Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 sty 2022, 17:19

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
"Przemysł rozrywkowy" ma za zadanie - jak mówił w wywiadzie Aaron Russo - rozbijać rodzinę, pokazywać skrajne zachowania, postawy, wynaturzenia etc.

Przykład:

"On ma dwóch ojców" - he was two fathers

fragment ze słów tego "dzieła":
"na razie jestem ich jedynym dzieckiem"

(jakoś mnie to nie dziwi) :drugged:

phpBB [video]

info:
komentarze na blogu:
www.grypa666.wordpress.com

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 02 gru 2009, 16:26 
VIP Member
Awatar

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

"Przemysl rozrywkowy"? Tu chodzi o adopcje, stworzenie domu dla dziecka ktorego nie chcieli biologiczni rodzice. Nie wiem jak ty ale ja slyszalam pozytywne opinie o gejach adoptujacych dzieci. Nie mam nic do homoseksualistow.

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

Ja inaczej pojmuję adopcję, bardziej tradycyjnie. Jaki związek ich dziecko będzie w przyszłości propagowało i co z tego może wyniknąć? Wyrażam jedynie swoją opinię.

A, że "przemysł rozrywkowy" np. gry komp. propaguje "pewne" treści wiadomo nie od dziś.

Ogólnie nie mam nic do "kogoś" dopóki nie narusza to mojej sfery wolności, prywatności i intymności ale pewne zachowania społeczne procentują potem w taki sposób, że społeczeństwo obrywa odbitym problemem jak bumerangiem...

(czasem to nawet kosztuje nas wszystkich)

"Czyjaś wolność kończy się tam gdzie zaczyna się moja" - i takie mam święte prawo; ktoś inny oczywiście też.

Cottontail pisze:
"Przemysl rozrywkowy"? Tu chodzi o adopcje, stworzenie domu dla dziecka ktorego nie chcieli biologiczni rodzice. Nie wiem jak ty ale ja slyszalam pozytywne opinie o gejach adoptujacych dzieci. Nie mam nic do homoseksualistow.

Tylko dlaczego takie modele adopcji promuje sie w krajach, w ktorych rownoczesnie mozna odebrac dziecko biologicznym rodzicom za danie mu klapsa???

Dopowiadam w swoim uzupełnieniu (za Masonem33).

Do ludzi "homo" jako do ludzi nic nie mam bo mieć nie mogę. Często sami są lub mogą być np. wewnętrznie nieszczęśliwi, niespełnieni, okaleczeni psychicznie w dzieciństwie (np. pedofila tfu "elit") etc., mało tego mogą być wręcz "niewolnikami" "biologii"
- chemii, genów, hormonów i nauka sama nie wie czego jeszcze tak naprawdę.

Najbardziej chodzi właśnie o promowanie pewnych (niewłaściwych) postaw społecznych które z fizjologią niewiele mają wspólnego ergo powoduje to nienaturalność (sztuczność) zachowań.

Forsują to wręcz na siłę jako "moda", styl życia etc.

Awatar użytkownika

Cytuj:
Jaki związek ich dziecko będzie w przyszłości propagowało i co z tego może wyniknąć?

Jajco, ze tak powiem. Jesli dziecko jest heteroseksualne, to taki zwiazek w przyszlosci zalozy. Rany, to tak jakbym slyszala moja moherowa babcie ktora mowi ze jesli dwa geje wychowana dziecko, to ono tez stanie sie gejem, tak jakby to byla choroba zakazna. Powiem tak, takie dziecko wyrosnie na heteroseksualiste z ta roznica, ze nie bedzie jak ty uprzedzony do homoseksualnych zwiazkow malzenskich i adopcji poprzez takie zwiazki :/

Cytuj:
A, że "przemysł rozrywkowy" np. gry komp.

Jeszcze nie slyszalam o grze gdzie jako gej mozna adoptowac dzieci, Wow, Daj linka bo az jestem ciekawa co to za gra.

Cytuj:
Najbardziej chodzi właśnie o promowanie pewnych (niewłaściwych) postaw społecznych

Jedyna niewlasciwa postawa spoleczna to Twoja, moj drogi :)

:shock:

Skoro sam mowisz ze niektorzy z nich moga byc niewolnikami wlasnej biologii, cokolwiek poprzez to rozumiesz bo wedlug mnie jesli zaakceptowali swoja orientacje seksualna zadnymi niewolnikami nie sa, to dlaczego mieli by byc samotni i bezdzietni do konca zycia? Moze chcieli by miec syna lub corke ktorej dadza dom, przekaza swoja wiedze, wychowaja na wartosciowego czlowieka?

Mason33, w Niemczech za danie dziecku klapsa Jugendamt tez juz odbieral dzieci, i jakos tu sie nie promuje takich modeli adopcji (chyba ze Westerwelle, ale on tylko wyraza swoje zdanie jako polityk i sam jest gejem), chociaz nikt nic nie ma przeciw gejom, przeciwnie.

Jest tyle dzieci ktore nie maja domow i rodziny, i tyle par homoseksualnych ktorzy mogli by dac tym dzieciom to, do czego nie byli zdolni ich biologiczni rodzice.

Sami slyszycie o czym spiewa chlopiec na filmie. Jest szczesliwy, ojcowie wspaniale zastapili mu matke i wywiazuja sie ze swoich rodzicielskich obowiazkow wzorowo, ma w nich oparcie, wiec po co wogole ten temat? Podyskutujcie jak to w Polsce oddaje sie dzieci do adopcji malzenstwom, ktore potem okazuja sie psycholami i sadystami. Ogladaliscie kiedys program "Zerwane wiezi"? Pokazani tam ludzie byli oddawani do domow na wsi, gdzie bieda az piszczala, do rodzin ktore nie mogly zapewnic im wyksztalcenia ani przyszlosci, a opowiesci co ci ludzie przeszli w domach dziecka mrozily krew w zylach.

Tak wiec wyluzujcie i zastanowcie sie czy geje adoptujacy dzieci to naprawde az taki problem jak wy to widzice...

Ostatnio zmieniony 02 gru 2009, 19:10 przez Cottontail, łącznie zmieniany 1 raz

Zaakceptowali ale w wyniku czego? świadomej decyzji, presji społecznej, "biologii" a może widzimisię

A to, że oddaje się do adopcji (jak czytamy i słyszymy w mediach) dzieci parom rozumianym tradycyjnie ale patologicznym to faktycznie i jak najbardziej karygodne. W ogóle nie podlega dyskusji taki obrót spraw, niby polepszając jeszcze bardziej pogarsza się sytuację dziecka; mało, że obcy to jeszcze oprawcy. To woła o pomstę do nieba i zwyczajną sprawiedliwość.

p.s.
Ale nie nawiązujmy czasem w tym temacie do karmy bo się "zadyskutujemy" i w konsekwencji zapewne zostaniemy w martwym punkcie - tak gdzie byliśmy - bez perspektywy całościowego wyjaśnienia problemu (czy danego zagadnienia).

Awatar użytkownika

timewave, ilu znasz gejow?

Jak na razie żadnego co nie oznacza, że stronię czy coś w tym guście albo przykładowo omijam bo tak nie jest i nie miałbym problemu żeby traktować jak np. znajomego, "mówi się trudno". Zwykłe relacje osobiście zupełnie mi nie przeszkadzają bo niby dlaczego by miały.

Nie wiedzieć jednak czemu (zupełnie na marginesie) wyczuwam podświadomie (podobnie pewnie jak kobiety takich czy innych mężczyzn - to się w jakimś stopniu potwierdza.)

przykład:
Byłem u fryzjera i domyśliłem się, że "coś jest nie tak" a potem dowiaduje się od fryzjerki, że on jest (sam nie lubię takiego określania) "homo" - jakoś żyję i w niczym mi to nie przeszkadzało - żeby była jasność. po prostu stwierdzam fakt.

Ale żadnego urazu nie mam a widzę, że w tym kierunku rozmowa zmierza (zupełnie niepotrzebnie) bo wcale nie to mam na myśli.

Nie określam czy nie oceniam poszczególnych ludzi ale lansowany (czy wręcz narzucany) pewien "model społeczny"...

p.s.
gry komp. ogólnie u(ws)kazują EGOistyczne nastawienie typu liczę się tylko ja a innych za chwilę rozwałkuję.
Nie ma to jak udana edukacja "wczesnoszkolna" :so: (później ludzie nie chcą wychodzić na "ulicę" żeby nie napotkać na reedukację).

(edit)
Cottontail pisze:
... nie będzie jak ty uprzedzony do homoseksualnych związków małżeńskich i adopcji poprzez takie związki

Jeśli chodzi o moje życie to masz całkowitą rację, w takim przypadku faktycznie jestem uprzedzony będąc "hetero",
a do innych sensu stricte nic nie mam, może poza dozą nachalności z którą oni sami się stykają i to właśnie miałem na myśli
a także wręcz promowanie tego.
Prowadzi to do "eskalacji" problemu polegającej na trafianiu na "mur" typu "wyszydzanie" a to już jest nie na miejscu.
Nigdzie i raczej nigdy nie twierdziłem też, że dziecko wychowywane przez parę homo "musi" też takie być, bo to oczywista nieprawda; chociaż są osoby (jak Twoja babcia) która tak twierdzi.

Awatar użytkownika

timewave pisze:
Jak na razie żadnego co nie oznacza, że stronię czy coś w tym guście albo przykładowo omijam bo tak nie jest

Nie o to chodzi. Po prostu mowisz mi tu o powodach dlaczego niektorzy sa gejami albo maja problem z byciem gejem, wymieniajac tu rozne ciezkie przezycia ktore mogly doprowadzic do zmiany orientacji seksualnej itp tak jakbys znal juz takie przypadki. Odnioslam wrazenie ze prowadzisz jakis telefon zaufania dla gejow i wiesz dlaczego sa gejami oraz w jakim sa stanie psychicznym z tego powodu.

Cytuj:
Nie wiedzieć jednak czemu (zupełnie na marginesie) wyczuwam podświadomie przykład:
Byłem u fryzjera i domyśliłem się, że "coś jest nie tak"

Wielu gejow ma kobiecy sposob bycia i bardzo latwo sie zorientowac ze sa gejami. Zreszta, gej - fryzjer, gej - malarz czy tam gej - projektant mody to zadna rewelka. Takie osoby maja wieksze wyczucie piekna i estetyki, tak samo jak kobiety, dlatego wybieraja takie zawody bo latwo jest im odniesc w nich duzy sukces.

Cytuj:
Nie określam czy nie oceniam poszczególnych ludzi ale lansowany (czy wręcz narzucany) pewien "model społeczny"...

Tak, tez odnosze wrazenie ze narzucany jest pewien model spoleczny, czyli "ten jedyny wlasciwy".

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

timewave pisze:
gry komp. ogólnie u(ws)kazują EGOistyczne nastawienie typu liczę się tylko ja a innych za chwilę rozwałkuję.

W tym temacie widocznie jesteś strasznym ignorantem :) Gier stawiających na kooperację jest cała masa.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Cottontail pisze:
Podyskutujcie jak to w Polsce oddaje sie dzieci do adopcji malzenstwom, ktore potem okazuja sie psycholami i sadystami. Ogladaliscie kiedys program "Zerwane wiezi"? Pokazani tam ludzie byli oddawani do domow na wsi, gdzie bieda az piszczala, do rodzin ktore nie mogly zapewnic im wyksztalcenia ani przyszlosci, a opowiesci co ci ludzie przeszli w domach dziecka mrozily krew w zylach.

Problem-Reakcja-Rozwiązanie? :hejka:

Media oczywiście żywią się takimi rzeczami bo jak po raz setny kogoś pogryzły bezpańskie psy to może pokazać ale jak ktoś pogryzł psa to jest nius na pierwszą stronę. :twisted: Życie i tak pokaże że jest żywiołem który nie boi się waszych opinii.

huuysuy pisze:
Życie i tak pokaże że jest żywiołem który nie boi się waszych opinii.

Nasze dywagacje właściwie na tym można by zakończyć, niezależnie jaki chcielibyśmy mieć wpływa na życie, życie i tak swoje, swoisty paradoks? czy po prostu natura rzeczywistości; pokazująca, że nasze "chcenie" to zaledwie tylko maleńki fragment jakiejś gigantycznej całości (zwanej współcześnie "Matrixem").

> Ctulhu

Nie zaprzeczam, w całym swoim dotychczasowym życiu "przegrałem" w gry co najwyżej kilka dni. Uważam gry komp. za stratę czasu, już lepiej pouczyć się np. angielskiego albo poczytać encyklopedię multimedialną etc.

Jeśli chodzi o gry komp. to kompletny laik ze mnie, ale znam takich co "przeszli" po kilka razy całe Diablo2, podobno nawet jest to jakiś wyczyn; niekoniecznie intelektualny ale wysiłek fizyczny i męczący to jest na pewno; wiem o tym z obserwacji :D

Lepiej więc nawiązywać kontakty i kooperacje w realu na żywo, choć tzw. praca z ludźmi (choćby zawodowa) też ma swoje (tfu) uroki :D

Odnośnie zaś samego tematu i wymiany "ciosów" z Cottontail zostajemy przy swoich stanowiskach dochodząc do jakiegoś konsensusu a przynajmniej wyjaśnienia swoich poglądów. A życie i tak swoje. Tylko niepotrzebnie z tego powodu "szarpanie się";
za bardzo emocjonalnie zdaje się, że podchodzimy do - szczególnie - nie swoich spraw ;)

Awatar użytkownika

Diablo jest beznadziejne. A jeśli wszystkie gry uważasz za stratę czasu, to jest taka sama jak oglądanie filmów. Są gry, które przewyższają wiele filmów pod względem artystycznym i emocjonalnym. Można nawet przy nich płakać :) Nie lubię tylko gier sieciowych, bo to jest prawdziwa strata czasu, ciągle robi się to samo.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]