Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 sie 2019, 8:50

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pytanie o film
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Czy może mi ktoś przypomnieć lub podać link do filmu był mniej więcej o tym: Starszy gość(nie pamiętam kto to) robi wykład o symbolach iluminatów we współczesnym świecie powołując się prawie za każdym razem na cytaty z tzw. świętej księgi masonów czy coś której był posiadaczem. Był podawany na forum ale w tym bałaganie :lol: nie mogę go znaleźć.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

Tytuł: Pytanie o film
: 14 gru 2009, 14:36 
VIP Member
Awatar

Mniemam, ze o to chodzi:

http://davidicke.pl/forum/post6591.html?hilit=tajne%20agendy#p6591

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Korzystając już ze stworzonego tematu, chciałbym się zapytać czy ktoś posiada film lub ma namiary na film pt.
Tajemnice Snu - Szósty Zmysł
Jest to bardzo fajny film o zjawisko NDE/OOBE z tym, że posiadam tylko 35mb fragment, który odzyskałem z uszkodzonej płyty kompaktowej ;/ Szukałem tytułu na necie i słabo, być może nazwa nie jest poprawna.
Fragment który uratowałem można zobaczyć tutaj:
http://www.przeklej.pl/plik/tajemnice-snu-szosty-zmysl-avi-0006669fqc98 (okno do obejrzenia ukaże się jak przeklej skończy konwertować materiał - chyba :? )

Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl
:jabłko:

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Jest na chomikuj divinorum.

http://chomikuj.pl/mahatman/M*c3*b3zg+-+trening*2c+synchronizacja*2c+tajemnice+umys*c5*82u/Pot*c4*99ga+umys*c5*82u+-+filmy

Jeżeli nie masz konta to napisz, postaram się wystawić u siebie na chomikuj za free (mój transfer się skurczy), albo na hotfile czy podobnym serwerze.

Na tym właśnie polega pułapka posługiwania się słowami – odrzekł z przekonaniem. – One zawsze sprawiają, że czujemy się oświeceni, ale kiedy zwracamy się ku rzeczywistości, za każdym razem nas zawodzą. W końcu stajemy twarzą w twarz ze światem tacy sami jak zwykle, nieoświeceni.
Fragment książki: "Opowieści o mocy" - Carlos Castaneda

Pierwszy link z google na hasło: Tajemnice Snu - Szósty Zmysł
:ninja:

Kod:
link nieaktualny

Korzystając z okazji ja z kolei szukam choćby tytułu filmu, który oglądałem kilka lat temu a zaintrygował mnie nie mniej niż kiedyś "They Live" Carpentera.

Już jakiś czas temu korciło mnie żeby założyć taki właśnie temat odnośnie moich (i nie tylko) poszukiwań.

Akcja filmu, fragment:

W sali konferencyjnej siedzi kilkunastu iluminatów najwyższych "rangą", jest tam też przybyła demoniczna postać wyglądająca jak człowiek (prawdopodobnie zwierzchnik tychże iluminatów), atmosfera jest bardzo napięta i w końcu jeden z nich mówi:
"przecież nie tak miało być, mieliśmy tylko przygotować grunt na twoje przyjście a ty miałeś nam dać pełnię władzy na ziemi".

Wtedy ta postać mówi: "wy głupcy a co myśleliście teraz ja tu rządzę" i jako pokaz swojej siły zaczyna wsysać jednego z nich jako czarną mgiełkę potem następnego, w ten sposób znikają a pozostała reszta z rozdziawionymi gębami przygląda się co będzie dalej.

Potem już inna scena jest taka, że jacyś ludzie w Egipcie w okolicach piramid wskakują do portalu czasoprzestrzennego i trafiają do astrala w którym jest jakiś potężny byt demon ze skrzydłami. Jeden z nich mówi: "wszystko jest tak jak miało być (coś jakby
"zgodnie z planem") oraz, że to znowu my, po raz kolejny musimy ratować świat a o tym i tak nikt się nie dowie.

Z góry dzięki choćby za tytuł dalej sobie już poradzę, to było - dla przypomnienia - kilka lat temu tvp, że też wtedy nie zanotowałem danych dot. filmu z programu tv. To chyba z powodu niezbyt częstego zaglądania do tv, a film oczywiście jak to zwykle bywa zobaczyłem w najważniejszym momencie, w trakcie i dalej oglądałem jak zahipnotyzowany; iluminaci, nwo, antychryst
i kolejny raz ratowanie świata... ciekawy motyw.

Awatar użytkownika

timewave kliknij na linki jak jesteś taki bystry ;) Chyba że trzeba się rejestrować i linki celowo są skracane dla niezalogowanych, ale z tego co wiem to odsiebie.com nie działa od jakiegoś czasu.

Na tym właśnie polega pułapka posługiwania się słowami – odrzekł z przekonaniem. – One zawsze sprawiają, że czujemy się oświeceni, ale kiedy zwracamy się ku rzeczywistości, za każdym razem nas zawodzą. W końcu stajemy twarzą w twarz ze światem tacy sami jak zwykle, nieoświeceni.
Fragment książki: "Opowieści o mocy" - Carlos Castaneda

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Mason33 pisze:

THX mason o to chodziło

> QQwert

No to kolejne linki z listy powinny być już dobre.

Co do serva "od siebie" to fakt bo już go nie ma i nie będzie, z rozpędu potraktowałem "od siebie" za przeklej ;)

W każdym bądź razie film jest w kilku miejscach (pozycjach wyszukiwania)

Awatar użytkownika

QQwert thx bro ;) Co do chomika to mam konto i nawet wykupiony transfer na pobiernie, tak więc chyba se poradzę :D

timewave nie znam tytułu filmu o który pytasz ale z tego co napisałeś to bardzo mnie on zaciekawił, tak więc jak ktoś wie o co kaman to niech da znaka :)

Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl
:jabłko:

Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

timewave pisze:
Akcja filmu, fragment:

W sali konferencyjnej siedzi kilkunastu iluminatów najwyższych "rangą", jest tam też przybyła demoniczna postać wyglądająca jak człowiek (prawdopodobnie zwierzchnik tychże iluminatów), atmosfera jest bardzo napięta i w końcu jeden z nich mówi:
"przecież nie tak miało być, mieliśmy tylko przygotować grunt na twoje przyjście a ty miałeś nam dać pełnię władzy na ziemi".

Wtedy ta postać mówi: "wy głupcy a co myśleliście teraz ja tu rządzę" i jako pokaz swojej siły zaczyna wsysać jednego z nich jako czarną mgiełkę potem następnego, w ten sposób znikają a pozostała reszta z rozdziawionymi gębami przygląda się co będzie dalej.

Potem już inna scena jest taka, że jacyś ludzie w Egipcie w okolicach piramid wskakują do portalu czasoprzestrzennego i trafiają do astrala w którym jest jakiś potężny byt demon ze skrzydłami. Jeden z nich mówi: "wszystko jest tak jak miało być (coś jakby
"zgodnie z planem") oraz, że to znowu my, po raz kolejny musimy ratować świat a o tym i tak nikt się nie dowie.

Myślę, że chodzi ci o "Klątwę Tutenchamona".

A tak poza tym to witam forumowiczów.

"Rodzaj ludzki, to rzecz nad wyraz jednostajna! Większość spędza na pracy przeważną część życia, by żyć, a owa znikoma cząstka wolności, jaka im pozostaje, napawa ich taką obawą, iż czynią, co mogą, by jej się wyzbyć co prędzej."
J. W. Goethe

Dzięki wielkie za info :) nie jestem pewien bo to było kilka lat temu i w tvp, a nie było by tak od razu po premierze kinowej (2006).

Tak czy inaczej dzięki, sprawdzę, zobaczę i porównam, na podstawie samego tylko opisu nie mam pewności ale już sobie poradzę
i kiedyś dam znać czy to jest to czego szukałem.

Witam również! :)

Awatar użytkownika

Hej szukam filmu, był bardzo bijący na głowę przekazem.

Nie pamietam jak się zwał... ale dosyć sławny gość tam sie wypowiadał taki chudy w okularkach w języku angielskim.
Często on występuje w filmach o fizyce kwantowej. Był przetłumaczony na polski.

Gość był specjalstą od fiz kwantowej opowiadał tam o eksperymentach na tzw maszynach losowych gdzie wyniku penwa
grupa ludzi sie spodziewała i sie okazywalo ze miało to bezpośredni wpływ na wynik itd około 9 minut film trwał dosyć
dawno był przetłumaczony ale nie moge znaleźć kojarzy ktoś ?

będe wdizeczny

Awatar użytkownika

to ta część tylko była po polsku przetłumaczona... ;///

What The Bleep Do We Know czesc 1/11 PL (polskie napisy)
phpBB [video]

Witajcie!
Szukam pewnego filmu dokumentalnego. Film pokroju Architektów Kontroli M. Tsariona, ale trochę inny.
W każdym razie, były tam fragmenty filmów głównie z hollywood i tłumaczenie ich oraz symboliki w nich zwartej. Film długi pnad godzinny. Pamiętam parę fragmentów, była lady gaga i obraz błyskawicy w jej płytach i to mogło znaczyć, że w dzieciństwie była przygotowywana do tej roli przez elektrowstrząsy. Był fragment, gdzie pokazywano fragment filmu z lat 50, gdzie rysowano krąg i wywoływano demony i narrator mówił, że to nie fikcja, ale rzeczywistość i tak się dzieje naprawdę. Ogólnie przsłanie filmu było takie, że to co się naprawdę dzieje jest poukrywane w filmach i superprodukcjach hollywódzkich w sprytny sposób, tak żeby inteligentny człowiek mógł to wyłapać, albo człowiek odpowiednio przeszkolony. Prawda o świecie ukryta w filmach, tak że przeciętny zjadacz chleba tego nie wyłapie.

W Architektach Kontroli też są fragmenty filmów głównie z hollywood, ale nie o ten dokument mi chodzi. Widziałem ten film dokumentalny jakieś 1,5 roku temu i zapomniałem tytuł, jakby ktoś kojarzył, co to za dokument to byłbym bardzo wdzięczny za tytuł.

Nie wiem czy to co szukasz ale może podobne?

Illuminati Przemysł Muzyczny

phpBB [video]

N....

Dzięki, to był film Iluminati, ale nie Secret Space tylko Bratesrstwo Bestii. Ilumintai 4 Braterstwo Bestii. Tylko tam nie było o Lady Gaga nic, pewnie połączyłem z kilku filmów wątki i myślałem, że to ten jeden.

Tytuł: jaki to film

teledysk co to za film z motywu teledysku
Modern Boots - In A World Of Jealousy (Galaxy Extended Version)
phpBB [video]

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

http://www.filmweb.pl/film/Odwr%C3%B3ceni+zakochani-2012-526798

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]