Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 28 sty 2020, 7:59

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Post: 06 wrz 2013, 10:20 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Rejestracja: 05 maja 2011, 19:59
Posty: 14
Płeć: kobieta
Ten materiał i inne w tym cyklu są jednymi z najgorszych rzeczy, z jakimi sie kiedykolwiek zetknęłam. Tego nie da sie czytac, a jak juz człowiek sie zmusi, to juz na zawsze zostaje i powraca, i nic nie można z tym zrobić. Bo pogodzić się nie można, a jakos trzeba, bo jesteśmy bezsilni.

Jednak cokolwiek juz wiemy i co jeszcze zostanie ujawnione, moim osobistym zdaniem,w pełni sobie na to zasłużyliśmy, jako ludzki gatunek. Gatunek, który od stuleci robi może nie dokładnie to samo, ale mnóstwo równie strasznych rzeczy tym bytom, które są od nas nizej, jak to sie tu mówi, wibracyjnie. Niewola, jakiej doznają od nas zwierzęta na farmach, w ubojniach, w ogrodach zoologicznych, w schorniskach, jest dla nich dokładnie taką samą traumą, jak dla nas żerowanie pzrez reptilian czy kogoś. Nie hodujemy szczesliwych świń na dużych pastwiskach, one od urodzenia czekają na śmierć stłoczone w klatkach. Innym, których z róznych względów nie jemy ( a też nie każdy), odbieramy przestrzen zamykając je w klatkach, ze niby sa "bezdomne". Ich domem jest Ziemia, natura. Tylko przebywając tam, gdzie powinny, zagrażałyby naszemu bezpieczeńswu no i naszemu samozwańczemu miejscu na piedestale ewolucji. Juz nie wspominam o warunkach w jakich bardzo często ktoś je przechowuje, nawet te zwierzęta, z których potem ma duze pieniądze.
Jak komuś mało, niech sobie uświadomi, skąd biorą się leki i co się najpierw robi, zeby je przetestować. Nie są testowane przeciez na ludziach (choc to niewykluczone) a juz na pewno nie na roślinach.
Podsumowując, jesteśmy, jako gatunek, drapieżcami w równym stopniu. Oczywiście ogromna większośc z nas nigdy nie dopuściła się zadnego z nielicznych wymienionych tu okrucieństw. My tylko co rano jemy kanapkę z wędliną, zazywamy tabletkę na ból głowy, wyprowadzamy psa na smyczy i zmieniamy portal na inny, gdzie są nieskomplikowane i dużo przyjemniejsze artykuły. Nie interesuje nas zdanie tego psa, jak on się czuje w nawet luksusowej niewoli, nie mamy mozliwości a gdybyśmy mieli, nie mamy chęci by się z nim na takim poziomie porozumieć.
A gdy nam, naszemu gatunkowi, ktoś potężny robi dokładnie to, co my innym, odzywa się nagle wielki wrzask.
Nie jesteśmy niewinni. I jesli cos nas spotyka, obojętnie, jednostkowo czy globalnie, to po pierwsze, sobie na to zasłużyliśmy. A po drugie, należałoby się wreszcie przyjrzeć naszym we własnym mniemaniu świętym dupom, żeby uświadomić sobie DLACZEGO.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 06 wrz 2013, 10:20 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 06 wrz 2013, 11:14 
let-me-in

I oczywiście, że masz rację i jestem przekonany ze większość ludzi tego forum podzieli twoje zdanie. Ale kwestia zrozumienia tego to kwestia świadomosci, każdej świadomości i tej kazdego z nas osobna i tej społecznej.

Moim skromnym zdaniem nie zasługujemy na oni trochę lepsze traktowanie i niby z jakiej racji ktoś inny miałby nas oszczędzić? Tak więc widać gołym okiem, że ludzkość potrzebuje zmian.

Ja postanowiłem zaczać od siebie i robię to. Niech każdy zacznie od siebie.


P.S.

Arizona Widler "Svali"

Trening zabójców

Svali: Robi to się w ten sposób (tak samo trenowano mnie):

- Kiedy dziecko kończy 2 lata, umieszcza się je w metalowej klatce i podpina do elektrod. Potem razi się je kilka razy prądem.

- Wyciąga się je z klatki i daje małego kociaka do rąk. Mówisz mu żeby skręciło mu kark. Dziecko rozpłacze się i odmówi.

- Wsadzają je z powrotem do klatki i poddają wstrząsom tak długo aż straci siły na krzyk.

- Wyciąga się je z powrotem i wydaje kolejny rozkaz zabicia kotka. Tym razem dzieciak będzie się trząsł, płakał ale zazwyczaj zrobi to bo boi się dalszych tortur. Może pójść po wszystkim w kąt i wymiotować, ale trener pochwali je za „dobrze wykonaną robotę.”

To jest pierwszy krok. Zwierzewa z czasem będą coraz większe, adekwatnie do wieku dziecka. W pewnym momencie rozkazuje się zabić ludzkie niemowlę, nie zawsze jest to w świecie rzeczywistym, może być w środowisku VR lub pod hipnozą. W wieku 9 lat dzieci umieją już złożyć pistolet, celować i strzelać do celu na komendę. Ćwiczy się na realistycznie wyglądających manekinach, później na zwierzętach. Potem na ludziach „niepotrzebnych” lub w środowisku wirtualnym. Trenowani są chwaleni za postępy i wykonywanie rozkazów, a torturowani za porażki.

Im starsze jest dziecko, czy też już nastolatek, tym bardziej zaawansowany trening. Do czasu ukończenia 15 lat większość z nich zmuszana jest do walki wręcz na oczach ludzi, jak na ringu. Walki te raczej nie są śmiertelne, zazwyczaj do momentu gdy jeden z uczestników nie będzie mógł już wstać z ziemi. Używa się przeróżnego oręża i mówi się uczestnikom by traktowali to jak walkę na śmierć i życie. Jeśli dzieciak przegra będzie surowo ukarany przez swego trenera który stracił z jego powodu twarz. A jeśli wygra zasypuje się go pochwałami. W wieku lat 21 są już dobrze wyszkolonymi w walce maszynami do zabijania, które będą co pewien czas sprawdzane czy są dalej posłuszne. W taki sposób na pewno szkoli się dzieci Illuminati w Niemczech, ja również przez to przeszłam.

Zaufanie w rodzinie

Svali: W czasie gdy torturują swoje dzieci mówią do nich w tonie „robię to wszystko bo cię kocham”. Dla nich wyznacznikiem miłości jest to by wyrosły na silnych i groźnych, przygotować je do przewodzenia innym i osiągania coraz wyższych pozycji.

Jeśli jakiś przywódca kultu zauważył dziecko i chciałby je np. jako swoją młodocianą prostytutkę, kochający rodzice oddadzą je, szczęśliwi że ich pociecha będzie wychowywać się u kogoś potężnego. Dodatkowo uznają zdradę za jedną z większych cnót. Ciągle przypominają dzieciom by nigdy nikomu otwarcie nie ufały.

Pamiętam setki godzin bólu i oszukiwania mnie, i słyszenia gdy byłam ranna lub zwodzona że „taka jest natura człowieka”. Robili to pomimo że chcieli mnie uczyć jakichś większych wartości. I z powodu drapieżnej i politycznej natury grupy, w pewnym sensie mieli racje; naiwni będą zmiażdżeni. Znałam takich rodziców którzy próbowali oszczędzić swym dzieciom tej „miłości” ale byli oni zdominowani przez innych członków rodziny, którzy traktowali to jako przejaw ich słabości i niedostosowania.


NiktuNa górę
   
 
 
Post: 09 wrz 2013, 14:12 
Zobaczycie to samo bedzie teraz z Syrii!Na górę
   
 
 
Post: 18 wrz 2013, 14:10 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 886
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
"12/12/72 Marie-Hélène de Rothschild, członkini jednej z najpotężniejszej rodziny wśród elit, urządziła bal w jednej z największych rodzinnych posiadłości - Château de Ferrières.O ile tego typu zdarzenia są mocno tajemnicze - zdjęcia z tego balu pojawiły się w sieci...."

Obrazek

Zaproszenie na bal: odbicie lustrzane do odczytania w lustrze.

Obrazek

Château de Ferrières zostało oświetlone na czerwono, aby wyglądało jakby było w ogniu.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Źródło: http://www.infowars.com/revealing-pictures-from-1972-rothschild-illuminati-ball/

_________________
Mundus vult decipi, ergo decipiaturNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 wrz 2013, 15:24 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 11 wrz 2013, 15:22
Posty: 287
to totalnie obrzydliwe. Nie wiem czy doczytam do końca. Nie chce mi się wierzyć, że takie rzeczy się dzieją. OBRZYDLIWE. Chociaż, nie mam podstaw, aby nie wierzyć, że jest inaczej. OBRZYDLIWE. Tortury kojarzą mi się z filmem Martyrs.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 wrz 2013, 17:56 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 886
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Nie chce mi się wierzyć, że takie rzeczy się dzieją
.... i na tym większość konczy edukację stykając się ze złem- i to nawet nie w tematyce milab.... ile okrucieństw zafundowali ludzie ludziom podczas krucjat... wojen.... Rzeź wołyńska.... Ale co tam historia - bądzmy bardziej aktualni... co było w . kosowie...Libii, co robią "powstańcy" w Syrii TERAZ....


Cytuj:
Chociaż, nie mam podstaw, aby nie wierzyć, że jest inaczej.
Szok jest normalny (była bys nimi gdyby ci się to podobało) ale nie chowasz głowy w piasek choć na pewno jakaś cześć by chciała....

Ludzie z wielu rzeczy nie zdają sobie sprawy... prawda jest niestety taka ze szara masa żyje w całkowitej nieświadomości sytuacji w jakiej się znajduje i co jest dla niej planowane i nie ma odwagi ani sił aby choć spojrzeć prawdzie w oczy- jeśli ktoś się zdecyduje(albo sytuacja życiowa otrzeźwi go bezposrednio) to na początku BOLI - SZOK, ODRZUCENIE.... normalna reakcja obronna starego bezpiecznego ładu, starych wyobrażeń o życiu.

Pamiętaj jednak ze mimo ciemności jest też piękno...Ogromne piękno -w innym wypadku wystawianie głowy z piasku nie miało by sensu.

_________________
Mundus vult decipi, ergo decipiaturNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 wrz 2013, 20:19 
Znalazłem coś takiego.

Jest to lista świąt satanistycznych i satanistycznych rytuałów a raczej przerażających zbrodni jakie się podczas tych dni odbywają.


Lista według Fritz`a Springmeier`a:


Satanic Ritual Abuse Calendar


Jan. 1 - New Years Day - Druid feast day
Jan. 7 - St. Winebald Day - blood ritual
Jan. 17 - Satanic Revels - sex ritual
Jan. 20 - St. Agnes Eve
Jan. 20 - St. Agnes Eve - kidnapping, sacrifice preparation
Jan. 26 - Grand Climax - sex ritual, human sacrifice (5 wks. & 1 day since equinox)
Feb. 2 - Candlemas sex ritual, one of the witches' Sabbats
Feb. 25 - Blood Host or St. Walpurgis Day - blood ritual, animal sacrifice
March 1 - St. Eichatadt Day - blood ritual, demon hommage
March 20 - Equinox Feast - sex and blood rituals, Sabbat
March 24 - 16 year old bride of Satan ritual
April 19-25 - kidnapping, sacrifice preparation
April 24 - St. Mark Eve
April 25 - Grand Climax - female sacrifice (can be a child),sex & fertlity ritual (5 wks. & 1
day since equinox)
April 26-30 - high holy days for Beltaine
April 30 - Walpurgis Night or May Eve - blood ritual,one of the greatest witches' Sabbats
May 1 - Beltaine, Walpurgis or May Day - blood ritual and/or fire festival
June 21 - Solstice Feast - sex ritual, animal or human sacrifice
June 23 - Midsummer's Eve - fire festival, mostimportant times for thepractice of magick
July 1 - Demon Revels - blood ritual, sex with demons
July 20-27 - kidnapping, sacrifice preparation
July 25 - St. James Day
July 27 - Grand Climax - sex ritual, human female sacrifice(5 wks. & 1 day since solistice)
July 31 or Aug. 1 - Lammas / Harvest - animal or human sacrifice, great Sabbat
Aug. 3 - Satanic Revels - sex ritual
Aug. 24 - St. Bartholomew Day - fire festival, great Sabbat
Sept. 7 - Marriage to the Beast - sex&. blood rituals, female under 21
Sept. 20 - Midnight Host - hands of glory / blood ritual
Sept. 22 - Equinox Feast Day - sex ritual
Oct 23-30 - kidnapping, sacrifice preparation
Oct 29-31 or 31 - All Hallows' Eve - blood ritual, fire festival,great Sabbat,believe the dead
return to earth this night
Nov. 1 - Halloween - sex ritual
Nov. 4 - Satanic Revels - sex ritual
Nov. 11 - All Hallows' Eve - the ancient date, celebrated by some groups
Dec. 16-23 - kidnapping, sacrifice preparation
Dec. 21 - St. Thomas Day - fire festival, great Sabbat
Dec. 22 - Solistic Feast Day - sex ritual(also burial ritual for some groups)
Dec. 24 - High Grand Climax - blood ritual
In addition to the above dates, the following dates should also be added:
year 2009 .....Feast of the Beast ...........year long celebration, occurs every 28 years
Good Friday....passion, mock crucifixion, male sacrifice only
Holy Saturday ...male or female sacrifice
Easter ..........male, female, adult or child, sacrificed, followed
by three days of chanting
the survivor's birthday .......highest of all days for that individual
The sabbath, from sunset Friday to sunset Saturday is also observed. Astrological events like full
moons and
eclipses are also causes for "celebration."
This is a compilation of 6 differentversions of SRA calendars. It is highly unlikely that any one
SRA survivor would have been abused on all the above dates. However, most SRA survivors,
irregardless of the group they belonged to, were abused on the following dates:
April 26-May 1, June 21, October 31, and December 22 & 24. Many survivors are also affected one
to two weeks prior to the celebration of any major ritual as this isthe time for preparation rituals
leading up to a major even.


(z książki Fritz Springmeier - "Be Wise as Serpents" - str. 200)


NiktuNa górę
   
 
 
Post: 06 paź 2013, 8:05 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 sie 2013, 11:50
Posty: 89
Płeć: mężczyzna
Conspiracy Theory With Jesse ventura Season 1 Episode 1
phpBB [video]

_________________
Nie ufaj nikomuNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 paź 2013, 13:00 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Kontrola umysłów z powietrza

KOMANDO SOLO SIŁ POWIETRZNYCH STANÓW ZJEDNOCZONYCH

Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych realizują proceder nadawania przekazów radiowych mających na celu manipulację umysłami zarówno wojsk nieprzyjaciela, jak i cywilów. Niektóre z tych działań, tych, których obiektem jest ludność cywilna, mają na celu wywieranie wpływu na opinię publiczną i w dalszej konsekwencji na wyniki wyborów. W poprzednim artykule przedstawiłam technologie kontroli umysłu, głównie z zastosowaniem cichych dźwięków (Silent Sounds), w których nadawanie na częstotliwościach radiowych przekazy zawierają skierowane do podświadomości impulsy mające na celu oddziaływanie na fale mózgowe odbiorcy i wprowadzenie go w określony stan emocjonalny. Według agencji ITV technologię tę stosowano w czasie operacji Pustynna Burza w roku 1991 w ramach działań psychologicznych skierowanych przeciwko armii irackiej.

Do operacji Pustynna Burza możemy obecnie dodać jeszcze kilka innych incydentów. Alex Horvat, redaktor naczelny magazynu The Probe ( Sonda ) zwraca naszą uwagę na film video z roku 1998 zatytułowany Exotic Weapons of Mass Control (Egzotyczne bronie do kontroli mas) wyprodukowany przez Boba Fletchera. „Sceny przedstawione w filmie Fletchera pochodzące z TLC (The LearningChannel – Kanał Edukacyjny) pokazują wyraźnie, że Komando Solo użyto na Haitido wykonania zadania określonego kryptonimem Uphold Democracy [Podtrzymanie Demokracji]. Mieszkańcy tego kraju ostro sprzeciwiali się rządom Aristidei chcieli jego usunięcia. Tajna operacja przeprogramowania mająca na celu zmianę zdania opinii publicznej trwała prawie rok… Zamiast mordować ludzi możemy obecnie manipulować ich umysłami zniewalając ich myśli za pomocą latających w tę i z powrotem samolotów EC-130 (w rzeczywistości są to C-130 nafaszerowane dużą ilością sprzętu elektronicznego”.

Nie jesteśmy w stanie wojny z obywatelami Haiti, a mimo to rząd Stanów Zjednoczonych skierował broń przeciwko cywilnym mieszkańcom tego przyjaznego nam, a przynajmniej neutralnie nastawionego, kraju. Rząd USA usankcjonował wpływ na haitańskie wybory za pomocą kontroli umysłów koniecznością skłonienia Haitańczyków do głosowania na kandydata będącego faworytem Ameryki. Co więcej, autorzy tej akcji mieli czelność nazwać ją Operacją Podtrzymanie Demokracji. Niezłe poczucie humoru! Stalin byłby tym zachwycony. Hitler również. Dlaczego robi to właśnie rząd Stanów Zjednoczonych? Kto stoi za tym skandalicznym pogwałceniem wolności obywatelskich? Czyżby CIA, która już nieraz wtrącała się w politykę rządów innych krajów? A może to już standardowa procedura wojskowa? Uzasadnienie stosowane w takich przypadkach jest zawsze takie same: „aby umocnić demokrację na świecie”. Czymże jest jednak demokracja jeśli nie wolnością? Wolnością posiadania własnych myśli, wyrażania własnych opinii czy głosowania na wybranego przez siebie kandydata. W filmie Fletchera jest również mowa o tym, że technologia ta była przez tydzień stosowana w Bośni w celu wpłynięcia na wynik wyborów.

Miało to najprawdopodobniej miejsce podczas operacji Joint Guard w roku 1995.5
W tym miejscu rodzi się pytanie, czy stojący za tym ludzie, którzy stosowali kontrolujące umysł przekazy przeciwko mieszkańcom innych krajów w celu wpływania na wybory, użyją tych samych środków przeciwko obywatelom amerykańskim – a może już miało to miejsce? Jakie inne kraje mogą być odbiorcami tej innowacyjnej technologii?
Czym właściwie jest Komando Solo EC-130E? Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych opublikowały w roku dokument opisujący samolot zbudowany przezfirmę Lockheed.

Czytamy w nim, że całkowity „koszt gotowej do lotu jednostki” wynosi ponad 100 milionów dolarów i że na stanie jest ich osiem. Ich głównym zadaniem są „emisje w zakresie operacji psychologicznych”. Załoga samolotu składa się z czterech oficerów (pilot, drugi pilot, nawigator i główny kontroler/E-WO) oraz siedmiu żołnierzy (inżynier lotu, ładowniczy i pięciu członków misji).
Wspomniany dokument podaje następujące definicje dotyczące Komanda Solo:„
Zadanie lotnicze: Komando Solo realizuje operacje psychologiczne oraz prowadzi emisje w zakresie spraw cywilnych na częstotliwościach AM, FM, HF, TV oraz wojskowych.Loty odbywają się na możliwie maksymalnym pułapie w celu zapewnienia optymalnej propagacji fal. EC-130 wykonuje loty zarówno w dzień, jaki i w nocy i może tankować w powietrzu.Typowym zadaniem jest przelot pojedynczej jednostki w celu wywarcia wpływu na konkretną społeczność. Celem może być personel tak wojskowy, jak i cywilny.

Cele drugorzędne to centra dowodzenia i ośrodki wywiadowcze.
Cechy lotnicze: Najnowsza wersja EC-130 została zmodyfikowana poprzez wyposażenie jej między innymi w bardzo dokładny system nawigacyjny, system samoobrony oraz urządzenia do emisji programów telewizji kolorowej we wszystkich systemach stosowanych na świecie…
Historia lotnicza: Samoloty pilotowane przez personel Lotnictwa Gwardii Narodowej ze 193 Grupy Specjalnej oddelegowano do Arabii Saudyjskiej oraz Turcji jako wsparcie operacji Pustynna Burza. Ich zadaniem było nadawanie audycji Voice of Gulf (Głos Zatoki) oraz innych jej podobnych, których zadaniem było skłonienie żołnierzy irackich do poddania się.

Początkowo samoloty EC-130 zostały zmodyfikowane przy użyciu sprzętu elektronicznego pochodzącego z EC-121 znanych pod nazwą Coronet Solo. Wkrótce po otrzymaniu przez 193 Grupę Specjalną samolotów EC-130 jednostka ta wzięła udział w operacji Urgent Fury, której zadaniem było ratowanie obywateli USA. Samoloty te pełniły funkcję powietrznych stacji radiowych informujących ludzi przebywających w Grenadzie o wojskowych akcjach Stanów Zjednoczonych.
Misja znana obecnie jako Volant Solo miała kluczowe znaczenie w powodzeniu działań psychologicznych prowadzonych w ramach operacji Just Cause, podczas której w początkowej fazie prowadzono ciągłą emisję…Operacja Just Cause (Właśnie Dlatego) to kolejna nazwa o charakterze propagandowym nadana amerykańskiej inwazji na Panamę, której celem było pojmanie przywódcy tego kraju, generała Noriegi, wcześniejszego partnera CIA w przemycie narkotyków. Najwidoczniej generał mocno się komuś naraził, bo jak inaczej wyjaśnić napaść na ten maleńki,nastawiony na turystykę kraj? Jak powiedział pewien anonimowy żołnierz amerykańskiej piechoty morskiej: «Mocarstwo zmiotło półgłówka stojącego na czele dziesięciu procent sił policyjnych kraju Trzeciego Świata. Należało się tego spodziewać. Zostało to wykonane dobrze i chwała tym, którzytego dokonali. Ważne jednak, abyśmy wyciągnęli z tego właściwą lekcję

Nasz naczelny dowódca miał inny pogląd na tę sprawę: «…warkot bębnów głoszących chwałę, lista wielkich amerykańskich kampanii – Yorktown, Gettysburg, Normandia a teraz Panama»”. Prezydent George Bush, marzec 1990 roku.

WOJSKOWE OPERACJE PSYCHOLOGICZNE SKIEROWANE PRZECIWKO LUDNOŚCI CYWILNEJ

Zadzwoniłam do Biura Prasowego Dowództwa Operacji Specjalnych Sił Powietrznych, aby ustalić legalność stosowania tych skierowanych do podświadomości emisji wobecludności cywilnej.10
Oświadczono mi, że wszystko odbyło się zgodne z prawem i za aprobatą Kongresu Stanów Zjednoczonych (!). Być może nasz Kongres uważał, że wszystko jest w porządku, wątpię jednak, aby tak samo uważały społe-czności będące odbiorcami tych audycji.
Dzięki tej rozmowie uzyskałam dalsze szczegóły dotyczące jednostki Komando Solo. Okazuje się na przykład, że Lotnictwo Gwardii Narodowej poszczególnych stanów może również używać samolotów Komando Solo, jeśli gubernatordanego stanu zażąda ich pomocy. Oznacza to, że operacje PsyOps mogą być prowadzone również przeciwko obywatelom Stanów Zjednoczonych. Oto operacje, w których uczestniczyły samoloty KomandoSolo (ta lista może być dłuższa, jako że osoba, z którą rozmawiałam, nie znała wcześniejszych zadań Volant Solo-1):
• Operacja Urgent Fury (Grenada, październik-listopad1983, styczeń-czerwiec 1985);
• Operacja Just Cause (Panama, koniec grudnia 1989);
• Operacja Desert Shield (Kuwejt, Irak, od sierpnia1990);
• Operacja Desert Storm (Arabia Saudyjska, Turcja,Irak, 1991);
• Operacja Uphold Democracy (Haiti, 1994-1995);
• Operacja Joint Guard (część oenzetowskiej operacji w Bośni i Hercegowinie, 1995);
• Operacja Desert Thunder (cześć oenzetowskiej opera-cji w Iraku);
• Operacja Desert Fox (Irak, 2-3 dni w grudniu 1998).Inne kraje również posiadają podobnego rodzaju samoloty, lecz oficer, z którym rozmawiałam, niechciał ich wymienić. Powiedział jednak, że powinnam zajrzeć w tym celu do Jane’s Defence Weekly. Wobec braku dostępu do tej publikacji rozpoczęłam poszukiwania poprzez Jane’s Radar and Electronic Warfare Systems 1993-94.11

Jednostka Komando Solo nie była tam wymieniona, niemniej szperanie po tej książce okazało się bardzo pouczające, zwłaszcza jeśli chodzi o różne rodzaje dostępnych obecnie ofensywnych i defensywnych systemów elektronicznego oddziaływania. Są tam wymienione zarówno stacjonarne, jak i mobilne jednostki lądowe (część z nich umieszczona jest na dużych ciężarówkach), modele dostosowane do działania w warunkach morskich, powietrznych i, co ciekawe, w kosmosie. Jeśli jeden samolot kosztuje 100 milionów dolarów (mnożąc to przez osiem jednostek mamy 800 milionów dolarów), należy przyjąć, że wojsko może używać także tańszego sprzętu zamontowanego na jednostkach naziemnych (ciężarówkach), natomiast samolotów tylko wtedy gdy trzeba objąć oddziaływaniem jakiś większy obszar lub trudno dostępny rejon świata. Nie ulega wątpliwości, że skuteczność tej służącej do kontroli umysłów technologii została przetestowana. Nawet w USA wojsko nie wydałoby 800 milionów dolarów na coś,czego skuteczność nie zostałaby wcześniej sprawdzona i to warunkach bojowych. To bardzo ważne spostrzeżenie. Początkowo badania w zakresie kontroli umysłów były prowadzone w USA pod auspicjami CIA. Rażące naruszenie praw człowieka wynikające z prowadzenia eksperymentów na nieświadomych tego faktu ofiarach opierało się na założeniu,że ich wiarygodność byłaby zagrożona, gdyby poddani nim ludzie o nich wiedzieli. Chociaż to założenie jest zapewne prawdziwe, to jednak nie może stanowić usprawiedliwienia dla ich prowadzenia– tak przynajmniej mówi Kodeks Norymberski, którego zasady stanowiły podstawę prawną do oskarżenia nazistowskich naukowców pod zarzutem popełnienia zbrodni wojennych. Jak widać, Stany Zjednoczone zwolniły swoją społeczność wojskową i naukową z jego przestrzegania.

źródło:
http://zaprawda.wordpress.com/2013/05/2 ... powietrza/
za Nexus 09-2000r.

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 paź 2013, 14:18 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Departament Obrony Narodowej i eliminacja fanatyzmu religijnego.....
:zęby: :zęby: :zęby: :zęby:

phpBB [video]

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 paź 2013, 15:06 
tigeroo9 pisze:
Departament Obrony Narodowej i eliminacja fanatyzmu religijnego...Czyli mówiąc wprost projekt wykorzystania smug chemicznych w celach eugenicznych.

Jaki tam k-wa Afganistan a to w Europie fanatyków religijnych brakuje?
Czy ci ludzie mają jakiekolwiek hamulce żeby się powstrzymać przed chociażby
własnymi obywatelami?

Czy to jest na pewno legalne? N...Na górę
   
 
 
Post: 08 paź 2013, 12:48 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 22:13
Posty: 274
Płeć: mężczyzna
Zwróćcie uwage na skarpetki seniora busha.Czy to zwykła ekstrawagancja starszego pana,czy może
jest to objaw powarznych zaburzeń mających związek z Mk Ultra?

Obrazek

Obrazek

ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 paź 2013, 8:41 
angelrage pisze:
"12/12/72 Marie-Hélène de Rothschild, członkini jednej z najpotężniejszej rodziny wśród elit, urządziła bal w jednej z największych rodzinnych posiadłości - Château de Ferrières.O ile tego typu zdarzenia są mocno tajemnicze - zdjęcia z tego balu pojawiły się w sieci...."


Proponuję porównać do tego symbolikę The Rainbow Warriors - Wojownicy Tęczy - sekty neopogańskiej ze Stanów działająca również w Europie a poprzez swoich członków również w Polsce; zajmującej się szamanizmem (rada starszych) i okultystycznymi rytuałami, magią pod przykrywką działalności proekologicznej.

Zdjęcia nie musiały wypłynąć bo organizacja ta prowadzi agitację poprzez swoją stronę internetową. Kilka wybranych fotek:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

-----------

ze strony: http://www.therainbowwarriors.org


NiktuNa górę
   
 
 
Post: 22 paź 2013, 19:02 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 886
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
Myślę że zasługuje to na wklejenie tutaj. Niedawne odważne przemówienie w kongresie jednej z kobiet okazuje się wcale nie efektem "przebudzenia" ale typowego Mind Control...

Media zmanipulowały podkład dzwiękowy i okazuje się ze to co powiedziała na podium - mówiła potem na zapleczu( jest to nagrane i pokazane na tym filmie) . Dodatkowo potem powiedziała reporterowi cos w stylu " duch święty obudził mnie w nocy bym wygłosiła mowę przed kongresem"

Dobrze mówiłem że programowanie religijne jak nic :lol: :lol: :lol: i to w wydaniu MK

Bizarre Mind Control Caught on Camera?
phpBB [video]Około minuty 6:20 czlowiek z bialymi wlosami daje tej kobiecie( która wczesniej prowadziła normalną spokojną rozmowę) znak - skinięcie głową, po czym kobieta jak w transie idzie na podium by wygłosić przemówienie. Następnie ten sam gość z siwymi włosami natychmiast zaczyna cos komus pisac na komórce - nie będąc przy tym wogle zainteresowany jej przemówieniem, jakby wiedział co nastąpi. Natomiast czarnego- siedzącego z tyłu(od 6:25) mocno zdziwiła nagla zmiana zachowania kobiety- ktora dosłownie jak na rozkaz wystrzeliła w kierunku mównicy.

Na tym filmiku kluczowe momenty sa pokazywane wielokrotnie w zwolnionym tempie, więc mimo mojego szykbiego tłumaczenia da się załapać o co chodzi.


Wystarczy skinąć głową, powiedzieć słowo, hasło... a ktoś wykona rozkaz... to są rzeczy prawdziwe, dzieją się naprawdę. Czyż nie jest łatwo kontrolować człowieka - ? jak się wie jak ? bułka z masłem ...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 lis 2013, 19:59 
Offline
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 09 lis 2013, 19:15
Posty: 1
Płeć: mężczyzna
Witam,

Zarejestrowałem się tutaj przez ten temat... interesuję się tą tematyką (oraz tematyką pseudonaukowych eksperymentów)...

Pamiętacie film "Pokój śmierci" ? http://www.filmweb.pl/film/Pok%C3%B3j+% ... 009-463050
Tam też była przedstawiona kontrola umysłu, by stworzyć zamachowca-samobójcę...

A wracając do tematu - najbardziej przerażający jest fakt, że oni tam "używali" niewinnych dzieci... Serce się kraje na samą myśl, co oni tam robili :( Ludzie "pracujący" tam musieli mieć naprawdę odporną psychikę (albo sami byli już przeprogramowani...) Sam mam córkę i nie wyobrażam sobie, że mogłaby ją spotkać taka krzywda...

Jak napisała polska poetka - "Ludzie ludziom zgotowali ten los" ...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 sie 2015, 9:33 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Czynnik kontroli - Cały Film Lektor PL

phpBB [video]


Lance Bishop (Adam Baldwin) jest zwykłym agentem ubezpieczeniowym. Jego życie zmienia się całkowicie od momentu kiedy szaleniec przekaże mu tajemnicze ostrzeżenie: "Gdybyś tylko wiedział to co ja wiem ..." Od tamtej pory Lanca prześladują nocne koszmary. Zaczyna także słyszeć przerażające głosy, które każą mu zabić jego żonę - Karen (Elizabeth Berkley). Lance zdaje sobie sprawę, że jest w pułapce, nie może nikomu zaufać- nawet sobie...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 wrz 2015, 1:14 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2015, 14:11
Posty: 19
Płeć: kobieta
I jak zwykle mamy podane wszystko na tacy, nowy film w USA, "American Ultra",
Cytuj:
Small-town stoner Mike Howell (Jesse Eisenberg) spends most of his time getting high and writing a graphic novel. What Mike doesn't know is that he was trained by the CIA to be a lethal killing machine. When the agency targets him for termination, his former handler activates his latent skills, turning the mild-mannered slacker into a deadly weapon. Now, the utterly surprised Mike must use his newfound abilities to save himself and his girlfriend from getting smoked.


Mieszkaniec malego miasteczka Mike Howell, wiekszosc czasu spedza na cpaniu i pisaniu ksiazki, o czym Mike nie wie, to to, ze zostal wytrenowany ( czyt: zaprogramowany) przez CIA jako maszyna do zabijania, Kiedy agencja (CIA) przeznacza go na "odstrzal", jego byly handler uaktywnia jego ukryte talenty, przeistaczajac lagodnego chlopaka w maszyne do zabijania. Calkowicie zaskoczony Mike musi uzyc swoich nowo odkrytych talentow do ratowania siebie i swojej dziewczyny.

American Ultra (2015 Movie - Kristen Stewart, Jesse Eisenberg) - Official Green Band Trailer
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 31 paź 2015, 10:15 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Wypowiedź dr Edwarda Spencera dla NTV - 30.10.2015

phpBB [video]


Niezwykle ciekawa wypowiedz.

-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 lis 2015, 17:57 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
The Rothschild Satanic Illuminati Ball FULLY REVEALED! Rothschild Party WOW!
phpBB [video]

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 lis 2015, 19:51 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2015, 0:30
Posty: 114
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Droga Mleczna Ziemia
Dar66 :) Przynajmniej robią świetne imprezy no i ktoś jak Ty to docenia :P

Tak już mają Ósemki z Siedmioma skrzydłami ;) Wszystko lepiej, wyżej, mocniej co wielu przeraża, przerasta i przytłacza, po ichniemu albo wcale. Całaja.

https://www.youtube.com/watch?v=05Qdu0jkihU

W końcu to wszystko to i tak iluzja ...
to są jaja
https://www.youtube.com/watch?v=uMK0prafzw0

https://www.youtube.com/watch?v=zV2aYno9xGc


A chodzi o TO:
https://www.youtube.com/watch?v=qrO4YZeyl0I
Plan nadrzędny ;)
A Panowie o złotych szczękach spłoną w tym tańcu...
Więc :) Do DNA ten Kielich ;)

Sorki że same linki bo to "tylko" piosenki. Nie jest to spam bo tu zawiera się niemal Wszystko co istotne w temacie. Ale jeśli ktoś nie rozumie, w tym z kim pomijając mnie i o czym mówimy to trudno. ;) Uznajmy że pisałam to pod wpływem programowania ;) I zapodałam fajną muzę :DNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 sty 2016, 15:09 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Złowieszczy skrót:MKULTRA

http://www.pdf-archive.com/2016/01/03/u ... ltramk.pdf
Nieznany Świat nr 6/94
opracowała Grażyna Gasparska

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 sty 2017, 13:27 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Angelina Jolie uczestniczyła w rytuałach okultystycznych!
phpBB [video]

/winny tłumaczenia też ustalony/ :okok:

ponoć,albo podobno,albo cholera wie,ale się stanęło- dupencja schudła makabrycznie.
To Brad Pitt jest powodem,więc winny ustalony,podobno. :shock:
yhyy
Jak się pakuje w taki syf to miodu nie ma,nie było,i może nie być.Lepiej naprawdę zeżreć kilka deko jakiegoś viziru,a potem zwrócić.
No ale wybór jest wyborem,o ile nikt nie zmusił.No znowu ale -jak swoje dzieło nakłonić by się nie oparło?
ano tak
Obrazek
zdjęcie za:
http://pikio.pl/horror-angeliny-jolie-m ... erci-foto/
,
no way out

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 lis 2017, 9:14 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2015, 19:59
Posty: 313
Płeć: mężczyzna
To może jeśli chodzi o Angelinę Jolie, która grała główną w filmie Salt, (który wczoraj oglądałem) jako agentka CIA, którą ponoć w rzeczywistości jest, to postanowiłem tutaj napisać posta by nie zjeżdżac dyskusyjnie w temacie o reptilianach.
Film w dużym stopniu jak dla mnie to typowa akcja jak na amerykańskie kino przystało, pościgi strzelaniny, główny bohater (w tym przypadku bohaterka) rozpierdala wszystkich, mimo że chuda jak wiór. W rzeczywistości świata szpiegowskiego na pewno nie ma czegoś takiego, tylko są wyrafinowane skrytobójcze metody.
Więc skoro na prawdę AJ jest agentką CIA to na czym w rzeczywistości może polegać jej rola?... biorąc pod uwagę to że opowiadała o rytuałach i ma takie umiejętności które co nie co sugerują
Przykład:
phpBB [video]

Jest obecnie strasznie chuda (jak gdzieniegdzie piszą prawie umierająca) chociaż nie wszystkie zdjęcia z 2017 to potwierdzają. Czyżby było tego drugie dno, że media tak przedstawiają sytuacje wokół niej?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group