Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 16 lis 2019, 22:11

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree

Hej.

Oglądałem przed chwilą mały wykład Bruce'a Liptona o fizyce kwantowej, umyśle, genach i samouzdrawianiu.
Zapewne większość z was wie o co chodzi.

Mówił on o tym, iż jedynym sposobem na 'nowe życie' jest przeprogramowanie swojej podświadomości.
Nie podał on jednak dokładnego sposobu. Widzę, że w internetach jest trochę na ten temat ale jednak wolałbym spytać was.

Znacie jakieś sprawdzone metody, może sami ich używaliście, aby dodać nowe oprogramowanie do naszego super procesora podświadomości?

Męczę się z wieloma rzeczami od dawna, a teraz widzę, że to jest jedyna szansa na zmianę! :bangheadwall:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 30 lis 2014, 10:02 
VIP Member
Awatar

Tylko jeden sposob - Zmiana stylu zycia.
Tylko jedna sila napedowa - "bo tak wlasnie chce!"
Tylko jeden pomocnik - zaoszczedzona energia
Tylko jeden doradca - glod informacji
Tylko jeden cel - kontrolowanie siebie

komabra

Jedną z metod treningu neurolingwistycznego NLP jest tzw. "Linia czasu" (time line). Tą metodą przeprogramujesz podświadomość.
Metoda wymaga trenera no chyba, że komuś udało się tego dokonać z książki? Takie osoby mile
tu widziane (i wszystkie inne też :tak: ).

Pozbieraj wiadomości podziel się tym co znalazłeś jak będzie potrzeba to dodam własne źródła.

Od razu mówię, że nie korzystałem z tej metody ale ją znam. Też mnie się wydaje, że to zadanie absolutnie niezbędne. Nasza podświadomość wymaga defragmentacji i to w trybie "emergency" albo inaczej
"na sygnale" :zęby: .

tak ogólnikowo

Tworzysz linię czasu od przeszłości do dzisiaj; przeprowadzasz coś w rodzaju powrotu do przeszłości
i ustawiasz się w okresie, w którym potrzebujesz zmiay; może to być jakis ważny moment w twoim życiu, gdzie coś straciłeś vel spaliłeś życiową okazję... cokolwiek; jak już w tym momencie jesteś wczuwając się w niego zmienioasz sytuację i zrzucasz balast ze swojej psychiki; naprawiłeś w ten sposób przeszłość i w ten sposób kontrolujesz teraźniejszość... czyli życie ... tak na szybko o co w tym chodzi :drugged:

P.S.

To tak samo jak przejście przez inteligencję emocjonalną, jako kolejne drzwi przez które trzeba przejść im szybciej tym lepiej... Niktu

Autosugestia daje ulotne efekty.

Niktu pisze:
Metoda wymaga trenera no chyba, że komuś udało się tego dokonać z książki? Takie osoby mile
tu widziane (i wszystkie inne też ).

To podswiadomosc jest Twoim najlepszym trenerem.Wie o "tobie"wszystko.

Trener pojawia sie sam , gdy uczen chce sie uczyc.

Niktu pisze:
Nasza podświadomość wymaga defragmentacji i to w trybie "emergency" albo inaczej
"na sygnale" .

Czym jest podswiadomosc ?..nic o niej nie wiemy.Kilka cytatow z wikipedii?...nadal nic nie wiemy.

komabra pisze:
Męczę się z wieloma rzeczami od dawna, a teraz widzę, że to jest jedyna szansa na zmianę!

Jedyna szansa na zmiane to chciec tej zmiany. Nie ma zadnych wyzwan , gdy jednostka chce sie zmienic.Wszystko jest proste.Wszystko ulega , gdy ktos chce...ale nikt nie chce,kazdy szuka taniej intelektualnej recepty na dolegliwosci...gdy niby znajduje , odpuszcza po miesiacu,uswiadamiajac sobie ze to tylko tania forma autosugestii...i wszystko wraca do starej spojnosci.

Programowanie podswiadomosci ? smieszne , nagnij ja sila , zmieniajac sie na lepsze.

Uważaj z takimi narzędziami gdyż nie znając możliwości oraz sposobu funkcjonowania możesz narobić w swoim umyśle więcej szkód niż pozytywnych zmian. Wpierw dokładna analiza, studiowanie zachowań i przemyślenie wpływu ewentualnych zmian, dopiero potem wprowadzanie ich w życie. Jest to bardzo poważna "zabawa", tutaj jest więcej na ten temat: http://otrazhenie.wordpress.com/cultural-memes/

Awatar użytkownika

dołączam się do pytania...

ja teraz próbuje to zrobić - rysując.

jak było gdzieś napisane w jednym z wątków,
1 obraz = 1000 słów dla podświadomości...

+ nagradzanie jej - jest jak dziecko :)
i nie powiem, te nagrody sa tez miłe dla mnie :)

napisze jak idzie jak zacznę widziec efekty.

na razie to małe rzeczy.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Jezeli chce sie przeprogramowac nie rozwiazujac konfliktu to mozna sobie tylko zamontowac nowy wzorzec na stary. Ten stary dalej bedzie, ale pokryty nowym i predzej czy pozniej dojdzie do glosu.

Konflikt polega na tym, ze swiadomie cos chcemy osiagnac, a podswiadomosc sabotuje to. Wiec jak my mowimy: chce znalezc lepsza prace to zaraz odzywa sie podswiadomosc i mowi: nie, ty nie nadajesz sie do tego, to nie dla ciebie, nie jestes na tyle dobry, zeby dostac ta prace, zle ci tak jak jest...
Te wszystkie glosy beda utrudnialy, czy niemalze uniemozliwialy dostanie pracy, dopoki nie uslyszy sie i nie przeczuje wszystkich tych glosow. Dopiero wtedy mozna wybrac to co sie samemu chce.

Ten sposob pracy ze soba opisuje metoda:
http://www.spiritualoption.com/
To jest naprawde godne uwagi.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Temat całkiem ciekawy do dyskusji. Sam zmagam się z tym by jakoś przeprogramować swoją podświadomość. Przede wszystkim też wiem że chodzi o złe programy w tej podświadomości co sabotują nasze działanie (tak jak opisał to w poprzednim poście vindpust). Aby można było wyzwolić swój umysł to jest na to wiele sposobów, ja cały czas próbuję, i jakby nie było nie tracę dobrej wiary. W necie dziś oferują wiele metod zarówno tych konwencjonalnych, nowoczesnych jak i ezoterycznych + oczywiście programy o rozwoju duchowym, a jak tak się wszystko sprawdza by sobie pomóc i skacze się jak z kwiatka na kwiatek to sam wiem że w konsekwencji nic z tego nie ma. Ważne jest by się jakoś ukierunkować, wiedzieć czego się chce i być konsekwentnym.
Trzeba jeszcze wziąść pod uwagę to że jest wielu hochsztaplerów co w programie potrafią wzbudzić zajebiste zaufanie a tak na prawdę myślą o kasie i niestety uzależniają od siebie ludzi, nie by usunąć problemu ale go podtrzymać i zarabiać na kolejnych sesjach.... potem jak i tak nic z tego nie ma jest jeszcze gorsza frustracja. Najlepsza opcja na dzień dzisiejszy jak dla mnie to jest systematyczna praca nad sobą, bo największa satysfakcja jest jak sam sobie pomożesz ... nieraz przełamując w życiu granice. Po drodze do sukcesu zawsze może ktoś pomóc np: coś doradzić, dodać otuchy, pomóc uświadomić to i owo... byle by w grę nie wchodziła kasa, bo kasa co by tu nie mówić żre energię i taka usługa nie jest już czysto z serca autentyczna.
Ja na chwile obecną praktykują radiestezję i pozytywne afirmacje podświadomości.

Tu masz duzo racji. klesk, ze jest cala masa metod,ktore moga narobic wiecej szkody niz pozytku. Nie wydaje mi sie, ze wyplywa to ze zlej woli prowadzacych jakies warsztaty, czy w jakis sposob propagujachch jakas metode, a z ograniczonego zrozumienia. Wydaje sie im, ze zlapali pana boga za nogi i chca pomagac innym, widzac jednoczesnie mozliwosc zarobku.
Ja zaczela prace nad soba jakies 20 lat temu. Zaliczalam jeden warsztat po drugim, oczywiscie wydajac mase kasy. Ale biore to jako doswiadczenie, a nie cos czego zaluje. Jestem wierna tylko jednemu kursowi, bo on traktuje czlowieka jako calosc. I ten link, ktory wkleilam wyzej tez to robi.
Jakis czas temu (nie wiem jak jest teraz) byla gratisowa proba tego materialu co wyzej w linku. I jest to bardzo podobne do tego ktore ja praktykuje.

Najwazniejsze w tej pracy ze soba jest zrozumienie co robic z tym co wychodzi na jaw. Bez tego zrozumienia mozna ugrzeznac jeszcze bardziej w roli ofiary.

Co do afirmacji, to tez nieraz uzywam, ale nie zeby sie przeprogramowac, a zeby usyszec wszystkie te mysli, ktore chca, zebym wierzyla w odwrotnosc, bo to one steruja moja rzeczywistoscia i sposobem w jaki na siebie patrze.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Ostatnio bawie się z narzędziem które nazywa się Subliminal Blaster 4

Obrazek

Jego zasada jest proste. Do dyspozycji mamy listę kategorii w których znajdują się różne sentencje.
Program w zależności od ustawień wyświetla nam te sentencje podprogowo, domyślnie jest jedna sentencja
co 4 sekundy wyświetlana przez 4 milisekudny. Mamy bogaty wachlarz kategorii i afimracji. Wszystkie są po angielksu, ale nic nie stoi na przeszkodzie zrobienia sobie własnych kategorii lub nawet przetłumaczenia całej listy.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

uogólnienia,ale pasujące do zagadnienia
Cztery głowne typy psychiki
phpBB [video]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]