Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 sty 2020, 19:09

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ] 
Autor Wiadomość
Post: 12 maja 2009, 16:06 
Reptylie "gadoludzie" Icke i... Nostradamus


Elizabeth Poll

NOSTRADAMUS - PROJEKCJA PRZYSZŁOŚCI


Dla uwiarygodnienia moich obserwacji na temat wampirów i negatywnych istot energetycznych w ciałach fizycznych ludzi na Ziemi, nawiązałam duchowy kontakt z jaźnią Nostradamusa.
Od czasu przekazania, kilku informacji, w książce ?Pod dyktando myśli? wydanej w New Yorku w 2003 roku, w rozdziale " Nostradamus", narastało we mnie przekonanie o prawdziwości jego zdolności wizjonerskich.
W otrzymanym od niego channelingu, w formie wiersza przekazał z dokładnością do miesiąca i roku informację o śmierci papieża, Jana Pawła II, mówiąc: "Na początku dwa tysiące piątego roku okryje się żałobą jeden lud w Europie". Przepowiednia została przekazana autorce pięć lat wcześniej.

Inna informacja dotyczyła tsunami, Nostradamus pisał: "W głębinach oceanu przygotował dla was żywioł nowe powodzie. Część morza ustąpi i fale wyjdą na ląd i pokaże jaka siła panuje nad wami".

Ciało energetyczne człowieka, jak już pisałam wcześniej może przenosić się dowolnie do przyszłości i powracać do przeszłości, ponieważ nie istnieje czas.
Żyjemy w teraźniejszości, na jednym poziomie i tylko niektórzy uzdolnieni wizjonerzy mogą wychylać się trochę do przyszłości, i podglądać już zmaterializowaną jej przestrzeń.
Łatwiej jest zobaczyć dzieje świata, aniżeli poszczególne losy pojedynczej osoby.
Globalne zdarzenia na forum planety są wyraźniejsze, aniżeli losy jednostki, która ma pozornie wolną wolę, ale tak w rzeczywistości podlega losom planety.
Tu zachodzi dziwna zależność.
Miliony ludzi poprzez myślenie mogą zmienić los swojej planety i odwrotnie planeta może mieć silny wpływ na zmianę losów milionów ludzi.
Dzieje się to tak, ponieważ na każdą istotę ludzką jak i na planetę oddziałują siły transcendentalnego kosmosu.

Przekazane autorce przez Nostradamusa tajemnice już się dokonały. Dodatkowo w przekazie jest mowa o meteorycie, który przemknął blisko Ziemi, o naprężeniach w osi Ziemi.

Zdziwiły mnie jego słowa: "Wasz świat umyka i staje się poziomem dla innych poziomów", co może oznaczać, iż Ziemia dostosowuje swoje wibracje do wyższych poziomów w kosmosie.
Pocieszeniem niech będzie dla nas, że siatki mózgowe niektórych ludzi zwiększą swoją pojemność i dzięki temu nastąpi rozwój mózgów, oraz większa świadomość ludzi.

Przekonana o prawdziwości przekazanych, poprzez channeling wizjach Nostradamusa z wielką uwagą pisałam tekst na temat kosmosu.
Jako istota energetyczna, Nostradamus ma teraz większe możliwości przekazywania nam wiarygodnych informacji o kosmosie.

W tym samym wierszu porusza następującą kwestię. "Ukaże się potwór i przed zamknięciem bram wyruszy w ostatnią drogę". Czy Nostradamus mówiąc o "potworze" nie chciał ukryć przed ludźmi informacji o inwazji istot z kosmosu, które obrały sobie fizyczne ciało człowieka jako formę przejściową do dalszego doskonalenia ?

Posłuchajmy, co na ten temat wie największy z wizjonerów naszego świata:

PLAN ZIEMI

- Prawdy dotyczące kosmosu realizowane są poprzez zwiększoną percepcję, rozwój każdego człowieka, zaczęła dyktować jaźń Nostradamusa.

- Każdy, kto otrzyma pozwolenie, zostanie przeznaczony do dalszego kształcenia i rozwoju. Dotyczy to ludzi z Ziemi, którzy po śmierci, osiągną poziom wysokiego promieniowania. Ten poziom jest wykładnikiem ich rozwoju i oczekiwania, z jakimi się spotkają w granicach planu ziemskiego.

- Plan Ziemi przyjmuje tylko założenie w doskonaleniu ludzi, którzy otrzymali zwielokrotnioną możliwość przyswajania wiedzy.
Słowa Nostradamusa były pełne tajemniczości, pisałam pogrążona w wielkim skupieniu, mając na uwadze jego prorocze słowa, dotyczące postępujących po sobie wydarzeń na naszej planecie.
Instynktownie czułam jak otwierają się inne kanały łączące mój mózg z inteligencją Nostradamusa, a wiadomości napływały do mnie z "prędkością światła".
Pisałam chciwie każde słowo, on zareagował na moje wolne pisanie i ustawił się do mojego rytmu.
Czasami zaczynał podawać niezrozumiałe słowa, ale natychmiast poprawiał tak, by wszystko było przeze mnie zrozumiałe i bym mogła przekazać czytelny tekst.

Dyktował dalej: - Ludzie poprzez rozwój dochodzą do innych wniosków i rozwijają się w kosmicznym kierunku, osiągając możliwość gromadzenia wiedzy poprzez mózg, dzięki któremu otrzymują przekazy w formie energetycznych impulsów.
Energia doskonali się w człowieku, który odbywa swoją wędrówkę przez różne poziomy doskonalenia.
To doskonali go i wzmacnia. Po uzyskaniu wyższej świadomości, która gwarantuje mu osiągnięcie po śmierci wyższego poziomu medialnego, ma on możliwość kontynuowania dalszego rozwoju, już jako istota pozbawiona ciała i w całości podporządkowana Wyższym Istotom Świetlistym.
Istota pozbawiona jest fizycznego bólu, który, koncentruje się tylko w poziomie zagęszczonej energii, jakim jest plan Ziemi.
Ból nie istnieje poza człowiekiem, koncentruje się tylko w fizycznym ciele.

Pobyt osób na planie Ziemi to uzupełnianie wiedzy, rozwój ciała, równoznaczny jest z rozwojem rozumu i umiejętności myślenia.
Tu dodał: - Mówię o ludziach czystych, w których ciałach nie ma obcych istot o niskim poziomie rozwoju.
Osoby, którym zniszczono kody DNA, mają niski stopień przyjmowania wiedzy z kosmosu i tym samym ich życie musi się powtarzać, (reinkarnować), do możliwości osiągnięcia wyższych stanów świadomości.

Poprzez uzyskanie, na planie Ziemi, po narodzeniu, czystego ciała fizycznego o wibracjach przeznaczonych dla poziomu ludzi, ma on możliwość realizacji swojego przeznaczenia.

W przeciwieństwie do ludzi o niskich wibracjach, (te wibracje są wynikiem zboczenia z obranej drogi rozwoju, pijaństwo, oszustwa, kradzieże, zabójstwa i inne okrucieństwa stosowane na bliskich osobach), wibracje ludzi uczciwych osiągają wysoki poziom gwarantujący im utrzymanie się w doskonałej formie człowieka chronionego przez kosmicznych opiekunów.

Kosmiczny opiekun wymaga od swoich podopiecznych przestrzegania kosmicznych zasad. Przestrzeganie zasad gwarantuje ludziom wystąpienie kosmicznych opiekunów.
Te energie opiekuńcze zobowiązane są do stałego czuwania i pilnowania osób, by inne energetyczne istoty z kosmosu nie zajęły ciała i nie obniżyły wibracji energii, jak również nie niszczyły kodów DNA.

SKUTKI NISKICH WIBRACJI

Niskie wibracje powodują pożądany skutek przez negatywne energie, wynikiem, czego mogą być, rozterki psychiczne, cierpienia, ogólna demoralizacja, depresje.

Te niskie wibracje przesyłane są do planet w kosmosie uczestniczących w programie opartym na czerpaniu energii z niskich pobudek ludzi.
Wojny dostarczają na planety o niskim stopniu rozwoju, (w wyniku śmierci, cierpienia, poniżenia i spodlenia), niekończące się formy negatywnej energii, spożytkowanej na rozwój istot, do dalszej ich egzystencji.
Te istoty ingerują później w ciała ludzi o niskich wibracjach i zsyłane są na plan Ziemi, siejąc celowy zamęt.


Wysoka świadomość ludzi na planie Ziemi może doprowadzić do zatrzymania rozwoju istot, pragnących zawładnąć ich umysłami.
Wobec nieświadomych ludzi, negatywne istoty energetyczne dokonują w pierwszej kolejności, uszkodzenia i przeprogramowania DNA. W późniejszej fazie zamierzają przystosować do swoich wibracji fizyczne ciało człowieka, by w nim później zamieszkać.


Poprzez powolne niszczenie ciała fizycznego dokonują swojego dzieła. Ciało człowieka z Ziemi dostarcza im energii i uzupełnia formę energii planety, z których pochodzą.

ŹRÓDŁA ENERGII

"Czy dużo jest planet korzystających z energii ludzi z Ziemi ? ", zadałam pytanie.

- Kosmos rządzi się prawem, poprawił się i dyktował dalej. ? Kosmos ustanowił prawa, a dokonywanie tych praw realizowane jest przez istoty wysoko rozwinięte, które uzupełniają kosmos energią ze źródeł, zasilają w kolejności niższe istoty, rozwijające się.
W kosmosie istnieją źródła o doskonałych energiach i prowadzone są badania nad ich wykorzystaniem dla potrzeb Istot Świetlistych.
Fizyczne ciała ludzi dostarczają przyrostu energii, ludzie pozbawieni błędów są nośnikami czystej energii, a kosmiczne istoty podobne do waszych ciał uzależniają się od waszej energii.

Słowa Nostradamusa były dla mnie dużym zaskoczeniem, odbierałam jego nauki i z dużą uwagą analizowałam sens tych wypowiedzi. On dyktował dalej i zrozumiałam, sentencję tych wypowiedzi, wnioski musiały prowadzić do określonego celu.

"Czy uważasz, że forma ingerencji Istot Świetlistych w ciała ludzi na planie Ziemi jest dla nas dobra ?, zapytałam.
- Istoty o wysokich promieniowaniach dostarczają wam Ziemianom możliwości uzupełnienia i pomnażania energii.
Istoty o niskich energiach, są negatywną formą istnień w kosmosie. One to niszczą powstałe życie.
Powstały w laboratoriach na planetach poza waszym fizycznym światem. Nieprawidłowości na waszym planie ziemskim, są znane Istotom Świetlistym
, dodał.

Poniższy tekst jest bardziej optymistyczny i warto go przeczytać.

Proces degradacji ludzi, zapoczątkowany przez niskie jaźnie (istoty kosmiczne z energii o niskich jaźniach), zostanie uznany przez Radą Kosmosu i na waszą Ziemię zostanie skierowana ekipa istot energetycznych, pozbawionych fizycznego ciała i następnie dokona się na Ziemi proces oczyszczenia polegający na współdziałaniu Wysokich Istot i ingerencji wyższych energii na wasze umysły.
Tylko rozwój i wzrost świadomości globalnej może zapobiec katastrofie fizycznych ludzi, których fizyczne życie zależy od tego, czy wejdą na wyższy stopień rozwoju oraz osiągną wyższą świadomość kosmiczną, czy też zostaną ze świadomością w granicach swoich jaźni, (umysłu) - [dop. wł. małe "pudełko Icke 'a], które poprzez brak kontaktu z kosmicznymi źródłami mocy, pozostaną zamknięte.

Mniej optymistycznie wyglądają umysły zamknięte, mogą być one zdominowane przez istoty o niskich jaźniach, a ich ciała mogą być użyte dla istot reptoidalnych. Te osoby będą pozbawione własnej woli, a wykorzystane jako pokarm energetyczny wzbogacą planety w kosmosie, na których rozwój przebiega na bazie niskich emocji, agresji i zniszczenia.

"Jak będzie wyglądać ponowna reinkarnacja ludzi na niskich wibracjach (pijacy, kłamcy, zabójcy, zbrodniarze) pozbawionych duchowego rozwoju ? "
Rozumiem, iż jaźnie ludzi z Ziemi opanowane przez reptodyle, nie mogą się rozwijać, pytanie brzmi:
czy dla Wysokich Istot Świetlistych te osoby będą przydatne ?

- Osoby na waszej Ziemi, które nie są przeznaczone do dalszych narodzin, mają inną fazę przeobrażeń po fizycznej śmierci.
Ich energia nie dostaje się na poziom Istot Świetlistych.
Niskie jaźnie ludzi opanowane przez reptoidalne istoty nie mogą przebywać pośród Istot Świetlistych.

Przeprowadzone próby wykazały, iż wiele ludzi po śmierci już nie może być reinkarnowanych z powrotem na Ziemię.
Ich jaźnie są przesyłane na planety o niskich wibracjach, tam gdzie żyją i rozwijają się reptodyle. Może się zdarzyć, że życie ludzkich jaźni ulega zmianom i to oni pozostając w ciągu reinkarnacyjnym, umożliwiają niskim jaźniom dalszy rozwój.

Niskie jaźnie, gdy osiągną poziomy reptoidalne, uczestniczą w dalszej reinkarnacji jako istoty żyjące w ciałach pozbawionych ludzkich pragnień. Ich ciała powstały w długim łańcuchu przekształceń z gadów.
W kosmosie rozdzielono wysoko rozwinięte jaźnie dążące do rozwoju, od niskich jaźni.

Ludzie na planie Ziemia, którzy poprzez własną wolę schodzą na niskie wibracje, zasilają w energię istoty w kosmosie na niskich poziomach.

PRZYSZŁOŚĆ NASZEGO ŚWIATA,
ERA ODNOWY ŻYCIA


Nie mogłam uwierzyć, że nasi kosmiczni opiekunowie, są tak nietolerancyjni wobec ludzi, których rozwój na Ziemi został zakłócony.
Z ulgą przyjęłam fakt, iż istoty ludzkie o wyższej wrażliwości znajdą swoje miejsce wśród istot z wyższego poziomu.

"Co powiesz o przyszłości świata ?", zapytałam jaźń Nostradamusa.

- Istnienie waszego świata związane jest z ogólnym kosmicznym planem.
Kolejne fazy waszego istnienia przedzielone będą wielką kosmiczną katastrofą powstałą na skutek wielu spraw nałożonych na waszą Ziemię, powiedział.

Nie przestraszyła mnie katastrofa, uważam, iż Nostradamus "wychylił się" daleko w przyszłość, może tysiąc lat w czas przyszły.
Podczas kolejnej mojej śmierci klinicznej, która tym razem miała miejsce nie tak dawno, jakieś dwa lata temu, zobaczyłam Ziemię, a właściwie to, co z niej zostało, czarny pył jak na księżycu, brak życia i to potwierdziłoby słowa Nostradamusa.

- W waszym wieku ustanie promieniowanie wielu miejsc mocy, podjął rozmowę - co jest związanie z wyczerpaniem Ziemi, ale nie to będzie przyczyną tragedii Ziemi. Na powierzchni Ziemi powstaną nowe energetyczne punkty, które zapowiadają korzystne dla waszego życia źródła.
Te źródła zostaną uruchomione przez wyższą cywilizację, zapoczątkuje ona nową erę, zwaną erą "odnowy życia na Ziemi.

Odnośnie waszego życia, dostaniecie źródła energii, z której będą korzystać ludzie o wyższej świadomości.

Cywilizacja zwana Kręgiem Wielkich Planet spoza waszego Układu Słonecznego, odwiedzi waszą Ziemię i uporządkuje wasze DNA.
Rozpoczną okres przebudowy waszego drugiego ciała.
Ich ingerencja w ciało stanowi ważny element waszego przetrwania na Ziemi.
Ludzie o wyższej świadomości otrzymają nowe konstrukcje, zabezpieczające ich energetyczne ciała przed wniknięciem obcych istot.
Osoby, których ciała są zniszczone muszą ulec degradacji, (z łaciny degradatio znaczy rozkład), na to Wysoka Kosmiczna Rada otrzymała zezwolenie.
Ingerencja w ciała ludzi jest konieczna ze względu na dalszy ich rozwój.
W przypadku pozostawienia ludziom wolnej woli nastąpi całkowite zniszczenie gatunku ludzkiego.
Na waszej Ziemi ważne jest teraz odnowienie życia w granicach, które wyznaczone są przez kosmicznych opiekunów. Polegać to będzie od odstąpienia od przestarzałego myślenia i rozwoju.
Nowa era rozpocznie się od zrealizowania kosmicznej misji na Ziemi.
Misja ta będzie wtedy możliwa, kiedy większość ludzi otworzy się na nowe myślenie i dokona w sobie zmiany
.

"Co należy w tym celu zrobić ?"

- Należy rozpocząć od zmiany dotychczasowego myślenia, które prowadzi do nikąd.
Każdy człowiek musi poznać kosmiczną prawdę. W kosmosie egzystują wielkie cywilizacje, których zadaniem jest opieka nad niżej rozwiniętymi
.
Poprzez rzetelną wiedzę zmienić swój sposób myślenia i zająć się nawiązaniem kontaktu ze swoim opiekunem, który rozpocznie indywidualne nauczanie.
Kontakt możliwy jest poprzez czakry mózgowe, a otwarcie tych czakr umożliwia otrzymanie właściwej wiedzy.

Każdy człowiek jest istotą z kosmosu i powinien poznać źródło kosmicznej mocy, dzięki którym utrzymuje się przy fizycznym życiu. Poprzez umysł napływają do niego informacje o nowych źródłach mocy.
Człowiek w zależności od stopnia swojego rozwoju powinien otrzymać odpowiedź na pytania, które go nękają.

Inne są prawa kosmosu i inna jest wiedza, niż ta upowszechniana na Ziemi.

"Podaj różnice !?" - padło pytanie Elżbiety.

Wasz świat opiera się na materii, co oznacza, niezależnie od tego, co jest wam przekazane, jest dla was godne naśladowania.

"Dlaczego dopuszczono by do ciał fizycznych ludzi wnikały energetyczne istoty np. reptylie ?
- powoli, zapanował nad moimi emocjami Nostradamus i powiedział:

- twoje pytanie jest końcowe i kontynuował:
Wasza planeta posiada podwójne zabezpieczenia przed Obcymi. Warunki planety decydują o zaszeregowaniu jej jako planety o większej lub mniejszej sile rozwoju.
Rozwój planety może być przyśpieszony przez Wyższe Istoty z cywilizacji poza waszą planetą, które poprzez otwarcie kanałów doprowadzają waszą planetę do wyższych wibracji, otwierają tzw. kanały mocy dla rozwoju życia (energetyczne portale).

ZNISZCZONE UKŁADY ZABEZPIECZAJĄCE

Ziemia i wasze ciała posiadały specjalną siatkę zabezpieczającą was przed kosmicznym promieniowaniem i wniknięciem Obcych na teren waszej Planety. Obecnie zabezpieczenia Ziemi są wyczerpane i zniszczone do tego stopnia, iż inne cywilizacje dokonały na niej wielu doświadczeń, podobnie działo się z waszym ciałem.
Zakres tych doświadczeń dotyczy ludzkich ciał, tak fizycznych jak i energetycznych.
Poprzez wyniszczenie układów zabezpieczających Ziemię wzrosło zainteresowanie waszą Ziemią innych ekip z kosmosu. Wasze ciała stały się punktem zainteresowania Obcych, którzy postanowili wykorzystać ludzi, aby "przeskoczyć" swój rozwój
.
(nota bene, takie ujęcie tłumaczyłoby wzięcia, przyp. Refugium).

W tym celu wykorzystano ciała ludzi jako formę reinkarnowania się.
To doprowadziło do wielkiego zamętu w układzie DNA i kody ludzi uległy zmianie. Temu zapobiegają istoty energetyczne z wysoko - cywilizowanych galaktyk. ( Galaktyka Arcturusa, przyp. autorki).

Energetyczne zabezpieczenia waszych ciał w następstwie wieków zostały zniszczone, tak, że wielu z was nie posiada pasów energii zabezpieczających przed Obcymi.
Zniszczeniu uległy osłony waszych ciał fizycznych, a aury głowy dostarczają dowodów, iż rodzaj ludzki musi być reaktywowany.

Przywrócone muszą być pierwotne kody zabezpieczające, uniemożliwiające wnikanie Obcych do ciał ludzi z planu Ziemi.

"Czy jest sposób na odnowienie zabezpieczeń ?"

- W waszym ciele fizycznym następują reakcje chemiczne i dla wielu jest to niebezpieczne.
Życie w stanie materii uzależnia was do różnego działania, to daje negatywne efekty jak niszczenie siatek ochronnych wokół mózgu i całego ciała.
Te siatki funkcjonują na zasadzie wolnych energii, których promieniowanie na planie Ziemi jest często zakłócone przez niskie wibracje, alkoholizm, narkotyki, negatywne działanie przeciw innym i sobie.
Zakłócenie powoduje ubytek energii i uszkodzenia mózgu.
Uszkodzone siatki ochronne promieniują silnie, tym samym wskazują drogę, przez którą wnikają do zniszczonych ciał obce istoty energetyczne.

DWIE DROGI

System życia i dobór odpowiedniej drogi rozwoju, doprowadza osoby do zachowań zgodnych z pierwotnym przeznaczeniem.
Osoby pokonują trudne warunki planety i osiągają wyższy rozwój medialny, a tym samym rozumieją zasady życia zgodne z programem kosmicznym. Korzystają z programów kosmicznych zabezpieczających je przed Obcymi.

Druga kwestia to brak kontaktów z kosmicznym opiekunem. Powrót do uzyskania kontaktu z opiekunem może stać się początkiem naprawy uszkodzeń energetycznych na ciele kosmicznym. To odsłoni przed ludźmi nowy sposób życia w poszanowaniu samego siebie i innych istot. Gwarantuje to wam spojrzenie na innych jako na istoty o tych samych walorach, co wy. Przez ciała ludzi zacznie przepływać oczyszczająca energia, która jest początkiem zabezpieczenia i doprowadzenia ciał do wyższych wibracji, a o to wam chodzi.
Do osób, które osiągną wyższy poziom, nie zbliżają się istoty reptoidalne z kosmosu.

Wasze ziemskie kłopoty ustaną, gdy w waszym umyśle zacznie przeważać dobro i miłość. Energie miłości zabezpieczają systemy ochronne, które zostały uszkodzone w przypadku nienawiści, czy kontynuowania zła.

Jestem rzecznikiem do spraw doskonalenia ludzi w kierunku poznania waszego ziemskiego planu.
Możesz mnie pytać o symbole kosmiczne i nadchodzące zmiany na waszej Ziemi.

DALSZE OBSERWACJE

-Teraz mam większe możliwości obserwacji waszego świata. Wasz świat rozwinął niebezpieczne formy odnoszące się do ludzi, ich życia i do kolejnych, następujących po sobie pokoleń. Na wasze ciała działają siły, o których nic nie wiecie.

Na waszej Ziemi, z wielką precyzją wytyczają swoje szlaki pojazdy z innych galaktyk, gdzie poprzez inne formy, rozwijają się formy życia z gadów.
Te istoty mają podobne ciała do waszych tylko ciał, lecz ich system zaopatrywania w energię jest inny.
Nastąpiła u nich przemiana z gadów na wystarczająco odporne istoty dla kosmicznych podróży.
Ich, początkowo wątłe ciała rozwinęły wielką siłę.

Poprzez zmiany uznały, że ich dalszy rozwój jest uzależniony od przyrostu ciała z energii. Tym samym uzależniły się od ciał ludzkich do tego stopnia, iż podróżują w kosmosie w poszukiwaniu istot o zagęszczonej energii, do których mogą bez przeszkód wniknąć.

Istoty reptoidalne mają budowę energetyczną zbliżoną do waszych ciał, przez co ich rozwój w ludzkim ciele jest łatwo dostępny.
Po wniknięciu do ciała ludzi uzyskują prosty i łatwy dostęp do ciała z energii i tym samym rozporządzają zasobami energetycznymi człowieka.
Przez wiedzę wyższą potrafią dostosować swoją inteligencję do mózgu i poprzez fale ingerują w człowieka myśli i czyny. Ten rodzaj ingerencji jest zabroniony przez Istoty Wyższe.
Istoty reptoidalne uzyskują zgodę od swoich opiekunów do podróży i kierują się na planety o niskim rozwoju, gdzie mogą kontynuować swój rozwój przejściowy i doprowadzać ciała ludzi do wyniszczenia i do chorób
.

Czy istoty reptoidalne zagrażają ludzkości ?

-Wiedza na temat świata pogrążonego przez istoty reptoidalne jest praktycznie nieznana.
Reptylie, istoty pozbawione skrupułów, odnajdują w ciele człowieka przeżycia fizyczne, chociaż ich forma życia jest energią.
Zrozumienie inwazji reptylii będzie dla was trudne. W ciele człowieka odnajdują możliwość dokończenia zaczętego wcześniej rozwoju.

Inwazja na Ziemię może doprowadzić do całkowitego zniszczenia ludzkich form życia.
Wykluczam istoty odporne na działanie reptylii.


Dalsze zrozumienie tego zagadnienia, to odwaga, która pozwoli wam na opanowanie strachu.

PRZEJŚCIE Z ZIEMI NA INNY PLAN

Musisz napisać, że na waszej Ziemi rodzi się wiele ludzi z innych kosmicznych kolonii, którzy przyniosą nowe rozwiązania. Przyśpieszą rozwój komunikacji z innymi kosmicznymi ośrodkami (przybycie dzieci złotych i indygo, których swoisty wysyp jest przewidziany właśnie na ten rok).

Dostarczą oni nowych wynalazków w zakresie kosmicznych energii, które zużyte będą do dalekich lotów poza Ziemię.

Czas ustawiony na planie Ziemi nie ma odpowiednich parametrów w kosmosie.
Odnawia się na Ziemi tylko jako forma zwana przez was czasem.
Egzystencja na waszej planecie jest odzwierciedlona na innych wymiarach lecz bez czasu.
Wasze życie należy rozpatrzyć jako formę przejścia z jednego na inny plan, gdzie życie nie wygasa, lecz rozwija się w formie energii zbliżonej do istot świetlistych.
Przez ustawienie waszego życia na planie Ziemi macie możliwość poznania w ciele fizycznym potrzeb, które zanikną na innym planie z energii (mowa tutaj o potrzebach fizycznych ciała).
Po ustaniu życia na planie Ziemi, powrócą na początku te doznania i wielka będzie wasza tęsknota za życiem fizycznym. Przyjdzie czas, gdy ciało odzyska swoją pierwotną energetyczną formę i człowiek wyzwolony z materii rozpocznie prawdziwą naukę.

Zakończył rozmowę Nostradamus, która pozwoli czytelnikowi zrozumieć, w zależności od stopnia rozwoju świadomości, wiedzę na temat energetycznych istot, (nazwanych przeze mnie chipami Oti, skrót od osoby towarzyszącej).

Wiedza na temat reptoidalnych istot jest praktycznie nieznana, a często wyśmiewana (jak Icke :| )
Na świecie jest niewiele ludzi, którzy mogą w fizycznych ciałach ludzi dostrzec, przy pomocy trzeciego oka obce istoty w całości zajmujące ciało człowieka.
To przeobrażenie, dokonujące się na naszej planecie jest powtórzeniem zjawiska, które dokonywało się w poprzednich epokach, tylko ze zdwojoną siłą.
Reptylie pozbawione zasad moralnych przenikają i dokonują na ludziach, bez pozwolenia przerażających zmian w ich myśleniu i postępowaniu.
Konsekwencja, z jaką penetrują naszą Ziemię jest wynikiem słabego rozwoju świadomości ludzi.


GADOLUDZIE

Wasza planeta jest ustawiona w stosunku do innych planet w układzie poziomym, co umożliwia kosmicznym tworom przenikanie na jej plan. To doprowadza waszą Ziemię do nieustannych zaburzeń.

Jak wygląda planeta, z której napływają te stwory ?

Planeta owocuje w wielkie źródła energii i rozwój gado ? ludzi korzystających, że źródeł mocy.
Na ich planie znajdują się wielkie budowle, ich cywilizacja powstała w okresie poprzedzającym powstanie waszej planety :shock:

W waszej mowie planeta nosi nazwę Planeta Gadoludzi.
Planeta leży w układzie posiadającym podwójny dysk, tzn. na czterech planetach rozwija się życie.
W obecnej fazie ich życia wytworzyły się u nich cechy zbliżone do ludzi.
Jako gado ? ludzie osiągnęły wysoki stopień rozwoju technicznego, co umożliwiło im sposób przemieszczania się na inne planety i korzystania z ciał fizycznych ludzi.

Decydującą rolę przedstawiła dla nich poznane innych źródeł mocy, z których mogą uzupełniać energię.
Ziemia leży najbliżej ich planety, ich podróże są uzasadnione.

Skutki niszczenia Ziemi przez gadoludzi są wielkim złem wyrządzonym ludziom, lecz ludzie nie robią nic, aby uzyskać większy rozwój.

Inna forma życia kosmicznych istot, to wampiry, stanowią odrębną fazę wykorzystania ludzkiej energii.
Ten rodzaj egzystencji doprowadza człowieka do wyniszczenia i przerwania ciągłości jego życia przygotowanego do spełnienia przeznaczenia.
Wampiry żyjące na Ziemi uzyskały już swój trwały pobyt.
Ich przeznaczeniem podobnie jak gadoludzi jest uzyskanie energii
.

[b]NASZ ŚWIAT UMYKA


Zastanowiło mnie zdanie Nostradamusa:

"Wasz świat umyka i staje się poziomem dla innych poziomów"

Zapytałam go, co w jego pojęciu oznaczają te słowa ?
- Jesteś poinformowana, podjął ze mną rozmowę - na poziomie, na którym mieszkasz.
Inni poza poziomem Ziemi szukają was na tych samych zasadach jak wy.
Jest jeden problem, który będzie dla was i dla nich nigdy nierozwiązalny, to porozumienie.
Z punktu widzenia poziomów wasze istnienie jest tylko pozorne.
Istniejecie tylko w przestrzeni uznanej przez was, na waszej planecie.
Oni, Obcy, z którymi próbujecie się skontaktować istnieją na swoim poziomie, odwrócenie poziomów i spotkanie w takim znaczeniu jak wy to sobie wyobrażacie jest niemożliwe.
Ucieczka poziomów jest przeszkodą w skontaktowaniu się z Obcymi.
Wasz świat jest światem zbudowanym z energii, która wyznacza wam ramy życia, uzupełnia informacje Nostradamus.
Tylko nieliczni mają dostęp do informacji.
Inni otrzymują informacje przetworzone, przez co ich stosunek do kosmosu jest ograniczony.
W ten sposób są więźniami swojego ciała i kreacja myślowa u tych osób jest przeszkodą w rozwoju świadomości.
(dop. wł. pudełko Icke 'a)

Obcy są podwojoną formą ludzi uczestniczącą w projekcie odnowy planet.
(Podwojoną oznacza ich skomplikowaną budowę z energii).
Ich losy rozgrywały się miliony lat przed waszym powstaniem, co oznacza, że ich rozwój uzależniony był od innych warunków, od powstania planet.
Wasz świat jest powtórzeniem wcześniej wytworzonych wzorów i ugruntowaniem przez Obcych przyjętych kształtów.
Ich wiedza stworzyła program i wyzwoliła nowe, ustawione na przeznaczenie ludzi warunki.
Nieobecność Obcych w waszym fizycznym świecie nie oznacza, że ich nie ma.

Wasze oczy wasze zmysły odbierają niskie zakresy fal, przez nich dozwolone.
Ich przewaga techniczna jest przeszkodą dla was w skontaktowaniu się
.

Wasz świat zostanie wchłonięty przez inne, rozwinięte cywilizacje, ponieważ opiera się na stworzonych przez wyższe cywilizacje poziomach, którym nie zależy na bezpośrednim kontakcie z wami.
Wasze starania są formą dogonienia Obcych.
Wasz poziom podzielony jest na 4 strefy, w których możliwe jest doskonalenia pod względem opanowania kosmosu. Rozwój ludzi w poziomach jest uzależniony od systematycznego rozwoju i pokonywania przeszkód.
Po uzyskaniu wyższej świadomości jednostki ludzkie po śmierci przechodzą na wyższy poziom w nieustającym procesie reinkarnacyjnym.
Osiągają wyższą wiedzę i mają dostęp do informacji w zakresie swojego położenia, jak również życia Obcych.

Po opuszczeniu poziomu Ziemi wybrane osoby udają się na poziomy wyższe, a poziom Ziemi staje się poziomem dla pozostałych. Na ten poziom schodzą ludzie zaczynający rozwój. W ten sposób występuje w kosmosie niezliczona ilość poziomów fizycznych, czyli planów ziemskich.

Na koniec przekazał mi słowa:

- Mój sen spełnia się powoli

Wasz świat wnika w inny świat.

Channeling z jaźnią Nostradamusa wykonała Elizabeth Poll w 2006 r.

Opracował: Jakub Jasiński

source:
http://www.pinfo.pl/Unknown/116.aspx

p.s. wyróżnienia oraz podkreślenia własne (inne niż w przedruku, pierwotnie tekst ukazał się na portalu NPN, który zmienił nazwę na Infra)Na górę
   
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 12 maja 2009, 16:06 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 25 cze 2009, 21:04 
Ele Poll poznalam w NY w 1998 roku, niesamowite przezycie,
W 2002 roku powiedziala mi cos na temat mojego meza, co zupelnie scielo mnie z nog, i wydawalo sie tak absurdalne, well, miala racje.Na górę
   
 
 
Post: 26 cze 2009, 3:11 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 kwie 2009, 15:11
Posty: 407
Lokalizacja: Bliżej nieokreślona
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Po wniknięciu do ciała ludzi uzyskują prosty i łatwy dostęp do ciała z energii i tym samym rozporządzają zasobami energetycznymi człowieka.
Przez wiedzę wyższą potrafią dostosować swoją inteligencję do mózgu i poprzez fale ingerują w człowieka myśli i czyny.

Skojarzyło mi się, to postem jaki napisał Sonial13 Wasze doświadczenia... . Po zażyciu LSD ujrzał, jak jego kolega zmienia się w gada. Czyżby jego mózg w tym stanie, zdefiniował prawdziwą rzeczywistość?
Inna myśl odnośnie tego cytatu, nasunęła mi się w sprawach opętań ludzi przez demony...
W tych dwóch sprawach występuje pewne analogia, odnosząca się do wyżej wymienionego cytatu. Warto też wspomnieć o "Elicie", która poddana odpowiedniej indoktrynacji, czy też praniu mózgu. Będzie podatna na wpływy tych istot, o czym mówi Icke, Everard i inni...

_________________
Jestem tylko zbuntowanym trybikiem wielkiej machiny. Programiści już próbują mnie naprawić , ale ja czynię uniki niczym wytrawny bokser tańczący w ringu.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 cze 2009, 18:32 
Skojarzyło mi się, to postem jaki napisał Sonial13 Wasze doświadczenia... . Po zażyciu LSD ujrzał, jak jego kolega zmienia się w gada. Czyżby jego mózg w tym stanie, zdefiniował prawdziwą rzeczywistość?

tez o tym myslalam, i wydaje mi sie ze tak.
Qurcze, taka mam ochote na "trip", ale mam pewne zahamowania.
Znalazlam juz przepis na ayahuasca, ale .............Na górę
   
 
 
Post: 27 cze 2009, 9:02 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 maja 2009, 18:47
Posty: 705
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: mężczyzna
Też rozmyślałem, rozmawiałem z kilkoma znającymi temat osobami, odnośnie tego co widziałem. Być może kwas odsłania część normalnie niewidoczną, wyłącza lewą półkulę, kumacie o co mi chodzi. A może to był wytwór mojej własnej głowy, może oraz pochodził z wnętrza a nie z zewnątrz...? Nie wiem. Wiem jedno. Trzeba z tym ostrożnie. To nie zioło, ani piwko w ogródku. Dobre rady na PM, żeby mnie nie zawinęli jak liroya np. :lol: :lol: :lol:

_________________
To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.plNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 cze 2009, 9:10 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 maja 2009, 21:56
Posty: 569
Lokalizacja: galactic heart
Płeć: kobieta
Sonial13 pisze:
.... Być może kwas odsłania część normalnie niewidoczną, wyłącza lewą półkulę, kumacie o co mi chodzi. ...


wydaje mi sie, że masz racje, prawa półkula jest w tym momencie kluczem do oglądania prawdziwego obrazu rzeczywistości.
ostatnio podczas medytacji próbuję wizualizować aktywację prawej półkuli (a tym samym lewej części ciała), i jestem przerażona ile jest pracy do zrobienia, mam po prostu odczucie, że jest ona sparaliżowana! jakby nic nie wiedziała, nic nie potrafiła sama zrobić. mimo, że mam otwarty umysł, widzę ile jeszcze jest pracy i ile jeszcze mogłabym wyciągnąć z samej siebie...

_________________
All of it was made for you and me
cause it just belongs to you and me
So lets take a ride and see whats mine...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 cze 2009, 11:07 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 maja 2009, 18:47
Posty: 705
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: mężczyzna
To tak jak ta babka, pani doktor, która dostała wylewu do mózgu, i jej się włączała / wyłączała lewa półkula (chyba już o tym gdzieś pisałem). Rzućta okiem:
fajne doświadczenie Pani Doktor...
cz1:
http://www.youtube.com/watch?v=6bqNdJue ... re=related
cz 2:
http://www.youtube.com/watch?v=kYT6CO07 ... r_embedded
w razie jak napisy nie będą chciały się włączyć to klikasz ostatnią ikonkę w prawym dolnym rogu, i wybierasz "Włącz napisy" (będzie rysunek napisów).

_________________
To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.plNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 cze 2009, 18:32 
Sonia obejrzyj koniecznie "Las Vegas Parano" z Deppem i del Toro - ubaw po pachy plus ciekawy fragment - goście wchodzą po LSD do knajpy o nazwie "MATRIX" i widzą same jaszczury.
Film oparty na faktach...
pozdrawiam

krótka reklama filmu:
phpBB [video]Na górę
   
 
 
Post: 27 cze 2009, 23:43 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 maja 2009, 18:47
Posty: 705
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: mężczyzna
O ja pierdziu! W jakie forum ja wlazłem :twisted: :twisted: :twisted: :!: :!: :!:
BTW Radziu ;) jestem Sonialem, a nie Sonią... Nic się nie stało.

_________________
To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.plNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 cze 2009, 18:34 
Heniek pisze:
Film klasyka! Przypomnial mi jak lata temu wlazlem po kwasie i grzybach na dyskoteke, to byla pomylka...Mógłbyś przybliżyć nieco swoje doświadczenie, najlepiej w temacie: "Nasze doświadczenia"

p.s.
(W "Ręce precz..." Helsinga dzieciak Indygo opisuje swoje doświadczenia z pobytu na dyskotece...)Na górę
   
 
 
Post: 29 cze 2009, 14:21 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 maja 2009, 18:47
Posty: 705
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: mężczyzna
Sory za offtop, ale jeszcze to: odnośnie dyskoteki i wizji, to nie pytajcie co ja miałem po tym kwachu na starych Fortach w Gdańsku... Masakra.
A pamiętacie dyskotekę z "Operation Blade" Public Domain'ów? Takich wizji nie chciałbym mieć :twisted: :twisted: :twisted: A przy okazji: bardzo dobry numer!

_________________
To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.plNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 cze 2009, 14:24 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 maja 2009, 15:55
Posty: 46
Sonial13 pisze:
Sory za offtop, ale jeszcze to: odnośnie dyskoteki i wizji, to nie pytajcie co ja miałem po tym kwachu na starych Fortach w Gdańsku... Masakra.
A pamiętacie dyskotekę z "Operation Blade" Public Domain'ów? Takich wizji nie chciałbym mieć :twisted: :twisted: :twisted: A przy okazji: bardzo dobry numer!


Teraz nie masz wyjścia i musisz to opisać bo mnie ciekawość zerze :!: :DNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 cze 2009, 14:29 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 maja 2009, 18:47
Posty: 705
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: mężczyzna
OK, coś naskrobię wieczorkiem, ale nie tu, kończę offtopa.

_________________
To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.plNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 31 sie 2009, 17:56 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 cze 2009, 13:55
Posty: 41
Lokalizacja: Wrocław
Całkiem ciekawy przekaz, trochu taki "biblijny". Świetliste istoty miały by byś aniołami a "gadozjeby" diabłami. Podchodząc w ten sposób do tematu można znaleźć w tym przesłaniu i "niebo" i "piekło" po zakończeniu obecnego bytu. Jednak jakoś ten cały chaneling wygląda mi na wstęp do "Bluebean". Nie zamykam się na możliwość iż błądzę, biorę to jednak pod uwagę.. Dan Brown pewnie napisał by lepszy ;)Zastanawiam się dlaczego uznajemy że reptylianie przybyli z kosmosu. Nikt nie poruszył teorii ( chyba że się na nią nie natknełem, wciąż jestem świeży w temacie ) że gady miały tysiące razy więcej czasu na ewolucje od ssaków. Może przez te setki miliony lat udało im się ewoluować do stopnia będącego dla nas wciąż nie zrozumiałym.

_________________
Prawda bywa dziwniejsza od fikcji

Wyłączenie wtyczki, która umożliwia funkcjonowanie Twojemu telewizorowi może dać Ci bardzo wiele korzyści. Mały odwyk sprawi, że poprawi się Twoje samopoczucie, zmniejszy poziom stresu i zwiększy zdolność do kreatywnego myślenia.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 paź 2009, 18:53 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2009, 14:06
Posty: 19
Lokalizacja: Bytom
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Nieobecność Obcych w waszym fizycznym świecie nie oznacza, że ich nie ma.


A szarzy to nie obcy a fizycznie ingerują w naszą gęstość? z tego wynika że nie.
Można zatem przyjąć to za potwierdzenie tego co można znaleźć np w przekazach kasjopean,
twierdzą oni że tzw. "szarzy" to sztucznie uzyskana rasa na usługach Draco, zaprojektowana tak żeby móc fizycznie ingerować w 3 gęstość.
Generalnie przekaz bardzo podobny do kasjopean


Cytuj:
Wasz świat wnika w inny świat

innymi słowy Wielka Fala/4 gęstość

_________________
*To wzorce myślowe wpływają na rzeczywistość*
*Fałszywa wiedza jest gorsza niż brak wiedzy w ogóle!!!!! *Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 sty 2010, 17:09 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Rejestracja: 21 sty 2010, 13:05
Posty: 18
Płeć: mężczyzna
Szarak
I definicja - Robot wykonany z organicznego materiału wyposażony w sieć neuronalną na bazie ciekłego komputera kwantowego. Pospolicie używany w tej części kosmosu (w Drodze Mlecznej) przez Reptilian, Nordyków, Insektoidów i wielu innych. Powoli konstruowany w laboratoriach USA.
II definicja - Istota rozumna przystosowana do spędzenia całego życia na statku kosmicznym. Mogąca czasowa przetrwać w czystej przestrzeni kosmicznej.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 sty 2010, 18:18 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 cze 2009, 21:18
Posty: 841
Fuller pisze:
Szarak
I definicja - Robot wykonany z organicznego materiału wyposażony w sieć neuronalną na bazie ciekłego komputera kwantowego. Pospolicie używany w tej części kosmosu (w Drodze Mlecznej) przez Reptilian, Nordyków, Insektoidów i wielu innych. Powoli konstruowany w laboratoriach USA.
II definicja - Istota rozumna przystosowana do spędzenia całego życia na statku kosmicznym. Mogąca czasowa przetrwać w czystej przestrzeni kosmicznej.


Ciekawi mnie ten "komputer kwantowy" , co prawda wiem co nie co z oficjalnych źródeł o samej jego idei, jednak jeszcze nie natknąłem się na ten temat w związku z tzw. czarnymi projektami .
Mógłbyś dać jakieś namiary, własne źródła ?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 kwie 2010, 21:31 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lut 2010, 19:52
Posty: 47
Skąd tak naprawdę wiadomo, że ta kobieta channelingowała z Nostradamusem a nie z czymś ci się za niego podawało? A gdyby to jednak była prawda to ciekawi mnie dlaczego Nostradamus przez tyle lat nie inkarnował tylko egzystuje jako energetyczny byt.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 kwie 2010, 21:36 
Adamm pisze:
Skąd tak naprawdę wiadomo, że ta kobieta channelingowała z Nostradamusem a nie z czymś ci się za niego podawało? A gdyby to jednak była prawda to ciekawi mnie dlaczego Nostradamus przez tyle lat nie inkarnował tylko egzystuje jako energetyczny byt.

to jest argumentNa górę
   
 
 
Post: 14 kwie 2010, 22:31 
Inaczej, skąd wiadomo że channelingowała, a nie rozmawiała sama ze sobą eksponując własne wyborażenia ?Na górę
   
 
 
Post: 14 kwie 2010, 22:38 
Cytuj:
Można zatem przyjąć to za potwierdzenie tego co można znaleźć np w przekazach kasjopean,
twierdzą oni że tzw. "szarzy" to sztucznie uzyskana rasa na usługach Draco, zaprojektowana tak żeby móc fizycznie ingerować w 3 gęstość.o ile się nie mylę Credo Mutwa mówił, że Szarzy są dziećmi Reptalian -na usługach =)

to by się zgadzało.Na górę
   
 
 
Post: 03 kwie 2011, 0:16 
Cytuj:
Inna forma życia kosmicznych istot, to wampiry, stanowią odrębną fazę wykorzystania ludzkiej energii.
Ten rodzaj egzystencji doprowadza człowieka do wyniszczenia i przerwania ciągłości jego życia przygotowanego do spełnienia przeznaczenia.
Wampiry żyjące na Ziemi uzyskały już swój trwały pobyt.
Ich przeznaczeniem podobnie jak gadoludzi jest uzyskanie energii.


Niekoniecznie wampiry wiążą się z inną formą kosmicznych istot Moim zdaniem jest to określenie istot z rodziny reptilianów...

Jestem prawie pewien, że wampiry, wilkołaki czy też demony były i są określeniem dzisiejszych kosmitów (szaraków/reptilian...)

Cytuj:
Wampiry /fragmenty/

Charakterystyka

Wiara w wampiry była powszechna na całym świecie - od Węgier po Chiny. Jednak w różnych krajach postrzegano je inaczej. Wierzono, na przykład, że wampiry mogą unosić się w powietrzu i zmieniać swój kształt, atakować nie tylko ludzi, ale i zwierzęta, i że występują pod postacią duchów. Nie każdy wampir musiał rozgrzebywać ziemię, gdy chciał wydostać się z grobu. Wiele z nich w postaci obłoku przedostawały się na powierzchnię gdzie się materializowały. Krew ofiar konserwowała ciało krwiopijcy i zaspakajała głód podobny do narkotycznego lub papierosowego.

Wygląd

Skóra wampira jest niewątpliwie bardziej blada niż skóra człowieka. Po posileniu się krwią wampir skóra staje się ciepła i rumiana. Oczy wampira diametralnie różnią się od oczu człowieka. Widać w nich ciągły głód krwi, zmęczenie światem, okrucieństwo jak i nieśmiertelność.

Wampiry są przebiegłe i wyniosłe. Odznaczają się niebywałą siłą i mądrością, którym sprzyjają wieki istnienia na ziemi. Wampiry według większości wierzeń i źródeł nie potrafią łączyć się na długi czas w pary.

Umiejętności

Wampiry posiadają nadzwyczjne, wręcz boskie moce.Wampir potrafi zahipnotyzować ofiarę. Posługuje się takim człowiekiem nie tylko w celu zaspokojenia głodu, ale również w innych sprawach. Hipnozy używane przez wampiry są niebywale silne, ponadto wampir ma możliwość hipnotyzowania więcej niż jednej ofiary na raz.

Okiem sceptyka

Przekonywującą teorię na temat wampiryzmu wysnuł w 1988 roku pewien biochemik z Uniwersytetu British Columbia w Kanadzie. Był to niejaki David Dolphin, według niego rzekome Wampiry to ludzie dotknięci bardzo poważną chorobą zwaną porfirią. To grupa chorób w większości uwarunkowanych genetyczne, w których pierwotnym błędem metabolicznym jest niedobór co najmniej jednego enzymu biosyntezy hemu odmiennego dla każdego rodzaju porfirii. Prowadzi to do nadmiernego wytwarzania, gromadzenia i wydalania porfiryn i/lub ich prekursorów: kwasu 5-aminolewulinowego i porfobilinogenu. Dotychczas znanych jest 7 rodzajów porfirii o różnej symptomatologii klinicznej i odmiennym wzorze wydalania porfiryn. Wymagają też one odmiennego leczenia.

Następstwem tej choroby jest niezwykle wysoka światłoczułość skóry. Już kilka minut oddziaływania promieni słonecznych wystarczy, aby na twarzy i innych odkrytych częściach ciała powstawały ropiejące pęcherze. W niedługim czasie przekształcają się one w owrzodzenia, blizny i zgrubienia, podobne do zmian martwicznych występujących w trądzie. Wkrótce potem następuje zanik kości palców, a korzenie i dziąsła chorego, na skutek odkładania się uroporfiryny, przybierają kolor brunatno czerwony. Na ciele pojawia się niekiedy nienaturalne owłosienie. Przed wiekami osobnicy dotknięci tą straszliwą chorobą zapewne pili krew, aby złagodzić odczuwane cierpienia. Było to jedyne dostępne wtedy lekarstwo, które uzupełniało we krwi chorego poziom ważnego składnika - hemu. Porfirycy, o potwornie zniekształconych twarzach, pijący krew i żyjący w ciemności, byli przez otoczenie znienawidzeni i uważani za wampiry. Porfiria jest jednak chorobą rzadką i nie można na nią złożyć odpowiedzialności za wszelkie relacje o nocnych krwiopijcach.

Podejrzewa się angielską rodzinę królewską o występowanie porfirii mieszanej a motywuje się to zachowaniem króla Jerzego III i czerwonym zabarwieniu jego moczu. Z punktu widzenia małej znajomości porfirii wśród współczesnych ludzi korzystne byłoby zrobienie filmu na ten temat. Podejrzewa się również, że Van Gogh miał ostrą porfirię, za czym ma przemawiać jego styl życia, cechy psychiczne, a głównie informacje zawarte w listach do brata, które poddano dokładnej analizie pod kątem wykrycia porfirii (Loftus).


http://www.przerazacze.yoyo.pl/articles.php?article_id=16Na górę
   
 
 
Post: 03 kwie 2011, 8:02 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2009, 21:44
Posty: 808
Lokalizacja: NRW
Płeć: kobieta
Dla mnie to wydaje sie dziwne ze Nostradamus nawet po smierci, jako jazn czy cos tam, dalej opisuje swoje widzenia jak nie wierszem to zagadka. Jako istota niematerialna powinien wiedziec wiecej niz tylko ze
Cytuj:
Na początku dwa tysiące piątego roku okryje się żałobą jeden lud w Europie

Nie mogl po prostu powiedziec ze w 2005 r. umrze papiez-polak?

A takie cos jak
Cytuj:
Ukaże się potwór i przed zamknięciem bram wyruszy w ostatnią drogę
to wogole mogl sobie darowac. Co to ma byc, dodatek do niedzielnej gazety w formie rebusa?

_________________
Go to work, send your kids to school
Follow fashion, act normal
Save for your old age, obey the law
Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am freeNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 kwie 2011, 8:42 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2011, 0:45
Posty: 1103
Płeć: mężczyzna
Witam
Wiem, że istnieje stosunkowo prosty sposób na naprawę DNA. Może dzięki naprawie DNA, przywróceniu naszego DNA do ideału będzie możliwe wejście na wyższy poziom i pozbycie się wpływów obcych bytów?
Zachęcam do zapoznania się z tematem ORME, które od kilku dni produkuję i zażywam.
Pozdrawiam

_________________
Dobrze się bawię.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 kwie 2011, 16:24 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Rejestracja: 03 sie 2010, 13:41
Posty: 7
Płeć: mężczyzna
Bow1 pisze:
Witam
Wiem, że istnieje stosunkowo prosty sposób na naprawę DNA. Może dzięki naprawie DNA, przywróceniu naszego DNA do ideału będzie możliwe wejście na wyższy poziom i pozbycie się wpływów obcych bytów?
Zachęcam do zapoznania się z tematem ORME, które od kilku dni produkuję i zażywam.
Pozdrawiam


Sam produkujesz? Z tego co wiem to trzeba zamawiac i dosc droga sprawa, za mala buteleczke okolo 100 baksow.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group