Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 07 gru 2019, 22:43

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Niech mi ktoś ze cwaniaków odpowie:

dlaczego zwierzęta, nawet te najodważniejsze, boją się duchów, poltergeistów i UFO?

:twisted:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 31 gru 2010, 13:29 
VIP Member
Awatar

xpio pisze:
Fakt nie przedstawiają się - nie ładnie Mruga
Mnie od koordynat astronomicznych i fikuśnuch nazw własnych, bardziej interesuje co ich wiąże (wiązało) z ziemią.
Dlaczego właśnie oni chcą się tu zmaterializować w "trójwymiarze", przecież galaktyka jest wielka (a wszechświat ...) więc chyba to wszystko w naszym kierunku nie zmierza.

Jak spotkamy się kiedyś na żywo, to postawię Ci dobre, czeskie PIWO:) Jak mi bardzo brakuje rozsądnych głosów i samodzielnie myślących ludzi... :uścisk:

Pokój;)

jeden pisze:
Wosiu pisze:

dlaczego zwierzęta, nawet te najodważniejsze, boją się duchów, poltergeistów i UFO?

Każdy boi się tego czego nie rozumie :tak:

Zwierzęta wiedzą więcej niż Ci się wydaje.

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Wosiu pisze:

Prawda, cholernie całkowita prawda. Jedno jest pewne - one zawsze są TU i TERAZ, uczą nas chwili obecnej, jeśli ktoś jest w stanie się tego uczyć to one są nauczycielami.

Współczesny człowiek mimo posiadania logicznego umysłu, rąk, zębów, jak i pokaźnych rozmiarów i siły jest pozbawiony właśnie WIEDZY jak przeżyć bez systemu. Jak daje radę taki choćby wilk i żyje pozostaje dla mnie zagadką... No prawie :D Zwierzaki przy swoich możliwościach umysłowych i fizycznych naprawdę posiadają głęboką wiedzę i nie chodzi tu tylko o przetrwanie. O wiele, wiele więcej. Tylko się uczyć.

Czyńcie sobie Ziemię poddaną - pusty mój śmiech :lol: Obserwujcie i uczcie się - raczej tak to widzę. :spoko:

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Cytuj:
rym74 NALEŻY mieszać NWO do duchowości, bo bardziej analizując temat jesteśmy rządzeni właśnie na poziomach duchowych za pomocą mrocznej magii. Tutaj tkwi esencja tematu i rdzeń. Stąd są składane ofiary z ludzi, by wytworzyć pewnego rodzaju otoczkę wokół planety, mroczną, tak by kontrolować masy za pomocą strachu.

Dlatego możliwe są te wszystkie przekręty, zgadzanie się ludzi na wszelkiego rodzaju kłamstwa, całkowite odwrócenie wszystkiego do góry nogami. Nawet inteligentni ludzie nic nie widzą. To wszystko dlatego, że są kontrolowani starożytną mroczną magią niestety wysokiej klasy i przebiegłości. Od bardzo dawna. JEST TO HIPNOTYCZNY, INDUKOWANY CELOWO SEN, na poziomach duchowych właśnie zaczynając.

Pełna zgoda.

Bez zrozumienia duchowości i energetycznych aspektów NWO - nigdy się nie zrozumie o co w nim biega

To jest rdzeń ich władzy. Magia i manipulacja energiami, a nie tylko władza kliki bogaczy

A co do channelingów - czytajmy je zwyczajnie, analizujmy ostrożnie i podejrzliwie, ale znowóż nie popadajmy w paranoje i nie szukajmy wszędzie na siłę spisków. Wiem doskonale, że jest cała masa manipulacji i dezinformacji w temacie - ale gdzie go nie ma!

Nie oznacza to jednak że wszystkie przekazy to demony, NWO albo oszuści naciągacze. Jest cała masa cennych przekazów

A co dol Rządu Światowego - oczywiście w sytuacji zmanipulowanej, zaczipowanej i zniewolonej technologicznie ludzkości jest to koszmar, ale jako forma globalnego przedstawicielstwa, rady czy coś w tym stylu - jak dla mnie to naturalna kolej rzeczy na Ziemi - tak podejrzewam ma każda wysokorozwinięta cywilizacja, ale nie na zasadach hierarchii, elit i manipulacji, ale pełnej otwartości, wolności i jawności

Cóż w tym złego?

Nie popadajmy w paranoję. A ludzie bardzo czesto lubią popadać w skrajności.

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Suchy pisze:
...
Jak spotkamy się kiedyś na żywo, to postawię Ci dobre, czeskie PIWO:) Jak mi bardzo brakuje rozsądnych głosów i samodzielnie myślących ludzi... :uścisk:

Pokój;)

Oczywiście, jak to mówią góra z górą się nie zejdzie ...

Kurcze już dobrych parę lat nie miałem w ustach tego szlachetnego trunku, ale skoro mówisz że dobrego to jak najbardziej, mam nadzieję że zdołam się zrewanżować świeżo wyciśniętym soczkiem z Bio-marchewki Mruga - wszystko jest możliwe Mruga
A z tym rozsądkiem to bym trochę uważał, bo po pierwsze sam nie jestem pewien czy można mnie nazwać rozsądnym.
Po drugie ważniejsze, ten rozsądek chyba nie jest jednoznacznie taki "cool".

:winko: :serce:
Wosiu pisze:

Na wstępie powinieneś powiedzieć na podstawie czego wyciągasz tak jednoznaczne wnioski.
Własne obserwacje, wyniki badań naukowych :język: :cooo?:
Ale nie będę się czepiać szczegółów i zapodam własną tezę.
Wszystkie dzikie zwierzęta boją się ludzi - no i co ty na to ?
Cytuj:

czyżby jakiś związek przyczynowo skutkowy, z powyższym :cooo?:

Z góry przepraszam za tą nie grzeczną ironię, ale tak mi było najprościej wydobyć twój błąd w toku rozumowania.

MRozbicki pisze:
ale jako forma globalnego przedstawicielstwa, rady czy coś w tym stylu - jak dla mnie to naturalna kolej rzeczy na Ziemi - tak podejrzewam ma każda wysokorozwinięta cywilizacja, ale nie na zasadach hierarchii, elit i manipulacji, ale pełnej otwartości, wolności i jawności

A ja mam odwrotne podejrzenia, tz. może się okazać że właśnie ziemska cywilizacja jest totalnym wypaczeniem i ewenementem na skalę galaktyczną.
Cytuj:
Cóż w tym złego?

A no właśnie, IMHO to punkt zaczepienia dla "zła".

xpio pisze:
Wosiu pisze:

Na wstępie powinieneś powiedzieć na podstawie czego wyciągasz tak jednoznaczne wnioski.
Własne obserwacje, wyniki badań naukowych ?:

Na podstawie ponad 30 lat w temacie.

Cytuj:
Ale nie będę się czepiać szczegółów i zapodam własną tezę.
Wszystkie dzikie zwierzęta boją się ludzi - no i co ty na to ?

Nieprawda. Większość dzikich zwierząt które po raz pierwszy widzą człowieka wcale się go nie boi, niektóre są wręcz zainteresowane. Wiele dzikich zwierząt znających ludzi też ich się ich nie boi. Nawet takie małe jak osy czy dzikie pszczoły afrykańskie :D

Ale nie chodziło o dzikie zwierzęta. W domyśle, ze względu na możliwość obserwacji, chodziło głównie o zwierzęta domowe. No i co ty na to? :mrgreen:

A kwestia jest jak najbardziej związana z tematem i dotyczy samej natury UFO. Ale nic nie będę pisał, niech każdy sam sobie poukłada puzzle.

Awatar użytkownika

Wosiu pisze:
Na podstawie ponad 30 lat w temacie.

Dobrze że nie doświadczeń, bo jeszcze by kto pomyślał że jesteś jakimś katolickim księdzem egzorcystą.

Swoją drogą ciekawe, czy zajmują się również UFO porwaniami.
Cytuj:
Nieprawda. Większość dzikich zwierząt które po raz pierwszy widzą człowieka wcale się go nie boi, niektóre są wręcz zainteresowane. Wiele dzikich zwierząt znających ludzi też ich się ich nie boi. Nawet takie małe jak osy czy dzikie pszczoły afrykańskie :D

Po cichu liczyłem że albo przejrzysz mój "podstęp" albo co najmniej przypomnisz mi o delfinach i innych pozytywnych przykładach.
Ale nie Mruga tobie tylko osy w głowie, żądlić kłuć atakować - wymowne :haha: :przytul:
Cytuj:
Ale nie chodziło o dzikie zwierzęta. W domyśle, ze względu na możliwość obserwacji, chodziło głównie o zwierzęta domowe. No i co ty na to? :mrgreen:

W mojej tezie wyraźnie zaznaczyłem że o dzikie, ale to była tylko odnośnia.

Ale nie będę przeciągał gierek słownych i powiem wprost.
Skoro nie można uogólniać, spłaszczać tematyki w przestrzeni którą w miarę dobrze znamy i jak mi się wydaje rozumiemy, to co dopiero ...
Cytuj:
A kwestia jest jak najbardziej związana z tematem i dotyczy samej natury UFO. Ale nic nie będę pisał, niech każdy sam sobie poukłada puzzle.

Najpierw trzeba je mieć, więc nie mieszajmy procesu ich zdobywania z samym układaniem.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC [letni]