Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 gru 2019, 20:13

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Nie znalazłem konkretnego wątku, więc zakładam nowy. Jeśli jest już taki to proszę o przeniesienie.

Piszę to, bo już coraz bardziej wątpie w służby zdrowia... dziwne prawda? :D

Od ponad roku miałem problemy zdrowotne, zaczęło się od niedoleczonych przeziębień, angin w połączeniu z przetrenowaniem. W wyniku tego dorobiłem się płynu w opłucnej i zakrzepicy żyły pachowej i obojczykowej (choroba raczej nie spotykana gdy ma się 20 lat :P).
No i powiedzmy, że troche wyczyścili mi żyły z tych zakrzepów, ale nie do końca. Od roku jestem na zastrzykach rozrzedzających, które nie polepszają w zasadzie tego stanu tylko zapobiegają pogorszeniu. Noszę też bandaż uciskowy na ręce, aby zmienić ciśnienie w niej. Jeszcze biorę leki z diosminą, które rzekomo poprawiają krążenie, muszę pić dużo płynów, 2-3l dziennie, ale jakoś specjalnie to chyba nie wiedzą co ze mną zrobić :cooo?:

Mam dobre nastawienie, nie przejmuje się tym specjalnie, bo po roku czuje się jak weteran szpitalny.
Tylko, że w zasadzie nic się nie zmienia, ręka mnie od czasu do czasu pobolewa, nie moge uprawiać sportów, nosić ciężkich rzeczy itp.

Jednak wypadałoby robić coś, żeby to polepszyć, a nie siedzieć w takiej stagnacji.

Ma ktoś jakieś pomysły?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 03 mar 2012, 10:48 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Nie będę oryginalna:
tajemnice-witaminy-c-t7724.html
Dodam tylko, że zauważam wyraźne zmiany na lepsze podczas okresu.

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Ptl pisze:
Jednak wypadałoby robić coś, żeby to polepszyć, a nie siedzieć w takiej stagnacji.

Ma ktoś jakieś pomysły?

W dzisiejszych czasach oddając swoje zdrowie całkowicie w ręce medycyny to jest jednoznaczne z samobójstwem.

Na forum jest kilka wątków o zdrowiu. Nie pochłoniesz tego w kilka dni. Jak będziesz systematycznie pogłębiał swoją wiedzę o odżywianiu to za pół roku zrozumiesz gdzie popełniasz błędy. Więc nie lekceważ sytuacji i bierz się do roboty. Będziesz miał sporo pytań, ale zadawanie tych samych pytań, które już tu padły nie ma sensu. Nakierowanie na witaminę C jest dobre, ale to jest tylko cząstka tego co organizm potrzebuje.

Nie śpiesz się więc z pytaniami i przygotuj na przyszłość informacje o swojej dotychczasowej diecie i przyjmowanych lekach, odżywkach, dopalaczach, narkotykach i innych. Teraz musisz sobie pomóc sam bo wiedzy nie brakuje i przekonywanie cię na tym etapie do zmian jest biciem głową o mur.

Powodzenia

.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]