Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 wrz 2020, 18:59

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Myślę, że warto się przyjrzeć sprawie symboliki 23-28 września. Nie żeby rzucać się na wszystko co ma tę datę, ale ostrożnie się przyjrzeć warto. Mógłby człek raz mądry przed szkodą być.

Ma ktoś chęć posprawdzać, czy rzeczywiście te fragmenty filmów wskazują tę datę, przynajmniej wyrywkowo? Chociaż nie sądzę, żeby było tu jakieś zakłamanie.

Co do papieża, to rzeczywiście tego dnia, tzn. 23 września tego roku ma zaplanowaną wizytę u państwa (panów?-pisałem o tym na prawda2) Obamów.
Cytuj:
(Vatican Radio) The White House issued a statement on Thursday announcing United States President Barack Obama and his wife Michelle will host Pope Francis on September 23, 2015.

http://en.radiovaticana.va/news/2015/03 ... 15/1132562

Nie wiem, czy to ma związek z tematem, ale może ktoś coś się dopatrzy, połączy jakieś fakty - na początku roku ukazała się taka okładka The Economist Magazine:
Obrazek
Znalazłem ją na blogu - http://zezorro.blogspot.com/2015/01/pro ... -2015.html

Wygląda na to, że są na niej ukryte okultystyczne znaki, przekazy, przesłania...

Jak ktoś tam w komentarzach zauważył tegoroczna okładka różni się od poprzednich począwszy od 2011. Poprzednie pokazywały osoby i ewentualne wydarzenia w formie jednej układanki, jednak podzielone i oddzielone.
2015 idzie ławą - wszyscy razem.

Obrazek

Może to nic, może nie ma związku... ale warto się przyjrzeć, nawet jako takiej ciekawostce.

Odnośnie tej daty, to mam nadzieję, że nic się nie wydarzy, ale wiadomo, warto by wiedzieć, jeśli jednak zarządcy coś planują, o czymś wiedzą. Dlatego jak już pisałem warto nie lekceważyć tego i się przynajmniej krytycznie przyjrzeć.

Taki fragment ze strony - http://www.newtonsriddle.com/ :
Cytuj:
However, my speculations back then wrongly assumed the final 49-year count began when Israel was born in 1948. At the time, I thought we were so close to the Lord’s return it did not occur to me that the count should probably begin on June 7th, 1967, when Israel captured Jerusalem and the Temple Mount. Sid Roth of Messianic Vision ministry promoted a new book on the subject, Newton’s Riddle authored by Neill G. Russell, which contains additional information about Newton and his understanding of end times.

Sid says, “Before his death in 1727, Sir Isaac Newton, the famous physicist, concealed a prophetic script in one of his journals. This mysterious coded script detailed critical future events involving Israel and the return of Jesus. Incorporating Sir Isaac Newton’s extensive research, Bible prophecy, and the bond that exists between America and Israel during the final days of planet earth, Newton’s Riddle by Neill Russell is a captivating suspenseful tale ripped from tomorrow’s headlines. I have never read such a current, prophetic book. Newton’s Riddle is a ‘now’ book for the most critical junction in human history. You will not be able to put this Biblical thriller down.”

Sid quotes from the book where it explains Newton’s calculations of adding 49 years to the June 1967 date. Based on “Newton’s riddle” the book says, “Messiah’s possible return to earth will be on or before the year 2016.” However, that is apparently based on using modern (365-day) years in calculation. As I pointed out in my e-mail dated February 20, 2008, if you use the exact 49 Jewish (360-day, prophetic) years from the day Israel captured the Temple Mount on June 7, 1967, you get 49 X 360 = 17640 days, which amazingly takes one exactly to September 23rd, 2015, the Day of Atonement 2015.

Newton obviously saw that as the Second Coming. The Lord alone knows the times and the dates, but we are admonished to know the season. Jonathan Cahn’s new book, “the Mystery of the Shemitah”, appears to point also to September 23rd, 2015.

Written by Jim Bramlett - Former Vice-President of CBN Ministries

Zdaje się to jacyś nawiedzeni chrześcijanie, ale czasem tacy też na coś wpadną. ;)

Co myślicie o tej Isaac Newton's September 23, 2015 prophecy?

Może na pierwszy rzut oka rzeczywiście to wszystko wygląda jak jakieś bzdury...
Jak dobrze wszyscy pamiętamy była wielka nagonka na rok 2012, w którym nic się nie wydarzyło (może po to to było, żeby nikt nie wierzył..., nie podejrzewał niczego? - jak w przypowieści żartował sobie i straszył wilkiem. Krzyczał, że idzie wilk, wszyscy panikowali, a wilka nie było. Żart powtórzył kilka razy i efekt był taki, że gdy wilk rzeczywiście się pojawił blisko zajęczej rodziny, nikt nie zwracał uwagi na ostrzeżenia) - a teraz jest cicho, nikt nie mówi, nikt nie wydaje książek... ale pojawiają się teorie spiskowe:

Cytuj:
“The governments of the world know that a very large asteroid will hit the earth on September 24, 2015, and they have publicly announced it already through the French foreign minister Laurent Fabius on May 13, 2014. They will attempt to nuke this asteroid, which will break it into smaller pieces that will reign down all over the earth causing massive destruction.”
Read more at http://www.inquisitr.com/1813936/astero ... epsKqR4.99

Cytuj:
Secretary of State John Kerry welcomed French foreign minister Laurent Fabius to the State Department in Washington on Tuesday to discuss a range of issues, from Iran to Syria to climate change. Or, in the words of the foreign minister, "climate chaos." Kerry and Fabius made a joint appearance before their meeting, and the foreign minister warned that only 500 days remained to avoid "climate chaos"[emphasis added]:

Well, I’m very happy to be with John. There is no week without a phone call or a visit between John and myself, and we have on the agenda many items, many issues – Iran, because negotiations are resuming today; the question of Syria, and we shall meet next Thursday in London together; Ukraine as well; and very important issues, issue of climate change, climate chaos. And we have – as I said, we have 500 days to avoid climate chaos. And I know that President Obama and John Kerry himself are committed on this subject and I’m sure that with them, with a lot of other friends, we shall be able to reach success on this very important matter.

http://www.weeklystandard.com/blogs/fre ... 92736.html

Co wiemy na pewno o tym dniu (nie liczą jakichś Newtonowskich przepowiedni):
1). Papierz spotyka się z opalonym;
2). Jest żydowskie święto Jom Kippur (ruchome w tym roku przypada akurat na tę datę)
3). Mija ok. 500 dni (dokładnie 497) od pewnej tajemniczej wypowiedzi (zapowiedzi?) powyżej po angielsku - zwróćcie uwagę na ten fragment: i bardzo ważne kwestie, kwestia zmian klimatu, chaosu klimatycznego. I mamy - jak powiedziałem, mamy 500 dni, aby uniknąć chaosu klimatu. I wiem, że prezydent Obama i John Kerry są zaangażowani w ten temat i jestem pewien, że się z nimi, z wieloma innymi przyjaciółmi, będziemy w stanie osiągnąć sukces w tej bardzo ważnej sprawie.
Nie wydaje wam się to mocno podejrzane? Z taką dokładnością określać ile mamy na uniknięcie chaosu klimatu? Znajdzie film na YT - Kerry zachowuje się jakby ten mówił coś bardzo istotnego (co zresztą jest pokreślone w samej wypowiedzi), coś o ukrytym znaczeniu, co jakby drugie dno miało...
Mamy... albo raczej oni mają 140 dni od momentu kiedy to piszę na uniknięcie (ukrycie się gdzieś?) i Obama z Kerrym są w to zaangażowani! Jak ich znam, to nie chodzi na pewno o ratowanie planety tylko własnych tyłków raczej.

Może to przypadek, może to nie ma związku z tym o czym tu mowa ale w styczniu tego roku Obama po cichu zamówił trumny dla FEMA za miliard dolarów.
"Obama Quietly Orders One Billion Dollars Worth Of Disposable FEMA Coffins"

Inna z pozoru niewinna informacja, sama w sobie nie budząca nic podejrzanego dla lemingów zwłaszcza, a nawet optymistycznie brzmiąca, że ktoś myśli o zabezpieczeniu tak różnorodnej flory tej planety - to fakt wybudowania Globalnych Banków Nasion jak przykładowo otwartego w 2008 r. norweskiego Svalbard Global Seed Vault, z którym wiąże się znajomo brzmiące nazwiska/marki: Bill Gates,Rockefeller & Rothschild, Monsanto.

Nie zastanawiacie się, po co wybudowali tyle schronów atomowych, i je utrzymują, skoro nie przydały się podczas zimnej wojny - a jak wiemy decyzję o wybuchu wojny atomowej podejmują elity władzy, a nie, że wybucha ona jakby spontanicznie, w wyniku przypadkowych zdarzeń, jak to uczą na lekcjach indoktrynacji zwanych lekcjami historii?

A czego jeszcze nie wiemy? Czego nie wiemy o CERN, HARP, geoinżynierii, GMO itd... Nic nie dzieje się bez przyczyny.

Książka Velikowskiego "Zderzenie Światów" (oraz np. Zakazana Archeologia Michaela Cremo ) - przytacza wiele dowodów, czy też argumentów, że takie zdarzenia miały miejsce w przeszłości i to geologicznie całkiem nieodległej. Można nie zgadzać się z Velikowskim, ale trudno bagatelizować pozostałości dawnych cywilizacji, różne budowle, ślady osadnictwa, które archeolodzy przeważnie odkopują ileś centymetrów, a często wiele metrów pod ziemią. Skąd ta ziemia się wzięła? Wiatr jej nie naniósł, a lokalne powodzie stu-, czy nawet tysiąclecia nie powodują takich kataklizmów. Nie tłumaczy to faktu znajdowania tych miejsce w różnych miejscach świata, a często pod poziomem morza.

Na koniec takie dwa linki dla władających angielskim, z którymi zapoznałem się na razie pobieżnie:
http://www.barry.warmkessel.com/6related.html
a zwłaszcza ta książka jest powiązana z tematem - przeskanowałem na razie i nie wiem, czy warto się zagłębiać.... Ciekaw jestem co wy o tym sądzicie(?):
The Rapture Puzzle: Putting the Scriptural Pieces together - Day of Atonement 2015 (September 23/24, 2015) Judgment Day" - https://www.myflare.com/mymedia/share/Z ... 202015.pdf

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Edit:
Odnośnie tych słów, że "mamy 500 dni, aby uniknąć chaosu klimatu" - dopatrywanie się w tym ukrytego (okultystycznego) znaczenia nie byłoby może zasadne, gdyby nie to, że wypowiedział je Laurent Fabius - żyd, mason, uczestnik klubu Bilderberg...
Cytuj:
Laurent Fabius was born to a Jewish family. In 1984, aged 37, he became the youngest prime minister in the Fifth Republic, a position that he held for two years during François Mitterrand’s presidency. He also served as a minister several times under Mitterrand and once in Prime Minister Lionel Jospin’s cabinet.

He was involved in the sinking of the Rainbow Warrior in 1985, and in the infected blood scandal few years later…

Laurent Fabius was part of the Club Le Siecle, the Bilderberg meeting, the CRIF annual dinners and participated in Freemason meetings.

https://frenchdissidents.wordpress.com/ ... legiances/

Wygląda to tak jakby mówił co innego do nieświadomych ludzi i równocześnie co innego do swych kumpli okultystów-konspiratorów.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
I jeszcze taka uwaga, wyżej podlinkowana książka "The Rapture Puzzle..." została opublikowana 10/29/2014, czyli zanim papież ogłosił, że tego dnia (23.09.2015) spotka się z Obamą. Może to przypadek? Zobaczymy ile uda nam się znaleźć jeszcze takich przypadków z tym związanych.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 05 maja 2015, 12:05 
VIP Member
Awatar

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Bzdury jak z olimpiada w Londynie

GruBson byś się kiedyś wysilił, tyle razy się mówi, że forum to nie chat.
Żaden z twoich 14 postów nie przekracza 300 znaków i żaden z nich nic nie wnosi.
Większość jest pisana na zasadzie "mam cię w D***"

Nawet cię nie traktuje poważnie po takim poście, nawet nie zakładam,
że w ogóle obejrzałeś te filmy by móc o nich rozmawiać.

Cytuj:
Kolejny koniec świata? Bzdury, mogę się założyć.

Serio ludzie, jak wam się coś nie podoba, to postaracie się trochę wysilić z opiniami.

Cytuj:
Czy jakiekolwiek wydarzenie z tych kart potwierdziło się JASNO I KLAROWNIE BEZ NACIĄGANYCH INTERPRETACJI OBRAZKÓW? Nie słyszałem...

Właśnie w tym sęk. Wszystko to tak naprawde intepretacja. I wszysto można podciągnąć
pod pewne konrketne wydarzenia. Zgodnie z rachunkiem prawdopodobienstwa, jeśli będziemy żyć wystarczająco długo to zaobserwujemy nawet 100 wygrań w Lotka przez jedną osobę pod rząd.
Fakt, że czas musiał by być oczywiście absurdalnie długi. Ale jest to możliwe, co nie znaczy, że od razu realne. Ale są jeszcze inne elementy jak: klucz, kontekts, korelacja, miejsce wystepowania etc.

Wiec dopasowanie kilku dość ogólnych kart do wydarzeń na przestrzeni 20 lat, nie jest problemem.
Ale jeśli wydarzenia mają mnogość kontekstów. To trzeba się nad tym jednak zastanowić.
Przykład:
Obrazek

Mamy kartę Combined Disasters. I podobiznę wieży "Wako Clock tower (Tokyo)" w Japonii.
Co ciekawe czas na wiezy wskazuje godzinę 14:46 JST czyli własnie wtedy kiedy miało miejsce to
trzęsienie ziemi w 2011 r. Czy to ostateczny dowód na to, że prezentuje jakieś "tajne" przełanie ?.
Oczwiście, że nie, to dalej interpretacja. Czy jest to "ciekawy i dziwny" zbieg okoliczności ?. Na pewno nie zdarza się to codziennie.

Z drugiej strony istnieje coś takiego jak efekt synchroniczności. Jeden element powtarza się w kółko
"zwiastując" jakieś wydarzenie. I jeśli nasza percepcja jest dostatecznie wyczulona, jesteśmy w stanie coś przewidzieć obserwując "znaki" Bardzo fajnie było to przedstawione w filmie "Przepowiednia"
z Richardem Gerem. Dla mnie to jest faktem, pewinie wiele osób wie o czym mówię.

Na tej samej zasadzie szamani przepowiadali przyszłość rzucając kości na ziemię. Ładnie o tym opowiadał Credo Mutwa jak robiło się to w Afryce, sam też to robił. Zresztą ta technika jest znana w najróżniejszych wariacjach na całym świecie. W Polsce pewne elementy zachowały w postaci Wróżb Andrzejkowych.

Ja lubię o tym myśleć trochę jak o kompasie. Skoro pewien wzorzec się powtarza, to znaczy, że linia czasu się nie zmieniła. I wydarzenie jest coraz bardziej prawdopodbne.

Oczywiście kiedyś też pewnie było prościej, bez gadających pudełek które tworzą szum, łatwiej było takie rzeczy wyławiać.

Cytuj:
A co do tych niby zakodowanych dat w tych różnych filmach, to myślę, że chodzi po prostu o stworzenie kolejnego 2012 itp. ...

Pewną rzecz musimy sobie powiedzieć wprost. W pewien sposób ten film jest reklamą książki. I nie należy o tym zapominać. Ale nie chodzi tylko i wyłącznie o niego. Po drugie, nie łączył bym akurat 2012 z takimi rzeczami. To są jednak dwie zupełnie różne kategorie wydarzeń. Podstawowa różnica to, że data 2012 była podana na talerzu. W przypadku takich "wydarzeń" tak nie jest. Nikt tego nie promuje, nie widziałem żadnej firmy czy produktu, filmu które by coś takiego mówiło wprost. Mówię o filmie jak "2012" czy Książce jednego autora.

Cytuj:
Wygląda to podobnie do tych dziesiątek dat aktów terrorystycznych, komet eleninów, nibirów i innych dat przeróżnych dramatycznych wydarzeń, które się nigdy nie sprawdziły, a o których były niebotyczne awantury w internecie
.
Trzeba też pamiętać, że niektóre rzeczywiście się wydarzyły. I były tragiczne w skótkach.
Podoba sytuacja była z 9/11.
phpBB [video]

Tak wiem, prosto jest to powiedzieć już po fakcie i poznajdywać rzeczy które "pasują"
Jednak jak dla mnie jest tego po prostu "dziwnie za dużo..." o wiele niż nakazywał by to zdrowy rozsądek... Jasne, są przykłady które mogą wydawać się naciągane, ale są też takie które po prostu wgniatają w fotel, i nie jest ich mało. I ciężko mi uwierzyć, że znalazły się tam przez przypadek.
Co nie znaczy też, że były one tam zawarte w pełni świadomie i z premedytacją. O czym mało kto mówi.
Jedi powiedział by, że moc jest tam silna :)

Ale może też jestem lekko skrzywiony. Bo moja praca polega na analizowaniu wielu wzorców na raz, dla jednego problemu i decydowania jakie jest prawdopodobieństo, że zachowa się tak a nie inaczej.

A dla mnie takim czymś jest ta seria filmików, zresztą nie tylko o te filmy chodzi. Więcej napisał o tym Mirek. A jak ktoś jest Kozakiem to niech zrobi taki film z datą np 19 Sierpnia. I pozbiera tyle materiałów.
Zobaczymy czy da się tak zgrabnie to zrobić z absolutnie każdą datą. Jestem za, może się uda ?

Cytuj:
Zdaje się to jacyś nawiedzeni chrześcijanie, ale czasem tacy też na coś wpadną. ;)

Co myślicie o tej Isaac Newton's September 23, 2015 prophecy?

To jak już o tym mowa, to jeszcze wklejmy to. Tak...wiem, sam nie jestem fanem Biblii.
Ale jak już była o tym mowa, to niech każdy zobaczy o co chodzi.

phpBB [video]

Ok, nie twierdzę też, że teraz jest "OOOO WOOOOOW" i należy fokusować się z całych sił na tej dacie.
Wyczekiwać końca świata, bo nie wiadomo co się wydarzy i wogóle. Nie....nie o to chodzi. Ale też nie należy IMHO lekceważyć kompletnie takich rzeczy. Jeśli jest jakiś pattern który "wydaje" się powtarzać się ponad przeciętnie. To należy się temu dokładniej przyjrzeć.

PS. Te "znaki" z Olimpiady były jak dla mnie bardzo mocno naciągane

Awatar użytkownika

Matroth pisze:
Ostatnio analizowałem karty lluminati dostrzegłem że na większości widnieje symbol 9 23 jak wiadomo jest to z pewnością nawiązanie do daty

Mógłbyś wkleić tutaj te wszystkie karty z tym symbolem, z liczbami 9 23 ? Albo przynajmniej te najbardziej wyraziście wskazujące symbol 9 23.

karp88 pisze:
Jak dla mnie już samo takie coś, jak "karty iluminatów" jest masakrycznie niedorzeczne :) Tajne stowarzyszenie działające od setek, jak nie tysięcy lat wydaje obrazki, na których przedstawia katusze, które zada swoim niewolnikom. Warunkiem ich istnienia jest absolutna dyskrecja, a jednak mimo to wydają karty, dzięki którym niewolnicy mogą odkryć, że oni naprawdę istnieją, jeżeli obrazki z tych kart zaczną się sprawdzać. Gdyby to była prawda to byłby to dla nich strzał w stopę.

Przecież tymi kartami niczego światu nie wyjawiają, bo ilu analizuje takie rzeczy, ilu się tym interesuje, wierzy, że to ma związek z wydarzeniami? Nawet na takim forum ludzie nie wierzą, a co dopiero typowy Kowalski?
Ludzie uwierzyli by może dopiero jakby im to powiedzieli w wieczornych wiadomościach, potwierdzili następnego dnia w prasie oraz jeszcze ksiądz z ambony, a najlepiej jakby sam papież zabrał głos w tej sprawie (zareklamował kiedyś tvn o poranku, to czemu by nie mógł wypowiedzieć się o kartach illuminati Mruga ).

Oczywiście jest absolutna dyskrecja, ale nie na tym ona polega. Przecież wystarczy przyjrzeć się architekturze Waszyngtonu, Watykanu, tajnych bractw, religii, którą naszpikowana jest nasza cywilizacja, by dostrzec tajne symbole okultystyczne (niezrozumiałe dla ludzkości) wszędzie.

Zacytuję fragment postu z innego forum :
Cytuj:
W nowoczesnej magii taki zapis pragnień za pomocą symboli (graficznych, architektonicznych itp.) nazywa się siglizacją i został opisany w zupełnie nowych gałęziach magii czyli głównie magii chaosu.
A sama metoda jest znana od bardzo dawna, pełne zrozumienie mechanizmu jej działania jest dość trudne, znają go tylko najwyżej wtajemniczeni :)
Można to też wyjaśnić psychologicznie, człowiek akceptując taki obraz nie jest świadomy jego znaczenia, ale podświadomie rozszyfrowuje te symbole i zaczynają na niego oddziaływać na poziomie podświadomości jak sugestia posthipnotyczna

Obrazek
Naprawdę nie dostrzegasz niczego podejrzanego, analogii do wydarzeń rzeczywistych tutaj?
To co mieli jeszcze dokładną datę zamachów wrześniowych wstawić? To by powiedzieli, że podrobione, albo coś w tym stylu...

[Edit: Karta z wieżowcem (interpretowanym jako WTC) ma napis Terrorist Nuke - Nuke znaczy nuklearny, atomówka. Jak wiemy jest wiele dowodów, że wierze zostały wysadzone nuklearnie, stąd też nazwa ground zero.]

Przeczytajcie, co jest napisane na karcie, którą levibc wkleił - kombinacja dwóch katastrof w tym samym miejscu. I była kombinacja - trzęsienie ziemi wywołujące tsunami (niby naturalna katastrofa dziwnym zbiegiem okoliczności zdarzyła się w tak znamiennej dacie 11.III.2011 - ach te jedenastki) oraz katastrofa w elektrowni atomowej. No i ta godzina... To co jeszcze trzeba, by zobaczyć, że to nie przypadek?

Odnośnie przypadku:
Cytuj:
VI. Prawo przyczyny i skutku

"Każda przyczyna ma swój skutek; każdy skutek ma swoją przyczynę; wszystko dzieję się według Prawa; przypadek to jedynie nazwa dla nierozpoznanego Prawa; istnieje wiele płaszczyzn przyczynowości, lecz nic nie wymyka się Prawu" - Kybalion.

źr: http://franzbardon.pl/ksiazki/kybalion/kyb_2.php

Awatar użytkownika

Dziwne to wszystko, dziwne zbiegi okoliczności (?) znajduję...

("Pope Francis and President Obama met for the first time at the Vatican on March 27, 2014.")

Papież spotkał się pierwszy raz z Obamą w Watykanie 27 marca 2014, o czym informują na stronie watykańskiej przy okazji poinformowania o wrześniowym spotkaniu. Od tej daty do 23 września 2015 minie 545 dni. Liczba ta wg gematrii żydowskiej oznacza 'pomazaniec przyjdzie' - "the anointed one come"! (wyraźne podobieństwo z "Day of Atonement 2015 (September 23/24, 2015) Judgment Day").
źr: http://www.gematrix.org/?word=545
(Ma też wiele innych znaczeń jak podają na stronie powyżej, np: 'old testament', 'moon and sun', 'pentagrammaton' wg wikipedii jest to - "a constructed form of the Hebrew name of Jesus")

Wiem, że to wszystko może być, bądź wydawać się grubo naciągane, ale dokopałem się do tego i się z wami podzieliłem. Wiemy, że Watykan/Jezuici głęboko w tym siedzą, podobnie Obama - więc terminy ich spotkań mogą mieć znaczenie, nieść jakiś ukryty przekaz. Dodam, że nigdy wcześniej nie wierzyłem w żadne końce świata, przepowiednie itp... W 2012 śmiać mi się chciało z tego całego cyrku..., ale też nie miałem wówczas świadomości istnienia tej całej konspiracji, tajnych bractw i ich wpływu na losy świata itd. Nie porównywałbym jednak tej daty do 21.12.2012, bo jak napisał levibc: "data 2012 była podana na talerzu", promowana przez media głównego ścieku, Hollywood itd... A tu jest absolutna cisza, tylko nieliczne wzmianki w alternatywnych źródłach anglojęzycznych, zauważył to dopiero Matroth, bo wcześniej była cisza na polskich forach. Gdyby chcieli zbić na tym kapitał i/lub nastraszyć ludzi, nagłaśniali by już - przecież zostały już tylko ponad 4 miesiące.

Mam nadzieję, że to jednak jakiś przypadkowy zbieg okoliczności.

Jeśli te wyliczenia z biblii w podlinkowanej wcześniej książce się zgadzają, i coś jest w tym co wybitny badacz biblii, powiązany zdaje się z tajnymi bractwami Isaac Newton nam pozostawił (nie obejrzałem jeszcze filmu wklejonego przez levibc) - to możemy mieć do czynienia z jakimś wydarzeniem astronomicznym. Takie mogło być przewidziane wieki/tysiące lat temu, i rządzące światem sukinsyny mogą mieć o tym wiedzę. To są czyste spekulacje, ale co w tym złego? Mamy prawo pospekulować, zwłaszcza jeśli pojawiają się takie przesłanki. Gdyby mieli taką wiedzę o nadciągającej wielkiej katastrofie globalnej - jak myślicie, podzielili by się z nami? :plotki: :puknijsie: :P

Perfect Master * 5th Degree

23.wrzesień 2015 jest Dniem pojednania – jedno z najważniejszych świąt żydowskich, o charakterze pokutnym. Przypada dziesiątego dnia miesiąca tiszri.

Tutaj jest ładnie zobrazowane i być może kolejna wskazówka

Obrazek

karp88 pisze:
Czy jakiekolwiek wydarzenie z tych kart potwierdziło się JASNO I KLAROWNIE BEZ NACIĄGANYCH INTERPRETACJI OBRAZKÓW? Nie słyszałem...

Trzeba być ślepcem aby nie skojarzyć faktów karty swoją drogą ale czy ten obrazek dalej cię nie przekonuje? Zbieg okoliczności? tego jest masa teraz trzeba szukać 9/23

Obrazek

karp88 pisze:
Tzn. cwaniaczki z holywoodu, którzy są iluminatami lub są na ich bezpośrednich usługach, chcą wcisnąć nam kolejną, gównianą, newageowską datkę, żebyśmy mieli czym zawracać sobie głowę i się bać. Wygląda to podobnie do tych dziesiątek dat aktów terrorystycznych, komet eleninów, nibirów i innych dat przeróżnych dramatycznych wydarzeń, które się nigdy nie sprawdziły, a o których były niebotyczne awantury w internecie. Przyjdzie ten 23 09 znów nic się nie stanie i w kolejnych filmach zobaczymy datę 15 07 i znów się zacznie jazda w internetach...

Właśnie o to im chodzi aby zmylić trop, aby ludzie wyśmiewali to "ohh kolejny koniec świata który już raz z rzędu" kiedy powiedzą wprost i "prawdziwie" "coś się stanie i to nie żarty" ludzie znów to wyśmieją uznając za kolejny wymysł, teorię spiskową w trakcie gdy to będzie rzeczywistością chodzi o ogłupienie i tak już głupich ludzi :)

Mirek pisze:
Nie wiem, czy to ma związek z tematem, ale może ktoś coś się dopatrzy, połączy jakieś fakty - na początku roku ukazała się taka okładka The Economist Magazine:

Interesujące okładki przyglądałem się im z grubsza zauważyłem jedynie pewne szczegóły:

Okładka 2014-2015 : motyw żółwia, te same postacie ale inaczej rozrzucone.
Czarno-biała elita razem ich jest 13. W necie już zaczynają rozszyfrowywać ale nie zagłębiałem się jednak mam to na uwadze dzięki :)

bash1 pisze:
A tak na poważnie, jeżeli coś się wydarzy to lepiej nie nastawiać się na wybuchy jak u Bay'a.
Ostatnio przy przepowiedniach na 2012 (nawet była dokładna data 21.12.12) też było o 'wybuchach', końcach i tego typu rzeczach. Żadne wielkie iluminackie ufo nie pierdyknęło z kosmosu, więc ludzie stwierdzili, że to bullshit.

2012 rok miał być koniec świata jednak 2012 był rokiem przebudzenia [wielkich wibracji] trwającym po dziś dzień od tamtej pory jest masa anomalii pogodowych, dziwnych niewyjaśnionych zjawisk w postaci dźwięków zarówno w otoczeniu jak i w głowie [pulsacyjne piski, niskie tony i nie jest to związane z ciśnieniem, zatokami i uszami] Ludzie obserwują również na własnym ciele niewyjaśnione wibracje w ciele czy uciski w głowie nie związane z ciśnieniem (splot słoneczny, drżenie jakby pojedynczego włókna mięśni)

Dobrym przykładem owych anomalii jest ten filmik:

phpBB [video]

Mirek pisze:
Mógłbyś wkleić tutaj te wszystkie karty z tym symbolem, z liczbami 9 23 ? Albo przynajmniej te najbardziej wyraziście wskazujące symbol 9 23.

Obrazek

widać wyraźnie 23 a pod nią na żółto 9

Obrazek

w lewym kole 9

Obrazek

Obrazek

W w alfabecie jest 23.

9 zaznaczona

Powtarzające się 23.

Obrazek

6/2+6 = 3+6 = 9

Obrazek

koło 23 jest żółty kwadracik to jest 9 nóżka idzie w dół

loot oo wygląda jak 8

2+3+8 = 13
1+3 = 4
2+3 = 5
5+4 = 9

Obrazek
Obrazek

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

O kurcze Matroth , nawet nie widziałem, że tych kart jest więcej. Dobre !

Ale Bawmy się dałej :) Uwaga to będzie mocne :) Dodajmy do tego trochę więcej szaleństwa.

The Number 23
phpBB [video]

Wikipedia 23_enigma

Generalnie jak absurdalne by się to nie wydawało, w tym szaleństwie jest metoda :wacko:

Awatar użytkownika

angelrage pisze:
Globalna katastrofa - KONKRETNA- to było by zbawienie w obliczu tego co już następuje obecnie i to co mają w planach.

No nie wiem, trudno mi się z tym zgodzić.
Globalna katastrofa byłaby takim samym zbawieniem, jak śmierć - szybka, bądź w męczarniach. Zawsze można ze sobą skończyć samemu, jak ktoś chce się "zbawić", masz wybór, a w obliczu katastrofy globalnej już takiego wyboru nie masz.

Najgorsze w tym jest to, że taka wielka światowa katastrofa uderzyła by w zwykłych przeciętnych ludzi, a nie w diabelskie elity tworzące ten chory system. One się schronią, i przetrwają, a wraz z nimi ten matrix, który będzie mógł wówczas wejść w nową fazę. Także oni mogą nawet skorzystać na takiej katastrofie, zwłaszcza jeśli wiedzą o tym od bardzo dawna i się przygotowali.

angelrage pisze:
ONI znają te zasady i wszystko niemal perfekcyjnie jest zgrane z astronomicznymi układami- i nie ma to NIC wspólnego z wróżbitą mąciejem tylko synchronizacją różnych wzajemnie oddziałujących pól- czy to planet czy gwiazd. Dlatego zawsze trzeba patrzeć na te wszystkie „zapowiedzi” przez pryzmat różnych cykli planetarno gwiezdnych I SYMBOLICE jakiej używają.

Zgadzam się z tym. Nie za bardzo tylko rozumiem, co napisałeś wcześniej... (pomiędzy słowami:
<- Polaryzacja ... DZIEJE -> )

angelrage pisze:
Gdybym ja to rozgrywał od strony wroga- to na pewno poprzedzającym wydarzeniem tego typu "katastrofy" było by prewencyjne wprowadzenie na ulice wojska/policji(obecnie róznica tylko w kolorze munduru) ale pod zupełnie innymi pretekstami niż samo wydarzenie kulminujące o którym nikt nie wspomni. Będzie taki chaos że niemal nikt nie będzie wiedział w pewnym momencie co się dzieje bo będzie zbyt wiele rożnych pobocznych wydarzeń.

Też o tym pomyślałem i obecnie to się dzieje (zaczyna?) w Stanach - w Baltimore i innych miastach. Może to taki pretekst do prewencyjnego wprowadzenia na ulice wojska/policji? Możliwe, że zechcą zdestabilizować świat na ile się da.
Jak w księgach ST wg niektórych opisujących wielką globalną katastrofę - było, że kiedy izraelici walczyli słońce stanęło w miejscu:
Cytuj:
12 W dniu, w którym Pan podał Amorytów w moc Izraelitów, rzekł Jozue w obecności Izraelitów:
«Stań słońce, nad Gibeonem!
I ty, księżycu, nad doliną Ajjalonu!»
13 I zatrzymało się Słońce,
i stanął księżyc,
aż pomścił się lud nad wrogami swymi.
Czyż nie jest to napisane w Księdze Sprawiedliwego: «Zatrzymało się słońce na środku nieba i prawie cały dzień nie spieszyło do zachodu?»1
14 Nie było podobnego dnia ani przedtem, ani potem, gdy Pan usłuchał głosu człowieka. Rzeczywiście Pan sam walczył za Izraela.

http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1122&werset=1#W1
Velikovsky twierdzi, że zbadał starożytne pisma ludów żyjących w tym czasie na zachodniej półkuli (dzisiejsze Ameryki) i podają one, że przez taki sam czas Słońce nie wschodziło tam, panowała ciemność.
Chodzi mi o to, że jest tam przedstawiony taki scenariusz, że ktoś/coś wiedział(o) o nadciągającej katastrofie (jakiś "bóg") i w tym samym czasie zaszczuł ludzi na siebie, by walczyli i się mordowali.

karp88 pisze:
Ok, Mirek, poczytałem o tych kartach dogłębniej i o nalocie służb na ich twórcę... I mając na uwadze wrzucone przez Ciebie karty stwierdzam, że coś w tym może być, aczkolwiek nauczony doświadczeniem (2012, eleniny, nibira itp.) mimo wszystko zachowuję swą sceptyczność i czekam na nadejście owych dni, aby powiedzieć "a nie mówiłem, że gówno z tego będzie?"... :)

A ja mam nadzieję, że masz rację i nadejdą te dni i powiesz "a nie mówiłem..." :)
Nie zakładam, że coś się wydarzy..., nic nie zakładam. Twierdzę tylko, że dziwnie to wygląda i warto się przyjrzeć sprawie.
Nie wyniosłem żadnej nauki z 2012, bo nie badałem wówczas sprawy - wiem tylko, że niby na tej dacie kończył się kalendarz majów i że był wokół tego wielki szum. Także nie mogę powiedzieć, że tamte doświadczenia mnie czegoś nauczyły. Argumentacja, że wtedy i kilka innych razy nic nie było (np rok 2000), to i teraz nie będzie jest nielogiczna, a nawet głupia. Zwłaszcza, że teraz cisza, żadnej nagonki.

Matroth pisze:
Interesujące okładki przyglądałem się im z grubsza zauważyłem jedynie pewne szczegóły:

Okładka 2014-2015 : motyw żółwia, te same postacie ale inaczej rozrzucone.
Czarno-biała elita razem ich jest 13. W necie już zaczynają rozszyfrowywać ale nie zagłębiałem się jednak mam to na uwadze dzięki :)

Na tej okładce z tego roku jest grzyb jak po wybuchu atomówki (i tak go ludzie zwykle odczytują), ale może to być też grzyb powstały po uderzeniu w Ziemię jakiegoś ciała z kosmosu. (?)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[edit: Na okładce z 2015 nad grzybkiem po wybuchu jest wizerunek kuli ziemskiej o dwu twarzach, obie nie wesołe, ale jedna ma bardziej nietęgą minę, wręcz wściekłą - jakby została uderzona?]
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak znajdziecie co ciekawego jeszcze jest zaplanowane na ten dzień to wrzucajcie.

Wiadomo, że jest jakieś światowe spotkanie rodzin - są tym podekscytowani Mruga i odliczają na swej stronie dni, godziny, minuty:
Cytuj:
We are excited to countdown to the World Meeting of Families – Philadelphia 2015 – We hope you will be there!

http://www.worldmeeting2015.org/
I mają też nadzieję, że ty tam będziesz. Mruga
Czyli lepiej być wówczas tam, czy po przeciwnej stronie kuli ziemskiej? :hmmm:

-- 07 maja 2015, 14:02 --

Matroth pisze:
Okładka 2014-2015 : motyw żółwia

Zwłaszcza na okładce z 2015 ten motyw jest wyszczególniony, przed wszystkimi w centralnym miejscu na dole okładki. Sprawdźmy co symbolizuje żółw?

Żółw ma odporność na starzenie, a więc stał się symbolem długowieczności.
Jest to również potężny totem do ochrony poprzez wycofanie się, gdyż jego muszla jest niesamowitym mechanizmem samoobrony.

Cytuj:
W dawnych wierzeniach najczęściej przypisywano im następujące cechy: moc twórcza, obfitość, odradzanie się i czas. Tak wiele, ponieważ był uznawany w wielu kulturach za świadka stworzenia świata i często jest pokazywany jako jego podpora np. starożytni Hindusi wyobrażali sobie świat jako olbrzymią tarczę unoszoną na grzbietach stojących na skorupie żółwia słonia, które bardzo wolno się obracały, jest również nazywany Panem Stworzenia i utożsamiany z inkarnacją boga Winszuj

http://magiateria.pl/106.html

Cytuj:
W kosmologii chińskiej to właśnie żółw dźwiga ziemię, a jego cztery nogi to cztery strony świata. Na cesarskich chorągwiach wystepował on obok smoka jako jeden z dwóch gwarantów władzy

http://forum.zolw.info/zolwie-w-kulturz ... ogii/?wap2

Odnośnie tej daty "September 23, 2015" i związanego z nią ostrzeżenia, to znalazłem temat na forum:
http://www.davidicke.com/forum/showthread.php?t=37322
założony (pierwszy post opublikowany) 29-09-2008. Także [conajmniej] już 7 lat temu pojawiały się wzmianki na ten temat, ostrzeżenia (ale wówczas na topie był 2012 rok).

28.09.2015 będzie zaćmienie księżyca - tak zwany "krwawy księżyc".
Jak możemy dowiedzieć się na stronie wnd.com:

Cytuj:
“The fact that it doesn’t happen again in this century I think is very significant,” Biltz explains. “So then I looked at last century, and, believe it or not, the last time that four blood red moons occurred together was in 1967 and 1968 tied to Jerusalem recaptured by Israel.”

He then started to notice a pattern of the tetrads.

“What’s significant to me is that even before 1967, the next time that you had four blood red moons again was right after Israel became a nation in ’48, it happened again in 1949 and 1950 … on Passover and Succoth. You didn’t have any astronomical tetrads in the 1800s, the 1700s, the 1600s. In the 1500s, there were six, but none of those fell on Passover and Succoth.”

Read more at http://www.wnd.com/2008/04/63076/#fFxtD0xc2R0iCVjC.99

Coś ciekawego jeszcze znalazłem i co może mieć związek (?) ze światowym spotkaniem rodzin w Filadelfii - w Biblii w Księdze Objawienia św. Jana zwanej też Apokalipsą (tzn. objawienie) w rozdziale 3 wersy 7 do 13 czytamy:

Cytuj:
A do anioła zboru w Filadelfii napisz: To mówi Święty, prawdziwy, Ten, który ma klucz Dawida, Ten, który otwiera, a nikt nie zamknie, i Ten, który zamyka, a nikt nie otworzy.
3:8 Znam uczynki twoje; oto sprawiłem, że przed tobą otwarte drzwi, których nikt nie może zamknąć; bo choć niewielką masz moc, jednak zachowałeś moje Słowo i nie zaparłeś się mojego imienia.
3:9 Oto sprawię, że ci z synagogi szatana, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, lecz kłamią, oto sprawię, że będą musieli przyjść i pokłonić się tobie do nóg, i poznają, że Ja ciebie umiłowałem.
3:10 Ponieważ zachowałeś nakaz mój, by przy mnie wytrwać, przeto i Ja zachowam cię w godzinie próby, jaka przyjdzie na cały świat, by doświadczyć mieszkańców ziemi.
3:11 Przyjdę rychło; trzymaj, co masz, aby nikt nie wziął korony twojej.
3:12 Zwycięzcę uczynię filarem w świątyni Boga mojego i już z niej nie wyjdzie, i wypiszę na nim imię Boga mojego, i nazwę miasta Boga mojego, nowego Jeruzalem, które zstępuje z nieba od Boga mojego, i moje nowe imię.
3:13 Kto ma uszy, niechaj słucha, co Duch mówi do zborów.

http://biblia-online.pl/biblia,biblia,w ... 6,1,t.html

Chociaż nie podoba mi się zbytnio to tłumaczenie, ciekawiej to brzmi w angielskim - https://www.biblegateway.com/passage/?s ... velation+3
a jakby sprawdzić w oryginale gematrię (?), jakby miał ktoś czas i chęci pogrzebać w temacie...

No nie wiem co o tym myśleć. W 2008 wszystko to mogło być bardzo niewiarygodne, ale teraz jest sporo znaków (nawet pomijając karty Iluminatów i Hollywood) - np. ta pierwsza wizyta Franciszka w USA akurat w tym dniu, i ta Filadelfia, i żydowskie święto Jom Kippur, i krwawy księżyc...

-- 08 maja 2015, 12:19 --

Znalazłem coś mocnego po wpisaniu w Google 23 - "Mike WiLL Made-It - 23 (Explicit) ft. Miley Cyrus, Wiz Khalifa, Juicy J":
phpBB [video]

Opublikowany 24.09.2013
Zwróćcie uwagę na 49 sekundę - liczba 23 i potem od razu w 51 sekundzie pojawia się liczba 9. Pomijając, że te liczby pojawiają się cały czas są nawet w tytule ale na tym mikrofonie coś mi przypomina, nie wiem skąd to znam, bo nie słucham takiej muzy i nie widziałem tego wcześniej.
W tekście też pojawia się - "Kelnerka zapytała się mnie ile chcę butelek, powiedziałem jej 23" (źr. tekstowo.pl)

Sprawdziłem więc Miley Ray Cyrus, właśc. Destiny Hope Cyrus urodziła się 23 listopada 1992 (jeszcze tylko brakowało, żeby września) i w tym roku skończy 23 lata, a 23 września stuknie jej 8339 dni (jak się zsumuje te liczby wyjdzie 23 Mruga ale to już naciągane chyba zbytnio).

Wiadomo oficjalnie chodzi o numer, z którym grał Jordan w Chicago Bulls. Bull, czyli byk jest symbolem (jest powiązany z) Wenus. Ponoć pochodzi to ze starożytności, kiedy to wg niektórych badaczy (np. wspomniany wcześniej Velikovsky) Wenus przeleciała blisko Ziemi jako kometa (przechwycona potem przez Słońce) czyniąc ogromne zniszczenia (biblijny potop, zapadanie lądów np. mitycznych Atlantydy, Mu..., a może nawet wybrzuszenie gór). Zostawiała za sobą podwójny ogon wyglądający jak rogi byka - stąd symbol byka:
Obrazek
Poprawcie mnie jeśli się mylę...
Wenus to Satan/Lucyfer wspomniany w cytowanej wyżej Księdze Objawienia św. Jana.

Teraz spekuluję - stawiam hipotezę:
Czyżby data 23 września 2015 była powiązana z jakimś rzadkim układem planet i ze zmianą orbity planety Wenus wg tajnych bractw, Newtona i tekstów biblijnych (odpowiedniej ich interpretacji)?

Słowianie też czcili Wenus, którą zwali Jutrzenką, Gwiazdą Zaranną oraz Gwiazdą Wieczorną:
Cytuj:
Ponieważ Wenus widoczna jest na niebie tylko rano bądź wieczorem rozróżniano ją w Polsce jako Gwiazdę Zaranną oraz jako Gwiazdę Wieczorną. Występowała ona więc w wyobrażeniach w dwóch postaciach, a czasem nawet w trzech, o czym dalej.

Na początek warto podkreślić, że kult planety Wenus, popularnie zwanej u nas Jutrzenką, zachował się bardzo długo i traktowanie jej w środowisku chłopskim jak bogini odnotowywane było jeszcze całkiem niedawno. Ukazywanie się jej na niebie witano słowami "Witaj, jutrzenko, najjaśniejsza panienko". Na jej widok, rano i wieczorem, chłopi odkrywali głowy i odmawiali pacierze. Zachowań takich nie można wytłumaczyć inaczej niż kontynuacją pogańskiego kultu. Czasem przybierał on formę schrystianizowaną, gdy Jutrzenka porównywana była do Matki Boskiej.

http://pantheion.pl/Planeta-Wenus-w-wierzeniach-Slowian

Gwiazda zaranna jest też czczona w judeo-chrześcijaństwie np. w litanii loretańskiej.

Na okładce The Economist 2015 (pisma należącego do Rothschildów), którą wkleiłem wcześniej jest gra planszowa ze słowem Panic i [poruszającym się] czerwonym kółkiem ze znakiem pentagramu symbolizującym Wenus. Poniżej jest rozciągnięta (w wyniku grawitacji przelatującego ciała kosmicznego?) ziemia (globus):
Obrazek

Obok grzybka atomowego jest rakieta - na którejś stronie związanej z datą 23.09 czytałem, że aby zminimalizować straty planują wysadzić "kometę" za pomocą pocisku nuklearnego i niby ma rozpaść się na kilka części które spadną na Ziemię.
Obrazek

Żółw symbolizuje też Fabian, o których sporo pisał David Icke:
Cytuj:
An angry tortoise is the symbol of the Fabian Society, an extremely powerful organization that has been working for over a century towards to formation of a single world government.

Cytuj:
The motto of the Fabian Society is “When I strike, I strike hard”.

Obrazek
źr: http://vigilantcitizen.com/vigilantrepo ... edictions/
Z powyższej strony pochodzą też wklejone obrazki.

Jest też tam hipoteza, że strzałki z liczbami mogą wskazywać na współrzędne wskazujące jakieś miejsce w Nigerii ("If you look up these figures as coordinates, they point to somewhere in Nigeria.").

Na punkcie liczby 23 miał obsesję John Forbes Nash Jr (ur. 13 czerwca 1928 w Bluefield w Wirginii) – amerykański matematyk i ekonomista. "Nash cierpiał na schizofrenię paranoidalną, która wcześnie wyłączyła go z życia naukowego. Historia jego życia została zekranizowana w 2001 roku w filmie Piękny umysł (A Beautiful Mind), w którym główną rolę zagrał Russell Crowe (w rzeczywistości choroba miała inny przebieg niż ukazany w filmie)." (wikip.).

Trochę tego się nazbierało. Jeśli kogoś nastraszyłem, to proszę wybaczyć - nie jest moim celem straszenie, ani wymyślanie jakichś 'teorii spiskowych' o końcu świata...

Ostatnio zmieniony 08 maja 2015, 13:26 przez Mirek, łącznie zmieniany 1 raz

Cytuj:
W kosmologii chińskiej to właśnie żółw dźwiga ziemię, a jego cztery nogi to cztery strony świata. Na cesarskich chorągwiach wystepował on obok smoka jako jeden z dwóch gwarantów władzy

Jak zobaczyłem tego żółwia od razu skojarzyłem z tym obrazkiem zwłaszcza jak zobaczyłem słonia
Albo ktoś ostro lubi ludzi drażnić religią albo całość zaczyna nabierać kolorów mimo że to jest nie do ogarnięcia racjonalnie myśląc

Obrazek

W wydaniu 2011 economist magazine jest smok

Obrazek

Obrazek

2012 osioł (niebieski) siłujący się ze słoniem (czerwony)

Obrazek

2013 jest wąż a na nim jakiś gostek nie mogę nigdzie znaleźć w lepszej rozdzielczości ale wydaje mi się że leży tam zabity słoń przynajmniej tak wygląda

Obrazek

Cytuj:
ale na tym mikrofonie coś mi przypomina, nie wiem skąd to znam

Chodzi ci o o to co trzyma w dłoni ? to jest Logo Beats Dr.Dree

Obrazek

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
2012 osioł (niebieski) siłujący się ze słoniem (czerwony)

To jest dośc oczywisty symbol i dobrze znany w stanach. Symbole Partii Republikańskiej i Demokratów
Obrazek

Btw trochę odlechaliście od tematu. Ale Teledyks z #23 bardzo ciekawy. Zdecydowanie dość widoczny wzorzec. Mam jeszcze coś takiego

http://www.refinery29.com/2013/09/54114 ... illuminati

Mam jeszcze taki link.

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=23

Kurde, chyba zaczynam mieć obsesję :język:

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
To już nikogo nie dziwi;

Czy Pentagon przewidział ostatnie niszczycielskie trzęsienie ziemi w Nepalu? Osiem miesięcy temu amerykańscy żołnierze przeprowadzili w tym kraju ćwiczenia, których scenariusz do złudzenia przypominał przebieg późniejszego kataklizmu. O sprawie pisze serwis War is Boring.

Ta sama sytuacje była w przypadku ataków na WTC. Też mieli w przeddzień ćwiczenia i scenariusz w którym były porywane samoloty. Dwa lata przed zamachami, NORAD również przeprowadzał ćwiczenia które do złudzenia przypominały późniejszy atak na WTC.

Cytuj:
Produkują te łamigłówki, by podsycać ciekawość i chęć tropienia u takich właśnie amatorów... To odwracanie uwagi, rzucanie prowokacji, by potem móc powiedzieć coś w stylu "Naoglądał sie filmów (w tym przypadku: kart) i teraz wierzy w spiski". Nie widzicie tego, że jest to taki celowy zabieg???

Nie wiem kto miał by kogo tropić. Jeśli chodzi o profilowanie pojedyńczych osób, jest to bardzo nieefektywne. Takie działania dotyczą całych grup ludzi. "Naogladał się filmów..." No tak, tylko że jeszcze nikt tego argumentu nigdy nie podniósł. A przecież naprawdę było już bardzo dużo okazji. Więc jakoś tego nie widzę, bo jednak sporo z tych wydarzeń rzeczywiście się wydaczyło. Trzęsienie ziemi w Japonii, Awaria na Platformie Deep Horizon no i oczywiście atak na WTC i Pentagon. Co więcej, im częściej te scenariusze się potwierdzają, tym mnie jest to śmieszne. Więc nie widzę, w tym celowego zabiegu, skoro historia już potwierdziła, że istnieją tam bardzo silne korelacje z faktycznymi wydarzeniami.

Nawet, jeśli takie wydarzenie, mało by się wydarzać raz na cztery przypadki. To i tak warto się tym zainteresować. Pozatym, kto powiedział, że wszystko musi się koniecznie wydarzyć, że im wszystko perfekcyjnie wychodzi ?

Cytuj:
"Nie widzicie tego, że jest to taki celowy zabieg???"

Nie, bo ten pomysł się po prostu nie sprawdza. Jest wręcz odwrotnie. Po takich wydarzeniach i objerzeniu filmów post faktum, jeszcze więcej osób bardziej zwracają uwagę na takie rzeczy. Poza tym to bez znaczenia, wszyscy wiemy gdzie to wszystko dąży i jak się to może skończyć. To tylko kwestia czasu.
Bardziej od daty 23 Września interesuje mnie czy ludzie są na takie ewentualności rzeczywiście przygotowani. Mówi się o tym od lat. A kto rzeczywiście zachował się jak preperer. Mogą ludzi nazywać świrami z nabitą bronią, fanatykami, popaprańcami. Ale koniec końców racje będzie miał ten kto ma więcej konserw z zapasie. I tak można skwitować stwierdzenie o tym kto się naogladał jakich filmów i w jakie spiski wierzy.

Nie wiem po co się to robi. Może to element triggerowania uśpionych agentów pod wpływem kontroli umysłu. Albo po prostu operacyjny kanał komunikacyjny. A może czynnik zewnętrzny który odciska i zwiastuje pewne wydarzenia. Nie ma co zgadywać. Faktem pozostaje duża trafialność w przypadku tego typu rzeczy.

Cytuj:
Jeśli rzeczywiście miałoby być coś 23 września to czemu na pewno 2015 roku?

Nie wiem, można odpowiedzieć, a czemu nie ? Rok dobry jak każdy inny. Ale generalnie jest bardzo dużo czynników granicznych i to głównie ze względu na ekonomie i tego co dzieje się na zachodzie.

@emwuWięcej też opisuje co aktualnie dzieje się w stanach w temacie Potężne ruchy FEMA i DHS w USA

Generalnie powiem tak, nie wiem czy na pewno 2015 nie wiem czy 23 Września.
Ale głównie chodzi o to, że powoli zostaje bardzo mało miesjca na jakiekolwiek ruchy. Jest bardzo mało rzeczy które ONI mogą jeszcze zrobić. A tym samym, bardzo możliwe, że kulminacja i zwieńczenie ponad pól dekady przygotowań jest bardzo blisko. Ekonomicznie to też jest bardzo specificzny czas.
Mega zadłużenia i jednoczesnie era bardzo silnego dolara. Gdzie indeksy jak S&P 500 czy Dowjones które są barometrami amerykańskiej gospodarki sa praktycznie w szczycie szczytów i noszą znamiona bańki.
Złoto i srebro zaczynają dobijac do poziomów gdzie nastapi ich prawdopdobnie masowy zakup.
Jest kilka czynników które się zbiegają razem. Może to być 23 Września a może nawet i jutro.
Bo Ekonomia stanów jest w takim momencie, że to może paśc lada dzień. A im dłużej będzie trwała taka sytuacja, tym gorzej się to skończy. Jak bym był bankiem to już bym ustawiał zlecenia oczekujące które mogą to zawalić. Czas pokaże

Intimate Secretary * 6th Degree

Ja powiem tak.... Daty te dla mnie sa zawsze bhardzo interesujace. Nie mowie juz nawet o samym 2012 ale szukam jeszcze w innych zrodlach (poleshiftning.com, zetatalk- czesto bzdury ale duzo rowniez ciekawych informacji).

Staram sie zawsze znalezc konkrety, po czym poznac poczatek zmian, kataklizmu itd. Jestem w na tyle dobrej sytuacji ze jestem bardzo mocno zwiazany z handlem spozywczym. Mam 3 sklepu wielkopowierzchniowe w ktorych jestem zawsze przygotowany na ewentualne problemu na swiecie. Mam przygotowane firmowe auto w dogodnym miejscu z dobrym dostepem, a na firmach kilka palet jedzenia i wody.

Szukam zawsze po czym poznawac pewne wydarzenai bo to zawsze momenty najwiekszego chaosu. Wtedy planuje przewozic swoje towary do domu. Mam w zapasie walowki na ponad pol roku dla 10 osob. Koszty dla mnie sa nieduze ale wiedza o tym ze jestem na takie cos przygotowany sciaga duzy ciezar z serca.

Trzeba szukac znakow i dzialac w pierwszym momencie. Potem bedzie mozna stracic zycie wchodzac do supermarketu "w poszukiwaniu" zywnosci. Ludzie beda sobie skakali do gardel.

Pozdrawiam prepersow :)

-- 10 maja 2015, 19:29 --

levibc pisze:
Cytuj:

Generalnie powiem tak, nie wiem czy na pewno 2015 nie wiem czy 23 Września.
Ale głównie chodzi o to, że powoli zostaje bardzo mało miesjca na jakiekolwiek ruchy. Jest bardzo mało rzeczy które ONI mogą jeszcze zrobić. A tym samym, bardzo możliwe, że kulminacja i zwieńczenie ponad pól dekady przygotowań jest bardzo blisko. Ekonomicznie to też jest bardzo specificzny czas.
Mega zadłużenia i jednoczesnie era bardzo silnego dolara. Gdzie indeksy jak S&P 500 czy Dowjones które są barometrami amerykańskiej gospodarki sa praktycznie w szczycie szczytów i noszą znamiona bańki.
Złoto i srebro zaczynają dobijac do poziomów gdzie nastapi ich prawdopdobnie masowy zakup.
Jest kilka czynników które się zbiegają razem. Może to być 23 Września a może nawet i jutro.
Bo Ekonomia stanów jest w takim momencie, że to może paśc lada dzień. A im dłużej będzie trwała taka sytuacja, tym gorzej się to skończy. Jak bym był bankiem to już bym ustawiał zlecenia oczekujące które mogą to zawalić. Czas pokaże

levibc dobrze gada. moze byc dzisiaj albo i jutro. wojny wybuchaly zawsze w ciezkich momentach kryzysu gospodarczego (WW1 / WW2 ) a obecna sytuacja na rynkach i gospodarkach panstw jest gorsza niz przed wybuchem II WŚ. dlatego tez mozna (niestety) ze spokojem stwierdzic ze kolejny wybuch CZEGOS to tylko kwestia czasu...i wcale nie mowie tutaj o odleglych datach.

Awatar użytkownika

levibc pisze:
Btw trochę odlechaliście od tematu. Ale Teledyks z #23 bardzo ciekawy. Zdecydowanie dość widoczny wzorzec. Mam jeszcze coś takiego

Dobre te linki, zaprowadziły mnie do ciekawych rzeczy...
Co do analizy okładek, to nie uważam, że jest to odjechanie od tematu, tylko spojrzenie z szerszej perspektywy. Zresztą taki to jest temat - bardzo szeroki: co planują...? Każda wskazówka może być cenna. Tobie może nic nie mówić, a ktoś inny coś skojarzy.
Same okładki nie byłyby może warte większej uwagi, gdyby nie fakt, że ta z tego roku odbiega bardzo od pozostałych.
levibc pisze:
Kurde, chyba zaczynam mieć obsesję :język:

Nie ty jeden. Zacząłem czytać tę książkę w pdfie (3 rozdziały przerobiłem) z wklejonego wcześniej linka. Miałem nadzieję, przekonać się że naciągane to będzie... albo, że to jakaś paranoja. Wyrywkowo sprawdzam co ciekawsze, ważniejsze cytaty z biblii i daty na ile potrafię - wygląda to nie wesoło, bo wszystko się zgadza, tzn. jest bardzo dużo tych "zbiegów okoliczności".

emwu pisze:
Jeśli rzeczywiście miałoby być coś 23 września to czemu na pewno 2015 roku?

Odpowiedzi na to są w temacie, trzeba uważnie przeczytać od początku, zwłaszcza w książce "The Rapture Puzzle...". Chodzi i to, że tak wychodzi z biblijnych tekstów, z pism..., spotykają się dwie gadziny: Obama i Franciszek, 23 września jest w tym roku święto Jon Kipur.

Znalazłem jeszcze coś takiego:

Cytuj:
United Nations Summit to adopt the post-2015 development agenda
25 Sep 2015 - 27 Sep 2015
New York

The United Nations summit for the adoption of the post-2015 development agenda will be held from 25 to 27 September 2015, in New York and convened as a high-level plenary meeting of the General Assembly.

"Migration and the Post-2015 Development Agenda"
Cytuj:
Since September 2010, United Nations (UN) member states, civil society organizations and others have been working to advance the Millennium Development Goals (MDGs) – eight targets implemented in 2000 with a fifteen-year deadline – into a sustainable development agenda that extends beyond 2015. The original MDGs did not explicitly link migration and development.

Read more: http://cmsny.org/migration-and-the-post ... z3Zonr5wGl

przetłumaczyłem w translatorze:
"Od września 2010 roku Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) państwa członkowskie, organizacje społeczeństwa obywatelskiego i inni pracowali, aby przejść Milenijnych Celów Rozwoju (MCR) - osiem celów realizowanych w 2000 roku, z terminem piętnastu lat - w programie rozwoju zrównoważonego, która rozciąga się poza 2015. oryginalne MCR nie wyraźnie odwołuje do migracji i rozwoju."

Zwróciło to moją uwagę, ze względu na datę wiadomo, ale i ze względu na to "post-2015" i "nie wyraźne" odwołania do migracji!

Na wrzesień zaplanowane są też jakieś duże manewry NATO w Polsce - info z tamtego roku, nie ma o tym za wiele w int:
Cytuj:
W przyszłym roku zostaną również zorganizowane ćwiczenia morskie Baltops, realizowane w ramach Partnerstwa dla Pokoju. Będą w nich uczestniczyć okręty i statki powietrzne należące do Polski, USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, krajów nordyckich i państw bałtyckich. Podobnie jak w wypadku Saber Strike, szczegóły zostaną ustalone pod koniec lutego, po konferencji planistycznej.

Dragon – wielonarodowe ćwiczenie Czarnej Dywizji

Płk Jacek Sońta zaznaczył, że do największych ćwiczeń wielonarodowych należy zaliczyć manewry Dragon, planowane na wrzesień-październik i organizowane przez Dowództwo Generalne Sił Zbrojnych. W założeniu będzie to szkolenie 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej, z szerokim udziałem innych jednostek wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych. Polskie władze do uczestnictwa zaprosiły także sojuszników.

http://www.defence24.pl/news_niemcy-fra ... -na-2015-r
i tu:
Cytuj:
W 2015 roku na terytorium Polski przeprowadzona zostanie seria manewrów, w których udział wezmą tysiące żołnierzy z państw NATO - wynika z informacji uzyskanych przez Wirtualną Polskę. Według zapowiedzi zjadą do nas m.in. jednostki pancerne z Francji i Niemiec czy pododdział amerykańskiej piechoty morskiej. W obliczu niepewnej sytuacji za naszą wschodnią granicą wspólne ćwiczenia mają być wzmocnieniem wiarygodności natowskiego systemu obrony kolektywnej.

Cytuj:
Drugim ważnym ćwiczeniem są zapowiadane na wrzesień-październik manewry Dragon-15, które zostaną przeprowadzone m.in. na poligonach w Drawsku i Ustce oraz w przestrzeni powietrznej nad Polską. Ich celem będzie "sprawdzenie zdolności do planowania i prowadzenia działań" - podaje DG RSZ.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... aid=114d83

Nie tylko w Polsce zresztą:
Cytuj:
„Na wschodzie Ukrainy nadal toczą się krwawe walki. Rosyjskie wojska znowu zbliżają się do granicy z Ukrainą. Wiele państw Środkowej i Wschodniej Europy niezmiennie czuje się zagrożonych przez Moskwę. NATO jest pod presją” – pisze berliński dziennik. Kształtów nabiera w tej sytuacji planowana „szpica” NATO. – Stworzymy grupę szybkiego reagowania liczącą około 5-7 tys. żołnierzy i gotową do akcji w ciągu dwóch do pięciu dni – zaznaczył Domröse. Część tej grupy byłaby gotowa do działania już po dwóch dniach, reszta dopiero po trzech do pięciu dni. – Będzie to zatem kilkustopniowy proces – dodał niemiecki strateg.

Ta nowa kryzysowa strategia NATO ma być wprowadzona w życie możliwie szybko. – Według naszych planów, grupa szybkiego reagowania ma wziąć udział w wielkich manewrach 'Trident Juncture' w Hiszpanii, Włoszech i Portugali we wrześniu 2015.

http://www.dw.de/niemiecki-genera%C5%82 ... a-18046955

bartek_pl pisze:
Pozdrawiam prepersow :)

Nie wiem czy da się przygotować na wielki kataklizm...?
Na kryzys ekonomiczny, czy coś w tym rodzaju - to można owszem. Wielki globalna katastrofa ("klimatyczny chaos" - jak to nazywają) - to obozy dla uchodźców, armia NATO, chordy uciekinierów. Może nie być łatwo obronić tych zgromadzonych zapasów, chyba że dysponujesz zakamuflowanym bunkrem/twierdzą i/lub dobrze uzbrojonym oddziałem. Mruga Ale i bunkier nie ochroni, jeśli znajdzie się w nieodpowiednim miejscu...
Poza tym jeśli miałby być wielki kataklizm, to najlepszym przygotowaniem byłoby znalezienie się w odpowiednim miejscu na kuli ziemskiej i wiedza/świadomość tego co się dzieje i czego można się spodziewać, ile mniej więcej będzie to trwało (mówi się o jednym roku...).

Żeby chociaż pisali o tym na Onecie, wybiórczej albo w tefałenie - można by podejrzewać, że znowu straszą. A tu nic. W 2012 tak wszędzie nawijali, i każdy kto wie, że oni zwykle kłamią, manipulują, straszą mógł być spokojny, że nic się zapewne nie wydarzy.

-- 11 maja 2015, 12:05 --

Znalazłem takie ciekawostki:

Cytuj:
The latest data - based on detailed climate modelling work - suggests extreme La Nina events in the Pacific Ocean will almost double with global warming, from one in 23 years to one in 13 years.

http://www.bbc.com/news/science-environment-30985039

Liczbie 23 odpowiada w alfabecie litera W, która na klawiaturze jest poniżej i pomiędzy klawiszami 2 i 3.
Odwrotnością litery W jest litera M, której odpowiada liczba 13.

Cytuj:
PREDICTION 1: June 1988 NASA's Jim Hansen says before Congress "That the West Side Highway in New York City will be underwater in 20-40 years."

REALITY: We're 23 years into this prediction and sea levels have risen 2.5" since then...only about 10 feet to go before the West Side Highway goes underwater.

http://www.weathertrends360.com/Blog/Po ... -Hype-2008

No i wracając jeszcze do tej "słynnej" wypowiedzi:
Cytuj:
Laurent Fabius, Foreign Minister of France said we have "500 days to prevent climate chaos".

500 days from that date is Sep 23 pm(if you are in USA) or Sept 24 am (if you are in Europe) 2015.

to przeczytałem, że on ją powtórzył co najmniej 3 razy w różnych przemowach!
http://www.godlikeproductions.com/forum ... sclaimer=1

No i takie ostrzeżenie na stronie, której wiarygodności nie znam, ale wklejam bo ciekawe (ang.):
Cytuj:
Share The Knowledge!

The Racket Report – Reports Explain That ‘Climate Chaos’ Is Coming In 2015.

Warning: Strange weather events increasing in 2015 are going to cause horrible effects around the world.

The video below explains about extreme weather tornadoes, strange booms, mystery dust storms, thunderstorms, hail, wind, rain, fire, flood and waves.

They say to expect the storm of the century freezes in the winter of 2015.

They claim these earth changes will cause massive animal deaths as well as deaths of people who cannot find shelter from these events.

Scientists say we will see the biggest weather events in history in this year of 2015.

This past winter of 2014 has also shown to be miserable and deadly in the North Eastern United States so far.

Just when you think it can’t get any worse – prepare because it definitely can!
- See more at: http://theracketreport.com/reports-expl ... PcwdD.dpuf

Na koniec taka wisienka na torcie odnośnie liczby 23 i wyborów w Polsce, czyli mniej serio:
Obrazek
:geek: :mrgreen: :shock: :o :cooo?:

Awatar użytkownika

inter pisze:
Ten smok nad którym tu dumacie to oczywiście Lewiatan, wąż starodawny, diabeł, szatan

No oczywiście... Tak oczywiste, a nie wpadłem na to.

Cytuj:
Lucyfer w mitologii rzymskiej

W starożytnym Rzymie termin ten stosowany był przez astrologów do określenia Gwiazdy Porannej, czyli planety Wenus widocznej nad horyzontem przed wschodem Słońca. Słowo było najprawdopodobniej dosłownym tłumaczeniem greckich eosphoros (eώσφορος) – "niosący świt" lub phosphoros (φώσφορος) – "niosący światło".

W łacińskim przekładzie Biblii

W nomenklaturze chrześcijańskiej imię to pojawiło się najprawdopodobniej po raz pierwszy w łacińskim przekładzie Biblii dokonanym pod koniec IV w. n.e. przez św. Hieronima ze Strydonu, zwanym Wulgatą. Znajduje się ono w:

Księdze Izajasza 14,12. W oryginalnym tekście hebrajskim występuje ono jako helel ben-szachar (הילל בן שחר po hebrajsku). Helel oznacza planetę Wenus, zaś ben-szachar to świetlisty syn poranka.
2 Piotr 1:19 "I mamy mocniejszą mowę prorocką, której pilnując jako świecy w ciemnem miejscu świecącej, dobrze czynicie, ażby dzień oświtnął, i jutrzenka (lucyfer) weszła w sercach waszych."

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lucyfer

Szatan to Lucyfer, czyli planeta Wenus.

To zaczyna robić się przerażające - nie chcę nikogo straszyć (znowu) ale tych "przypadków", czyli znaków jest dużo więcej. Nie wiem co dokładnie wskazują te wszystkie wskazówki, ale ma to związek z datą, o której tu mowa. Za dużo tego, żeby rozważać "przypadkowość".

Co do wklejonej wcześniej okładki z tego roku - co może oznaczać taki duszek z napisem "Holiday":

Obrazek
???
Duszek wygląda zza Obamy. Wskazówką jest kim jest Obama? Wiem jak to brzmi, że to chore, zwykły zjadacz chleba nigdy by w to nie uwierzył - dlatego piszę to tutaj na forum Davida Icke, gdzie są ludzie mający szerszą świadomość... Ale do rzeczy.
Obama jest biseksualistą, Michelle Obama jest facetem - o czym wspomniałem w pierwszym moim poście w tym temacie wklejając linki do forum prawda2. Oznajmiła to światu aktorka Joan Rivers, która "28 sierpnia 2014 przechodziła operację strun głosowych w szpitalu w nowojroskim Yorkville na Manhattanie. Podczas zabiegu doszło do nagłego zatrzymania krążenia." (wikip.)
Nawet se.pl o tym napisał: http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/miche ... 11852.html

Co ma wspólnego biseksualista Obama, z duszkiem i z holiday (święto, dzień wolny)?

Zgadnijcie kiedy jest obchodzony Bisexuality Day?
Zgadliście.

Dnia 18.09.2012 ustanowiono, że dzień biseksualisty będzie obchodzony 23 września.
Jeśli zsumujemy cyfry tej daty w ten sposób: 1+8+0+9+2+0+1+2 = 9+9+5 = 23 i jest to równo
1100 dni (3 lata, i 5 dni) przed omawianą tu datą.
Cytuj:
On September 18, 2012, Berkeley, California became what is thought to be the first city in the U.S. to officially proclaim a day recognizing bisexuals.[13] The Berkeley City Council unanimously and without discussion declared Sept. 23 as Bisexual Pride and Bi Visibility Day.
(wikip.)
"Dzień Biseksualnej Dumy i Dwu-Widoczności (czy jak tam przetłumaczyć "Bi Visibility"?).

A czemu akurat duszek?
Odpowiedź znalazłem tutaj:
Cytuj:
It’s less commonly known that bisexuals are invisible. They walk amongst us undetected, and are only revealed in full moonlight. If you find yourself in a relationship with someone who’s bi, be sure you tie a bell around their neck so that you know when they’re in the room, as you might otherwise experience a chill, and think you’re being haunted. Bifolk have been known to take advantage of their invisibility to both commit crimes and stop them.

Obrazek
http://madamedelyte.com/2014/03/12/post ... sexuality/

Sądzę, że dlatego duch, gdyż symbolizuje on niewidoczne, a biseksualizm Obamy jest niewidoczny, nieznany, a wręcz nie do pomyślenia przez większość ludzi. Ludzie podobnie jak nie wierzą w duchy, nie (u)wierzą, że Michelle Obama jest trans, że była (?) mężczyzną.

Jako potwierdzenie tego mamy w lewym dolnym rogu okładki kolorowe (jak symbolika gejowska) rybki Błazenki żyjące w symbiozie z ukwiałami (media/propaganda) w demoralizowaniu dzieci/ludzi (błazenki wciągają inne ryby jako pożywienie dla ukwiałów) a ukwiały (media) dają im schronienie.
Błazenki dowolnie zmieniają płeć.
(z komentarzy na blogu http://zezorro.blogspot.com/2015/01/pro ... -2015.html)

Na tej samej okładce poniżej błazenek jest zdewastowana perkusja i gitara z napisem lata 50-te, czyli może chodzić o jakąś zadymę mającą coś wspólnego z muzyką rock i latami 50-tymi.
Jaki to może mieć związek z naszą datą można poczytać tutaj niestety po angielsku tylko znalazłem:
Cytuj:
September 23, 1957
Little Rock nine enter high school
Obrazek
After weeks of resistance from Arkansas governor Orval Faubus, nine black students successfully enter Little Rock's Central High School with protection from the National Guard and the 101st Airborne Division authorized by President Dwight D. Eisenhower.

źr: http://mlk-kpp01.stanford.edu/index.php ... 957_09_23/
Jest też o tym na wiki:
http://en.wikipedia.org/wiki/Little_Rock_Nine

Może to nie mieć związku z tym obrazkiem, ale może to jakaś wskazówka.

Tego dnia jest też święto, dzień wolny w Japonii.

Jest też:
Cytuj:
Id al-Adha (Kurban Bajram Święto Ofiarowania, arab. عيد الأضحى ‘Īd ul-’Aḍḥā, pers. Ejd-e Ghorban, tur. Kurban Bayram) – najważniejsze święto muzułmańskie, zaczyna się 10. dnia miesiąca zu al-hidżdża i trwa 3-4 dni. Jego początek wypada w trzeci lub czwarty dzień pielgrzymki do Mekki ale obchodzone jest przez cały świat muzułmański, nie tylko przez pielgrzymów.
Święto Ofiar upamiętnia ofiarę Abrahama i jego posłuszeństwo wobec Boga. Abraham (Ibrahim) według islamu miał złożyć w ofierze Bogu swego syna Izmaela, Bóg jednak, widząc oddanie Abrahama, pozwolił mu złożyć w ofierze barana zamiast dziecka.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Id_al-Adha

Cytuj:
1436 (Islamic Calendar): 23 September 2015 (calculated)

http://en.wikipedia.org/wiki/Eid_al-Adha

Jest też tego dnia obchodzony (co może nie mieć związku, bo narobiło się tych świąt teraz) jakiś Narodowy Dzień warcaby (czarno biała szachownica?), który znany jest również jako Dzień psów w polityce. Nixon stwierdził, że niezależnie od tego, co ktoś powie, zamierza zatrzymać jeden prezent: czarno-białego psa, nazwanego Warcaby przez dzieci Nixona. Taka też była nazwa jego mowy.
źr (ang.): http://nationaldaycalendar.com/national ... tember-23/

Ostatnio zmieniony 12 maja 2015, 9:26 przez Mirek, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

reksio93 pisze:
czy też chrześcijaństwo to jednak "prawdziwa" religia ?

Nie wiem co rozumiesz poprzez "prawdziwa" religia, ale zarówno chrześcijaństwo, jak i dwie pozostałe religie plemion wężowych odwołujące się do tej daty, są mówiąc w dużym skrócie okultystyczne. Mają wiele warstw zrozumienia, a dosłowne ich odbieranie jest dla baranów, owieczek, czyli dla parafian (parafianin dawniej znaczyło ograniczony, tępak; pot. idiota wg. http://pl.wiktionary.org/wiki/parafianin).

-- 12 maja 2015, 11:27 --

Niepokojące (delikatnie mówiąc) są "ćwiczenia" amerykańskich oddziałów specjalnych w południowych stanach Jade Helm 15 zaplanowane na 15 lipca - 15 września:

Nawet reżimowy Onet zauważył, że "Ćwiczenia "Jade Helm 15" budzą kontrowersje w USA. Kraj obiegła kuriozalna teoria spiskowa".
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/na-lini ... gla/80wqsk

O tak bardzo kuriozalna jest ta "teoria spiskowa". Nic kuriozalnego natomiast nie ma w ćwiczeniach wojskowych w Stanach, którym nikt militarnie przecież nie zagraża. Biedny Meksyk ich zaatakuje militarnie?

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Mirek pisze:
reksio93 pisze:
czy też chrześcijaństwo to jednak "prawdziwa" religia ?

Nie wiem co rozumiesz poprzez "prawdziwa" religia, ale zarówno chrześcijaństwo, jak i dwie pozostałe religie plemion wężowych odwołujące się do tej daty, są mówiąc w dużym skrócie okultystyczne. Mają wiele warstw zrozumienia, a dosłowne ich odbieranie jest dla baranów, owieczek, czyli dla parafian (parafianin dawniej znaczyło ograniczony, tępak; pot. idiota wg. http://pl.wiktionary.org/wiki/parafianin).

-

Czyli tak jak myslałem. Dziękuje za odpowiedz. Wątek oczywiście śledze na bieżąco.

Awatar użytkownika

Kolejnym ciekawym przypadkiem, czy też zbiegiem okoliczności jak ktoś woli, jest fakt, że:
- 266 dniem roku nieprzestępnego (pozostaje 99 dni do końca) jest 23 września;
- 266 papieżem jest obecnie jaśnie nam panujący Bergoglio*;
- 266 dni trwa okres ciąży u człowieka (38 tygodni lub 9,5 miesiąca księżycowego).

W Biblii jest wiele odniesień do narodzin dziecka, którym będzie towarzyszył ból, cierpienie... Niektóre z nich są przytoczone w 11 rozdziale Rapture Puzzle Day of Atonement 2015 (pt. 266) - można szybko znaleźć przetłumaczone np. na http://biblia.deon.pl/.
"Według proroków Starego Testamentu Dzień Pański („Dzień Jahwe”), będący wyraźnym działaniem Boga, ma być dniem przerażającego „Gniewu Pańskiego”, któremu mają towarzyszyć wielkie plagi i nieszczęścia" - http://pl.wikipedia.org/wiki/Paruzja

W tym roku jak już wspomniane było wielokrotnie przypada na ten dzień jedno z najważniejszych świąt żydowskich Jom Kippur (Dzień Pojednania) i 266 papież spotyka się z 44 prezydentem Stanów Zjednoczonych ("władca świata" duchowy i polityczny).

* "Bergoglio został wyświęcony na prezbitera, a nie katolickiego księdza, 13 grudnia 1969. Dlatego Bergoglio jest pierwszym nie-księdzem papieżem, a Ratzinger był pierwszym nie-biskupem papieżem.

Pan Jurek Bergoglio, którego świat nazywa „papieżem Franciszkiem”, odkurzył i wyciągnął plugawy „poskręcany krzyż” Crozier (czasami nazywany „złamanym krzyżem”). Poskręcany czy złamany krzyż na którym widnieje odpychająca i zniekształcona figura Chrystusa. Czarnoksiężnicy i magowie wieków średnich używali takiego bluźnierczego krzyża do celów okultystycznych. Przedstawia on sobą „znamię Bestii”.
"

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydom ... em-2013-04

Czyżby to było prawdziwym powodem ustąpienia Ratzingera? Inaczej Franciszek nie mógłby zostać 266 papieżem, a 265 by nie pasował.

_________________________________________________________________________________
I takie 2 ciekawostki luźno powiązane z tym postem na jakie się natknąłem wrzucam (mały off-topik):
1)
Cytuj:
Art. 266. § 1. Kto, wbrew przepisom ustawy lub przyjętemu na siebie zobowiązaniu, ujawnia lub wykorzystuje informację, z którą zapoznał się w związku z pełnioną funkcją, wykonywaną pracą, działalnością publiczną, społeczną, gospodarczą lub naukową, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Funkcjonariusz publiczny, który ujawnia osobie nieuprawnionej informację stanowiącą tajemnicę służbową lub informację, którą uzyskał w związku z wykonywaniem czynności służbowych, a której ujawnienie może narazić na szkodę prawnie chroniony interes, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Zauważcie, że w artykule 266 nie ma nic o tym, gdy ktoś działa na korzyść ogółu ujawniając np.. korupcję, lub inne przestępstwa! Idealnie dla skorumpowanych polityków/urzędników, tajnych bractw taki punkt zamieszczono.
http://prawo.money.pl/kodeks/karny/czes ... ji/art-266
2)
Cytuj:
Czerwony deszcz w Kerali – niewyjaśnione dotąd zjawisko, które trwało z przerwami od 25 lipca do 23 września 2001 roku w indyjskim stanie Kerala. Deszcz padający tam w tamtym czasie miał czerwono-brązową barwę oraz zawierał tajemnicze komórki. Według relacji mieszkańców stanu rankiem 25 lipca 2001 roku, czyli w dniu, kiedy po raz pierwszy odnotowano opady niecodziennego deszczu, dało się słyszeć grzmot, który niektórzy[kto?] interpretują jako upadek meteorytu.

Według oficjalnego raportu rządowego komórki znalezione w kroplach czerwonego deszczu były zarodnikami alg z rodzaju trentepolia (Trentepohlia)[1], jednak późniejsze badania zaprzeczyły temu, bowiem właściwości odnalezionych mikrobów znacznie różniły się od wszelkich znanych nam form glonów. Prace nad komórkami rozpoczęli wkrótce naukowcy z Uniwersytet Mahatmy Gandhiego w Kottayam, którzy dowiedli, że ich łączna masa wynosi około 50 ton. Prowadzone przez nich badania dowiodły, że tajemnicze organizmy składały się w większości z węgla, tlenu oraz niewielkiej ilości innych pierwiastków, w tym metali ciężkich. Co ciekawe komórki nie zawierały DNA ani RNA, które posiadają wszystkie obecnie żyjące organizmy na Ziemi. W 2010 roku opublikowano artykuł, w którym opisano najnowsze odkrycie: komórki z Kerali zaczynają rozmnażać się w temperaturze 120 °C, w której nie przetrwałyby żadne inne organizmy. Oznacza to, że takie właśnie warunki są dla nich najbardziej sprzyjające. Jak dotąd nie udało się ustalić, czym są ani skąd pochodzą tajemnicze organizmy, znalezione w kroplach czerwonego deszczu. Wiele poszlak wskazuje na ich pozaziemskie pochodzenie. Zwolennicy tego poglądu twierdzą, iż komórki przybyły na Ziemię wraz z meteorytem, którego upadek właśnie słyszeć mieli mieszkańcy stanu Kerala. Jeżeli hipoteza ta okazałaby się prawdziwa potwierdziłaby się także teoria panspermii, która sugeruje, że życie na Ziemi pochodzi z kosmosu, skąd przybyło na naszą planetę podczas upadku meteorytu, komety lub planetoidy[potrzebne źródło].

http://pl.wikipedia.org/wiki/Czerwony_deszcz_w_Kerali
_________________________________________________________________________________

Czyżby to całe pieprzenie o końcu świata w 2012 roku, o ocieplaniu klimatu, a potem o zmianach klimatycznych i w końcu o chaosie klimatycznym, było czymś w rodzaju zasłony dymnej odwracającej uwagę i pozwalającej zakłamanym elitom swobodnie rozmawiać i przygotowywać się przed czymś co nastąpi we wrześniu?
Czyżby taki był faktyczny powód powstania tajnych projektów jak chemtrails, HAARP, CERN itd...?

Ciekawe, że 21 września jest Międzynarodowy Dniem Pokoju.
A kiedy oni mówią pokój - znaczy to całkowite przeciwieństwo tego słowa.

Mirek pisze:
266 papież spotyka się z 44 prezydentem Stanów Zjednoczonych ("władca świata" duchowy i polityczny).

Numerologia też się zgadza.

2+6+6+4+4 = 22

23.09.2015

2+3+9+2+1+5 = 22

2+6+6 = 14

2+3+9 = 14

22+1+4 = 27 = 7+2 = 9

Cytuj:
Wartość liczbowa słowa emet, czyli prawda, według zasady mispar katan wynosi dziewięć (alef = 1, mem = 40, taw = 400; 1+4+4=9).
http://the614thcs.com/40.904.0.0.1.0.phtml

22 liczba mistrzowska może to przypadek ale moja data urodzenia to 11 :)
Co jeszcze ciekawsze Moja Dziewczyna to 10 a ja 11 ciekawa układanka

I tak nie dojdziemy co to może być czas pokaże niewiele czasu pozostało dokładnie 132 dni.
Jedno jest pewne trzeba śledzić zasoby internetów aby przybliżyć nieco co by mogło nas czekać wkrótce. Coś wprowadzą z pewnością i nie będzie to miłe dla nas

Awatar użytkownika

emwu pisze:
Jeśli sławetny 23 września jest prawdą, to może chodzi o 2017 r?

Nie sądzę, jeśli coś wielkiego ma się wydarzyć tego dnia, to będzie to raczej w tym roku, gdyż najwięcej znaków na ten rok wskazuje.
Nawet we wklejonym przez ciebie linku jest:
Cytuj:
Były jezuita i egzorcysta, ksiądz Malachi Martin, autor "Domu smaganego wiatrem", książki, która ma w zaszyfrowany sposób opisywać kulisy prawdziwych wydarzeń z czerwca 1963, kiedy to w sercu Watykanu miało dojść do intronizacji Lucyfera, miał mieć wgląd w trzecią tajemnicę fatimską. Mówił o jej treści, że to „największy koszmar, pomnożony wykładniczo”.

W wywiadzie z 1997 roku (zmarł w 1999) podkreśla, że wydarzenia zapowiedziane w trzeciej tajemnicy nie są oddalone o 200 lat, ani o 50, ani nawet o 20”! Jeśli więc nie są oddalone nawet o 20 lat, to znaczy, że większość tego, co jest tam zapisane, wydarzy się przed 13 maja 2017.

A 23 września 2017 jest po 13 maja.

Odnośnie omawianej daty i okładki Economist Magdzine 2015 (tu jest i można powiększać) takie oto spekulacje:
- W centralnym punkcie stoi Obama z przejebanym uśmieszkiem i macha ręką jakby chciał powiedzieć papa ludziki ('bye-bye'), a przed nim jest bolid do bicia rekordu prędkości (http://www.castrol.com/pl_pl/poland/abo ... oject.html), który ma ruszyć jakby od jego stóp. Znalazłem artykuł [po angielsku] na stronie http://www.bbc.com/news/science-environment-24206241 zatytułowany "Bloodhound Diary: Speedy politicians", który sygnowany jest datą 23 September 2013 (a rok wcześniej też 23 września również ukazał się artykuł w tym temacie http://www.bbc.com/news/science-environment-19676037).
I tak mi się skojarzyło z szybkimi politykami, którzy zamierzają uciec, ukryć się przed czymś co ma się wydarzyć tego dnia, czyli zamierzają "zniknąć". Z prawej strony Obamy jest duszek z gazetą/folderem w ręce, o którym pisałem wcześniej, a z drugiej na gałęzi siedzi kot z Cheshire z przesiąkniętej symboliką książki Alicja w Krainie Czarów. Kot ten ma to do siebie, że podobnie jak duszek potrafi znikać stopniowo, na końcu znika jego uśmiech (skojarzyło mi się z uśmiechem Obamy).
Co ciekawe z obrazu Dama z Gronostajem "znikł" gronostaj, który jest powszechnie uznawany za symbol władzy (między innymi... tu po ang. o tym). Obok leży piasek, tak jakby zamierzali ukryć się pod ziemią, ewentualnie ukryć tam dzieła sztuki.

Obok stoi Alicja, która symbolizuje nas zwykłych ludzi próbujących rozwikłać zagadkę. Alicja patrzy w kierunku polityków (Obamy, kota...). O symbolice tej książki i licznych do niej odwołaniach, jak np. w kultowym filmie Matrix można by dużo pisać.
W książce Lewisa Carrolla Alicja spotyka szereg zagadek, które wydają się nie mieć żadnych konkretnych rozwiązań, które odzwierciedlają sposób, w jaki życie nas frustruje, gdzie oczekiwania się nie spełniają. Alicja napotyka sytuacje które wielokrotnie udaremniają jej zdolność rozumienia zjawisk. Próbuje ona dowiedzieć się czegoś o tym zwariowanym świecie (matrixie), zrozumieć wyścig, rozwiązywać zagadki Szalonego Kapelusznika, Marcowego Zająca i Susła (popielicy). Próbuje zrozumieć dziwną grę w krykieta królowej, ale bez skutku. W każdym przypadku, zagadki i wyzwania przedstawione Alicji wydają się nie mieć celu ani odpowiedzi. Mimo, że Lewis Carroll był logik, matematykiem, lubował się w liczbach..., w Alicji w Krainie Czarów robi sobie farsę z dowcipów, zagadek i gier logicznych. Alicja dochodzi do wniosku, że nie da się znaleźć logiki i sensu w sytuacjach, które napotyka, nawet jeśli pozornie wydają się to być problemy, zagadki, czy gry, które normalnie mają rozwiązania, które bez problemu byłaby w stanie wymyślić. Carroll szeroko ukazuje sposób, w jaki życie frustruje oczekiwania i jest odporne interpretacji, nawet wtedy, gdy wydaje się znajome lub problemy rozwiązywalne.

W książce jest szczególny nacisk na śmierć, jako stale obecny czynnik. Alice ciągle znajduje się w sytuacji, w której towarzyszy jej ryzyko śmierci, i nawet gdy te zagrożenia nie zmaterializują się, to sugerują, że śmierć czai się tuż za rogiem, we wszystkich z pozoru śmiesznych wydarzeniach. Alicja wielokrotnie podejmuje ryzyko, w wyniku którego mogłaby zginąć, ale nigdy nie uważa śmierci jako możliwy wynik. Z biegiem czasu, zaczyna jednak zdawać sobie sprawę, że jej doświadczenia w Krainie Dziwów są znacznie groźniejsze niż się wydają być.

Innym znaczącym motywem jest sen. Podróż Alicji do Krainy Czarów odbywa się [jakby?] w śnie Alicji, tak, że znaki i zjawiska świata rzeczywistego są wymieszane z elementami stanu nieświadomości. Jak ludzie znajdują się we stanie nieświadomości, snu...

Nawet wymiary fizyczne Alicji zostają wypaczone (rośnie i kurczy się chaotycznie). Sfrustrowana próbuje znaleźć sens relacji między przyczyną i skutkiem.

(powyższe w moim wolnym tłumaczeniu pochodzi ze strony http://www.sparknotes.com/lit/alice/themes.html)

" Maciej Słomczyński pisze w przedmowie do Alicji w swoim tłumaczeniu, że „jest to zapewne jedyny wypadek w dziejach piśmiennictwa, gdzie jeden tekst zawiera dwie zupełnie różne książki: jedną dla dzieci i drugą dla bardzo dorosłych”."
Nasuwa się analogia do omawianej okładki, która zawiera dwie różne interpretacje, znaczenia - dla wtajemniczonych ("dorosłych") i nieświadomych mas ludzkich ("dzieci").

Co do ukrytych w filmach dat znaczących wydarzeń - to mający wiele nawiązań do Alicji... Matrix ma ukrytą datę 11 września 2001, a jak wiemy jest to film z 1999 roku - data wygaśnięcia paszportu:
Obrazek

http://en.wikipedia.org/wiki/United_Sta ... ollar_bill

Wracając do samej daty 23 września:

- Jest to data premiery nowego 20-sto dolarowego banknotu (albo jak Wikipedia podaje - 24 września), o którym była mowa w wątku: chcieli-by-wtc-wygladalo-jak-petarda-t11090.html .
Cytuj:
September 23rd 1998 was the date of the new 20 dollar bill release

źr: http://lisa4everwonders.blogspot.com/20 ... jesus.html

- Pojawia się też w filmie Evan Wszechmogący będącym współczesną adaptacją opowieści o Noe i potopie, jako data w której ma nastąpić potop. Jest tam data 22 września "czasu amerykańskiego", co odpowiada 23 września czasu europejskiego (w Jeruzalem).
phpBB [video]

Od minuty 1:25 można włączyć angielskie napisy (flood - potop).
Znalazłem jeszcze takie coś:
Cytuj:
Curiously the inclusive number of days between the release dates of Deep Impact and Evan Almighty is 3333 days; no idea what this means.

http://www.jesusonmymind.com/contact

Czyżby ostrzegali nas przed czymś, co ma nastąpić we wrześniu tego roku?
Jeśli tak, to dlaczego ostrzegają w takim razie?

Cytuj:
Even the Bible warns us, because God is a God of numbers—He is a mathematical God. And Satan, who knows this, also uses numbers as warnings because he is oathed to God to warn. This is why, if you study the Illuminati, you will learn that they are required by God to warn before killing.
Here’s the thing. There are many messengers in the world today trying to warn the sheeple; but they are not listening. Instead, they mock and scorn the warnings given by a faithful God who loves them very much, and does not want them to suffer. So pay close attention! Because you are being warned!
They warn using numbers, signs, and symbolism.

http://truthfrequencyradio.com/must-see ... -prepared/

Tłumaczę powyższe (luźno):

Nawet Biblia ostrzega nas, że Bóg jest Bogiem liczb - On jest matematycznym Bogiem. Szatan, który wie o tym, również używa liczb jako ostrzeżenia, bo przysiągł dla Boga, że będzie ostrzegał. Dlatego właśnie, jeśli badasz poczynania Illuminatów, wiesz, że są oni zmuszeni przez Boga, by ostrzec przed zabiciem.

W tym rzecz. Istnieje wiele posłańcy w dzisiejszym świecie próbujących ostrzec owieczki, ale one nie słuchają. Zamiast tego drwią i pogardzają ostrzeżeniami podanymi przez wiernych Bogu, który ich kocha bardzo mocno, i nie chce by cierpieli. Tak więc zwracaj szczególną uwagę! Ponieważ zostałeś ostrzeżony!

Ostrzegają za pomocą cyfr, znaków i symboliki.

I taki fragment z kultowej książki "Robert Anton Wilson - Lewiatan" Trylogii ILLUMINATUS, gdzie jest sporo o liczbie 23 - należy kliknąć link: https://archive.org/stream/pdfy-O_NUKQ4 ... n_djvu.txt potem Ctrl i F razem i wpisać 23 enter i strzałką w dół Mruga :

Cytuj:
Każdy postępek, który burzy harmonię w świecie ludzkim, jest im na rekę. Nieustannie wywolują wstrząsy społeczne eksperymentami, w które wkalkulowano smierc i cierpienia wielkiej ilosci ludzi. Proszę sobie przypomnieć katastrofę „Generała Slocuma" z 15 czerwca 1904. Nawiasem mowiac, proszę zwrócić uwagę, ze 19 plus 04 równa się 23.
On również? — jęknął w duchu Joe. Musi być albo jednym z nas, albo jednym z nich, ale gdyby był
jednym z nich, po co by puszczał tyle farby?

— Proszę mi tylko wyjaśnić — ciągnął Cartwright — jakim cudem, gdyby wszelka świadomość nie
była jednym, Joyce wybrałby na akcji Ulissesa dzień po katastrofie, dzięki czemu jego bohaterowie
mogą czytać w gazetach o zatonięciu „Generala Slocuma"? Widzi pan, Joyce wiedział, ze jest
geniuszem, nigdy jednak nie przeniknął istoty geniuszu, która polega na kontakcie ze świadomością
uniwersalna — głębszym niż ten, który jest odziałem zwykłych śmiertelników. Co by jednak nie
mówił, katastrofa „Generala Slocuma" była ze strony Iluminatow próbą zastosowania nowej, bardziej
ekonomicznej techniki transcendentnej iluminacji — techniki, wymagającej zaledwie paruset ofiar,
zamiast wielu tysięcy. Nie znaczy to bynajmniej, ze Iluminatom zależy na czyimkolwiek życiu, choć
intencja taka nie byłaby nieprawdopodobna, gdyby wskrzeszono z niepamięci szczytne cele, jakie
pierwotnie przyświecały Iluminatom.

"Pierwsze naloty USA na Syrię
23.09.2014 Siły zbrojne USA i państw sojuszniczych rozpoczęły ataki lotnicze na pozycje Państwa Islamskiego w Syrii"

-- 22 maja 2015, 7:49 --

Co ma wspólnego [znajdujący się na okładce The Economist Magazine 2015]‎ Spiderman, Panda z datą 23 września (23.09.2014)? Nie wiem, ale wiem kto może wiedzieć coś na ten temat - trzeba by tego pajaca Kubę Wojewódzkiego zapytać.

Obrazek
We wtorek 23.09.2014 r. na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego zasiedli Sylwester Wardęga i Tomasz Kot.

Czy to kolejny przypadek psze pana, czy raczej sprawka szatana?

-- 22 maja 2015, 12:00 --

Pisałem wcześniej, że 23 września 2015 papież ma spotkać się z Obamą. No i może nie ma w tym nic dziwnego... Ale następnego dnia (24 września 2015) ma przemawiać w kongresie na temat zmian klimatycznych. Co papież może mieć wspólnego ze zmianami klimatycznymi? I dlaczego zapowiedział to z takim wyprzedzeniem (5-tego lutego)? Czyżby był to jakiś sygnał do pewnych szczególnych grup, że coś się wydarzy?

Cytaty ze strony http://www.theguardian.com/us-news/2015 ... washington :
Cytuj:
Francis, meanwhile, has decried conditions at the US-Mexico border and said that he would have liked to enter the US through the Mexico border as a “sign of brotherhood and of help to the immigrants”, but his schedule does not have enough space for such a trip.

Cytuj:
He is also to call a summit of the main global religions to discuss the climate.

Kto jeszcze przybędzie do Nowego Jorku i Waszyngtonu w tych dniach ze swoją pierwszą wizytą?

-Prezydent Chin Xi Jinping
Cytuj:
Prezydent Chin Xi Jinping we wrześniu przybędzie do USA z pierwszą oficjalną wizytą jako głowa państwa

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,91446,17388901,Chi ... z3arcM4qjp
Prezydent Chin podobnie jak papież ogłosił to światu już w lutym tego roku.

-Premier Indii Narendra Modi:
Cytuj:
Indian Prime Minister Narendra Modi will visit New York and Washington, D.C. from September 27-30. This will be his first visit to the U.S. as leader of the world’s largest democracy and the first opportunity for the prime minister and President Barack Obama to meet.

http://www.brookings.edu/events/2014/09 ... ted-states
Informacja ta ukazała się na tej stronie z datą: September 23, 2014!

Skoro tak potężnym włatcom tak bardzo zależy na klimacie i pokoju na świecie, to możemy spać spokojnie. :tak:

Mirek pisze:
Nie porównywałbym jednak tej daty do 21.12.2012, bo jak napisał levibc: "data 2012 była podana na talerzu", promowana przez media głównego ścieku, Hollywood itd... A tu jest absolutna cisza, tylko nieliczne wzmianki w alternatywnych źródłach anglojęzycznych, zauważył to dopiero Matroth, bo wcześniej była cisza na polskich forach.

Z niemal każdą tego typu historyjką jest tak samo, czyli najpierw pojawia się w sieci, gdzieś, ktoś wrzuci na fora.
Następnie coraz większe grono czytelników łapie przynętę i podaje dalej.
Gdy już sporo ludzi się tym tematem interesuje, to wtedy media łapią tanią sensację i karmią tych, którzy nie korzystają z internetu.
Gdy już cały świat wie o 23-cim września, to ostatnim krokiem jest rozreklamować jakąś gównianą hollywoodzką produkcję.
Tak było z 2012 i tak samo jest z 2015, lecz tym razem temat się nie sprzeda, gdyż człowiek aż tak głupi nie jest i drugi raz tego samego bubla nie kupi.

Był tu taki radosław chyba, co to się tak naprodukował na temat 2012-tego, że spokojnie mógłby książkę wydać. Jakich on teorii nie stworzył!
Spłonął ze wstydu najwidoczniej, bo już nic nie pisze :)

Gdybym jednak obudził w sobie paranoika i dopuścił do głosu, to wkleiłbym takie coś :)

Obrazek

Obrazek

Zrzut z filmu Run All Night z tego roku.
Oczywiście 23 września 1996 roku to nie był czwartek, lecz poniedziałek.
Zatem celowe wprowadzenie w błąd, jakby ktoś chciał zwrócić naszą uwagę właśnie na tę datę.

Awatar użytkownika

Sensor pisze:
Z niemal każdą tego typu historyjką jest tak samo, czyli najpierw pojawia się w sieci, gdzieś, ktoś wrzuci na fora.
Następnie coraz większe grono czytelników łapie przynętę i podaje dalej.
Gdy już sporo ludzi się tym tematem interesuje, to wtedy media łapią tanią sensację i karmią tych, którzy nie korzystają z internetu.
Gdy już cały świat wie o 23-cim września, to ostatnim krokiem jest rozreklamować jakąś gównianą hollywoodzką produkcję.
Tak było z 2012 i tak samo jest z 2015

Czyli, że wg ciebie chodzi o to by zarobić trochę kasy na jakimś durnym filmie?
Czy żeby ogłupić ludzi?
Ludzie tak, czy tak są ogłupiani, a i bez tego kasę na filmach tłuką ogromną, chociaż Hollywood spełnia dużo ważniejsze zadania niż samo robienie kasy.
Tak było z 2012, ale teraz tak nie jest, bo ile osób interesuje się tym tematem np. w Polsce - kilkadziesiąt, może z dwieście śledzi temat? W mediach, w tv, w Hollywood, nawet na forach... wszędzie cisza o 2015 roku. Tak jak przed 11 września 2001 roku była cisza, dopiero po fakcie ludzie znajdywali ostrzeżenia, przesłanki itp... Wówczas wcześniej była ostra nagonka na rok 2000, czy też 2001, czyli koniec millenium. Gdyby robili nagonkę można by być spokojnym, że to kolejna ściema.
To co piszesz nie zgadza się z tym co się dzieje, gdyż do tej daty zostało niecałe 4 miesiące, a praktycznie nikt o tym nic nie wie, nikt nie słyszał nawet o takiej dacie w Polsce (nie licząc tego wątku tu na forum).

Chociaż na świecie był pewien wyjątek - jak podaje http://en.wikipedia.org/wiki/Blood_Moon_Prophecy pewien człowiek, który nazywa się John Hagee zyskał rozgłos:
Cytuj:
Hagee would later seize on Biltz' prediction to write Four Blood Moons, which would become a best seller, spending more than 150 days in Amazon.com's top 150 by April 2014.[3] For the week ending March 30, 2014, it was the ninth best selling paperback, according to Publishers Weekly.[7] By mid-April, Hagee's book had hit No. 4 on the The New York Times best-seller list in the advice category.[3] Hagee's book (and subsequent sermon series at his home congregation, Cornerstone Church) did not proclaim that any specific "end times" event would occur (as did Biltz in his original prophecy), but claimed that every prior tetrad of the last 500 years coincided with events in Jewish and Israeli history that were originally tragic, yet followed by triumph.

Jednak jak jest napisane wyżej nie uważał on że nastąpi jakiś specyficzny koniec czasu (związany zdaje się z jakąś konkretną datą domyślam się tylko, bo nie badam jego twórczości, gdyż to jakiś nawiedzony zielonoświątkowiec, zwolennik Izraela, a takim nie ufam).
Sensor pisze:
lecz tym razem temat się nie sprzeda, gdyż człowiek aż tak głupi nie jest i drugi raz tego samego bubla nie kupi.

Chciałbym, żeby to było prawdą, że "człowiek aż tak głupi nie jest". Co innego wynika z moich obserwacji, ale mogę się mylić, może masz rację... Pewnie jestem paranoikiem, jak twierdzisz, ale to jest dobra wiadomość, bo nic się tego dnia nie wydarzy.
A tak całkiem serio, to nie twierdzę, że tego dnia coś się na pewno wydarzy, a wręcz mam nadzieję, że niczego nie będzie, ot kolejny zwykły dzień, jak 1 stycznia 2000 lub 2001, albo 21.12.2012.
Twierdzę tylko, że istnieje duże prawdopodobieństwo, ryzyko... gdyż są przesłanki, ostrzeżenia - można je lekceważyć, ale nie da się zaprzeczyć ich istnieniu.

Sensor pisze:
Gdybym jednak obudził w sobie paranoika i dopuścił do głosu, to wkleiłbym takie coś :)

Nie budź go, bo jeżeli dopuścisz do tego, że się rozbudzi, to nigdy już nie uśnie..., nic już nigdy nie będzie takie samo. :D

Sensor pisze:
Oczywiście 23 września 1996 roku to nie był czwartek, lecz poniedziałek.
Zatem celowe wprowadzenie w błąd, jakby ktoś chciał zwrócić naszą uwagę właśnie na tę datę.

To czym innym to może być, jeśli nie celowym zwróceniem uwagi na tę datę?
Czemu pojawił się akurat czwartek, ang. thursday, którego nazwa pochodzi od Thora – nordyckiego boga burzy i piorunów, syna Odyna? Czy ma to jakieś znaczenie?

Mam nadzieję Sensor, że masz rację i to kolejny fałszywy alarm.
Mam jednak prawo mieć wątpliwości i zadawać pytania. Zwłaszcza, że tego dnia spotykają się w stolicy świata najważniejsi przywódcy polityczni, religijni..., którzy przynależą do różnych tajnych okultystycznych organizacji, bractw. Akurat przypadkiem w tych dniach jest najważniejsze święto żydowskie i zaćmienie księżyca. Dla mnie to nie ma znaczenia, ale ci okultyści, sataniści, czy jak ich tam zwać przykładają do takich rzeczy ogromną wagę.

Będzie to już czwarte zaćmienie z serii "krwistych księżyców" występujących na przełomie lat 2014-2015 i zbiegających się z głównymi świętami żydowskimi, co zdarza się niezwykle rzadko.
Będzie to ósmy raz na przestrzeni 21 wieków:
Cytuj:
However, if we want to know which tetrads specifically fell on the Jewish feasts of Passover and Tabernacles, there appear to be a total of 8 in these 21 centuries:

1. 162-163 C.E. (Common Era)
2. 795-796 C.E.
3. 842-843 C.E.
4. 860-861 C.E.
5. 1493-1494 C.E.
6. 1949-1950 C.E.
7. 1967-1968 C.E.
8. 2014-2015 C.E.

http://earthsky.org/space/what-is-a-blo ... 015#tetrad

Poprzednie daty były znaczące, miały miejsce znaczące wydarzenia na świecie dotyczące Izraela, oraz hiszpańskiej inkwizycji, podboju Ameryk...

Nie wiem jakie mamy szanse odkryć o czym wiedzą, co planują. Zapobiec raczej się nie da.
Czy da się ochronić..., ukryć...? Trzeba by najpierw wiedzieć PRZED CZYM.
Jak stwierdził wcześniej bartek_pl: "kolejny wybuch CZEGOS to tylko kwestia czasu...i wcale nie mowie tutaj o odleglych datach." Niestety ciężko mi się z nim nie zgodzić, obserwując wydarzenia na świecie, biorąc pod uwagę jacy zakłamani mordercy rządzą, jacy ogłupieni są ludzie, którzy łykają te kłamstwa i głosują na nich, i zabijają się o jakieś "ideały"...

Awatar użytkownika

Sensor pisze:
Mirek pisze:
Czyli, że wg ciebie chodzi o to by zarobić trochę kasy na jakimś durnym filmie?

Trochę kasy?
Sony zdecydowało się wyłożyć pieniądze na film, czego pewnie nie żałuje,
bo "2012" zarobiło już 650 mln dolarów na całym świecie i powinno bez problemu dojść do 700 mln dolarów.
100 mln z tej kwoty trafi do kieszeni Emmericha, który tym sposobem pobije w rankingu najbardziej obrotnych hollywoodzkich reżyserów, w tym Michaela Baya.

Nie twierdzę, że Hollywood puściło plotkę w eter, by później na tym zarobić, lecz ktoś mądry wykorzystał temat "2012", kiedy cały świat o tym trąbił i jak widać, był to dobry pomysł.

A ile potrzeba czasu i energii, by stworzyć bzdurną historyjkę, która następnie okrąży cały internet i pobudzi wyobraźnię paranoików?
Bardzo niewiele.
Wystarczy stworzyć film z wyssanymi z palca informacjami i wysłać na Youtube-a, dodać jakieś źródło w postaci przepowiedni wizjonera, o którym nikt jeszcze nie słyszał, następnie napisać kilka słów na forum godlikeproductions, abovetopsecret i disclosetv... i pozwolić historii żyć własnym życiem. Paranoicy są głodni takich sensacji.

Można by oczywiście "stworzyć bzdurną historyjkę", tylko po co?
Zgadzam się z tym co napisał levibc (ja pogrubiłem):
levibc pisze:
Jeśli chodzi o profilowanie pojedyńczych osób, jest to bardzo nieefektywne. Takie działania dotyczą całych grup ludzi. "Naogladał się filmów..." No tak, tylko że jeszcze nikt tego argumentu nigdy nie podniósł. A przecież naprawdę było już bardzo dużo okazji. Więc jakoś tego nie widzę, bo jednak sporo z tych wydarzeń rzeczywiście się wydaczyło. Trzęsienie ziemi w Japonii, Awaria na Platformie Deep Horizon no i oczywiście atak na WTC i Pentagon. Co więcej, im częściej te scenariusze się potwierdzają, tym mnie jest to śmieszne. Więc nie widzę, w tym celowego zabiegu, skoro historia już potwierdziła, że istnieją tam bardzo silne korelacje z faktycznymi wydarzeniami.

Chyba nie przypuszczasz, że głowy takich państw jak USA, Watykan, Chiny i Indie spotykają się tego dnia, żeby zwieść poszukiwaczy prawdy i tropicieli spisków, czy też jak wolisz paranoików? I francuski minister z Kerry'm też w tym celu mówili o 500 dniach dzielących nas od jakiegoś chaosu klimatycznego? Nazwij to wszystko zbiegiem okoliczności jak chcesz, ale nie bzdurą wyssaną z palca albo "bzdurną historyjkę, która następnie okrąży cały internet i pobudzi wyobraźnię paranoików" bądź "przynętą" dla internautów.

I dalej nie widzę związku roku 2012 z tym tematem.
Wówczas trzepali na tym kasę jak słusznie zauważyłeś, teraz nie.
Chyba że posługujesz się logiką, że wówczas nic nie było to i teraz nie będzie. Ale posługując się taką logiką, to nigdy nie nic nie będzie, a każdy myślący wie, że kiedyś coś nastąpi. Wszystko w świecie form ma jakiś tam swój początek i koniec. Wielkie kataklizmy i związane z nimi wielkie wymierania gatunków zdarzały się i zapewne jeszcze się przydarzą tej planecie. Prawidłowe pytanie nie jest "czy?" ale "kiedy?". Ja nie wiem, ale możliwe, że są ludzie dysponujący nieporównywalnie większym zrozumieniem różnych praw fizycznych i zjawisk astronomicznych, ich cykliczności..., którzy to wiedzą.

Ciągle piszesz o jakichś paranoikach. Mógłbyś być tak łaskaw i wyjaśnić co rozumiesz, czy też jak definiujesz paranoika? Tak samo jak źródła oficjalne typu Wikipedia?
Czy ludzie uważający, że rządy kłamią, media kłamią i piorą ludziom mózgi, osłaniają rządzących to paranoicy? Czy może tacy, co uważają, że budynki WTC zostały wysadzone, a nie upadły w wyniku uderzenia samolotów..., terrorystów? Czy ludzie którzy uważają, że podobnie jak zamachy wrześniowe na WTC, false flag były też przeprowadzone równe ćwierć dekady później zamachy w Madrycie 11 marca 2004? Czy może za paranoików uznajesz dopiero ludzi, którzy twierdzą, że za "trzęsieniem ziemi" u wybrzeży Japonii (przypadkiem też 11 marca i do tego przypadkiem 11 roku tego wieku) też stoją te same mroczne siły?
Czy być może tylko tych, co próbują odkodować znaki i przewidzieć kiedy znowu uderzą, zanim to się stanie?

Sensor pisze:
Cytuj:
Tak było z 2012, ale teraz tak nie jest, bo ile osób interesuje się tym tematem np. w Polsce - kilkadziesiąt, może z dwieście śledzi temat? W mediach, w tv, w Hollywood, nawet na forach... wszędzie cisza o 2015 roku.

Mirek, Ty chyba z jakiegoś ograniczonego internetu korzystasz.

To żadne porównanie. Trzeba by prześledzić ilości wejść i wiele czynników, co jest niewykonalne ze względu na złożoność oraz z tego powodu, że duża część filmów i materiałów dotycząca 2012 została usunięta, bo jest nieaktualna.
Proponuję ci za to przeprowadzić własne proste badanie polegające na tym, żeby zapytać znajomych, czy jakąś tam grupę ludzi, czy słyszeli coś o 23 września 2015 roku i tych samych ludzi zapytać, czy słyszeli o 21 grudnia 2012 roku na kilka miesięcy przed tą datą.
Możesz porównać te źródła które wkleiłeś (większość z nich ma jedno, ewentualnie 2-3 wspólne źródła i tylko powielają) ze źródłami dotyczącymi roku 2012, gdzie na każdym znaczącym portalu, gazecie, stacji tv, na Discovery itp..., były wzmianki. Nawet na stronie NASA można znaleźć na ten temat:
Cytuj:
The Mayan connection "was a misconception from the very beginning," says Dr. John Carlson, director of the Center for Archaeoastronomy. "The Maya calendar did not end on Dec. 21, 2012, and there were no Maya prophecies foretelling the end of the world on that date."

Sensor pisze:
Jak pisałem wyżej, o 2012 roku było więcej informacji w sieci, ponieważ duże grono paranoików łyknęło bajeczkę o końcu świata. Jednak tym razem ludzie mają w dupie wszelkie końce świata, kosmitów, jaszczurki i inne brednie. Po 2012 roku opadły emocje i zrozumiano, że szkoda czasu na bzdury.
Drugi raz nikt nie chce robić z siebie idioty.

Być może taki był cel tej całej nagonki z 2012 rokiem?

Sensor pisze:
Powiem tak, na 100% w tym roku nie będzie końca świata, ataku kosmitów, upadku asteroidy do Oceanu Atlantyckiego, wybuchu III wojny światowej itp. wydarzeń :D
Być może elita coś tam sobie zaplanowała na wrzesień i modły odprawią albo złożą w ofierze jakąś dziewkę 8-) ale nic, co by miało większy wpływ na nas szaraków, się nie wydarzy.

Dzięki, rozwiałeś moje wątpliwości.

Sensor pisze:
Wystarczy stworzyć film z wyssanymi z palca informacjami i wysłać na Youtube-a

I tak zrobiono przed 2012 roku, gdzie nie było nawet przepowiedni Majów, ani wg zacytowanego wyżej eksperta NASA, kalendarz Majów nie kończył się nawet na tej dacie! I to wystarczyło do wzbudzenia wielkiej ogólnoświatowej nagonki na tę datę. To pokazuje jak potężne wpływy mają elity i pod jaką kontrolą umysłów znajdują się "nie tak już głupi" wg ciebie ludzie. Chociaż ty zdaje się uważasz, że oni zmądrzeli dopiero po tym, przez ostatnie 3 lata, a cała afera z 2012 roku powstała w wyniku jakiejś plotki, którą ktoś wymyślił by zarobić kilkaset baniek zielonych i która następnie żyła własnym życiem, urosła do wielkiej bańki spekulacyjnej i to samoistnie, spontanicznie...

Wracając do tematu, to kolejnym intrygującym zbiegiem okoliczności jest pewna zbieżność dat (czy jak to nazwać) spostrzeżona przez autora e-booka "Rapture Puzzle Day of Atonement 2015" (dodam darmowego e-booka). Można to oczywiście różnie interpretować, ale nie można powiedzieć, że jest wyssane z palca, bo można sprawdzić w innych powszechnie dostępnych źródłach oficjalnych (biblia, encyklopedia).

Chodzi o cytaty z Biblii i wydarzenia:

Księga Daniela 9 (źr: http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=761)

Cytuj:
1 Potem Pan powiedział do Mojżesza na górze Synaj: 2 «Mów do Izraelitów i powiedz im: Kiedy wejdziecie do ziemi, którą daję wam, wtedy ziemia będzie także obchodzić szabat dla Pana.

Jak podaje Wikipedia:
"Pomimo mocnego oporu jordańskich żołnierzy, wczesnym popołudniem północno-wschodnie dzielnice Jerozolimy zostały zdobyte przez Izraelczyków. Ostatecznie 7 czerwca (1967 roku - mój przypis) Legion Arabski został zmuszony do wycofania się z Jerozolimy i miasto zostało zajęte w całości przez izraelskich komandosów."
Dalej w księdze Daniela jest:
Cytuj:
8 Policzysz sobie siedem lat szabatowych, to jest siedem razy po siedem lat, tak że czas siedmiu lat szabatowych będzie obejmował czterdzieści dziewięć lat.

Cytuj:
23 Gdy zacząłeś swe błagalne modlitwy, wypowiedziano słowo, ja zaś przybyłem, by ci je oznajmić. Ty jesteś bowiem <mężem> umiłowanym. Przeniknij więc słowo i zrozum widzenie:
24 Ustalono siedemdziesiąt tygodni
nad twoim narodem i twoim świętym miastem,
by położyć kres nieprawości,
grzech obłożyć pieczęcią
i odpokutować występek,
a wprowadzić wieczną sprawiedliwość,
przypieczętować widzenie i proroka
i namaścić to, co najświętsze.
25 Ty zaś wiedz i rozumiej:
Od chwili, kiedy wypowiedziano słowo,
że nastąpi powrót i zostanie odbudowana
Jerozolima, do Władcy-Pomazańca -
siedem tygodni
i sześćdziesiąt dwa tygodnie;
zostaną odbudowane dziedziniec i wał,
w czasach jednak pełnych ucisku.

Jest tam również taka uwaga odnośnie Dn 9, 24 :
Cytuj:
Zarówno w proroctwie Jeremiasza, jak i w Księdze Daniela tygodnie oznaczają najprawdopodobniej okresy siedmioletnie.

Jest też o tym m. in. w Księdze Kapłańskiej 25 źr: http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=117
Cytuj:
25
1 Potem Pan powiedział do Mojżesza na górze Synaj: 2 «Mów do Izraelitów i powiedz im: Kiedy wejdziecie do ziemi, którą daję wam, wtedy ziemia będzie także obchodzić szabat dla Pana. 3 Sześć lat będziesz obsiewał swoje pole, sześć lat będziesz obcinał swoją winnicę i będziesz zbierał jej plony, 4 ale w siódmym roku będzie uroczysty szabat dla ziemi, szabat dla Pana. Nie będziesz wtedy obsiewał pola ani obcinał winnicy2,

7 okresów siedmioletnich daje nam 49 lat, a to daje nam 17640 dni od daty 7 czerwca 1967 (od "wejścia do ziemi, którą daję wam"), do 23 września 2015 r., biorąc pod uwagę, że rok w kalendarzu żydowskim ma 360 dni.
Można sprawdzić na stronie z kalkulatorem dni - http://www.kalbi.pl/kalkulator-dni-19670607-20150923
Jakie jest prawdopodobieństwo, że to czysty przypadek? A jest tego więcej...
Jeśli nie przypadek, to co to jest?
Nigdy nie byłem (przynajmniej do tej pory) zwolennikiem doszukiwania się w biblii jakichś "przepowiedni" o apokalipsie i temu podobnych. Wygląda to jednak tak jakby ktoś realizował jakiś ukryty (occult) plan, który zakodowany jest w tej księdze o największym nakładzie w dziejach..., jakby Obama (i ci co za nim stoją) zabawiali się w jakiegoś wybrańca, czy też antychrysta.

Tu ciekawa strona po ang. http://obama793.com/2014/11/08/barack-hussein-obamas-full-occult-numerology-gematria/ chociaż wiadomo, że to tylko czyjaś interpretacja.

Co ciekawe Oprah Winfrey powiedziała - źr: https://marisacat.wordpress.com/2007/12/09/jesus-on-a-stick/:
"I do believe I do today we have the answer to Miss Pittman's question – it's a question that the entire nation is asking – is he the one?" Winfrey said. "South Carolina – I do believe he's the one."

Tłumaczę:
"Wierzę, że dzisiaj mamy odpowiedź na pytanie pani Pittman - jest to pytanie, które zadaje cały naród - jest on tym jedynym?" Winfrey powiedziała. "Południowa Carolino - Wierzę, że to on."

Coś a la The Matrix: he is the One!
Jedynym dałem na różowo, bo nie wiem jak to przetłumaczyć, co miała na myśli pani Winfrey mówiąc, że Obama jest "the one". Pewnie jak zwykle inaczej rozumieją to szaraczki, a inaczej okultyści, kabaliści...
The one odnosi się m. in. do Boga wg. http://en.wikipedia.org/wiki/The_One

tombombadil pisze:
Teraz sedno mojej kwestii – pewien ciąg liczbowy (jest tam również liczba 23)
1 12 23 34 45 56 67 78 89...

Pamiętacie „lustrzane odbicie” liczby 23? Jest to oczywiście liczba 32 a różnica pomiędzy nimi wynosi 9 (moja ulubiona cyfra!). W powyższym ciągu (właściwie to jego początkowej części) mamy wszystkie liczby (pomijając 1) , które po dodaniu 9tki dadzą „lustrzane odbicie”.

tombombadil pisze:
Tak więc skąd ten ciąg? Powodzenia i miłej zabawy matematycznej :)

Bardzo ciekawy jest ten ciąg i twoje spostrzeżenia odnośnie jego.
Dodam więc swoje:
- oczywiście powstał on dodając do każdej kolejnej liczby poczynając od liczby 1 wartość 11;
- suma wszystkich liczb dwucyfrowych (12+23+34+45+56+67+78+89) daje nam wartość 404, co redukuje się do 8 (liczby której znak jest podobny do symbolu nieskończoności - ∞) i liczba ta odpowiada znanemu chyba większości kodowi błędu odpowiedzi HTTP (Not Found).

No i podpinam się pod pytanie moderatora "co z tego wynika w kontekście tematycznym?", bo już co chwila rozmywa ktoś temat wyskakując z datą 2012, chociaż związku z temat większego nie ma.
Nie chodzi mi o to, że nie można wstawić coś takiego jako ciekawostki, ale jak już zabiera się głos w temacie kilkukrotnie, to wypadałoby też odnieść się do istoty omawianego tu zagadnienia. Chyba że to stwierdzenie uznać za taką wypowiedź, czy też uzasadnienie pisania w temacie (ciekawość): "Zwyczajnie zaciekawił mnie ten artykuł oraz podejście (trochę bliskie paranoi a wcale nie jest to drwina) piszących w nim osób."?

Odnośnie cyfry 23 jest liczbą wesołą (happy number) podobnie jak inne wspominane tu liczby: 1, 7, 10, 13, 19, 23, 28, 31, 32, 44, 49...

etznab pisze:
Sam fakt informowania o swoich poczynaniach, jest zagrywką typową, bo za każdym razem się to dzieje, więc brak tu powodów do zdumienia.

Zgadza się.
etznab pisze:
Jak podają inne źródła, od marca trwa wielka zmian świadomości, która się ma zakończyć na jesień, w listopadzie - być może, że tracący wuadzę - brzytwy się chwytają, przed nieuniknionym, które właśnie się dzieje i zacząć się ma od naszego kraju właśnie.

Tu już nie zgadza się to z moimi obserwacjami, przemyśleniami, wiedzą...
Nie widzę po prostu ani tych tracących władzę, ani tych budzących się, tej wielkiej zmiany świadomości, o której tyle się słyszy.
A o jakich to źródłach mówisz?

To jest ciekawe co wkleił dar66 - wręcz mocne:
Cytuj:
– Data Rozpoczęcia I wojny światowej: 28.07.1914 = 2+8+0+7+1+9+1+4 = 32 odwrócone 23
– Data zakończenia I wojny światowej: 11.11.1918 = 1+1+1+1+1+9+1+8 = 23
– Data rozpoczęcia II wojny światowej: 01.09.1939 = 0+1+0+9+1+9+3+9= 32 odwrócone 23
– Data zakończenia II wojny światowej ( w europie) 08.05.1945 = 0+8+0+5+1+9+4+5 = 32 odwrócone 23

A ja znalazłem coś takiego - uwaga bo ryje beret:
"Watykan kupił gejowską saunę za 23 miliony euro" :haha:

A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć:
Cytuj:
BERGOGLIO w kodzie ASCII:

66 = B
69 = E
82 = R
71 = G
79 = O
71 = G
76 = L
73 = I
79 = O

66+69+82+71+79+71+76+73+79 = 666

źr: http://joemonster.org/link/pokaz/49998/Papa_Franciszek_czyli_wilk_w_owczej_skorze i nawet sprawdziłem że się zgadza z tym kodem ASCII.
Kolejny czysty przypadek? Jakie jest prawdopodobieństwo tylu czystych przypadków występujących jednocześnie?

A tu pokazuje palcami 23 literę alfabetu - W:
Obrazek

-- 28 maja 2015, 10:07 --

Odnośnie paranoików*, to są nawet tacy, którzy twierdzą/podejrzewają, że elity władzy zamierzają w tych dniach pod koniec września czmychnąć na Marsa przed czymś co wówczas nastąpi, o czym oni wiedzą, a ~99.99 % ludzi nawet nie podejrzewa! Osobiście nie mam na ten temat zdania, ciężko mi to zweryfikować, a też nie mam zwyczaju śmiać się z czegoś tylko dla tego, że brzmi dla mnie nieprawdopodobnie.

*pisanych w cudzysłowie lub bez (ja piszę kursywą) - każdy niech sam osądzi, ja nie jestem psychiatrą i nie czuję się kompetentny, nie mam wystarczającej wiedzy, zwłaszcza, że w zależności od tego, kto ocenia... sam mogę być paranoikiem, a trudno, żeby paranoik diagnozował paranoję u innych. :mrgreen:

Tutaj ci paranoicy piszą o tym, jak z większością materiałów jest po angielsku, co jest utrudnieniem dla nieznających tego języka, ale też okazją do nauki :tak: :
http://www.shiftfrequency.com/false-fla ... p-23-2015/
Jest tam też nagranie rozmowy z jakimś komikiem, którą to rozmowę wspomniani paranoicy traktują całkiem serio (coś na zasadzie, jak znany wam pewnie motyw np. z filmów amerykańskich, gdzie jakiś kolo "żartuje" sobie, że poćwiartował kogoś, towarzystwo parska śmiechem, podczas gdy to prawda, tylko oni o tym niewiedzą, a nawet nie podejrzewają w najmniejszym stopniu):
"The Daily Show - 2015: A Space Gated Community"
phpBB [video]

(można włączyć angielskie napisy i przetłumaczyć sobie)

Było też tutaj na forum o wyznaniach Laury Eisenhower wnuczki prezydenta USA o tym jak dostała propozycję "nie do odrzucenia", na wyprowadzkę na Marsa:
nasza-obecnosc-na-marsie-t8648.html

Oficjalne źródła podają, że to nastąpi "dopiero" za kilka lat:
Kolonizacja Marsa: kosmiczne miasto powstanie już w 2023 roku (gadzetomania.pl).
Akurat w 23 roku - znowu ta liczba.
Jako ciekawostkę z powyższego linku:
Cytuj:
Najciekawszy jest jednak planowany sposób finansowania projektu. Szef Mars One, fizyk i laureat Nagrody Nobla, Gerard 't Hooft zdradził, że firma zdobędzie fundusze, tworząc... reality show, podobne do znanego programu Big Brother. Poczynania astronautów będzie można śledzić na żywo w Internecie, a przychody z tego programu zasilą konto projektu Mars One.

Czyli przy okazji zamierzają zrobić szoł dla lemingów...

Dziwne to wszystko, nie wiem co o tym myśleć.

Mirek pisze:
Można by oczywiście "stworzyć bzdurną historyjkę", tylko po co?

A po co płaci się ludziom, by pisali na forach?

Obrazek

Po co ten oszust i manipulator stworzył sobie historyjkę i wciskał kit naiwnym?

phpBB [video]

Już Ci wyżej napisałem - dla kasy.
Drugi powód - odwrócić uwagę od realnych wydarzeń.

Cytuj:
Chyba nie przypuszczasz, że głowy takich państw jak USA, Watykan, Chiny i Indie spotykają się tego dnia, żeby zwieść poszukiwaczy prawdy i tropicieli spisków, czy też jak wolisz paranoików?

Głowy wielkich państw spotykali się w przeszłości nie raz i nadal będą się spotykać. To żadna nowość.

Cytuj:
Ciągle piszesz o jakichś paranoikach. Mógłbyś być tak łaskaw i wyjaśnić co rozumiesz, czy też jak definiujesz paranoika?

Termin paranoja wywodzi się z języka greckiego (paranoos): para - mimo, obok, poza czymś, wbrew, zaś noos to sens, myśl, istota, rozum.
Jest to psychoza przewlekła, cechująca się usystematyzowanymi urojeniami, które mogą się pogłębiać, bez jednakowoż osłabienia intelektu
i bez zmian osobowości. A charakterystyczne w tej psychozie uchodzą tzw. urojenia interpretacji tj. urojenia wynikające z bezkrytycznie fałszywej oceny prawidłowych spostrzeżeń.

Idealnym przykładem paranoi niech będzie to:

Cytuj:
A tu pokazuje palcami 23 literę alfabetu - W:
Obrazek

Ja tu widzę człowieka, który ma krzywe palce: serdeczny i środkowy.
Niemal na wszystkich zdjęciach i filmach można to dostrzec.

Obrazek

Obrazek

phpBB [video]

Obrazek

Obrazek

phpBB [video]

Psychiatrzy wyróżniają tzw. paranoję indukowaną, zwaną także z francuska obłędem udzielonym
(folie a deux). W psychozie tej osoba bliska choremu zaczyna wierzyć w prawdziwość wypowiadanych
przez niego urojeń, a następnie zaczyna sama je wypowiadać
.

Także polecam leczenie we wrześniu, bo do tego czasu i tak Cię pewnie nie przekonam.

Cytuj:
To żadne porównanie. Trzeba by prześledzić ilości wejść i wiele czynników, co jest niewykonalne ze względu na złożoność oraz z tego powodu, że duża część filmów i materiałów dotycząca 2012 została usunięta, bo jest nieaktualna.

Ja tam niczego nie porównywałem.
Napisałeś wyraźnie, że...

Cytuj:
wszędzie cisza o 2015 roku

... więc podałem przykłady, z których jasno wynika, że to nieprawda.

Dokończymy rozmowę we wrześniu, kiedy już się przekonasz, że straciłeś kupę czasu próbując przekonać innych do swoich urojeń.
Chyba, że pisanie na tym forum to Twoja praca.

Awatar użytkownika

Zacznę od końca.
Sensor pisze:
Dokończymy rozmowę we wrześniu, kiedy już się przekonasz, że straciłeś kupę czasu próbując przekonać innych do swoich urojeń.

Straciłem jedynie czas na odpisywanie tobie, a skoro już straciłem tyle, to poświecę jeszcze trochę.
Przede wszystkim nikogo do niczego nie próbuję przekonać, bo po co? Każdy ma swój rozum i sam wyciąga wnioski, ja jedynie dzielę się swoimi spostrzeżeniami, rozmawiam z ludźmi o podobnych zainteresowaniach na forum, gdyż do tego służą fora. Celem jest wymiana informacji, dzielenie się wiedzą itd...

Dla ciebie "idealnym przykładem paranoi" jest dostrzeganie tajnych znaków okultystycznych u głowy przesiąkniętego mroczną, tajemniczą symboliką, z odniesieniami do tajnych stowarzyszeń Watykanu/Kościoła, a dla mnie to:
Sensor pisze:
Chyba, że pisanie na tym forum to Twoja praca.

Powiedz w takim razie kto miałby mi płacić i za co? Jaką korzyść mógłby odnieść? Chociażby teoretycznie, hipotetycznie to określ.

Sensor pisze:
A po co płaci się ludziom, by pisali na forach?

Przykładowo po to by zachwalali jakiś produkt/usługę danej firmy, wypowiadali się pozytywnie na temat jakiejś korporacji, partii, instytucji, religii/sekty, bronili jej "dobre imię", odpowiadali na krytyczne wpisy...
Możliwe, że istnieją jakieś tajne stowarzyszenia, bądź służby specjalne, które płacą takim trollom, by zaśmiecali fora wpisami nie wnoszącymi nic do tematu i sprowadzali na manowce dyskusje w tego typu miejscach w internecie, gdzie ludzie próbują dojść do prawdy w tym zakłamanym świecie.
„Gdyby ludzie znali funkcjonowanie systemu pieniężnego, rewolucja wybuchła by jeszcze przed świtem” - siódmy prezydent Stanów Zjednoczonych, Andrew Jackson albo wg innych źródeł: Henry Ford, Twórca Ford Motor Company.
To samo gdyby poznali prawdziwe oblicze władzy i jak daleko to sięga, jak bardzo są okłamywani i w jak wielu kwestiach. "Nic nie jest takie jakim się wydaje".
Sensor pisze:
Już Ci wyżej napisałem - dla kasy.
Drugi powód - odwrócić uwagę od realnych wydarzeń.

Kto zarabia na dacie "23 september 2015"? Już ci pisałem, e-book "The Rapture..." jest darmowy. Na 2012 robili kasę, ale teraz?
Przecież ten materiał zwraca uwagę na realne wydarzenia i to najważniejsze odbywające się w stolicy świata (za jaką zwykło uznawać się Nowy Jork) z udziałem najbardziej wpływowych osób, elit władzy światowej, a nie "odwraca uwagę od realnych wydarzeń"! Przedstawia je tylko w innym świetle zgoła odmiennym od tego w jakim przedstawiają media głównego ścieku. Zwraca on uwagę, że hasło "climate chaos" rzucane przez polityków to najprawdopodobniej tajny kod, którym posługują się do zakomunikowania czegoś dla swoich, wtajemniczonych. Nieprawdopodobne? Nie podoba ci się, nie czytaj - włącz tvn, kup wyborczą... nikt ci nie każe czytać i słuchać paranoików.
Chyba, że jesteś jakimś "sadomasochistą"? Niektórzy wchodzą na fora katolickie i próbują przekonać fanatycznych wyznawców, że nie ma boga, albo że biblijny bóg był mściwym morderczym tyranem, czerpiąc z tego przyjemność. Ja nie mam zamiaru kopać się z koniem, także jak masz coś istotnego do powiedzenia w temacie tej daty, to dawaj, a jak nie to czekaj do września, żeby móc powiedzieć "a nie mówiłem...". Ja się tylko z tego ucieszę, że miałeś rację i przyznam do błędu, bo nie mam z tym problemu. Ty za to zauważyłem masz problem przyznać się, że czegoś zwyczajnie nie wiesz. Bo czym jest takie stwierdzenie:
Sensor pisze:
Powiem tak, na 100% w tym roku nie będzie końca świata, ataku kosmitów, upadku asteroidy do Oceanu Atlantyckiego, wybuchu III wojny światowej itp. wydarzeń :D
Być może elita coś tam sobie zaplanowała na wrzesień i modły odprawią albo złożą w ofierze jakąś dziewkę 8-) ale nic, co by miało większy wpływ na nas szaraków, się nie wydarzy.

Skąd to wiesz? I to ze stuprocentową pewnością! Jesteś jasnowidzem? Czy może wróżbitą?
Tak cię to bawi, że "złożą w ofierze jakąś dziewkę"? Złożenie w ofierze "jakiejś dziewki", a nawet setek ich, to dla nich chleb powszedni. Jakby tą "dziewką" była twoja siostra/matka/córka, też by cię to tak bawiło?

Ja ci powiem najzupełniej szczerze, że zwyczajnie nie wiem co się w tym czasie wydarzy, ale ze stuprocentową pewnością wiem, że będzie to miało wpływ na nas szaraków, już sam fakt, że się spotkają i coś ustalą, podpiszą... będzie miał wpływ. Świat to "naczynia połączone" i wszystko co się dzieje w wielkiej polityce ma ogromny wpływ na "szaraczków".

Co do znaków, które z takim upodobaniem pokazują uśpionym nieświadomym ludziom ich władcy, to jednym z najbardziej znanych jest ten:
Obrazek
Pytanie co on oznacza, w jakim celu to pokazują?

W języku migowym oznacza on "kocham cię". :) Sądzisz, że oni kochają ludzi, przekazują im znak miłości?
Niektórzy wniknęli w genezę tego znaku i dzielą się swą wiedzą za darmo (np. tu: http://thewildvoice.org/pope-francis-devils-horns/) - trzeba tylko zadać sobie trud i przeczytać, przetłumaczyć... Nikt ci wiedzy łopatą do głowy nie naładuje.

Odnośnie pana Franka zwanego głową kościoła - taka ciekawostka:
http://www.fronda.pl/a/skandal-bergoglio-znaczy-antychryst,33496.html
http://www.katholisches.info/2014/01/10/google-translator-liefert-skandaloese-uebersetzung-bergoglio-antichrist/
Taki niewinny żarcik wujka gugla. Mruga

-- 29 maja 2015, 13:42 --

Odnośnie tematu takie cytaty i linki, może kogoś zainteresuje:
Tu jest o pewnej grze, ale w kontekście tego tematu wszystko to brzmi zupełnie inaczej - przynajmniej dziwnie, czy wręcz podejrzanie:
Cytuj:
Leaked 'Destiny' Plans Show Massive 'Comet' Expansion In Fall 2015

źr: http://www.forbes.com/sites/insertcoin/ ... fall-2015/
I to nie byle gdzie się ukazało na początku roku tylko na poralu forbesa.

Wrócę jeszcze do ministra Fabiusa, który chyba też ma trochę krzywe palce Mruga
Obrazek

powiedział:
“The planet also means very concretely OUR VERY SURVIVAL. We are, all of you know it, on the edge of a climatic ABYSS. In face, we have 500 days to avoid climate chaos.”
Trochę dziwnych słów użył - ABYSS, czyli otchłań, przepaść. ???

Jest też o tym wspomniane na TheBlaze ( http://www.theblaze.com/stories/2014/05/13/countdown-to-chaos-diplomat-predicts-how-many-days-we-have-left-before-climate-disaster/ ) o którym Wikip. pisze: "an independent news and entertainment television network and website founded by talk radio personality and entrepreneur Glenn Beck",
czyli portalu założonym przez amerykańskiego dziennikarza i komentatora Glenna Becka, który zasłynął m.in. z wypowiedzi dot. negatywnej roli Polaków w trakcie Holokaustu.
( http://waszyngton.msz.gov.pl/pl/aktualnosci/ambasador_oraz_przedstawiciele_polonii_protestuja_przeciwko_falszowaniu_historii?printMode=true )

Przetłumaczcie to sobie dokładnie co napisali na TheBlaze.com - na prośbę Kerry'ego powtórzył to po ang. czyli powiedział w dwóch językach, kładąc większy nacisk niż na kwestie Syrii, Ukrainy... oraz dodał, że nastąpi to szybciej niż naukowcy się spodziewają. To musi coś oznaczać, nie gadałby przecież sobie od tak...

Awatar użytkownika

Wrzucam parę rzeczy, które znalazłem odnośnie tematu - może kogoś zainteresuje:

Cytuj:
Sanhedryn (hebr. סנהדרין Sanhedrin, gr. συνέδριον Synedrion), inaczej Wysoka Rada lub Wielki Sanhedryn (hebr. Sanhedrin Ha-Gdola) – w starożytnej Judei najwyższa żydowska instytucja religijna i sądownicza wspomniana w źródłach po raz pierwszy w 203 roku p.n.e.

źr: http://pl.wikipedia.org/wiki/Sanhedryn

Cytuj:
Składał się z 71 członków: 23 kapłanów, 23 pisarzy (rabinów) i 23 starszych (arystokratów) pod przewodnictwem arcykapłana. Podlegały mu 23-osobowe Małe Sanhedryny w większych miastach oraz 3-osobowe Bathei Din (Domy Sądu) w mniejszych miastach i wsiach.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Powstaj%C4%85cy_Sanhedryn

Mamy tu rok 203 i liczba 23 oraz liczbę 71 - nie mogła być liczba 72 oznaczająca 72 Imiona Boga, gdyż jest parzysta, a nie mogła być z wiadomych względów, żeby nie było sytuacji, że połowa jest za a połowa głosuje przeciw...

Cytuj:
Wielu ludziom spędzała sen z powiek zagadka, co Jan miał na myśli, pisząc: "Tu jest potrzebna mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: 666" (Ap 13,18). Czy liczba 666 zawiera zakodowaną informację o tożsamości Antychrysta, którą powinniśmy „odkodować”, aby wiedzieć skąd płynie zagrożenie?
http://www.katolik.pl/liczby-boga-i-lic ... 16,cz.html

Ponoć wielu biblistów i badaczy pisma świętego jest przekonanych, że jest tam ukryta pewna chronologia:
Cytuj:
Professor James Barr (then Oriel Professor of the interpretation of the Holy Scripture, Oxford University) wrote in 1984:

…probably, so far as I know, there is no professor of Hebrew or Old Testament at any world-class university who does not believe that the writer(s) of Genesis 1–11 intended to convey to their readers the ideas that… the figures contained in the Genesis genealogies provided by simple addition a chronology from the beginning of the world up to later stages in the biblical story…

http://en.wikipedia.org/wiki/Ussher_chronology

Największą liczbą wymienianą w biblii jest liczba 144000 - "pojawia się w siódmym i czternastym rozdziale Apokalipsy. Za pierwszym razem przedstawia ludzi w kontekście końcówki dziejów świata, poprzedzających powtórne przyjście Chrystusa." (źr: http://www.biblijny.net/encyklopedia/144000.html)

144,000 dzielona przez 666 daje wynik 216.216216216.
216=6x6x6
666 = 1 + 2 + 3 + ... +36
216+144=360 - pełny kąt, liczbę dni w starożytnych kalendarzach np. Chińczyków, Żydów, Majów (Baktun – jednostka czasu w kalendarzu Majów składająca się z 20 katun, co odpowiada 144 000 dni).

Prócz biblii, kalendarza Majów itd... występuje też w piramidach.
Źródła podają, że jest 144'000 kamieni wokół Piramidy w Gizie' a dokładna liczba kamieni jest szacowana na 2,300,000 kamiennych bloków ważących 2-30 ton każdy.

Liczba 144 wchodzi w skład Ciągu Fibonacciego.

"Współczynniki Fibonacciego występują także w okresach orbitalnych planet naszego układu słonecznego. Odległość księżyców od planety, wokół której krążą (dla systemów planetarnych o więcej niż jednym księżycu), pozostają w proporcjach opisanych przez odpowiednie potęgi liczby Φ.

Rysunek 28. Wzajemna zależność między odległością Wenus i Ziemi od Słońca: "

Obrazek
źr: http://bossa.pl/index.jsp?layout=2&page ... ews_id=568

W biblii była mowa o 144 tysiącach dziewic:
"These 144,000 virgins are pure. They follow the lamb wherever he goes."
I jest tyle stóp powierzchni ma uniwersytet w Wirginii w USA:
"The seven-floor, 144,000-square-foot Virginia Tech Research Center – Arlington is U.S. Green Council LEED-certified."

Wychodząc z liczby 144000, dzieląc ją przez 666 dochodzimy do liczby 216 występującej w okresie...

"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla

Jak wspominałem Franciszek jest 266 papieżem, a Obama 44 prezydentem. Wspominałem też o związku papieża z liczbą 666 zakodowaną w jego imieniu, a jest tego więcej:
" jorgemario = 666 Alphanumeric Basis 6 Mode

Bergoglio = 666 in Upper-Case ASCII Codes.

pope francis one =Alphanumeric Basis 3 Reversed = 666"
źr: http://beforeitsnews.com/conspiracy-the ... 49362.html
Okazuje się, że Obama też ma związek z tą liczbą:
Urodził się 4 sierpnia (który to dzień jest 216-tym dniem roku) 1961 r.
Czyli [co najmniej] dwie liczby "magiczne" czy też okultystyczne mamy u Baracka (44 i 216).
Sprawdziłem, czy ma on jakiś (jakikolwiek) związek z biblią i znalazłem coś takiego:

Cytuj:
The first occurrence of the NAME BARAK is in Judges 4:6 which is the 6606th verse of the Bible! 4/6 = .666666666

https://twelvebooks.wordpress.com/2009/10/02/

Cytuj:
Judges 4:6 happens to be the 6,606th verse in the Bible (remember you can blot out a zero in numerology). A clear 666. This same verse also happens to be part of the 216th chapter of the Bible. Another clear 666, since 216 is of course 6x6x6.

But what does this verse say then?

"She sent for Barak son of Abinoam from Kedesh in Naphtali and said to him, “The Lord, the God of Israel, commands you: ‘Go, take with you ten thousand men of Naphtali and Zebulun and lead them up to Mount Tabor." (emphasis mine)

This is the first mention of the name "Barak" and the first mention of the name "Abinoam" in the Bible. The first name needs no explanation. The second name does; drop the letters "in" and start reading back from the letter after it.

źr: http://www.godlikeproductions.com/forum ... sclaimer=1
Okazuje się, że w biblii pada imię Barak i w słowie, imieniu Abinoam zakodowane jest słowo Obama.

Po polsku cytat ze ST Księga Sędziów 4:
Cytuj:
6 Posłała ona po Baraka, syna Abinoama z Kedesz w pokoleniu Neftalego. «Oto - rzekła mu - co nakazał Pan, Bóg Izraela: Idź, udaj się na górę Tabor i weź z sobą dziesięć tysięcy mężów synów Neftalego i synów Zabulona. 7 Przyprowadzę ci do potoku Kiszon Siserę, wodza wojska Jabina, z jego rydwanami i hufcami i dam je w twoje ręce». 8 Odpowiedział jej Barak: «Jeżeli ty pójdziesz ze mną, pójdę, lecz jeśli ty nie pójdziesz ze mną, nie pójdę».

I inna "ciekawostka":
Cytuj:
What has the number 234 got to do with Barack Obama and the US Government
2 Replies
“Here is wisdom. Let him that hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is Six hundred threescore and six“. Revelation 13vs18

Verse 13 18

13 x 18 = 234

234 is important because it is 18 (6+6+6) 13 times.

234 = 6x6x6+6+6+6

234 is the Greek Ordinal value of “BARAK” if you look it up in the Bible wheel.

2nd Chronicles 9:13 is also one of the four 666 verses mentioned in the Bible. (2x9x13 = 234)

The first occurrence in the Bible of a word with a gematria value of 234 in the original Hebrew language is “BARAK” H1288 barak / bless and occurs at Genisis 12:3

Bible Wheel the Number 234 and 1st Occurrence of the word Barak Genesis 12:3

Odnośnie liczby 234 - jej odwrotnością jest liczba 432, o której się mówi, że odpowiadająca tej liczbie częstotliwość, w przeciwieństwie do stosowanej obecnie 440 Hz jest to częstotliwość doskonała:

Cytuj:
Czy istnieje częstotliwość doskonała, którą można użyć do strojenia instrumentów muzycznych? Oczywiście że istnieje?
432 Hz!

Skąd się wzięła ta częstotliwość i dlaczego jej używano?

Częstotliwość ta jest określana jako pitagorejska ponieważ juz Pitagoras [EN] opracował pierwsze jej zasady. (Zasady tego strojenia były już znane w około 1800 lat p.n.e!) Według Pitagorasa używano stosunek 3 : 2 dźwięków w strojeniu. Według tego stroju uzyskano dźwięk A = 432 Hz. Dźwięk ten jest ściśle powiązany z tz. regułą złotego działu. Jednakże podział Pitagorasa nie był doskonały. Niemniej już w jego czasach używano 432Hz dźwięku jako podstawy do strojenia instrumentów.

Cytuj:
1. Strój A - 440 jest pozornie głośniejszy i agresywniejszy, wyraźnie 'kłuje' w uszy
2. Strój A - 432 jest cichszy ale czystszy, bardziej klarowny, solidniejszy, łagodniejszy i bardziej przyjemny.

Cytuj:
1 : 1.618 albo 0.618 : 1

Liczba ta, czyli złoty podział, króluje we wszechświecie i jest także nazywana liczbą Boga.

Co jest wyjątkowo ciekawe, Arka Przymierza została zbudowana według owej reguły a także Arka Noego również posiadała wymiary według owej reguły. (Rodzaju 6:15 oraz Wyjścia 25:10,)

Biblijna liczba 666 posiada także bardzo interesujący aspekt. Sinus od 666 = 0.80901699 czyli... połowa liczby Fi!

6 x 6 x 6 = 216. Cosinus 216 = 0.80901699.

Sinus - sin - grzech po angielsku!

Niemal wszędzie możemy zaobserwować regułę Fi w niemal każdym Bożym stworzeniu a także w rozmiarach naszego ciała.

http://www.zbawienie.com/konspiracjaa440.htm
Jest też o tym tutaj: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/muzyk ... stroju-cz1

Może to nie mieć związku z tematem... nie wiem, niech każdy sam oceni.

22 lub 23 września 1832 roku jak podaje Wikip. Joseph Smith objawił światu swoje proroctwa (jedne z wielu). - http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_pr ... seph_Smith

Cytuj:
21 i 22 września 1823 r. – miał ukazać mu się prorok Moroni, który przekazał mu, że na górze Cumorach znajdzie złote płytki z wyrytymi na nich inskrypcjami w języku reformowanym egipskim. Ich tekst, przetłumaczony przez Józefa Smitha, jak twierdził pod wpływem boskiego natchnienia, zawarł w Księdze Mormona.

źr: http://pl.wikipedia.org/wiki/Joseph_Smith

Przewidział on ponoć w 1833 roku rój meteorów:
Smith said, "Forty days shall not pass and the stars shall fall from heaven."
Cytuj:
Jest to najszybszy znany rój meteorów – prędkość meteoroidów w ziemskiej atmosferze dochodzi do 72 km/s. W przeszłości rój tworzył spektakularne „deszcze meteorów”, np. w roku 1833 (w Ameryce Północnej odnotowano prawie 26 700 meteorów na godzinę), a w roku 1966 obfitość roju oszacowano na 140 000.

źr: http://pl.wikipedia.org/wiki/Leonidy
Szkoda, że nie oszacowano go na 144000. ;)

Jak pewnie niektórzy z was wiedzą William Bramley w książce Bogowie Edenu dowodził, że za objawieniami Josepha Smitha stali obcy.

Przypomniał mi się taki znany chyba wszystkim cytat:
"Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują Nowy Porządek Świata." David Rockefeller.

Co miał na myśli mówiąc "odpowiednio wielki kryzys"?

Właśnie pisząc to teraz pomyślałem, że sprawdzę kiedy to powiedział i znalazłem to:
Cytuj:

This present window of opportunity, during which a truly peaceful and interdependent world order might be built, will not be open for too long - We are on the verge of a global transformation. All we need is the right major crisis and the nations will accept the New World Order.

Description: David Rockefeller supposedly said this on Sept. 23, 1994 at a meeting with the UN. The only sources to cite this quote are conspiracy websites.

The Truth: The quote was modified from a televised speech Rockefeller gave at the UN in 1995

Actual Quote:

"This present window of opportunity which during a truly peaceful and interdependent world order might be built will not be open for too long.Already there are powerful forces at work that threaten to destroy all of our hopes and efforts "

https://www.metabunk.org/debunked-all-w ... nwo.t1741/
Powiedział to 21* lat przed rozszyfrowywaną przez nas datą! Potwierdzenie tej daty znalazłem w opisie pod filmem na YouTube - https://www.youtube.com/watch?v=MZZklPnVs-Y ("Rockefeller - New World Order Quotes"):
Cytuj:
"This present window of opportunity, during which a truly peaceful and interdependent world order might be built, will not be open for too long... We are on the verge of a global transformation. All we need is the right major crisis, and the nations will accept the New World Order." - David Rockefeller speaking at the United Nations Ambassadors' dinner. [Sept. 23, 1994]

* liczba 21 ma duże znaczenie w symbolizmie/okultyzmie:
Cytuj:
For Claude of Saint-Martin, "the number 21 is the number of destruction or rather of universal termination, because, as 2 is separated from 1, it is necessary that it has a means of to unite there if it wants it. This number shows at the same time the command of the production of things and their end, as well in the spiritual one as in the corporal one."

źr: http://www.ridingthebeast.com/numbers/nu21.php

Pomału przestaję się zastanawiać, czy coś się stanie tego dnia, a zaczynam zastanawiać się co się wydarzy, bo za dużo tego wszystkiego, by móc to nazwać zwykłym zbiegiem okoliczności.

Odnośnie Obamy - w linkach, które wkleiłem było, ale dla tych co nie wczytywali się:
-jest tam wyjaśnione dlaczego liczba 322 jest tak ważna dla nich
Obrazek
Tego dnia tzn. 22 marca 2013 roku Obama odwiedził miejsce narodzin Jezusa - antychryst w świętym miejscu.

Cytuj:
Obama Visits Jerusalem & Birth place of Christ.

Jerusalem
“When ye therefore shall see the abomination of desolation, spoken of by Daniel the prophet, stand in the holy place, (whoso readeth , let him understand”. Matthew 24:15

Occult Number: Skull & Bones + 13 connection.

(This is exactly how an occult numerologist would interpret it)

skull & bones

Barack Obama Visits the Birth Place of Christ in Jerusalem on March /22/ 2013
the “X” on which the Skull & Bones human skull is sitting represents“600” in Greek numerology

Calculate the number “322” in the same method as Satanists would.
322 = 3×2=6 6×2= 12. “12” in their language = “6+6″.
Adding the x value of the “600” to the “6+6″ value of “322”, you arrive at the numerical value of “666”.

Summarize: The letter “X” by itself is a symbol of Antichrist and the total numeric value of the “Magic Symbol” of the Skull & Bones symbol equals “666”, the Biblical symbol of Antichrist of Revelation Rev 13:18.

US Format = 03/22/ 2013 = 3+2+2+2+0+1+3 =13

also 3.22/13 (Skull & Bones + 13.)

Total Occult numbers contained in this date sequence = 322 + 13 + 13.

33 Years to the day from Obama’s visit to Jerusalem.
THE ABOMINATION REVEALED THE ANTICHRIST BARACK OBAMA
Georgia Guide Stones also known as the “Devils 10 Commandments” inaugurated 3.22 1980 exactly 33 years to the date. Written in 8 languages including Swahili which is Obama’s Native Tongue.

Inauguration date for Georgia Guide stones and how a Satanist would see it..
= March 22nd 1980
= 3 22 1980
= 322 (Skull & Bones)+ 1980
= 322 + 1+9+8+0
= 322 + 18
= 322 + 6+6+6

http://obama793.com/2014/11/08/barack-h ... -gematria/

jest też o tym w: "Rapture Puzzle Day of Atonement 2015":
Cytuj:
Daniel 12:11 says that from the time the daily is stopped or put aside, there will be 1290 days. This word "daily" is "tamiyd" and it simply means "daily" or "continual" - something that happens everyday (daily). Daniel 9:27 tells us that the sacrifice and offering will be stopped. Everyday, people line up at the Church of the Nativity to bow down at the grotto and offer thanks to the Lord Jesus Christ for coming to the earth to be a sacrifice for their sins and to give them eternal life. This is a sacrifice of praise and offering of thanksgiving being offered to the Lord. On March 22, 2013, this daily sacrifice of praise and offering of thanksgiving was stopped when Mr. Obama came to the grotto and did not offer thanks to Jesus for what he has done. Rather, Mr. Obama went there to proclaim to God that the world is now looking to him as the peacemaker and to defy the Lord Jesus Christ. On March 22, 2013, no offering of thanksgiving or sacrifice of praise was made to the Lord from this spot. This happened exactly 1260 days after Mr. Obama was chosen as the Nobel Peace Prize winner on the 7th day of Tabernacles. Since Mr. Obama had not done anything up to that point to usher in peace, it must be assumed that the award was being given in the hope that he would become the peacemaker for the world.

etznab pisze:
Z tym efektem cieplarnianym, to bym uważał, tak samo jak z ociepleniem - brak dowodów naukowych na powyższe i wykorzystywane jest to tylko do przykrywki działań z opryskami.

Nawet jakby były dowody, że jest ocieplenie, to trzeba by jeszcze udowodnić,że powoduje je działalność człowieka a nie np. aktywność słońca, czy szereg innych przyczyn naturalnych.
Wiadomo, że to ściema - wystarczy że głoszą to najwięksi kłamcy...

Jednak to słynne już global warming tak często powtarzane (podobnie jak climate chaos) najprawdopodobniej jest jakimś kodem, coś się za tym zapewne kryje.
Przytoczę taką wypowiedź (niestety znowu po ang. ale obecnie to żaden problem przetłumaczyć):

Cytuj:
TED TURNER: Not doing it will be catastrophic. We'll be eight degrees hotter in ten, not ten but 30 or 40 years and basically none of the crops will grow. Most of the people will have died and the rest of us will be cannibals. Civilization will have broken down. The few people left will be living in a failed state — like Somalia or Sudan — and living conditions will be intolerable. The droughts will be so bad there'll be no more corn grown. Not doing it is suicide. Just like dropping bombs on each other, nuclear weapons is suicide. We've got to stop doing the suicidal two things, which are hanging on to our nuclear weapons and after that we've got to stabilize the population. When I was born-

CHARLIE ROSE: So what's wrong with the population?

TURNER: We're too many people. That's why we have global warming. We have global warming because too many people are using too much stuff. If there were less people, they'd be using less stuff.

Znalazłem to w opisie pod tym filmikiem:
"Ted Turner; Global Warming Will Create Cannibals"
phpBB [video]

Czemu ci dżentelmeni są tak łaskawi i ostrzegają, "informują" nas może pomóc zrozumieć cytat słynnego Alberta Pike'a:

Cytuj:
It is written hieroglyphically with numbers and images; and the Apostle often appeals to the intelligence of the Initiated. “Let him who hath knowledge, understand! let him who understands, calculate!” he often says, after an allegory or the mention of a number.
— Albert Pike, Morals and dogma of the Ancient and Accepted Scottish Rite of Freemasonry

źr: http://vanshardware.com/2009/12/decodin ... idestones/
W wolnym tłumaczeniu: pozwól temu co ma wiedzę zrozumieć! Pozwól temu co rozumie wyliczyć!

Ale może to jakaś paranoja. Chciałbym żeby tak było.

-- 05 cze 2015, 13:48 --

Matroth pisze:
Przeskanowałem na stan dzisiejszy chyba wszystkie Filmiki na yt na temat tego września. Większość mówi o komecie która uderzy w ziemię. Niby nic wielkiego ale przypuśćmy że będzie większa od tej w Rosji może być nieciekawie.

Niby nic wielkiego?
Nie musi nawet uderzyć, wystarczy, że coś wielkiego minęłoby się z Ziemią w [proporcjonalnie] niewielkiej odległości i skutki tego były by katastrofalne. Tak jak grawitacja księżyca, Słońca... powoduje pływy oceanów, tak takie zbliżenie ciała spowodowałoby ogromne pływy (coś jak biblijny potop). Prawdopodobnie coś takiego wydarzyło się w przeszłości, i zostawiło wiele śladów które tłumaczy się "epoką lodowcową". Tylko epoka lodowcowa nie tłumaczy skąd wysoko w górach znalazły się olbrzymie głazy pochodzące z odległych miejsc, muszle ślimaków morskich i i temu podobne pozostałości. Lodowce nie przesuwają ogromnych głazów w górę, a jedynie w dół (gdyby lodowiec posuwał się w górę zatopiłyby się w lodzie).

Velikovsky pisał o tym, że prawdopodobnie Wenus była kiedyś kometą i została przechwycona najpierw przez Jowisza, a potem ustabilizowała się jako planeta (czemu towarzyszyły ogromne zniszczenia na ziemi - co najmniej 2 razy). Nie wiem czy to ma związek z tematem, ale Venus ma ogromne znaczenie w okultyzmie, masonerii...

Aby lepiej sobie wyobrazić odległości między ziemią a księżycem wklejam to:
Obrazek

A co do wklejonego przez ciebie komentarza, to nie wiemy dokładnie co się wydarzyło kilka- kilkanaście tysięcy lat temu, a co dopiero 65mln lat temu.

Liczba 23 jest również u Alberta Pike'a "The 23 Supreme Confederated Councils of the world".

A jeszcze odnośnie kanibalizmu, o którym mówił TED TURNER, to w tym samym zdaje się roku ukazał się akurat 23 września na cnn.com taki dziwny tekst:
Cytuj:
September 23, 2008 -- Updated 0007 GMT (0807 HKT)
Polar bears resort to cannibalism as Arctic ice shrinks

http://edition.cnn.com/2008/BUSINESS/09/23/arctic.ice/

Znalazłem to tu - http://wattsupwiththat.com/2008/09/24/g ... nnibalism/ .

Awatar użytkownika

Sensor pisze:
Widać twórcy filmów nie odpuszczają :D

Tomorrowland to kluczowy film związany z tą datą. Od fragmentów tego filmu zaczyna się materiał wstawiony w pierwszym poście "The Illuminati know what is coming September 22-28, 2015" i motywy z niego cały czas się tam przewijają. Cały ten film jest o mającym wkrótce nastąpić końcu świata, a te liczby na zdjęciu, które wkleiłeś zawierające 09 23, są z zegara, czy też licznika odmierzającego czas do mającego nastąpić końca...
Przy okazji spytam Matrotha, czy pisząc poniższy tekst miał na myśli ten film, czy festiwal Tomorrowland?
Matroth pisze:
Wklepując datę 23.09.2015 znalazłem masę filmików na ten temat i co ciekawe wszystko wskazuje że we wrześniu będzie wielkie wydarzenie i nie jest to związane z Tomorrowlandem bo to jest przykrywka moim zdaniem.

Pytanie do ciebie Sensor, czy uważasz, że twórcy różnych filmów, seriali zmówili się, żeby wkręcać ludzi z jakąś tam przypadkową datą? I przypadkiem pasuje to do tekstów z biblii i zbiegiem okoliczności są te spotkania elit władzy zaplanowane na ten dzień, a ostrzeżenia o klimatycznym chaosie za 500 dni, to kolejny zbieg okoliczności, nadinterpretacja?

Zobaczcie na to:
Serial telewizyjny Zagubieni ("Lost" - jeden z najdroższych seriali wszechczasów) zawiera wiele tajemniczych aspektów w tym omawiane tu liczby.
Cytuj:
Zgodnie z najnowszymi trendami marketingowymi Zagubieni to coś więcej niż tylko serial telewizyjny. Autorzy starali się zaintrygować widza na tyle, żeby szukał on informacji w Internecie i trafiał na liczne strony WWW założone w celu dodatkowego zagmatwania zagadki. Linie lotnicze Oceanic Airlines, Inicjatywa DHARMA, tajemniczy kod umieszczony na wszystkich produktach, to tylko część tropów, którymi można było podążyć, szukając odpowiedzi na pytanie, co dzieje się na tajemniczej wyspie. Dodatkowo, aby uwiarygodnić fikcyjną historię, twórcy zastosowali metodę wplatania prawdziwych instytucji (np. Uniwersytet Michigan), osób czy pojęć takich jak bagua (prawdziwy koncept filozoficzny, którego symbol stał się logo DHARMY).

źr: http://pl.wikipedia.org/wiki/Zagubieni

Ze strony http://pl.lostpedia.wikia.com/wiki/Liczby :
Cytuj:
Zestaw sześciu liczb 4, 8, 15, 16, 23 i 42 spełnia kluczową rolę w serialu, ponieważ są to liczby oznaczające kandydatów, których wybrał Jacob, by zastąpili go na stanowisku strażnika wyspy. Ich przeznaczenie poznaliśmy w odcinku The Substitute. Liczby były przyporządkowane do następujących kandydatów:

4 – Locke
8 – Reyes
15 – Ford
16 – Jarrah
23 – Shephard
42 – Kwon (Jin lub Sun)

Liczba 23 była liczbą Jacka Shepharda, nieoficjalnego "przywódcy" grupy - a "shepherd" po polsku to pasterz, owczarz, prowadzący ludzi, pilot (np. wycieczki)... Porównajcie do najczęściej cytowanego psalmu biblii:
" Psalm 23-28:
23 The Lord is my shepherd; I shall not want." (Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego.)

Cytuj:
Suma: 4 + 8 + 15 + 16 + 23 + 42 = 108 (1+0+8=9)
Iloczyn: 4 * 8 * 15 * 16 * 23 * 42 = 7418880 (7+4+1+8+8+8+0=36 | 3+6=9)
Średnia arytmetyczna: (4 + 8 + 15 + 16 + 23 + 42)/6=18 (1+8=9)

Liczba 108 ma również ogromne znaczenie w okultyzmie (i nie tylko), tu po ang. można o tym poczytać - http://humanityhealing.net/2011/08/the- ... umber-108/ :
Cytuj:
Importance in Astronomy and Astrology

The earth cycle is supposed to be of 2160 years = 20 x 108. The distance between the Earth and Sun is 108 times the diameter of the Sun. The diameter of the Sun is 108 times the diameter of the Earth. The distance between the Earth and Moon is 108 times the diameter of the Moon. The universe is made up of 108 elements according to ancient texts. The current periodic table claims a few more than 108.

Liczba 23 przewija się wielokrotnie w filmie.
Inną ciekawą liczbą, która przewija się często w serialu jest 42 np.:
Cytuj:
23 - Numer pokoju zajmowanego przez Hurleya to 2342

Liczba 42 jest też wspomniana w "Rapture Puzzle Day of Atonement 2015":

Cytuj:
The Bible gives us a 1260-day period of judgment that was to have taken place on the earth. The beast was to have been given 42 months to exercise his authority on the earth without restraint (see Revelation 13:5).

Tyle ma trwać "to coś", ten climate chaos...

23 Aksjomaty w geometrii Euklidesa
23 - tego dnia urodził się i również tego dnia zmarł Shakespeare

Znalazłem jeszcze takie strony
- http://yiri.maniac.com/23.html
- http://www.23-skidoo.com/list/hollywood.html :
Cytuj:
The Prophecy (1995)
The Bible belonging to the dead angel Uziel has its bookmark on the 23rd chapter of Revelations. (There is no 23rd chapter of Revelations)

Cytuj:
Charly (1968)
Charly's surgery takes place in Operating Room 23.
- data premiery: 23 września 1968.
Cytuj:
Babe (1995)
. . . is contestant 23 in the Sheep Dog contest

Babe - świnka z klasą chcąc uniknąć losu innych świń, które kończą w rzeźni postanawia zostać psem pasterskim (shepherd dog). Jest zawodnikiem nr 23 w zawodach dla owczarków.
Premiera filmu była 4 sierpnia - jak wspominałem wcześniej, tego dnia urodził się Obama (wybraniec?, pasterz?), który to dzień jest 216-tym dniem roku (6*6*6=216). Jako ciekawostkę podam, że za jego plakatem z napisem "hope", a w innych wersjach "change" and "progress" (http://en.wikipedia.org/wiki/Barack_Oba ... %22_poster) stał niejaki Shepard Fairey, który też symatyzował ponoć z ruchem the Occupy movement.

Kurt Cobain (Nirvana) urodził się w 1967, a zmarł (zamordowano go) w 1994 roku. 1+9+6+7=23 i 1+9+9+4=23. Żył 27 lat, 1 miesiąc i 13 dni (9906 dni) i należał do Klubu 27, podobnie jak Amy Winehouse zmarła (a właściwie zamordowana rytualnie, wyniesiona okryta krwistoczerwonym materiałem - http://www.hollywoodreporter.com/news/a ... ted-214794 ) 23 lipca 2011. Niektórzy twierdzą, że nie żyła już w dniu 22 lipca, czyli w dniu, w którym Anders Breivik "dokonał dwóch zamachów: na siedzibę premiera Norwegii, w którym zginęło 8 osób, oraz na uczestników obozu młodzieżówki norweskiej Partii Pracy, w którym zginęło 69 osób (69=23+23+23, a tak na marginesie w smoleńskiej "katastrofie" było 96 ofiar (odwrotność 69) - mój przypis), a 33 zostało rannych." (wikip.) Nieco odbiegłem od tematu chyba.

-- 08 cze 2015, 13:30 --

Odnośnie wspomnianej wcześniej liczby 2160 (108x20 oraz 266*10=6x6x6x10) oznaczającej czas trwania cyklu jednego znaku zodiaku, to gdy pomnożymy przez 12 wszystkich cykli :
2160 x 12 = 25920 otrzymujemy rok platoński – okres precesji osi obrotu Ziemi (w różnych źródłach różnie podaje się, przeważnie w przedziale 24000 - 26800, ale zwykle poniżej 26 000 lat).

Znalazłem jeszcze taką rzecz, ale nie bardzo wiem jak to sprawdzić:
Cytuj:
Nassim Haramein

Over an 8 year period, the path that Venus travels through spacetime maps a 5 pointed star geometry, each point representing 72° of the 360° of rotation.

72 x 360 = 25,920, the number of years it takes for the Precession of the equinoxes through each of the twelve Zodiac Ages.
Each Age is 2160 years: 12 x 2160 = 25920.

https://www.facebook.com/Nassim.Haramei ... 558695776/

3, 6, 18, 72, 360, 2160...
= a, b, c, d, e, f... = a*2=b, b*3=c, c*4=d, d*5=e, e*6=f...

Liczba ta dzieli się też przez 432 [Hz]:
25920=432*60
oraz 144000 dając wynik 0.18, a dzieląc odwrotnie otrzymamy 5.(5)

Wracając do tematu, na wklejonej przeze mnie wcześniej okładce the Economist 2015 jest grzyb po wybuchu nuklearnym.
Może to mieć również związek z tą datą, gdyż:
"Traktat o całkowitym zakazie prób z bronią jądrową (ang. Comprehensive Nuclear-Test-Ban Treaty, CTBT) – podpisany 24 września 1996 zakładający całkowity zakaz przeprowadzania prób nuklearnych." (wikip.)
"Although the United States did not ratify the Comprehensive Test Ban Treaty, it honors the articles of the treaty, and underground testing of weapons ended as of 23 September 1992."
Czyli podziemne testy atomowe skończyły się na 23 lata przed omawianą datą.
I na stronie http://obama793.com/2014/11/08/barack-o ... nd-temple/ :
Cytuj:
Another cycle important to the luciferians is the 47 year cycle of Mars. If you see Mars now, it will return to the same point in the celestial sky 47 years later. The US nuclear testing program was developed around this cycle. It started with the “Trinity” blast on 16 Jul 1945 and ended 23 September 1992. That is effectively 47 years. There were exactly 216 atomic tests on water, ground and upper atmosphere. There were a total of 1054 tests with 911 tests occurring in the state of Nevada. The distance across the top of that state is the skull and bones number of 322 in miles. The 1054 represents 1054AD when the first major schism between the Roman Catholic Church and the Eastern Orthodox Church occurred. They made a peace treaty in 1965. 1965 – 1054 = 911 years.

Awatar użytkownika

andrewawa pisze:
Widać, że wiadomości pomału się rozchodzą :)

Ciekawe, zwłaszca to: "Jak podkreśla "The Mirror", podobnych teorii spiskowych można znaleźć bez liku. Często są one głoszone przez małe wspólnoty, które powołują do życia nieuznawane oficjalnie kościoły."
Na pewno chodzi o jakieś sekty nawołujące do masowych samobójstw przed nadchodzącym końcem świata :tak: , jak np. Jonestown w Gujanie, "gdzie w listopadzie 1978 roku – według oficjalnej wersji – „największe zbiorowe samobójstwo” popełnili członkowie sekty Jima Jonesa, Świątynia Ludu". Zginęło 909 osób - znowu te dziewiątki.
Tu można o tym poczytać, i o związkach z CIA, o operacji MKULTRA chociaż to nie ma związku z tematem - https://pracownia4.wordpress.com/2012/0 ... jonestown/ . Na forum też było.
No bo przecież nie może chodzić o "uznawane oficjalnie kościoły", one by nie głosiły wizji końca świata, apokalipsy, na pewno nie biblia, bo przecież prawie już święty Franciszek by nam o tym powiedział.
No ale "NASA uspokaja", to możemy spać spokojnie - gdyby coś miało się wydarzyć, ci z NASA na pewno by o tym wiedzieli i na bank by nam o tym powiedzieli. :tak:
Ale, że NASA zabrała głos w sprawie jakiejś bzdurnej teorii spiskowej głoszonej przez jakiś "nieuznawany oficjalnie kościół"? Nie mają nic ciekawszego do roboty, niż dementować pogłoski o końcu świata [jaki znamy]?

Nie mogłem nigdzie znaleźć oryginalnego źródła, ale natknąłem się na taką ciekawostkę związaną z dniem 23 września (ciekawe, że w j. polskim miesiąc ten zaczyna się na 23-cią literę w):
Cytuj:
"The Catholic Church,... by virtue of her divine mission, changed the day from Saturday to Sunday.
" The Catholic Mirror, official organ of Cardinal Gibbons, Sept. 23, 1893.

Tego dnia 122 lata temu jakiś tam organ kościoła zmienił "Szabat, szabas, sabat, sobota (hebr. ‏שַׁבָּת‎, odpoczynek) – w judaizmie i tradycji chrześcijańskiej ostatni (siódmy) dzień każdego tygodnia (czyli sobota)" na niedzielę! :D
Zmienili sobotę na niedzielę taką mają władzę. Zmienili wolny dzień i zarazem ostatni tygodnia siódmy z dnia Saturna, na dzień Słońca (Sunday).
Chociaż niejaki Timothy Dwight w 1823 roku pisał, że "nie ma jednego zdania w Nowym Testamencie, które by sugerowało, że mamy ponosić jakichkolwiek sankcje za naruszenie rzekomej świętości niedzieli."
Cytuj:
"There is not a single sentence in the New Testament to suggest that we incur any penalty by violating the supposed sanctity of Sunday."

Timothy Dwight, Theology: Explained and Defended (1823), Ser. 107, vol. 3, p. 258.

źr: http://amightywind.com/wolves/sabbathchanged.htm

syriuszA-nin pisze:
My tu o wrześniu a 15 czerwca zaczynają się największe manewry NATO w Polsce.

15.06.2015 / 15.06.15 / 1+5 = 6/6/6

1+5+6+1+5=18 1+8 = 9 - liczba zmiany

Sorki tak mnie nagle naszło :D

Witam po dłuższej przerwie

Witaj
O manewrach NATO w Polsce i nie tylko pisałem w tym wątku, ale nie znałem wówczas jeszcze daty. No niezła ta data.
Dodam jeszcze do tego 1+5+6+1+5=18 18=6+6+6, czyli mamy podwójne 3x6 w tej dacie.

Znalazłem jeszcze to:
Cytuj:
Kwiecień 2014 roku miał być początkiem końca. Tetrada czyli cztery całkowite zaćmienia Księżyca z rzędu rozpoczęły się 15 kwietnia 2014 roku. Zakończyć maja się 28 września 2015 roku. Są to wyjątkowe zaćmienia, podczas których Księżyc przyjmuje barwę czerwoną. Badacze Biblii nie mają wątpliwości, że zjawisko to ma związek z przepowiedniami zawartymi w Biblii. Jak mówi cytat z księgi Joela 3,4 "Słońce zamieni się w ciemność, a Księżyc w krew. I gwiazdy niebieskie spadły na ziemię, podobnie jak drzewo figowe zrzuca figi swoje, gdy wiatr gwałtowny nim potrząśnie. I niebo znikło, jak zniknie zwój, kiedy się zwija, i góry i wyspy ruszone zostały z miejsc swoich. ". Pokrywa się to ze słowami św. Jana, który pisze: "Powstało trzęsienie ziemi i słońce pociemniało jak czarny wór, a cały księżyc poczerwieniał jak krew". W czasie pierwszego zaćmienia miało miejsce trzęsienie ziemi w Chile...

http://www.se.pl/wiadomosci/ciekawostki ... 75874.html

Na pocieszenie dodam, że lista przepowiedni apokalipsy jest długa:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_da ... tic_events

Ale też ten wątek daje wiele powodów do niepokoju, gdyż tym razem jakoś dużo tego się nazbierało, ostrzeżeń i tzw. "zbiegów okoliczności" i nie są to jakieś tam pierdoły (nie wszystkie przynajmniej).

Okazuje się, że wspominani tu wcześniej (w związku z przytaczanym rokiem 2012) Majowie też się pomylili:
Cytuj:
The world is not going to end in December 2012. Instead, it’s going to end on September 3, 2015.

http://weeklyworldnews.com/headlines/23 ... postponed/
Ukazała się jakaś książka “We Are All Going To Die In 2015″ - Fritz Barnkopf , więc może tylko jakiś chłopina chce zarobić? Ukazała się ona przed sławetnym 21-szym grudniem 2012.
Jest za to różnica ok. 20 dni.

Najgorsze, że omawiana tu teoria - z climate chaos, że tak to nazwę - mogła by wyjaśniać cały ten Global Warming Hoax, nadmuchiwany tak ostatnimi laty. Wiadomo, że to ściema z tym dwutlenkiem węgla, ale nie sądzę, że robią to tylko po to, by zarobić na jakimś zielonym podatku i temu podobnych. Sprawa ma na pewno jakieś drugie dno, pytanie jakie?
Gdyby z tym dwutlenkiem węgla to nie była ściema, nie podpalali by szybów w Iraku, nie wypuścili by 666 tysięcy ton ropy do Zatoki Meksykańskiej (20 kwietnia 2010, 2+4+2+1=9), gdyż rozkład ropy naftowej przez bakterie uwalnia CO2, nie wycinali lasów deszczowych, nie spryskiwali by świata jakimiś syfiastymi chemikaliami. Nie niszczyli by przecież planety na której żyją i będą żyć ich dzieci, wnuki... Mają opracowane znacznie skuteczniejsze sposoby na depopulację. Wiele im można zarzucić, ale nie to, że są głupi. Głupi są co najwyżej ci co im wierzą.

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Witam. Znalazłem ciekawy trop z serialu Simpsonowie - epizod nawiązujący do kataklizmu i zniszczenia USA i uwaga - sezon 24(!) epizod 9(!)
http://www.cda.pl/video/65569c3/Simpson ... -Napisy-PL

Ciekawe fragmenty:

Od 7 min rozpoczyna się główny wątek tego odcinka

Od 17:49 - Homer mówi "Uwaga, wypatrujcie nieoświetlonego słupka milowego ze znakiem "23" albo "36" jeśli go przegapimy, to już nie żyjemy"

W samej końcówce odcinka czyli od 20:13(a w 20:15 wymowne pokazanie asteroidy z bliska(impakt w 2015?) leci Asteroida(na niej jakaś zaraza/zombi) w stronę Ziemi, na której widać obie ameryki

Być może impakt będzie miał miejsce 24.09.2015(po dodaniu wychodzi suma 23), lub 23.09

Możliwe też że chodzi o 2023 - Od 20:19 mały zombi mówi że jest głodny, na to stary mówi mu,żeby zjadł chipsy ziemniaczane, albo poczekał 10 minut i wtedy będzie mógł zjeść wszystkie mózgi świata. Hmm ten odcinek został wydany 6.01.2013 i jeśli przyjąć że te 10 minut to 10 lat, to od wydania tego odcinka wychodzi na 2023, a być może te 10 minut symbolizuje tylko przysłowiową "chwile" i pierdyknie w 2015 ?? eh już sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć....

Ponoć twórca Simpsonów Matt Groening, jest Masonem najwyższego 33 stopnia, i 24 + 9 = 33 https://www.pinterest.com/pin/548313323357613597/

Ale pożyjemy, zobaczymy....

Aha i dodam jeszcze, że wódz społeczności majańskiej Don Alejandro Cirillo nigdy nie mówił że 21.12.2012 będzie jakiś globalny kataklizm a tym bardziej koniec świata, natomiast na długo przed tą datą, twierdził wraz z Indianami Hopi, że w chwili rozbłysku komety Holmes czyli w październiku 2007, zaczęło się tzw "okno końca czasu" które potrwa do końca 2015 i że właśnie w tym przedziale czasowym może dojść do fizycznej precesji osi Ziemi, trwającej 30 godzin skutkującym ogromnymi zniszczeniami. Cayce i Klimuszko również mieli wizje o fizycznym przebiegunowaniu. Czyżby w tym roku ? Czas pokaże. Tu więcej o tym - http://tamar102.blogspot.com/p/majowie- ... artha.html

Wiadomo że dla illuminatów liczba 5 jest szczególnie ważna, o czym może świadczyć np Pentagon zbudowany na kształt pentagramu(pięciokątu foremnego) Oni kochają Piątkę i Pentagram. Ci architekci dwóch wojen światowych, ustalili ich wybuch na piątkowe daty :

Wybuch I wś - 28.07.1914 - suma 23/5

II wś 01.09.1939 - 32/5

WTC - 11.09.2001 - 14/5 a bez redukcji jedenastki, wychodzi 23

Znalazłem też ciekawy art odnośnie Jade Helm, wklejam fragment:

"Informowałem już zainteresowanych i myślących ludzi o tym, że w Macierzy, czyli w 16 stanach Ameryki, będą przeprowadzane wielkie manewry wojskowe, pod nazwą Jade Hame 15. Manewry mają, według prasy amerykańskiej, wszelkie cechy wprowadzenia stanu, podobnego do stanu wojennego z 1981 roku w Polsce.

Po pierwsze, będą to najdłuższe na świecie manewry wojskowe. Od 15 lipca do 15 września. Ale już od 15 czerwca zaczną się działania pod nazwą „Raider Focus”. W październiku odwołano w wojsku wszelkie urlopy, czyli w sumie. wojsko zarezerwowało sobie prawie 5 miesięcy swobody działań.

Po drugie, są to bez wątpienia jedyne takie manewry na świecie. Bierze w nich bowiem udział aż 400 000 żołnierzy, plus siły policyjne. Jest to prawie dwa razy więcej, aniżeli obecnie liczy cała armia Rosji (248 000), nie wspominając już, że jest to prawie 8 razy więcej, aniżeli ma armia polska. Przypomnę, że te taki „wielkie”, według polskojęzycznej prasy, manewry rosyjskie sprzed paru miesięcy, to było koło 500 żołnierzy w Kaliningradzie. A manewry przeprowadzane w Polsce, to najwyżej kilka tysięcy ludzi.

Po trzecie, podano, że działania będą się odbywały od godziny pierwszej do czwartej w nocy.

Po czwarte, armia będzie miała, po raz pierwszy w 200 letniej historii USA, prawo działania na terenach cywilnych, także prywatnych terenach, budowlach itd. Jest to jawne łamanie ustawy z 1879 roku o zakazie działań armii na terenie kraju. I zmieniono je dekretem? Zbudowano nawet specjalne miasteczko, kosztem 19 milionów dolarów, w celu prowadzenia wstępnych ćwiczeń. Teraz ćwiczenia będą w warunkach naturalnych.

Po piąte, armia będzie miała prawo aresztowania cywilów i zamykania ich w specjalnych obozach FEMA. Obozy te stworzono dekretem wydanym w 1974 roku. Jest ich ponoć już tyle, że można w nich przetrzymywać ponad 5 milionów ludzi. Proporcjonalnie do stanu wojennego w Polsce, na 38 000 000 ludzi internowano około 10 000. W USA, przy tych samych proporcjach, powinno się interweniować około 80 000 razy, a nie 50-60 razy więcej.

Po szóste, już od kwietnia 2014 roku CIA ćwiczy na Ukrainie sposoby „uśmierzania zamieszek ulicznych”.

Po siódme, w manewrach mają brać udział „bratnie” siły zbrojne z Chin i Rosji i pod maską ONZ. Przypomnę, że już przed kilku laty w podobnych działaniach brały udział siły polskie. Prasa amerykańska pokazywała zdjęcia tych zagranicznych oddziałów. Przypomnę także, że pomimo posiadania Gwardii Narodowej, po huraganie Kathrina wykorzystano w kilku stanach Niebieskie Berety, czyli wojska ONZ, przyzwyczajając społeczeństwo do ich obecności.

Po ósme, armia została uzbrojona w tzw. broń elektromagnetyczną i ultradźwiękową, czyli tzw. bronie bezkrwawe, przeznaczone dla policji."

http://wolnemedia.net/spoleczenstwo/uwa ... przetrwac/

a i co ciekawe, z daty zakończenia tych ćwiczeń 15.09.2015 również wychodzi 23

Cytuj:
Poprawcie mnie jeśli się mylę...
Wenus to Satan/Lucyfer wspomniany w cytowanej wyżej Księdze Objawienia św. Jana

Oczywiście że się mylisz.
Imienia Lucyfer nie ma w oryginalnym tekście Biblii
Lucyfer został dopisany do Biblii w IV wieku w trakcie tłumaczenia jej z hebrajskiego na łacinę.

Wenus to nie Szatan,Saturn to Szatan.

Pytanie: W jednym z wykładów powiedziałeś, że dźwięk „Sam” odwraca zło i że słowo to jest inwokacją do Saturna. Czy zechcesz to wyjaśnić?

Odpowiedź: Tak. Dźwięk „Sam” jest drugim po „OM” świętym słowem. OM jest tobą samym, czystym duchem, „Ja jestem” w tobie. Zstępuje w formie twego oddechu, który zawiera wdech i wydech. Wdech wytwarza dźwięk „s”, podczas gdy wydech – dźwięk „H”.
Dlatego mantrę oddechu opisuje się jako „SO-HAM”. Święte słowo „SAM” zawiera „s”, ducha wdechu. Wiemy, że nasz wdech oznacza zstąpienie czystego powietrza z tlenem, który z każdym oddechem spala wszelkie twe nieczystości. Tlen jest tylko fizycznym ciałem oczyszczającego czynnika, którym jest duch powietrza. „Sam” wzywa Boga Wdechu i dlatego oznacza ochronę i bezpieczeństwo. Ponieważ każdy wdech oczyszcza cię, wskazuje ścieżkę czystości i doskonałości.

W astrologii Saturn oznacza świadomość wskazującą na niedoskonałości. Dlatego „s” tworzy pierwszeą sylabę nazwy Saturn i jest tak w wielu językach. W Sanskrycie nazywa się to Sanaischara, w języku angielskim – Saturn, a w języku Świętej Biblii jest to Szatan, najbardziej źle rozumiane stworzenie. Chociaż Kościół Chrześcijański wyklął Szatana, wciąż się go obawia i pamięta. W Biblii Świętej jest tylko cieniem Boga. Innymi słowy jest to grzech albo indywidualna świadomość stworzonej istoty. Wszystko to wskazuje na stworzone niedoskonałe ega, które mają być oczyszczone.

Człowiek rozumie taki świat, jaki widzi, dlatego nie jest doskonały i musi czekać na dzień, gdy zobaczy świat takim, jaki jest (Słowo Boga), a nie jakim się mu wydaje. w tym celu słowo „Sam” oczyszcza człowieka i czyni go doskonałym. Dlatego Wedy wysławiają je tuż obok słowa „OM”. Na intelektualnym planie dźwięk „Sam” to spokój i powodzenie. Ta intelektualna interpretacja pozwala połączyć różne aspekty inteligencji z jej źródłem na wyższym planie.
Jakkolwiek byś nie wymawiał i nie traktował dźwięku „Sam”, mantra ta oczyszcza cię i napełnia duchem Boga i życiem, które wdychasz poprzez swe nozdrza. Wielu ludzi uważa samą planetę Saturn za złą. Dzieje się tak, ponieważ powszechne opinie nie opierają się na mądrości Wed. Popularna astrologia jest tylko cieniem prawdy skrywające j się za nią.
Pod wpływem Saturna wielu ludzi odczuwa trudności i niedogodności. Prawdą zaś jest to, że przyczyną kłopotów są indywidualne motywy, a nie Saturn. Saturn jedynie przyspiesza ujawnianie zła i zmusza osobę, aby się go pozbyła. Zatem siła kryjąca się za planetarnym symbolem Saturna jest zawsze oczyszczająca i chroniąca. Ten sam oczyszczający aspekt stymulujemy wymawiając i medytując nad „Sam”. Im bardziej próbujemy zrozumieć w sobie aspekt Saturna, tym bardziej uwalniamy się od własnej ograniczającej natury, a rezultatem jest „Sam”, stan doskonałego spokoju i powodzenia.

Inwokacja
Niech światło we Mnie będzie światłem przede mną,
Nie nauczę się widzieć je we wszystkim.
Niech dźwięk wypowiadany ukaże światło we mnie,
Niech słucham go podczas, gdy inni mówią.
Niech cisza we mnie i dookoła mnie pojawi się,
Cisza, którą przerywamy w każdej chwili,
Niech wypełni ciemność hałasu, który czynimy
I przekształci ją w Światło naszego środowiska.
Niech cnota będzie siłą mojej inteligencji,
Niech spełnienie będzie moją zdobyczą,
Niech mój cel kształtuje cel naszej ziemi,
Niech mój plan będzie uosobieniem Boskiego Planu.
Mówmy ciszą bez przełamywania jej,
Żyjemy w świadomości środowiska,
Twórzmy światło w radości,
Bądźmy warci odnalezienia miejsca w Wewnętrznym królestwie.
OM
Mistrz E. K.

Tekst pochodzi z Rozdział I książki Nasze dziedzictwo Kulapatiego Ekkirala Krishnamacharya
wyd. w 1983 przez The World Teacher Trust Visakhapatnam –India

yogin.pl/wszystko-o-jodze/wedy/782-wedy-kulapati-ekkirala-krishnamacharya.html
http://yogin.pl/wszystko-o-jodze/wedy/8 ... tosci.html

O Szatanie nie mówią te teksty, które tradycja judeochrześcijańska związała z jego osobą.
Chodzi tutaj o fragmenty ze ST (Iz 14 i Ez 28), w których Ojcowie Kościoła widzieli
(bo chcieli widzieć) opis buntu Szatana.

Problem w tym, że np tekst z Izajasza jest satyrą na upadek władcy babilońskiego
i w ogóle nie mówi o Szatanie.
Pojawiający się w tym tekscie Hellel ben Szahar (dosł. Jaśniejący syn Jutrzenki)
został przetłumaczony przez św.Hieronima jako Lucifer (Niosący światło),
co dało póżniej podstawę do nieuprawnionych twierdzeń
że tak brzmi właśnie imię Szatana.

Co ciekawe w liturgii Wielkiej Soboty Lucyferem nazwany jest sam Chrystus.
Z kolei tekst z Ez 28 odnosi się do władcy Tyru.
Lucyfer=Prometeusz/Fosforos,Perun(a może Swarożyc?)/Chrystus.

Znaczenie Wenus wśród Słowian-zwierzęca gwiazda/zwierzonka.Wg włościan pochodzi ona stad że Wenus zwierzynie świeci względnie że wieczorem kiedy ona wstaje zwierzęta się podnoszą.
Podobną nazwę dla wieczornej Wenus mają Czesi(zviretnice) oraz Litwini(źverine).

Wenus jest również nazywana Służebnicą Miesiąca lub Gwiazdą Księżyca,mówi się że idzie przed światłem tzn miesiącem i drogę mu kieruje,stad jej nazwy:"gwiazda miesiączkowa" i miśnica zirrnyci.

http://pantheion.pl/Planeta-Wenus-w-wierzeniach-Slowian

Czy kojarzenie przez Długosza Lelji z Wenerą, boginią wiązaną z planetą Wenus znajduje potwierdzenie w fragmentach zachowanych wierzeń ludowych? Faktycznie, na obszarze Ukrainy Jutrzenkę (poranną Wenus) zwano "gwiazdą Lelową" lub alternatywnie Leliwą. Zorian Dołęga Chodakowski zbierający obrzędowe pieśni nad Sanem, górną Wisłą, Bugiem, Bohem i Nieprem (Dnieprem) opisywał widziany na własne oczy symbol leliwy (gwiazdy i księżyca) na weselnych, czerwonych chorągwiach, co daje obraz obu ciał niebieskich na czerwonym tle - świtających lub zachodzących. Co więcej, nad Drawą i Sawą zachowało się powiedzenie "D(j)evojka kak leliwka. D(j)evojka kak prekrasna zora!",[47] co współgra zresztą ze staropolskim określeniem pięknej dziewczyny – lelija / lilija, a jak podaje Jerzy Bartmiński - dziewczyna piękna jak zorza - mówiono dawniej i w Polsce. Taki sam znak, jak opisany przez Chodakowskiego, pojawia się również w starym szlacheckim herbie Leliwa (Leliwita). Sam Chodakowski cytuje zaś ludowe powiedzenie „zora Leliwa duże szczastływa, zora lubowna”.[48] Herb Leliwa przedstawia sześcioramienną gwiazdę i księżyc. Symbol ten jest niezwykle popularny, bo obecny tak w wierzeniach irańskich, jak i na monetach rzymskich, nie musiał więc przywędrować do nas skutkiem obcych wpływów, lecz należy do prastarej warstwy symboliki Indoeuropejczyków. Zwykle jednak gwiazda poświęcona Wenus pojawia się w formie ośmioramiennej lub pięcioramiennej, co posiada związek z cyklami Wenus.[49] Dlaczego u nas przybiera postać sześcioramienną?
http://www.bogowiepolscy.net/lela-lejla-4.html

Cytuj:
co to jest "oryginalny tekst biblii"

Tekst w języku hebrajskim.
Hellel ben Szahar to Hellel ben Szahar a nie Lucyfer :)

Mirek pisze:
Przy okazji spytam Matrotha, czy pisząc poniższy tekst miał na myśli ten film, czy festiwal Tomorrowland?

Chodziło mi o festiwal co prawda ma kilka dziwnych plakatów ale sądzę że nie jest związany z tym co ma nadejść a wręcz jest odwróceniem uwagi. Śledzę temat i jestem pod wrażeniem waszym zaangażowaniem na temat września. Większość co chciałem przekazać zostało już pokazane więc szukam dalej.

Obrazek

Nie mogę odkopać bo nie pamiętam tematu ale tutaj na forum trafiłem na pewien wpis jako że rok 2015 jest tak naprawdę rokiem 2012 czyli że ktoś zmanipulował kalendarz o 3 lata z tego co pamiętam to któryś papież namieszał. Wtedy mogło by się zgodzić przepowiednia o 2012 z tym "końcem świata" że miało pierdyknąć coś wielkiego tylko że wtedy 2012 to był 2009 według teorii o złym kalendarzu [nie zgadzał by się miesiąc wrzesień a grudzień w sumie 3 miechy wstecz chociaż i też czytałem że niektórzy "ważni" też manipulowali kalendarzem odejmując kilka dni więc mogło by się zgodzić]. Wszystko wskazuje nie tylko Biblia czy Rapture Puzzle ale masa innych dowodów że uderzy w nas Asteroida i zrobi wielkie zamieszanie. Nachodzi mi na głowę teoria o 3 dniach ciemności w którym ziemia zostanie oczyszczona z tych złych. I te dni mogły by się pokryć z uderzeniem który wywali w powietrze masę pyłu, popiołu etc i przykryje ziemię na parę dni.

Moja teoria jest taka: znienacka [tak jak to było z czelabińskiem] uderzy spora asteroida która poruszy wszystkimi płytami tektonicznymi wywołując trzęsienia i wybuchy wulkanów na całym globie powodując ową ciemność którą wspomniałem wyżej.

Wracając do świeżego tematu na temat wenus i ich nazwy w tym miesiącu {wrzesień} Wenus będzie bardzo blisko nas.

Obrazek

Jeszcze jedną rzecz zauważyłem mianowicie na niebie co się dzieje. Po pierwsze chemistralse nie odnotowałem przelotów od 2 tygodni już i niebo jest krystalicznie czyste gdzie w normalnych porach sypali codziennie gdy tylko niebo było niebieskie oraz księżyc o 3-4 nad ranem nie mam jak tego udokumentować bo oglądam z lornetki lecz już z jakiś tydzień satelita nasza drży jak fatamorgana (każdy widział w ciepłe dni ulice jak falują) tak samo księżyc faluje najdziwniejsze jest to że nie faluje cały tylko jego sam zarys reszta jest wyraźna i nie jest to zwid czy moja wyobraźnia bo paru moich znajomych potwierdziło dziwne zjawisko.

Btw: może popadam już w paranoję ale jest jeszcze jedna rzecz mianowicie produkty kiedyś z rok temu miały przydatność kij wie ile teraz co nie spojrzę widzę do 2016 styczeń a może to tylko przypadek ;)

Na koniec mały kąsek od wujka google

2009/2015 <- dla mnie potwierdzenie teorii o kalendarzu

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]