Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 20 sie 2018, 11:21

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Witajcie, ostatnio natknąłem się na ciekawe informacje o ludziach, którzy po amnezji władali innymi językami, a nawet czasem wieloma. Specjaliści tłumaczą, że taka osoba uczyła się tego języka ale w podświadomości umiała go całego, nawet o tym nie wiedząc.

Co sądzicie na ten temat?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 26 maja 2017, 12:32 
VIP Member
Awatar

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

W internecie masz dostęp do pakietów językowych- do jakiegoś powiedzmy systemu operacyjnego lub programu. Masz neta, to pobierasz i twój system już umie "gadać" 100 językami.

A teraz to przyrównaj to do mózgu( no nie do końca tylko mózgu ale wiadomo o co chodzi) jako kompa gdzie wgrany jest jakis tam system operacyjny- nie lepiej niż Win95( ale zawsze coś) - gdzie masz choćby przez chwilę dostęp do pola informacyjnego- rożnych poziomów kosmicznego pola informacyjnego, coś tam "zaskoczy" mniej lub bardziej przypadkowo i już umiet gawarit pa ruski, czy Chiński ... Swoją drogą- Napewno są już technologie wgrywania języka czy innych danych do mózgu.

Inna możliwość- odblokowanie "pakietu językowego" z tego co już tam ktoś zaczerpnął na wewnętrzny genetyczny nośnik, czy po przodkach, czy z innych żyć.

Żadnej magii w tym nie ma.

Angel, to weź mi daj linka do angielskiego na poziomie C2
A tak na poważnie to skąd bierzesz te bujne wyobrażenia :D?
Rozumiem - różne przypuszczenia, co jest po śmierci, ale żeby taka technologia istniała to jest niemożliwe raczej.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

DeTry pisze:
Angel, to weź mi daj linka do angielskiego na poziomie C2
A tak na poważnie to skąd bierzesz te bujne wyobrażenia :D?
Rozumiem - różne przypuszczenia, co jest po śmierci, ale żeby taka technologia istniała to jest niemożliwe raczej.

Az mi sie cisna na usta slowa mojego bylego nauczyciela:
"Fantazji/wyobrazni nie ma.
Wszystko to co nazywamy fantazja -jest.
To czego nie ma- zostanie stworzone."

Sami siebie ograniczamy wierzac, ze cos jest niemozliwe.
Po co wierzyc w niemozliwe, jak mozna sobie podsunac mysl, ze wszystko jest mozliwe...

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Witam;My ludzie żyjemy otoczeni wiedzą,to tak jak małe dziecko które znalazło się w olbrzymiej bibliotece pełnej mądrych książek.Co z tego może wynieść -nauczyć - poznać te dziecko? A no nie wiele.My dorośli mamy założone blokadę, niby wiedza jest ;ale dla nas jest nie dostępna.Powód -totalny niedorozwój naszego umysłu i stanu ducha.Zdarza też się jakaś niedoróbka,błąd w konstrukcji człowieka.No i wtedy dany człowiek może rozmawiać w kilku językach.Ja osobiście uważam że w zakładaniu blokad na ludzi przoduje nasz kościół katolicki .W celu łatwiejszego sterowania nami.Nie zawsze to się udaje w 100%. Wtedy powstaje wyłom,i człowiek zaczyna inaczej myśleć,inaczej widzieć,inaczej się zachowywać. Ostatnie czasy namnożyło się takich przypadków. I powstał efekt który widzimy.To było jest i będzie tak długo jak istnieją ludzie.Na ten przykład ,weźmy naukowiec -wizjoner,wymyśla rzeczy które dopiero nastąpią.Czy na pewno wymyśla ?Czy zajrzał do [ biblioteki ]. I wszystko zobaczył. Ludzie wciąż są otoczeni wysokim murem .A co jest po za nim? Pozdrawiam. :pisze:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]