Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 20 paź 2017, 19:04

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

phpBB [video]

phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 02 lip 2009, 22:38 
VIP Member
Awatar

Przykład z naszego podwórka:

Lek refundowany kosztujący 2000 zł po zdjęciu z listy refundacyjnej nagle okazało się, że może kosztować 70 zł.

Kto dopłacał pozostałe 1930 zł gruuubo przepłacając? my wszyscy!

Siła napędowa koncernów farmaceutycznych to oczywiście choroby, gdyż zdrowy człowiek jest niedochodowy; dlatego mamy "lek" na każdy palec, lewe i prawe ucho, płuco, zatoki. Jak z tego wynika na całe "szczęście w nieszczęściu" mamy tylko jedną wątrobę, serce, inaczej można by nas zaleczyć na śmierć.

Uwaga!

koniecznie czytajcie ulotki "leków" a w szczególności: skutki uboczne

Po doświadczeniach polekowych przez które przeszła znajoma mi osoba wiem, że jest to niezwykle ważna sprawa, gdyż o mało się nie przekręciła (a wtedy kolejny biznes wchodzi w grę żeby nas uszczęśliwić czyli biznes kościelno-pogrzebowy ("skóra" zawsze w cenie) :?

Awatar użytkownika

Tym bardziej, że już widzę ten pasek na dole TVN24 - "Grupa anarchistów próbowała... " itp.

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Jak w "Fight Clubie"... :twisted: :twisted: :twisted:

To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.pl

MaxDziad pisze:
Tym bardziej, że już widzę ten pasek na dole TVN24 - "Grupa anarchistów próbowała... " itp.

albo inny pasek:
Niemal całe społeczeństwo niewielkiego kraju w środku Europy powiedziało globalistom stanowcze NIE - przestało po prostu robić cokolwiek i system się zawalił; rząd w związku z zaistniałą sytuacją postanowił całkowicie zmienić swoje działanie i priorytety ponieważ jak się okazało to rząd jest dla ludzi a nie na odwrót; gdyż będąc bezsilny nie widział innej możliwości rozwiązania tej kryzysowej sytuacji. Tak skończył się znienawidzony przez większość system. Od teraz społeczeństwo istnieje dla siebie, wszystko co jest niezbędne opłaca się, odkurzono z szuflad projekty wcześniej rzekomo nieopłacalnych technologii oraz terapii medycznych dzięki czemu większość wraca szybciej do zdrowia. etc. cdn...

p.s.
Historycy będą później pisać: dlaczego ludzie tak długo czekali żeby zmienić ustrój, który daje dużo nielicznym nie licząc się z resztą nasyłając armię i służby "porządkowe" na SWOJE społeczeństwo nie licząc się z nikim i niczym.

Awatar użytkownika

Jak to Fresco powiedział : bedziemy się wstydzić pisać historie w przyszłości .
Dzieci rodzicom sie będą pytać czy nie widzieli tego bezprawia i dlaczego nie reagowali .
Wstyd na całego , ale nowe pokolenie rzuca jasne światło na przyszłe losy . Przyszłość jest nasza :D :D

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

timewave pisze:
Niemal całe społeczeństwo niewielkiego kraju w środku Europy powiedziało globalistom stanowcze NIE - przestało po prostu robić cokolwiek i system się zawalił; rząd w związku z zaistniałą sytuacją postanowił całkowicie zmienić swoje działanie i priorytety ponieważ jak się okazało to rząd jest dla ludzi a nie na odwrót; gdyż będąc bezsilny nie widział innej możliwości rozwiązania tej kryzysowej sytuacji. Tak skończył się znienawidzony przez większość system. Od teraz społeczeństwo istnieje dla siebie, wszystko co jest niezbędne opłaca się, odkurzono z szuflad projekty wcześniej rzekomo nieopłacalnych technologii oraz terapii medycznych dzięki czemu większość wraca szybciej do zdrowia. etc. cdn...

Timewave dokładnie tak samo myślałem że to powinno tak wyglądać. Powinniśmy rozpirdzielić cały ten bezsensowny ustrój, ciekaw jestem jak zareagowały by inne narody na taki totalny przewrót czy poszły by w nasze ślady nie. Więc dlatego uświadamiajmy jak najwięcej ludzi może się uda to zrobić ;)

Awatar użytkownika

Kto usunął większą część mojej wypowiedzi?!
Nie ma info o zmoderowaniu, a zostało tylko jedno zdanie :/

Cenzura?

edit mod tw 05.07.2009 15:25
Faktycznie część Twojej wypowiedzi z posta niestety ale umknęła w wyniku błędu "cytowania", jak się okazało zostało tylko jedno cytowane zdanie. Kilka zdań, które napisałeś w poście a które wcześniej czytałem faktycznie było ale już nie do odtworzenia. Oczywiście nie miało to żadnego związku z cenzurą a jedynie z nieprawidłowym zadziałaniem skryptu lub moim błędnym cytowaniem (w logu jest jedynie info o edycji posta a nie dot. cytowania, gdyż takich info skrypt nie loguje).
Absolutnie nie było to zamierzone działanie w wyniku którego część (kilka zdań) Twojej wypowiedzi przypadkowo nie zostało zachowane.

Awatar użytkownika

Słuchajcie mnie ludzi uważnie - też życzyłbym sobie aby sprawy potoczyły się tak jak to ujęliście, ale jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, że tak nie będzie to obejrzyjcie sobie "Spowiedz_agenta_-_Economic_Hit_Man_-_John_Perkins" - było gdzieś na forum.

Oni robią takie przewroty na scenie politycznej, że każdy kto się sprzeciwia kończy w wypadku lotniczym, poprzez zamach stanu, lub w najlepszym przypadku jako baaardzooo bogaty człowiek działający jednak na rzecz ICH interesów.
Tu nie chodzi o jeden kraj, bo Bank Światowy sprowadzić może Cały Świat do poziomu parteru jednym ruchem, co właśnie widzimy!!!!!!!!

Nie łudźcie się, że się tak stanie dopóki ludzie mają w swoich domach telewizory - jeszcze raz polecam Spowiedź Agenta - nawet jeśli CAŁY NARÓD domagał się śledztwa w sprawie śmierci prezydenta Ekwadoru, śledztwo zamknięto w .... tydzień!
I na tym koniec - liczenie na to, że postawa jednego kraju cokolwiek zmieni to pobożne życzenia - tu potrzebna jest rewolucja na poziomie globalnym, która z powodu różnic ( notabene sztucznie wywoływanych i równie sztucznie podtrzymywanych ) jest niemożliwa. I Illuminaci/gadoidzi/szarzy ( czy kto tam chce jeszcze ) doskonale o tym wiedzą!

Też mnie to nie cieszy :/

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Przemysł farmaceutyczny w Niemczech wszystkie 5 części można oglądać po polsku tylko gdzie podaję link ponieważ tam jest nakładka z napisami
http://www.transyoutube.com/watch?v=Ej_1LKHdxiM&s=859
http://www.transyoutube.com/watch?v=x83Qfi1zFFI&s=861
http://www.transyoutube.com/watch?v=wyBDKGZcR-g&s=897
http://www.transyoutube.com/watch?v=QFRSmfGyiwU&s=877
http://www.transyoutube.com/watch?v=tGB3RkDJL34&s=885
Jeżeli w jakiejś części nie będzie napisów po prawej stronie jest wybór języka można zmienić bo jest kilka wersji.
Jak tak trudno zwalczyć korupcję w Niemczech to pomyślcie co dzieje się u nas. :roll: :evil:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]