Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 29 cze 2017, 10:05

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
.Reptilianie – wegetarianie z góry Synaj

My hodujemy zwierzęta dla jedzenia (i innych korzyści), więc bardzo możliwe, że ludzkość zamknięta na niebieskiej planecie, także jest hodowlą jakieś znacznie wyższej od nas inteligencji.

Międzywymiarowi, bezcieleśni żydzi

Może te “yntelygenty” z kosmosu nie mają ciał w sensie materialnym, i nie potrzebują jak my materialnego pożywienia i powietrza, tylko żywią się naszymi negatywnymi emocjami? Może to kosmici – chrześcijanie, wierzący w Boga miłości, pobożni, uprawiający swoje zwierzątka, bo jak pisze w kosmicznej biblii “wszystko co żyje, jest wasze, czyńcie sobie ziemię poddaną”.

A może to kosmiczni żydzi? Wyewoluowali z lichwy finansowej w lichwę emocjonalną, energetyczną? Żydzi i muzułmanie jak zabijają zwierzę, to żeby było “halal” nie ogłuszają go, tylko wieszają zwierzaka żeby się żywcem wykrwawił (tak nakazuje Bóg Miłości) – jak człowiek spojrzy na statystyki śmierci na raka (potworne, nieludzkie męczarnie), coś w tym może być.

Może energia emocjonalna człowieka który kona w straszliwych męczarniach, jest dla nich takim naszym kawiorem? Specjałem? Kto wie?

Jezu, od kosmitów żydowskiego i muzułmańskiego chowu uchowaj nas Panie! Osz cholera, przecież Jezus to też żyd. Znikąd ratunku.

Kosmiczni “Janusze”

My się nie przejmujemy tym, że zwierzę potwornie cierpi w rzeźni, że chce żyć – ale jest męczone i zarzynane, bo człowiek zamiast wcinać ziemniaki z surówkami, chce koniecznie schaboszczaka albo kiełbasę z cebulą. Tłumaczy się to tym, że zwierzę jest głupsze od nas – i nie ma znaczenia, że w zasadzie czuje emocje jak i my. Zwierzę wprawdzie nie śmieje się jak my, ale czuje strach, lubi się bawić, ochrania często “swoich”.

Na identycznej zasadzie może się o odbywać u naszych “Panów”. Co z tego że cierpimy męczarnie, skoro przy ich intelekcie jesteśmy dla nich mrówkami? Może to istoty istniejące poza czasem, międzywymiarowe, śmiejące się do rozpuku widząc mędrków, twierdzących że w ogromie nieskończonego wszechświata, istnieje tylko ta śmieszna planetka i nic żywego nigdzie indziej nie ma prawa istnieć – bo nie widać. A jak nie widać, to tego nie ma.

Do takich myśli skłania mnie badanie od lat tego, jak każdy element systemu w którym żyjemy, wpływa na nas destrukcyjnie. Wpływ oczywiście wydaje się korzystny, ale każdy oszust najpierw musi wzbudzić Twoją sympatię i chciwość, a dopiero później zabiera to, czego pragnie (pieniądze, akt własności, cnotę).

Jak nas dymają?

– Np. kler dużo mówi o moralności i miłości, a instaluje w podświadomości potężne poczucie winy (za śmierć nie wiadomo czy istniejącego żyda przed dwoma tysiącami lat), które nie opuści nas do śmierci. Poczucie winy jest w istocie nienawiścią do siebie, i każdy kto zna hunę – doskonale rozumie, że oznacza to zamknięcie kontaktu z Wyższym Ja, tłumacząc na nasze – Bogiem.

– RedBull sponsoruje sporty ekstremalne, daje szansę rozwoju młodym, utalentowanym ludziom, ma “fajne” reklamy – ale truje ludzi i rozpiernicza im zdrowie swoim ohydztwem.
Korporacje odzieżowe robią “fajne” ciuchy, ale żeby je sprzedać muszą zapłacić marketingowcom za sprzedanie Ci idei że jesteś kiepsko ubrany. Żebyś kupił, musisz się źle poczuć w starych ciuchach, które przecież mogą być dobre.

– Religie wschodu pod pozorem kosmicznej nirwany, medytowania i oświecenia, sprzedają podświadomości niezwykle toksyczną ideę w postaci ślubowań Amitabhy i innych programów, które dosłownie zamykają naszą Duszę na kontakt z Boskością. Zna ktoś prawdziwie radosnego bez powodu buddystę? Ano właśnie. Jak się karmi duszę emocjonalnymi toksynami, to mówiąc prostacko – z gówna bicza nie ukręcisz.

Ziemia piekłem, hodowlą agresywnych zwierząt

Gdzie nie spojrzysz – tam programuje się człowiekowi negatywne, ohydne idee w podświadomości, zamyka się go na wyższe zrozumienie, oświecenie. W efekcie ta planeta jest miejscem podziałów, wojen, chorób, wykorzystywania słabszych w każdy możliwy sposób.

I teraz zastanawia mnie jedno. Czy wśród naszych nadzorców, są odpowiedniki “naszych” mięsożerców i wegetarian? Czy żrą się między sobą, tak jak u nas? I ilu tam jest wegetarian z przekonania, a ilu idących za ostatnim krzykiem mody, żeby się poczuć lepszym od innych?

Panowie Kosmici Samcy – jakby co, nie spożywajcie mnie. Mam dość cierpienia i wiele problemów:

1. Utyłem, a w lato miałem być jak młody Bóg. Chcę schudnąć i jeść jednocześnie.

2. Chcę pieniędzy, im więcej tym lepiej.

3. Pragnę ciasnej, pięknej, bogatej dziewczyny, żebym był jej oczkiem w głowie.

4. Chcę wolności od więżącego mnie w systemie umysłu – pragnę zaznać kim naprawdę jestem, bo na pewno nie Markiem który pisze teraz głupotki. Panie na portalach randkowych piszą “jestem jaka jestem”, a ja chcę doznać wiecznego, nieśmiertelnego, istniejącego poza czasem i przestrzenią “Jestem który jestem”.

5. Duuuży penis.

Świnka Marek coś tam kwiczy w chlewiku, prądem ją!

I ciekawe jak mnie teraz odebrało te kosmiczne towarzycho. Pewnie tak, jak ludzie rozpaczliwie piszczącą ze strachu przed śmiercią świnię… czyli pójdę na kiełbasę z cebulką dla Panów Kosmitów; tłuszczu nie zabraknie Smutny Obym wam w gardle stanął.
...
http://ecoego.pl/reptilianie-wegetarianie-z-gory-synaj/

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 29 kwie 2017, 12:13 
VIP Member
Awatar

Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Cytuj:
My hodujemy zwierzęta dla jedzenia (i innych korzyści), więc bardzo możliwe, że ludzkość zamknięta na niebieskiej planecie, także jest hodowlą jakieś znacznie wyższej od nas inteligencji.

To byłoby piękne. Wolny wybór...

Wystarczy się zabić, a po śmierci nie iść w stronę światełka w tunelu :tak:

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

nie ma żadnych tuneli dla tych co odchodzą raz i na zawsze.To są powielane bzdety spośród tych.co przeżyli tak zwaną "śmierć kliniczną"
Nia ma tuneli,a nawet jak się pojawiają to powinny wzbudzić zastanowienie,i obawę Mruga

Cokolwiek jest - sprawa rozbija się o to, że w tym wypadu łamana byłaby nasza wolna wola. Czyli moglibyśmy opuścić ten cykl bez żadnych konsekwencji.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

chcesz odpowiedzi?
TO JEST REALNE,
kwestią jest co oddasz w zamian,bo to handelek wymienny

NIC nie oddasz?
no to się obrażą Smutny

TO są przepotężne moce,stwórcze,wytwórcze -nadzorujące.

o kurcze ,znowu te debile???
można polubić,bo przyzwyczajają,do czasu...jakim nie dysponują

nie polubilyście "takich"?

Wysokich na czole,okrągłego wzrostu, o długich,jasnych,zaokrąglonych ...zębach
#
I'm waiting for the zbysiu :bukiet:

Daro, skąd taką wiedzą dysponujesz, że po śmierci niby robią sobie z nas ferme? Może nie ma żadnych istot a my niepotrzebnie dopowiadamy sobie różne rzeczy?

-- 07 maja 2017, 22:38 --

No i co z teorią jakoby inne istoty miałyby robić sobie z nas ferme i ściągać esencje z dusz , dla swojej długożytności :>?

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Dobry artykuł, gdzie bardzo ciekawie opisali czym jest kosmiczny łańcuch pokarmowy. Odnośnie tematu i występującego w nim określenia wegetarianie przypomniał mi się film z Simonem Parkesem "Dziny i istoty cienia".
Z informacji które przekazywał moją największą uwagę zwróciły te o rytuałach, że Illuminaci (który są tymi reptilianami, demonicznymi bytami) jako czarni magowie posiadają pierścień wykuty przez nich własnoręcznie i służy im do panowania nad dżinami (istotami cienia) Od 40 minuty o tym mówi
phpBB [video]

SP zwrócił uwagę na to że jak ludzie będą jedli mięso nie uwolnią się z cyklu zniewolenia i ci co nie są wegetarianami jedząc mięso akceptują to że reptilianie mogą jeść ludzi... prawo silniejszego.
Z drugiej strony w 66 minucie filmu mówi że Illuminaci (jak wiadomo zmiennokształtni reptilianie którzy karmią się negatywnymi emocjami i jedzą ludzi#mięso podczas rytuałów) są czarnymi magami i aby zwiększać swoje moce duchowe nie jedzą mięsa
Z jednej strony to co mówi jest logiczne a z drugiej nie, bo jak ci źli niemający duszy mogą rozwijać swoje moce duchowe skoro są odcięci od boskiej energii ? Oni używają ezoterycznego języka przeciwieństw i manipulacji oscylującym na niskich częstotliwościach jakim jest okultyzm i potrzebują kogoś z zewnątrz do tych rytuałów jako portalu.
Co do Parkesa to intuicja mi mówi że jest on kimś w rodzaju Swerdlowa i spełnia swoją rolę głosząc trochę prawdy z poplątaniem. W końcu mówi o swoich powiązaniach z rządem, a na forum ktoś juz nawet napisał że jest on z MI5 czy MI6 (nie pamiętam już) jakby co to niech ktoś na forum sprostuje temat, bo nie ukrywam że może i ja sie trochę mylę.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

devlieger pisze:
...Czyli moglibyśmy opuścić ten cykl bez żadnych konsekwencji.

Zależy być może skąd pochodzi dany delikwent,wszechświat to nie tylko cudowne,rajskie planetki-w jakimkolwiek tak zwanym czwartym wymiarze by nie były.

DeTry pisze:
,skąd taką wiedzą dysponujesz, że po śmierci niby robią sobie z nas ferme? Może nie ma żadnych istot a my niepotrzebnie dopowiadamy sobie różne rzeczy?

Nie nazwałbym tego wiedzą,a ferma na razie wystarczy tu gdzie jesteśmy.Z dość sporym prawdopodobieństwem istnieje i dalej,jak nastąpi porzucenie fizycznej powłoki.Złotych jajków się nie wyrzuca czy opuszcza. :)

Dlaczego twierdzisz że jesteśmy jakimś przysmakiem dla nich? może to tylko chleb którego mają pod dostatkiem ^^?

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

jesteś emocją,czyż nie?
to jest bardzo rozległy wachlarz tego określenia
ale jest zarazem tu światem w jakim się poruszasz,
i kropka.
:)

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rośliny tak jak zwierzęta żyją(rosną i umierają) ,oddychają, rozmnażają się , jedzą, piją, czują. A poza tym dają nam
tlen ,bez którego nie przeżyjemy. Więc dlaczego wegetarianizm miałby być lepszy? Rośliny i zwierzęta to materia ,inaczej zbudowane ,zapewne wydzielające inne energie ale razem może się uzupełniają na tej planecie - w końcu my wydychamy dwutlenek węgla ,który rośliny wdychają dając nam i zwierzętom tlen, są i inne zależności. Czy są inteligentne ? - część zwierząt na pewno tak ale i tak je zjadamy.
Oni są dla nas pokarmem i nie widzimy w tym nic dziwnego. My też możemy być pokarmem dla innych istot idlanich
to też będzie normalne. Więc tworzą sobie farmy takie jak na Ziemi ,jeśli są okrutni jak Reptile to dochodzi dotego
strach , rytuały krwawe itp. Pewnie chodzi o wydzielane przy tym "soki" i energie ,które lepiej im smakują.
Może jak mają jakieś swoje święta to organizują na farmie wojenkę i mają wtedy prawdziwą ucztę. A poza tym chyba się też dobrze bawią widząc jak skaczemy na siebie z nożami przez nich napuszczeni, może nawet robią zakłady i dopingują strony. Trochę czarnego humoru ale czy nie może tak być.
Ten świat to jedno wielkie kłamstwo a my uważamy że jesteśmy wolni.
Jezus umarł na krzyżu aby nas zbawić a może pokazał nam że śmierć to zmartwychwstanie i każdego to spotka, a
gdzie trafi potem to może zależeć od jego działań tutaj i od wiedzy jaką tutaj zdobędzie i nie myślę tu o znajomości języków czy znajomości budowy rakiet, samochodów czy czegoś takiego.

To byłoby trochę nieładnie, gdyby ktoś nas testował nie znając w dodatku żadnych kryteriów.

hodowlana-farma-ludzi-t753.html
Polecam poczytać stare posty.
Cytuj:
Gdy pojawiasz się na Ziemi w nowym ciele, od razu wchodzisz w system kontroli, który sprawują nad Tobą rodzice, już będący nieświadomymi strażnikami tego systemu. I nawet, gdy dziecko ma prześwity świadomości tego kim jest i zachowało kontakt z wyższymi wymiarami siebie, to wszelkie oznaki poszerzonej świadomości są tłumione, bo nie jest to normalne!
I o to im chodzi, by człowiek nie wychodził poza obręb schematu, by jego myślenie mieściło się w granicach tego, co zostało uznane za normę. Z czasem dorastający człowiek, gdy jego świadomość zostaje stłumiona przez rodziców, nauczycieli, autorytety, które uznaje, normy, którym podlega - sam staje się strażnikiem innych, tych, którzy z ustalonych norm się wyłamują. I tak to się kręci. Życie na Ziemi jest doskonale zorganizowane ? tak doskonale, że ludzie sami bronią systemu, który uczynił z nich niewolników. Wyśmiewają inaczej myślących, często ludzie prymitywni o niskim poziomie rozumienia niszczą jednostki wybitne, które niosą innymi przebudzenie. I to jest na Ziemi normalne. Takie było zamierzenie ?bogów? - stworzyć system, który sam siebie strzeże, w którym człowiek występuje przeciwko drugiemu. Podobnie działo się na innych planetach, gdzie rdzenni mieszkańcy zostali zniewoleni przez przybyszy z kosmosu, co dla wielu planet zakończyło się katastrofą.
Nie wyolbrzymiajmy jednak mocy reptilian, w rzeczy samej są niezwykle słabi, bez naszej energii zginą, my bez nich dopiero zaczniemy naprawdę żyć. Przemianie, jaka dokonuje się na Ziemi podlega wszystko, także oni i doskonale o tym wiedzą. Ich byt jest zagrożony, a tysiące lat ich dominacji na Ziemi, definitywnie dobiega końca. Stąd intensywność podejmowanych działań, by utrzymać na Ziemi, jak najniższy poziom wibracji. Stąd stałe wzbudzanie konfliktów i kreowanie sytuacji politycznych i społecznych, mających utrzymać Ziemian w strachu, pobudzanie agresywnych zachowań np. poprzez muzykę, filmy itp. Wszystko po to, by nie dopuścić do poszerzenia ludzkiej świadomości. Z całych sił usiłują powstrzymać to, co jest nieuniknione: zmianę wibracji Ziemi, a tym samym swój rozpad. By móc przedłużyć własne trwanie potrzebują emocji: lęku, gniewu, złości, agresji, cierpienia. Po to m.inn. stworzono chrześcijaństwo, by wyznawcy tej religii gloryfikowali bez ustanku cierpienie, po to wprowadzono teorię: cierpienie uszlachetnia. Wszystkie religie działają w oparciu o te same założenia. I dopóki się z nimi identyfikujemy, jesteśmy niewolnikami niewielkiej garstki pozaziemskich ?bogów?. Wierząc w jakiegokolwiek boga, będąc wyznawcą jednej z licznych religii ? nie myślimy! Realizujemy podświadomie program, który został w nas zaszczepiony i stajemy się bezwolnymi wykonawcami woli boga ? autorytetu, który religię wymyślił.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]