Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 17 sie 2018, 13:47

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

polski akcent,czyli Maciek,i Dziewczyna jako pośrednik,i nie do ruszenia,bo nie[Aurore]

Wiem doskonale ,że jest tu masa ludzi którym się to w głowach nie mieści i następna masa,która nie dowierza i się z tego śmieje.
Śmiech ma swój wymiar,zależy tylko czyj

1392-PL Maciek, Plemię pierwszych ludzi - Hipnoza Regresyjna Calogero Grifasi
phpBB [video]

Cytuj:
19 sty 2017

Maciej poprosił o sesję, bo przez 17 lat żył w ciele kobiety, którego nie akceptował, aż przeszedł operację korekty płci. Do nas zgłosił się, bo chciał zrozumieć, dlaczego męska natura zainstalowała się w kobiecym ciele. Podczas sesji okazało się, że Maciej należy do rasy humanoidów, która dała początek ludziom na Ziemi, choć nie z własnej woli. Jego pobratymcy przybyli na Ziemię, aby odzyskać swoich „ludzi” i po ich śmierci zabrać ich z powrotem do domu. Ta sesja opowiada także jaką pułapką jest nasza planeta i jej gęstość , z zewnątrz wydaje się cudownym miejscem, kiedy zwabieni tym pięknem przybysze inkarnują na niej, wtedy okazuje się, że rzeczywistość jest znacznie okrutniejsza. Na koniec zespół Grifasi dostał od Maćka piękny przekaz, sam sobie również zostawił piękną wiadomość.

Bajki z koszmarów,zapraszam

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 19 sty 2017, 17:16 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Z tego filmu wynika, ze nasze dusze nie sa niesmiertelne.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

a może z tego filmiku wynika,że są takie istnienia,które przywdziewają jakąś formę płaszcza na siebie ,które to identyfikują jako "Dusza",bo tak to najłatwiej określić,a jest to tymczasowe-na dane wcielenie,dane wpdolenie.
Ja nie wiem ,Ty wiesz? :)
Co jest wyświetlane a co przeżywane?
,
btw
kwiatów w Twoich włosach nie potarga już żaden wiatr

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Gdyby ktoś był zainteresowany i nie "pokopany przez innych" :
Calo ma zdublowany kanał

https://www.youtube.com/watch?v=Iw7ihfV ... WtVE81J3_A
skąd sam link,z tytułem
1484 _PL_ Prisca, Eteryczne płody unicestwione w wyniku fizycznej aborcji - Hipnoza Calogero Grifasi
https://www.youtube.com/watch?v=Iw7ihfV_LW4
,
a od niedawna sesje prowadzi Aurore i Irazema,są wersje PL

Aurore
https://www.youtube.com/channel/UCUdKTj ... w-g/videos

Irazema
https://www.youtube.com/channel/UCghcSn ... Hbg/videos

tak tylko wspominam,niechcąco. :bezradny:

Bo cała masa temu nie wierzy.
a czy to ważne?Schemat jest prawie zawsze schematem.

Awatar użytkownika

Spher, nie znam metody "the journey", znam inną, choć różnice w tych metodach zwykle sprowadzają do sposobu wejścia lub wywołania wspomnień prenatalnych. Ja robiłem sobie dwie takie sesje prenatalne i parę razy innym osobom. Takie sesje robi się wtedy, kiedy zachodzi uzasadnione podejrzenie, że przyczyna jakiegoś problemu tkwi w okresie płodowym. Nie chcę wyjść tu na takiego co to się udziela swoimi "światłymi" radami :-) ale jedno chcę wyraźnie zaznaczyć, metodę dobiera się do problemu, nie odwrotnie. Tzn. nie bierzemy się za jakąś metodę by zobaczyć jakie "problemy" mi ujawni/rozwiąże, tylko wybieramy odpowiednią metodę by odkryć, poznać i rozwiązać przyczynę problemu który boli, który przeszkadza w życiu, którego chcemy się ze swojego życia pozbyć. Oczywiście, bywa i tak, że ciężko jest określić, z różnych powodów, co jest dokładnie maszym problem. Wtedy używa się metod, które pomagają problem uchwycić, nazwać go. Ja używam najprostszej metody - skojarzeniowej. W skrócie, robi się to tak, że zaczyna się od jakiegokolwiek nazwania problemu, a następnie drąży coraz głębiej zadając sobie pytanie "bo?" i odpowiadamy pierwszą myślą jaka nam do głowy przyjdzie. I znowu stawiamy pytanie "bo? / a przeszkadza mi to bo?" i znów odpowiadamy pierwszą myślą jak przyjdzie do głowy, itd. ciągniemy to aż dojdziemy do sedna, albo przynajmniej coś się nam wyklaruje. A to może trwać od kilku minut do nawet kilkudziesięciu.
Dla jasności podam przykład:
Wku*wia mnie jazda komunikacją miejską.
Bo? Jest zimno i tłoczno.
A przeszkadza mi to bo? Nie lubię zimna i tłoku.
A przeszkadza mi to bo? Wolę ciepło i samotność.
Bo? Mam czas dla siebie.
Bo? Na nic nie mam czasu.
Bo? Rodzina, obowiązki.
itd.
Jasne? :-)
Aby nie być całkowicie poza tematem, to ta prosta i genialna metoda jest podstawą każdej metody regresywnej, która za cel stawia sobie dojście do pierwotnej przyczyny problemu. To drążenie, dociekanie, nawet wielokrotnie ponawiane "bo?" na tę samą odpowiedź pomaga wejść głębiej, przebić się przez wierzchnie warstwy za którymi kryją się prawdziwe powody. Brak tego dociekania jest ślizganiem się po temacie, i w mojej ocenie błędem w sztuce. Niestety często spotykanym.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

1818-PL (ES) Anna, Delikatny moment narodzin - Hipnoza regresyjna Calogero Grifasi
phpBB [video]

jakoś nikt i nigdy nie pytał o "kabaret starszych panów".albo pań w negliżu, którzy to Cię powsadzają w nowe,"przecudowne zaistniennie" na tej zaebistej i cudownej planetce :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC [letni]