Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 lip 2017, 21:43

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree

Witam potrzebuje pomocy jestem nowy na forum moja dziewczyna jest po badaniu biopsji u Endokrynologa.
Ma guzek ktory sie powiekszyl przez pol roku narazie tylko umowil nas na nastepna wizite za 2 tyg bo nie ufam lekarzom... wystarczajaco sie przjechalem.

Glownie chodzi mi o jakies pomocne sprawdzone metody "Ziolowe" itd ktore pomoga rozwiazac ten problem, jestem zwolennikiem medycyny naturalnej od dluzszego czasu i po przeczytaniiu "ukrytych terapi" itd ale nvm.

Znalazlem cos takiego jak "Pięciornik biały" moje pytanie czy to "działa"? czy ktos stosowal?

Sa krlople gotowe lub mozna zrobic nalewke, kiedys w sklepie ziolowym dowiedzialem sie wlasnie ze przy nalewce nie traci własciowosci swoich i wtedy działa najlepiej.

Dodam ze martwie sie troche bo moja dziewczyna jest ostatni czasy bardzo zmeczona i ciagle by spała w wolnej chwili... nie ma sily ani checi na nic napady zlosci ... niby pracuje 5 nocy w tyg ale to przeciez normalne... a czytalem tu podobny temat o problemach z tarczyca.

Stosujemy tran, vitaminy, wit d+k2 i vit c żeń-szen ale to raczej tylko gdy jakies "grypsko" dopada, strasznie duzo tu materialu czytam juz pol nocy wiec jesli ktos cos moze doradzic pomoc lub opisac jakies sprawdzone produkty pomocne przy problemach z tarczyca bede bardzo wdzieczny.

Z góry dziekuje i pozdrawiam.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 06 lut 2017, 3:05 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Jod (płyn Lugola), selen np. z niespleśniałych orzechów brazylijskich. Dieta bez zbóż, mleka i cukru.
Jod, szczególnie u kobiet, powinien być fundamentem. Chociaż wszystkich zalet jodu jest tyle, że głowa mała i każdemu polecam. :) żadne grypsko nie ma szans powstać.

Okey super ogarne to a co sadzisz o tym pięciorniku białym warto sprobowac zamowic ten ktory podalem wyzej ?? moze ktos stosowal?

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

podlinkowałeś w soim pierwszym poście adres pewnego sklepu,czego nowi użytkownicy robić nie powinni,bo raz- nie wiadomo kim ten owy nowy "gość" i jakie ma powiązania byznesowe załóżmy,a dwa-chętnych i pakujących się tu z byle cudawiankami zeby się i swoją firmę zareklamować na przykład jest naprawdę sporo;
zapodam za Ciebie,bo o to Ci chodziło
http://www.ukrainashop.com/pieciornik-b ... u-tarczyca
nie zaszkodzi a czy pomoże,się zobaczy może

Podpowiem Ci coś co kiedyś nadmmieniłem w total innym temacie:
materac-enabio-t12570.html#p172662
i tam post następny,w którym dopisuję co nieco
Jakbyś miał możliwość użyć takiego zrobionego od wieśniaka jakiegoś to byłoby najlepiej-tam pewnie są też gdzieś w okolicach wsie?

Zobaczysz jak z białego sera robi się ser w kolorze siwym,a właściwie Twoja Dziewczyna oceni
Cuda z mleka :tak:
Ale to leczenie skutków,tak czy siak

Pozdrawiam
,
a doedytuję pewną staroć
ale ja wiem,chcielibyście by coś zadziałało już i na wczoraj
a przedwczoraj zaczęły się problemy-co było przyczyną nie wie chyba nikt

Dzieki wilekie i rozumiem Twoje obawy o "reklame" luz, mysle ze kupie to bo nie zaszkodzi, a to z serem to bardzo ciekawe napewno sprobujemy takich okladów, najlepszy bylby od jakiegos "wiesniaka" wiadome ale nie wiem czy znajde, a sklepowe nie bardzo sie nadaja? i ile takich okladów sie robi i przez jaki czas?

Bonifacy wyczytałem ze jod moze narobic rowniez sporo szkody jesli bedzie go za duzo jak to wyglada w praktyce ile tego sie stosuje ? Powimna zrobic najpierw jakies badanie na poziom jodu ??

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Tak jak wspomniałem we wcześniejszym linku,skąd cytat
Cytuj:
...Stosowane było przy nadczynności tarczycy i z zadowalającym skutkiem - chyba przez ok tydzień ale przy niedoczynności też ponoć pomaga -możesz[jak chcesz] spróbować- wiem że wyciąga i rozprasza złogi.

Czyli kilka dni.A skojarzyłem też,i pytałem,że te 2-3h to tylko dlatego,że ta osoba po prostu nie mogła wieczorem z tym wyleżeć,a chodzić to pewnie jak się szczelnie jakimś szalikiem owiniesz.Na gazę,taką grubszą-przyłożyć w pozycji siedzącej,a potem prawie leżąc pouszczelniać.Przy stanie zapalnym np potrafi wyschnąć szybko.

A ile razy stosować?a bo ja wiem? - w każdym przypadku pewno inaczej.Komuś z rodzinki po takiej jednej sesji szyja wróciła do normalnego wyglądu.Aż dziwne,ale było prawdziwe.

Czy sklepowy ser?A wiesz,ze nie pamiętam skąd był brany /będzie z 10lat/,ale pewnie ze sklepu.

Dzieki za pomoc.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]