Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 26 lip 2017, 5:33

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Zrobiłam sobie kiedyś autohipnozę i miałam kilka ciekawych wizji, dotyczących jak się wydaje (nie doszukałam się innego wytłumaczenia) moich przeszłych wcieleń. Wcześniej miałam dość krótki sen. Śniłam o tym, że patrzę pod swoje nogi wchodząc na drewniane schodki które prowadziły na podest szubienicy.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 16 gru 2013, 19:23 
VIP Member
Awatar

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam Forumowiczów.
Przepraszam jesli to niezgodne z obyczajami, że piszę najpierw tu.
Forum jest wspaniałe i na pewno tu zostanę.
Chciałabym prosic o pomoc w tłumaczeniu wizji z regresji hipnotycznej. Terapeutka stwierdziła, że nie wie co te wizje oznaczały i dlaczego je miałam. Moze nie chciała powiedzieć. Ja jednak mam trochę chaosu z tego powodu i nie ukrywam - obaw.
W mojej regresji byłam smokiem, czerwonym, z czarnymi wypustkami wzdłuż grzbietu... Nie ziałam ogniem i nie byłam wrogo nastawiona, wręcz przeciwnie, taki sobie miły smok.
Latałam nad planetą, która zbudowana była z czystej litej skały, nie było tu roślin ani gleby, a bynajmniej nie mogłam jej dojrzeć. Widocznośc ograniczała mi dziwna - nazwałam to mazią - maź energetyczna w kolorze bordowo, czerwonym... jakby to była mgła, ale składająca się z nieco większych cząstek niż krople wody we mgle na Ziemi.
Czy ktoś zechciałby mi pomóc w wyjasnieniu tej regresji? Oczywiście to nie jest wszystko, opowiem więcej o ile znajdzie się ktoś zainteresowany i zechce pomóc, za co z góry serdecznie dziękuję :)

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

Regresja hipnotyczna oznacza sytuację przeżytą z innego wcielenia, więc albo w tej linii czasowej albo w świecie równoległym byłaś tą istotą jaką opisałaś. To jest dosyć prawdopodobne wyjaśnienie, ale możesz mieć dalsze regresje żeby to wyjaśnić. Niestety ale chyba każdy z nas kiedyś miał takie życie prawdopodobnie bardzo paskudne i związane ze znęcaniem się nad innymi istotami w świecie negatywnym.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Trudnośc polega na tym, że aby poddac sie tej regresji podrózowałam bardzo daleko, nie tak łatwo o nastepną regresję.
Zastanawiam sie czy i jakie znaczenie dla obecnego mojego wcielenia mialo własnie to. Gdy prowadząca przeniosła mnie do najważniejszego wydarzenia dla tego własnie wcielenia to uciekałam lecąc przed jakimś innym stworem, którego nie byłam w stanie zobaczyć, bałam się, byłam przerazona, nie mogłam obejrzec się do tyłu... W kolejnej wizji byłam tez jakimś smokiem, ale takim bardziej jak płaz, miałam błony między palcami i oślizłe, zielone ciało.

Powiem szczerze, że własnie jestem po obejrzeniu serii filmów Davida Ick'a i zastanawiam sie czy mam pochodzenie gadzie czy nie, a jesli nawet tak w jakims stopniu to czy to odbiera mi miano człowieka. To mnie martwi.

-- 19 lip 2014, 8:26 --

MrSpock pisze:
Niestety ale chyba każdy z nas kiedyś miał takie życie prawdopodobnie bardzo paskudne i związane ze znęcaniem się nad innymi istotami w świecie negatywnym.

czy mógłbyś to rozwinąć bardziej? bedę bardzo wdzieczna :)

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Witajcie,

Zanim przejdę do meritum chcę zaznaczyć, że celem tego postu nie jest atakowanie osoby Pani Małgorzaty Wadżet Gardasiewicz.

Moją intencją jest wyjaśnienie pewnych nieścisłości oraz uzyskanie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, które powstały pod
wpływem tematów związanych z reinkarnacją oraz metodami podróży w poprzednia wcielenia oferowanymi przez Panią MWG.

Swoje pierwsze kroki skierowałem na stronę Pani MWG poświeconą tematówi podróży.
Strona znajduje się pod adresem: http://www.malgorzatagardasiewicz.pl/vi ... page_id=53

Co się od razu rzuca w oczy to stwierdzenie iż jest to autorska metoda:
Cytuj:
Moja autorska metoda cofania w poprzednie wcielenia wyróżnia się tym, że wspólnie udajemy się w podróż, widzimy ten sam obraz czy raczej film, ja i ty, gdzie ja jestem przewodnikiem po nieznanej Ci krainie i prowadzę Cię bezpiecznie aż zobaczysz wszystko czego oczekujesz, by zrozumieć siebie, odnaleźć właściwą drogę czy odzyskać duchową moc która utraciłeś dawno temu.

Idąc dalej w podsekcji "Przebieg sesji" czytamy, że:
Cytuj:
...Nie jest to hipnoza ani regresja. Po prostu wydobywam wspomnienia leżące w pokładach Twojej podświadomości...

Jak na razie ma się wrażenie, że jest to coś niezwykłego innego niż to, co proponują regreserzy, itp.

W dalszej części jest też wzmianka o konieczności oczyszczenia czakr oraz otwarcia trzeciego oka:
Cytuj:
Otwarcie Trzeciego Oka

Przyniesie Ci wiele korzyści w codziennym życiu, będziesz mógł lepiej się skupić, medytować bez problemu, odnaleźć życiowy spokój, podwyższyć intuicje, mieć kontakt z aniołami, czuć wyższe energie. Jeśli tylko jesteś gotowy Twoje Trzecie Oko zostanie otwarte. Praca polega na oczyszczeniu i energetycznym doładowaniu metodą bezdotykową szóstej czakry.

Nie każdy może mieć Oko zdolne do otwarcia i wtedy widzenie nie będzie możliwe. Być może trzeba będzie najpierw usunąć czynniki przeszkadzające w obecnym życiu lub jest niedostateczna gotowość do przyjęcia wiedzy o swoich poprzednich wcieleniach. Wtedy można pracować z karma na podstawie horoskopu stosując zasady astrologii karmicznej i doszukać się przyczyn zablokowania i je usunąć.

Powtórzenie sesji jest możliwe po upływie co najmniej tygodnia koniecznego dla zasymilowania przeżyć i adaptowania ich na gruncie psychiki.

I tu nasuwają się od razu pytania:
1. Ile takich sesji będzie potrzebnych. Większa ilość sesji wiąże się niestety z wydatkami finasowymi.
2. Czy otwieranie na siłę trzeciego oka jest bezpieczne?

Przyznam, że informacje przedstawione przez MWG nie przekonały mnie. Zacząłem drążyć temat i znalazłem taką oto ciekawostkę.
Na podstronie poświeconej książce Pani MWG "Kroniki jutra" http://www.malgorzatagardasiewicz.pl/kronikijutra/?p=40 został udzielony wywiad dla http://www.wszczecinie.pl. Bardzo zaciekawiło mnie następujące stwierdzenie Pani MWG w sekcji "Terapia regresowa":
Cytuj:
– Cofam ludzi w poprzednie wcielenia – wyjaśnia autorka powieści – To jest regresja, taka metoda, którą stosuje wielu ludzi.

I tu pojawił się problem... Czy Pani MWG mówi o dwóch różnych metodach? Skoro najpierw twierdzi, że nie jest to hipnoza ani regresja, a tutaj
stwierdza zupełnie co innego? Czy ktoś może mnie oświecić o co tutaj chodzi? Jak mam to rozumieć?

Pozdrawiam,
ZORRO

Ostatnio zmieniony 28 sie 2015, 19:25 przez ZORRO, łącznie zmieniany 1 raz

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Ja też nie chcę tej Kobiety atakować,poczytałem...Znawcą regresji nie jestem .
Każdy ma jakiś sposób by ulżyć bliźnim,poczyścić czakry,wypolerowac karmę,zarobić co nieco na takich manewrach,wspólnych "podróżach".
Szkoda,że nie wspomina o rozwiązywaniu "węzłów karmicznych",jak mój ulubieniec Leszek Ż.,bo coś w ten deseń sugeruje.

Bioterapeuci też zarabiają,dając innym część swojej energii,a w większości ogólnodostępnej dla każdego.
Chętnych jest multum,kasa płynie szerokim strumykiem.

Nikt nikogo nie przymusza do takich sesji,i mam nadzieję,że każdy po takich podróżach wraca odmieniony.
Bo przecież się z opieki nie oderwie i nie odleci tam,skąd go będzie ciężko potem ściągnąć do swojego ciała.

To jest mocne:
Cytuj:
....Człowiek składa się również z energii elektromagnetycznej i ona po śmierci ciała unosi się w przestrzeń okołoziemską w okolicach pasów Van Allena...
stąd cytat:
http://www.malgorzatagardasiewicz.pl/kronikijutra/?p=40

A tego to nie wiedziałem. :cooo?:

Cytuj:
Czy otwieranie na siłę trzeciego oka jest bezpieczne?

Ale jak na siłę?Chcesz zobaczyć,no to się powinieneś chyba zgodzić na oczyszczenie-tak wynika z treści jaką zacytowałeś.Można zadzwonić i szczegółow się dowiedzieć,nie na siłę zadzwonić-z czystej ciekawości.
Wolny wybór,a to tylko Pani terapeutka ,jedna z bardzo wielu.Powodzenia.

Może ktoś jeszcze to uzupełni i Ci podpowie,ja tam bym wybrał samą astrologię,ale nie za kasę.Wystarczająco mam literatury by samemu się zgłębić,aczkolwiek to porzuciłem swego czasu.Przyczyna mnie tylko znana,a każdy może spróbować,co za problem?

Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Poza hipnoza i regresja jest jeszcze wiedza jak otwierac portale do innych swiatow. I tak po mojemu to ta pani korzysta z tej wiedzy. Ale...byc moze sie myle. Najlepiej spytac sama Malgorzate.

W ciele mamy zapisane wszystko, wszystkie zycia. Wiec wiedzac jak mozna to wszystko spotkac.
Ile wyniesie sie z takich sesji, zalezy wylacznie od stopnia zablokowania.

Kiedys chodzilam na warsztaty o podobnej tresci. I musze powiedziec, ze nic nigdy nie zmienilo mojego spojrzenia na siebie, na wszechswiat, na wszystko co sie dzieje jak wlasnie te warsztaty. Zaznaczam, ze to byly warsztaty Malgorzaty, tylko czesciowo przypominajace je. Te warsztaty nie dokonaly jakiegos cudownego uzdrowienia, ale nadaly kierunek mojemu zyciu, pozwolily inaczej spojrzec na siebie. Ale czarna robote oczyszczania z przekonan trzeba zrobic samemu. Bo od wszystkiego oddzielaja nas jedynie przekonania.

Zorro, zainteresowales sie ta metoda i natychmiast pojawiaja sie watpliwosci, podejrzliwosc. Chcialoby sie miec nawet gwarancje, ze to podziala....

Tak to jest, ze dopoki czlowiek taki zablokowany, to potrzebuje jakiegos otwarcia. Jest duzo, bardzo duzo terapeutow, ktorzy nie widza calosciowo. Cos tam poliza i juz uznaja sie za medrcow i chca pomagac innym.
Bylam na kilku takich warsztatach i pomimo swojego ograniczenia cos wniosly w moje zycie: jak nalezy nie robic. Tak wiec to wszystko sklada sie na moje doswiadczenie.
Po tych wszelkich doswiadczeniach doszlam do takiego wniosku:

Najwieksza grzecznosc jaka mozna zrobic sobie samemu, to porozmawiac sobie ze soba.
Ma sie w sobie takie "ja", ktore chca isc na sesje i czegos oczekuja. Sa tez inne, ktore zrobia wszystko, aby odwiesc od tej mysli, bo im sie dobrze zyje w ciele nieswiadomego czlowieka.

Tak wiec mozna zapytac sie siebie: czego oczekuje po takiej sesji?
I wypisac wszelkie mozliwe oczekiwania.

No a potem: czego boje sie, ze sie stanie jak pojde na sesje?
I tez powypisywac wszystko.
Trzeba dac sobie czas na odpowiedz. Nie wymyslac odpowiedzi glowa tylko raczej czyc jak cialo to odbiera.

Bo to co sie stanie jak sie pojdzie na sesje, to wezmie sie ze soba caly ten opor tych "ja" ktore sa przeciw. I one moga sabotowac. A pozniej sie powie: nie, ta pani to chyba jakas oszustka. Ja niczego nie doswiadczylem.

No i jeszcze problem z kasa.
Co sie stanie jak pojde na ta sesje i nic nie zobacze, nic nie poczuje, jak sie bede czul? Bedzie mi zal tych straconych pieniedzy..?

Mysle, ze takie szczere porozmawianie ze sobie, wypisanie tego wszystkiego bedzie dobrym poczatkiem, zeby samodzielnie podjac decyzje nie kierujac sie wylacznie tym co ktos inny powiedzial.

I Zorro, koniecznie podpisz sie pod tym co wypisales (jezeli skorzystasz z moich rad) znakiem Zorro. To jest rownoznaczne z zapisaniem tego w czasie.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Dziękuję za wasze odpowiedzi.

Odpowiadając na zarzut podejrzliwości z mojej strony... No cóż... Mam to do siebie, że analizuję wiadomości dotyczącego danego tematu ze wszystkich dostępnych źródeł (mainstream / alternatywa). Wątpliwości pojawiły się po przeczytaniu artykułu "Fałszerz doskonały" zamieszczonego
w dodatku do Gazety Wyborczej z 12.07.2004 r.

Czytamy tam, co następujące:

Cytuj:
Eksperyment z fałszywymi wspomnieniami przeprowadzony przez amerykańską psycholog prof. Elizabeth Loftus ponad 20 lat temu to podręcznikowy już przykład wdrukowywania poprzez odpowiednią sugestię nieprawdziwych informacji wprost w pamięć. Mechanizm był banalnie prosty. Wystarczyło zmusić mózg, by próbował przywołać wydarzenie z przeszłości, stwarzając jednocześnie wrażenie, że miało ono miejsce.

Stąd też zwrócenie mojej uwagi na rozbieżności - najpierw jest mowa o autorskiej metodzie, które nie jest ani hipnozą ani regresją. Później jest
jednak stwierdzenie, iż jest to regresja.

Idąc dalej:
Cytuj:
Gdzie rodzą się fałszywe wspomnienia? Głównym oskarżonym jest hipokamp, który odpowiada nie tylko za tworzenie nowych scieżek pamięciowych do zdobywanych na bieżąco wspomnień, ale także do wydobywania już zapisanych doświadczeń z archiwum. Co ważne, aktywnie uczestniczy on również w pracy wyobraźni, zaklejająć nią ubytki we wspomnieniach i dokładając w ten sposób do pamięci nieprawdziwe informacje.
...
Problem pojawia się wtedy, kiedy ktoś z zewnątrz dobiera się do tego archiwum. - Wszystko zależy od tego, jak wiarygodna jest dla nas ta osoba. Może to być psychoterapeauta albo przesłuchujący policjant, który próbuje nam coś wmówić...

I od razu zaznaczam, że nie zamierzam atakować czyjegoś systemu wierzeń ani Pani MWG. A, co jeśli mamy do czynnienia z nieuczciwym "terapeutą"? Osobą, która żerując na czyjejś słabości oraz naiwności wykorzysta sytuację, żeby nabić sobie kabzę? Powie i pokaże klientowi to, co chce on usłyszeć oraz zobaczyć?

I ostatni już cytat:
Cytuj:
To, co fascynuję naukowców, mocno jednak niepokoi prawników. Bo jeśli można wmówić komuś fałszywe wspomnienie, otwiera się pole do nadużyć, łącznie z wydawaniem niesłusznych wyroków. We Francji trwa właśnie proces sądowy psychoterapeuty, który zdaniem prokuratury zaszczepiał swoim pacjentom traumatyczne historie rzekomo z ich dzieciństwa. Benoit Yang Ting miał ich przekonywać, że padali ofiarami molestowania seksualnego, a nawet prób zabójstwa ze strony rodziców. Dzięki temu mógł dowolnie wydłużać terapie, wyłudzając od pacjentów ogromne sumy.

Weźmy na przykład osobę mającą problemy osobiste(praca, życie, rodzina), która podczas terapii dowiaduje się, że była komendantem obozu koncentracyjnego i jest odpowiedzialna za śmierć setek tysięcy ludzi. I co wtedy? Jeśli są to fałszywe wspomnienia, a osoba jest bardzo wrażliwa o słabej konstrukcji psychicznej. Jakie bedą tego konsekwencje dla niej i najbliższego otoczenia? A jeśli ta osoba tego nie udźwignie i targnie się na swoje życie? Trzeba to też wziąć po uwagę.

Pozdrawiam,
ZORRO

Zorro, z ta podejrzliwoscia to nie byl zarzut, a raczej stwierdzenie co dzieje sie w glowie, gdy zainteresuje sie jakims tematem. Dopiero po wypisaniu tego calego metliku widzi sie jasniej.
Ja sama podchodze do wszystkiego bardzo krytycznie, stawiam znak zapytania pod niemalze wszystkim. I to uwazam za zalete. Ale dopoki nie oczyszcze sie z przekonan na dany temat to w glowie pozostaje metlik.

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Edith Fiore - Reinkarnacja - Kim byłeś zanim się urodziłeś

http://davidicke.pl/forum/post193623.html?hilit=edith%20Fiore#p193623

Edith Fiore - Wrócić ...to by było coś

http://davidicke.pl/forum/edith-fiore-wrocic-to-by-bylo-cos-t12669.html

+ cały temat regresii uprowadzonych milab

bo jest to nierozłącznie z tym tematem związane.

Pamięć linii genetycznej to jedno + pamięć własna ( często sprzężona/ kompatybilna z ta pierwszą we wzorcach zachowań bo inaczej ciało by nas nie przyjęło)+ pamieć wszczepiona i to jest najgorszy problem- można się pogubić.

angelrage pisze:
Pamięć linii genetycznej to jedno + pamięć własna ( często sprzężona/ kompatybilna z ta pierwszą we wzorcach zachowań bo inaczej ciało by nas nie przyjęło)+ pamieć wszczepiona i to jest najgorszy problem- można się pogubić.

Co masz na mysli piszac o pamieci wszczepionej?
Jakos nie natknelam sie do tej pory na wszczepiona, a moze nie potrafie jej odroznic od tych dwoch pierwszych...

Ja mam swoje kryteria rozpoznawania, ktore ograniczaja sie do pytania: czy to jest moje? Co jest pod tym co ja czuje?

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Co masz na mysli piszac o pamieci wszczepionej?

Cały dział milab- uprowadzenia i obca ingerencja, poczytasz będziesz wiedzieć.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Twoje obecne życie to zaledwie ogniwo w długim łancuchu wcieleń...

Fragment recenzji z tylnej okładki książki.

Kurcze 23000zł wtedy kosztowała. :tak:
A okazało się,że ktoś w formie ebooka już stworzył kopię i jest w necie,czytamy,warto:

Brian L.Weiss-"Poza czas i nieśmiertelność - Zdumiewająca historia wielokrotnych wcieleń"

http://www.pdf-archive.com/2015/12/06/b ... lweiss.pdf
albo jakiś chomik Mruga

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

- Nie.
- Czy kiedykolwiek podróżował Pan w czasie?

,
:D oczywiście czytamy od konca,.gdyby ktoś zapytał o co chodzi...łokurdeee
zresztą nieważne

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Jestem po dwóch odcinkach poniżej..
hmm
Facet jest niesamowity.
Filmy z napisami PL.Komuś się chciało.
Ukłony.
,
1299 _PL_ Saray, 11 września, Bliźniacze Wieże WTC - Hipnoza Regresyjna Calogero Grifasi
phpBB [video]

Cytuj:
Nov 3, 2016
Ta sesja jest luźnym śledztwem dotyczącym wydarzeń 11/09/2001. Prosimy, aby nie traktować jej jako rzetelnego źródła sprawdzonych informacji , ale raczej jako impuls do własnych przemyśleń nad najnowszą historią ludzkości.

===
1267 _PL_ Néstor, Jahwe, jego aniołowie i plany wobec ludzkości, Hipnoza Regresyjna Calogero Grifasi
phpBB [video]

Cytuj:
Oct 17, 2016
Nestor chciał odbyć sesję z Calo, bo uważał, że w swoim życiu jest niewolnikiem cudzych wymagań, których wg własnej oceny nigdy nie był w stanie spełnić. Opowiedział także historię swoich podróży astralnych i podjętych przez niego próbach wyjścia z ciała. Podczas sesji Nestor przeniósł się do świata antycznego w innym wymiarze, gdzie pojawiła się postać, która przedstawiała się jako Jahwe lub Ojciec i wywoływała w Nestorze tak silne reakcje fizyczne, że niemożliwe było przeprowadzenie szczegółowego dochodzenia. Ta postać weszła też w dyskusję z Calo na temat Prawdy. Sesja zakończyła się dokładnym oczyszczaniem ciała eterycznego, mentalnego i emocjonalnego.

===
1283 _PL_ Mariangela, Nazistowska armia we współpracy z obcymi - Hipnoza Regresyjna Calogero Grifasi
phpBB [video]

Cytuj:
Oct 24, 2016
Chcąc rozwiązać swoje obecne problemy Mariangela musiała cofnąć się do poprzedniego życia, do roku 1945, kiedy była mężczyzną uwięzionym w nazistowskim obozie koncentracyjnym. Jako Rudolf była poddawana eksperymentom przeprowadzanym przez nazistów we współpracy z insektami i reptilianami. Wspólny projekt jednym miał dać nową broń, drugim cenne informacje, w tym wszystkim najmniej liczyło się życie ludzkie, dlatego obozy były idealnym miejscem do przeprowadzania tych eksperymentów. Ostatnie momenty życia Rudolfa zdeterminowały kolejne wcielenie Mariangeli, przenosząc na nie także problemy fizyczne.

===
1332 _ PL_ Barbara, Ciekawa rozmowa z Dolores Cannon - Hipnoza Regresyjna Calogero Grifasi
phpBB [video]

Cytuj:
Nov 23, 2016
Zainspirowany lekturą, Calo postanowił skontaktować się ze zmarłą autorką – Dolores Cannon i zweryfikować, czy po śmierci nadal utrzymuje ten sam punkt widzenia wobec obcych i urządzeń, implantów, które instalują ludziom. I czy potwierdza istnienie reptilian. W trakcie sesji wypłynęło wiele ciekawych przekazów. Zwyczajowo prosimy, aby luźnych „śledztw” nie traktować jako źródła sprawdzonych informacji.

===
1347 _PL_ Óscar, Cykl reinkarnacji kontrolowany przez arturian Hipnoza Regresyjna Calogero Grifasi
phpBB [video]

Cytuj:
02.12.2016
Ta sesja ujawniła, że jedna osoba może być pod wpływem ingerencji różnych ras, w przypadku Oscara reptilianie i insectoidy manipulowali nim poprzez sny, które zaczynały się dla Oscara bardzo przyjemnie, bo pozwalały mu latać z orłami, jednak na koniec zawsze padał ofiarą reptila „przebranego” za prehistorycznego pterodaktyla. Co więcej okazało się, że ras żerujących na ludzkiej energii jest znacznie więcej, a każda z nich opracowała własne zasady cyklu reinkarnacyjnego. W tej kwestii o życiu ziemskim Oskara zadecydowali arturianie, których system choć pozornie opiera się na wyższych wibracjach i oferuje opiekę „aniołów”, to jednak również bazuje na cierpieniu. Takim cierniem w życiu Oskara była tragiczna śmierć siostry, która naznaczyła życie całej rodziny, a podczas sesji doszło do wzruszającego spotkania. Na koniec subtelna część Oskara miała dla swojego ziemskiego wcielenia piękny przekaz.

*
temat pokrewny
regresing-do-poprzednich-wcielen-nagrania-t8228.html
czytanka tym bardziej
w-poszukiwaniu-grace-dr-bruce-goldberg-fr-t15125.html

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Łał,prawie 420 osób odwiedziło ten wątek
wymaga czasu by wszystkie i na teraz 23 sesje przerobić
To szmat czasu,bo to długie sesje
Lepiej włączyć tv czy pooglądać dokumentalne filmiki,z których wyłania się za dużo znaków zapytania,czy lepiej poznać odważnych ludzi,z odwagą wewnętrzną by wznieść sobie pokrewnych i uwięzionych w cyklach zwanymi "reinkarnacja",bezwolne i nakłaniane wcielenia,wymuszane?
Popatrz,Ty,czytający jaka masa tu ludzi jest pokarmem dla nich
To nie wymaga sesji,wymaga wolnej,swojej woli i nsatępuje co
wyjeb
Wzywajcie sobie Jezuska,
ta zabawa naprawdę się pomału kończy

1177 _PL_ Katia, Wezwanie Jezusa na pomoc podczas ataku astralnego - Hipnoza Calogero Grifasi
phpBB [video]

Milena
raz jeszcze ukłony,za tłumaczenia
:uścisk:
/
21/12/2016 temat przykleiłem,zrobiłem to dla..... :)

polecam dla niedowiarków,czy niezdecydowanych,albo niedostrzegających
1146 _PL_ Wywiad z Calogero Grifasi u Grisel Santa, 1 grudnia 2015
phpBB [video]

Tak się to robi i tak się wywala....więc albo śpimy albo się budzimy :roza:

i bez zbędnych słów,uwierz albo się zaśmiej,śmiejąc się zapomnij,bo programy są trwale wkomponowane w... niemoc,i takimi się stają w większości.Przykre to.
Ale fajne dla rozumiejących i dostrzegających
:serducho"
*
Zanim ktokolwiek się zorientuje,lub zaraz po jakiejkowiek "orientacji" wynikającej z powyżej zapodanych sesji,z których obraz snuje się mało ciekawie,albo wręcz niestosownie,nieakceptowalnie, czy obrzydliwie,to mam coś dla Was.
Coś,co możecie sami na sobie wykonać.Coś co jest bezpieczne,tylko wymaga ok.20min oderwania,spokoju,czyli np.wyłączenia telefonu,odpięcia zewnętrznych bodźców,które by mogły przeszkadzać,jakichkolwiek.
Wystarczy takie małe "ale":
1209-PL Próba na indukcję hipnotyczną przed dokonaniem rezerwacji sesji
phpBB [video]

czyli tłumaczka,Milena,
można pobrać słowną treść,za pomocą stronki,która stworzy mp3 z jakiejkolwiek formy video na youtube
https://www.onlinevideoconverter.com/pl/mp3-converter
i wystarczy potem byle player
.
próba wewnętrznego ognia i wody
,
a tak tylko nadmieniając i nie wykraczając jakoś ponad -2 krótkie strzałki
sztuka-wojny-hiperwymiarowej-t13247.html
Kieruj się kompasem- ale patrz gdzie stawiasz kroki.

i
david-icke-reptilianskie-dziedzictwo-krwi-t10265.html
Mruga

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

ja się ciągle i do skutku będę upierał przy tego typu doświadczeniach,widzianych z poziomu wymiaru,nazwijmy go umownie 5tym,a tak zwanym 4tym-będącym pułapką gdzie urzędują ci i owi

Sporo Ludzi [z dużej litery] zauważa,że jednak to nie jest takie słodkie to wszystko i bywa tak masakrycznie zaplanowaną manipulacją,że się....zastanawają,nad sobą,nad zdarzeniami w swoim własnym życiu,i szukają odpowiedzi,czując że coś naprawdę dograno...i coś nie gra na codzień

Masa słów,literek...widziałem wszystkie dostępne PL sesje.
Ja do Calo miałbym kilka "ale"....ale nie w tym miejscu,a i pewnie w żadnym,bo nie znam hiszpańskiego,to raz,a dwa sam się może zorientuje,ze Skype i różne systemu łindołsowe potrafią zawodzić w najmniej oczekiwanej chwili...i co wtedy?

I nie chcę by to co napisałem zabrzmiało jakoś "górnolotnie"!Nie,ja naprawdę jestem chłopkiem wychowanym na wsi.
,
Polecam Wam Diabełka -ot taki jakiś czubek i przebieraniec,w którego ponoć wierzymy.W realność i egzorcyzmy jakieś, watykańskie i odprawiane przez mianowanych odpustników dominują...nad którymi taki byt sobie leje do teraz....a krzaczków do podlania przybywa ciągle.
Jak piesek,który jak nie znajdzie krzaczka na pustyni to się odleje byle gdzie i byle jak.

Egzorcyzmy są podmianką bytów okupujących :tak:

No dobra,polecam ten wątek:

1164 _PL_ Mario Kontakt fizyczny wywołujący reakcje Hipnoza Regresyjno-Telepatyczna Calogero Grifasi
phpBB [video]

Cytuj:
18.07.2016

Mario poprosił o sesję hipnozy regresyjnej z Johanną. Przyznał, że od zawsze miał problemy w relacjach intymnych, że nie zaznał w życiu prawdziwej miłości. Miał też doświadczenia paranormalne – pewne przedmioty znikały, a potem nagle pojawiały się ni stąd, ni zowąd. Johanna szybko odkryła pewną postać w sferze energetycznej Maria, którą można by scharakteryzować jako „Diabła”, która wykorzystywała Maria, wywoływała w nim poczucie upokorzenia i powodowała różnego rodzaju blokady. Ze względu na silne reakcje u Johanny podczas użyczania głosu „Diabłu”, rozmowa z nim była bardzo krótka. W trakcie wyszły też na jaw fakty z poprzedniego wcielenia, dotyczące chłopca, który zmarł po upadku z drzewa. Na jego duszę wychodzącą z martwego ciała czekali już pewni starcy.

Nie ma czegoś takiego jak regresja hipnotyczna. To nie istnieje, a raczej to po prostu iluzja.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Nie ma czegoś takiego jak inny wymiar swojego istnienia :)

to odpowiedź na posta,a tekst pozostały zapodam tak:

Możesz coś więcej dopowiedzieć?O jaką iluzję Ci np.chodzi-czy podczas samowprowadzania się w taki stan czy raczej w efekcie będącym wprowadzeniem przez kogoś kto jest w stanie to wytworzyć,na innej i niedostępnej na javie formie swojej trójwymiarowej tu Rzeczywistości coś więcej? :) .

Podpowiem coś-dziś nocą odwiedził mnie pewien Serb,tak-facet ze złamaną reką i uszkodzonym okiem.Wszedł do mojego pokoju,gdzie w momencie jak go zauważyłem i powiedziałem "wypieprzasz mi stąd,natychmiast!".Zeszliśmy,po schodach jakich fizycznie nie mam w takiej ilości jak mi zaprezentowano,odprowadziłem "gościa" do takiego białego Vana na istniejącej obok ulicy,gdzie czekał ktoś na niego,a któremu nawet ręki nie podałem..i odjechali.Obok stał jakiś żołnierz z dziwnym karabinem,więc czułem się poniekąd bezpieczny,co zrozumieli inni będący przy tym odprowadzeniu.
Sam też miałem coś dziwnego w ręku....na pewno potrafiło strzelać a porównania z czymś realnie już istniejącym zero mam.
To też iluzja?Bo przeżyłem jak real,samemu się dostrajając,czy wprowadzając się w tego typu stan.
Nie,to nie był sen.[nazwijmy inną iluzją]
Gdzie kończy się iluzja a zaczyna coś więcej?

Zaistniał pewien Facet w przestrzeni publicznej i zdania są fullmetaljacket podzielone,jak na prawdziwej wojnie,gdzie wrogami są pewne istnienia manipulujące byle istnieneim od byle tak zwanej przeszłości i manipulując byle tak zwaną teraźniejszością.

Dzięki za odpowiedź,w domyśle poniższą
Pozdrawiam

Dusza po śmierci ciała fizycznego jak i umysłu nie może zabrać ze sobą doświadczeń życiowych, scen z życia. To co dusza ze sobą zabiera to stany energetyczne jakich za życia doświadczyła, negatywnych bądź pozytywnych, miłości, nienawiści, złości itp. Dusza jest energią więc tylko określonymi stanami energetycznymi moża za życia ciała fizycznego "nasiąknąć". Czym nasiągnie w jednym wcieleniu tym będzie się przejawiać w innym. Dusza nie może zabrać ze sobą filmu czyli życia ludzkiego, bo to tylko doświadczenia umysłu ludzkiego który po prostu umiera wraz z ciałem fizycznym.

Tzw. regresje jipnotyczne jakkolwiek wydające się prawdziwe to iluzja, jaką nam tutaj sprawiono. Wystarczy przypomnieć sobie film matrix. Życie wygląda podobnie jak żył Neo zanim go z matrixa wyciągnęli - bardzo realistyczny film. Żyjemy w prawdziwym więzieniu zarówno fizycznym, energetycznym i duchowym. Niemal wszystko czego tutaj doświadczamy tzw. duchowego i z innego świata to iluzja, sztuczność, specjalnie dla nas preparowana na bieżącą, live. Jesteśmy istnymi bateriami, dla bardzo wielu niefizycznych grup interesów. Proponuję studiować wiedzę przekazywaną przez Zbyszka Popko.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

umysł umiera czy fizyczny mózg?Bo to potężna różnica.
Dusza zabiera ze sobą wszystkie energie z doświadczenia tutaj-WSZYSTKIE sceny i doświadczenia-no właśnie w formie energetycznej

Neo się filmowo tylko wyzwolił,wg scenariusza tego filmu,przecież sam Morfi go poddał regresji,albo coś przeoczyłem

Cytuj:
...Niemal wszystko czego tutaj doświadczamy tzw. duchowego i z innego świata to iluzja, sztuczność, specjalnie dla nas preparowana na bieżącą, live. Jesteśmy istnymi bateriami, dla bardzo wielu niefizycznych grup interesów. ...

A jak iluzja staje się rzeczywistością to czemu baterie nie potrafią się same doładować?

Cytuj:
umysł umiera czy fizyczny mózg?Bo to potężna różnica.

Umysł i fizyczny mózg.
Cytuj:
Dusza zabiera ze sobą wszystkie energie z doświadczenia tutaj-WSZYSTKIE sceny i doświadczenia-no właśnie w formie energetycznej

No wszystkie energie, ale sceny i doświadczenia to nie energie. Co to według ciebie znaczy doświadczenie w formie energetycznej? Energia to wibracja jak według ciebie można w formie wibracji zapisać że np. szedłeś lasem i cię dzik ugyzł w nogę? Natomiast w takiej sytuacji była energia strachu i cierpienia co jaknajbardziej w duszy się może przecież zapisać.
Cytuj:
A jak iluzja staje się rzeczywistością
No z poziomu naszego nierozumienia i niewiedzenia wszystkiego to jak najbardziej może być odbierana przez nas jako rzeczywistość,

Na mnie największe wrażenie zrobiła ta sesja.
1234 _PL_ E., Początki człowieka i przybycie obcych na Ziemi
phpBB [video]

Co do innych podnoszonych powyżej kwestii...wyraz "teraźniejszość", "teraz", pochodzi o łac. terra - Ziemia, jako planeta.
Nasza materializacja fizyczna tutaj, w tej przestrzeni jest tylko dla nas byciem w teraźniejszości - jako linii czasu - w teraz. Jednak pytanie brzmi, czy w tym teraz jest tylko nasze ciało fizyczne, czy inne też i które oraz dlaczego? Jaka jest rola czasu (jako wymiaru), w tej hodowli nas jako istot fizycznych i energetycznych zarazem?
Jeden z komentarzy pod filmem -
Cytuj:
Słucham i czytam Ashayane Deane która w swoich wywodach jest bardzo enigmatyczna i mowi o opiekunach, którzy nam pomagają ale nie mówi kto to jest. W rozmowach oczy jej umykają i trudno zawierzyć komuś kto nie patrzy w oczy a wypowiedzi sa bardzo techniczne. Dolores Cannon przeprowadziła tysiące sesji hipnotycznych i o dziwo, ze nie spotkała się z porwaniami przez wojsko a istoty, które prowadzą na ludziach badania "są bardzo przyjazne".
WingMakers i inne nacje ta sama grupa, która mówi prawdę pomiędzy wierszami o której wiemy , ale to jeszcze jedna grupa prowadząca rozgrywki o uprawianie ogródka u nas.
Słuchając Calogero można wysnuć wnioski, że trwa niezła walka o to, komu z własnej woli damy pozwolenie na okupacje.
Jedno przegrywają ale kupczą nami i chcą nas sprzedać dalej.
Zgadzam się z Calogero nie oddawajmy nikomu własnej wolności i najpierw wyzwólmy się z pasożytów. Nie będą mieli jedzenia odejdą. każda wojna i agresja jest pożywka dla nich.
Gdzie idziemy jak się wyrwiemy z ziemi? Myślę, że gdzieś doszła do mnie świadomość, że tam gdzie tęsknimy i kieruje nas nasza wola. Chcesz na planetę z której pochodzisz? Tam idziesz. Chcesz do źródła tam idziesz.
Myślę, ze ta rodzina dusz to też forma matrixa. Przecież naszym domem jest źródło czyli stwórca wszechrzeczy.
Więc zacznijmy od świadomego uwalniania się od archontów, gadów i tego co się jeszcze nie ujawniło.
Najpierw wykasujmy programy zniewolenia i ograniczeń a wtedy zobaczymy kim jesteśmy i dokąd isc dalej. Bo te pasożyty ograniczają nasze pole świadomości siebie i mamy poczucie odejścia od źródła a powrót do niego jawi nam się jako ciągłe uczenie się. Niczego nie musimy się uczyć bo jesteśmy źródłem czyli doskonałością sama w sobie.

Cytuj:
Jednak pytanie brzmi, czy w tym teraz jest tylko nasze ciało fizyczne, czy inne też i które oraz dlaczego?

Jest 8 równoległych ziemi w każdej nieskończenie wiele płaszczyz. W ciągu życia nie zdajemy sobie z tego w ogóle sprawy ale do 5 razy w życiu jesteśmy przenoszeni w inne ciała fizyczne w różnych płszczyznach w zależności od naszego rozwoju. Czyli np. jak się wzrasta duchowo, świadomościowo itp. to się przenosi na inną ziemie, albo na tą samą ale w innej płaszczyźnie lecz ciutke lepszej, albo znacznie lepszej zależy. Z kolei jak człowiek upada tak samo na gorsze płaszczyzny leci. No weźmy siębie pod uwagę sprzed 10 czy 20 lat, lata temu znacznie mnie wiedzieliśmy i byliśmy inni niż teraz, to właśnie przez takie przeskoki, nie żyjemy przecież ciągle w takim samym stanie świdomościowym.

A uwierzycie że i tak ciągle jesteśmy urabiani przez tzw. ściących, istoty które wycinają z nas pewne doświadczenia i sobie z tego sprawy nie zdajemy nawet. Czyli taka prymitywna sytuacja że gdzie ja położyłem te klucze, dałbym sobie rękę uciąć że je tu położyłem... to w takiej sytuacji wycianny jest nam fragment świadomości gdzie te klucze faktycznie kładliśmy. A w bardziej poważniejszych sprawach to są nam wycinane przede wszystkim radosne i motywujące wspomnienia. Tak byśmy wiecznie byli w niskich wibracjach.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Jest 8 równoległych ziemi w każdej nieskończenie wiele płaszczyz

Sorry,ale skąd Ty wziąłeś to osiem?Z Saturna?,jak jest 7,spośród których może się przejawiac i przewijać max 3 tutaj i być jako tako odczuwalnych,bo zmysły nie dopuszczą więcej-w ramach samoobrony [tak mniemam].W pewnych etapach życia mogą się zapętlać i tu się przejawiać,dać się odczuwać...dość wyraźnie nawet.To mnie ciekawi

A już tak pisząc od siebie na temat płaszczyzn to jest siedem w każdej,czyli 7x7.Może i istnieją pochodne zwielokrotnienia,ale nie jest to aż tak istotne wydaje mi się.

Z poziomu tak zwanego astralnego,i tych trzech jego najniższych poziomów jest masakryczna moc wpływów tych wszystkich "ciot" manipulujących Nami,Wami..wszystkimi co mają coś do zaoferowania,czy to w formie jakichkolwiek emocji-skrajnych,czy będącym uwikłanymi w przeróżne i codzienne przepychanki,jakie powodują takie a nie inne reakcje.
,
Cytuj:
....byśmy wiecznie byli w niskich wibracjach.

No może nie aż tak wiecznie,ale zawsze aktualnie mając za ubranko ciałko fizyczne

Ehhh wiesz w co chcesz, albo czytaj co chcesz.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

albo doświadczaj czego niby nie wiesz,
wzajemnie
:)

dar66 pisze:
Cytuj:
....byśmy wiecznie byli w niskich wibracjach.

No może nie aż tak wiecznie,ale zawsze aktualnie mając za ubranko ciałko fizyczne

Tak czesto narzeka sie na cialo, ze musimy cierpiec a to wina ciala fizycznego. Od takiego myslenia jest sie o krok od checi popelnienia samobojstwa, bo to sie wyda jedyna mozliwoscia, aby przestac cierpiec. Podczas gdy my narzekamy, to wiele, moze wiekszosc istot z innych czestotliwosci zazdrosci nam tej mozliwosci. Nasze cialo jest godne porzadania przez inne istoty. To ze nam ciasno w ciele, zle nie jest wina ciala a wszystkiego tego co sobie naprzyklejalismy. Nie dosc, ze mamy swoje wlasne nieprzezyte trudne doswiadczenia, to jeszcze narobilismy sobie roznych kopii emocjonalnych, poprzyklejalismy traumy innych ludzi, ktorze oni wraz z czastka siebie wyrzucili z siebie. Mysmy to wszystko powpuszczali w cialo, wyrazilismy na to zgode. A ze to zapomnielismy? No coz, trzeba sobie poprzypominac. Cialo wszystko pamieta. Po co to robilo? Zeby przetrwac.

Mnie zaczyna fascynowac pomyslowosc ciala aby przezyc.
Wiekszosc czesc zycia mialam dwa takie odczucia: nudy i niecheci do robienia. Przepracowywalam to na rozne sposoby, latami calymi. I dopiero gdy zrozumialam, ze to sobie przykleilam i jedyne co moge zrobic to to puscic i zdac sobie sprawe dlaczego tego sie trzymam. W ciagu kilku minut puscilam te kopie i dziwie sie, ze to takie latwe. A zycie z tym to byla prawdziwa udreka.

Cialo trzeba zrozumiec. Co nie nasze puscic. Co nasze uzdrowic . Z kazdym uleczeniem robi sie w ciele coraz przyjemniej.

Gdyby te nizkie wibracje nas napadaly, a my nie moglibysmy nic z tym zrobic to bylby dylemat. Pocieszajace jest to, ze to my wyrazilismy zgode, my to wpuscilismy w cialo, my sie tego teraz trzymamy i kazdego, kto by chcial nam to odebrac potraktujemy jak wroga. Skoro to my pozwolilismy na to i teraz trzymamy sie tych roznych nieprzyjemnych rzeczy, to mozemy je sobie puscic.

Wiezienie z naszych cial robia zakazy, blony, nasze przekonania, ze tego nie ma tamtego nie ma. W ten sposob utrzymuje sie matrix przy zyciu. Matrix jest swiatem wmowionego braku. W swiecie dostatku, przy Zrodle wszystko jest. A w matrixie to co nam nie pasuje to nazywamy to fantazja, czy iluzja. Sami sobie tworzymy wiezienie, odgradzamy sie od innych istot, zaprzeczamy ich istnieniu.
Hipnoza pomaga w wyciaganiu na zewnatrz wyparte rzeczy.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

od końca
Cytuj:
.... Sami sobie tworzymy wiezienie, odgradzamy sie od innych istot, zaprzeczamy ich istnieniu

Sami sobie tworzymy wiezienie, Jest niby nas więcej,bo nie dostrzegamyKlatki i pułapek

Cytuj:
Mnie zaczyna fascynowac pomyslowosc ciala aby przezyc

i to właśnie jest MOC,zauważenie

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Jak Wy odczuwacie życie Tutaj???

Nie wiem jak inni,ale ja tu jestem na wycieczce :)
Doświadczenia?Co noc i wybudzenie,magia tej rzeczywistości.
Podróż za jeden uśmiech,na pograniczu szczytów z przepaścią.....i wyzwoleniem
Zapytaj KIM jest ten gość tutaj zaprezentowany ,Calo
KIM?
Drogowskazem jest,na skrzyżowaniu.
Masz żólte światełko na przejściu dla pieszych-szybko biegnij
Bo nie istnieje

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]