Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 20 kwie 2019, 15:46

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

polski akcent,czyli Maciek,i Dziewczyna jako pośrednik,i nie do ruszenia,bo nie[Aurore]

Wiem doskonale ,że jest tu masa ludzi którym się to w głowach nie mieści i następna masa,która nie dowierza i się z tego śmieje.
Śmiech ma swój wymiar,zależy tylko czyj

1392-PL Maciek, Plemię pierwszych ludzi - Hipnoza Regresyjna Calogero Grifasi
phpBB [video]

Cytuj:
19 sty 2017

Maciej poprosił o sesję, bo przez 17 lat żył w ciele kobiety, którego nie akceptował, aż przeszedł operację korekty płci. Do nas zgłosił się, bo chciał zrozumieć, dlaczego męska natura zainstalowała się w kobiecym ciele. Podczas sesji okazało się, że Maciej należy do rasy humanoidów, która dała początek ludziom na Ziemi, choć nie z własnej woli. Jego pobratymcy przybyli na Ziemię, aby odzyskać swoich „ludzi” i po ich śmierci zabrać ich z powrotem do domu. Ta sesja opowiada także jaką pułapką jest nasza planeta i jej gęstość , z zewnątrz wydaje się cudownym miejscem, kiedy zwabieni tym pięknem przybysze inkarnują na niej, wtedy okazuje się, że rzeczywistość jest znacznie okrutniejsza. Na koniec zespół Grifasi dostał od Maćka piękny przekaz, sam sobie również zostawił piękną wiadomość.

Bajki z koszmarów,zapraszam

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 19 sty 2017, 17:16 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Z tego filmu wynika, ze nasze dusze nie sa niesmiertelne.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

a może z tego filmiku wynika,że są takie istnienia,które przywdziewają jakąś formę płaszcza na siebie ,które to identyfikują jako "Dusza",bo tak to najłatwiej określić,a jest to tymczasowe-na dane wcielenie,dane wpdolenie.
Ja nie wiem ,Ty wiesz? :)
Co jest wyświetlane a co przeżywane?
,
btw
kwiatów w Twoich włosach nie potarga już żaden wiatr

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Gdyby ktoś był zainteresowany i nie "pokopany przez innych" :
Calo ma zdublowany kanał

https://www.youtube.com/watch?v=Iw7ihfV ... WtVE81J3_A
skąd sam link,z tytułem
1484 _PL_ Prisca, Eteryczne płody unicestwione w wyniku fizycznej aborcji - Hipnoza Calogero Grifasi
https://www.youtube.com/watch?v=Iw7ihfV_LW4
,
a od niedawna sesje prowadzi Aurore i Irazema,są wersje PL

Aurore
https://www.youtube.com/channel/UCUdKTj ... w-g/videos

Irazema
https://www.youtube.com/channel/UCghcSn ... Hbg/videos

tak tylko wspominam,niechcąco. :bezradny:

Bo cała masa temu nie wierzy.
a czy to ważne?Schemat jest prawie zawsze schematem.

Awatar użytkownika

Spher, nie znam metody "the journey", znam inną, choć różnice w tych metodach zwykle sprowadzają do sposobu wejścia lub wywołania wspomnień prenatalnych. Ja robiłem sobie dwie takie sesje prenatalne i parę razy innym osobom. Takie sesje robi się wtedy, kiedy zachodzi uzasadnione podejrzenie, że przyczyna jakiegoś problemu tkwi w okresie płodowym. Nie chcę wyjść tu na takiego co to się udziela swoimi "światłymi" radami :-) ale jedno chcę wyraźnie zaznaczyć, metodę dobiera się do problemu, nie odwrotnie. Tzn. nie bierzemy się za jakąś metodę by zobaczyć jakie "problemy" mi ujawni/rozwiąże, tylko wybieramy odpowiednią metodę by odkryć, poznać i rozwiązać przyczynę problemu który boli, który przeszkadza w życiu, którego chcemy się ze swojego życia pozbyć. Oczywiście, bywa i tak, że ciężko jest określić, z różnych powodów, co jest dokładnie maszym problem. Wtedy używa się metod, które pomagają problem uchwycić, nazwać go. Ja używam najprostszej metody - skojarzeniowej. W skrócie, robi się to tak, że zaczyna się od jakiegokolwiek nazwania problemu, a następnie drąży coraz głębiej zadając sobie pytanie "bo?" i odpowiadamy pierwszą myślą jaka nam do głowy przyjdzie. I znowu stawiamy pytanie "bo? / a przeszkadza mi to bo?" i znów odpowiadamy pierwszą myślą jak przyjdzie do głowy, itd. ciągniemy to aż dojdziemy do sedna, albo przynajmniej coś się nam wyklaruje. A to może trwać od kilku minut do nawet kilkudziesięciu.
Dla jasności podam przykład:
Wku*wia mnie jazda komunikacją miejską.
Bo? Jest zimno i tłoczno.
A przeszkadza mi to bo? Nie lubię zimna i tłoku.
A przeszkadza mi to bo? Wolę ciepło i samotność.
Bo? Mam czas dla siebie.
Bo? Na nic nie mam czasu.
Bo? Rodzina, obowiązki.
itd.
Jasne? :-)
Aby nie być całkowicie poza tematem, to ta prosta i genialna metoda jest podstawą każdej metody regresywnej, która za cel stawia sobie dojście do pierwotnej przyczyny problemu. To drążenie, dociekanie, nawet wielokrotnie ponawiane "bo?" na tę samą odpowiedź pomaga wejść głębiej, przebić się przez wierzchnie warstwy za którymi kryją się prawdziwe powody. Brak tego dociekania jest ślizganiem się po temacie, i w mojej ocenie błędem w sztuce. Niestety często spotykanym.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

1818-PL (ES) Anna, Delikatny moment narodzin - Hipnoza regresyjna Calogero Grifasi
phpBB [video]

jakoś nikt i nigdy nie pytał o "kabaret starszych panów".albo pań w negliżu, którzy to Cię powsadzają w nowe,"przecudowne zaistniennie" na tej zaebistej i cudownej planetce :)

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

"niech nie będzie pochwalony" :obiad:
takie mi coś się wkomponowało na początek tu ,znowu,wypowiedzi
no ale bez pierdółek:
JA WIEM,że jest tu cała masa ludzi odwiedzających..i wierzących-zwał jak zwał "inaczej"
Ale tym,co coś zauważyli w tym temacie podpowiem jedno:
Milena ma już swój kanał i przeprowadza sesje,PL
https://www.youtube.com/channel/UC3auJz ... UClqF8tZxw
na stronie tej oto głównej jest do Niej email-jest zapewne kolejka,ale zapisać się może warto?

Dla tych szukających ponad samego siebie i ponad sobą,medytujących inaczej polecę coś ,co właśnie obejrzałem:
11 - PL Monika, Ludzkie esencje kradzione przez boga-orła-Milena
phpBB [video]

i dopowiem,że coś wiem i nie życzę sobie pierdolin,że to wymysły skrzywionych umysłów,chora wyobraźnia itepe-może tak się umówmy co do tych co tak twierdzą.
Tak się dzieje..i jest to..jak to najmniej napisać?PORAŻAJĄCE,bo prawie nagminne..czyli idź sobie np do jakiegoś lekarza i się lecz...

W dwóch ostanich numerach NIeznanego Świata jest wywiad z Davidem Icke-ktoś czytał?
Wspominał,że pojawią się tu pewni LUDZIE...co..
No wlasnie..co..jak Calo,Aurore,Milena,Ira..ale być może miał kogoś innego na myśli?Nieważne,naprawdę

Chcielibyście się spotkać z Reptilami,Insektoidami...jakimiś innymi czubkami?
No jak?fizycznie?...w biedrze na przykład?
Odpuścili ingerencje fizyczne na razie tu...przeceż jesteśmy najzajebitniejszą plantacją na końcu tej drogi mlecznej,prawda?

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Jakies 16-17 lat temu pojawil sie u mnie bol w okolicy mostka , w klatce piersiowej. Z uplywem czasu bol stawal sie coraz mocniejszy, tak ze bez srodkow przeciwbolowych nie dalem, rady juz zyc. Odwiedzilöem sporo lekarzy lecz zaden nie mogl postawic skutecuznej diagnozy, i wtedy gdzies w internecie wyczytalem ze moze temu pomoc regresja hipnotyczna. Wynalazlem sobie do tej regresji faceta, wykladowce (doktoranta)na w tym czasie Akademi Medycznej w Krakowie, no i pojechalem do niego. Z poczatku nic nie szlo facet 5 lub 6 razy probowal mnie zahipnotyzowac, ale nie dawalo rady. Stwierdzil ze mam jakas blokade na hipnoze, ale go uprosilem zeby jeszcze raz sprobowal. No i udalo sie , chodzilo o to by dowiedziec sie kiedy po raz pierwszy pojawil sie ten bol. Cofnal mnie do czasu mojego wypadku samochodowego ktory mialem 20 lat wczesniej. No i zobaczylem jak kierownica wbija sie mi w klatke piersiowa , po wypadku zostala wygieta to byla sportowa wersja. W wyniku wypadku doznalem rowniez duzego uszkodzenia skory na czole/25 szwow/, pozniej lekarze zwracali uwage na czolo a nie na klatke piersiowa, na ktorej byly tylko siniaki.
Zobaczylem rowniez jak przechodze na tamta strone, zreszta to juz opisywalem.
Ale musze powiedziec ze po tej regresji bol zaczal stosunkowo szybko zanikac, i zniknal.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

ja tu tylko tym razem z linkiem
https://michalxl600.blogspot.com/2017/0 ... ifasi.html
,gdzie czytajcie też komentarze.

I zacznijcie inaczej patrzeć,ja proszę..a Wy?..jak tam chcecie.Wychowaniu i wpajaniu bzdur od dziecka może powiedz w końcu STOP?
Naprawdę masę by trzeba pisać,a i tak w większości nie do przebrnięcia,więc po co?
Czasem piszę niezrozumiale,wiem...ale tak chcę :bezradny:
Pozdrawiam
*
edit 16/12:
dorzucę Wam coś/qrde,czy tylko mnie to interesuje czy ściemniacie w kącie i zakrytą głową?
czyli "zjadł świeczkę i po ciemku siedzi"
Nie mam ochoty nikogo zarażać tego typu tematyką,ale tak tylko chciałbym palcem wskazującym pokazać co poniektórym coś innego niż fizyczność-nie interesuje mnie co z sobą poczniecie na najbliższym skrzyżowaniu życiowym.
Już słyszę głosy "ale się tego upierdzielił..jak najęty.."
Ok

zapraszam do Świata Eweliny,
i chylę czoła :roza:

2072-PL(ES) Ewelina, Śmierć reptiloida
phpBB [video]

Reptile ,powiadasz?czy inne byty?
"no przestań pierdzielić-ksiądz o tym nic nie mówił"
acha,czyli są inne drogi wyzwolenia czy ucieczki?

nie ma....

ile razy można powtarzać że obca sobie wiara czy religia to pułapki?
"ale to nasza tradycja,ta religia..i wiara..."
na pewno? :mrgreen:
/
resztę znajdziecie-dla chcącego nic trudnego
acha,zapomniałem o Kol. @Luis
https://www.youtube.com/channel/UCSTRPr ... yhQ/videos
/
zapostowałem tak 2stycznia-żeby mi ktoś nie zarzucił,że ilość tu to jakość
hmm,
OK,znowu tu jestem Mruga
Bo chciałbym Was zainteresować czymś może nie tyle tu nowym,tylko ciut innym.
To znaczy z innym Kimś,kto prowadzi sesje regresyjne.
Poznaliście Team @Calo,więc czas żebyście poznali Człowieka,który robi ciut inaczej "porządki"
Nazywa się Lucio Carsi
https://www.youtube.com/channel/UCdqKC7 ... or6OSkx4_Q
spis sesji z napisami PL
https://www.youtube.com/playlist?list=P ... XGDZtVNPoG
skąd zapodam coś,no jakże by nie Mruga

255-IT_PL_ Max, Równiny DNA -Lucio Carsi
phpBB [video]

gdzie
L to Lucio
a Il to telepatka Ilenia

Cytuj:
W tej sesji Hipnozy Ezoterycznej 2.0 , Max znajduje się w sarkofagu. Umieścił go tam Ulu, złoto-biały drakonianin, Król, który nie znosi być kanalizowany przez kobietę, poddany komuś innemu, kto zlecił mu przeprowadzanie owych eksperymentów na Maksie, lecz przede wszytskim na jego klonie. Ta nieszczęsna historia Maksa ma swój początek w PiątymWymiarze, gdy istoty Psowate, Reptylianie i Humanoidzi (zwani Ixator lub Julianie) postanowili poddać całą planetę zdegradowaniu do Czwartego Wymiaru, zmuszając Maksa do życia na Ziemi w owym wymiarze 3000 lat p.n.e. Jesteśmy w Turcji, Max nazywa się Altair, scena przypomina film MadMax lecz świat zdominowany jest tam przez wysoko zaawansowaną technologię. Odkryjemy, że Max we wcześniejszym życiu był członkiem dynastii Romanowów, wyraźnie powiązanej z DNAReptyliańskim. Max nosi w sobie także IŚ (IstotęŚwietlistą) i był ofiarą konfliktu między różnymi odłamami reptylian: żółtą, zieloną i białą.Jaki jest powód owego zdegradowania z wyższego do niższego wymiaru istot posiadających Podświadomość? Spytamy o to głównego zainteresowanego i pojawi się nam wreszcie S, tj. Ten, któy wcześniej jawił nam się jako Superman,Energia Męska, przeciwieństwo Anu, Pierwiasta Żeńskiego. Tenże, w niezwykle ważnym procesie kanalizowania zaprowadzi nas na swoje nieszczęście na Równiny Dna, bezkresne kartotekii zawierające nasz KodGenetyczny. Znajdują się one na planecie Millford, złożonej z sylab Mill (czyli wiatrak) i ford (czyli czlowiek), planecie ludzkiego ChromosomuX.Niełatwo zlokalizować to miejsce, gdyż dwie istoty (podobne psom, jeden bialy, drugi czarny) podają ją sobie niczym piłkę do gry, tak aby nikt nie odnalazł jej pozycji.S ma konsystencję waty cukrowej i określa się mianem Ojca, Mężczyzny,Boga. Ale nie posiada Podświadomości (esencji Duszy).Ilenia analizuje owe kartoteki mające formę tabliczek/ płytek z alabastru na których są wygrawerowane przez maszyny rysunki, głównie w geometrycznym kształcie kół o różnych średnicach, często zachodzących na siebie. Dna Maksa zostało wyryte 859 000 lat temu.Ojciec mówi: "Tabliczki, kartoteki, to Struktura Genetyczna stała i nieruchoma na której odpiuję każdy genetyczny dokument związany z każdą żyjącą, swego rodzaju backup. Każde DNA jest odrębne, odtwarzalne i na milion kombinacji, które wygenerowałem tworzy się "absolut". DNA Maksa zmodyfikowane w ten sposób, uniemożliwia mu posiadanie więcej niż 2 helisy, otwarcie i aktywność Szyszynki gdyż my jesteśmy ludźmi PiątejGeneracji, w przeciwieństwie do ludzi poprzednich generacji, którzy mogli mieć nawet do 35 helis, czyli specjalnych pozwalających na bezpośrednie połączenie z owym Ojcem, co było niekorzystne zarówno dla nich samych, jak i dla niego samego, określającego się mianem Boga. To dlatego O i S w porozumieniu z sobą stworzyli nas takich, jakimi jesteśmy obecnie, dającymi się łatwo kontolować mentalnie, za pomocą mente, który wszystko kontroluje.
Z tego obrazka wyłania się nam natychmiast paralelizm między Równinami Dna i Skarbcem Dusz, gdzie drugi z nich stworzony został nieco później, jako wynik doświadczania życia istot w tym wszechświecie. W przeciwieństwie do niego Równiny Dna owszem posiadają tabliczki z wyrytym na nich naszym osobistym DNA, lecz te są konsekwencją a nie przyczyną naszego życia w Matrix. Jedynie gdy powrócimy do Źródła, owe tabliczki znikną w sposob automatyczny, rozpadną się jak cegiełki, bez możliwości powrotu. Te tabliczki to nasza Informacja Genetyczna, fundamentalna dla każdego z nas. Odkryjemy z końcu, iż pomigo tego, że owe tabliczki nie mogą zostać zniszczone, można je mimo wszystko modyfikować, wypisując nowy kod i zwiększając na przykład liczbę helis naszego DNA. “Bóg” nawiązując do sióstr (ex braci) Wachowski, twórców i reżyserów sagi TheMatrix, odkrywa przed nami prawdziwą przyczynę downgrade z wyższego wymiaru do niższego – człowieka, Maksa, czy w reszcie całej populacji. Chodzi o przeniesienie zaawansowanej technologii z jednego wymiaru do drugiego, niczym przeniesienie smartfona do Średniowiecza.
Po to tylko, aby technologia wzięła górę. Wzrost technologiczny nie przyczynia się do wzrostu świadomości człowieka - taki w tym wszystkim jest cel. Świat przyszłości, który jest przed nami, zostanie zdominowany przez maszyny, pozbawione Podświadomości, jeśli nie nastąpi wzrost świadomości. Plan jest taki, aby to Podświadomość została całkowicie wchłonięta przez maszyny. Ludzkość stanie się coraz bardziej Robotami Biologicznymi, do których Podświadomość (duchowa esencja) nie będzie chciała wejść.
Lecz Podświadomość jest zdolna do wszystkiego i o tym się sami przekonamy.

wiem,że trudno nadążyć komuś ,kto się tym interesuje-no cóż,ja czasem zarywam nocki...
Ponieważ mam całkowitą Świadomość tego,że to jest realne i niestety PRAWDZIWE.
[zresztą Lucio miał już najazd słuźb specjanych w związku z pewnymi sesjami,no ale załóżmy,że sobie to "zmyślił"]
miłego seansu,
Pozdrawiam widzących ciut więcej wokół siebie

i CIESZY,że coraz więcej Ludzi wie czym jest to bagno...[pewnie dr Michael Newton by się z tym nie zgodził,ale wiem,że dr Bruce Goldberg do tego też doszedł]
a dopisując 29stycznia:
https://www.youtube.com/PLHipnozaRegres ... eroGrifasi

Calo zauważył"coś"

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Zauważcie,olejcie,przyjrzyjcie się -tak to się odbywa w większości.czywiście nie takim zzakończeniem,a typową wstawką-odrób zaległe lekcje,poczuj się winny,odkup.oddaj.zarób w plecy...

Szkoda,że to wiem,wiedziałem zanim ta sesja miała miejsce.

Urszula szuka zmarłej ponad 3tyg temu matki...
Bez komentarza większego to tu zostawię-wrażliwym przed snem odradzam oglądanie!

Oczywiście macie "aniołki",zawsze są i nie odstąpią! :)

24-PL (ES) Ursula, Szukając Stasi w zaświatach -Calo
phpBB [video]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC [letni]