Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 kwie 2018, 0:09

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Rody Krwi
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

tak sobie to przemyślałem wrzucając najpierw te materiały tu
jedz-zgodnie-ze-swoja-grupa-krwi-t1366.html

że jednak nie-jest o tym tylko wspominka a temat dotyczy czegoś grubszego,więc zaistnieje tu :)

Z tym jedzeniem wg swojej grupy krwi to nie takie hopsiup,zresztą obejrzyjcie.
Dotyczy każdego.
Przeciekawe materiały!

Rody Krwi odc.1
phpBB [video]

,
Rody Krwi odc.1
phpBB [video]

Dycha z plusem :spoko:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

Tytuł: Rody Krwi
: 17 sty 2018, 16:29 
VIP Member
Awatar

Tytuł: Re: Rody Krwi
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Ciekawe. Omijam ludzi, którzy nie odpowiadają mi energetycznie , to się czuje. Człowiek to skomplikowany robot. O chorobach i wpływ chemiczny innych ludzi na innych ludzi nie myślałam, zacznę się w to zagłębiać.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rody Krwi odc.3
phpBB [video]

Witam;Obejrzałem wszystkie trzy części filmu; - Rody krwi -
''O krwi i jej wpływie na nasze życie''. Tak sobie tylko głośno myślę,gdyby wszyscy ludzie o tym wiedzieli ? ( pomarzyć przecież można ). Problem w tym że lekarze którzy nas mają leczyć, o tym nie za bardzo mają ( posiadają ) wiedzę. W mojej opinii , jest to kapitalny materiał! Całość nagrałem ,wszystkie trzy części; I będę się starał wśród znajomych rozpropagować .Ilu to obejrzy ? Nie wiem ? Ale warto spróbować. Dzięki - @Dar66 – za udostępnienie tego materiału. Wracając do tematu. Wiele słyszałem,wiele czytałem,ale ciągle coś nowego można się dowiedzieć na temat zdrowia i zapobiegania. Zastanawia mnie tylko ,ta perfidia ,w ocenie świata nauki. Profesorowie,doktoranci,naukowcy,
Czy tam naprawdę nie ma już porządnych ludzi ? Czy wszyscy są tak mocno zdemoralizowani – skorumpowani ? Chociaż trzeba odnotować pewne ożywienie. Na razie tylko w internecie. Ale jutro – pojutrze, może coś się zmieni na lepsze ? Czego sobie i wszystkim bym życzył.Pozdrawiam. :pisze:

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

z tego co mówi Emil wynik jest jak Energetyka siebie-to są naczynia połączone-Twoja fizycznośc generuje takie układy wokół siebie których ktoś nie toleruje lub nie znosi-raz chemia a dwa oddziaływanie przez to.
Fenomenalnne to jest,a miałem do tej pory mgliste pojęcie o tym,a się aż tak gigantycznie zazębia

Temat podpiąłem

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

cz.4
phpBB [video]

Cytuj:
W odpowiedzi na zapytania widzów kolejna część o niezgodnościach w grupach krwi bliskich sobie osób.

Witam; Wielkie dzięki za czwartą część . Została dołożona do kompletu. Pierwsze trzy mam nagrane na pendrive. I paru osobom przegrałem na dysk w P-cecie.
Wszyscy zdziwieni że coś takiego może być , że coś takiego istnieje ; i nikt na ten temat nie mówi ani słowa. Medycyna milczy ,Schowali głowę w piasek jak struś.
A ta wiedza wyjaśnia wiele ,zależności między ludzkich, małżeńskich, przyjaźni,
Z dystansu czasu widzę że niektóre znajomości były toksyczne , a inne były przyjazne; kiedyś dziwiłem się , dlaczego? A dzisiaj znam odpowiedź; trochę późno.
Ale lepiej późno niż wcale . Pozdrawiam.
:pisze:

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Obejrzałem na razie 3 odcinki ale może przeoczyłem ,ciekawi mnie skąd się wzięły różne grupy krwi?
Gdzieś jest to omówione?

Witam; Wszystkie odcinki są dobre i ciekawe. Problemem jest, albo i nie, to że ''EMIL'' przeskakuje z tematu na temat. To ma plusy jak i minusy. Ale za to jest bardziej ciekawie. Ale chronologicznie to jest mocno poszarpane. I trudno jest zlokalizować co jest w którym miejscu, ( przynajmniej dla mnie ). Wiem o czym jest mówione ,wiem że jest mówione, ale w którym miejscu? Już na to nie zwracam uwagi. Być może również ,że o tym było mówione w innym materiale. A co do reinkarnacji,to przypominam sobie taką wróżbę ,robiło się ją w momencie jak dziecko kończyło roczek. Brało się różne przedmioty, książeczka do nabożeństwa,kieliszek od wódki, różaniec,instrument jakiś mały ,gazetę ,pióro,albo ołówek,pieniążek,metalowy ,papierkowy ,itp. przedmioty. To wszystko rozkładało się na kocu na ziemi; przynosiło się dzieciaka,dawało się mu to wszystko obejrzeć,a następnie puszczało się go wolno na tym kocu; ważne było ,za co pierwsze złapał ten dzieciak. To świadczyło czym będzie,albo kim będzie. Sprawdzało się w większości przypadków, ( to znam z opowiadania ). Byłem tego świadkiem,wtedy byłem młody. Większej wagi nie przywiązywałem do tego. Po wielu latach widzę że było w tym wiele prawdy.( racji ). Jeśli zmienimy punkt widzenia i podstawimy pod reinkarnacje,z równoczesną obserwacją otoczenia. To efekt może być ten sam.Albo i lepszy. Ale dopiero dzisiaj ,do tego dochodzę. A to że czasami to wszystko nie pasuje ? Za bardzo do niczego ,to fakt. Ale przychodzi kiedyś taki moment,że zaczyna się układać w logiczną całość. Dopiero wtedy jak zbierzemy wszystkie części układanki. A co do,- skąd się wzięły różne grupy krwi? To raczej tłumaczy ,jakie mają związki ze sobą wspólne. Co z czym nie należy łączyć, jaki związek może być toksyczny. Jaki związek skończy się rozwodem, w najlepszym przypadku. Tak jak nie każdy może być twoim przyjacielem. W tym momencie zgadzam się z ''EMILEM'' . Jeszcze powrócę na moment do reinkarnacji. Coś w tym musi być,a to że ten system ,działa na różne sposoby? To tylko świadczy o skomplikowanym naszym świecie. Do tego bym jeszcze dołożył ,miejsce zasiedlenia nowej osoby ( duszy ), mam takie wrażenie że miejsce też odgrywa ważną sprawę. Rejon narodzin dziecka ,+ krąg rodzinny. Albo odwrotnie.
Co do reinkarnacji to jestem na 100% przekonany że jest i funkcjonuje. Puki co , to wszystko co opowiada oceniam realnie. Nie dopatruję się żadnych nieścisłości.
Pozdrawiam. :pisze:

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

@assun
z tego serwisu już tu były kilka lat temu linkowane pewne wpisy,ale o grupach krwi nie widzę.
Więc:
http://www.dzikimietek.com/zdrowie-heal ... krwi.html#
,
Ja piernicze ...ja i Tybet? :?
,
ciekawe co by Autor występujący w tym wątku rzekł,czyli Emil...oczywiście w zlinkowanym materiale

Witam; Pod tym linkiem są wymienione wszystkie cztery grupy krwi. Jest opisane dokładnie ,jakie predyspozycje mamy,co powinniśmy jeść, czego nie powinniśmy jeść,Czyli powiedz jaką grupę krwi posiadasz ,a ja ci powiem kim ty jesteś ,i czym się żywisz. W moim przypadku ,wszystko się zgadza. Dokładnie tak jak autor napisał. Najlepsze jest to że ja o tym scenariuszu żywieniowym nic nie wiedziałem.
Te wszystkie podobieństwa,ja sam wypracowałem. Na podstawie obserwacji,oraz intuicji. Jeśli chodzi o mnie to pasuje jak ulał. Problemem jest że nie każdy jest taki dociekliwy i zarazem spostrzegawczy. Więc jeżeli stosuje nie właściwą dietę ; to niestety musi chorować. Wniosek nasuwa się sam;Sprawdź jaką masz grupę krwi?
A następnie zastosuj właściwą dietę. I tak na oko to 30% chorób się pozbędziesz,od zaraz. Bez żadnych lekarstw, bez wizyty u lekarza, bez apteki. Czy 30% - to jest dużo? Na pewno nie jest to mało. W myśl zasady ,mieć a nie mieć. A co do ''EMILA'', to pewnie po przeczytaniu tych materiałów ,[ Grupy- Krwi ]. Zgodził by się w całości co do nich. To wszystko co ''EMIL'' ,mówi w swoich wykładach ,pokrywa się w całości z tym co jest napisane na tej stronie.[ http://www.dzikimietek.com ]
Reasumując; warto się z tymi materiałami zapoznać. Dla tych co nie wiedzą .
A teraz ,nie związane z tematem ( grupy-krwi ). Przeszukałem stronę u dzikiego- mietka, i znalazłem taką ciekawostkę. INEDIA-NIEJEDZENIE-POST.
Jest to książka ,o rozwoju człowieka, który w efekcie może obyć się bez jedzenia.
Zasilanie organizmu -Praną-Światłem- i takie tam. Może napiszę dwa słowa na ten temat może ktoś się tym zainteresuje? Ja osobiście interesowałem się tym tematem już ,ze 30-lat temu. Ale brak materiałów w tym temacie,spowodował moje zaniechanie. To znaczy jakieś materiały były. Tylko ich poziom to był równy ''0''.
Dopiero teraz natrafiłem na tą książkę. Przypadek? Ja nie wierzę w przypadki. Widocznie dorosłem do tego tematu. To i go dostałem ( otrzymałem ). Od -@dar66
Książka była w ukryciu,ale wytropiłem. Teraz na temat tej książki - ( połowę przeczytałem ). Moje uznanie dla autora tego utworu; Naprawdę ''SUPER''. Jest napisana w takim stylu – ja to nazywam od serca. ( idealnie ). Niema tam zbędnych słów, nie ma nawijania makaronu na uszy, Słowa które się tam znajdują ,są dobrane najlepiej jak tylko można. Jest to ogromna rzadkość,w pisanych utworach. Widać autor wielokrotnie ją poprawiał. ( szlifowanie formy ). Co do do treści; to jest szczegółowo,wszystko opisane. I zarazem wytłumaczone. Pewna cześć tego materiału jest mnie znana,o pewnej części słyszałem, Najważniejsza część ,to co spotykam po raz pierwszy. Przekroczyłem już połowę książki, jestem pod wrażeniem.
Myślę że druga połowa też będzie taka dobra. Jest to kompendia wiedzy ,którą autor poznał od podszewki. Weryfikacja tego tekstu ; jest na bardzo wysokim poziomie, niema tam lipy. Wszystko jest opisane realnie. Samo - nie jedzenie-, jest produktem ubocznym ,całego tego zjawiska jakie tam zachodzi. To że nie jesz ,to jest sprawa drugorzędna. To tylko twoja nie przymuszona wola. Liczy się stan ducha i umysłu.
Opowiedzieć jest trochę trudno; trzeba samemu przeczytać. Oczywiście dotyczy tych co się tymi sprawami interesują. To tyle w skrócie na ten temat;Pozdrawiam. :pisze:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]