Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 05 lip 2020, 12:06

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 26 kwie 2009, 2:12 
VIP Member
Awatar

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Ten materiał jest na banie , w obliczu teraźniejszych wydarzeń najcięższym punktem wydaje sie być .. "musicie zająć sie elitą rządową" .. czy jakoś podobnie . I jeszcze traz ta grypa .. :twisted:

Słuchałęm wywiadu z MAxem Iganem który mówił o eksperymencie , 1 % populacji i od tego procentu wyprowadzona wzorem jakimś cyfra wystarcza by zaprowadzić pokój na Ziemi .
Jest to choler$%^ proste .
To samo twierdzi Gregg Braden , mówi ze przeprowadzili takie eksperymenty w różnych miastach Ameryki i miało to ogromny wpływ na rynek i gospodarke . Więc to prawda . Wyprowadzając tą liczbe z 1 % populacji wystarczy 8 000 ludzi by poczuło dosłownie w sobie .. (nie prosiło Boga czy coś bo to jest wysyłąnie intencji że pokój nie istnieje skoro o niego prosimy) .. aby 8.000 poczuło spokój i harmonie na Ziemi , by to zobaczyło .
To poskutkuje zmianami , dlatego ważne chyba jest nie panikować szczególnie Ci świadomi owych zjawisk .
pozdrawiam

phpBB [video]

część wywiadu z Greggiem Bradenem .

kto zarejestrował ten przekaz? Coś mi się zdaje, że kiedy Plejadianie zjawią się, propaganda powie ludziom, że są w niebezpieczeństwie. Produkcje Hoolywoodzkie na przestrzeni lat zrobiły swoje. Niezły argument za wprowadzeniem NWO na ratunek

Niestety nie mam pojęcia kto nakręcił ten materiał, i skąd była ta transmisja.

Awatar użytkownika

Jest kilka osób które channelingują min. z Plejadanami ten przekaz odebrał channelingowiec Mike Quinsey we wrześniu 2008
Plejadanie kontaktowali się do 2002 roku potem sesja się zakończyła i w połowie 2008 ponownie rozpoczęła i trwa do dziś.
Przekazów jest cała masa tak jak osób kontaktowców, jedna ze stron spisujących channelingi jest tutaj:
http://www.galacticmessages.com/blog/ część przekazów została przetłumaczona na pl i znajduje się pod tym adresem:
http://www.sm.fki.pl/ w kolumnie Galaktyczna Federacja Światła, teksty wyświetlają się u dołu strony (jak by ktoś szukał :) )

inny ciekawy przekaz z 10.04.2009:
Cytuj:
Dzisiejszy dzień jest wyjątkowy, wielu ludzi wzywanych jest nie tylko, by pokazać swoją akceptację dla naszej obecności w niebie, ale i by głosić powitalne myśli, które skontaktują nas z Tobą. Oczywistym jest, że im silniejsze będą energie, tym bliżej Ciebie będzie nasz plan Pierwszego Kontaktu. Jest wiele okoliczności, które zaistnieją, kiedy wydamy ogłoszenia poprzedzające nasze nadejście. Jakkolwiek, Twoje pragnienie spotkania się z nami jest najważniejsze, ponieważ tworzy zaproszenie, by do Ciebie dołączyć.

Pamiętaj, że do tej pory nasze oferty były przedstawiane bezpośrednio Twoim Rządom, ale każda nasza pokojowa propozycja była odrzucana. Zaiste, w ostatnich czasach kontaktowaliśmy się ze wszystkimi głównymi władzami, również z Watykanem, próbując przekonać te wpływowe instytucje o naszych pokojowych intencjach.

To Twoje stopniowe zrozumienie nas i to, jak odnosimy się do Ciebie, kiedy rozwój Ludzkości jest niespokojny, dało nam zezwolenie, by pracować z naszymi sojusznikami nad naszym wejściem w Twoje życie. To wydarzenie musi mieć miejsce, ponieważ to jest część większego planu, który połączy wszystkie formy życia. Twórca wysłał Ciebie i nas do Kosmosu, byśmy doświadczyli życia w jego różnych obliczach, ale teraz zewnętrzne pchnięcie jest cofane i musisz zacząć nową podróż, która zaprowadzi Cię z powrotem do Źródła. Tamto jest już daleko i masz przed sobą wiele żyć, w trakcie których będziesz brał udział w wielu formach grupowej świadomości. Mogłeś zauważyć, że inne kanały są w kontakcie z takimi grupami - albo jedną łączną energią albo jedną będącą ?głosem? kilku Wyższych Rad. Zawsze znajdziesz siebie skłaniającego się do podobnych umysłów i Twoja świadomość stanie się wtedy z nimi Jednością. Jakkolwiek, nadal jesteś indywidualną duszą i możesz odejść w każdej chwili.

Życie na Ziemi jest całkiem inne od tego, które znajdziesz, posuwając się przez wymiary. Jest bardziej zbalansowane i nadal posiadasz silną wolę, a skoro nic nie zagraża harmonii, nie jest ona kwestionowana. Twoje obecne życie jest bezustanną bitwą przeciw przeciwnościom, które istnieją z powodu braku równowagi na Ziemi. Lecz dla wszystkich jest to doświadczenie, które umożliwia Wam tak szybki postęp. Zostałeś upoważniony do walki i stanowczy przeciw ciemnym siłom i co ważniejsze, rozpoznałeś swoją własną zdolność do utworzenia swojej własnej przyszłości. Nie ma znaczenia, co ciemność zaplanowała dla Twojego upadku, ponieważ miałeś tylko zwrócić się do Światła i zostać Wojownikiem Światła. Nie istnieje potężniejsza broń niż Światło i kierując się wolą Twórcy uzyskasz wszystko, czego potrzebujesz by zwycięsko ukończyć ten cykl.
Istnieją naturalne różnice w opiniach dotyczących tego, jak sprawy się ułożą - zajmą się tym Mistrzowie i Wyższe Istoty, które w końcu będą chodzić z Tobą po Ziemi. Drodzy, w jakikolwiek sposób na to patrzycie, może być tylko Jedna Boska Prawda. Ci, którzy będą nalegać na kierowanie się inną wiarą, nie będą od tego powstrzymywani, ponieważ będą po prostu wykorzystywać, tak jak pragną, swoją wolną wolę.

Członkowie Galaktycznej Federacji są reprezentantami Twórcy i sumiennie wykonują instrukcje idei Światła. Aniołowie są inną grupą wielkich istot, które władają masywną władzą, będącą poza Twoim obecnym zrozumieniem. W Twoim poziomie, jako Twoi osobiści Przewodnicy, mogą zmienić pasmo wydarzeń i nawet ich rezultat, jeśli to konieczne. Coraz częściej stajecie się świadomymi swoich Aniołów i zaczynacie zrozumieć, jak dużo dla Was robią.

Niejedna Wyższa Istota patrzy w dół na Was, drogie dusze na Ziemi, lub jest sędzią w Waszych sprawach. Oni widzą Was jako Boże iskry idące przez dwoistość, a ich miłość dla ludzkości pokazuje, że oni nie mają żadnych preferencji, co do tego, komu pomagają. Są zobowiązani, by pomóc wszystkim duszom rozwinąć się i zapewnić, o ile to możliwe, że plan każdej duszy jest wykonany. Oni działają od poziomu czystej miłości i nie chcą niczego w zamian oprócz radości pracowania dla Ojca/Matki. Jak ktoś mógłby odrzucić usługi i ochronę Anielskich Istot, skoro pilnują Cię i cieszą się widząc jak trzymasz się swojej ścieżki? Wszyscy radują się, kiedy pojedyncza dusza sięga w górę i osiąga ewolucyjny cel, który wyprowadza ją z dwoistości. Jak już wiesz, to nie przychodzi łatwo i dlatego nadchodząca unikalna okazja, by wznieść się z fizycznym ciałem, jest tą, która musi być znana dla wszystkich przed końcem tego cyklu. Ci z Was, którzy szukali, zostali do niej skierowani i poprowadzeni i to jest Twój indywidualny wybór czy skorzystasz z tej okazji czy nie.

Problemy na Ziemi tworzą chaos i będzie tak się działo przez wiele miesięcy. Jednak nie rozpaczaj, ponieważ oczyszczanie jest istotne, by położyć fundamenty, które pozwolą na nowy paradygmat. Może wydawać się, że wszystkie próby pokonania problemów są skazane na porażkę, ale jest tak, ponieważ nie ma żadnego uznania dla tego, co ma mieć miejsce. Mamy to w naszych rękach i nasi sojusznicy wymanewrują siebie do takich pozycji, w których wyczuwalny będzie ich wpływ. Oni wiedzą, co jest wymagane i to się zdarzy, ale nie możemy ujawnić szczegółów, ponieważ ciemne siły będą szukać sposobów powstrzymywania wprowadzenia nowych polityk. Kiedy będziemy móc przyjść otwarcie, będzie to całkiem inne i będziemy odpowiednio informować Cię o tym co ma się stać.

Jestem Diana z Syriusza i cieszę się, że mam kolejną okazję do wyrażenia mojego zrozumienia dla tego, co ma miejsce. Mówiąc jako energia kobieca, zauważam, że teraz pozwalacie kobietom na większą równość z mężczyznami w Zachodnim Świecie. To jest doskonałe, ale dalece bardziej posunięte niż w krajach Środkowowschodnich, gdzie nadal traktuje się je jak obywateli drugiej klasy. Wszystko to zmieni się w niezbyt dalekiej przyszłości i zrozumiecie, że wiele braków równowagi było skutkiem zbyt dużego, męskiego wpływu. Balans jest konieczny i doprowadzi do harmonii, bo w wyższych wymiarach staniesz się obojnaczy, co jest zupełnie normalne. Oprócz celów prokreacji, nie potrzebujesz fizycznych różnic, które odróżniają Was od siebie.

Dzisiejszy dzień jest również wyjątkowym, w chrześcijańskiej tradycji i służy jako pamiątka po wielkiej duszy, która chodziła po Ziemi z powodu jego miłości dla Was wszystkich.

Dziękuję Ci Diana.
Mike Quinsey.

:)

Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl
:jabłko:

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

Jako, że to mój pierwszy post na na tym forum pragnę serdecznie powitac wszystkich.
Załączam link, który jak mi się wydaje ma związek z tematem:
To, co wysyłam to zapis włamania na częstotliwośc pewnej stacji telewizyjnej w Anglii w 1977 roku. Autora tej transmisjii nigdy nie ustalono.

phpBB [video]

Awatar użytkownika

divinorum pisze:
Jest kilka osób które channelingują min. z Plejadanami ten przekaz odebrał channelingowiec Mike Quinsey we wrześniu 2008
Plejadanie kontaktowali się do 2002 roku potem sesja się zakończyła i w połowie 2008 ponownie rozpoczęła i trwa do dziś.
.........................................
...............

Jestem Diana z Syriusza i cieszę się, że mam kolejną okazję do wyrażenia mojego zrozumienia dla tego, co ma miejsce. Mówiąc jako energia kobieca, zauważam, że teraz pozwalacie kobietom na większą równość z mężczyznami w Zachodnim Świecie. To jest doskonałe, ale dalece bardziej posunięte niż w krajach Środkowowschodnich, gdzie nadal traktuje się je jak obywateli drugiej klasy. Wszystko to zmieni się w niezbyt dalekiej przyszłości i zrozumiecie, że wiele braków równowagi było skutkiem zbyt dużego, męskiego wpływu. Balans jest konieczny i doprowadzi do harmonii, bo w wyższych wymiarach staniesz się obojnaczy, co jest zupełnie normalne. Oprócz celów prokreacji, nie potrzebujesz fizycznych różnic, które odróżniają Was od siebie.

Dzisiejszy dzień jest również wyjątkowym, w chrześcijańskiej tradycji i służy jako pamiątka po wielkiej duszy, która chodziła po Ziemi z powodu jego miłości dla Was wszystkich.

Dziękuję Ci Diana.
Mike Quinsey.

:)[/quote]

Hej misie pysie

Skoro to była Diana z Syriusza to na pewno nie był to przekaz z Plejad - to inny gwiazdozbiór raczyłbym zauważyć - także ostrożnie z tymi przekazami.
Pozdrawiam cię Diana z kimkolwiek jesteś :mrgreen:

Tytuł:
a ja tam wolę bardziej plejadanina Aleje,
do mnie on najbardziej przemawia. Mruga

a co do 1 filmu to piewsza część wydaje się dość wiarygodna a druga jak leci ten tekst, jakoś jestem już wyczulony na tego typu teksty jak wniebowstąpienie etc.

a co do Vrillon to jest to bardzo interesujące wg mnie wiarygodne

ale to tylko moja opinia, rupta z tym co chceta...

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Swerdlow mówi wprost, że chanelingi to ściema i ja mu wierzę, tj. jego argumenty za tym mnie przekonują

W godzinie – nieskończoność czasu.

William Blake, Wróżby niewinności

Maciej55 pisze:
To samo twierdzi Gregg Braden , mówi ze przeprowadzili takie eksperymenty w różnych miastach Ameryki i miało to ogromny wpływ na rynek i gospodarke . Więc to prawda . Wyprowadzając tą liczbe z 1 % populacji ...

Ostrożnie, to wcale nie świadczy o tym, że to prawda. Pokażcie mi dane z tego badania. Dajcie mi linka do opracowań. Najlepiej będących jak najbliżej samego eksperymentu, nie chcę czytać o tym w książkach gdzie każdy mędrzec chce podpiąć to pod swoje teorie.
Przyznam - mnie ten Braden jakoś nie podszedł. Widziałem "Naukę cudów", czytałem też "Boską matrycę". gdzie również o tym sławetnym procencie mówi. Temat jest ciekawy i niewątpliwie mamy tu do czynienia z obszarami wiedzy o Naturze, które są tajemnicze i niezmierzone jak syberyjskie lasy, ale Braden przedstawił jedynie swoją wizję, korzystając i łącząc z wynikami badań, tworząc jednak system bardzo niespójny, uderza mnie w nim zbytnia niefrasobliwość w wysnuwaniu wniosków, w "Boskiej matrycy" wielokroć, czytając, pojawiały mi się w głowie pytania odnośnie tego o czym czytam, pytania na które odpowiedź jest niezbędna aby zweryfikować jednoznacznie tezy autora, lecz mr. Gregg skakał sobie od pytania, do tezy. Uciekając od luk w swoim systemie, albo tych luk nie dostrzegając - stawiałbym raczej na to drugie. Jeśli Gregg dobrze zinterpretował wyniki eksperymentów, to Prawda w dość nieporadnych rękach przyniesiona nam na świat została.

Czołem!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]