Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 20 paź 2017, 17:20

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ] 
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

http://www.ener-chi.pl/?rak-nie-jest-choroba,17#

http://www.ener-chi.pl/?rak-nie-jest-choroba,17

TYTUŁ:...............Rak Nie Jest Chorobą
AUTOR:..............Andreas Moritz
PODTYTUŁ:........To mechanizm przetrwania
TŁUMACZ:..........Kasia Grzesik
WYDAWCA:........Ariya
LICZBA STRON:..272
OPRAWA:...........miękka
FORMAT:............145x205 mm
ISBN:..................978-83-931490-0-1
CENA:.................34 zł (e-book 24 zł)

Książka Rak nie jest chorobą ukazała się w Stanach Zjednoczonych z podtytułem: „Poznaj ukryty cel raka, usuń przyczyny jego powstawania i bądź zdrowszy niż kiedykolwiek”. Jest to całkowicie zrozumiałe – wydaje się, że najpilniej tej lektury potrzebują ci, u których stwierdzono nowotwór (oraz ich bliscy).

Przedstawiam jednak Państwu Rak nie jest chorobą jako książkę niemal dla każdego zainteresowanego życiem. Propaguje ona bowiem wiedzę na temat samoregulacji i samoleczenia organizmu ludzkiego.

Proszę przeczytać dedykację autora. "Książka "Rak Nie Jest Chorobą" jest dedykowana tym:

którzy ufają mądrości oraz inteligencji ciała w samouzdrawianiu się;
którzy chcą z ciałem współpracować, a nie działać przeciw niemu;
którzy nie obwiniają nikogo, nawet siebie, za swoje dolegliwości czy nieszczęścia;
którzy postrzegają wszystko co im się przydarza jako użyteczne, bez względu na to, jak bardzo może się to wydawać groźne lub bolesne;
a przede wszystkim tym, którzy są otwarci i gotowi stosować powyższe zasady."

Jeśli uznają Państwo, że to jedna z najpiękniejszych dedykacji - książka jest właśnie dla Was. W przeciwnym wypadku możecie darować sobie lekturę całości. Bo nie jest to książka o leczeniu - walce z chorobą, raczej o uzdrawianiu - drodze do pełni zdrowia.
wydawca polskiej wersji

Książki Andreasa Moritza należałoby przetłumaczyć na wszystkie języki świata – każdy człowiek zainteresowany leczeniem prawdziwych przyczyn różnych dolegliwości powinien mieć możliwość poznania tych lektur. Jestem szczęśliwa i zaszczycona, że mogę przybliżać polskiemu czytelnikowi tak wspaniałą wiedzę.
tłumacz książki

W książce “Rak nie jest chorobą” autor bestsellerów i międzynarodowej sławy ekspert w dziedzinie zdrowia, Andreas Moritz, ukazuje, że rak to nie choroba sama w sobie, ale mechanizm przetrwania. W ten sposób nasze ciało podejmuje ostateczny wysiłek uporania się z zagrażającymi życiu problemami.

Książka ta przedstawia czytelnikowi zupełnie nowe i radykalnie odmienne rozumienie raka, w świetle którego dotychczasowe poglądy na temat tej dolegliwości tracą aktualność. Pokazuje, dlaczego tradycyjne metody leczenia raka okazują się często śmiertelne w skutkach, co tak naprawdę podwoduje raka i jak można usunąć przeszkody, które uniemożliwiają Twojemu ciału samouleczenie.

Książka ta otwiera drzwi tym, którzy pragną zamienić poczucie bycia ofiarą w poczucie siły i panowania nad własnym losem (ang. self-mastery), a chorobę w zdrowie. Niezależnie od tego, czy uważasz, że stoisz na krawędzi śmierci lub cieszysz się pełnią życia, lektura „Rak nie jest chorobą” wzbogaci Twój świat.

obszerny fragment wstępu:

http://www.ener-chi.pl/?fragment-rak-nie-jest-choroba,44

Zobacz gdzie można kupić książkę:

http://www.ener-chi.pl/?gdzie-kupic,32

Pokaż Uwagi moderatora

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 25 paź 2010, 12:05 
VIP Member
Awatar

Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Heyka Uther!

dzięki za pokaźną dawkę konkretnych informacji
podaj jakieś info na temat kwalifikacji autora, źródeł z których pochodzą fakty(badania) itp.

rozmowy z "niewiernymi" zazwyczaj w ostatecznosci odnoszą się do zakwestionowania kompetencji badaczy
oczywiście na argument, iż "skoro to prawda, dlaczego o tym nikt nie wie" nie ma mocnych, ale to już jest poza nami :bezradny:

Awatar użytkownika

Pawle, źródła na które powołuje się autor są wymienione w tekście - cytaty (także z pism medycznych) potwierdzające jego twierdzenia. Brak tu typowej biografii na końcu książki. On sam też wspomina coś o swojej praktyce lekarskiej.
A konkrety to dopiero nastąpią w następnych porcjach, które skopiuję. To co do tej pory to co wkleiłem to głownie ogólne teoretyzowanie ;)
W sumie to planowałem wkleić tylko najważniejsze tezy, ale nie mam za bardzo czasu na szukanie tych w treści książki, więc te cytaty są nieco długie...

Awatar użytkownika

Jestem w pełni za tym co znajduje się w głównym poście:)
Ludzie się boją raka a nie maja pojęcia ,że większym zagrożeniem jest np choroba nadciśnieniowa;p
Uświadamiać, uświadamiać i jeszcze raz uświadamiać.

Dziękuje za te wlepki :D :bukiet:
Rewelacyjny materiał. Dużo go będzie? Skrupulatnie drukuję, stąd pytanie :tak:

Entered Apprentice * 1st Degree

Sporo jest takich publikacji na necie, opisze wam przykład bliskiej mi osoby jak pokonała raka. Od początku.

Bardzo dobry człowiek dowiedział się, że ma raka wątroby z przerzutami na jelito grube, kto się w miarę zna wie, że to jeden z najgorszych rodzajów. W tym samym momencie podrzuciłem my książkę CUD TERAPII GERSONA w polskim wydaniu, jednak książka ta zrobiła nieco zamęt w jego życiu, nigdy nie słyszał o rzeczach o jakich tu piszemy :) Niedługi okres po tym podrzuciłem tej osobie Joseph Murphy - Potęga Podświadomości. Człowiek ten przeszedł kompletną przemianę wewnętrzną po przeczytaniu polowy tej książki, wmówił sobie, że jest zdrowy i wrócił do tego co robił na co dzień. Tak więc widzimy, że rak zaczyna się najpierw w umyśle, później w ciele.

Mam nadzieje, że komuś się przyda. Zachęcam do przeczytania tej książki, 25pln w empiku.

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Potęga podświadomości to jedna z lektur moich lat wczesno-młodzieńczych. Dzięki niej łagodnie wszedłem w podstawy metafizyki. Bardzo pozytywna lektura, która może wiele w życiu zmienić :)

Awatar użytkownika

Książka ciekawa to fakt,kiedyś dostałam ją w prezencie za napisany artykuł,próbowałam ją swojej babci podsunąć po przeczytaniu kilku kartek odłożyła ,a potem pyta się mnie,, czy to czasem nie jakaś książka Jehowych?" ehhee ale w końcu troszkę ją sobie poczytała. :D

przeczytałam już książkę ,,Rak to nie choroba " i polecam, wile mądrych rzeczy jest w niej zawartych,aczkolwiek np polecam też książki M.Tombaka, który też opisuje rolę diety w powstawaniu chorób itp

Awatar użytkownika

Zostałem poproszony przez właściciela praw autorskich o usunięcie zbyt obszernych jego zdaniem fragmentów.
Nie mogę tego zrobić, bo czas edycji minął. Zatem zrobi to admin. Tak więc za chwilę te fragmenty znikną z forum.
Książka ma się niebawem ukazać na polskim rynku. Do tej pory była wydana po polsku dla amerykańskiej Polonii.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

Najbardziej dopracowanym i najsensowniejszym źródłem informacji o tym iż rak nie jest chorobą tylko sensownym biologicznym programem (z wykluczeniem zatruć i wypadków) jest germańska nowa medycyna
http://www.germanska-nowa-medycyna.pl
- polecam :tak:

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Jeszcze nie skończyłem czytania, ale już wiem, że autor zrozumiał problem raka właściwie. Od dłuższego czasu interesuję się chorobami nowotworowymi z powodu własnych nieprzyjemnych doświadczeń i z powodu choroby bardzo bliskiej mi osoby.
Rak nie jest chorobą a efektem pojawienia infekcji grzybiczej. Komórki raka są budowane przez organizm aby odciąć, unieszkodliwić np pleśnie. Wiem to, bo sam widziałem na własne oczy. Za długo by to opisywać ale właśnie tak jest i autor tej książki trafił w sedno problemu. Z chęcią zakupię te opracowanie i przeczytam całą książkę.
Dzięki uther

Administrator
Administrator

uther pisze:
Zostałem poproszony przez właściciela praw autorskich o usunięcie zbyt obszernych jego zdaniem fragmentów.
Nie mogę tego zrobić, bo czas edycji minął. Zatem zrobi to admin. Tak więc za chwilę te fragmenty znikną z forum.
Książka ma się niebawem ukazać na polskim rynku. Do tej pory była wydana po polsku dla amerykańskiej Polonii.

Zrobione. Myślę że nie będzie teraz problemów. W razie czego proszę o kontakt ze mną.
Uther w razie czego omów samodzielnie kluczowe fragmenty na nowo.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Czy ktoś wie gdzie kupić tą książkę?
Najlepiej w formie ebook.
Z góry bardzo dziękuję.

Książka jest do nabycia na stronie ener-chi.pl (linki powyżej), również w formie e-booka (mobi, epub, pdf - wszystko na raz), bez DRM itp. udziwnień.

Ostatnio zainteresowałem się panem Andreas Moritz wyszukałem,że zmarł w 2012 r czy ktoś wie co się z nim stało? pisał dużo o zdrowiu a umarł w wieku 58 lat :shock:

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Inkognito pisze:
Ostatnio zainteresowałem się panem Andreas Moritz wyszukałem,że zmarł w 2012 r czy ktoś wie co się z nim stało? pisał dużo o zdrowiu a umarł w wieku 58 lat :shock:

Nie zdziwiłbym się jakby ktoś pomógł mu opuścić ten piękny świat.
W latach 30-50 ubiegłego wieku wielu propagatorów naturalnych terapii ginęło w dziwnych okolicznościach. Później była przerwa a obecnie powrócono do starych metod tylko teraz robi się to subtelniej.
Oczywiście nie zawsze tak jest.
Jim Humble w swojej książce nie zmyśla kiedy o tym pisze.

Sa rozne teorie. Tak czy siak facet przedluzyl swoje zycie dosc znacznie biorac pod uwage, ze byl bardzo chorym dzieckiem i lekarze nie dawali mu szans by dozyl pelnioletnosci.

Ja ostatnio natrafilem na kapitalne zrodlo informacji na temat zdrowia. Jest nim lekarz naturopata Robert Morse . Ma on olbrzymia wiedze ktora dzieli sie na swoim kanale youtube. Kanal nazywa sie robertmorsend. Niestety nie ma jak narazie zadnych tlumaczen, wiec tylko dla znajacych jezyk angielski.
W skorcie: choroby to nic innego jak blokady w ukladzie limfatycznym. W konsekwencji rozne organy w ciele zaczynaja zle pracowac. Czlowiek jest z natury owocozerny i tylko taka dieta pozwala organizmowi na dojscie do stuprocentowego zdrowia. Bardzo pomocne sa rowniez ziola, ktore pomagaja organizmowi w odtruwaniu i regeneracji. Nie da sie naprawic zdrowia biorac leki/suplementy, byc moze daje to chwilowa ulge ale nie rozwiazuje glownego problemu.

Fellow Craft * 2nd Degree

elomajkelo pisze:
Czlowiek jest z natury owocozerny i tylko taka dieta pozwala organizmowi na dojscie do stuprocentowego zdrowia..

Prosze, przestań.
Czyli sugerujesz że człowiekowi niepotrzebne są białka i tłuszcze?

Powodzenia w byciu roslinką.

Roslinki posiadaja oba te makroskladniki, wiec nie wiem o co ci chodzi? :)

Prawda na temat białka - wykład doktora Adiel Tel-Oren - ogromna dawka wiedzy, napisy PL
phpBB [video]

Warto poswiecic troche czasu i sie doedukowac, to naprawde nie boli.

Nie zgodze się z tezą,że człowiek jest tylko roślinożerny dobrej jakosci mięso(bez antybiotyków itp.) jedzone z umiarem sprzyja zdrowiu ludzie są"wszystkożerni" powinni jeść warzywa,owoce także mięso.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Cytuj:
dobrej jakosci mięso(bez antybiotyków itp.) jedzone z umiarem sprzyja zdrowiu

Jesteś w stanie to jakoś udowodnić?
Bo, że owocożercy mają lepsze zdrowie od wszystkożerców, udowadniać nie trzeba...

elomajkelo pisze:
Roslinki posiadaja oba te makroskladniki, wiec nie wiem o co ci chodzi? :).

Możesz przedstawić dokładne przykłady?
W jakich dokładnie roslinach ile jest białka i tłuszczy?

Czy ograniczamy sie tylko do soi, która notabene pieknie miesza w profilu hormonalnym mężczyzny, i siemienia lnianego?

Człowiek jest wszystkożerny, potrzebuje tak samo mięsa i jajek jak i owoców i warzyw.
A jesli "owocożercy" twierdzą inaczej to współczuje waszym partnerom, bo pewnie libido na poziomie zerowym.

Oczywiscie jeśli nie macie kwasu solnego w zołądku to nie jestescie w stanie trawić tego białka z miesa i jajek, więc mozecie po spozyciu owoców/warzyw odczuwać ulge ale to nie jest rozwiazanie.

Nie bede sie wdawal w dyskusje z ignorantami i/lub platnymi trolami internetowymi na uslugach wielkich korporacji ktore robia ludziom wode z mozgu dla zysku i kontroli. Badania naukowe obalaja te wasze teorie.

Kieruje moje slowa do wszystkich osob zmagajacych sie z problemami zdrowotnymi.
Zamiast wyrzucac kase w bloto na roznego rodzaju proszki i tabletki, radze przejsc na wysokoweglowodanowy i niskotluszczowy weganizm. Choroby to nic innego jak objawy zakwaszenia organizmu przez min. spozywanie nadmiernej ilosci bialka. W ksiazce doktora Johna McDougalla „Zdrowie bez recepty" wszystko jest ladnie wytlumaczone. Nie jest on moze promotorem surowej diety, ale nawet i w ten sposob mozna sie wyleczyc z wielu dolegliwosci.

FREELEE: Co jest w Twoim burgerze? napisy PL
phpBB [video]

FREELEE: Picie mleka powoduje raka, osteoporozę i tycie - część 1, napisy PL
phpBB [video]

FREELEE: Picie mleka powoduje raka, osteoporozę i tycie - część 2, napisy PL
phpBB [video]

FREELEE: 5 powodów abyś przestał jeść jajka jeszcze dziś, napisy PL
phpBB [video]

FREELEE: Tego nie dowiesz się od przemysłu nowotworowego - część 1, napisy PL
phpBB [video]

FREELEE: Tego nie dowiesz się od przemysłu nowotworowego część 2, napisy PL
phpBB [video]

DURIANRIDER: Moje 10 lat doświadczenia oraz błędy, które popełniłem.
phpBB [video]

Alexey Voevoda - złoty medalista z Soczi i witarianin, promotor surowej diety wegańskiej, napisy PL
phpBB [video]

czy mozesz podac po kilka przykladow Twoich posiłków? Osoby, które wczesniej jadly mieso i chce je "odstawic" maja czesto problem w tym, ze nie najadają sie roslinnymi posilkami, jak do tego podejsc?Przez zwiekszenie porcji po prostu? Bez mięsa spokojnie da się zyć, ale bez jajek? Cos w tym musi byc skoro i Gerson i Dąbrowska, wszelkie diety lecznicze sa pozbawione miesa tak naprawde. Z kolei . Zięba o jajkach mowi zupelnie co innego, oszalec mozna z tym jedzeniem- takie jest moje zdanie :)

elomajkelo pisze:
Nie bede sie wdawal w dyskusje z ignorantami i/lub platnymi trolami internetowymi na uslugach wielkich korporacji ktore robia ludziom wode z mozgu dla zysku i kontroli.

Właśnie widać jaki jesteś świadomy to jest spisek Inkognito i what_ever88 piszą o jedzeniu mięsa pewnie są na usługach wielkich korporacji i pieniądze od nich dostają :lol:

Inkognito takie osoby sa zatrudniane w fikcyjnych firmach ktore posrednicza w wyplacaniu wynagrodzenia ktore przewaznie przybiera postac stalej pensji. Nie oszukujmy sie na forach czy to mainstreamowych czy tymbardziej alternatywnych jest od groma troli. Ponad 90% informacji jakimi laduja nas jakiekolwiek media to bajki.
Jedzenie zwierzat i ich "produktow" jest wyuczonym zachowaniem, ktore system popiera i propaguje. Ten rodzaj pozywienia dziala podobnie do twardych narkotykow, wyniszcza organizm, uzaleznia i zaburza tok rozumowania.
Pomijajac kwestie jedzenia miesa, powiedz mi co jest normalnego w jedzeniu cyklu menstruacyjnego innego gatunku, lub piciu jego mleka? Krowie mleko jest przeznaczone dla cielaka ktorego waga po urodzeniu wynosi ponad 10 krotnosc wagi ludzkiego noworodka. To wszystko to jeden wielki biznes, ktory ma sie dobrze ze wzgledu na ludzka ignorancje i glupote. Czlowiek nie jest zadnym drapeznikiem.

Obrazek

dazen tak nalezy po prostu jesc wiecej. Obecnie jestem na surowiznie i posilki skladajace sie np z 7 bananow, garsci daktyli i czasami opcjonalnie awokado to norma. Wymienilem awokado jako opcje poniewaz nadmiar tluszczy nie jest zalecany. Tym bardziej uzywanie jakichkolwiek olejow, to nie jest zdrowa zywnosc. To samo tyczy sie orzechow, mozna je zjesc okazjonalnie, ale po uprzednim namoczeniu. Orzechy rowniez zakwaszaja, ale tez nie wszystkie. Wiekoszsc kalorii powinna plynac z weglowodanow i dobrze jest zorientowac sie jaka ilosc pozywienia ile ich dostarcza i jesc wystarczajaco do uczucia sytosci. Jesli poczujemy glod nalezy poprostu zjesc wiecej. Pomocny na poczatku jest w tym cron-o-meter - wygoogluj sobie. Jedzenie niskokalorycznych warzyw jako posilek to rowniez czesty blad. Produkty roslinne maja duzo wieksza objetosc od zwierzecych dlatego na poczatku moga byc problemy zeby to pomiescic, zaleca sie jesc mnniej a czesciej. Owoce, warzywa, ugotowane skrobie wszystko to jest bardzo bogate w wode. Dlatego tez nie trzeba wlewac w siebie wiekszych jej iloscio o ile nie jest sie bardzo aktywnym fizycznie i oczywiscie nie czujemy pragnienia. W cron-o-meter mozna sprawdzic sredni stan nawodnienia po tym co sie dostarcza. Upaly znosi sie nieporowynalnie lagodniej niz na wszystkozernosci.
By ulatwic organizmowi trawienie gotowanego pozywienia, warto jest sie zaznajomic z metoda moczenia niektorych zboz. Jest to troche pomijane, ale niektorzy ludzie moga miec na poczatku problemy. Trzeba tez wziasc pod uwage, ze organizm potrzebuje czasu na przestawienie. Objawy grypopodobne na poczatku to norma. Glod ala narkotykowy tez. :)
Najlepiej trzymac sie zdala od przetworzonej zywnosci, pasteryzacja i dodatkowa chemia nie wplywa najlepiej na jej jakosc. Np jakikolwiek sok pasteryzowany ma dzialanie zakwaszajace.
W ksiazce ktora polecilem znajduje sie 100 stron z przepisami. Jest ich tez rowniez sporo na sieci. Na sniadanie mozna zjesc np owsianke/kuskus z jakimis owocami, albo kanapki z jakiegos dobrego pieczywa z niska zawartoscia sodu. Obiad ziemniaki/ryz/kasze/makaron + warzywa. Kolacja cokolwiek wysokoweglowodanowego i niskotluszczowego na co mamy ochote. Mozna nawet caly dzien jesc to samo. :) Oczywiscie wszystko zaleca sie doprawiac ziolami, przyprawami itd. Sol morska jak i cukier w malych ilosiach tez nie powinny stanowic problemu. Chociaz zamiast cukru lepiej uzyc jakis naturalnych slodzikow jak stevia albo xylitol.
Sam kiedys bylem hardkorowym miesozerca, ale teraz nie wyobrazam sobie poprostu jesc inaczej. To jest o wiele lepsza jakosc zycia.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]