w morzu różnych informacji i bywają nieporozumienia nawet wśród ludzi co w wielu kwestiach doszli do podobnych wniosków. Tak to wyglądało w tej dyskusji. Mam tylko pytanie, gdzie może tu na forum znajdzie się jakieś logiczna odpowiedź jakiej mi brakowało w tym wykładzie.
Putin jest chazarskim żydem pod władaniem Rotschildów i Rockefellerów i syjonistycznej sekty Chabad Lubawicz, która to z kolei ma swoją siedzibe w Nowym Jorku i jest mocno związana ze światową finansjerą.... a rząd PiSu jest proamerykański i najczęściej obwinia Rosję nie tylko za katastrofę. Kaczyński związany jest z syjonistyczną lożą B’nai B’rith. Macierewicz (agent Mossadu izrealski kontrwywiad) z PiSu prowadzi politykę proamerykańską i prowadząc śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej chce za wszelką obwinić Rosję, gdzie jej prezydent też jest związany z bardzo podobnymi środowiskami co rusofobiczny rząd PiSu. Więc wygląda to tak jakby grali w "jednej drużynie", ale publicznie byli wrogami...mimo wszystko była ta katastrofa i zginął polski prezydent z "tej samej drużyny", i jak jest mowa o trzeciej sile (prawdopodobnie tej kluczowej) to wszytsko wskazuje na USA (mistrzów fałszywej flagi).... może technologia HAARP też tam wzięła udział. Rosja jest tak jakby kozłem ofiarnym gdzie jej prezydent i słuzby specjalne (nie koniecznie służące dobru narodu, tylko światowemu rządowi i być może zależne od innych obcych służb takich jak Mossad i CIA) musiały spełniać swoja rolę przejmując śledztwo. A Kaczyński i reszta pasażerów byli tak jakby "złożeni w ofierze" by rozognić konflikt. Więc co na to Putin??? ... niby ten wielki "car" trzymający naród za mordę a tak na prawdę marionetka zakulisowego rządu. I jak to z nim jest że to niby ta marionetka podczas konfliktu w Syrii sama zapobiegła gorszemu rozwojowi sytuacji zmierzającej do III WŚ ? i jak to jest że Ci zakulisowi podrzegacze wojenni jeszcze mu nic nie zrobili?
ehhhh..... można sie pogubić w tej wielkiej szachownicy geopolitycznej, i nie ukrywam że w swoich domysłach mogłem się pogubić na zasadzie stracenia kilku kluczowych wątków.
PS polecam przeczytać ten artykuł o kontaktach Putina z sektą Chabad Lubawicz
https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2 ... ryk-pajak/

Secret Master * 4th Degree

Hej a co uważacie o tej całej sprawie z ekshumacją ?

Dlaczego PO zabroniło rodziną ofiar otwieranie trumien po ich przywiezieniu do Polski?
Dlaczego władza nie postanowiła przeprowadzić drugiej ekshumacji już na terenie Polski?

Uważam że ta sprawa musiała prędzej czy później wyjść na jaw ponieważ wiadome było że jak PiS dojdzie do władzy to zrobi tą ekshumacje.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

składanie puzzli
mięsko do mięska

Zbudujmy tego czubka..jakiegoś,nieistniejącego tu-jest z tysiąc elementów rozkładanki
Zabawa w męczeństwo,bezpańskie-nic poza tym

Tak bardzo muszą nie zaznać tak zwanego spokoju
duszy?
Wzywać znaczy dokonać zemsty
za co?
że byli jakimi byli?

zero dostępu,manipulacja czubków
,
psychiatryk

dare66 Twój post jest tak chaotycznie i dziwnie napisany że nic nie da się z niego zrozumieć

Szary człowiek nie może wersji podawanej przez PiS w żaden sposób zweryfikować. Osobiście zakładam, że to zwykły blef, by nie robiąc nic dla obywateli, zyskać ich poparcie na propagandzie, że peło jest be. To tylko taka gierka, by słupki poparcia wśród ciemnej masy rosły i utrzymywały się na wysokim poziomie, a to, że rodziny ofiar ciągną milionowe odszkodowania to tylko czysty przypadek i nie ma w tym żadnego interesu. Nie ważne kto robi badanie. Ważne kto za nie płaci.

ale to tak czy siak nie tłumaczy dlaczego PO zachowało się w tak ignorancyjny sposób nie otwierając trumien w Polsce szczególne że większość rodzin ofiar tego chciały.

Awatar użytkownika

Temat jest dosyć długi, więc nie wiem czy w tym filmie będzie dla Was coś nowego, ws Smoleńska, mimo wszystko warto sprawdzić. Nie ma nic tam o późniejszym śledztwie, dziwnych smsach polityków PO, seryjnym samobójcy, czy przypuszczalnej obecności różnych służb (jak o tym są podobne materiały na yt dobrze zmontowane jak ten, podparte logiką to wklejcie, bo ja jak przekopywałem yt to jest niby o tym sporo ale zawsze można od razu polecić konkretniejszy materiał by nie tracić czasu na coś wtórego słebego informacyjnie).... Ja póki co nie znalazłem na necie lepszego materiału podpartego logiką o tym jak mogła przebiegać po kolei katastrofa smoleńska, o tym głównie jest ten film.

SZOK⚠️ jednak BYŁ WYBUCH - nowe ustalenia podkomisji ds. katastrofy smoleńskiej

phpBB [video]

ZApytam po raz 500, a potem to już 500+ :lol:

Gdzie są filmy i zdjęcia z wylotu ??
Katastrofę to zrobiono ludziom w głowach, to na pewno.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 57, 58, 59, 60, 61

Strefa czasowa UTC [letni]