Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 gru 2019, 21:47

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Ponieważ jest to:

A. Nowość
B. Wiadomość także do Was
C. wreszcie, od dziś tzn 26 grudnia po polsku, dla i do Polaków

phpBB [video]

Ostatnio zmieniony 26 gru 2010, 20:45 przez germanwatcher, łącznie zmieniany 2 razy

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 26 gru 2010, 18:07 
VIP Member
Awatar

Kolejna próba manipulacji.
Do tego przedstawiona w formie prania mózgu "dziadkom" kupującym wełniane kołdry i poduszki. Do tego ten hipnotyzujacy podklad muzyczny. :bangheadwall:

Wolna wola jest naszą bronią, czy też bezpieczeństwem "oni" dobrze o tym wiedzą dlatego w taki słodki sposób próbują sprzedać swój podstepny plan zawladnięcia naszą energią.
Zadna nacja z różnych wszechswiatów powyżej 6D, nigdy, przenigdy nie bedzie próbowala manipulować bytami szanując ich suwerenną wole istnienia.

Pozdrawiam

irina pisze:

I mowi to zaawansowana lykaczka transomowy w jezyku uzulskim ? Dobre :lol:

yaphoto pisze:

I mowi to zaawansowana lykaczka transomowy w jezyku uzulskim ? Dobre :lol:

:spoko: :lol:

"Jest nieważne kim jest ten, który przedstawił to przesłanie dla was. Ma on pozostać anonimowy..."

Dziękuję za rozmowę. Dalej nie oglądam. Nie bardzo mam zaufanie do kolesi mówiących z przyczajki, szkoda moich następnych 30 minut. Nie jest to wiadomość dla mnie. :hejka:

Awatar użytkownika

irina pisze:
Do tego przedstawiona w formie prania mózgu "dziadkom" kupującym wełniane kołdry i poduszki. Do tego ten hipnotyzujacy podklad muzyczny. :bangheadwall:

No pewnie, podklad a la STAR WARS, albo jakies techno bardziej pasuje do tego rodzaju intymnych pytan.

irina pisze:
"oni" dobrze o tym wiedzą dlatego w taki słodki sposób próbują sprzedać swój podstepny plan zawladnięcia naszą energią.

Pytanie od nich jest proste: czy chcesz ich zobaczyć czy nie.

irina pisze:
Zadna nacja z różnych wszechswiatów powyżej 6D, nigdy, przenigdy nie bedzie próbowala manipulować bytami szanując ich suwerenną wole istnienia.

He??? 6D??? Nie wiem skad masz te info. :D

Manipulacja bytami - to jest chyba to, co juz z Toba zrobiono Irina.
A 3D jest dla ciebie skrojone i leży na Tobie jak ulał. :spoko:

rym74 pisze:
"Nie bardzo mam zaufanie do kolesi mówiących z przyczajki, szkoda moich następnych 30 minut.

Ja tez moglbym nie miec zaufania do kolesi "mówiacych z przyczajki" ukrywajacych sie pod pseudo "rym74". Rozumiesz co mam na mysli? :D

Provost and Judge * 7th Degree

to jest takie dosyc zabawne , ze te negatywne byty nigdy sie mnie nie zapytaly czy chce zeby rzadzily ta planeta , czy chce zeby mi sie pokazywaly i w jakich okolicznosciach , czy mam ochote kopac zloto dla ich oswieceniowych potrzeb .. natomiast te musza O.o
łaj : O

rym74 pisze:
"Jest nieważne kim jest ten, który przedstawił to przesłanie dla was. Ma on pozostać anonimowy..."

Dziękuję za rozmowę. Dalej nie oglądam.

Oglądaj dalej - warto...

Cytuj:
"JAK BRZMU PYTANIE KTORE WAM ZADAJEMY?"
"Czy chcecie abyśmy się wam ukazali"

Nie powiemy wam kim jesteśmy ale wy zdecydujcie czy chcecie byśmy się ujawnili. :king:

Demony z innych wymiarów, podajace się za przychylnych ludzkości mieszkańców innych planet, nie moga nic zrobić póki sami ich nie zaprosimy - prawo wolnej woli obowiazuje również i je i nie mogą dobrać nam się do tyłków jeżeli na to nie pozwolimy. Oczywiście, że kłamią, zwodzą i kombinuja na wszelkie sposoby żeby nas zwieść. Idzie im póki co wyśmienicie...

W spirytyźmie używa się dwóch terminów: ewokacja i inwokacja. Inwokacja pozwala na przejęcie naszej istoty przez demoniczny byt - to przejawia się dziś jako uwielbiany przez wielu channeling a ewokacja zaprasza demona by objawil się na zewnątrz, bęz opętania nas samych - do tego zachęcają filmiki jak ten.

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Witam

:buja: bardzo pozytywny przekaz i mam jakieś intuicyjne przeczucie, że to jest przekaz od istot z Plejad, szczególnie kiedy mówią o tym , że już wcześniej zaproponowali nam kiedyś pomoc, którą odrzuciliśmy, bo chcieliśmy podtrzymywać stary system zarządzania.
Dlatego dziwię się powyższym wypowiedziom. Nawet jeśli to Fake to i tak zawiera b.pozytywne przesłanie i na poziomie jednostki każdy w końcu może podjąć decyzje czy chce takich zmian czy nie???
Przecież sami wiemy, że bez przeciw wagi dla negatywnych istot, zrobią i robią (elity) z nami co chcą. Każdy to już doświadcza na jakimś poziomie jestestwa.
Poza tym, nic nie tracicie, skoro proszą - poproście a będzie wam dane.

Ja przesłuchałem całe 29 minut nagrania i wydaję się to pozytywnym przesłaniem. Dziś zamierzam sprawdzić to jeszcze wahadłem czy nie jest to oszustwo ze strony elit rządzących.
:spoko:

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Witam
Dla mnie też jest to pozytywne przesłanie :)
Zapoznaje się też ze źródłem tego przekazu i jak dla mnie jest wiele pozytywnych wpisów na tej stronie http://wolnaplaneta.pl/terra/
Osobiście nie mogę się doczekać kiedy nastąpi pokój na ZIEMI
Życzę więcej wiary co dla niektórych :hi hi:
Pozdrawiam

Awatar użytkownika

Trzecia Partia, Piąta Kolumna: Adolf powraca :haha: :haha: :haha:

Entered Apprentice * 1st Degree

Popularne : truizmy, slogany i hasła.
Do tego opakowane w nastrojową muzyczkę.
Nic nowego, bełkot serwowany od dziesięcioleci, różnica taka że na dziś już multimedialnie + internet.
Może niech Niemcy pozostaną pryz produkcji BMW ? :D

To już kiedyś było, 3-4 lata temu. Tylko wtedy tekst był dużo prymitywniejszy. Obecna wersja jest bardziej dopracowana.

germanwatcher pisze:

rym74 pisze:
"Nie bardzo mam zaufanie do kolesi mówiących z przyczajki, szkoda moich następnych 30 minut.

Ja tez moglbym nie miec zaufania do kolesi "mówiacych z przyczajki" ukrywajacych sie pod pseudo "rym74". Rozumiesz co mam na mysli? :D

Rozumiem, dlatego ja jeśli pragnę nawiązać z kimś rzeczywistą więź, mam dobre intencje i chcę być przyjacielski -staram się być dla danej osoby jak najbardziej przejrzysty, nie ukrywam się a przede wszystkim się przedstawiam, co najmniej z imienia, po prostu jestem prawdziwy. A także rozmawiam na zasadzie partnerstwa jak równy z równym. A nie - błagaj mnie, zdecyduj, zrób tak i tak, zależy od ciebie to wtedy może ci się pokażę i powiem jak mam na imię. To jest przemawianie z pozycji wyższości. Mówi się, że bardzo ważne jest pierwsze wrażenie przy spotkaniu człowieka i jest to prawda. Sorry, ale ten koleś przemawiający na tym filmie swoim pierwszym zdaniem zrobił na mnie odpychające wrażenie i dlatego podziękowałem mu za dalsze wysłuchiwanie "truizmów, sloganów i haseł" jak zauważył niejaki Hobart...

Hyhyh. Kolejny zbuk, tyle że bez naćpanego lowelasa w szlafroku ze zdjęciami "miszczów" przypiętych do regaliku z ikei za pleckami.
Generalnie "piar" lepszy. Coś na poziomie Anny z V. Lepkie słówka, na kilometr podszyte nieczystymi intencjami. Słowa, które sobie przeczą. Oglądane bez bez emocji, bez słodkopierdzącego zadęcia czytelne jak na dłoni.
Przesłanie od przedstawiciela pozaziemskiej cywilizacji. A której ja się pytam ? I na wstępie już nieczyste zagranie pod tytułem zmieńcie świat, zdecydujcie, wpuście nas choć nie macie pojęcia kim jesteśmy, bo jak nie to kicha - nie wpuścicie nie zmienicie. Rozumiem, że wszyscy Wy którzy przyklaskujecie, wpuszczacie każdego nieznajomego do mieszkania podjecie mu kapcie i częstujecie herbatą. Bo po co pytać kim jest, skoro z góry zastrzegł, że się nie przedstawi. Żeby chociaż to piwo wypił, którego nawarzył ale nie, bo odpowiedzialności też nie poniesie nawet jak się wrąbie w buciorach i na zaproszenie. Wykpi, że sami zaprosiliśmy. Jaka wolna wola? Łyknąłeś, to cierp. Wolna wola, to świadomość władzy nad samym sobą, a nie możliwość wyboru miedzy mniejszym czy większym złem, które nam się serwuje w ramach kłamliwego "piaru". Sam fakt stawiania przed wyborem jest ograniczaniem wyboru, jak i pogwałceniem prawa wolnej woli. Tym bardziej ustawianie jednostki w skali opozycji do wyboru ludzkości. Generalnie zdanie do którego się odniosłam rozbawiło mnie samo w sobie, bo to oksymoron i przykład prymitywnej manipulacji: "przyjmijcie to przesłanie jako wybór ludzkości całego świata (którego? :shock: ), a waszą odpowiedź jako oddanie swojego głosu w tym wyborze. Jakiego głosu ja się pytam, skoro ludzkość dokonała wyboru już na wstępie zdania :lol:
Generalnie od takich kwiatków aż się w tym przesłaniu roi. Rozbawił mnie tekst o fałszywych prorokach i trzeciej kolumnie. Oni zaczyn się są czwartą i chcieli by się wysunąć na prowadzenie w wyścigu po swój kawałek mielonki :lol:

Grand Elect Mason * 14th Degree

nic nowego jak dla mnie,
kolejne ciekawe przesłanie - emocjonalnych kilka reakcji upewnia, że jeszcze długa droga przed nami do poznania PRAWDY
mały umysł mocno pracuje - znak rozpoznawczy: agresja (może być w formie szyderstwa)
z tego poziomu łatwo być manipulowanym

Konserwa, po przeczytaniu wszystkich postów w temacie i Twojej diagnozie stwierdzam, że psychologia nie jest Twoją najmocniejszą stroną... A także zdolność logicznego myślenia. Gdzie tu widzisz agresję? Szyderstwo a ironia to są też dwie zupełnie różne rzeczy... Żeby szydzić wystarczy być chamem, żeby ironizować - trzeba być inteligentnym...

Aniszai - :spoko:

jasne wszystko takie logiczne i piękne odpowiadam za siebie TAK TAK TAK chcę by każdy z ludzi mógł nawiazać z wami kontakt by każdy mógł opowiedzieć o wolnej woli zwłaszcza ten który mieszka np w afryce i do studni jedynego miejsca gdzie ma wodę pitną ma 20 km albo w korei pln i żywi się korą drzew i trawą bo tylko to zostało.

Wolna wola iluzja mamy faszyzm korporacyjny w każdym jednym wydaniu jestesmy jak big farma kurczakow otruwanych chemia otumanionych technologia i pseudodemokracja ktora daje wybor miedzy mc- zarciem a monsanto- genetycznym w supermarkecie. Czego chcemy ????
1) PRAWDY nawet tej bardzo bolesnej
2) wolności czasowej ekonomicznej (bytowo-egzystencjalnej) by nikt nie tyrał jak niewolnik na żarcie i opłaty ,
3) ochrony przed zdemonizowanymi kukłami u władzy i farmarami
4) dostępu do edukacji i technologi
punkt 5) do 99999) znaczy tyle ..... MIŁOŚCI szczerej tkliwej opartej na empatii i przyjaźni co damy w zamian MIŁOŚĆ powiększoną o nowe możliwości gdy bedziemy wolni a nie hodowani dla celow znanych farmerom

WYZWÓLCIE NAS DAJCIE MIŁOŚĆ I WOLNOŚĆ NAUCZCIE NAS I NIE GADAJCIE A ZRÓBCIE TAK BYŚMY MOGLI SAMI BEZ LOBBY Z ZEWNĄTRZ ROZWIJAĆ SIĘ KOCHAĆ I BYĆ KOCHANYMI A ODDAMY WAM TO SAMO MIŁOŚĆ WDZIĘCZNOŚĆ ALE nie CZEŚĆ I UWIELBIENIE W końcu "jesteśmy braćmi jak to ładnie określiliście". Chcemy tylko żyć i się rozwijać bez szkody dla ziemi i świata roślin i zwierząt. Piszę za siebie ale myślę, że zgrubsza poparło by to dużo innych osób.

Ja jestem ciekaw, jak entuzjaści Bashara do tego filmu podchodzą :mrgreen:

rym74 pisze:
Konserwa, po przeczytaniu wszystkich postów w temacie i Twojej diagnozie stwierdzam, że psychologia nie jest Twoją najmocniejszą stroną... A także zdolność logicznego myślenia. Gdzie tu widzisz agresję? Szyderstwo a ironia to są też dwie zupełnie różne rzeczy... Żeby szydzić wystarczy być chamem, żeby ironizować - trzeba być inteligentnym...

Rym,
dziękuję Ci za poświęcowny czas mojej osobie - rzeczywiście logika nie jest moją mocną stroną
w przeciwnym razie czytałbym dalej namiętnie GW i oglądał TVN 24 zamiast być na tym forum

ja głównie ostatnio czuję, czasem Widzę
nie widzę
zasadniczo nie bierz osobiście do siebie tego co czasem piszę
:hejka:

germanwatcher pisze:

NIE, bo znam ich intencje.

Cytuj:
He??? 6D??? Nie wiem skad masz te info. :D

zdecydowanie nie z tego źródła co Twoje w:
Moje trzy grosze co do kwestii karmy i co do Praw Rezonansu którego ... nie ma od 5D wzwyż...
http://davidicke.pl/forum/post70970.html#p70970
Cytuj:
Manipulacja bytami - to jest chyba to, co juz z Toba zrobiono Irina.
A 3D jest dla ciebie skrojone i leży na Tobie jak ulał. :spoko:

Taka sama refleksa pojawiła sie u mnie w stosunku do Twojej osoby po lekturze "autorskiej" wypowiedzi (patrz link powyżej) :D

Do postów "grupy wzajemnej adoracji " odnosic się nie będę bo szkoda mi czasu :język:
Moje sympatie są moją sprawą i nie wstydzę się ich :muza:
Uzuli pozdrawiam serdecznie :serduszka:

syriuszA-nin
Jeżeli to wahadło pokaże taki wynik jak ten w którym jestem facetem, to zemdleję z wrażenia. :bezradny:
Pozdrawiam

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

germanwatcher pisze:

Och.. tak.. wielcy przybysze z innego świata. Chcemy zobaczyć Wasze szanowne oblicza. Chcemy abyście zaprowadzili porządek i ład, przywrócili miłość i piękno na naszej skromnej ziemi. My choć się staramy, to nam trochę słabo wychodzi, ale to wszystko przez tych niemilców reptaliuchów. Oni nam mącą w głowach, nastawiają nas przeciwko siebie i są przyczyną niestrawności. Tylko Wy świetliste istoty w swej mądrości ocalicie nas od rychłej zguby...

Naprawdę nie wiem czym poniektórzy na tym forum karmią swoje umysły, ale mnie ogarnia jedynie rozczarowanie...

Gdyby to był na prawdę przekaz od osób, które są w jakiś sposób bardziej oświecone niż ludzie żyjący na ziemi, to by nie zadawali takich głupich pytań: "Czy chcemy ich zobaczyć?"
Natura człowieka jest taka, że kieruje nim ciekawość i odpowiedź była by oczywiście, że "Tak".
To oni raczej nam powinni odpowiedzieć na pytanie: "Jaki jest powód, że jeszcze się nie ujawnili?"

Tuti Fruti Madonna, pęcinki na żyrandolu, tłoczek pracuje, kino "Ptyś". Bełgot New Age. Same bzdury, bujdy na resorach. To samo co przesłanie nawiedzonej szmanki na you tube. Niektóre sprzedajne świnie, nieźle zbijają kasę na naiwności ludzkiej. Robią pseudo szkolenia i uświadamiają, czyli zaciemniają świadomość naiwnych, którzy jeszcze za to płacą. Nawet takim szmatławym przesłaniem nie ma sobie co głowy zawracać. Śmiech na sali. Ciekawe komu oni chcą sprzedawać te bajeczki, chyba dzieciom tylko, chociaż dzieci teraz wbrew pozorom nie są takie głupie.

No to katerina wzięła i się wqrwiła. Będą jej tu przekrętasy jakieś brednie wkręcać... :lol: :lol: :lol:
:spoko:

Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Dobra dobra.
Poczekajcie.
Przeanalizujmy.
Przesłania tego typu pojawiają się, to jednak jest na tyle dopieszczone w stosunku do pozostałych, że warto się mu przyjrzeć za pomocą analizy poszczególnych zdań - zwyczajnie odpowiadając na nie tak, jakbyśmy rozmawiali z nimi w oczy.
Tak też uczynię.
Uczynię to również, ponieważ ponownie wczoraj obejrzałem cały film Davida Icke - Beyond The Cutting Edge. Polecam to samo innym bo się zakoziołkowaliście.
David świetnie tam przedstawia wszystko. Oczywiście mylić się może, lecz mi bardzo pasuje to wszystko co przedstawił w "BTCE".
Warto wrócić do Davida, po całym tym steku infa który przewaliliśmy od miesięcy. Takie jest moje zdanie.

Przeanalizujmy...

Cytuj:
0:06 - Zmieńcie świat i zadecydujcie czy mamy się wam ujawnić !

Pytanie proste i konkretne : KIM JESTEŚCIE ? (nazwa, rodzinna planeta, korzenie).

Cytuj:
0:11 - Jest nie ważne kim jest ten, którzy przekazał to przesłanie dla Was. Ma on pozostać anonimowy w Waszym Duchu.

Jest to ważne kto przekazał. Krótka piłka. Kota w worku brać to też nie sztuka. Bo temat jest ważny - LOS PLANETY ZIEMIA I NASZ.

Cytuj:
0:17 - Istotne jest to - co zrobicie z tym Przesłaniem

Ja od siebie - przeanalizuję treść zdanie po zdaniu (bez muzyki która dodaje nastroju).

Cytuj:
0:24 - Każdy z Was życzy sobie korzystać z prawa do wolnej woli i do bycia szczęśliwym.

Tak, prawda to.

Cytuj:
0:27 - To są cechy które nam zostały pokazane i do których mamy dostęp.

Wniosek - macie kontakt z czymś widzącym więcej.

Cytuj:
0:34 - Wasza wolna wola zależy od wiedzy, którą macie na temat swojej własnej wiedzy.

Tak, prawda to. Oraz zależy od różnych innych czynników.

Cytuj:
0:39 - Wasze szczęście zależy od Miłości którą dajecie i dostajecie.

Tak, prawda to.

Cytuj:
0:44 - Jak wszystkie świadome rasy w tym stadium rozwoju czujecie się na Waszej planecie odizolowani.

Tak, prawda to. Choć ja osobiście od namłodszych lat - nie.

Cytuj:
0:49 - To uczucie upewnia Was o Waszym losie

Poniekąd tak, zgadzam się. Jest jeszcze druga strona - DOŚWIADCZANIE tutejszej gry, bo chcieliśmy tego.

Cytuj:
0:55 - A jednak znajdujecie się obecnie na krawędzi wielkich zmian, zmian których tylko nieliczni są świadomi.

Tak, prawda to.

Cytuj:
1:01 - Nie leży w zakresie naszej odpowiedzialności, zmienianie Waszej przyszłości bez udziału Waszej woli.

Ok.

Cytuj:
1:07 - Przyjmijcie to przesłanie jako wybór ludności całego Świata, a Waszą odpowiedź jako oddanie swojego głosu w tym wyborze.

Ok.

Cytuj:
1:14 - KIM JESTEŚMY ?

PYTANIE KLUCZOWE !

Cytuj:
1:20 - Zarówno wśród Waszych naukowców jak i przedstawicieli religii nie ma zgodności, co do niewytłumaczonych zdarzeń na niebie których ludzkość jest świadkami od tysięcy lat.

Tak, prawda to. Dzięki manipulantom, wgranym w społeczeństwo programom umysłu oraz braku świadomości przez to będąc w więzieniu.
Obrazek.

Cytuj:
1:33 - Aby doświadczyć Prawdy, należy ją oglądać bez filtra wzorców wierzeń, jakkolwiek te wzory wierzeń są godne szacunku.

Zgadzam się. Lecz jest to trudne, bo ludzie nie znają własnych programów umysłu.

Cytuj:
1:42 - Rosnąca wśród Was ilość anonimowych badaczy/naukowców odkrywa nowe drogi Wiedzy i są oni blisko Rzeczywistości.

Tak, ja obserwujący to zgadzam się.

Cytuj:
1:49 - Wasza cywilizacja jest przepełniona informacjami których tylko maleńka część - tylko najmniej ciekawa - jest rozpowszechniana.

Ale to się zmienia.

Cytuj:
1:57 - To co w dziejach Waszej historii wydawało się śmieszne lub niemożliwe, stało się możliwe i prawdziwe w szczególności w ciągu ostatnich 50 lat.

Też to tak widzę.

Cytuj:
2:08 - Bądźcie świadomi tego, iż Przyszłość będzie jeszcze bardziej zaskakująca. Odkryjecie zarówno to najgorsze jak i to najlepsze.

Tym cechuje postęp, nie ma statyczności we Wszechświecie, jest ciągła zmiana i jej następstwa.

Cytuj:
2:15 - Jak wiele innych w tej Galaktyce jesteśmy świadomymi istotami, które niektórzy nazywają "pozaziemskimi", nawet gdy rzeczywistość jest nieco bardziej subtelna (delikatna).

KIM JESTEŚCIE NAPRAWDĘ ?

Cytuj:
2:25 - Brak jest zasadniczych różnic między Wami i nami, może z wyjątkiem doświadczeń związanych z pewnymi poziomami Ewolucji.

Ok. To samo mogliby powiedzieć Orionidzi, którzy są pod panowaniem Draco. Też się rzekomo nie różnią z tego co przewaliłem z poplątanych mocno informacji.

Cytuj:
2:31 - Tak jak i w każdej innej zorganizowanej strukturze, istnieje pewna hierarchia w naszych wewnętrznych związkach.

Zdaję sobie z tego sprawę.

Cytuj:
2:38 - Nasza opiera się na Wiedzy różnych Ras. Za pozwoleniem hierarchii zwracamy się teraz do Was.

KIM JESTEŚCIE ? KIM JEST HIERARCHIA.
Równie dobrze może to być gadzia hierarchia.
Bez odpowiedzi kim jesteście - informacji - nic z tego.

Cytuj:
2:44 - Podobnie jak i większość z Was, my również poszukujemy Istoty Najwyższej.

Jeżeli jesteście świadomi i duchowo i technicznie zaawansowani - to zgodzę się.
Jeżeli jesteście zmanipulowani przez ciemne siły - równie dobrze one mogły Was pokierować do swojej wizji stwórcy.

Cytuj:
2:49 - Dlatego też nie jesteśmy żadnymi bogami lub pół-bogami, lecz praktycznie Waszymi bliskimi w Kosmicznym Braterstwie.

To bardzo ważna i potrzebna deklaracja. Ok.

Cytuj:
2:55 - Fizycznie różnimy się od Was tylko nieznacznie, ale większość z nas ma postać humanoidalną.

To również jest istotna informacja.
Reptoidzi też są humaoidalni.

Cytuj:
3:01 - Nasza egzystencja jest rzeczywistością, ale większość z Was jeszcze nie uważa tego za prawdę.

Wynika to z prostej rzeczy - z punktu siedzenia. Siedzimy w punkcie gdzie mamy to :
Obrazek

Cytuj:
3:07 - My nie jesteśmy tylko czymś, co można obserwować. My jesteśmy świadomością - tak jak Wy.

Zdaję sobie z tego sprawę. Wszystko jest świadomością, wszelka separacja to program tożsamości - przydatny bądź nie - zależy czego chce się doświadczać.

Cytuj:
3:13 - Nie możecie nas ogarnąć, ponieważ przez większość czasu jesteśmy niewidoczni dla Waszych zmysłów i Waszych instrumentów.

Ok. Przyjmę to do wiadomości, jedźmy dalej.

Cytuj:
3:20 - My chcemy jednak w tym punkcie czasu Waszej historii zamknąć tą lukę.

A my chcemy wiedzieć KIM JESTEŚCIE.

Cytuj:
3:25 - Podjęliśmy tą decyzję kolektywnie jednak to nie wystarczy. Potrzebujemy Waszej decyzji.

To ładnie z Waszej strony że kolektywnie, natomiast, dalej... - NIE WIEMY KIM JESTEŚCIE.

Cytuj:
3:31 - Poprzez to Przesłanie staniecie się tymi, którzy podejmą decyzję. Wy osobiście.

Dopóki nie będzie odpowiedzi KIM JESTEŚCIE - mi osobiście ani się nie myśli.

Cytuj:
3:37 - Nie mamy żadnego ludzkiego przedstawiciela na Ziemi, który mógłby pokierować Was w tej decyzji.

Mógłbym zadać pytanie - co jest tego powodem ? Ale... - to już może kiedyś.

Cytuj:
3:45 - Dlaczego nie jesteśmy widoczni ?

Pytanie proste - wibracja. Zasięg i spektrum widzialnego światła. Percepcja. - na Ziemi - wszystko to dopiero się budzi.

Cytuj:
3:50 - W niektórych stadiach Ewolucji kosmiczne, świadome Cywilizacje odkrywają nowe formy Nauk, które leżą poza widoczną kontrolą Materii.

Zdaję sobie z tego sprawę doskonale. Jestem tego pewien.

Cytuj:
4:02 - Należą do nich dematerializacja i materializacja.

Jasna sprawa.

Cytuj:
4:07 - To jest to, co Wasza ludzkość osiągnęła w niewielu laboratoriach, w ścisłej współpracy z innymi "pozaziemskimi" Istotami.

Są donosy i raporty o tym ludzi, jak Phil Schneider i wielu innych. Tak, jest coś ewidentnie na rzeczy.
Osobiście - twierdzę z przekonaniem że jest to faktem.

Cytuj:
4:14 - Jednak dzieje się to za cenę niebezpiecznych kompromisów, które są z wyrachowania niektórych Waszych przedstawicieli trzymane w tajemnicy przed Wami.

Współpraca z nimi musiała być czymś zabezpieczona. Widocznie zabezpieczyli ją tym powyższym. Boją się.
Nas ? - ZAPEWNE !

Cytuj:
4:21 - Oprócz fenomentów w powietrzu i w kosmosie o których wiedzą naukowcy Waszych państw i określają je jako "UFO", istnieją statki kosmiczne, które zasadniczo są skonstruowane wielowymiarowo, tak aby mieć wielowymiarowe właściwości.

Jeżeli ma się opanowanie technologiczne przekraczające zmysły które oszukują nas że materia jest solidna - tak, jestem absolutnie o tym przekonany. Jest to logiczne nawet.

Cytuj:
4:35 - Wiele ludzkich istot miało już kontakt wzrokowy, słuchowy, dotykowy i pozazmysłowy z niektórymi z tych statków.

Znane mi są takie przypadki.

Cytuj:
4:42 - Niektóre z tych statków podporządkowane są ciemnym siłom które Wami rządzą.

Niektóre, lub większość. W końcu ich ziomki (góra piramidy) nas sprzedali bez naszej wiedzy i zdania na ten temat.

Cytuj:
4:47 - To, że je tak rzadko widzicie jest spowodowane ich wyjątkową zaletą, która umożliwia im przebywanie w stanie dematerializacji.

Zgadza się.

Cytuj:
4:54 - Tak długo, jak ich nie widzicie na własne oczy, tak długo nie wierzycie w ich istnienie. Rozumiemy to całkowicie.

Wiąże się to z tym...
Obrazek.

Cytuj:
5:01 - Większośc obserwacji tego typu jest robiona na bazie indywidualnej tak, aby dotknąć duszę nie zmieniająć zorganizowanego systemu.

Bardzo nieładnie. Wszystko jest lustrem - prędzej czy później odbije się to.

Cytuj:
5:09 - To dzieje się celowo przez Rasy które Was otaczają, z różnych względów i z różnymi efektami końcowymi (wynikami).

Ok.

Cytuj:
5:16 - U negatywnych, multiwymiarowych Istot które odgrywają wielką rolę w cieniu ludzkiej oligarchii, które sprawują swoją władzę, dyskrecja jest uzasadniona przez ukrywanie ich skrytych celów, ukrywanie ich istnienia i chęć utrzymania się u sterów władzy.

Równie dobrze można zadać pytanie do tego - KIM JESTEŚCIE, macie odwagę - przedstawcie się. Chyba że jesteście stchórzonymi ciemnymi siłami.

Cytuj:
5:30 - Nasza dyskrecja jest uzasadniona respektem dla wolnej woli Człowieka, która pozwala ludziom, ich własne systemy rozwiązywać, tak aby sami z siebie osiągnęli techniczną i duchową dojrzałość.

Nie jest to żadne uzasadnienie.
Gdybym był komandorem floty na Waszym statku i podejmował decyzje co do tego czy ukazać się bliskiej rodzinie z innego zakątka galaktyki - bez wahania bym to zrobił. Nie wiąże się to z żadnym nagięciem wolnej woli, w przypadku kiedy jesteśmy i tak od wielu setek lat, czy tysiącleci - nagminnie dojeni i w kajdanach.
Dlaczego bym się ujawnił ? - Rodzina jest fundamentem, radością, miłością, jest nieoceniona i bez interesownie się do niej powinno podchodzić, dbać o jej bezpieczeństwo, wiedzę, rozwój i MIŁOŚĆ. A to jest siła której nic nie rozwali.

Cytuj:
5:44 - Wstąpienie ludzkości do rodziny galaktycznych cywilizacji, oczekiwane jest z wielką radością.

Ludzkość jest w galaktycznej cywilizacji. Natomiast spekulować można czy cała. Nasz przykład daje odpowiedź - że nie czujemy się póki co członkiem Galaktycznej cywilizacji, z prostego wniosku iż nie ma kontaktu który zapewniałby że nie jest to fikcja. Logiczne z wielu płaszczyzn zrozumienia.

Cytuj:
5:49 - My możemy pokazać się w blasku dnia i Wam pomóc dotrzeć do tego zjednoczenia.

Po odpowiedzi na pytanie KIM JESTEŚCIE (prawdziwe oblicze).

Cytuj:
5:56 - Do dziś tego nie uczyniliśmy, ponieważ zbyt mało z Was życzyło sobie tego przez swoją własną niewiedzę, obojętność i strach i przez to że było brak uzasadnienia pilnością takiej sytuacji.

Ja życzyłem sobie tych dobrych, światłych, kochających, od najmłodszych lat penetrując niebo, uśmiechając się w nie i będąc pewnym że któregoś dnia się spotkamy.
I jest mi uczucie to znane aż po teraz. To rodzaj tęsknoty za czymś czego nie opiszę słowami, bo są tak ubogie.........

Cytuj:
6:09 - Wielu z tych, którzy studiują nasze pojawianie się liczy światła w nocy bez rozjaśnienia tej drogi.

A co się dziwić ?

Cytuj:
6:16 - Oni myślą często kategoriami obiektów, a przecież chodzi tutaj o świadome istoty.

Niepewność uwarunkowana przez czasy które nas dopadły jest ściśle uzasadniona dlaczego chcemy być pewni wszystkiego.

Cytuj:
6:22 - KIM JESTEŚCIE ?

Sami nie wiemy. Odkrywamy to. Po to chyba tu jesteśmy, na tak trudnej planecie.

Cytuj:
6:27 - Jesteście potomkami wielu tradycji, które przez długi czas wzajemnie się ulepszały dając sobie coś nawzajem.

To przybliża obraz, dlaczego mamy tyle ras na Ziemi. Wszystkie od małpy nie mogły powstać.
Nie ma takiej opcji.
Jestem przekonany o tym, że założono tu kolonie różnych systemów gwiezdnych, projekt miał na celu eksperyment. Przejęły tą planetę ciemne siły... - a projekt doszedł do pewnej krawędzi, gdzie musimy coś wybrać. To jasne. Poza tym musieli mieć swoją kolonię i technologicznie umożliwiając sobie pozostanie - zrobili to.

Cytuj:
6:34 - To samo dotyczy się ras, które znajdują się na powierzchni Ziemi.

Logiczne to. Idąc po nitce do kłębka w koncepcjach których póki co nie sprawdzimy, bo nie mamy jak. Nie mamy jak bo...
Obrazek.

Cytuj:
6:39 - Waszym celem jest zjednoczyć się aby zakończyć wspólny projekt w respekcie do tych korzeni.

Tak, prawda to, lecz zapewne nie w atmosferze wojny. Choć różne scenariusze są widoczne.

Cytuj:
6:45 - Dzieli Was zewnętrzny obszar Waszych Kultur, ponieważ zamieniliście na nią Waszą wewnętrzną istotę.

Jest to logiczne w koncepcji, którą sprawdzamy.

Cytuj:
6:53 - Ta zewnętrzna forma jest Wam dziś ważniejsza od esencji Waszej subtelnej, delikatnej natury.

Z powodu tego.
Obrazek.

Cytuj:
6:58 - Zewnętrzność akcentowana przez ciemne siły jest formą ochronnej ściany przed każdą Formą która mogłaby stanowić dla nich zagrożenie.

Wynika to ze strachu przed nami.
Coś co chcesz kontrolować - boisz się o to. Tu przykład - wolna, potężna, lecz delikatna z natury ludzkość.

Cytuj:
7:05 - Jesteście wzywani do tego, abyście ze sobą zewnętrzną formę, respektując ją jednak za jej bogactwo i wolę piękna.

Ok.

Cytuj:
7:12 - Zrozumienie świadomości formy oznacza kochać ludzi w ich różnicach między sobą.

Religie nawet o tym uczą. Oraz serce o tym mówi, o to zabiega.

Cytuj:
7:17 - Pokój oznacza brak wojny - pokój składa się z tego, czym jesteście w rzeczywistości : braterstwem sobie podobnych.

Przychylam się do jednego z punktów takiego widzenia. Bo tylko jeden z punktów.

Cytuj:
7:25 - Abyście to zrozumieni, zmniejsza się ilość rozwiązań które są cały czas w Waszym zasięgu.

Ok.

Cytuj:
7:31 - Jedno z nich polega na tym, aby wejść w kontakt z inną Rasą i aby został od nich odbity obraz tego, kim jesteście naprawdę.

JEDNO Z NICH. Nie ostateczność. Lecz... tak jak mówię, dzieciństwa nie oszukam, tęsknota była prawdziwym uczuciem i jest.

Cytuj:
7:41 - JAKA JEST WASZA SYTUACJA ?

Niekorzystna, zdeterminowana czasem działań NWO vs ludzie i ludzie vs NWO.

Cytuj:
7:46 - Poza nielicznymi okazjami, nasze interwencje miały zawsze bardzo małe oddziaływanie na Wasze umiejętności kolektywne i indywidualne decyzje z perspektywy Waszej przyszłości.

Ok.

Cytuj:
7:58 - Tak jest z powodu naszej Wiedzy o Waszych głębokich psychologicznych mechanizmach.

Ok.

Cytuj:
8:04 - Doszliśmy do wniosku że wolność może być osiągnięta dzień po dniu, kiedy tylko Istota stanie się świadoma siebie i swojego otoczenia i krok po kroku pozbywać się będzie swoich ograniczeń i swojej bezwładności (apatii), jakiekolwiek by one nie były.

Z dnia na dzień, ale nie na tej planecie. Nie każda jednostka to zrozumie, niektóre mają ciężki zapłon poprzez doświadczenia i cele którymi się kierują, oraz tym...
Obrazek.

Cytuj:
8:18 - Pomimo tych licznych, odważnych i gotowych do działania ludzi ta bezwładność jest wykorzystywana i sztucznie podtrzymywana przez rosnącą, scentralizowaną władzę.

Mam świadomość tego.

Cytuj:
8:25 - Jeszcze niedawno temu, ludzie byli w zadawalającym stopniu panami swoich wyborów.

Zapewne chodzi o czasy Atlantydy... No... niedawno, rzeczywiście. Linowy czas jest mało delikatny i dokładny jeżeli chodzi o określenia doświadczeń :P

Cytuj:
8:31 - Lecz poprzez rosnące wykorzystanie zaawansowanych technologii tracili coraz więcej kontroli nad własnym losem, czego konsekwencją było śmiertelne zagrożenie dla ekosystemu Ziemi i dla samych ludzi i które jest nieodwracalne.

Tajemnicze zniknięcie cywilizacji które konstruowały pewne budowle na Ziemi - jest do dzisiaj bardzo mocną zagadką.

Cytuj:
8:44 - Powoli ale nieubłaganie tracicie Wasze niezwykłe umiejętności czynienia Życia wartym życia.

Ciemna strona osiąga apogeum manipulacji, widzimy to.

Cytuj:
8:51 - Wasza umiejętność stawiania czoła przeciwnościom losu będzie coraz mniejsza. Sztucznie, niezależnie od Waszej woli.

Reptilian brain... bywa przydatny (David Icke też to podkreśla)

Cytuj:
8:57 - Istnieją technologie które mogą wypływać zarówno na Wasze ciała jak i umysły. Tego rodzaju plany są już wprowadzane w życie.

Znamy je, o tak.
Wymieniać nawet się nie chce...
To dodaje sił i zrozumienia, przez obraz tego jak oni się nas boją.

Cytuj:
9:04 - To można zmienić - tak długo jak długo utrzymacie w sobie siły twórcze, nawet jeśli one "poszły na układ" z ciemnymi siłami.

Od siebie mogę opowiedzieć coś takiego.
Jest taki film - Gabriel, co prawda to tylko film, ale pokazuje jak oni (ciemni) nas widzą.
Zesłany Gabriel miał za zadanie odnaleźć braci (6 innych aniołów światła), gdzie oni zostali pokonani i stracili ochotę do walki, tracąc wiarę we własną moc, po to by tylko i wyłącznie przetrwać ze strachu.
Gabriel wierzył do końca że światło (Bóg) i misja którą ma musi się udać. Nie udało mu się przywrócić wszystkich, dał się we znaki ciemnym siłom.
Pokonał 6 aniołów ciemności, kiedy dotarł do ostatniego, okazał się nim być Michał Anioł, który pokonał Samuel'a i sam stał się lordem ciemności.
Film kończy się tak, że mało się nie wykańczają. Gabriel zmienia się na moment w ciemnego, po to by walczyć z potężnym Michałem, który jest bardzo potężny, potężniejszy niż Samuel, rzekomy w tym filmie - władca ciemności. Oboje leżąc wykończeni, nie mając sił i chęci na walkę wiedząc że ten który zginie - zginie na zawsze.... - Gabriel tak mocno wierzy w miłość, że Michał uratował mu życie i misję, oddając mu swój dar ginąc - zrobił to z miłości do niego. Miłości - ciemności i światłości.
Bardzo głębokie przedstawienie poświęcenia by przywrócić światło.

Oczywiście nic nie tłumaczy ciemności z ich występków i nie powinniśmy usprawiedliwać sił które trzęsły tą planetą przez tyle lat.
Jednak byli po coś potrzebni. Eksperyment. W celu doświadczania ponownego zjednoczenia.
Najwięksi filozofowie w dziejach którzy po tej planecie chadzali... - mieli z tym wieczny dylemat i na pewno o tym myśleli.
Dzisiaj są czasy, gdzie wielu z nas może odkryć istotę rozgrywki w którą się wplątaliśmy lub zostaliśmy wplątani.

Cytuj:
9:12 - To jest powód dla którego pozostajemy niewidzialni. Ta indywidualna siła jest skazana na zagładę jeżeli zabraknie Waszej kolektywnej reakcji.

Jeżeli to tak widzicie, wiedzcie że się nie poddamy. Never surrender.

Cytuj:
9:20 - Nastanie rozłam w najbliższym czasie, niezależnie od tego jak on się skończy. Ale czy macie czekać na rozwiązanie do ostatniej chwili ?

Niczego i nikogo na tej planecie nie jesteśmy pewni.

Cytuj:
9:27 - Chcecie wystawić się na ból a nawet go doznać ?

A to co teraz jest to wszechobecna radość ?
Czym to jest ? Też bólem.
Brzmi to jak kuszenie lub ostrzeżenie.

Cytuj:
9:33 - Wasza historia jest naznaczona niekończącymi się spotkaniami między narodami, przy których jeden musiał odnaleźć drugiego i to bardzo często w pełnych konfliktów okolicznościach.

Zgadza się.

Cytuj:
9:41 - Podboje bywały zawsze na niekorzyść (szkodę) tego drugiego.

Zgadza się. Widzimy to dzisiaj. Interes i wibracyjna pułapka.

Cytuj:
9:46 - Ziemia stała się wioską, w której każdy zna się z każdym. Konflikty jednak istnieją nadal a długość i intensywność wszelkich zagrożeń zwiększyły się.

Do tego pomaga sztuczne kreowanie konfliktów.

Cytuj:
10:04 - Jakkolwiek patrząc indywidualnie jesteście ludzkimi istotami, to jednak wielu potencjalnych umiejętności które stoją do Waszej dyspozycji nie możecie wykorzystać godnie.

Zgadza się. Np sytuacje, umiejętności zwane paranormalnymi. Wynika to z odłączenia od umysłu nielokalnego i braku naładowania energetycznego, przez technologie stosowane na nas, GMO, przez to na interakcję emocjonalną pól, która również ma wpływ na indywidualną jednostkę i ciężko wykonać "paranormalną" umiejętność.
Rzeknę iż potrafimy je. Bez względu na to jakim wariatem się wydaję być kiedy ktoś mnie czyta.
Nasze ciało jest zaprojektowane przez potężnie inteligentną cywilizację, do takich rzeczy właśnie.

Cytuj:
10:12 - To dotyczy większości z Was z konkretnych, geopolitycznych powodów.

Ok.

Cytuj:
10:17 - Jest Was miliardy. Wykształcenie Waszych Dzieci i Wasze warunki życia podlegają podobnie jak warunki życia zwierząt i roślin, przemocy niektórych polityków, finansistów, wojsku i reprezentantów religii.

Piramida zależności. To jasne. Podamy wam coś, by system się trzymał ale nie za dużo, by wam nie odbiło. Proste jak budowa cepa.

Cytuj:
10:33 - Wasze myśli, wasza wiara jest kształtowana w zależności od partyjnych interesów, aby uczynić Was niewolnikami, jednocześnie dając Wam uczucie, że macie pełną kontrolę nad Waszym losem, co właściwie odpowiada to Waszej rzeczywistości.

Z.N.A.M T.O. Z C.O.D.Z.I.E.N.N.Y.C.H R.O.Z.M.Ó.W Z L.U.D.Ź.M.I.
Jest to mega prawdziwe dla nich. To pieprzona iluzja !

Cytuj:
10:46 - Ale to jest długa droga między życzeniem a faktem, jeżeli prawdziwe reguły gry nie są znane.

Jasna sprawa ! Dlatego ! I chrzanić grę. Należy ją rozwalić.

Cytuj:
10:54 - Tym razem nie jesteście zdobywcami. Zmienianie informacji tak, aby zaakcentować niektóre tylko aspekty, jest starą, używaną od tysięcy lat strategią ludzkich Istot.

Może taki był projekt !?

Cytuj:
11:02 - Indukowanie myśli, uczuć albo organizmów które nie należą do Was dzięki Ad-Hoc-technologiom jest jeszcze starszą strategią.

Ok.

Cytuj:
11:10 - Przepiękne możliwości postępu stoją obok wielkich niebezpieczeństw podboju i zniszczenia.

Przykład bomby atomowej. Ale nie tylko. Nikola Tesla i jego odkryte technologie wykorzystywane przez czubek piramidy.

Cytuj:
11:17 - Te niebezpieczeństwa i możliwości egzystują właśnie teraz. Wy możecie tylko to postrzegać, co zostaje Wam pokazane.

JASNA SPRAWA. I o to wielu kłóci się po forach, zamiast samemu to odkrywać.

Cytuj:
11:23 - Koniec surowców naturalnych jest zaprogramowany, jeszcze zanim zostały zaczęte długotrwałe, kolektywne (wspólne) projekty.

Czyli można powiedzieć że Free Energy nie będzie za darmo w świecie NWO.
Wtedy powiemy - Stevenie Greer - wal się pan na ryj ze swoją agendą.

Cytuj:
11:30 - Mechanizmy wykorzystywania ekosystemu przekroczyły granicę bezpowrotnie.

Tego nie wiemy my ludzie zwykli, z dołu piramidy, ale jest nam o tym mówione. To zasadnicza różnica.

Cytuj:
11:36 - Niedostatek surowców i ich niesprawiedliwy podział - surowców które z dnia na dzień będą droższe - doprowadzą do waśni i bratobójstwa.

Jest to skutek wynikający z przyczyny. Racja.

Cytuj:
11:44 - zarówno w dużym formacie, jak i w Sercach Waszych miast i w wiejskich wspólnotach.

Nikt o zdrowym umyśle nie chciałby takiego scenariuszu.

Cytuj:
11:50 - Nienawiść rośnie, ale rośnie również i Miłość. To podtrzymuje zaufanie w Wasze możliwości znajdowania rozwiązań.

Apogeum. Obserwuje się je poprzez codzienne sytuacje nawet.

Cytuj:
11:57 - Ale masa krytyczna nie jest wystarczająca i są do tego robione "sprytne" sabotaże.

Jestem tego świadomy.

Cytuj:
12:02 - Ludzkie zachowania formowane przyzwyczajeniami i wykształceniem w przeszłości mają taką bezwładność, że te perspektywy prowadzą Was w ślepą uliczkę.

To widzą Ci, którzy chcą widzieć. Niekoniecznie Ci, którzy chwalą sobie poprzez brak dociekliwości - przestarzałą technologię dawaną nam do obiegu.

Cytuj:
12:09 - Wy powierzacie te problemy Waszym reprezentantom, których świadomość dla dobra ogółu w świetle wspólnych interesów powoli wygasa wraz ze wzrostem trudności. Oni debatują zawsze nad formą, ale rzadko nad treścią.

Przecież to widać.
Nieświadome jednostki, których jest wciąż za dużo, by odłączyć system od karmienia się naiwnością. Przebudzeni także nie mogą się uwolnić od systemu.
Przykro jest na to patrzeć.

Cytuj:
12:23 - I właśnie gdy przychodzi czas na działanie, następują opóźnienia ażdo punktu w którym będziecie musieli się poddać zamiast mieć możliwość podjęcia wyboru.

Nazywamy to sprytnie kontrolowaną i kontrolującą agendą.
Wybór jest TERAZ. Nie wtedy kiedy oni przyzwolą. Chrzanić ich.

Cytuj:
12:31 - Jakie wydarzenie może radykalnie zmienić tą bezwładność i apatię, typową dla każdej cywilizacji ?

Sam już nie wiem...
Może same anioły ludzie muszą widzieć by się ogarnąć ?
Nie wiem, nie wiem.
Na pewno nie Reptilian i ich paczki.

Cytuj:
12:38 - Skąd nadejdzie ta wspólna, zjednoczona Świadomość, która powstrzyma ten ślepy pęd ?

To się koncentruje w różnych regionach świata.
Nas Polaków się gnębi dosyć nagminnie. Wszystkie absurdalne rzeczy to tylko w tym kraju, śmieją się z naszej naiwności.
Historia mówi sama za siebie - jesteśmy narodem wojowniczym.
Jak zajdą nam za skórę za bardzo - będą mogli się spodziewać frontu ataku na system i świnie przy korycie. Należałoby również koryto zabezpieczyć, niszcząc je najlepiej. To wydaje się proste kiedy się mówi, trudniejszym jest natomiast wykonanie z nieświadomymi Polakami - kto jest ich wrogiem i ich doi.
Nie jesteśmy tacy słabi, determinację przeniesiono na "jakoś muszę pracować" "jakoś muszę zarabiać" . Ta determinacja u nas w narodzie nigdy nie zginęła. Została przekształcona.
Dlatego w tym kraju min, - widzę światełko.

Cytuj:
12:43 - Plemiona, ludy i narody już zawsze spotykały się i wymieniały.

Ok.

Cytuj:
12:49 - W świetle zagrożeń które ciążą na ludzkiej rodzinie, może nadszedł czas na większe współdziałanie.

Po uprzedzeniu KIM JESTEŚCIE można rozważyć tą opcję.

Cytuj:
12:56 - Wielka powódź stoi krótko przed swoim rozlaniem i w niej mieszają się zarówno bardzo pozytywne, jak i bardzo negatywne jej aspekty.

To się okaże. Jesteśmy zasypywani różnego rodzaju wizjami. Sami nie wiemy tak naprawdę przez to co się ma dziać, kogo słuchać, co robić, czy słuchać siebie ?

Cytuj:
13:04 - KTO JEST "TRZECIĄ PARTIĄ" ?

Cytuj:
13:10 - Istnieją dwie drogi aby nawiązać kosmiczny kontakt z inną cywilizacją przez stałych przedstawicieli albo bezpośrednio przez jednostki bez robienia między nimi różnic.

Ok.

Cytuj:
13:18 - Pierwsza z nich przynosi ze sobą konflikt interesów, druga zaś przynosi Świadomość.

Dlatego przez programy typu CSETI (nie SETI) - mamy niepewność co do przedstawicieli.
Ja ich nie chcę, nie potrzebuję, nie ufam, nie znam, nie widziałem, nie zamieniłem zdania, nie porozmawiałem. Jest to niewykonalne z drugiej strony, bo jak każdy miałby taką możliwość to byśmy do 2050 roku skończyli z tym poznawaniem się.
Dlatego to sprytna zagrywka - podawać przedstawicieli - gdzie nie mamy okazji ich poznać i ich ukrytych zamiarów.
Chrzanić ich.
Wolna ludzkość nie potrzebuje przedstawicieli proponowanych przez ludzi niepewnych.

Cytuj:
13:24 - Pierwsza droga została wybrana przez grupę Ras, której chodzi o trzymanie ludzi jako niewolników i kontrolowanie przy tym zasobów Ziemi, puli genetycznej i energii ludzkich emocji.

Przyjrzyjmy się, kto proponuje takie rozwiązanie...
ONZ. Greer (CSETI), oraz pewnie inni.

Cytuj:
13:37 - Druga została wybrana przez grupę Ras, która połączona jest z Rzeczą Służącego Ducha.

Być może. Równie dobrze Rzeczą Służącego Ducha - można przyzwać demony. Także... PRZEDSTAWCIE SIĘ !

Cytuj:
13:43 - My poświęciliśmy się tej bezinteresownej sprawie i przed kilkoma laty przedstawiliśmy się reprezentantom ludzkiej władzy, którzy jednak wyciągnęli naszą wyciągniętą rękę, z wymówką że : nasze Interesy nie są KOMPATYBILNE z ich strategiczną wizją.

Plejadianie. Od razu mi przychodzi odpowiedź.
Z resztą, doszły mnie słuchy, a raczej przez wiele wiele wiele materiałów z którymi się zapoznałem - to Plejadianie podobno chcieli negocjować.
Jaka jest prawda ? Nie dowiemy się dopóki ktoś lub coś o tym nas nie przekona.
Znani mi Plejadianie zwykli się przedstawiać. Wy tego nie robicie.

Cytuj:
13:58 - Dlatego też powodu musi dzisiaj każda jednostka podjąć samodzielnie decyzję, bez udziału jakichkolwiek pośredników.

Żeby tak się stało, musicie oznajmić KIM JESTEŚCIE naprawdę.

Cytuj:
14:05 - To co zaproponowaliśmy w przeszłości tym, którym uwierzyliśmy że są w stanie dołożyć się do Waszego szczęścia to proponujemy dzisiaj Wam !

Oni Was widzieli i wiedzieli kim jesteście, mogą to wiedzieć (według tego co mówicie). My nie wiemy. Więc nie bierzemy kota w worku. Przynajmniej ja.

Cytuj:
14:12 - Większość z Was nie wie, że w realizację scentralizowanej władzy były zaangażowane Istoty nie będące ludźmi, bez wzbudzania podejrzeń albo w ogóle nie były one dostępne dla Waszych zmysłów.

Wielu nie wie, nie wielu wie i dyskutuje o tym.
Dzisiaj wiemy - Reptilianie i Szaraki, ogólnie - kolektyw ORION.

Cytuj:
14:25 - Prawdą jest, że w bardzo subtelny sposób przejęły one nad Wami kontrolę.

Mam świadomość tego.

Cytuj:
14:31 - One nie muszą przebywać na waszym materialnym poziomie i to jest właśnie to, co mogłyby te Istoty w niedalekiej przyszłości ekstremalnie skutecznie i przerażająco czynić.

David Icke bardzo prosto to wytłumaczył i składnie.

Cytuj:
14:39 - Bądźcie jednak tego świadomi, że spora liczba Waszych reprezentantów walczy z tym zagrożeniem ! Badźcie pewni że nie wszystkie porwania są dla Was niekorzystne. Ciężko jest rozpoznać prawdę !

Bardzo ogólnie powiedziane. Mało konkretne. Ciężko jest rozpoznać prawdę ! Tak.

Cytuj:
14:54 - JAK MOŻECIE W TAKICH WARUNKACH KIEROWAĆ SIĘ WASZĄ WOLNĄ WOLĄ JEŚLI JEST ONA TAK MANIPULOWANA ?

Obrazek.
Jak widać... - nie wygląda to na wolność i wyrażanie wolnej woli.
Ale nie można nas kupić z tego powodu. Nie ma mowy.

Cytuj:
15:00 - OD CZEGO JESTEŚCIE TAK NAPRAWDĘ WOLNI ?

Cytuj:
15:06 - Pokój i pogodzenie Waszych narodów byłyby pierwszym krokiem do harmonii z innymi Cywilizacjami.

Poznaliśmy taktykę agend. No ale wojny dalej nie widać, choć wielu już chciało ją ujrzeć i byli przekonani że się wydarzy.
Czy to wynik czegoś ? Czego ? Tego co się dzieje ?
Czy ludzkość nabierze się na kolejny sztucznie wymyślony konflikt ?
Nie wiemy. Raczej tym razem nie.

Cytuj:
15:12 - To jest dokładnie to, czego Wasi manipulatorzy za kulisami chcą uniknąć, ponieważ dzięki podziałom mogą oni rządzić.

Żeby wprowadzić centralizację władzy został im chip i nasz opór.
Z tym sobie nie poradzą.
Więc będą walczyć z czymś jednym, bez podziałów - LUDŹMI.
W tym przypadku zmiatamy ich z powierzchni Ziemi. Śpiący gigant. Widzę to.
Lecz do tego trzeba konkretnych ludzi i konkretów. Świadomości. Nie przemocy.

Cytuj:
15:18 - Oni rządzą tymi, którzy rządzą Wami.

Czy zgadza się to ?
Tak, Wiemy.

Cytuj:
15:24 - Ich siła wynika z umiejętności rozsiewania w Was wątpliwości i strachu. To kaleczy dotkliwie Waszą kosmiczną naturę.

O tak, dobrze powiedziane.

Cytuj:
15:32 - To przesłanie nie wzbudziłoby najmniejszego zainteresowania gdyby ta lekcja tych manipulatorów nie osiągnęła swojego szczytu i nie mogła stać się w swoim morderczym i szalonym planie już za kilka lat rzeczywistością.

Równie dobrze możecie być demonami, które czekają na zgodę, by zaorać tą planetę.
Dopóki nie będzie odpowiedzi KIM JESTEŚCIE NAPRAWDĘ... - możemy gdybać.

Cytuj:
15:45 - Oni postawili sobie konkretne daty i ludzkość będzie w następnych dziesięciu cyklach niespotykanie cierpieć.

Tak, znamy to zboczenie do dat, symboliki, rytułałów, numerologii, astrologii (znają ją świetnie).
Tak, jest to fakt że potrafią to robić w ten sposób.

Cytuj:
15:51 - Żeby bronić się przed agresją bez twarzy, potrzebujecie przynajmniej informacji, które prowadzą do rozwiązania.

Zgadza się. Do tego, żeby zaproponować komuś współpracę - trzeba odpowiedzieć KIM JESTEŚCIE NAPRAWDĘ. Krótka piłka.

Cytuj:
15:58 - Podobnie jak u ludzi, wśród dominujących Ras istnieje również opozycja. Także tutaj po zewnętrznym wyglądzie nie można rozpoznać sojuszników od rządzących.

Ciekawym jest to twierdzenie i sądzę że tak jest.
Lecz ciężko znaleźć dowody na to póki co. Przypominam... - dół piramidy to my. Nie wiele wiemy. Piramida się huśta, zaczyna się sypać. Okaże się wkrótce. To domek z kart. Coś nie trwałego.

Cytuj:
16:08 - Na Waszym dotychczasowym poziomie Waszego pozazmysłowego postrzegania jest ekstremalnie trudnym ich rozróżnić.

Stąd nawet szamani mówią że astral jest zmanipulowany.

Cytuj:
16:15 - Dodatkowo będzie potrzebne szkolenie Waszej intuicji jak nadejdzie na to czas.

To już się dzieje. Ludzie nie potrafią jej w ogóle z resztą zdefiniować myląc intuicję z rozsądnym przeczuciem wywołanym lękiem przed nieznaną formą myślową.

Cytuj:
16:21 - Ponieważ jest nam świadoma bezgraniczna wartość Waszej wolnej woli, zapraszamy Was do jednej z alternatyw.

KIM JESTEŚCIE NAPRAWDĘ ?

Cytuj:
16:28 - CO MOŻEMY WAM DAĆ ?

Brzmi to jak Anna z "V" . Generalnie film to straszak, mający na celu wywołanie w nas niepewności i branie osądu jedynie na rozumek, który jest bardzo omylny.
Stąd też takie cechy jak intuicja są rzadkie nawet wśród przebudzonych. To proste. Do zaobserwowania.

Cytuj:
16:34 - Możemy Wam dać pełną Wizję Wszechświata i Życia, konstruktywne współdziałanie, doświadczenie uczciwych i braterskich związków, wyzwalającą wiedzę techniczną, położyć kres ociepleniu, dać kontrolowane sprawowanie indywidualnej władzy, dać dostęp do nowych form energetycznych i w końcu lepsze zrozumienie Świadomości.

Bardzo fajnie.
Ale... Możemy sami to odkryć, bez Was, dopóki się nie przedstawicie - możecie nam obiecywać.
Jednak czas, który goni NWO może zdecydowanie zniszczyć kontakt z najnowszym dorobkiem naukowym i zostać wykorzystany przeciwko ludziom.

Cytuj:
16:55 - Nie możemy Wam pomóc w przezwyciężeniu Waszych indywidualnych i kolektywnych lęków, ani dać Prawda którego byście sami nie wybrali.

Nie możecie, zgadza się.

Cytuj:
17:02 - Pracujcie nad swoim Bytem i podejmujcie indywidualne i wspólne wysiłki, aby stworzyć Świat jaki sobie życzycie i podejmijcie Ducha szukania nowych Niebios.

Spoko.

Cytuj:
17:13 - CO MY BYŚMY DOSTALI ?

Cytuj:
17:19 - Jeśli zdecydujecie że taki Kontakt miałby nastąpić, bylibyśmy bardzo szczęśliwi że w taki sposób zostaje zabezpieczona równowaga między braćmi w tym regionie Wszechświata i że może nastąpić owocna dyplomatyczna wymiana.

Mówił o tym Alex Collier. Mówi o tym wiele innych kontaktowców.
Jest coś na rzeczy, nawet eliminując 90% z nich... - jest coś na rzeczy w tej wymianie dyplomatycznej.
Teraz... o jakich braciach mówicie ? Gadzich, szarych, czy ludzkich. Niekompletna informacja. Brakuje " ludzkich " .
Musicie się konkretniej określać.

Cytuj:
17:32 - Wiedzieć że jesteście zjednoczeni aby doznawać tego do czego jesteście zdolni byłoby niewypowiedzianą radością. To uczucie radości jest we Wszechświecie bardzo szanowane, ponieważ jego energia jest energią Stwórcy.

Dla nas również, oraz dla założycieli rasy ludzkiej.

Cytuj:
17:42 - JAK BRZMI PYTANIE, KTÓRE WAM ZADAJEMY ?

Cytuj:
17:48 - Czy chcecie, abyśmy się Wam ukazali ?

Stale, konkretnie i nieugięcie - KIM JESTEŚCIE NAPRAWDĘ.

Cytuj:
17:53 - JAK MOŻECIE NA TO PYTANIE ODPOWIEDZIEĆ ?

Werbalnie, wizualnie i oficjalnie. Zmysły można zmylić również przez manipulację. Nie możecie się powoływać tylko na nie.

Cytuj:
17:58 - Prawda Duszy może być przekazywana telepatycznie. Potrzebujecie tylko sami sobie zadać pytanie i odpowiedzieć na nie. Możecie zrobić w grupie lub samodzielnie, jak chcecie.

Owszem. Ale najpierw - KIM JESTEŚCIE NAPRAWDĘ ?

Cytuj:
18:07 - Działanie Waszej odpowiedzi TAK lub NIE, zaraz po zadaniu pytania niezależna jest od tego, czy jesteście w sercu wielkiego miasta, czy na środku pustyni.

Omija to wszelką biurokrację. Jest to dobre, hehehe :) Ale pułapkowe.

Cytuj:
18:15 - Uczyńcie to po prostu, tak jakbyście rozmawiali sami ze sobą, lecz myślcie przy tym o tym przesłaniu.

Wielu z Nas to robi. Nawet utarczywie się broniąc rękoma i nogami.

Cytuj:
18:22 - To jest uniwersalne pytanie i już samo tych kilka słów zestawionych razem w ten sposób ma znaczenie pełne władzy.

Naszej, czy gadziej, czy waszej ? Znów brak konkretów.

Cytuj:
18:29 - Nie powinniście z tym zwlekać. Dlatego powinniście w spokoju nad tym pomyśleć w pełnej świadomości.

Zgadza się.

Cytuj:
18:35 - I aby Wasza odpowiedź współbrzmiała perfekcyjnie z pytaniem, jest godnym polecenia abyście po przeczytaniu przesłania odpowiedzieli na nie.

Zgadza się.

Cytuj:
18:44 - Nie śpieszcie się z odpowiedzią.

Pośpiech wymusza błąd.

Cytuj:
18:47 - Oddychajcie i dajcie się wypełnić siłą Waszej wolnej woli. Bądźcie dumni z tego czym jesteście !

Ok. Spoko.

Cytuj:
18:54 - Problemy które macie mogą Was osłabiać. Zapomnijcie o nich na parę minut żebyście byli sobą.

Ok.

Cytuj:
19:00 - Poczujcie tę siłę która w Was rośnie. Miejcie kontrolę nad sobą !

To ważne.

Cytuj:
19:06 - Ta jedna myśl, jedna odpowiedź może drastycznie zmienić Waszą niedaleką przyszłość, w taki czy inny sposób.

Zgadza się. Rozmowa z kimś kto się nie przedstawia jest oznaką iż druga strona ma powody do ukrywania się. Boicie się ? Cwaniackie zagrywki.

Cytuj:
19:12 - Wasza indywidualna decyzja w Waszym wnętrzu, abyśmy pokazali się w blasku dnia, na waszym materialnym poziomie jest drogocenna i istotna.

Jest pewien procent populacji który już widział takie Istoty, bez ich zgody. Te osoby są wyśmiewane. Więc po co Wam nasza zgoda ? Sami widzicie co się tu dzieje, a jeszcze bardziej plączecie rozgrywkę nie przedstawiając się - zamiast pomóc rozwiązać coś.

Cytuj:
19:21 - Nawet jeśli możecie wybrać sposób który do Was najlepiej pasuje, rytułały są zbędne. Poważnie zadane pytanie Waszemu Sercu i Waszej wolnej woli będzie odebrane przez tego, do którego jest to pytanie skierowane.

Ok

Cytuj:
19:42 - W waszym prywatnym lokalu wyborczym waszej ukrytej woli zadecydujecie sami o Waszej przyszłości.

Zgadza się.

Cytuj:
19:49 - GDZIE ZACHODZI ZASADA DŹWIGNI ?

Cytuj:
19:55 - Ta decyzja powinna zostać podjęta przez większość z Was, nawet jeśli macie wrażenie, że jesteście w mniejszości.

Nikt nawet o otwartym umyśle, z doświadczeniami ziemskimi - nie podjąłby decyzji wobec kogoś kto się nie przedstawia.

Cytuj:
20:02 - Niezależnie od tego czy ta wizja przyszłości wydaje Wam się możliwa, czy nie, jest Wam proponowane aby rozesłać to Przesłanie w każdym możliwy sposób i we wszystkich możliwych ziemskich językach.

Zapewne pójdzie to w świat.

Cytuj:
20:13 - Uczyńcie to w sposób pełny humoru, robiąc sobie z tego żarty, jeśli Wam to pomoże. Możecie nawet całkiem otwarcie, publicznie mieć z tego zabawę, jeżeli Wam to umożliwi nabranie pewności siebie.

I tak też się stanie co u po niektórych.
Jesteśmy zdecydowanie barwną społecznością na Ziemi.

Cytuj:
20:23 - Ale nie bądźcie obojętni, bowiem możecie wyrazić w ten sposób Waszą wolną wolę.

Czym jest wyrażenie wolnej woli i zgoda, jeżeli się nie wie z kim rozmawia ?

Cytuj:
20:29 - Zapomnijcie fałszywych proroków i wszystko to, w co Wam kazano wierzyć na nasz temat. Ta prośba jest jedną z najbardziej osobistych skierowanych do Was próśb.

Dlaczego mamy zapomnieć ?
Myślicie że sercem podejmą tu ludzie decyzje ?
Sercem może i tak, ale po to dano jeszcze mózg, by pracował z korzyścią by podejmować decyzje. Stąd też myślimy.
Łatwo jest mówić ze statków, czy skądkolwiek - nie uczestnicząc jako player z dolnej struktury holograficznej piramidy w upodleniu ludzkiej rasy na tej planecie.
Ci z wyższych są cieniasami, frajerami. Słaba robota.
WYBÓR NALEŻY DO NAS !

Cytuj:
20:37 - Podejmowanie decyzji samemu, jako jednostka jest Waszym prawem i Waszym obowiązkiem.

Zgadza się.

Cytuj:
20:43 - Pasywność prowadzi do nieobecności wolności. Tym samym niezdecydowanie nigdy nie będzie działać.

Wspomina o tym wielu przebudzonych którzy głoszą szerszej publice o tym. Więc zgadza się.

Cytuj:
20:51 - Jeżeli naprawdę chcecie się trzymać Waszych wzorców wierzeń, co jest czymś co my rozumiemy, to powiedzcie NIE.

Wzorca bezpieczeństwa przed demonami by nie oddać tej planety i ludzi w ich ręce. Dlatego KIM JESTEŚCIE NAPRAWDĘ ?

Cytuj:
20:56 - Jeśli nie wiecie co macie wybrać, to nie mówcie TAK tylko z czystej ciekawości. To nie jest show. To jest prawdziwe, codzienne życie. MY JESTEŚMY ŻYWI.

Bardzo poważnie do tego podszedłem Ja, osobiście. Lecz Wasze lekceważenie nas, jest widoczne.

Cytuj:
21:03 - Wasza historia zna dużo epizodów, w których zdecydowani mężczyźni i kobiety byli w stanie - pomimo ich mniejszej liczebności - wpłynąć na bieg wydarzeń Świata.

Zgadza się. A już szczególnie w Narodzie Polskim w którym mam możliwość doświadczać tego jak być Polakiem.

Cytuj:
21:12 - Tak jak mała liczba wystarczy na jakiś czas zdobyć władzę na Ziemi i wpłynąć na przyszłość większości, tak może mała Was liczba radykalnie zmienić Was los, w odpowiedzi na impotencję stojącą w obliczu bezwładności i przeszkód.

Możliwe, po uprzedzeniu odpowiedzi na pytanie KIM JESTEŚCIE NAPRAWDĘ.

Cytuj:
21:26 - Możecie ułatwić narodziny ludzkości w Braterstwie.

Zgadza się. Liczą się konkrety zatem. KIM JESTEŚCIE NAPRAWDĘ. Tożsamość z którą się identyfikujecie - nazwa.

Cytuj:
21:32 - Jeden z Waszych filozofów powiedział : "dajcie mi punkt podparcia a ja podniosę Ziemię".

21:38 - Przekazanie tego Przesłania będzie punktem podparcia, który musi być wzmocniony. My będziemy długą na lata świetlne dźwignią, a Wy będziecie wykonawcami, którzy podniosą Ziemię jako efekt naszego pojawienia się.

Wszystko pięknie ładnie, ale nic w ciemno.

Cytuj:
21:53 - JAKIE BĘDĄ SKUTKI WASZEJ POZYTYWNEJ DECYZJI ?

Wszyscy się zastanawiamy.

Cytuj:
21:59 - Dla nas natychmiastowym skutkiem pozytywnej, wspólnej decyzji byłoby zmaterializowanie wielu statków na Waszym niebie i na Waszej Ziemi.

Już bym to dawno zrobił widząc moich braci i siostry w takiej niewoli. Chyba że projekt zakłada pomoc z zewnątrz za zgodą. Wspólne rozwiązanie.
Ale kiedy nie wiemy KIM JESTEŚCIE NAPRAWDĘ to sami wiecie...

Cytuj:
22:06 - Dla Was natychmiastowym skutkiem byłoby pozbycie się wielu pewników i utrzymywanych wierzeń.

Nie wątpię w to osobiście. To na pewno. Widzę ten obraz od lat... W pozytywnym zakresie, a nie jak w serialu "V" który zapewne znacie obserwując nas. Ha !

Cytuj:
22:13 - Prosty, decydujący wizualny Kontakt miałby ogromny wpływ na Waszą przyszłość.

To jest jasne i oczywiste jak plazma Słoneczna.

Cytuj:
22:19 - Dużo Wiedzy zostałoby zmienionej na zawsze. Organizacja Waszego społeczeństwa zostałaby wywrócona do góry nogami na zawsze - i to we własnych dziedzinach.

Zgadza się. Tak by było.

Cytuj:
22:26 - Władza stałaby się indywidualną, ponieważ zobaczylibyście że my żyjemy. Konkretnie mówiąc, zmienilibyście swoją skalę wartości.

To się okazałoby czy indywidualną. To się okazałoby czy pewne jednostki nie chciałyby z tego zamieszania odnieść korzyść władzy. TEGO SIĘ MOŻNA OBAWIAĆ na tej planecie.

Cytuj:
22:34 - Najważniejsze jest dla nas, żeby ludzkość przed nieznanym - które my sobą reprezentujemy - stworzyła jedną Rodzinę.

O tak nie wiele, a tak wiele w tym przypadku prosicie. Ja nie mam zamiaru bratać się z demonami, głaskając je żeby dalej robiły to co robią.
Staję po drugiej stronie tego po stronie światła, wiedząc że jesteśmy i tak jednością, wszyscy świetlani i ciemni.

Cytuj:
22:41 - Niebezpieczeństwo powoli odeszłoby z Waszego domu, ponieważ Ci niechciani, których my nazywamy Trzecią Partią, zostaliby przez Was zmuszeni do pokazania swoich prawdziwych twarzy i do odejścia.

Rozgniewani na pewno podjeliby walkę ostateczną jeżeli by mogli.
Ja ich do końca nie lekceważę i proponuję wszystkim.

Cytuj:
22:50 - Będziecie wszyscy nosić to samo imię i dzielić te same korzenie : LUDZKOŚĆ !

My już nosimy i jesteśmy gnojeni przez kosmitów za to.

Cytuj:
22:57 - Później w ten sposób będzie możliwa przyjazna pełna respektu wymiana, jeśli będzie to Waszym życzeniem.

Dopóki nie przedstawicie się nie ma mowy o tym ani o decyzji. Jeżeli nas kochacie - zrobicie to.

Cytuj:
23:03 - Jednak teraz głodny nie może się śmiać, a przerażony nie może nas powitać.

Zgadza się.

Cytuj:
23:09 - Jesteśmy smutni widząc mężczyzn, kobiety i dzieci w ciałach, których Serca tak cierpią, a którzy w sobie mają tak jasne Światło.

Podzielam to współczucie.
CZAS NA ZMIANĘ !!!!!!!!!

Cytuj:
23:17 - To światło może być Waszą przyszłością. Nasze związki mogą się krok po kroku dalej rozwijać.

Jest to naszym przeznaczeniem, bez wątpienia.

Cytuj:
23:24 - Wszystko działoby się w kilku etapach, które miałyby miejsce w przeciągu kilkunastu lat : demonstracyjne ukazywanie się naszych Statków, fizyczne ukazywanie się obok ludzi, współpraca przy Waszej technicznej i duchowej ewolucji, odkrywanie części Galaktyki.

Wielu z nas marzy o tym.

Cytuj:
23:38 - Za każdym razem zostaną Wam zaproponowane nowe możliwości wyboru.

...

Cytuj:
23:44 - Będziecie sami decydować, kiedy wejść w nowy etap, jeżeli będziecie przekonani, że będzie to dobre dla Waszego zewnętrznego i wewnętrznego samopoczucia.

To jest naszym przeznaczeniem jako Ziemian bez względu na to czy z przybyszami czy bez.

Cytuj:
23:51 - Nie będzie jednostronnego mieszania się (interwencji). My poprostu odejdziemy, jeśli Was kolektyw podejmie taką decyzję.

Chciałoby się wierzyć, ale bez informacji KIM JESTEŚCIE NAPRAWDĘ, możemy to powyższe tylko przyjąć do wiadomości.

Cytuj:
23:58 - W zależności od prędkości rozchodzenia się tego Przesłania po całym Świecie, będzie to trwało tygodnie albo miesiące do naszego "wielkiego pokazu",
jeżeli ta decyzja zostanie podjęta przez tych, którzy wykorzystali daną możliwość wyboru i jeżeli to Przesłanie dostanie potrzebną pomoc.

Cytuj:
24:15 - Główna różnica między Waszą codzienną modlitwą, do Istot duchowej natury a Waszą decyzją jest ekstremalnie łatwa :
my jesteśmy technicznie wyposażeni do tego aby się zmaterializować.

Prędzej czy później postęp technologiczny zaowocowałby w takie wyposażenie, więc znam to.
KIM JESTEŚĆIE NAPRAWDĘ zdeterminuje to jaka będzie odpowiedź moja np.

Cytuj:
24:30 - SKĄD TEN HISTORYCZNY DYLEMAT ?

Cytuj:
24:36 - My wiemy że obcy tak długo postrzegani są jako wrogowie, jak długo pozostają nieznajomymi.

Więc czystą głupotą i ignoracją rozmówcy byłoby się nie przedstawić. Nikt już tu nie ma ochoty na zabawę w zgadywanki co do "kosmitów". Ja osobiście mówię dość. Nie na takich śliskich zasadach. To zgubi świat.

Cytuj:
24:42 - W początkowym etapie emocje spowodowane naszym przybyciem będą wzmacniały związki między Wami i będą umacniały je na poziomie światowym.

Byłby to znakomity i piękny scenariusz, jeżeli bylibyście Naszą Rodziną Kochającą Nas.

Cytuj:
24:50 - Jak możecie wiedzieć że nasze przybycie jest następstwem Waszej kolektywnej decyzji ? Z jednej prostej przyczyny : już od dłuższego czasu byliśmy obecni w Waszym poziomie egzystencji !

Żebyście jeszcze poparli to jakimiś wydarzeniami, to moglibyśmy mieć szansę to sprawdzić, a tak... możecie sobie mówić.

Cytuj:
24:58 - Jeżeli nas jeszcze nie ma, to jest to spowodowane tym, że taka konkretna decyzja nie została przez Was jeszcze podjęta.

Jeżeli tak uważacie...

Cytuj:
25:05 - Niektórzy z Was myślą, że my dajemy Wam wiarę w ten wybór tylko po to, żeby legitymować nasze przybycie, ale to nie jest prawdą.

A myślą tak, myślą...

Cytuj:
25:16 - Jaki sens miałoby mieć proponowanie Wam czegoś, do czego jeszcze nie macie dostępu dla dobra większości z Was ?

Cytuj:
25:23 - Jak możecie być pewni tego, że nie jest to subtelny manewr "Trzeciej Partii", żeby Was jeszcze skuteczniej zniewolić ?

To jest pytanie kluczowe, zaraz za tym KIM JESTEŚCIE NAPRAWDĘ.

Cytuj:
25:30 - Ponieważ można skuteczniej walczyć z czymś co się wcześniej zidentyfikowało, niż z czymś o czym się nic nie wie.

Jasna sprawa. Skoro wiecie, mówcie KIM JESTEŚCIE NAPRAWDĘ.
Równie dobrze możecie zrobić tu farmienie nie pytając się nas o zdanie, albo zrobić to później najpierw dojąc nas z energii.
Tak inteligentni kosmici, nie powinni się dziwić czemu ludzie chcą walczyć z czymś nieznanym, co zawsze może być zagrożeniem (chodzi o rasy kosmiczne tylko).

Cytuj:
25:37 - Niezależnie od sytuacji, jesteście jedynymi którzy mogą osądzić to w swoich Sercach i w swojej duszy ! Niezależnie od tego jaki jest Wasz wybór, będzie on respektowany i uszanowany.

Czystą ignorancją byłoby przedstawiać propozycje, bez uprzedniego przedstawienie się KIM JESTEŚCIE NAPRAWDĘ.
Dlaczego ? Bo powoływanie się na serca i dusze to nie wszystko.
Ludzie kupili religie, sercem i duszą, a gówno one dały, nie sprawdziły się. Świat mamy taki jaki mamy. Takie decyzje podejmowano, zniewolono nas.
Wy chcecie powoływać się na serce i duszę, w stosunku do gatunku ludzkości który cierpiał i cierpi jeszcze upokorzenie, głód, ubóstwo, morderstwa, dyktatorstwo, manię psychopatów u władzy oraz wiele innych ?
Bomba, świetna taktyka. Nie ma co. Nierozsądne to. Nie uważacie ? Gdybym to ja był przedstawicielem na Waszym miejscu - dałbym więcej informacji o sobie. Wtedy mogliby wybrać sercem i intuicją.
Informacja to tylko informacja i AŻ INFORMACJA.

Cytuj:
25:45 - W Waszej sytuacji nie są konieczne środki ostrożności które polegałyby na zaprzestaniu prób odkrycia nas.

To Wasze widzi mi się. Odpowiedź z 25:37.

Cytuj:
25:52 - Znajdujecie się obecnie w Puszcze Pandory którą stworzyła wokół Was "Trzecia Partia".

Nie wiem jaki kolor bielizny noszą, ale kiedy opór wstanie z kolan - to chyba tęczę będą mieli w tych gaciach. O ile wydalają się.
Już mają tzw "srakę" .

Cytuj:
26:00 - W momencie takiego dylematu, gdzie niewiedza stoi naprzeciw niewiedzy, będziecie musieli zapytać się swojej własnej intuicji.

To sprytna zagrywka powoływać się na intuicję, nie przedstawiając się KIM SIĘ JEST NAPRAWDĘ.

Cytuj:
26:05 - Chcecie zobaczyć nas na własne oczy, czy raczej chcecie wierzyć Waszym elitom ? To jest to właściwe pytanie.

Nie chcę wierzyć elitom. Jeżeli jesteście życzliwi, światli, pomocni nam, jesteście naszą rodziną, nikt nie miałby pretensji co do Waszego pojawienia się.

Cytuj:
26:12 - Po tysiącach lat, będzie ten wybór któregoś dnia nie do uniknięcia : wybór pomiędzy dwoma nieznanymi.

Tak, to prawda. Też uważam to za nieuniknione. Dlatego potrzebne są pewniki. Jakiekolwiek. Od Was nie ma jednego, ważnego KIM JESTEŚCIE NAPRAWDĘ.

Cytuj:
26:20 - DLACZEGO ROZPOWSZECHNIAĆ WŚRÓD WAS TO PRZESŁANIE ?

26:26 - Przetłumaczcie i rozprowadźcie to Przesłanie. To działanie zmieni bezpowrotnie Waszą przyszłość i wpłynie na Waszą historię na następne tysiąclecia.

Okaże się wkrótce.

Cytuj:
26:34 - Jeśli nie, nowa możliwość takiego wyboru zostanie przesunięta w późniejszy Punkt Czasowy, przynajmniej o jedną Generację, o ile może ona przetrwać.

No właśnie... o ile...
Stawianie ludzi pod ścianą, właściwie rodziny pod ścianą, rodziny która cierpi na tej planecie - nie jest rozsądnym rozwiązaniem, zwłaszcza jeżeli NIE WIEMY KIM JESTEŚCIE NAPRAWDĘ.

Cytuj:
26:41 - Nie wybrać nic, oznacza podporządkować się wyborowi innych.

Nie oznajmić KIM JESTEŚCIE NAPRAWDĘ (tożsamość galaktyczna) (bo wy wiecie jak się nazywacie jako rasa i jak my Was byśmy nazwali) - oznacza brak szacunku do "rodziny" .

Cytuj:
26:47 - Nie informowanie innych niesie ze sobą ryzyko otrzymania wyniku, który jest przeciwny własnym oczekiwaniom.

...

Cytuj:
26:53 - Bycie obojętnym oznacza oddanie swojej własnej woli. Tu chodzi o Waszą przyszłość. To wydarza się dla Waszej Ewolucji.

Jasne, ale nie z istotami które boją się przedstawić, mimo technologii którą oznajmiają że posiadają. Zapewne jest to niebywała technologia. W czym problem ? Ha.

Cytuj:
27:01 - Jest możliwe, że ta prośba nie natrafi na Wasze kolektywne zezwolenie i może być zignorowana przez brakujące informacje.

Ja nie ignoruję. Analizuję to. Natomiast tak, wielu zignoruje. Między innymi dlatego, bo nie ma zasadniczej odpowiedzi na pytanie KIM JESTEŚCIE NAPRAWDĘ.

Cytuj:
27:08 - Jednak we Wszechświecie każda indywidualna prośba zostaje wysłuchana.

Dzięki Bogu za taką możliwość. Dzięki innym za odkrycie tego w przejażdżce tutaj.

Cytuj:
27:14 - Wyobraźcie sobie nasze przybycie jutro. Tysiące statków. Wyjątkowy szok kulturalny w dzisiejszej historii ludzkości.

Nic już by nie było takie samo. To byłoby niesamowicie ważne, może i najważniejsze dla nowych czasów.

Cytuj:
27:20 - Wtedy będzie za późno żałować że nie podjęło się decyzji i nie przesłało się tego Przesłania dalej, ponieważ to odkrycie będzie nie do cofnięcia.

Czy tak się szanuje rodzinę, nie informując jej o tym KIM SIĘ JEST NAPRAWDĘ, a potem robienie wyrzutów sumienia że będzie się żałowało ?
Ogarnijcie się.

Cytuj:
27:28 - My nalegamy na to, żebyście się nie spieszyli, ale o tym pomyślcie proszę ! I zadecydujcie !

Robi się.

Cytuj:
27:34 - Wasze media nie są zainteresowane przekazaniem tego Przesłania.

To trzeba było się wpieprzyć im w przekaz i nadawać swój.
Nie jest to pogwałcenie wolnej woli, a przedstawienie prawdy o Wszechświecie dla ludzi - że nie jesteśmy sami i że mamy rodzinę ludzką.

Cytuj:
27:41 - Dlatego jest to Wasze zadanie - jako anonimowej a jednak wyjątkowej myślącej i żywej Istoty - aby to Przesłanie przekazać dalej.

Nie jesteśmy w podziemiu, można śmiało oznajmiać KIM SIĘ JEST NAPRAWDĘ.

Cytuj:
27:48 - Jesteście wciąż Architektami Waszych losów.

Zapewne tak jak i Wy.

Cytuj:
27:53 - CZY ŻYCZYCIE SOBIE ABYŚMY SIĘ WAM POKAZALI ?

Pytanie otwarte, dopóki nie będzie pełnego przedstawienia się.

Nawet młody dyplomata ułożyłby konkretną informację tego typu - KIM JESTEŚMY, PO CO PRZYBYWAMY, CZY CHCECIE NAS UJRZEĆ ?

Czas odrzucić strach i przyjąć miłość, która jest siłą nie do zniszczenia.

---

Trudno rozmawiać, osądzać przesłania tego typu.
Robicie to nazbyt pochopnie.
Raz obejrzeliście i o... - mam już ogarnięte - to ściema.

Proponuję By każdy z Was pokazał jak myśli wobec tego przesłania.
Wyeliminuje to wiele niezgodności co do kosmitów - MIĘDZY NAMI SAMYMI.

Pozdrawiam.
Z dyplomatycznym podejściem - Andromedan :P

Myślę że to rozwiało opinię o tym że new age'owiec ze mnie.

Awatar użytkownika

Ja mam podejrzenia co do rasy z Plejad szczególnie wtedy kiedy wspominali o tym, że już nie raz chcieli nam (rzekomo) pomóc i nawiązać współprace a my ją odrzuciliśmy, (znane spotkanie Trumana z istotami a jeszcze wcześniej z nazistami).
Ale kto ich tam wie.

Andromeda - mam już osobiste pytanko do ciebie, jak oceniasz film, który ci podesłałem na meila - temat: amstrong na księzycu

Uczcie się ludzie podejścia do tych złożonych tematów od Pana Andromedana :)

Awatar użytkownika

syriuszA-nin pisze:
Ja mam podejrzenia co do rasy z Plejad szczególnie wtedy kiedy wspominali o tym, że już nie raz chcieli nam (rzekomo) pomóc i nawiązać współprace a my ją odrzuciliśmy, (znane spotkanie Trumana z istotami a jeszcze wcześniej z nazistami).
Ale kto ich tam wie.

Andromeda - mam już osobiste pytanko do ciebie, jak oceniasz film, który ci podesłałem na meila - temat: amstrong na księzycu

Ciekawy. Ale szczerze... wyśmiany by został w Polsce na forach.

[Edit: tekst stracił okres ważności do użycia]

Ostatnio zmieniony 28 gru 2010, 9:31 przez Wosiu, łącznie zmieniany 3 razy

Wosiu pisze:
A teraz żegnam wszystkich na tym forum. Już się wypowiedziałem i nie muszę pisać nic więcej.

Błagamy... niech Pan nas nie opuszcza. :dope: :dope: :dope:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]