Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 sie 2019, 19:39

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Witam,mam pytanie do was;kto z was wierzy ze jest całkowicie niezależną istotą która sama wpływa i kreuje swoje życie i bierze za nie odpowiedzialnosc?Jesli na tą częśc pytania jest pozytywna odpowiedz,to dlaczego siedzicie na tym forum i napędzacie siebie i innych lękiem(mam wrazenie ze takie jest przeznaczenie tego forum bo dla nich nie wazne czy boisz sie Boga gdy nagrzeszysz czy inwazji kosmitów,jedzonko to jedzonko) :tak: Jedzonko to energia strachu,lęków,smutku,bólu,zalu,szczególnie wartosciowy jest dla nich lęk.No bo przeciez nie chodzi o pieniądze,czy bogactwa naturalne ziemi,czy o to zeby nas zdepopulowac bo nas za duzo po ziemi chodzi :P ,a kto by im dawał te jedzonko gdyby nas zdepopulowali??Wiec siedzimy i napędzamy sie lękiem na tym forum, a przeciez zadne na zewnątrz nie istnieje,wszystko jest w środku w nas(to nie łyżeczka sie zgina tylko my"Matrix").Czemu więc niektórzy siedza na tym forum i skupiają sie na zagrożeniach a nie na swoim wnętrzu??To tak z ciekawosci sie pytam :uśmiech:

wolność=OBSERWACJA SWOJEGO UMYSŁU

NIE JEST WAŻNE CO SIĘ DZIEJE NA ŚWIECIE-ważne jest to jak ty to odbierasz, jak i do czego używasz

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 25 gru 2010, 18:45 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

fioletowy słowik pisze:
Witam,mam pytanie do was;kto z was wierzy ze jest całkowicie niezależną istotą która sama wpływa i kreuje swoje życie i bierze za nie odpowiedzialnosc?Jesli na tą częśc pytania jest pozytywna odpowiedz,to dlaczego siedzicie na tym forum i napędzacie siebie i innych lękiem(mam wrazenie ze takie jest przeznaczenie tego forum bo dla nich nie wazne czy boisz sie Boga gdy nagrzeszysz czy inwazji kosmitów,jedzonko to jedzonko) :tak: Jedzonko to energia strachu,lęków,smutku,bólu,zalu,szczególnie wartosciowy jest dla nich lęk.No bo przeciez nie chodzi o pieniądze,czy bogactwa naturalne ziemi,czy o to zeby nas zdepopulowac bo nas za duzo po ziemi chodzi :P ,a kto by im dawał te jedzonko gdyby nas zdepopulowali??Wiec siedzimy i napędzamy sie lękiem na tym forum, a przeciez zadne na zewnątrz nie istnieje,wszystko jest w środku w nas(to nie łyżeczka sie zgina tylko my"Matrix").Czemu więc niektórzy siedza na tym forum i skupiają sie na zagrożeniach a nie na swoim wnętrzu??To tak z ciekawosci sie pytam :uśmiech:

twoja ciekawość jest mimo tego, co piszesz, przejawem strachu, czy lęku, jak wolisz.
To, jak zrozumiesz tekst pisany na forum, zależy od tego, co masz w głowie. Faktem jest, że słowo pisane, potrafi wpływać na emocje, jednak te / emocje/ są tylko w głowie czytającego. Czy już rozumiesz w czym rzecz ?
To, czy boisz się jakiegoś boga, zależy od twego strachu przed twoim bogiem, którego sobie wybrałeś, stworzyłeś i który jest twoja udręką.
piszesz:
"przeciez zadne na zewnątrz nie istnieje,wszystko jest w środku w nas"...
więc wytłumacz, skąd masz taka wiedzę ?
Czy ty sam, nie masz poczucia, że jesteś niezależny ? Jeśli tak, to dlaczego ? Co do tego ma obecność na forum ? Forum jest miejscem spotkania osób na odległość...czy, kiedy spotykasz ludzi na ulicy, masz taki sam dylemat ?: dlaczego oni tam są ?
Zamiast pytać po próżnicy, sam sobie odpowiedz, dlaczego tu, piszesz to, co piszesz.

fioletowy słowik pisze:
Witam,mam pytanie do was;kto z was wierzy ze jest całkowicie niezależną istotą ...
Ja już tutaj odpadam. :)

Zgadzam się z dużą częścią tego co napisałeś, ale pamiętaj że strach głównie rodzi się przed niewiadomym, więc można wiedzieć, a się nie bać.

Ignorowanie i przemilczanie zła na świecie jest przyzwalaniem, więc to forum jest dobre, by się doinformowywać i temu świadomie przeciwdziałać. :)

Cytując założyciela:
"Ignorancja naraża." :spox:

Odpowiadając na pierwszy post. David Icke z założenia nie mówi
o sprawach dla strachliwych więc każdy powinien wiedzieć
jakich tematów można się tu spodziewać.
Do pewnego stopnia tworzymy własną rzeczywistość a do pewnego
dzielimy ją kolektywnie z innymi ludźmi i istotami które również mają
własne cele i dążenia więc techniki opisywane przez Gregga Bradena
w filmie "Nauka cudów" nie załatwią za nas wszystkiego [no, może
gdyby skupiali się na tym wszyscy ludzie na całej planecie to
stworzyłoby jakąś różnicę ale to jak wiadomo nie nastąpi.]
To gra wolnej woli dla każdego pozbawiona jest z samego założenia
wszelkich zasad i zahamowań, dobro czy zło - każdemu tutaj wolno
wygrać lub przegrać nawet jeśli o tym nie wie, to też jedna z zasad.

Jeśli ludzie nie będą wiedzieć o zagrożeniach to nie znikną one
tylko dlatego, że nie będziemy o nich rozmawiać lub ignorując je.
Pierwszym krokiem do wywołania pozytywnych zmian zawsze
jest rozpoznanie zagrożeń i uzyskanie o nich tak dużej ilości
informacji jak to tylko możliwe a następnie upublicznienie ich.

A dla strachliwych ostrzeżenie - obecnie tłumaczę kolejny wykład
Michaela Heisera o Wężowych Istotach i Czuwających - Obserwatorach
w tekstach biblijnych i nie tylko, potem będzie Butch Witkowski który
jako doświadczony detektyw Wydziału Zabójstw opowiada o
zagadnieniu UFO i ludzkich okaleczeń, potem będzie "Rosyjskie Roswell"
o walkach radzieckich pilotów z UFO i rosyjskich podziemnych bazach,
a potem Dr. Karla Turner "Masquerade of Aliens."

Wszystkie powyższe skupiać się będą na działaniach negatywnych
frakcji obcych, no i oczywiście poprawię napisy również do drugiej
części Reptilian Agenda z Credo Mutwą.

Jeśli chodzi o bogów i strach przed nimi to w d...pie ich mam.
Nie wiem zresztą czego tu się bać, powinniście się cieszyć
zyskując coraz większa wiedzę o potencjalnych zagrożeniach.

A depopulacji chcą dokonać ponieważ wystarczy im do ekspolatacji
znacznie mniejsza ilość ludzi niż obecnie a sami cholernie się boją
naszej przewagi liczebnej, zwłaszcza jeśli zostanie ona połączona
ze świadomością zagrożeń i naszą chęcią do podziekowania im -
czy są to Illuminati czy Babilończycy jak można by ich nazwać,
negatywni obcy czy cokolwiek innego. Stąd ten pomysł z depopulacją,
świadomi ludzie, zwłaszcza w takiej liczbie stanowią ogromną siłę.
O ile będą mieli szansę by dowiedzieć się co się dzieje.

Wszystko oddziałuje na nas a my na wszystko Zrozumienie mechanizmu oddziaływań doprowadza do prawdziwego rozwoju czyli kreacji naszej świadomości która bywa często zagięta Odpowiedzialność nie tylko spoczywa na nas ale na całym otoczeniu Gdy człowiek zrozumie pewne sprawy, to się nie będzie bać jak ten który się zaznajomił z nimi ale nadal ich nie rozumie Wiedza nie daje uwolnienia tylko jest pożywką dla zrozumienia, dopiero to przynosi nam uwolnienie

Moje jak i każdego życie składa się z wielu wydarzeń-które mają wpływ na siebie a także na wydarzenia innych osób...
Przeżyłem początkiem roku pewnego rodzaju rozczarowanie spowodowane brakiem szacunku ze strony płci przeciwnej...Wiele dni myślałem nad tym-dlaczego i walczyłem ze złością którą próbowałem załagodzić zapoznaniem się z tematem od psychologicznej strony, wprawdzie pomogło ale złość została na jakiś czas Wtedy doszedłem do wniosku, że zło jest efektem ubocznym człowieka egzystencji Duży ból sprawia brak reakcji na zło które przywędrowało wskutek postępowania innej/innych osób Ludziom ulgę sprawia możliwość rewanżu która jest satysfakcją wskutek zadanego nam bólu...Wskutek dalszych rozmyśleń doszedłem do wniosku, że znalazłem się w takiej sytuacji w jakiej znalazło się kiedyś parę moich koleżanek W pewnym okresie życia przebywałem tylko w towarzystwie dziewczyn, parę się podkochiwało ale zawsze tłumaczyłem im że nic z tego nie będzie i często unikałem spotkań z nimi...I dotarło do mnie że sytuacje które są zainicjowane przez człowieka do niego wracają...Coś na rodzaj karmy-ale nigdy o tym nie czytałem i nie czytam Wiem, że to tylko krążenie energii-to zupełnie dla mnie wystarczyło Zrozumiałem swój wcześniejszy błąd a wtedy poczułem ulgę i coś jeszcze...Zauważyłem, że wszystko wpływa wzajemnie na siebie...Życie jakiekolwiek by nie było jest czymś pięknym i niesamowitym

Gdy przyjaciel nazwał mnie wariatem podczas przedstawiania mu tematyki NWO, parę dni później poznana osoba była pod wielkim wrażeniem tego co mówię i nie mogłem się odpędzić od jego towarzystwa-nawet z pannami nie dał pogawędzić :język:

Gdy przeżyłem moment zachwiania a raczej zapytania czy to wszystko prawda w dniu urodzin-wyszedłem w zamyśleniu na balkon i rzuciła mi się w oczy czterokolorowa chmura Gdzieś na forum widziałem, że powstaje wskutek działania HAARP

Gdy będąc zagranicą tęskniłem za towarzystwem które zostało w kraju przyjechał kumpel i powiedział; ruszaj dupę, jedziemy na imprezę :)

To właśnie piękno i swojego rodzaju oddziaływanie pomiędzy człowiekiem a światem

Cytuj:
Czemu więc niektórzy siedza na tym forum i skupiają sie na zagrożeniach a nie na swoim wnętrzu??

Niektórzy nie przychodzą tu z potrzeby...

Niesamowite zrozumienie i świadomość Mały :)

Dałeś mi świetny wniosek ze swojej historii:
Zamiast szukać sprawiedliwości w oddawaniu nienawiści lepiej nadrabiać w drugą stronę miłością.
Z tego co wiem, właśnie tą naukę przyniósł nam Chrystus m.in. sprowadzając 10 przykazań do dwóch przykazań miłości, które w sumie wydają mi się jednym.
Wikipedia pisze:
W 22 rozdziale Ewangelii wg św. Mateusza Jezus został zapytany: Nauczycielu, które przykazanie w Prawie jest największe?. Odpowiedział:
Będziesz miłował Pana Boga twego całym swoim sercem, całą swoją duszą i całym swoim umysłem. To jest największe i pierwsze przykazanie. Drugie podobne jest do niego: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego. Na tych dwóch przykazaniach opiera się całe Prawo i Prorocy. (Mt 22,37-40)
Przesłanie wydaje mi się takie:
1-Kochaj Boga Ojca - Stwórcę swego.
A w następstwie jako że Jezus mówił, że karmiąc głodnego i przyodziewając nagiego, Jego karmimy i Jego przyodziewamy i jako że każdy z nas ma w sobię iskierkę Boską:
2-Kochaj bliźniego swego jak(/i) siebie samego.

namaściak :przytul:

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Odpowiedź wygląda:nie, ale tak wspaniale podchwytliwie opisałaś problem fioletowy słowiku, niemal widzę tych wszystkich użytkowników pragnących wszem i wobec udowodnić swoją niezależność, zmobilizowani twoim postem porzucą to forum, porzucą jałowe dysputy na rzecz polepszenia jakości swego życia, na czuja, tak jak sobie to wyobrażają.
I świat stanie się lepszy!
No chyba że ich słabe umysły pełne lęku, bólu, żalu i co tam jeszcze wymieniłaś podpowiedzą im że to niskich lotów podpucha. :twisted:

No dobrze ,Inspekt ,ale ktoś wybiera z tych okoliczności i to jesteśmy my.
Słowik ,a po co Ci taka wiedza ?
Nie cieszysz się ,że możesz tu wejść i coś ciekawego przeczytać ?

Mój słaby punkt jest taki ,że za mało energii i uwagi wkładam w wybór z po śród okoliczności czyli źle mi się kieruje życiem. Nie mam natomiast żadnego problemu z utrzymywaniem swojej energii ,gdy czytam to forum.
Czytam bo lubię.
Czuję się jak najbardziej niezależny ,nawet gdy mam kłopoty to i tak nigdy nie tracę tego uczucia.
Uważam ,że czytanie informacji o wydźwięku negatywnym ,jest normalną potrzebną poszerzania świadomości.
Co do odpowiedzialności ,to każdy ją ponosi.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]