Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 sie 2019, 19:38

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Dzień Dobry (takie polskie ALOHA)

Chciałbym aby ten wątek pokazał prawdziwe przemyślenia Polaków,
bez przysłowiowej ściemy i prób manipulacji tych którzy być może jeszcze nie rozumieją że ich czas się skończył.

Zacznę od przypomnienia listu jaki wysłałem jakiś czas wstecz do Prezydenta RP (listu który również zamieściłem wtedy w internecie):

Odp:144 dóbr rodzinnych, a może więcej???
- 2009/11/23 14:52

Do: Pan Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Lech Kaczyński

Za pośrednictwem: Kancelaria Prezydenta RP
Biuro Podawcze
ul. Wiejska 10
00-902 Warszawa
e-mail: listy[at]prezydent.pl
tel (0-22) 695-29-00

Od: Zbigniew Wieczorkowski
e-mail: wajnix@wp.pl
tel.kom.0 606 520 859

dot: 144 dóbr rodzinnych, a może więcej ???

Panie Prezydencie długo zwlekałem z napisaniem do Pan listu, jednak obejrzane wczoraj w TV dwa filmy; pierwszy o czarnych niewolnikach i kolejny o pozbywania się trujących odpadów były dla mnie wymownym sygnałem: iż już czas.

Nie piszę tego listu do Pana oponenta Premiera Donalda Tusk, gdyż uważam go za klauna, a przecież urząd jaki został mu powierzony przez społeczeństwo nie został utworzony do takiego celu.

Los tak chciał, że urodziłem się w Polsce kraju doświadczonym jak mało który na przestrzeni dziejów. W kraju „mlekiem i miodem płynącym”, kraju w nie tylko w moim odczucie super bogatym – gdyby było inaczej to tłumy cudzoziemców nie pchały by się do nas „drzwiami i oknami”.
W czasach mojej młodości, którą wspominam jak każdy; jako najpiękniejsze lata mojego życia; żyłem jak przeciętny obywatel, a moje odczucia były podobne do tych jakie były udziałem całego społeczeństwa.
Nigdy nie byłem członkiem żadnej partii. Nie byłem też w „Solidarności” ( nie dlatego, żebym popierał stan istniejący w owym czasie w kraju i na świecie - tak po prostu wyszło i raczej jestem z tego zadowolony).
Dlatego, że los tak chciał nie wyjechałem na emigracje co uczyniło wielu moich kolegów i koleżanek. Znam troski setek jak nie milionów naszych rodaków rozsianych po wszystkich kontynentach. Z mojej rodziny podobnie jak z innych, wielu wyjechało za morza i oceany szukając szczęścia i dobrobytu.
Jednostki może i znalazły, jednak pozostali nie i nie mogli, bo jak uświadamia nam Anastazja – Istota zamieszkująca syberyjską tajgę, która wydobywa na światło dzienne wiedzę jak tkwi w każdym z nas:
Szczęście i miłość może nam przynieść tylko swój własny kawałek Ojczyzny.
Dajmy każdej rodzinie możliwość urządzenia swojej rodzinnej osady. Aby mogła ją uszlachetnić i z miłością doglądać swojego kawałka Ojczyzny, a wówczas cała Ojczyzna będzie piękna i szczęśliwa, ponieważ składa się ona z tych małych kawałków
.

Ojczyzna za której wolność i niepodległość walczyli moi rodzice i dziadkowie. Moi przodkowie wielokrotnie wygrywali bitwy, lecz wojna o naszą Słowiańską Ziemie trwa nadal.
Głosowałem będąc na kontrakcie za granicą w jednej z naszych ambasad
i namawiałem innych aby poparli zmiany. Pamiętam kolegę wspaniałego elektronika z którym dzieliłem pokój, a który jako jedyny nie poszedł głosować i nie uległ namowom.
Określił nas jako bardzo naiwnych jeśli myślimy, że zmieni się cokolwiek na lepsze.
Ja jeszcze nawet dzisiaj mam nadzieje, że Andrzej się mylił, mimo, że ostatnie dwadzieścia lat raczej potwierdza to o czy mówił.
Robi się filmy o czarnych niewolnikach – ale kim tak naprawdę staliśmy się my Polacy NIEWOLNIKAMI KTÓRYCH PANEM JEST PIENIĄDZ. Być może powstaną na ten temat filmy i przyszłe pokolenia coś więcej zrozumieją.
Polska zamieniona została w śmietnik już nie tylko Europy.
Dlatego smutno mi się robi na myśl co może czekać moje dzieci, a może i wnuki.

Ktoś kiedyś powiedział, że historia lubi się powtarzać. W przeszłości Konrad Mazowiecki zasłynął przede wszystkim pochopną decyzją o sprowadzeniu Krzyżaków do Polski z Węgier, skąd ich wygnano. Co nastąpiło później wszyscy wiemy.
Gdy Premierem został kolejny Mazowiecki smutno mi się zrobiło bo przeczuwałem, iż nie jest to dobry omen dla nas Polaków. Jego zasłabnięcie w Sejmie przed wygłoszeniem ekspoze może dawać dużo do myślenia. Kolejne lata rządów głupców i komediantów sprawiły zniknięcie całego majątku narodowego.
Kapitał międzynarodowy przy pomocy skorumpowanych urzędników i lokai ukradł nam to co zdołał, a resztę niszczy jak to czyni wszędzie gdzie się pojawia. Okazuje się, iż nie tylko staliśmy się biedakami ale jeszcze mamy olbrzymie długi. Znowu niszczą naszą ziemie i tną lasy.
Czy mają znowu upłynąć kolejne stulecia abyśmy odebrali to co nasze?

Minister Marek Sawicki właśnie kombinuje ze swoimi kolesiami z PSL
i innymi jak właśnie zawłaszczyć ok. 2 000 000 hektarów ziemi jaka jeszcze pozostała po upadłych PGR-ach.
Z wpisów w internecie wynika, że resztę już rozkradziono. A aby prześledzić kto to zrobił, jak i kiedy nie potrzeba jasnowidza, bo jeśli ktoś naprawdę zechce to też ma takie możliwości - o których władaniu może sobie jeszcze nie uświadamia.
Każda myśl zapisywana jest w pamięci wszechświata i zawsze można ją odtworzyć – zaczyna rozumieć to wielu.
W Polsce z dalekiej Syberii pojawiła się siła ludowa, do której z dumą się przyłączam, a której: „podstawowym zadaniem stało się wprowadzenie w życie idei dóbr rodowych. Narodowy ruch, który nie jest opozycją ani względem władz, ani względem partii. Wręcz przeciwnie, pragnie porozumienia ze wszystkimi i mówi: „Śpieszmy tworzyć”.”

Panie Prezydencie dzisiaj stoimy z całą pewnością przed nowymi możliwościami, których istnienie pragnę Panu uświadomić.

Niech zapisze się Pan Panie Prezydencie złotymi literami na kartach historii
i umożliwi każdej chętnej rodzinie oddanie bezpłatnie (lub dzierżawę na preferencyjnych warunkach) w dożywotnie korzystanie jeden hektar ziemi z prawem przekazywania w spadku w celu urządzenia na nim siedziby rodowej
.

W załączeniu pozwalam sobie przekazać w ręce Pana Prezydenta książkę o wymownym tytule NOWA CYWILIZACJA Władimira Megre. Jest to kolejna już 8 książka z serii jaka ukazuje się ostatnio na rynku wydawniczym, zawierająca WIEDZĘ o ogromnej wartości. Wiedzę wprost bezcenną, która zastosowana w praktyce może nie tylko rozwiązać wszystkie Pana problemy, ale też spowodować w bardzo krótkim czasie zmiany w naszym kraju trudne wprost do uwierzenia.

Proszę niech wygospodaruje Pan Prezydent choć trochę swojego cennego czasu na zapoznanie się z załączoną książką, a jestem pewny, iż czas na to poświęcony zwróci się Panu wielokrotnie.

z wyrazami szacunku
Obywatel Rzeczypospolitej Polskiej

Zbigniew Wieczorkowski

Warszawa, dnia 21.11.2009r.

Załącznik: Książka pt. „NOWA CYWILIZACJA” Władimir Megre
(dostarczona przez posłańca – z adnotacją do rąk własnych)

Do wiadomości: www.anastazja.com.pl

Pozdrawiam
Zbyszek

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 07 mar 2011, 15:18 
VIP Member
Awatar

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

ZBW - bardzo szlachetne, tylko jak widzisz, wszystko co dobre ,mądre i szlachetne odstręcza i przyprawia o mdłości władców tego świata, nie mniej wielki szacun za inicjatywę.

Provost and Judge * 7th Degree

Chciałabym zwrócić uwagę wszystkim na to co się dzieje w Polsce z lokatorami komunalnymi. Tych ludzi jak towar oddaje się jako bonus w prezencie razem z budynkami dawnym właścicielom lub spadkobiercom. Proceder wygląda tak: urzędnicy za łapówki pomagają spadkobiercom odzyskać budynki, nowi właściciele nakładają niebotyczny czynsz, niemożliwy do zapłacenia, więc lokatorzy płacą dawny czynsz i im rośnie dług, potem przychodzi eksmisja oczywiście na bruk, bo mając dług nie mogą otrzymać lokalu socjalnego. Pojawili się też spekulanci, którzy wyszukują dawnych właścicieli, mówią im że da się załatwić bo mają znajomości w urzędach i wchodzą z nimi w umowy przedwstępne. Dlatego nie ma ustawy reprywatyzacyjnej żeby odzyskać 150% a nie jakieś 50% odszkodowania i rozłożone na ileś tam lat. Dlatego piszę 150%, bo te ruiny często gruz zostały odremontowane i wyposażone w urządzenia sanitarne, wszelkie media, więc to jest więcej niż pozostawili po wojnie. Nie oszukujmy się większość właścicieli nie miała pieniędzy żeby po wojnie odbudować więc wyjechali z Polski a teraz mówią że im zabrano- śmiech na sali. Oczywiście byli też ci uczciwi i zostali w swojej nieruchomości, próbując pomóc przy odbudowie, ale tych urzędnicy załatwili na cacy. Lokatorzy, mieszkający w lokalach często od zakończenia odbudowy po wojnie zostali obecnie pozbawieni ochrony i zostawieni sami sobie, zaczęli więc tworzyć stowarzyszenia. Spotykają się, walczą o swoje prawa, mają swoją stronę internetową(Warszawa). Na jednym z takich spotkań pewna kobieta opowiedziała swoją historię, oto ona: Pewien człowiek trafił do nich i zaproponował pomoc w odzyskaniu budynku mówił, że to żaden problem teraz bo ma przychylność i znajomości. Omamieni i zachęceni dawni właściciele mieli okazać dokumenty własności. Naiwni dali dokumenty oryginalne notarialne i kiedy następny raz przyszli do tego człowieka, powiedział, że nic od nich nie dostał i nie ma żadnych dokumentów, więc prawdziwi właściciele zostali na lodzie. Problem jest tego rodzaju, że naprawiając krzywdy byłych właścicieli urzędnicy wyrządzają krzywdy lokatorom, bo ci nie mają się gdzie podziać. Prawie 80% Warszawy to roszczenia właścicieli, to tak jakby wszyscy przeżyli wojnę, nieprawdopodobne.
A teraz wiadomość z ostatniej chwili, parę dni temu znaleziono w lasku kabackim w Warszawie martwą lokatorkę czynnie działającą w zrzeszeniu lokatorskim. Była ostatnią z lokatorów komunalnych danego budynku, której się jeszcze nie pozbył kamienicznik (znany w Warszawie). Wyszła z domu i już nie wróciła, zostawiła portfel, dokumenty w domu. Jej ciało było na wpół spalone i tylko cudem znalezione przez spacerowiczów. Lokatorzy komunalni są wstrząśnięci, na spotkania z urzędnikami mają pójść z hasłami „ wszystkich nas nie spalicie”. Każdy zainteresowany losem mieszkańców może przyjść na spotkanie w Warszawie 9 marca 2011 r. od 16.30 do 19.30 w Urzędzie Dzielnicy Wola przy Al. Solidarności 90 (sala na parterze, wejście od ul. Żelaznej).
Podaję link do strony społecznej
http://www.spoleczni.info/
pozdrawiam

widzę, że jak zwykle nie macie nic do powiedzenia, dlaczego Was nie interesuje coś co się dzieje obok Was?
link do filmiku
http://lokatorzy.info.pl/spotkanie-komi ... tyzacjach/

Dzień Dobry (takie polskie ALOHA)

Przeczytałem wpisy jakie zamieściła akacja tutaj na stronie i przyszły mi do głowy takie spostrzeżenia:

Wszyscy są tak naładowani agresją i wibracjami negatywnymi iż zatracili sporą część wyczucia i dobrego smaku.

Raczej nikt nie rozpoczyna swojego wpisu przesłaniem pozytywnej energii, pozytywnego akcentu na zakończenie też często brak, podpis przecież antyrozum wprowadził przekonanie iż w internecie jesteśmy anonimowi (dobry dowcip) też jest ten 'szczegół' raczej nieobecny na stronie.

Ludzie to wszystko to są obce myśli które KTOŚ bez ustanku wciska nam wszystkim do głów – a wy jak lunatycy robicie to co inni wymyślają.
Bezczelnym chamom tak już antyrozum pomieszał w tępych łbach iż wydaje im się że wszystko im wolno.

To teraz przypomnę co dotarło do mojej świadomości gdy przez dłuższy czas zastanawiałem się jaka jest przyczyna że PRZEBIERAŃCY upodobali sobie ziemie i kraj zwany dzisiaj Polska i tak im 'dobrze' tu idzie.

Otóż pokazał mi się obraz lepu na muchy i odczułem wyjaśnienie: że tak jak wokół lepu latają muchy: latają, latają aż w końcu siadają i jest z nimi koniec - tak nazjeżdża się tego dziadostwa na przestrzeni wieków co chwila sporo i następuje następnie ich koniec jak udowadnia historia.

Przyznam iż ta wizja i to wytłumaczenie wcale mnie nie zadowoliło (raczej zadawałem sobie pytanie dalej: ale dlaczego dzieje się tu tu na ziemiach słowian?

I ostatnio dotarła do mojego umysły informacja a właściwie to uświadomiłem ją sobie (bo ta wiedza była już wcześniej – lecz ją jakby pomijałem):
TYLKO SŁOWIANIE SĄ W STANIE WYTRZYMAĆ TO DZIADOSTWO, innych by zjadło i dlatego pojawiało i pojawia się właśnie tutaj.

Czy to się komu podoba czy nie ale taka informacja do mnie dotarła.

Każdy może sobie uruchomić swój umysł i otrzymać odpowiedź na każde swoje pytanie, i to co napisałem ew sprawdzić.

Co do Śląska , czy kamienic, czy innych spraw poruszanych na tej stronie czy gdziekolwiek – moja rada (jeśli wolno mi to zrobić) :
UCZCIE SIĘ LUDZISKA NAUKI OBRAZOWOŚCI – a jak zaczniecie w praktyce ją stosować w dobrej sprawie oczywiście to każdy kto będzie chciał zabrać wam mieszkanie, buty czy cokolwiek będzie bez szans. - powiem więcej taki pomysł będzie bez szans aby pojawić się w jego głowie.

Odłączenie Śląska co to może zmienić, ktoś inny będzie rył ziemię i wykorzystywał mieszkańców tego rejonu (ci sami ludzi kradli, kradną i będą jeśli ich nie powstrzymamy – a zwalanie na Polaków świadczy o braku zrozumienia) to tak jakby wszystko pozostało po staremu, podobnie jak kolejny Prezydent czy król czy partia zastąpi poprzedniego - A TU CHODZI O ZMIANY NA LEPSZE – a to jest możliwe tylko w momencie wprowadzenia w życie tego co jest zwarte w książkach Władimira Megre z serii Dzwoniące Cedry Rosji. (ale najpierw trzeba wiedzieć co w nich jest napisane – i odczuć to swoim sercem bo umysły są zainfekowane antyrozumem

Pozdrawiam
Zbyszek

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

akacja, dlaczego od razu nie interesuje...? Czasem po prostu brak sił wobec natłoku takich wieści. Wiele osób to przeczytało, może kogoś skłoni to do działania.
Zabójstwem rozumiem zajęła się Policja? Jeżeli tak, to niech dojdą do zabójcy i/czy zleceniodawcy. Karę muszą ponieść.

ZBW, dzięki za konkretne, pozytywne działanie. Coś pozytywnego zostało rozpoczęte :tak:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]