Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 26 wrz 2021, 11:06

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 lut 2013, 22:38 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 894
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
"PRZERAŻAJĄCY SEKRET AMERYKI .... KONTROLA UMYSŁU"

To co masz zamiar przeczytać będzie bardzo smutne i szokujące. My w Theconspiracyzone, uważamy, że ujawnienie tych ukrytych praktyk jest niezmiernie ważne. Bez wątpienia, kontrola umysłu jest najbardziej obrzydliwą i chorą praktyką jaką zna świat. Nie mówimy tu jednak o podprogowej manipulacji umysłu, na którą jesteśmy narażeni na co dzień. To o czym mówimy to praktyki, rozwinięte w starożytnym Egipcie. Stamtąd ewoluowały i był praktykowane w starożytnym Babilonie.
W dzisiejszych czasach, jeden z najbardziej obrzydliwych ludzi, który kiedykolwiek żył przeniósł to na zupełnie nowy poziom. Mówimy o złym nazistowskiego naukowcu J. Mengele. (Poniżej).


Obrazek

Pałeczkę przejął Allen Dulles, były szef CIA . Praktyki te są w użyciu do dziś w wielu amerykańskich instytucjach wojskowych. Kontrola umysłu jest również znana jako gwałt na świadomości poprzez satanistyczny rytuał i stan na granicy śmierci w torturach( ang.Near Death Torture.. .)

Celem jest złamanie umysł torturowanej jednostki aby stworzyć MPD - Multiple Personality Disorder(wielopoziomowe rozszczepienie osobowości )Umysł nie może znieść męki przez jakie ofiara przechodzi – więc mózg blokuje te doświadczenia- tworząc ściany amnezji. To właśnie w tych „pustych lukach ” zaszczepiane jest oprogramowanie. Ofiara jest następnie wysyłana do wykonywania przerażających zadań, których normalnie by nie zrobiła ... jak prostytucja, zabójstwa i programowanie innych ofiar kontroli umysłu.


Obrazek

UWAGA: Ze względu na charakter tych przerażających SPRAWOZDAŃ, NIEKTÓRE Z niniejszego artykułu mogą być niepokojące dla czytelników. Podjęto wszelkie próby do odpowiedniego obejścia się z tematem i przy użyciu odpowiedniego języka. Temat kontroli umysłu jest skomplikowany, wielopłaszczyznowy i wielowarstwowy. Dla przypadkowego czytelnika, może szybko stać się paraliżujący, przytłaczając zmysły i powodować pragnienie, aby zamknąć temat- jednak unikanie tego tematu to najgłupsza rzecz, jaką możesz ewentualnie zrobić.


CZYM JEST SATANISTYCZNA PRZEMOC RYTUALNA I KONTROLA UMYSŁU?

Zwrot " satanistyczna przemoc rytualna " po raz pierwszy pojawił się w połowie 1980 roku w celu opisu ujawnienia niektórych spraw ochrony dzieci oraz dorosłych w psychoterapii. W 1980 roku nastąpił gwałtowny wzrost badań nad ochroną dzieci w Ameryce, Wielkiej Brytanii i innych krajach rozwiniętych ze względu na przepisy prawa, które zobowiązywały do składania sprawozdań i zwiększenia świadomości społecznej na temat przemocy wobec dzieci.


Obrazek

W niewielkiej liczbie badań, dzieci ujawniły zorganizowane i rytualne formy seksualnej przemocy dokonywanej przez rodziców i opiekunów. Także dorosłe osoby to potwierdziły w psychoterapii.
Te informacje zawierały opisy seksualnej przemocy w kontekście kultów satanistycznych, rytuałów i wykorzystania satanistycznej ikonografii, pozyskując etykietę " satanistyczna przemoc rytualna " w mediach i dla niektórych specjalistów. Tłumaczenie od SRA(Satanic Ritual Abuse -satanistyczna przemoc rytualna)

Lekarze, psychoterapeuci i pracownicy socjalni udokumentowali klientów, którzy opisują historię SRA(Satanic Ritual Abuse) i wydali literaturę na temat leczenia rytualnie krzywdzonych pacjentów. Wiele skupionej uwagi na Zaburzeniach dysocjacyjnych wyszło w w latach 80 tych, i obejmowało dzieci i dorosłych z zarzutami rytualnej przemocy. Oni również wykazywali wysoki poziom niepokoju i traumatyczno-podobnych objawów. Niektórzy z tych pacjentów wykazywali wysoki stopień dysocjacji a u części zdiagnozowano dysocjacyjne zaburzenia tożsamości (DID). Satanistyczna przemoc rytualna nie jest wynikiem działań pojedynczych odizolowanych psychopatycznych jednostek.. To jest częścią powszechnej wielopokoleniowej konspiracji- niemal wszechmocnej – składającej się z tysięcy, jeśli nie milionów ludzi.

Wielu z tych ludzi jest na wysokich stanowiskach w szczeblach społeczeństwa, rządu, prawa, religii, a nawet psychicznych instytucji zdrowotnych. Słyszeliśmy historie z wiązane z SRA(Stanic Ritual Abuse) oskarżające słynnych teleewangelistów, szefów policji, agentów FBI, papieża, liderów CIA, członków ONZ, milionerów, filantropów, duszpasterzy, nauczycieli, dyrektorów szkół, psychiatrów i innych.


Obrazek

Plany stworzenia społeczeństwa pracowników- kontrolowanych umysłowo, były na miejscu przez długi czas. Obecna technologia wywodzi się z eksperymentów, które naziści zaczęli przed II wojną światową i zintensyfikowali w czasie nazistowskich obozów koncentracyjnych, gdy „zaopatrzenie” w dzieci i dorosłych do eksperymentowania
były dostępne bez ograniczeń.

Słyszeliśmy o nieludzkich eksperymentach medycznych przeprowadzanych na więźniach obozów koncentracyjnych, ale nie ma słowa wzmianki w mediach i filmach dokumentalnych o eksperymentach kontroli umysłu. To nie miało być ujawnione amerykańskiej publiczności. Technologię kontroli umysłu, można podzielić na dwa podzbiory: Traumo-Pochodne lub elektroniczno - pochodne.

Pierwsza faza rozwoju rządowej kontroli umysłu wyrosła z dawnych technik okultystycznych, które wymagały aby ofiara była narażana na ogromną traumę psychiczną i fizyczną, zazwyczaj zaczynała się we wczesnym dzieciństwie, w celu spowodowania psyche do rozbicia się na tysiąc alter -osobowości , które następnie mogą być oddzielnie zaprogramowane do wykonywania jakichkolwiek funkcji (lub pracy), jakie programista chce "zainstalować".

Każda stworzona alter-osobowość jest odrębną i inna od przedniej osobowości. "Frontalna osobowość" jest nieświadoma istnienia lub działalności alter-osobowości. Te zmienne osobowości mogą być uaktywnione przez programistów lub „aktywatorów” za pomocą specjalnych kodów. Ofiara kontroli umysłu może być podatna na poszczególne dźwięki, słowa lub działania- znane jako wyzwalacze.


Obrazek

Drugi etap rozwoju kontroli umysłu został dopracowany w podziemnej bazie pod Fort Hero w Montauk. Long Island (Nowy Jork) i jest określany jako Project Montauk. Pierwsze młodzieńcze ofiary „Montauk style programming”, tzw „Chłopcy Montauk”, były programowane technikami opartymi na traumie ale ta metoda w końcu został porzucona na rzecz elektronicznego procesu indukcyjnego, który mógł być "zainstalowany" w ciągu kilku dni (lub nawet godzin), zamiast wielu lat -jak w przypadku technik bazujących na traumie.

KONTROLA UMYSŁU I EKSPERYMENTY II Wojny Światowej.

Dr Joseph Mengele z Auschwitz był deweloperem zasad programowania traumą w projektach Monarch i MK Ultra . Mengele i około 5, 000 innych wysokich rangą hitlerowców potajemnie przeniósł się do Stanów Zjednoczonych i Ameryki Południowej w następstwie II wojny światowej w operacji zwanej "Spinacz"(paper clip). Hitlerowcy kontynuowali swoją pracę nad rozwojem kontroli umysłu i technologii rakietowej w tajnych podziemnych bazach wojskowych. Jedyną rzeczą jaką powiedziano to to, że technika rakietowa opracowywana była była przy pomocy hitlerowskich gwiazd -takich jak Warner Von Braun. Mordercy i okrutni oprawcy niewinnych istot ludzkich- byli „kryci” , jednocześnie aktywnie pracowali w amerykańskich podziemnych obiektach wojskowych, które stopniowo stały się domem dla Tysięcy porwanych z ulicy amerykańskich dzieci (tysiące rocznie) i umieszczanych w stalowych klatkach w ramach "szkolenia".

Dzieci te będą wykorzystywane w celu dalszego udoskonalania i sperfekcjonizowania Mengelowskich technologii kontroli umysłu. Niektóre wybrane dzieci (przynajmniej te, które przeżyły "Szkolenia") staną się przyszłymi kontrolowanymi umysłowo niewolnikami, którzy mogą być stosowani do tysięcy różnych zadań, począwszy od seksualnej niewoli do zabójstw.

Znaczna część z tych dzieci, które zostały uznane za zbyteczne, były celowo zabijane na widoku (i z ręki) innych dzieci w celu głębszego ich straumatyzowania i wymuszenia posłuszeństwa. W niektórych przypadkach zabijano poprzez obdzieranie żywcem skóry.


RODZAJE TRAUM: Techniki są przerażające

Jedną z rzeczy, odkrytych poprzez badania nad genetyczną zdolnością do przekazywania wiedzy z rodziców na swoje dzieci, było to, że ludzie rodzą się z pewnymi wrodzonymi obawami, strachami. Węże, krew, pająki, widok wnętrzności, wszystkie te rzeczy, z którymi ludzie się rodzą.
Te fobie są przekazywane genetycznie z pokolenia na pokolenie. W poszukiwaniu urazów stosowanych w odniesieniu do małych dzieci, programiści odkryli, że te naturalne fobie, które występują u większości ludzi od urodzenia, będą "cudownie" działać do podzielenia umysłu. Wzdłuż tej wytycznej, możemy wyróżnić następujące próbki traum stosowanych do programowania niewolników.


Obrazek

(A) zamknięcie w małym, odizolowanym miejscu, dole, lub klatce z pająkami i wężami.
(B) niewolnik zmuszony jest zabić, pociąć, i jeść niewinną ofiarę,
(C) Umieszczanie „głową w dół” w kale, moczu i pojemnikach z krwią, a następnie zmuszanie do jedzenia tych rzeczy. Często niewolnik doświadczy nie tylko wszystkie powyższe , ale wiele innych „metod”, zanim osiągnie wiek 4 lub 5 lat.

Ważne jest, aby straumatyzować dziecko wcześnie zanim ma szansę rozwinąć swoje stany ego. Przy okazji, gdy dziecko znajduje się w małym pudełku z pająkami i wężami, często im się mówi, że jeśli będzie udawało martwego -wąż nie będzie ich gryźć. To określa dwie ważne rzeczy dla programistów, określa podstawę dla programów samobójczych (np. "jeśli zginiesz to będziesz bezpieczny”) i uczy dziecko dysocjacji.

Traumy stosowane do dzielenia umysłu to nie tylko elektrowstrząsy, naturalne fobie, one obejmują całą sferę emocjonalną duchową ofiary. Ofiary ostatecznie są pozbawiane każdego emocjonalnego zasobu różnymi urazami/traumami, takimi jak „krwawe orgie", podczas których odcina się męskie lub i żeńskie genitalia. Ponadto stosowane są sesje tortur na wszystkich typach maszyn średniowiecznych i inscenizacje wydarzeń, gdzie aktorzy imitują Boga, Jezusa Chrystusa, policję i terapeutów przeklinających ofiarę, odrzucających ofiarę, a nawet "zabijających" ofiarę w symulowanych zgonach związanych z narkotykami. Dzieci często są powiązane z innymi niewinnymi dziećmi, które następnie są systematycznie i brutalnie zabijane, podczas gdy tym pierwszym wmawia się, że są winne za ukaranie drugiego dziecka.

Doświadczenia bliskie śmierci, takie jak utonięcia stały się sztuką dla tych oprawców. Wyszkolone psy, małpy i inne zwierzęta są wykorzystywane do dalszego traumatyzowania ofiar. Niewolnicy Illuminati najprawdopodobniej doświadczyli wszystkich ostatnich kilku punktów powyżej, plus wiele więcej.

Joseph Mengele, aka Dr Green, był utalentowany w stosowaniu owczarków niemieckich do ataku na ludzi. Mengele miał reputację w hitlerowskich obozach koncentracyjnych wynikającą z korzystania z owczarków niemieckich, zanim został przywieziony do Ameryki. Tam użył psy do pomocy programowania amerykańskich dzieci. Mengele był również biegły w aborcjach, i był zaangażowany z dziwnymi traumami związanymi z narodzinami dzieci, lub symulowanymi porodami martwych szczurów- „wyciąganymi” z pochwy dziewczyn podczas takiej „symulacji” programowej (lub inne tego typu obrzydlistwa)

Kiedy kulty satanistyczne wiążą swoje ofiary drutem do rytuałów, niektóre z tych osób traci palce-nóg rąk. Czasami małe palce i górne części palców pierścieniowych- także są tracone w rytuałach satanistycznych sekt.


Obrazek

Traumy i tortury są wykonywane przez „rozszczepionych” (z róznymi alter-ego lub osób sadystyczne. Jak ta sieć uzyskuje sadystycznych mężczyzn- zdolnych torturowac małe dzieci? Trzy różne uznane badania (Harrower, 1976 / Milgram, 1974 / & Gibson 1990) pokazują, że zasadniczo wszyscy ludzi płci męskiej być nauczeni, aby angażować się w sadystyczne zachowania. Zdarzyć się może kilka wyjątków, ale rzecz w tym, że nie zabraknie sadystycznych osób do programowania. Niektóre z programowanych systemów alternatywnych osobowości zawierają w sobie ekstremalnie brutalne, sadystyczne jaźnie. Faktycznie Osobowość Matki Ciemności stanowi w nich ważny punkt zrównoważenia aby zapobiec zabijaniu przez sadystycznych męskich programistów większej ilości dzieci nad którymi pracują.Ci sadyści mają dobrą zabawę krzywdząc małe dzieci. Im więcej bólu, tym więcej „ładunku” i podniecenia odczuwają. Sadystów cieszy uzyskanie pełnej kontroli nad osobą. Aby to zrobić, zaburzają podstawowe funkcje organizmu małego dziecka- takie jak sen, jedzenie i wydalanie. Lubią terroryzować małe dzieci, więc niewolnicy Projektu Monarch oglądają godzinami sadystyczne traktowanie innych- często zanim skończą 5 lat.

Im większa trauma tym większą radość odczuwają sadystyczni programiści. Deprywacja sensoryczna, praca przymusowa, zatrucia i gwałt każdego otworu dziecka są popularnymi torturami programistów. Dziecko wkrótce dowiaduje się, że jest na łasce szalonych ludzi, którzy będą usatysfakcjonowani tylko poprzez całkowite podporządkowanie się oraz chęć aby ktoś myślał za ciebie. Dziecko będzie jeść odchody, krew lub inne obrzydliwe rzeczy, podczas gdy programista zjada dobre posiłki.


Obrazek

Niektóre z tych sadystycznych zachowań jest celowa. Wycinanie osobie języka i posypanie solą wzmacnia programowanie „nic- nie powie”. Podrzucanie w górę może być przyczyna programowania zaburzeń odżywiania, Zwichnięcia stawów powodują również dysocjację Gdy słychać płacz krzywdzonego dziecka , natychmiast stosuje się tortury żeby dziecko myślało ze się dusi.
To uczy dziecko aby nie płakało. W wieku około 3lat , odprawiana jest Czarna Msza, chora zła komunia, która jest tak obrzydliwa, że dziecko ukrywa się w dysocjacji tworząc "zamknięte" / lub "zaciemnione" dziecko. Ten wczesny przeskok stanowi podstawę dla ciemnego programowania. Te "zablokowane" dziecko może przejść uzdrowienie będąc częścią pozytywnej kochającej społeczności. Istnieje wiele urazów które można zadać, a które nie pozostawiają blizn na twarzy, ale pozostawiają dziecko z głębokimi bliznami emocjonalnymi i duchowymi.


Obrazek

Deprywacja sensoryczna i zwichnięcie stawów są torturami, które nie pozostawiają żadnych śladów. „Szkatułki pogrzebowe” , niektóre na zewnątrz inne wewnątrz ośrodków są często używane na niewolnikach. Dlatego wielu niewolników boi się być pogrzebanymi żywcem. Programiści umieszczają rożne typy strasznych owadów w trumnach, kiedy chowają człowieka żywcem.


Obrazek

Inny rodzaj deprywacji sensorycznej odbywa się poprzez umieszczenie poszkodowanego w słonej wodzie (dla pływalności i nieważkości). Następnie ofiara jest wyposażona w czujniki, które kopią elektrowstrząsami jeśli ofiara się poruszy. To powoduje utratę przytomności.

Mózg jest przeszkolony, aby zatrzymać wszystkie zewnętrzne ruchy ciała pochodzące od umysłu świadomego. Ten rodzaj deprywacji sensorycznej służy do umieszczenia post hipnotycznych rozkazów- aby wykonać jakieś zadanie w dalekiej przyszłości. Program jest umieszczony w umyśle na tym samym poziomie, z którego normalnie wydaje polecenia do bicia serca.


Obrazek

Jedną z "właściwych" tortur jest umieszczanie drążka między nogami małej dziewczynki która rozszerza jej biodra w celu gwałtu. Następnie wygięte nogi są składane razem jak skrzydła motyla, a ofierze mówi się, że jest "motylem monarchą". Wiele ofiar utworzyło motyle w swych umysłach, podczas gdy były gwałcone. Programiści mogą powiedzieć niektórym z ich ofiar, ze z „robaków-gąsienic” wychodzą "piękne motyle". Podczas gwałcenia dziecka, programiści będą opisywać swoją spermę jako "plaster miodu" i będą wołać: "Alleluja", podczas wytrysku. Nie potrwa długo, zanim dziecko, uświadomi sobie, że nie ma możliwości, by stawić opór, wobec tego co jest mu robione.


Obrazek

Wola pokrzywdzonego dziecka zostaje złamana a na jej miejscu powstaje uległy niewolnik. Jeśli niewolnik nie uczy się prawidłowo, otrzymuje więcej bólu. Haczyk wędkarski w pochwie jest jedną z popularnych metod. Starszym mężczyzną zostają zmasakrowane genitalia podczas dodatkowych sesji lub przeprogramowania. Mogą jeść skórę zdartą z ich genitaliów. Umysł ofiary jest nie tylko oddzielony od siebie, ale sam proces tortur sprawia, że ofiara staje się nieufna wobec ludzi ogólnie.

Na górze tej nieufności, programiści będą nakładać warstwy w programowaniu, aby odizolować osoby od zdrowych relacji, co z kolei zwiększa u ofiary poczucie bezradności. Są oddzieleni od własnych części – samego siebie i świata w ogóle. Na przykład, tortura wodna, jaskiniowa i piaskowa powoduje ze ofiara boi się straszne oceanów. Ofiara może być traumatyzowana poprzez bycie zwieszanym na linach -lub w klatce na linach -nad krawędzią skały przy oceanie. Może zostać tez pogrzebana żywcem w piasku i oglądać nadejście fali, albo po prostu być częściowo pogrzebana żywcem w piasku i opuszczona.


OGNIOWE TORTURY

Ogniowe tortury są stosowane w programowaniu zwanym „programowanie twarzy porcelanowej”. Charyzmatyczny oddział satanistycznej sieci (takich jak Zgromadzenie kościołów Boga) wykorzystuje taki rodzaj programowania. Odbywa się to za pomocą maski woskowej zakładanej na twarz ofiary, i poddaje się ich torturom ognia. Osoba rzeczywiście sądzi, że ich twarz się „rozpuściła”. W tym momencie programista udaje boga i bohatera, i mówi ze da im nową twarz z maski porcelany (te nowe twarze wyglądają jak te co można kupić w sklepach). Wspomnienia tej przemocy są następnie hipnotycznie ukryte za maskami. Zdjęcie maski powoduje poczucie parzenia ogniem.
Jeśli ktoś dotyka twarzy zaprogramowanej osoby z „porcelanową twarzą”, poczuje noa pieczenie, ponieważ ich maski nie powinny być tykane. Oznacza to, że ofiary – w wyniku hipnozy i tortur straciły swoje twarze! Jest to część procesu dehumanizacji. Dopóki zaprzeczają temu co ich spotkało, nie muszą zmierzyć się z wspomnieniami tortur ogniowych. Niektórzy są torturowani w sposób taki, że powierzchnia oka jest traumatyzowana i powstaje zez lewego oka. Może dlatego baron Guy de Rothschild z Francji ma taki problem z okiem. Guy de Rothschild jest głównym treserem/ programistą i potomkiem satanistycznej dynastii Rothschildów , ale powód jego obwisłego lewego oka nie jest znany. Być może była to właśnie tortura (na dole z lewej).


Obrazek

Przez traumatyzowanie kogoś w określonym dniu, powiedzmy, wielokrotne traumatyzowanie w dniu urodzin, jest znacznie bardziej szkodliwe niż po prostu traumatyzowanie.


OSOBY PODDANE PROGRAMOM KONTROLI UMYSŁU

Obrazek

Samotny rewolwerowiec, o którym słyszymy o zamachach, próby zamachu, strzelaniny szkolne, itp. są to kontrolowane osoby które były "zaprogramowane", aby wykonać te zadania.


Ted Bundy, "Syn Sama”, seryjny morderca David Berkowitz, Oswald .. Ok, Oswald faktycznie nie strzelał do Kennedy'ego, ale był częścią procesu ... Timothy McVeigh (Był pionkiem i miał pomoc), strzelcy Columbine , John David Chapman, Sirhan Sirhan, itp. były to umysłowo kontrolowane osoby, które były zaprogramowane do wykonywania tych zabójstw. Jon Bennet Ramsey łatwo mogła być ofiarą kontroli umysłu ... Patsy Ramsey prawie na pewno była. Dziesiątki tysięcy młodych nastoletnich chłopców zostało porwanych i zmuszonych do programu szkoleniowego kontroli umysłu o nazwie Projekt Montauk począwszy od około 1976 roku. Al Bielek -pod kontrolą umysłu, był zaangażowany w wielu obszarach tajnego Projektu Montauk. Po powolnym odzyskiwaniu swoich wspomnień- począwszy od końca 1980 roku, zdał sobie sprawę, że było co najmniej 250.000 umysłowo kontrolowanych "Chłopców z Montauk” produkowanych w 25 różnych obiektach- podobnych do podziemnej bazy w Montauk na Long Island.

Wielu z tych chłopców stało się "uśpionymi", którzy są osobami, które zostały zaprogramowane do akcji w późniejszym terminie, gdy w odpowiedni sposób zostaną aktywowane aby zaangażować się w jakiś dywersyjny lub destruktywny sposób. Inni „chłopcy z Montauk” byli wpleceni w tkankę głównego nurtu amerykańskiego życia jako dziennikarze, osobistości z radia i TV , biznesmeni, prawnicy, personel medyczny, sędziowie, prokuratorzy, organy ścigania, wojskowi, itp.


Obrazek

Wrażliwość dzieci jest jednym z powodów, że CIA i inne agencje wywiadowcze odegrały kluczową rolę w tworzeniu "głównego nurtu" grup satanistycznych takich jak OTO i Świątynia Seta, jak również w zaprzeczaniu istnienia podziemnego kultu i satanistycznych przestępstw.

Brzydka rzeczywistość jest taka, że jeśli chodzi o mocno straumatyzowane dzieci, nic nie da się porównać do historii opowiadanych przez tych, którzy przeżyli to, co zostało nazwane rytualną przemocą satanistyczną. Poczęcie wielu dzieci zostało zaplanowane od początku. Działa to tak, ze ktoś, kto jest Illuminatem, poczyna dziecko w okultystycznych rytuałach z kobietą.
Jest to jeden ze sposobów ukrywania swoich rodowodów. Ujmę to w ten sposób, nie każda matka faktycznie jest biologiczną matką dziecka. Często dzieci są podmieniane w szpitalach Podczas gdy dziecko jest w fazie płodu, już zaczyna się testowanie, aby sprawdzić zdolności umysłowe i straumatyzować płód aby było bardziej rozszczepione.

Illuminaci wiedzą, jak budować ściany mentalne w głowie - i robią to poprzez uraz. Jeśli masz na tyle poważne urazy/traumę, to umysł aby dalej funkcjonować oddziela traumę ścianą amnezji.
Powiedzmy, że jesteś w wojnie i twój najlepszy przyjaciel właśnie został rozerwany na strzępy przez artylerię ... jego wnętrzności leżą na zewnątrz. Twój umysł może budować mury amnezji wokół tego wydarzenia i możesz nie być w stanie tego zapamiętać. Więc im gorsza trauma pourazowa, tym większa ściana amnezji. Iluminaci biorą 2 letnie dziecko i zaczaja traumatyzowac je najgorszymi traumami jakie sobie można wyobrazić- po to by stworzyć te ściany amnezji.
Potem odnajdują te zdysocjowanie kawałki umysłu, które są po prostu jak dyskietki a następnie umieszczają tam swoje programy aby stały się one takie jakie programiści chcą. Z Niektórych części tworzą osobowości i powstaje MPD(rozszczepienie osobowości), DID(dysocjacyjne zaburzenie osobowości) , a następnie podczas ich tworzenia programują je dokładnie tak jakie mają być.

"Nie traumatyzuj osoby na oślep bo to je zabije. Musisz wiedzieć co robisz. Oni mają lekarzy i monitorują urządzeniami pracę serca. Podstawowe programowanie jest robione w warunkach szpitalnych."

Dlatego wiele z wojskowych szpitali w USA - w rzeczywistości wszystkie z wojskowych szpitali - zostały wykorzystane do programowania. Wiele innych szpitali cywilnych również miało poszczególne oddziały gdzie mogli dokonywać programowania . Monitorują serce wiedzą, jak daleko mogą się posunać. Kiedy biorą się za wprowadzanie w stan bliski śmierci- dokładnie wiedzą, kiedy mogą posłużyć się elektrowstrząsami aby przywrócić do życia, itp. Jest to bardzo wykwalifikowane działanie. Muszą być bardzo wykwalifikowani w używaniu leków, które stosują, jak i kiedy je podawać, co robić, kiedy osoba jest pod wpływem leków. Jednym słowem to co robią nie jest przypadkowe.


ZEZNANIA Z PIERWSZEJ RĘKI OD DWÓCH OFIAR

Dr Henry Makow przekazał następujące sprawozdania od Brice Taylor i Cathy O'Brien, które były dwiema ofiarami kontroli umysłu. Te dwie kobiety były torturowane, poddane praniu mózgu, prostytuowane przez Illuminati i malują niepokojący obraz tego, jak świat jest bardzo zaniedbany. Obie kobiety mówią, że były do prostytuowane dla światowych przywódców jako dzieci. Brice Taylor, autor „Dzięki za wspomnienia” (1999) i Cathy O'Brien (z Markiem Phillipsem) autor „Trance-Formation of America” (1995). Książki te są spójne i potwierdzają objawienia Illuminackiej programistki "Svali" ("“Illuminati Defector Details Pervasive Conspiracy.”") Jeśli chcesz zrozumieć świat, musisz przeczytać te trzy kobiety.

Zasadniczo każdy kraj jest prowadzony przez rząd cieni, który jest lojalny wobec Nowego Porządku Świata kontrolowanego przez 13-członków rady Illuminati.

Według Svali "każdy władca reprezentuje obszar Europy znajdujący się pod jego wpływem, a każdy z nich reprezentuje starożytną linię krwi dynastii." Amerykańscy przywódcy często są bezpośrednimi potomkami, legalne lub nielegalne.

Według Taylora, Henry Kissinger jest CEO(frontmanem) dla Iluminatów, którzy naturalnie wolą pozostać w cieniu. Nasi przywódcy polityczni są wybierani poprzez ich moralne ułomności, zdolność do szantażu, i gotowość, aby zastosować się do planu Illuminati. Struny są wyciągane i tajemniczo rosną w siłę. To nie ma znaczenia, do której partii należą. Potajemnie służą "Przyczynie".
Wielu z nich to produkty życia, w którym była pedofilia, handlem narkotykami i konsumpcja, pornografia dziecięca, bestialstwa, kontrola umysłu, gwałty, tortury, satanistyczne rytuały i ofiary z ludzi. Dostają wiele możliwości oddawaniu się swoim perwersjom, które zapewniają ciągłe posłuszeństwo i solidarność.

Handel narkotykami, białe niewolnictwo, prostytucja i pornografia, finansowanie tajnych nowych programów NWO. Zaangażowane są Elementy w CIA, FBI, Straży przybrzeżnej, wojskowi, policjanci, mafiozi. Ta informacja może zdenerwować lub rozwścieczyć niektórych ludzi. Tortury i opisywana deprawacja są nie do zniesienia. Nawet pisanie o tych sprawach jest trudne.

Opinia publiczna ma dziecięcą ufność wobec swych przywódców, zwłaszcza prezydentów. Oskarżenie, że naprawdę należą do sadystycznego, karnego, zdradzieckiego syndykatu jest zdradą niczym akt kazirodztwa. Odpowiemy z negacją i gniewem. Nie chcąc się przyznać, że jesteśmy robieni w konia i nasze postrzeganie rzeczywistości jest fałszywe. Ogłupieni, jesteśmy niezdolni do zdrowego rozsądku i uzgodnionych działań. Odmawiamy kontemplowanie nad tym co mogą mieć w zanadrzu. Lepiej ośmieszyć posłańca i zmienić kanał.


Obrazek

Te Kobiety mogły milczeć i znaleźć trochę zasłużonego spokoju i szczęścia. Zamiast tego biorą na siebie wielkie ryzyko, aby ostrzec ludzkość przed niebezpieczeństwem. Czy jesteśmy gotowi posłuchać?


SEX ROBOTY

Zarówno Cathy O'Brien i Brice Taylor były ofiarami programu kontroli umysłu CIA -zwanego MK-Ultra, który jest przeznaczony do tworzenia ludzkich robotów mających służyć w funkcjach takich jak prostytutki, kuriery, zabójcy.

Ich rodziny należą do tajnych sekt satanistycznych, które seksualnie molestują swoje dzieci z pokolenia na pokolenie aby wytworzyć traumę, która powoduje wiele zaburzeń osobowości. W tym stanie szoku odłamki umysł dzielą się na wiele części. Ofiary wykazują nadzwyczajne zdolności skupienia i wytrwałości i można je łatwo zaprogramować do robienia czegokolwiek. Kulty te działają w wielu organizacjach charytatywnych, w tym kościoły, kluby dla chłopców i dziewcząt, schroniskach masońskich, szkołach prywatnych. Społeczeństwo jest narażone na tego samego typu uraz programowania opartego za nieustannej wojnę i okrucieństwach, które zawierają Auschwitz, Hiroszimę, zabójstwa Kennedy'ego, 11 września i Abu Ghraib.

Z jednej strony, Jesteśmy kolektywnie znieczulani-a z drugiej programowani by skupić się na seksie, przemocy, ciekawostkach i pustych rytuałach społecznych.

Obie kobiety były wykorzystywane seksualnie jako dzieci. Cathy O'Brien dostawała często penisa swego ojca zamiast butelki do ssania. Kongresman Gerald Ford, który był zaangażowany w przemyt narkotyków i pornografii dziecięcej z mafią Michigan, zainicjował ją do programu MK Ultra. Ojciec O'Biren prostytuował ją jako dziecko do przyjaciół, partnerów biznesowych i polityków jako przysługa, albo dla pieniędzy. Wystąpiła również w wielu filmach pornografii dziecięcej i bestialstwa. Kiedy przeczytasz tę książkę, zrozumiesz, kim była Jon Benet Ramsay i dlaczego nie ma uchwały o jej zamordowanie.


DEPRAWACJA

O'Brien (ur. w 1957) mówi, że usługiwała seksualnie szerokiej rzeszy polityków, w tym: kokainowym wąchaczom Clintononom (Three-Way), Ronald Reagan, George HW Bush, Dick Cheney, Pierre Trudeau, Brian Mulroney, Governors Lamar Alexander i Richard Thornburgh, Bill Bennett (autor Księgi cnót), Senatorowie Patrick Leahy, Robert Byrd (jej obsługę) i Arlen Spector. Znani ze swej nieobecności były Jimmy Carter i Richard Nixon. Taylor (ur. w 1951)

Mówi, że spała z obu JFK i LBJ w wieku przed nastoletnim i jako nastolatka.
Kiedy córka O'Brien – kelly urodziła się w 1980, często pracowały jako jako zespół matka-córka. George HW Bush szczególnie lubił Kelly. Cheney nie jest pederasta dlatego ze jego duże genitalia (chirurgicznie poprawione) przerażały dzieci. (195)

Odnosząc się do Georga Busha, Dick Cheney powiedział jej: "Wiceprezydent jest tylko tym, tajnym agentem przejmującym kontrolę nad przemysłem farmaceutycznym dla prezydenta." (158)
George Bush Jr był obecny przy jednej okazji, ale nie jest oskarżony. (196) O'Brien został uratowany przez Marka Philipsa w 1988 roku. Jest prawdopodobne, że Bush Jr jest zaangażowany w tę scenę kontroli umysłu, narkotyków i seksu. Wir plotek wokół niego i jego zachowanie jest niekonsekwentne.

Pamiętasz incydent precel? Ostatniego lata Margie Schroedingera - kobieta, która pozwała prezydenta za gwałt "popełniła samobójstwo".
Senator Robert Byrd, który kontroluje portfel narodu, uzasadnił przed Cathy jego zaangażowanie w dystrybucję narkotyków, pornografię i białego niewolnictwa jako środka "przejęcia kontroli nad całym światem nielegalnej działalności ", oraz by finansować tajną działalność Czarnego Budżetu, która "zaprowadzi pokój na świecie poprzez światową dominację i całkowitą kontrolę "

On powiedział: "95% ludzi chce być prowadzonych przez 5%." Dowodem na to jest, że "95% nie chce wiedzieć, co naprawdę dzieje się w rządzie". Byrd wierzył, że ludzkość musi podjąć "wielki krok w Ewolucji poprzez stworzenie rasy nadludzi ".
Byrd wierzył w "unicestwieniu ubogich narodów i kultur" poprzez ludobójstwo i inżynierię genetycznej hodowli "bardziej utalentowanych, z blondynów na świecie." (118)

O'Brien odwiedził szereg tajnych związków paramilitarnych w całych Stanach Zjednoczonych, jeden na Mount Shasta w Kalifornii. "Dowiedziałem się, że to wcale nie tak tajne wojskowe zgrupowanie - obejmowało siły specjalnie wyszkolonych żołnierzy zrobotyzowanych, czarnych nieoznakowanych helikopterów i tajnej broni, w tym urządzeń elektromagnetycznych do kontroli umysłu."

W tych placówkach O'Brien i jej córka były zwierzyną łowną, torturowana i gwałcona dla rozrywki CIA, wojskowych i polityków.
O'Brien pracowała jako niewolnik sexualny w Bohemian Grove, centrum perwersyjnych zabaw elit na „Rosyjskiej Rzece” w Kalifornii. Według niej, miejsce jest okablowane sprzętem monitorującym aby nagrać światowych przywódców w kompromitujących sytuacjach.


Nie traumatyzuj osoby na oślep bo to je zabije. Musisz wiedzieć co robisz. Oni mają lekarzy i monitorują urządzeniami pracę serca. Podstawowe programowanie jest robione w warunkach szpitalnych.Obrazek

"Niewolnicy z podeszłym wiekiem lub z psującym się oprogramowaniem były rytualnie zamordowane w losowych lokalizacjach w zalesionym terenie Bohemian Grove ... Był pokój kajdan i tortur, opium, rytualne sex ołtarze, pokoje orgii ... Ja byłam używana jako "szmaciana Lalka" w sklepie z zabawkami, albo jako pisuar w " pokoju złotych łuków".


GŁÓWNE CENTRA KONTROLI UMYSŁU W STANACH ZJEDNOCZONYCH:

Obrazek

Podstawowe lub wstępne tortury dla wielu dzieci, zaczęły się w zachodniej części Stanów Zjednoczonych, w China Lake w Kaliforni, która oficjalnie istnieje pod nazwą: Stacja marynaki do testowania pocisków (NOTS), Centrum Broni Marynarki (NWC), Ridgecrest (miasto w pobliżu), i Inyo-kern (obszar).

Adres Szpitala Nimitz ma kod "232 Powietrzna palcówka bojowa marynarki". Baza ta została założona, aby przetestować "nową broń". Najwyraźniej Amerykańska Marynarka zdecydowała, że kontrolowanie umysłów ludzi jest ważną bronią do testowania.

Większość "nowych" broni stworzonych w China Lake były w większości ludzkimi robotami w dużych ilościach.

Program Monarch przeprowadzono w dużych hangarach samolotowych które były w stanie pomieścić do tysięcy malutkich klatek - wystarczająco dużych dla ludzkich niemowląt. 1.000 dzieci- to były małe partie. Według ludzi, którzy tam pracowali, wiele „dostaw” zawierało 2.000 lub 3.000 dzieci. Wiele osób pamięta tysiące klatek mieszczących małe dzieci od sufitu do podłogi. Klatki były zelektryfikowane na suficie, na dole i po bokach), tak, że dzieci, które były zamknięte w środku, mogły otrzymać straszliwe wstrząsy elektryczne otępiające ich umysły , aby dzieliły się na wiele osobowości.


Obrazek

Klatki te nazywają się „Dzięciołowe klatki”. Ofiara widzi błysk -gdy wysokie napięcie DC jest stosowane. Następnie, te błyski światła są stosowne do indukcji hipnotycznej aby osoba myślała że przechodzi w inny wymiar podczas gdy są kopani wysokim napięciem. W programowaniu „Piotruś Pan”, programiści mówią niewolnikom, że jest to "jazda na świetle." Jednym z popularnych urazów po tym gdy małe dziecko przetrwa „klatkę dzięcioła” są gwałcone. Gwałt jest celowo tak brutalny, że będzie to tak traumatyczne, jak tylko możliwe. Wielu techników w bazach to cywile. Po części jest tak, że część badań dotyczy kontroli umysłu, a także kontroli umysłu cywilów którzy przychodzą i odchodzą z baz.

Kalifornijski Instytut Technologii w Pasadenie jest ściśle związany z badaniami w China Lake (a przy okazji z Illuminati). Również wiele prac w obiekcie jest robionych dla agencji wywiadowczych, a nie wojskowych. Aktywa wywiadowcze są często cywilami.

Jedną z rzeczy, opracowanych na uniwersytetach kalifornijskich a następnie wdrożonych w China Lake było programowanie kolorami, które będą omówione w dalszej części tej książki. Czerwony i zielony kolor okazały się być najbardziej widocznymi dla programowania. Różne kolorowe migające światła były używane w programowaniu w NOTS. Ocaleni z programowania pamiętają migające światła. Korzystanie ze świateł migających zostało wprowadzone do amerykańskiej kultury przez CIA. Jeżeli dana osoba idzie do barów i miejsc, gdzie grają zespoły, można zauważyć, wielobarwne migające światła.
Migające diody tworzą dysocjację, zwłaszcza u osób, które są zaprogramowane.


JAK DZIECI SĄ TRANSPORTOWANE DO GŁÓWNYCH OŚRODKÓW PROGRAMOWANIA

Wykaz najważniejszych centrów programowych znajduje się w dodatku, wraz z każdym miejscem specjalnego rodzaju programowania. W tym rozdziale, posłużymy się przykładem jednej dużej i bardzo tajnej bazy - China Lake Center w Kalifornii w pobliżu Doliny Śmierci.

Dzieci zostają wprowadzone do bazy China Lake NWC (aka NOTS), pociągami, samolotami i samochodami. Liczba małych lotnisk, które sprowadzają dzieci do China Lake zostały zidentyfikowane. Jeden, który nie jest już używany do przenoszenia dzieci, był prywatnym pasem lotniczym w Sheridan, OR, który leżał obok dużego tartaku. Tartak miał umowę potajemnie przechowywać dzieci, które miały zaklejone usta taśmą. Sąsiedzi w okolicy zostali przekupieni, i ostrzeżeni że jeśli będą mówić zostaną oskarżeni o narażanie bezpieczeństwa narodowego.

Obszar ten ma wiele fabryk połączonych szynami kolejowymi, które zostały wykorzystane do transferu dzieci w okolicy. Związany z tą siecią był katolicki klasztor, który leży między Sheridan i McMinnville, blisko sieci kolejowej Dworca Union w Portland, OR ma podziemne tunele, gdzie dzieci były tymczasowo składowane w klatkach przed dalszą drogą. Jezuici działali w tej części transportowania. Katolickie agencje adopcyjne (których jest wiele), zakonnice, które sa w ciąży, rodzice z trzeciego świata sprzedający swoje dzieci – TO wszystko są źródła zasobów ludzkich do programowania.

Kiedy myślimy o tym, ile skorumpowanych jest tam ludzi i ile miast znajduje się na wschodnim wybrzeżu, ile dzieci jest produkowanych przez satanistycznych programistów , nielegalni imigranci, i inni rodzice którzy wolą pieniądze niż dzieci to wtedy czytelnik zaczyna zdawać sobie sprawę ze zebranie 1000 czy 2000 dzieci nie jest problemem dla Iluminatów przy pomocy rożnych agencji jak CIA, DIA, FBI, FEMA.

„SZUKACZE” połączona grupa operacyjna CIA/FBI zaopatrywała sieć latami.
Niektóre dzieci potrzebne do programowania są używane jako ofiary dla traumatyzowania innych dzieci. (Nazwy niektórych ludzi, którzy pracują w pozyskiwaniu dzieci dla programowania /ofiar zostały wydane w biuletynu Fritza Springmeier.)

Samoloty dzień i noc - lądują i startują na tajnym lądowisku FEMA w Santa Rosa. Niektóre z tych lotów kierują się na wschód, a potem lądują w tajnym 1800-square-mile Bazy China Lake oraz bazy Badawczej Marynarki Wojennej, uważa się że przewożone są tam właśnie dzieci. To lądowisko nazywa się SANTA ROSA AIR CENTER. Kiedy próbowałem uzyskać informacje o tym lądowisku FAA grali głupka, że jakoby nie istnieje, ale jest w eksploatacji.

W pobliżu Santa Rosa jest Bohemian Grove. Na Południowy zachód od Santa Rosa jest centrum lotnicze, które nie jest używane przez cywilów. To lotnisko było ostatnio używane przez prywatnych pilotów jako FBO Zostało ono zbudowane w czasach II WŚ jako baza szkoleniowa dla pilotów P-32, a została zamknięta w 1952 roku.
Po zakończeniu wojny, lotnisko zostało wynajęte przez prywatne firmy (np. CIA). Brukowane obszary są z grubej warstwy betonu i mogą lądować na nich najcięższe samoloty. Nie ma budynków powyżej dwóch kondygnacji w całym obszarze i nie ma też wieży kontrolnej. FBI ma kontyngent w Federalnym Budynku w centrum miasta Santa Rosa, a "FEMA" ma stację na lotnisku. Rezerwat Armi posiada również kilka budynków w okolicy.

Jednak dzieją się tam rzeczy w ukryciu – pod ziemią lotniska. 6-7 małych samolotów wymyka się z zamkniętej bazy co dziennie, i biorąc pod uwagę fakt ze jest ona „zamknięta” to jest to dosc podejrzane.

Samoloty startują w godzinach wieczornych i nie zapalają świateł dopóki się nie wzbiją się kilkaset metrów w powietrze. Demokrata z Santa Rosa opublikował artykuł w czwartek, 22 kwietnia 1993 o sprzedaży 70 hektarów nieruchomości -przez rząd federalny- tylko na wschód od lotniska. Jednak, gdy ktoś czyta uważnie, ziemia została oferowana wielu agencjom federalnym. Nieruchomość została "używana przez FEMA" (707-542-4534). Jeżeli ktoś się nad tym zastanowi, to wydaje się mało prawdopodobne, że stacja radiowa jest nadajnikiem FEMA. Bliskość tej skrytej działalności do elit z Bohemian Grove czyni to miejsce warte przebadania. Lotnisko wykorzystywane przez odwiedzających Bohemian Grove znajduje się na północ od Santa Rosa na autostradzie 101, Lotnisko Sonoma County . „United Express” oraz „American Eagle” (który lata z i do Santa Jose) lata do tego lotniska, które posiada wieżę kontroli lotów.

W 1964 roku zgłoszono ze na lotnisku wykonano również około 600 operacji wojskowych rocznie(start lub lądowanie). Mniej więcej w tym właśnie czasie, rząd federalny zawarł porozumienie z Sonoma County Airport(lotnisko w S.C) by opłacić przedłużenie i zmodernizowanie pasa. Elita z całego świata wpada tutaj, aby dostać się do Bohemian Grove, który znajduje się w obszarze Rio Monte. Niewolnicy Programu Monarch są regularnie wykorzystywani w Bohemian Grove dla rozrywki przez jego członków w perwersyjnych pokojach seksu, takich jak „ciemny pokój” i pokój nekrofilii.

Tajne przedsięwzięcie NWO prowadzone jest w małej, ciemnej sali z drewnianym znakiem U.N.DERGROUND (pod ziemią) . Na Niewolników są organizowane polowania w lesie - dla sportu - nazywane "najbardziej niebezpieczną grą. Odbywają się okultystyczne rytuały, w tym składane są ofiary niemowląt, i przechowywane na powierzchni Bohemian Grove. Te lotniska są szczegółowo opisane, tak aby czytelnik mógł ogarnąć siec połączeń samolotów i lotnisk Sytemu Monarch, który wykorzystuje je do transportu dzieci.


Obrazek

Dzieci przychodzą z różnych punktów zbiórki do China Lake.
Wielu z niewolników Monarch– w tym wiele w wieku dziecięcym- uczestniczy w tym rozbudowanym systemie „dostaw” dzieci. Dzieci są również używane, aby zachęcić i porywać inne dzieci. Nastoletni niewolnicy są używani do eskortowania i transportu małych dzieci na pociągi, autobusy i samoloty.

Ukształtowane trójkątnie lotnisko w China Lake tradycyjnie rozpoczyna bardzo wcześnie pracę. Nocne loty z Lotniska FEMA w Santa Rosa są przykładem przychodzących lotów. Lotnisko łączy się z głównym obszarem bazowym, drogą Sandquist. Dzieci są wyładowywane w tym obszarze, podczas gdy jedne są popędzane przez bramy strzeżone przez żołnierzy, inne przychodzą za pośrednictwem linii wschód-zachód, traktem kolejowym.
Fakt, że dzieci przejeżdżają przez bramy nie jest alarmujący, ponieważ wewnątrz wojskowej jednostki jest liceum, gimnazjum i 3 inne szkoły. Niektórzy z dorosłych tych dzieci zostali zaprogramowani do pobytu w koszarach i czekania. Mężczyzna- będący ofiarą Monarch pamięta duży hangar w China Lake z betonową podłogą i rząd za rzędem klatek zawieszonych pod sufitem dużego budynku. Jeden z programistów ubrany był podobnie do katolickiego księdza. Prąd elektryczny, który biegł do klatki zrobił szum, jak elektryczny płot. Był tam marmurowy ołtarz, gdzie czarno zakapturzone postacie, trzymające noż z rękojeścią z kości składały w ofierze małe dzieci w obecności innych dzieci w klatkach. (Wspomnienia innych ocalałych o tym miejscu znajda się w dalszych części tekstu).


WIĘCEJ O SEKRETNEJ BAZIE W CHINA LAKE

Charles Manson, zaprogramowany niewolnik Monarch, który otrzymał wstępne programowanie w China Lake, mieszkał wraz z grupą kultową tylko 45 mil na północny-zachód od China Lake na ranczu Myers i Barker. „Castle Scotty” w dolinie śmierci, Bakersfield, Edwards AFB, w Papa Ludo’s store & Tavern (z jego tajnym podziemnym centrum programowania). Wszystkie te miejsca znajdują się w pobliżu China Lake i wszystkie tez były miejscami programowania.

Stara trasa 66 przechodziła przez China Lake, która jest obecnie obok trasy 395.
Tawerna w tym miejscu została nazwana Hideaway( kryjówka). Budynek był niski, z dala od autostrady, z dużym nieoświetlonym parkingiem. Tylko ludzie, którzy wiedzieli, jak się dostac do budynku przez niejasne wejście na boku mogli się dostać do środka.

„Tavern Hideaway” było lokalnym miejsce spotkań dla ludzi z CIA w China Lake. Serwowała im doskonałe steki. Głowna kwatera bazy jest nazywana „białym domem” i wygląda trochę jak klub jachtowy. Na północny zachód od lotniska, na E 39-64 i 4-33( na mapach), rząd zbudował dużą magiczną pieczęć Salomona (heksagram) a każda ramię z 1/4 mili długosci na powierzchni ziemi.

Jak to było dla ofiar na początku 1950 roku w centrum programowania NOTS?
Jeden z budyków w tym obszarze opisywano z płaskim dachem. Płot biegł wokół budynku. Wewnątrz drzwi była recepcja w stylu starego dębu. Troje drzwi połączonych tunelami przechodziło przez recepcję. Jeden prowadził na korytarz, a następnie skręcał w lewo do pokoju programowania. Tunele łączyły różne korytarze. Pokój programowania został pomalowany dobrym dla dysocjacji kolorem białym. W środku pomieszczenia, zostały zawieszone klatki z szympansami.


Obrazek

Stół do badań był metalowy, który był zimny dla ofiary, ale łatwy do mycia dla „pracowników”. Ofiary były umieszczane w klatce i obserwowały białe kropki świecące w różnych wzorach nad drzwiami na panelu świetlnym. Niskie elektrowstrząsy poziome zadawane ofierze, były skoordynowane do wzorców z kropką. (Niektóre z nich odnoszą się do „programowania domina”). Pracownik monitorował cały scenariusz na wykresach, a dziecko było wielokrotnie traumatyzowane prądem niskiego napięcia. Igły były wbite w dziecko, pokój był ciemny, a następnie oświetlony. Głos mówił: "Kochaj mnie, nie kochaj mnie." To była część programowania "kochaj mnie, nie kochaj mnie". "Dobre dziewczyny jadą na srebrzystych skrzydłach." To służyło do warunkowania dysocjacji ofiary poprzez elektrowstrząsy.© Tłumaczenie angelrage dla davidicke.pl


ŹRÓDŁO: http://theconspiracyzone.podcastpeople.com/posts/28155

_________________
Mundus vult decipi, ergo decipiatur


Ostatnio zmieniony 19 lut 2013, 21:25 przez angelrage, łącznie zmieniany 3 razy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 13 lut 2013, 22:38 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 13 lut 2013, 23:51 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 mar 2012, 16:17
Posty: 50
Płeć: mężczyzna
Włączyłem sobie utwór The Doors-The End,potem niby przypadkiem wchodzę na forum i czytam ten tekst i tak się zastanawiam,czy to co tu jest opisane to jest dno dna ,czy szczyt szczytów tego co się dzieje na tej planecie.Podobno to co jest nam ujawniane to nic w porównaniu z tym co dzieje się naprawdę,tylko może to chodzi o coś zupełnie innego... :bangheadwall:

_________________
Człowiek nie szuka wiedzy o sobie,ale wyjścia z siebie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 lut 2013, 8:23 
Wielkie dzięki @angelrage za doskonałą robotę :tak: Wkrótce będzie więcej materiałów na temat kontroli umysłów zawartych w artykule, będą to materiały doskonale udokumentowane i wiarygodne. Będziemy nie tylko kontynuować tematykę MILAB ale i umieszczać artykuły dotyczące najmroczniejszych sekretów elit.Na górę
   
 
 
Post: 14 lut 2013, 21:59 
Offline
Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 mar 2012, 11:10
Posty: 32
Boże jakie to smutne..
nawet już nie powiem że 'przerażające' - bo to oczywiste
ale to są po prostu jakieś nieskończone wszechświaty....smutku
nie przeczytałam do końca bo chyba bym umarła..
wielki szacun za tłumaczenie
trudne to rzeczy, i potwornie ciężkie, ciemne, nieludzkie, ale trzeba o tym mówić.., nawet jeśli prawdą okaże się choćby 1% z tego...

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=FatM63h8GQ8Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 lut 2013, 10:38 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 26 wrz 2010, 11:40
Posty: 181
artykoł ciekawy wstrzasajacy .TRAUMA ,cos mi przyslo na mysl ,moze smieszne ,ale pamietam ktoras czesc batmana ,gdzie wpadł do studni czy jakiegos otworu ,i pojawilo sie mnostwo nietoperzy .Czy mozna pomyslec ze tez ten bohater ,był pod czyjas kontrola umyslu .Zastanawia mnie ,czy taka kontrola umyslu w dzisiejszych czasam mogla by byc przekazywana ,przez media ,muzyke filmy .Wezmy n.p. te wszystkie horrory ,coraz bardziej perfekcyjne w swoj grozie ,to juz nie sa filmy o duchach .Film '' PIŁA'' n.p. to jest pokazane znecanie sie nad ludzmi fizycznie i psychicznie ,to tyle co mi przyszlo do glowy na goraco Czytam i co niektore pojecia sprawdzam w wikipedi Deprywacja sensoryczna ,osobale lezy w solonej wodzie ,a kazdy ruch jest kasowany pradem ,tak to zrozumialem ,a ja znalazlem w Google Deprywacja sensoryczna osrodek spa w poznaniu zaprasza na takie sesje ,moze czegos nie rozumiem do konca ,poprostu szukam pytam :tak: i znow ja Slowo traumatyzacja .stosuje sie juz na maluch dzieciach ,taka mysl Dzieci maja chdzic do szkoly od 6 roku zycia ,widze coraz czesciej reklamy lekow dla coraz młodszych dzieciakow ,czy to nie sa mpoczatki


Ostatnio zmieniony 15 lut 2013, 11:45 przez tomasz19700, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 lut 2013, 11:25 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2009, 9:19
Posty: 297
Lokalizacja: Wawa
Płeć: mężczyzna
@angelrage Wielkie dzęki dla Ciebie za tłumaczenie.
Teksty o dzieciach powodują u mnie niesamowity smutek jest tam tyle cierpienia i negatywnej energii.
Powinno połorzyć się temu kres tylko jak to zrobić. 95% powinno się obudzić i wynieść dosłownie te 5% do oceanu na wielką kąpiel.

_________________
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 lut 2013, 12:05 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 26 wrz 2010, 11:40
Posty: 181
szukam czegos po polsku o Brice Taylor i Cathy O'Brien ale nic nie ma w google ,czy michael jackson tez ma cos wspolnego z kontrola umysłow

ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 lut 2013, 12:18 
tomasz19700 pisze:
szukam czegos po polsku o Brice Taylor i Cathy O'Brien ale nic nie ma w google


tylko u nas jest :)

http://davidicke.pl/index.php/artykuly/35-redmuluc/247-david-icke-pedofilia-i-satanizm.htmlNa górę
   
 
 
Post: 16 lut 2013, 13:53 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 22:13
Posty: 274
Płeć: mężczyzna
Fragment z książki Davida Icka "Wolność Przewodnik dla robotów". Która ukazała się też w wersji PL

Cytuj:
Cathy o brien,w wywiadzie udzielonym amerykańskiej gazecie Contact ,opowiedziała o jednym z jej doświadczeń w Swiss Villa.Clinton i Bush udali się na "polowanie",zabierając ze sobą psy.Celem miała być Cathy,jej córka Kelly i dwie zmanipulowane marionetki:"żołnierzyki",z których
jeden miał południowoeuropejskie rysy twarzy:


Placówka Swiss Villa wydawała się opuszczona.Na miejscu byli tylko Bill Clinton i George Bush oraz ich psy.Obaj stanęli na skraju lasu,przygotowani do rozpoczęcia"Najniebezpieczniejszej z Gier" - polowania na ludzi(Clintom podzielał pasję Busha do polowań i wywoływania u ludzi
traumatycznych przeżyć).[...]Bush i Clinton ubrani byli w spodnie o barwach maskujących ,wojskowe buty i wiatrówki.Obaj lubili nosić czapki z symbolami.Tym razem czapka Busha
miała pomarańczowy napis 'Dear Hunter'.Clinton miał na sobie niebieską czapkę z napisem "Mierz Wysoko"i z symbolem strzelby.Clinton ze strzelbą w ręku wyglądał niezdarnie,Bush miał ze sobą czarną strzelbę z zaawansowaną technicznie lunetą i wyglądał jak strzelec wyborowy.

'Zasady gry są proste 'powiedział Bush,programując mnie tymi samymi słowami,które zawsze padały na początku "Najniebezpieczniejszej z Gier".

Clinton przerwał mu słowami 'Wy uciekacie.My polujemy.'Bush kontynuował: 'Gra będzie nosić nazwę "Polowanie na dziewicę"(Clinton zachichotał). Ty nią będziesz'. Wskazał na Kelly,która wciąż była na moich rękach.Jak cię złapię - będziesz moja.Clinton dodał: 'Będziesz miała dużo czasu na zabawę z pieskami,ponieważ dopadną cię,podczas gdy my...'(wsadził nabój do komory,by podkreślić swoje słowa)'...będziemy polować na większą zwierzynę.'Clinton spojrzał na"żołnierzyków",przybierając nienaturalny wyraz twarzy.(Mianem"żołnierzyków"Bush i Clinton często określali młodych zmanipulowanych żołnierzy sił specjalnych pracujących dla Nowego Porządku Świata).

Żołnierze pobiegli w stronę lasu.Ja również zaczęłam uciekać,mając na rękach Kelly.
Sądząc po głośnym ujadaniu,nie minęło wiele czasu,zanim spuszczono psy.Nie zdołałam
uciec daleko,gdy momentalnie otoczyło mnie stado psów.Kelly krzyknęła,kiedy jeden z psów
ugryzł ją w nogę,a ja odruchowo uderzyłam go w pysk.Byłam przekonana,że psy zagryzą nas
na śmierć zanim Bush i Clinton do nas dotrą.Obaj wyglądali na zaaferowanych rozmową,
lecz nagle Bush spojrzał w górę i uśmiechną się.

'Jest moja' stwierdził(mówiąc o Kelly).'Ale przecież zawsze była.Puść ją'.

Gdy przechodziłam obok Clintona,który wciąż był głęboko zamyślony,ten wymamrotał:
'Myślałem,że będziesz pieprzyć się z psem,albo coś w tym stylu.'Wracaliśmy w milczeniu
i podczas gdy Clinton oddalił się na prawo,Bush skierował nas do dwóch śmigłowców[...]

Drzwi(śmigłowca)otworzyły się,a Clinton wepchnął południowca do helikoptera.
'Tego złapałem.Będzie uczył się latać'. Bush skierował żołnierza na skórzany fotel
oznaczony symbolem czarnej róży,a mnie posadzono w fotelu dla załogi.

'Chodż ty malutka' powiedział Bush do Kelly.'Możesz usiąść na kolanach u wujka George'a'.
Posadził dziewczynkę na swoich kolanach,a Clinton usiadł z przodu z pilotem,który
właśnie odpalał silniki.'Leć nad jezioro, Jake' - nakazał pilotowi Bush.

Lecieliśmy nad jeziorem,gdy Bush zdjął Kelly ze swoich kolan,wstał na tyle,na ile to
było możliwe w śmigłowcu,i otworzył drzwi.Potężny wiatr rozwalił tłuste włosy Busha,
gdy ten rozkazał żołnierzowi(południowcowi)wstać.'Spadanie swobodne'- poinstruował
go Bush,'To rozkaz'.

'Tak jest sir',odparł żołnierz,a następnie wyskoczył ze śmigłowca,w pełnym rynsztunku
i bez żadnego spadochronu.Z przerażeniem patrzyłam jak spadł,przebił taflę wody
i poszedł na dno[...]

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 lut 2013, 22:58 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Rejestracja: 17 lut 2013, 22:37
Posty: 18
Płeć: mężczyzna
Witam
Nie wiem dlaczego ale czytając dwukrotnie powyższy artykuł nie wzbudził we mnie żadnej emocji ani za pierwszym razem ani za drugim , myślę informacje w nim zawarte powinny mnie poruszyć w jakiś sposób , wzbudzić we mnie jakieś emocje lecz nic takiego nie zauważyłem . Czy to nie jest dziwne ?;/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 18 lut 2013, 12:00 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sty 2011, 3:48
Posty: 596
Lokalizacja: Sercem Wrocław, ciałem OGL
Płeć: mężczyzna
A mnie złość i wstyd, że nadal im na to pozwalamy bo większość ludzi jeszcze śpi.

_________________
Fantazjom i innym pseudonaukowym dyrdymałom mówię stanowcze NIE! - tylko twarde fakty...
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=140416
http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php
http://moje-riese.blogspot.com/
http://zakazanawiedza.wordpress.com
http://www.youtube.com/watch?v=b3vgkSK8SwY&feature=plcp
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację...
która zmieni świat."
D. IckeNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 lut 2013, 15:17 
Cytuj:
... Brice Taylor i Cathy O'Brien, które były dwiema ofiarami kontroli umysłu. Te dwie kobiety były torturowane, poddane praniu mózgu, prostytuowane przez Illuminati i malują niepokojący obraz tego, jak świat jest bardzo zaniedbany. Obie kobiety mówią, że były do prostytuowane dla światowych przywódców jako dzieci. Brice Taylor, autor "Dzięki za wspomnienia" (1999) i Cathy O'Brien (z Markiem Phillipsem) autor "Trance-Formation of America" (1995). Książki te są spójne i potwierdzają objawienia Illuminackiej programistki "Svali" ("Illuminati Defector Details Pervasive Conspiracy.") Jeśli chcesz zrozumieć świat, musisz przeczytać te trzy kobiety. ...


:czytaj:

"Trance-Formation of America" (1995)

http://davidicke.pl/forum/trance-formation-america-mk-ultra-mindcontrol-t5195.html

[ENG]


Dzięki za tłumaczenie. :tak:


Cały ten kompleks kontroli (umysłu) bezrefleksyjnej i prymitywnej rozrywki = CZYSTE ZŁO! :evil:Na górę
   
 
 
Post: 19 lut 2013, 21:16 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 lut 2013, 21:10
Posty: 3
Płeć: mężczyzna
Po co ''elitom'' żmudne programowanie umysłu ofiar przeznaczonych do bycia seksualnymi niewolnikami? Przecież ich i tak stać na każdą prostytutkę, modelkę itd. Nie trzeba ich programować - same przyjdą. Szkolenie zabójców to jeszcze rozumiem... choć jakby chcieli to i tak zatrudnią każdego płatnego zabójcę jakiego chcą.

Cytuj:
Jon Bennet Ramsey łatwo mógł być ofiarą kontroli umysłu ... Pionek Ramsey prawie na pewno był.

Nie żebym się czepiał, ale Jon Bennet Ramsey to była dziewczynka...


Kolejnym nadużyciem w moim odczuciu jest twierdzenie, że za każdą strzelaniną w amerykańskiej szkole itd. stoją dzieciaki kontrolowane przez CIA.... USA jakie są każdy wie i widzi, łatwy dostęp do broni, cały ten syf jakim są karmione dzieciaki w TV, grach czy w muzyce w końcu robi swoje. Poczytajcie trochę więcej o masakrze w Columbine High School zamiast zwalać wszystko na MK ULTRA. Liczę na ciekawą dyskusję i pozdrawiam jako, że jest to mój pierwszy post.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 lut 2013, 21:23 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Rejestracja: 17 lut 2013, 22:37
Posty: 18
Płeć: mężczyzna
Ja ze swojej strony chciałbym zapytać czy ktoś wie kiedy doszło do pierwszego zdarzenia typu uzbrojony mężczyzna wszedł do swojej byłej szkoły i wystrzelał 3 magazynki z karabinu maszynowego zabijając 23 osoby . Może będzie jakaś zbieżność miedzy powstaniem np mk ultra a wydarzeniami tego typu ?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 lut 2013, 21:29 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 lut 2013, 21:10
Posty: 3
Płeć: mężczyzna
Ja nie twierdzę, że nie było przypadków typu: ludzie odpowiedzialni za MK ULTRA wysłali swoje króliki doświadczalne by urządziły masakrę w celu sprawdzenia zdolności bojowej, ale też teoria jakoby za każdą masakrą stali kontrolowani niewolnicy jest jakimś science fiction. I to klasy B....Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 lut 2013, 21:32 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Rejestracja: 17 lut 2013, 22:37
Posty: 18
Płeć: mężczyzna
zgadzam sięNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 lut 2013, 21:50 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 894
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Jon Bennet Ramsey to była dziewczynka
:tak: zgadza się - juz poprawione.


Pieniądze nie dają GWARANCJI absolutnej kontroli i dyskrecji w obliczu tego co tam się wyprawia.
Totalnego posłuszeństwa nie da się wymusić tylko zwykłym terroryzowaniem , nie da się go tez kupić.

_________________
Mundus vult decipi, ergo decipiaturNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 lut 2013, 22:01 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 lut 2013, 21:10
Posty: 3
Płeć: mężczyzna
angelrage pisze:
Cytuj:
Jon Bennet Ramsey to była dziewczynka
:tak: zgadza się - juz poprawione.


Pieniądze nie dają GWARANCJI absolutnej kontroli i dyskrecji w obliczu tego co tam się wyprawia.
Totalnego posłuszeństwa nie da się wymusić tylko zwykłym terroryzowaniem , nie da się go tez kupić.


Zdziwiłbyś się. Po co im jakakolwiek gwarancja skoro mają w kieszeni sądy, a jak ktoś będzie sprawiał zbyt wiele problemów to się go uciszy na zawsze?

Berkowitz to klasyczny przykład szaleńca i socjopaty. Słyszał głos, który mu kazał zabijać. Twierdził, że to demon.... Facet miał nie po kolei w głowie i tyle. Przecież świrów na tym świecie nie brakuje i bez MK ULTRA.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 lut 2013, 23:06 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Rejestracja: 17 lut 2013, 22:37
Posty: 18
Płeć: mężczyzna
może mają swoją "opozycje" o której nie wiemy ? i dla własnego bezpieczeństwa ludziom zaangażowanym w ich działania z własnej woli lub nie robią pranie mózgu , tak aby później w razie czego nie byli wiarygodnymi świadkami uznając ich za "świrów "Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 20 lut 2013, 8:48 
W przypadku "szaleńców" w większości przypadków okazuje się że mieli specyficzną przeszłość militarną jak w przypadku Brevika...broń której nie można kupić...i innych tego typu strzelaninach które śledziłem. Liczą się potem efekty w postaci ograniczaniu praw Problem-Reakcja-Rowiązanie. Warto obejrzeć Tsariona Architekci Kontroli i trochę poczytać w temacie.

Michael Tsarion - Architekci Kontroli - Program I (Napisy PL) 01/13
phpBB [video]Pawulon pisze:
Po co ''elitom'' żmudne programowanie umysłu ofiar przeznaczonych do bycia seksualnymi niewolnikami? Przecież ich i tak stać na każdą prostytutkę, modelkę itd. Nie trzeba ich programować - same przyjdą. Szkolenie zabójców to jeszcze rozumiem... choć jakby chcieli to i tak zatrudnią każdego płatnego zabójcę jakiego chcą.


To stwierdzenie jest skrajną naiwnością...i mnie po prostu śmieszy do łez. Myślenie nastolatka (bez obrazy) wychowanego na filmach.

Po pierwsze..."płatny zabójca" - każdy płatny zabójca to zero w porównaniu z super żołnierzami. Im nie chodzi o żałosne zera z marginesu społecznego, ludzkie śmieci bez ambicji i umiejętności...jesteś aż tak naiwny ? Po drugie "stać i na każdego" ...skoro tak to jak myślisz po co bogatym jeszcze więcej bogactwa ? Kontrola i władza absolutna nad wszystkimi...o to tu chodzi.

Proponuję obejrzeć wywiad z eks-członkiem ukrytej armii super-ludzkich amerykańskich żołnierzy. Zaprogramowany zabójca, żołnierz, wojownik i maszyna do walki. "Uczestnik" programu MK-ULTRA i Talent.

Project Camelot Duncan O'Finioan PL
phpBB [video]


Black Ops Marine & The Ultimate Warrior PL
phpBB [video]


Akcje ze strzelaninami w miejscach publicznych to zaledwie testy polowe. Duncan był żołnierzem pierwszej generacji...aktualnie mają już siódmą generację. Są przygotowani aby walczyć z każdym wrogiem ludzkim lub obcym, walczą wszelkimi metodami łącznie z parapsychicznymi które to umiejętności przewyższają pomysłowość twoich scenarzystów SF klasy B.

Całość projektu MK-Ultra jest tylko wstępem do bardziej zaawansowanych projektów MILAB...
w ostateczności pracują nad stworzeniem niepokonanej armii...po 100%-tową absolutną kontrolą.

Push - trailer PL
phpBB [video]


Wyobraź sobie komandosa który nie potrzebuje broni aby zabijać...który zna wszystkie twoje ruchy bo potrafi je przewidzieć i czyta w twoich myślach, który potrafi cie zmusić abyś zrobił to czego nie chcesz zrobić...to koszmarnie skuteczna broń...którą trzeba kontrolować.

Większości naiwnym ludzikom wydaje się że programy szkolenia wojskowego sił specjalnych kończą się na robieniu pompek...ludzki umysł trzeba złamać aby zabijał...jednostki typu black ops mają zupełnie inne "szkolenia" i walczą na rożnych frontach...nie koniecznie dla ludzi i z ludźmi.

My w tematyce MILAB chcemy coś powiedzieć publikując e tematy bez ich spłycania do poziomu ignorowania bo tym zajmujemy się na tym forum, od ośmieszania tematyki masz fora typu paranormalne i infra... Ta potrafią spłycać temat aż do jego zniszczenia o czym mówił Bartley.
Zajmujemy się tu jako jedyni w tym kraju szukaniem wyjątkowych i ważnych informacji o których nikt nigdy nie mówił i nie będzie mówił.

Do czego to prowadzi ? nie mam pojęcia...ale wiem jedno, nie stoją za tym ludzie, nigdy nie stali.


Co do wersji rozrywkowej....to chyba oczywiste że chodzi nie o kreatywność "gwiazd" ale o tworzenie systemu symboliczno wibracyjnej pułapki....jak w Kabale...ale to tylko moje zdanie.Na górę
   
 
 
Post: 20 lut 2013, 21:44 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Rejestracja: 17 lut 2013, 22:37
Posty: 18
Płeć: mężczyzna
dobra wszystko ładnie pięknie ale duncan nie przedstawił nawet jednego dowodu na prawdziwość tych historii , aha i jeszcze coś jeśli dobrze zrozumiałem to hip który ma w głowie i w prawej ręce zwiększał jego siłę wytrzymałość itd jeśli tak jest to dlaczego np nie przedstawił zdjęcia rentgena prawej reki ? dlaczego nie zaprezentował jak świetnie posługuje się bronią białą ?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 lut 2013, 8:12 
eldiru pisze:
dobra wszystko ładnie pięknie ale duncan nie przedstawił nawet jednego dowodu na prawdziwość tych historii , aha i jeszcze coś jeśli dobrze zrozumiałem to hip który ma w głowie i w prawej ręce zwiększał jego siłę wytrzymałość itd jeśli tak jest to dlaczego np nie przedstawił zdjęcia rentgena prawej reki ? dlaczego nie zaprezentował jak świetnie posługuje się bronią białą ?


O to samo pytali Credo Mutwę czemu nie zrobił zdjęcia szaraka...jest takie powiedzenie "Gdybym wiedział że się przewrócę to bym się położył..." A ty mi dasz dowód na to że nie jesteś agentem ?...
lub odpowiesz na pytanie "kiedy przestaniesz bić swoją żonę?" Dlaczego Duncan miałby komukolwiek i cokolwiek wyjaśniać i dawać dowody komu potrzebne ? Tobie ? a jego skasują...zlikwidował swojego bloga nawet ...i ukrył się. Nikt nigdy nie da ci dowodów ...ja tez ci nie dam bo ani nie mam w tym interesu ani pożytku a nawet co najważniejsze chęci tego zrobić...Każdy mnie pyta ...."daj dowody na istnienie Reptilian"....skoro mnie stać na to aby badać temat od lat aby je sobie poszukać...to ciebie też i nikt nigdy nie ma obowiązku ci czegokolwiek nigdy ani dawać ani udowadniać....zapamiętaj sobie.
Druga sprawa...jak będę miał te dowody a nie poszlaki...to masz jak w banku że nigdy ich nikt nie zobaczy...bo ludzie ani nie chcą znać prawdy ani nic z nią zrobić kiedy ją poznają....dlaczego ? bo są zbyt tępi głupi i leniwi aby coś z tym zrobić. Ten kto ma wiedzieć będzie wiedział...a na zaspokojenie czyjejś pustej ciekawości nie licz. W świecie wywiadu ujawnianie równa się śmierci...trzeba być ostrożnym. Ja na miejscu Duncana trzymałbym to dla siebie...on nie jest na emeryturze kolego...tylko pod nadzorem....

Zacznijcie myśleć jak dorośli ludzie nie jak dzieci neostrady wychowane na tandetnych filmach i grach...chcesz dowodu...musisz go sam poszukać....wtedy się przekonasz co chcę ci przekazać pisząc ten post. Nikt nigdy ci nic nie da...NIGDY.Na górę
   
 
 
Post: 22 lut 2013, 8:54 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2009, 10:11
Posty: 1802
Jak mawiał Lew Tołstoj:
"Wiedza uczy pokory człowieka wielkiego
dziwi przeciętnego
nadyma małego"

Jak nie ma ktoś swoich własnych doświadczeń
ani wyobrażenia o pojęciu chociażby najmniejszego
i nie chce zapoznawać się z faktami, badać, zgłębiać
żadne argumenty nie pomogą.

Tak właśnie przepychanki forumowe się kręcą
pojawia się zawodnik z mikro ilością komentarzy
nagle okazuje się specjalistą, lub też za niego uważa
a następnie rozkazuje sobie o wszystkim pisać
wszystko udowadniać, słuchać go i polemizować z nim.

Słusznie Redmuluc wspominał i Redmix, chce ktokolwiek danych
niech idzie sobie do biblioteki, kupuje książki, jeździ na wykłady,
spotyka się z badaczami, chodzi po muzeach. Bada zgłębia.

Nie trzeba do tego dużych pieniędzy, przede wszystkim czas czas
swoje własne poświęcenie, rezygnacja z innych spraw które można
w tym samym czasie zrealizować.

Roszczeniowe narzucanie tonu i sposobu realizacji dyskusji
jest w moim odczuciu nieuzasadnione, i nie na miejscu.
Są informacje, można z nich skorzystać.
Jak ktoś uważa że spotyka po drodze głupka, może iść dalej
nikt nie każe mu z nim rozmawiać.

Zarazem - kiedyś największy głupiec i wariat epoki
okrzyknięty zostawał po czasie największym geniuszem.

Trzeba być bardzo uważnym, w nauce wszystko trzeba zbadać.

Szanować także wszystkich badaczy i ich dociekania.
Szanujmy się wzajemnie...

_________________
Wszystko jest umysłem...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 lut 2013, 19:23 
Cytuj:
Po co ''elitom'' żmudne programowanie umysłu ofiar przeznaczonych do bycia seksualnymi niewolnikami? Przecież ich i tak stać na każdą prostytutkę, modelkę itd. Nie trzeba ich programować - same przyjdą.Roznica miedzy osoba zaprogramowana a osoba podporzadkowana jest istotna. Osoba podporzadkowana w kazdej chwili moze sie wylamac, bo to, ze jest na czyis uslugach czy nawet zastraszona, nie jest jednoznaczne z tym, ze nie szuka mozliwosci wylamania sie czy tez, ze takiej nie wykorzysta, gdy ta sie nadarzy.
Osoba zaprogramowana jest bezwolna, jak lalka, ktora mozna dowolnie manipulowac.Angelrage... piekna robota z tym tlumaczeniem. Ja sama mialam OBE, w ktorym bylam w bazie Mengele... chociaz glowy nie dam, czy to nie byl zwykly sen, ale to byl moment, ze ta tematyka sie nie interesowalam absolutnie.


Tak czy inaczej z ogromna ciekawoscia sledze teraz te materialy i ciesze sie, ze zostal podany taki ciekawy material.
Chociaz sama ich tresc jest straszna... jednak wazne, ze ta tematyka jest zglebiana i coraz blizej poznawana.


Tak a propos jeszcze programowania i tych pudelek, ktore tworza sie w umysle pod wplywem traumatyzowania.
Ostatnio byla u mnie moja przyjaciolka i opowiadala mi wlasnie o sytuacji, gdzie mloda kobieta miala taka podzielona osobowosc. Z czasem doszli do tego, ze miala do czynienia z satanistycznymi rytualami. Nie wiem, na ile to prawda, wiem, ze moja przyjaciolka fantastka nie jest. W kazdym razie taka osobowosc objawia sie dosc ciekawie. Kobieta z chwili na chwile po prostu stawala sie innym czlowiekiem. Np. dajmy na to w tej chwili spiewa. Za chwile idzie do ubikacji, wraca, siada, rysuje sobie kwiatuszki. Ewentualnie nagle stwierdza, ze ona nie umie spiewac, bo nie ma w ogole glosu, nie pamieta, jak sie mowi. Ogolnie przeskoki z jednej na druga osobowosc, dla innych odbior taki, jakby mieli do czynienia z calkowicie roznymi osobami, wieloma a nie jedna.
Ciekawe to jest.

Sama wiem po sobie, ze ogromnie stresujace sytuacje moga powodowac, ze umysl sie ich wypiera. Tworzy takie pudelko i odsuwa to w niepamiec.I na koniec jeszcze. Mysle, ze trzeba szanowac ogrom pracy, jaki zostal wlozony tu na forum w zglebianie tej tematyki.
Dla jednych ten temat jest dziwny, dla innych poruszajacy i niestety bliski.
Kazdy bedzie do tego podchodzil nieco inaczej.
Wazne, aby nawet to, czego sie nie do konca rozumie, umiec uszanowac.
Mialam nic nie pisac, ale podziekowanie tak czy inaczej sie nalezy. :)Na górę
   
 
 
Post: 25 lut 2013, 18:28 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Rejestracja: 08 sty 2012, 23:02
Posty: 46
właściwie by się zgadzało wszystko starożytny egipt babilon tajemna wiedza i konszachty z demonami, jednak mnie się wydaje że to jednak ludzie tworzą tą rzeczywistość , wybierają ku jakim siłą się kierują przyciągają podobne wartości ,może nawet tworzą te siły... tak się tylko zastanawiam
jak wiadomo anastazja też wspomina że źródłem problemów są kapłani egipscy:)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 mar 2013, 20:24 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2012, 19:17
Posty: 5
Płeć: kobieta
Ja nie moglam przeczytac wszystkiego od dechy do dechy, niektore czesci tekstu musialam przeleciec pobieznie a niektore w ogole pominelam. To co przeczytalam postawilo mi wszystkie wlosy na glowie. Zaczelam sie zastanawiac, jak to z ta karma naprawde jest, czy my naprawde sami wybieramy rodzicow i to czego chcemy doswiadczyc bo nie jestem w stanie sobie wyobrazic jaki cel przyswiecac moze przyjsciu jakiejs duszyczki w ten potworty fizyczny swiat, ktora zanim jeszcze zacznie wypowiadac "mama" juz jest katowana, jest obiektem najgorszych wynaturzonych, bestialskich dzialan jakichs potworow o ludzkim wygladzie. O co tutaj chodzi??? Co to za jakis koszmarny swiat? Przeciez to nie jest mozliwe, zeby wiekszosc gatunku ludzkiego mieszkajacego na tej planecie do tego doprowadzila zeby nie wiem jak nieswiadoma byla. Zgadzam sie ze stwierdzeniem, ze to my jestesmy wspolwinni temu, ze ludzie na planecie miodem i mlekiem plynacej po cichu zgadzaja sie na np. umieranie pobratymcow z glodu ale wydac cicha zgode na cos takiego co ten tekst opisuje? Czy my jako rasa ludzka tak nisko upadlismy ze i nawet cos takiego nie robi na nas wrazenia na tyle silnego zeby natychmiast polozyc kres czemus takiemu? Czy ludzie zaczna reagowac dopiero wtedy, kiedy ich to bezposrednio dotknie a poki co nie ma problemu? :shock: To trzeba naglasniac, to nie moze miec miejsca! :stop:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 mar 2013, 21:57 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2013, 14:21
Posty: 609
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Dragonmen pisze:
Czas oprzytomnieć.

Ale, że co ? Jesteś botem ?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 mar 2013, 22:51 
Offline
Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2011, 22:49
Posty: 542
Lokalizacja: Temple of NOD
Cryptologicon pisze:
Ale, że co ? Jesteś botem ?


Faktycznie, jak ktoś się wypowiada to powinien się trochę wysilić i rozwijać swoją myśl.
W regulaminie jest coś na temat nabijania licznika jednozdaniowymi postami bez treści.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 18 mar 2013, 22:39 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 kwie 2012, 18:38
Posty: 18
Płeć: kobieta
Raphael jakbyś jeszcze szepnął cos o nazwie książki to myślę że byłoby ciekawiej.

Ale żeby nie bylo offtopu: co do postu Wikaariela - napisałaś że żeby ludzie się tym zainteresowali musiałoby ich to bezpośrednio dotknąc, ale ja uważam że to chyba zbytni optymizm. Nie mam pojęcia na jaką skalę musiałoby się coś wydarzyć, by ludzie zwrócili na to uwagę. A nawet jeśliby się takowa rzecz wydarzyła to obawiam się iż mogłoby być już trochę zbyt późno na reakcje.

_________________
"Jesteś sam, chociaż stoisz wśród nas
W cichym podziwie ślepców dopełnia się czas..."

Chętnie postaram się pomóc w razie jakiś problemów tyczących się grafiki komputerowej.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 mar 2013, 9:02 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lut 2010, 18:53
Posty: 161
Płeć: mężczyzna
Dziwię się że nie wspomnieliście o tym materiale.

http://davidicke.pl/forum/kontrola-umyslu-zbagatelizowany-fakt-wspolczesnego-swiata-t10216.html

Tutaj próbka:
Kontrola umysłu. Zbagatelizowany fakt współczesnego świata vol. 1.
phpBB [video]


Ogólnie temat bardzo ciekawy, ale i bardzo dołujący...:(

AveNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group