Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 28 cze 2017, 16:42

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Poszukiwacz Prawdy pisze:

Vindpust - no nie. Słowo w słowo pasuje do mojej aktualnie sytuacji. To się nazywa synchronizacja :D Ja też udaję (także tutaj na tym forum :?). Dzięki za pomoc nawet jeśli się tego nie spodziewałeś!

A tak jeszcze dopytam - ten zintegrowany nieudacznik czym się stanie?

To pasuje do sytuacji wiekszosci ludzi, tylko niewielu chce to widziec.
Ja wlasciwie jestem w trakcie pracy z nieudacznikiem. Z poprzednich doswiadczen wiem, ze jak cos zintegruje, to to przestaje mi dokuczac, pojawia sie inne nastawienie, lzejsze nastawienie.

A swoja droga to interesujace z tym nieudacznikiem, bo myslimy, ze chcemy, zeby nam sie udawalo to co robimy. A nieudacznik mowi: nie chce, zeby mi sie udalo. Chce...
Jak sie uslyszy to "chce..." to staje sie swiadomym wzorca jakim sie zyje. Staje sie swiadomym z korzysci plynacych z nieudacznictwa. Nie napisze jakie "chce" wyszlo, bo jestem ciekawa co kto uslyszy (jezeli ktos z tym zechce pracowac). Bedzie wiadomo jak kolektywne to jest.

-- 05 maja 2017, 16:45 --

Z nieudacznika stanie sie poczucie, ze zawsze sie robi dobrze. Wewnetrzny krytyk nie ma sie do czego przyczepic i jest spokojniej w ciele.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 04 maja 2017, 21:00 
VIP Member
Awatar

Dopiero teraz byłem w stanie przeczytać resztę odpowiedzi w tym temacie.
Z pewnością macie racje, ja ostatnio przeczytałem o bretarianiźmie i znowu kolejna dosyć ciekawa rzecz, raz słyszałem, że kobieta próbowała właśnie w taki sposób się odżywiać i tylko szkód sobie narobiła, no ale wiadomo, że z tym trzeba ostrożnie.
Na początku swojej drogi, jak jeszcze na Youtubie oglądałem filmy o Hawkingu i różnych teoriach spiskowych natrafiłem na kanał na Youtube pt. Aron Jasnowidz -> ma tam playliste dot. rozmów z istotami pozaziemskimi. Chciałbym zapytać się was o zdanie, co wy na ten temat sądzicie? Przypomniałem sobie o tym , bo dzisiaj zderzyłem się z teorią pustej ziemi, jako by miało istnieć kilka gatunków istnień wewnątrz Ziemi, a w centrum sztuczne słońce, no ciekawe i od razu przypomniałem sobie o Aronie, który też przytaczał swoje doświadczenia w channelingach.
Dużo jest różnych teorii , ale my zwykli ludzie nie jesteśmy w stanie ich sprawdzić. Ja to już nie wiem w co wierzyć, jakby 50% tego co przeczytałem było prawdą, to bym się nieźle zdziwił :winko:

Nie ma sensu porównywać takich rzeczy do "nieudacznika"
Skoro praktykuje coś z przekonaniem, że ma mi to pomóc, wierzę w to, budzę się i to mi nie pomaga, albo nic nie działa, to poco brnąć w temat?

-- 05 maja 2017, 23:35 --

I co z tą masonerią w końcu? https://www.tajemnice-swiata.pl/masoneria/

-- 06 maja 2017, 6:54 --

@Edit
Kiedyś już słyszałem o P.Popku , ale nie miałem okazji oglądać jego filmów, dzisiaj włączyłem jeden z nich w którym wypowiada się o Rozbickim i widać że gościu ma wiedzę.
Szkoda tylko, że wcześniej o takich ludziach się nie słyszy, tylko trzeba przebrnąć przez tą nisko-wibracyjną papkę.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

DeTry pisze:
Na początku swojej drogi, jak jeszcze na Youtubie oglądałem filmy o Hawkingu i różnych teoriach spiskowych natrafiłem na kanał na Youtube pt. Aron Jasnowidz -> ma tam playliste dot. rozmów z istotami pozaziemskimi. Chciałbym zapytać się was o zdanie, co wy na ten temat sądzicie?

Według mnie, nie warto. Ja powiem tylko jeszcze coś takiego. Praktycznie cała współczesna ezoteryką w Europie i USA(ogólnie zachodnia), wywodzi się z Teozofii/Antropozofii i ludzi jak Alice Bailey, Helena Bławatska czy Rudolfa Steiner. W bardziej ekstremalnych przypadkach masz tam jeszcze elementy myśli Aleistera Crowley'a. Do tego dochodzą elementy Ufo Kultów powstałe na przestrzeni lat 50-90, które zhybrydyzowały się z rewolucją Hipisowską. Z domieszką spirytyzmu z XIX wieku.

Jeśli znasz te materiały źródłowe. To szybko zauważysz, że reszta to po prostu kopia tych powyższych, która jest tak naprawdę reinterpretacją różnych religii i ścieżek duchowych ze wschodu. np. Hinduizmu.
Więc polecam od razu zobaczyć jak to wygląda z punktu widzenia 50 lat wstecz. I sięgnąć chociaż podstaw tych pierwotnych źródeł. Natomiast wiara, to jest jednym z elementów na którym opiera się ta manipulacja. Prawdy w tym nie będzie za dużo. Są elementy prawdy, natomiast w większości internetowa ezoteryka robi reinterpretację i tworzy remixy powyższych.

Ponieważ ta agenda ma kilka poziomów:

- Zarabianie dużych pieniędzy na naiwniakach w postaci nowych form kultów, produktów, warsztatów, książek.
- Programy kontroli umysłów, organizowane przez wojsko i służby specjalne oparte o model sekty
- Inżynieria społeczna i przemycania ideologii i które wpasowują się w trendy polityczne np. The Thrive, czy Zeitgest Movement, za którymi kryje się lewicowe idee neo-marksistów.
- Gra wywiadów kształtująca opinie publiczną na bazie myśli ezoterycznej np. Putin - Pracownik światła(anty-NWO)
- Reanimacja starożytnych misteriów czarno magicznych w nowej kolorowej oprawie.
- Forma mistyfikacji i tworzenie wody na młyn, szumu informacyjnego, by ludzi zająć i zniechęcić do szukania prawdy. Bazując na postawach jak np. Konformizm, wspieranie się pseudonauką z tabloidów.
- Programy PsyOS polegające na ogłupianiu i niszczenia logicznej integralności postrzegania rzeczywistości (Płaska Ziemia, Niebocentryzm, Keshe)
- Forma mistyfikacji na poziomie duchowym (channelingi, przekazy, nauki, wizje)

I jeszcze wiele innych, które się razem przenikają. Dlatego osobiście radził bym znacząco ograniczyć słowo 'wiara' które odnosi się do świata zewnętrznego.

Mam nadzieję że to co napisałeś, nie tyczy się Z. Popko?
Pod takim kątem nie patrzyłem na to, ale z pewnością masz racje @levibc - super , że jesteś w stanie się takimi poglądami dzielić, bo to tylko otwiera umysł.
Teraz dosyć wiarygodnym źródłem informacji dla mnie , stał się Zbigniew Popko. Z tego co pamiętam, to jest chyba temat na tym forum poświęcony jego osobie, ale jeszcze go nie przestudiowałem.
Myślę, że jednak mówi prawdę, a raczej chciałbym żeby tak było, bo to dosyć logiczne. Jak dotąd obejrzałem 2 materiały jego produkcji w których krytykuje Rozbickiego , a ten z kolei jakoby miał napędzać tą całą ezoterykę i w to co m.in ja jeszcze niedawno wierzyłem...
Nie to żeby mi było śpieszno do grobu, ale jestem ciekaw, co z tą moją duszą się stanie, czy tak jak mówił Popko, zostanie ona wykorzystana do ładowania innych, czy to moje "przebudzenie" już "coś tam" znaczy hehe...
Na prawdę to jest dla mnie ciekawe, ale nie chciałbym zaczynać od zera, bo jednak gdybym pamiętał, że taki "ja" istniał na Ziemi, to pewnie mógłbym ocenić jak daleko zaszedłem w tym rozumowaniu - polepszyła się sytuacja czy wręcz odwrotnie.
Takie tam moje płytkie przemyślenia, no ale czas pokaże :z jęzorem:
A co Ty na ten temat sądzisz @levibc ?
@edit
Czyżby kolejna ściema ? http://wolna-polska.pl/wiadomosci/human ... ej-2017-05 :hmmm: :hmmm:

-- 07 maja 2017, 0:37 --

Nie wiem czemu dar66 tak go krytykował w innym temacie. Ten be tamten be , fałsz fałsz fałsz. A jak przychodzi napisać coś od siebie to głowa w piasek ...
To w co w takim razie wierzyć, w baba jage? czy strzelić sobie raz a porządnie a z wiatrówki w głowę i obudzić się w raju :hmmm: :hmmm: :spoko: to tak w formie żartu...

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

levibc pisze:
- Inżynieria społeczna i przemycania ideologii i które wpasowują się w trendy polityczne np. The Thrive, czy Zeitgest Movement, za którymi kryje się lewicowe idee neo-marksistów.

Jak to czyżby te filmy które wydają się czymś wartościowym co odkłamują rzeczywistość, to tak na prawdę na głębszym poziomie też były kontrolowaną dezinformacją ??

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

klesk88 pisze:
Jak to czyżby te filmy które wydają się czymś wartościowym co odkłamują rzeczywistość, to tak na prawdę na głębszym poziomie też były kontrolowaną dezinformacją ??

Ty mi powiedz. Film jest tak naprawdę kryto neomarksizmem, w którym masz idee typu świat bez pieniędzy, świat bez ubóstwa, świat bez głodu i korporacjonizmu. To wszystko prezentowane jest oczywiście jako pewna forma liberalizmu. W filmie masz wszystko, jest tam o GMO, 9/11, szczepionkach, UFO, NWO i systemie bankowym. Wszystko jest oczywiście przyprawione solidną domieszką New Agowej ideologii i ezoterycznych technologii w stylu mitycznej Torusowej energii jako blueprintu rzeczywistości i panaceum na każde zło, i innych pseudonaukowych kwantowych głupot.

W Praktyce film miał gigantyczne finansowanie i reklamę rzędu kilkunastu milionów. Potężną akcje marketingowa oraz został przetłumaczony na kilkanaście języków. Głównym producentem i frontmanem który w nim występuje jest Foster Gamble spadkobierca międzynarodowego wielomiliardowego giganta farmaceutycznego Procter & Gamble. Który zajmuje się i badaniami nad GMO, Eugeniką, Trans-humanizmem, testami chemii na zwierzętach, produkcją leków na raka do chemioterapii, produkcją baterii i akumulatorów, kosmetyków... ta lista nie ma końca, P&G na liście Forbsa jest na #17 miejscu jednych z najpotężniejszych korporacji w Stanach. Wiele osób które w nim występowały, oficjalnie zdystansowało się do tego co jest w nim pokazane. A Kolesie z NASA albo z Sił Powietrznych pieprzących o UFO, mam rozumieć, ze znaleźli się tam przez przypadek ? Mam mówić dalej ? Bo na każdy z tych filmów można by napisać 20 stronicowanie opracowanie, co jest z nim źle, jaka jest jego agenda i jakie pieniądze za nim stoją.

Zaręczam ci, że to samo jest z filmami np typu:

- What the Bleep Do We Know
- What the Bleep!? Down the Rabbit Hole.

Filmów z których ludzie uczą się Fizyki kwantowej sic! Które są tak naprawdę produkcją i reklamą sekty "Ramtha's School of Enlightenment" - gadziego nosiciela pani J.Z. Knight

To samo tyczy się filmów jak Ancient Aliens (Z teoriami Sitchina), Wszechświat z Morganem Freemanem, programów z Michio Kaku, Brainniac, programów z Stephenem Hawkingiem, Billem Ney, Neil Degrasse Tysonem(mimo, że tego lubię). Puszczanych na Discovery Channel, National Geographic itp. Programowanie, Inżynieria społeczna i ogłupianie korzystając nie rzadko z gotowe bazy światopoglądowej Ezo/New Age. Co oczywiście stanowi dla wielu osób walidacje(tych co ponoć nie oglądają TV), bo skoro puszczają Discovery Channel to można wysnuć przesłankę, że ludzie się budzą, albo idzie zmiana, nowe, free energy w każdym domu etc. Nic bardziej mylnego, szkoda gadać.

Cytuj:
Czyżby kolejna ściema ? http://wolna-polska.pl/wiadomosci/human ... ej-2017-05

Artykuł jest tak absurdalny, że nawet nie chce tego komentować. Sprawdź źródło i linki w artykule.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

levibc pisze:
Film jest tak naprawdę kryto neomarksizmem, w którym masz idee typu świat bez pieniędzy, świat bez ubóstwa, świat bez głodu i korporacjonizmu.

Moim zdaniem taka wizja świata nie musi od razu oznaczać, że mamy do czynienia z krypto neomarksizmem, aczkolwiek pod jednym, istotnym warunkiem: iż stan ten ludzie będą w stanie osiągnąć bez "pomocy" czy też ingerencji "opiekuńczego państwa". Mówiąc inaczej, można to nazwać anarcho-kapitalizmem. Pieniądz można np. zastąpić handlem wymiennym:towar za usługę, usługa za towar, towar za towar, usługa za usługę. Oczywiście trzeba też mieć na względzie czynnik ludzki, co z kolei podkreśla Krzysztof Karoń w swoich wykładach, krytykując np. libertarianizm/anarchokapitalizm. I to jest moim zdaniem największym problemem. Najpierw powinna nastąpić zmiana systemu w "głowie", a dopiero później na zewnątrz.

levibc pisze:
To samo tyczy się filmów jak Ancient Aliens (Z teoriami Sitchina), Wszechświat z Morganem Freemanem, programów z Michio Kaku, Brainniac, programów z Stephenem Hawkingiem, Billem Ney, Neil Degrasse Tysonem(mimo, że tego lubię).

W tym przypadku trzeba być na prawdę bardzo uważnym oraz krytycznym. Nie zaszkodzi tego obejrzeć, aczkolwiek nasza "zapora ogniowa" musi być ustawiona na najwyższym poziomie. To niestety wymaga posiadania pewnego poziomu wiedzy, a wiem z własnego doświadczenia, że z tym bywa różnie. Człowiekiem renesansu jest się do pewnego czasu oraz poziomu.

Pozdrawiam,
ZORRO

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

DeTry pisze:
Nie to żeby mi było śpieszno do grobu, ale jestem ciekaw, co z tą moją duszą się stanie, czy tak jak mówił Popko, zostanie ona wykorzystana do ładowania innych, czy to moje "przebudzenie" już "coś tam" znaczy hehe...
Na prawdę to jest dla mnie ciekawe, ale nie chciałbym zaczynać od zera, bo jednak gdybym pamiętał, że taki "ja" istniał na Ziemi, to pewnie mógłbym ocenić jak daleko zaszedłem w tym rozumowaniu - polepszyła się sytuacja czy wręcz odwrotnie.

Nie podchwyciłeś przypadkiem sugestii o straceniu dusz, które się nie przebudzą- czyli prymitywnej manipulacji bazującej na tak niskich emocjach jak strach? Ja wyrzuciłbym taki pogląd jak najszybciej do pudełka w umyśle z napisem 'bezużyteczne, a wręcz szkodliwe' Przecież to są de facto tylko spekulacje, a na głębszym poziomie jest to perfidna manipulacja.
Wpadłem kiedyś w pełno takich wnyków i przez długi czas się nie potrafiłem z nich oswobodzić. Im więcej takich teorii w głowie tym bardziej ograniczona percepcja człowieka, bo zawsze patrzysz przez jakieś zniekształcające świat soczewki, a prawdziwe życie ucieka przed oczami. Czy to jest prawda? Z jednej strony można by się upierać, że doświadczenie jest najprawdziwszą rzeczą, bo to w końcu nasze przeżycie i przecież jest dla nas realne- no patrz, przeżyłem to!
Ale percepcja tak na prawdę (a chociaż takie coś rozważam jako najbardziej prawdopodobną opcję :lol: ) jest w mniejszym lub większym stopniu zniekształceniem rzeczywistości- w jakim? To już zależy od jednostki.
Ładnie to zobrazował Mark Passio w jednym ze swoim filmików.
Mówił coś w stylu: prawda jest obiektywna. Percepcja to 'widzenie przez' (per ceive z łaciny, o ile dobrze pamiętam). Jak zobrazujesz sobie percepcję jako sinusoidę- to im częściej będzie się ona przecinać z osią prawdy- tym większą świadomością dysponujesz.

Między innymi dlatego sądzę, że wiedza potrafi być szkodliwa- bo im więcej grzebiemy załóżmy w takiej ezoteryce- tym bardziej możemy sobie zniekształcić percepcję (no chyba, że ktoś ma idealnie działające filtry informacji i kwestionuje każdą informację, weryfikuje ją na podstawie własnych przeżyć i przeprowadza taką weryfikację zachowując mindset totalnego sceptyka, przez co nie patrzy życzeniowo na to co chce zweryfikować. Ludzie z tego samego zestawu informacji, potrafią wyciągnąć dwa kompletnie przeciwstawne wnioski i jest to uwarunkowane tylko i wyłącznie przez to jakie zdanie sobie wstępnie wyrobią na dany temat ;) )

"Im gorsze człowiek ma zdanie o otaczającym go świecie, tym gorszy świat ten dla niego się staje. Im bardziej martwi się niepowodzeniami, tym chętniej nadchodzą kolejne. Jak krzykniesz – tak Ci echo odpowie."
Zeland

DeTry pisze:
Myślę, że jednak mówi prawdę, a raczej chciałbym żeby tak było, bo to dosyć logiczne. Jak dotąd obejrzałem 2 materiały jego produkcji w których krytykuje Rozbickiego , a ten z kolei jakoby miał napędzać tą całą ezoterykę i w to co m.in ja jeszcze niedawno wierzyłem...

Moje doświadczenia mówią mi, że mózg z ponakładanymi filtrami w postaci poglądów, przekonań postrzega świat jak w krzywym zwierciadle. Dostaniesz 1000 dowodów na prawdziwość danego poglądu, jeśli tylko będziesz w niego prawdziwie wierzył. Można to podciągnąć pod psychologiczny 'efekt potwierdzenia', Zeland pisał o tym z kolei jako o 'negatywnym slajdzie'.

Wzbudź w człowieku strach- potem zaoferuj mu rozwiązanie na ten strach-> dla mnie to idealny sposób na zmanipulowanie człowieka. To samo robi kościół katolicki, tylko w trochę innej formie- wzbudź w człowieku poczucie winy, a potem będzie przychodził z powinności do ludzi ofiarujących mu trochę ulgi w cierpieniu. które sam (jako kościół) im wmówił i napychał koszyczki z ofiarą złotóweczkami.

DeTry pisze:
Mam nadzieję że to co napisałeś, nie tyczy się Z. Popko?

Ja zadałbym sobie pytanie. Dlaczego mam taką nadzieję? Czym to jest spowodowane? Jaka emocja tym kieruje? ;)

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Moim zdaniem taka wizja świata nie musi od razu oznaczać, że mamy do czynienia z krypto neomarksizmem, aczkolwiek pod jednym, istotnym warunkiem: iż stan ten ludzie będą w stanie osiągnąć bez "pomocy" czy też ingerencji "opiekuńczego państwa". Mówiąc inaczej, można to nazwać anarcho-kapitalizmem. Pieniądz można np. zastąpić handlem wymiennym:towar za usługę, usługa za towar, towar za towar, usługa za usługę. Oczywiście trzeba też mieć na względzie czynnik ludzki, co z kolei podkreśla Krzysztof Karoń w swoich wykładach, krytykując np. libertarianizm/anarchokapitalizm. I to jest moim zdaniem największym problemem. Najpierw powinna nastąpić zmiana systemu w "głowie", a dopiero później na zewnątrz.

Dokładnie i wiele osób się na to łapie, to jest punkt zaczepienia i lep na ofiarę - alternatywny system społeczno-ekonomiczny. Tylko właśnie w tym sęk. To jest jeden z rdzeni tego kłamstwa i idei jaka za tym stoi. Społeczeństwo które miało by być anarcho-kapitalistyczne z zredukowaną strukturą hierarchii społecznej, wymaga od ludzi ekstremalnego ogarnięcia, olbrzymiej wiedzy i dojrzałości. Tymczasem w tych filmach przedstawia się idee ezoteryki i bzdurne kwantowe torusy jako święte Grale, mające zastąpić potrzebę istnienia "opiekuńczego państwa" Bo przecież my "ezo" jesteśmy już tacy wspaniali, że sobie poradzimy, razem z naszymi mistycznymi ezo mocami, super ezo moralnością i kosmiczną Plejadiańską technologią rodem z Fundacji Keshe. Ewentualnie kochającymi braćmi z kosmosu, którzy nam te Torusy wręcz podtykają pod nos :drugged: Seriously ?
Tylko, że te założenia oparte są na kłamstwie. To próba zaimplementowania ideologii w głowach osób w oparciu o fikcyjne założenia, których elementami są pycha, arogancja i ezoteryczny system wierzeń który w większości opiera się o manipulacje. To oczywiście idzie ramię w ramię z agenda ogłupiania, by można było coraz łatwiej przepychać te absurdalne założenia oraz by ludzie nie kapnęli się czym to jest.

Bardzo podobne wytyczne miał Komunizm, utworzenie społeczeństwa pozbawionego ucisku i wyzysku klasowego, sprawiedliwy podział dóbr, no po prostu utopia. To jest przecież to samo. Tylko, że wcześniej wprowadzono go siłą. A teraz dzięki manipulacji i przyzwoleniu ludzi odbywa się to po dobroci i na skalę globalną niczym w Nowym wspaniałym świecie Aldousa Huxleya

Osobiście tego typu filmy traktuję jako propagandową sztukę, coś na wzór neo socrealizmu albo nworealizmu
Obrazek

A ja dalej zastanawiam się co jest po śmierci

-- 07 maja 2017, 17:30 --

Widzę że ktoś skasował post, ale po to jest forum drogi przybyszu, okiełznaj lepiej swe emocje i :winko:

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

DeTry pisze:

A nie szkoda Tobie na to czasu? Ale skoro tak nalegasz i jesteś niecierpliwy, oto rozwiązanie zagadki. Oczywiście jest to jedynie teoria jedna z wielu, aczkolwiek do mnie przemawiająca:
1. Najpierw zapadniesz w świadomy sen, który będzie się Tobie wydawał wiecznością. To takie spowolnienie czasu jak w filmie "Incepcja". Będzie to spowodowane uwolnieniem dużych dawek DMT.
2. Kiedy Twoje ciało stanie się martwe, Twoja świadomość nie umrze, bo w przyrodzie nic przecież nie ginie. Na 99.9 % powrócisz tutaj, aby od nowa zacząć grę.

Czy to Ciebie zadowala? Mnie tak, dlatego śpię spokojnie Mruga

Pozdrawiam,
ZORRO

A dlaczego miałbym powracać tutaj, może wolałbym odrodzić się gdzie indziej, a co najmniej nie tracąc wspomnień. W końcu co czułeś przed urodzeniem? nic. Kto wie, może już doszło do kasacji pamięci..

No dobra, skoro powydziela się trochę DMT to chyba będę szczęśliwy hehe :cwaniak:

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

DeTry pisze:

W moim odczuciu jeśli nie akceptujesz tego stanu fizycznego ciała jako"śmierci "z wszystkimi przesłankami jakie dostarczają nam religie, to czy nie zastanawiałeś się nigdy nad tym , że skoro jesteśmy energią więc nie możemy umrzeć MY jako dusza (świadomość ) ?

Energii nie można zniszczyć , ona się tylko zmienia. Skoro jesteśmy fraktalem atomu, wszechświata , to nie możemy tak po prostu zniknąć.
Budowa komórek, człowieka, planety,atomów jest podobna i opiera się na tych samych liczbach określonych w ciągu Fibonacciego czy też świętej /złotej geometrii

Podczas gdy nasza świadomość opuszcza ciało to "inne "świadomości /byty powinny w tej ceremonii uczestniczyć .
Jeśli zobaczysz ciało zmarłego to ono jest PUSTE, nie ma duszy

Co do duszy, to ma swoje warstewki , możesz dostrajać zakresy jak w odbiorniku radiowym i możesz próbować te zakresy także zmieniać według swojego wewnętrznego dobra . Im idziesz "wyżej " w tych swoich pasmach dostrajania tym bliżej źródła .

Co sądzicie na temat teorii pustej Ziemi? Ostatnio obejrzałem 3 filmy na yt produkcji Piotra Pola, który opowiada o tym.
1. http://www.dailymotion.com/video/x28w89 ... 1-3_school
2. http://www.dailymotion.com/video/x2913u ... 2-3_school
3. http://www.dailymotion.com/video/x2952m ... 3-3_school

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Przeczytałem 2 części "Pradawna tajemnica kwiatu życia" Drunvalo i średnie mam odczucie. Mega opornie mi to szło, chyba z 2 miesiące odkładalem na później, powiem Wam mam mieszane uczucia. Święta Geometria super, ciężko w nią nie wierzyć, ale gdy zaczęło się o kosmitach, aniolach itp to od razu zapaliła się lampka ostrzegawcza. Zamówiłem już szkole zrozumienia i bogowie edenu, czuje ze tutaj będzie ciekawiej. Co do mnie to przyznam się szczerze dużo myślałem ostatnio i cała ezoteryka, oświecenie to po prostu młyn/szambo, straciłem już zainteresowanie do tego. Forum nie zliczona ilość a każde mówi co innego. Energię, samoleczenie, medytacje to na razie jednak nie dla mnie, może jestem jeszcze nie dojrzały... Nie wiem. Wystarczy wejść na filmik takiego Popko żeby się dowiedzieć że dzieki jego kursowi w chwilę nauczycie się samoleczenie, widzenia przyszłości i ciskania fireballami bo opracował on taki wspaniały system dzięki któremu w kilka dni zdobędziecie wiedzę które starożytni zdobywali w setki lat! Genialne! Tak samo jak nauczycielka w podstawówce zarabiająca średnią krajową uczyła nas jak zostać milionerem. Ręce opadają. Zauważyłem że ostatnio również popularna staje się święta Medycyna. Przecpany margines nie jest już ćpunem z rynsztoku, tylko wybrańcem który ma święte wizję :). Nie wrzucam oczywiscie wszystkich do jednego worka. Godzinami można mówić. Ale na wegetarianizm przeszedłem i szacunek do Natury nabralem. Kupiłem też motocykl, coś pięknego, nie chodzi o to że to rzecz materialna, ale wolność, swobodę, wiatr we włosach. Ci co jeżdżą zrozumieją. Polecam :). ( a może to po prostu odskocznia od braku drugiej połówki która wciąż pozostaje w strefie marzeń). Pozdrawiam :twisted:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC [letni]