Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 sie 2019, 15:04

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree

Witam. Czy po niebie może lecieć samolot bez włączonych świateł ? Bo mnie tak to zastanowiło bo właśnie taki widziałem, był czarny i zostawała za nim smuga. Na flight24radar go nie było. Leciał w jednym kierunku, na godzinę 6 wg mojego położenia jak go obserwowałem. Smuga przestała po czasie zostawać, była prawie że nie widoczna, zawrócił wyprostował się na godzinę 9 i znowu zaczęła zostawać wyraźna smuga. Dość szybko to wykonał, jeszcze nie widziałem aby tak spory samolot zrobił, plus do Ziemi nie dotarł żaden dźwięk, a czekałem dłużą chwilę.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 16 cze 2013, 2:23 
VIP Member
Awatar

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Wiesz co ? Szukaj innych słuchaczy - czytaczy - Twoich wywodów. Tutaj sobie nie "pograsz" chłopcze. Po analizie masz 4 zaprzeczenia więc nie pie..dziel. To nie Ufo-forum. Tu się nie musisz wykazać. Patrz , czytaj. Rób co chcesz, ale nie pier...iel. Jeżeli zamierzasz "kombinować" to masz problem, ponieważ to nie jest forum debili. Jeżeli chcesz ogarniać trudne tematy OK. Ale nie udawaj i patrz, czytaj.

Cryptologicon pisze:
Wiesz co ? Szukaj innych słuchaczy - czytaczy - Twoich wywodów. Tutaj sobie nie "pograsz" chłopcze. Po analizie masz 4 zaprzeczenia więc nie pie..dziel. To nie Ufo-forum. Tu się nie musisz wykazać. Patrz , czytaj. Rób co chcesz, ale nie pier...iel. Jeżeli zamierzasz "kombinować" to masz problem, ponieważ to nie jest forum debili. Jeżeli chcesz ogarniać trudne tematy OK. Ale nie udawaj i patrz, czytaj.

facepalm... nie wierzysz to nie wierz.. szczerze gówno mnie to obchodzi, Pytałem o to czy samolot musi mieć włączone światła.. nie masz nic do powiedzenia na ten temat to milcz jak masz pisać brednie.

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Cryptologicon pisze:

LOL Pan niby-logiczny.

Większość chemtrails "jest robione" przez nieodwzorowane na podobnych stronach samoloty.

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

mehow pisze:
Witam. Czy po niebie może lecieć samolot bez włączonych świateł ? Bo mnie tak to zastanowiło bo właśnie taki widziałem, był czarny i zostawała za nim smuga. Na flight24radar go nie było. Leciał w jednym kierunku, na godzinę 6 wg mojego położenia jak go obserwowałem. Smuga przestała po czasie zostawać, była prawie że nie widoczna, zawrócił wyprostował się na godzinę 9 i znowu zaczęła zostawać wyraźna smuga. Dość szybko to wykonał, jeszcze nie widziałem aby tak spory samolot zrobił, plus do Ziemi nie dotarł żaden dźwięk, a czekałem dłużą chwilę.

Według opisu widziałeś samolot wojskowy albo czarno-operacyjny do rozpylania smug chemicznych.
Kwestia obserwowanego koloru samolotu zależy od kąta padania promieni słońca, zachmurzenia itp.

Te samoloty latają z wyłączonymi transponderami i światłami pozycyjnymi - w tej tematyce to norma.

Jest jeszcze szansa, że obserwowałeś imitację samolotu ale to rzadkość i mało kto w to wierzy.
Musiałbyś mocniej poczytać wątek smug chemicznych, a najlepiej samemu bardziej poobserwować niebo i to, co się na nim dzieje.

@Cryptologicon

Nie wypowiadaj się na temat, o którym nie masz pojęcia i nie strofuj innego użytkownika tylko dlatego, że opisuje zjawisko (dość typowe zresztą), którego, jak mi się wydaje, nie przyjmujesz do wiadomości, o zrozumieniu nie wspominając.

:hejka:

Awatar użytkownika

mehow pisze:
Cryptologicon pisze:

facepalm... nie wierzysz to nie wierz.. szczerze gówno mnie to obchodzi, Pytałem o to czy samolot musi mieć włączone światła.. nie masz nic do powiedzenia na ten temat to milcz jak masz pisać brednie.

Dobrze Panie @Mechow Zróbmy tak. Piszesz, że leci samolot bez świateł i Ty widzisz, że one (światła) nie są włączone, czyli jest to noc, ponieważ w ciągu dnia tego za cholerę nie da się zauważyć tym bardziej, że - (Panowie specjaliści... Swiatła lądowania włacza się ZAWSZE do startu i lądowania, wyłączamy na FL100 to wynika z procedury (."Active runway procedure")). Piszesz, że samolot był czarny, a skoro to nie był dzień, to jak wpadłeś na pomysł, że był czarny skoro czarnego w nocy nie widać ? Mam Ci jechać dalej ?

-- 16 cze 2013, 9:00 --

mehow pisze:
Smuga przestała po czasie zostawać, była prawie że nie widoczna

I to chemtrails ? I co jeszcze ? I był dzień, czy noc ?

-- 16 cze 2013, 9:02 --

MaksK pisze:
Nie wypowiadaj się na temat, o którym nie masz pojęcia i nie strofuj innego użytkownika tylko dlatego, że opisuje zjawisko (dość typowe zresztą), którego, jak mi się wydaje, nie przyjmujesz do wiadomości, o zrozumieniu nie wspominając.

Sorki, ale zdaje sie, że mam wieksze pojęcie niż myślisz. Skoro post, którego bronisz Cię nie dziwi, to nie ja mam problem.

-- 16 cze 2013, 9:06 --

thozo pisze:
Większość chemtrails "jest robione" przez nieodwzorowane na podobnych stronach samoloty.

To rzeczywiście prawda. Ciekawe jest też, że częć oprysków przybywa z zachodniej granicy, więc praktycznie nastepuje naruszenie naszej granicy powietrznej. Z tego wynika, że "nasze" pożal się Boże 'Państwo' wie o procederze.

-- 16 cze 2013, 9:26 --

thozo pisze:
LOL Pan niby-logiczny.

Wyłuszczyłem część moich racji. Dalej uważasz, że niby-logiczny ? Kolega naklikał post, żeby sobie - nie wiem - zaistnieć ? i nikt nie myśli co czyta ?.

-- 16 cze 2013, 9:36 --

mehow pisze:
Leciał w jednym kierunku, na godzinę 6 wg mojego położenia jak go obserwowałem.

Jeżeli leciał na godzinę 6-tą według Twojego położenia to go najzwyczajniej nie widziałeś, bo był dokładnie z tyłu Twojej głowy, wiec zwrotu na 9-ta też nie mogłeś widzieć. Aaa tam . Szkoda klikania. Bawcie się sami..

-- 16 cze 2013, 9:42 --

mehow pisze:
nie masz nic do powiedzenia na ten temat to milcz jak masz pisać brednie.

I tą błyskotliwą autoktytyką.... A zamilcze sobie Panie kolego jak mi się spodoba i nie Tobie - kolego - o tym decydować .
End.

Cryptologicon pisze:
Dobrze Panie @Mechow Zróbmy tak. Piszesz, że leci samolot bez świateł i Ty widzisz, że one (światła) nie są włączone, czyli jest to noc, ponieważ w ciągu dnia tego za cholerę nie da się zauważyć tym bardziej, że - (Panowie specjaliści... Swiatła lądowania włacza się ZAWSZE do startu i lądowania, wyłączamy na FL100 to wynika z procedury (."Active runway procedure")). Piszesz, że samolot był czarny, a skoro to nie był dzień, to jak wpadłeś na pomysł, że był czarny skoro czarnego w nocy nie widać ? Mam Ci jechać dalej ?

Jest godzina 3.10 rano.. Niebo jest lekko jasne, a na dworze jeszcze palą się latarnie. Także widać było doskonale czarny samolot bez żadnych mrugających świateł tym bardziej że później leciał zwykły pasażerski i było widać mrugające światła.

-- 16 cze 2013, 9:00 --
Cytuj:
mehow pisze:
Smuga przestała po czasie zostawać, była prawie że nie widoczna

I to chemtrails ? I co jeszcze ? I był dzień, czy noc ?

Smugała zanikała wtedy kiedy samolot wykonywał manewr zawracania. Nigdzie nie wspominałem o chemitrails. Tym bardziej, że smug pozostawionych przez ten pojazd po 10 minutach nie było.

Cytuj:
mehow pisze:
Leciał w jednym kierunku, na godzinę 6 wg mojego położenia jak go obserwowałem.

Jeżeli leciał na godzinę 6-tą według Twojego położenia to go najzwyczajniej nie widziałeś, bo był dokładnie z tyłu Twojej głowy, wiec zwrotu na 9-ta też nie mogłeś widzieć. Aaa tam . Szkoda klikania. Bawcie się sami..

Jesteś takim idiotą czy tylko udajesz ?
Obrazek

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Awatar użytkownika

mehow pisze:
est godzina 3.10 rano.. Niebo jest lekko jasne, a na dworze jeszcze palą się latarnie. Także widać było doskonale czarny samolot bez żadnych mrugających świateł tym bardziej że później leciał zwykły pasażerski i było widać mrugające światła.

I OK. Teraz tak.

mehow pisze:
Jesteś takim idiotą czy tylko udajesz ?

Oczywiście nie odpowiem na to pytanie chyba, ze odpowiesz mi na moje : Czy to nie prawda, że nie jesteś idiotą ? - TAK, czy NIE ?. I cobyś nie odpowiedział będzie po mojemu - TAK nie prawda, że nie jestem idiotą. NIE nie prawda, że nie jestem idiotą. Taki czy inaczej wyjdziesz na idiotę. Właśnie dlatego nie odpowiem na Twoje przygłupie pytanie.
Dobrze kończmy zagrywki. Tak czy inaczej na 6-tej samolotu nie widziałeś, a to z powodu, że kiedy podajesz godzinę w "orientacji taktycznej" zawsze traktujesz wzrok jako usytuowany na 12-tą. I żadne obrażanie mnie i rysunki nie pomogą. To wszystko. Sorki, ale to ostatnie kliki z mojej strony. Mam fajniejsze zajęcia.

"Co do smugi to faktycznie zasugerowałem się :
LOL Pan niby-logiczny.

Większość chemtrails "jest robione" przez nieodwzorowane na podobnych stronach samoloty."

Ale też nie bez powodu, bo jaki był cel Twojej informacji ?
Pozdrawiam i hej.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]