Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 sty 2021, 12:29

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Rozumność rozumnością a wiedza o systemie wiedzą.Nie manipuluj słowami.I tyle.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 14 maja 2012, 9:49 
VIP Member
Awatar

Wiedza zawsze jest dobra. Jezeli ktos ja wykorzystuje - tym bardziej.
Mozna nie wierzyc w podzial rasowy, ale jest ktos, kto w to wierzy i to stosuje. Jezeli ktos to stosuje, to wynikaja z tego konsekwencje, nie tylko dla niego. Dobrze wiedziec na czym to polega.
To, ze my w cos nie wierzymy, nie znaczy automatycznie, ze to nie istnieje.
Duzo jest rzeczy na swiecie, w ktore wiekszosc nie wierzy, ale jest mniejszosc, ktora to stosuje i efekty tego mozna ogladac.
Zabawa slowem ok... ale po co zmieniac znaczenie wklejonego tu tekstu?
Zydzi moga mowic, ze ktos tam wprowadzil podzial rasowy, zeby ich wykonczyc, jakis pyskaty "antysemita", ale tak naprawde czujac sie lepsza rasa... nie umyli od tego raczek. Bycie lepsza rasa ok... bycie gorsza rasa - "antysemityzm".
Ludzie to ludzie... rozne skafandry itd... ale na razie te skafandry dominuja nasze zycie... tu na tym padole ziemskim. No moze jak ktos sie oswieci to juz nie tak bardzo... no ale ilu tych oswieconych po tej ziemi chodzi? Ilu z nich tu na forum? :D

Żydzi (oczywiście nie wszyscy, ale na dzień dzisiejszy możemy powiedzieć że zdecydowana większość) uważają się za lepszych, jednocześnie robiąc haniebne rzeczy... to bardzo podejrzana sprawa, i myślę że David Icke wie coś więcej na temat ich ''dawnych relacji'' (a może i obecnych) z istotami które sporo namieszały na tej planecie... ale spójrzmy na to co wyrabiają Polacy, jak traktują siebie nawzajem oraz jakie podejście mają nawet do swoich zwierząt (skala tej patologii jest potężna).

Cytuj:
Rozumność rozumnością a wiedza o systemie wiedzą.Nie manipuluj słowami.I tyle.

:spoko:

Gdy Polacy zaczną poszerzać swoją świadomość oraz przede wszystkim - staną się ludźmi o wielkiej empatii i wyrozumiałości - wtedy będą mieć argumenty. Na chwilę obecną ich nie mają.

Fellow Craft * 2nd Degree

Cosik mi się zdaje, że ten temat, tak jak i poprzedni o żydach, nie pociągnie zbyt długo....
Redmuluc walnie znowu pieścią w stół i zakończy wzajemne chore wojenki podjazdowe co niektórych (nie będę wskazywał palcem).
Jeśli ktoś ma coś merytorycznego do zaprezentowania, nie powinien ulegać emocjom i wdawać sie w słowne przepychanki.
Generalizowanie typu polacy, czy żydzi są be to poziom przedszkolaków. :dobani:

Ja sam do niedawna w ogóle nie zajmowałem się kwestią żydów (tych przy władzy i pieniądzach), nie miałem po prostu pojęcia jak bardzo lecą sobie w kulki z resztą świata i jak daleko sięgają ich macki.

Wracając do genetyki...
Podobno szympans ma w 99% taki sam genom jak człowiek, czyli różnimy się zaledwie w 1% genów... Jeśli źle coś zakonotowałem, nawet nie pamiętam, gdzie to słyszałem, to proszę o sprostowanie.

INSPEK pisze:
mammłotek pisze:
„rasa nie ma znaczenia”

Uważam, że najważniejszy jest stopień rozumności danej istoty rozumnej, inne różnice można pominąć, ale rozumiem, że dla istot mało rozumnych te drobne różnice są bardzo ważne, np. dla zwierzaków, które są mało rozumne(co nie znaczy, że głupie), są to sprawy o zasadniczym znaczeniu.

Skoro rozum to wszystko, więc nie ma sensu płakać nad tym i oburzać się jeśli bardzo rozumni żydzi (ci u władzy)w bardzo rozumny sposób mordują innych w tym również żydów (tych biednych czyli niepotrzebnych). W końcu wszyscy jestesmy prawie szympansami, pomijając ten mało istotny dla Inspeka 1% genów.

Inspeku

Nie mieszaj kosmitów do propagandy syjonistycznej.Praktykuję mocno zen.Wierz mi że musiałem ciężko nad sobą pracować aby nie pozwolić sobie stracić widzenia jak jest w umyśle gdy stojąc w kolejce różnych nacji na lotnisku Okęcie widzę jak dla grupki kapelusiastych Żydów otwiera się specjalnie okienko a reszta bydła stoi w dłuuuuuuugiej kolejce.Ponieważ rozumiem i czuję już dużo nie czułem złości do jednego czy drugiego żyda ale do systemu który sprawił że oni są "lepsi" a ja nie.Stoję i nie wiem czy zdążę a Władcy podchodzą śmiejąc się i gaworząc do siebie.Czułem złość i nie będę się jej wypierał,To też ja.

Dlatego nie zgadzam się z Twoim nawoływaniem do miłości i zacierania różnic na TYM poziomie.Systemowej rozgrywki zniewolenia.To że duży odsetek Żydów korzysta z tego że jest Żydem.Wykorzystuje to a jednocześnie ten fakt bycia Żydem ukrywa złości mnie.I nie jest to mój wymysł a fakt.

Jesteśmy jednością ale to nie znaczy że masz się godzić aby inne istoty cierpiały.Nie musisz ich "zbawiać" na siłę jeśli tego nie chcą albo nie są jeszcze swoich pragnień świadome.Ale to nie znaczy że masz nie widzieć co inne istoty robią aby niewolić .... nawet nieświadomych.

Czy to dla całości właściwe czy niewłaściwe nie wiem.Wiem jednak że system stworzony... według tego co czytam na syjoniźmie ( KTÓRY KIEDYŚ BYŁ ZAKWALIFIKOWANY JAK FASZYZM I KOMUNIZM - zbrodniczy- a został ten fakt wymazany z historii ogólnej - świadomości ludzkości ) jest systemem powodującym wiele cierpienia.

A to istoty mieniące się Żydami w tym życiu uczestniczą w nim najaktywniej i najliczniej.Czy z własnej woli ? Czy okłamane ? Czy mają mocodawców ??? Nie wiem.Nie mam doświadczenia.

Wiem jednak że system jest bo w nim uczestniczę chociażby jako prowadzący firmę ( finanse ).

Więc pamiętając o jedności nie chcę zamykać oczu na szczegóły.

A czy kosmici przylecą czy nie.Czy już przylecieli.NIE WIEM bo nie doświadczyłem świadomie.

System doświadczam.

Dlatego nie zgadzam się aby odwoływać się WYŁĄCZNIE do Absolutu jako odpowiedzi na wszystko zapominając jak jest tu i teraz.

Nawet jak to iluzja naszych umysłów.W takim razie trzeba się obudzić.Ale nie mówić o obudzeniu i śnić dalej i nic nie robić tylko nawoływać do miłości ogólnej.

Jest jak jest.A jest syf.

p.s. a jednocześnie nie twierdzę że każdy Żyd świadomie niszczy inny nacje.Ale system jest syjonistyczny czyli stworzony przez Żydów ( albo ich mocodawców).I przez dużą część ich tzw.Żydów wdrażany,kontrolowany i przynoszący im profity a innym cierpienie.

Intendant of the Building * 8th Degree

Już teraz nie mają na co narzekać. W sumie to mi ich trochę żal takie małe państwo i wszystko wiruje wokół niego. Cały świat na ich barkach to jawny antysemityzm.

Ten problem można rozwiązać Polska mogła by przejąć tę rolę. Rozłożyło by się to na większą ilość obywateli. Niestety nikczemnicy których nie brakuje mogli by mieć do nas pretensję. Można to ukrócić ustanawiając międzynarodowy zakaz szerzenia antypolonizmu.

I pomyśleć tylko, że ci tzw. żydzi (u władzy) nie mają nic wspólnego z semitami.... :P

Przekręt jak cholera, w głowie się nie mieści (przynajmniej mojej)

Przepraszam Inspeku, jeśli inputowałem, że popierasz zbrodnie syjonistów, myślę, że źle zrozumiałeś moją drwinę.

Też chciałbym w tym temacie więcej faktów, ale sama dyskusja na temat żydów wznieca tyle emocji, że szkoda gadać.

Np:
Dlaczego nie można rozliczyć "byłych" NKWD-zistów z pochodzenia żydów, którzy chodzą sobie spokojnie po ulicach naszego pięknego kraju i śmieją się nam szyderczo w twarz, jacy to my polacy głupi jesteśmy...pobierając sute emeryrurki z naszych podatków.
Ostatnio poczytałem trochę o ojcu kwacha Stolzmanie, kacie akowców i nie mogłem w nocy spać.
Proszę o fakty, a nie emocje.

trochę faktów:

Izrael niszczy obiekty finansowane przez UE
Opublikowano: 15.05.2012 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Trudna sytuacja Palestyńczyków okupowanych i poniżanych w swoim własnym kraju pod okupacją Izraela jest czytelnikom tego portalu dość dobrze znana. Raporty ONZ mówią o 620 palestyńskich obiektach zniszczonych w 2011 roku i 224 w bieżącym przez siły izraelskie. Bezprawne wyburzanie domów, czy konfiskaty ziemi są tam na porządku dziennym. Wiele pozarządowych organizacji humanitarnych (głownie spoza Izraela) stara się w jakiś sposób pomóc Palestyńczykom w przetrwaniu na swojej ziemi.

Koalicją takich organizacji jest Displacement Working Group (DWG) pod przewodnictwem związanego z ONZ biura ds. pomocy humanitarnej. Opublikowała ona niedawno raport o niszczeniu przez Izrael obiektów powstałych lub odnowionych za pieniądze UE na Zachodnim Brzegu Jordanu, czyli w tak zwanej strefie „C”, stanowiącej niecałe 70% terytorium Zachodniego Brzegu. Możemy tam przeczytać, że Izrael tylko w 2011 roku zniszczył 62 obiekty tego typu – w tym cysterny na wodę wyremontowane przez Polską Akcję Humanitarną w wiosce Rahava. Obecnie kolejne 100 obiektów remontowanych z unijnych środków jest na celowniku Izraela, wśród nich następne, dwie cysterny wyremontowane przez PAH. Znajdują się one w położonej na południe od Hebronu wiosce Zanuta. Mieszka tam zaledwie 39 rodzin zajmujących się głównie pasterstwem.

Żydzi niszcząc obiekty cywilne powołują się na swoje przepisy, w świetle których remonty cystern odbyły się nielegalnie. Należy jednak pamiętać, że w Strefie „C” praktycznie nie ma szans uzyskać zezwolenia na remont lub budowę (chyba, że jest się żydowskim osadnikiem). Ponad 94% palestyńskich wniosków jest odrzucanych przez izraelską administrację, więc organizacje humanitarne działają pomimo braku pozwoleń powołując się na prawo międzynarodowe. Uważają, że obowiązkiem państwa okupującego jest między innymi zapewnienie dostępu do wody dla ludności okupowanego terytorium.

Natomiast Izrael robi wszystko aby wody dla Palestyńczyków było jak najmniej. Wiercone są studnie głębinowe w bezpośrednim sąsiedztwie palestyńskich źródeł, co powoduje ich wysychanie. Studnie Palestyńczyków są zatruwane ściekami z nielegalnych osiedli żydowskich lub po prostu niszczone przez armię. Wykopanie studni równie głębokich co izraelskie nie wchodzi w grę z powodów technicznych (brak odpowiedniego sprzętu) i prawnych (dyskryminujące przepisy określające dopuszczalną głębokość studni). Nie ma możliwości czerpania wody z Jordanu, gdyż brzeg oddzielony jest drutem kolczastym i polami minowymi, a dostęp do furtek mają tylko Izraelczycy. Dostęp do izraelskich studni również jest zakazany dla Palestyńczyków.

Wodę na terenie Zachodniego Brzegu Jordanu wydobywa firma Makarot, której pakiet kontrolny znajduje się w rękach izraelskiego rządu. Palestyńczycy są zmuszeni są do kupowania wody od tej firmy, nawet jeśli pochodzi ona z ich ziemi. Ceny dla Palestyńczyków są kilkakrotnie wyższe niż te, które obowiązują osadników żydowskich, a jakość tej wody znacznie gorsza. Zakupioną wodę trzeba wozić beczkowozami, gdyż nie wolno Palestyńczykom położyć rur do jej transportu.

Polityka wodna Izraela jest sprytnym sposobem na wyrugowanie Palestyńczyków z ich własnej ziemi i przedstawia się dla nich wręcz katastrofalnie. Wszelkie akcje militarne ściągają rozgłos i fale międzynarodowej krytyki, natomiast odcięcie dostępu do wody pozostaje zazwyczaj przemilczane lub spotyka się z bardzo małym rozgłosem. Efekty zaś są porównywalne.

źródło:
http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swi ... -przez-ue/

Próby ograniczenia wolności słowa w Izraelu
Opublikowano: 15.05.2012 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Studenci i studentki Uniwersytetu w Tel Avivie zorganizowali obchody Dnia Nakby, upamiętniającego wysiedlenia ponad 700 000 palestyńskich Arabów w latach 1947-1949. Władze Uniwersytetu uzależniły wydanie zgody na organizację wydarzenia od spełnienia przez organizatorów i organizatorki dodatkowych warunków, min. samodzielnego opłacenia przynajmniej 6-osobowej ochrony.

Planowane obchody spowodowały apel izraelskiego ministra edukacji Gideona Sa’ar’a do władz uczelni aby ponownie rozważyły wydanie zgody na organizację tego wydarzenia. Reprezentacja władz Uniwersytetu powołała się na funkcjonujące w Izraelu prawa studentów do organizowania się oraz demonstrowania w każdej sprawie. Uczelnia oznajmiła, że będzie zezwalała na organizację wszystkich wydarzeń, jak długo nie będą one pozostawać w sprzeczności z obowiązującym prawem, to jest promować rasizm, przemoc, ograniczać wolność wypowiedzi.

W czasie burzliwej dyskusji Komitetu ds. Edukacji w Knesecie, głos zabrał min. Alex Miller, reprezentant Yisrael Beitenu, prawicowej partii nacjonalistycznej, że nie po to przyznano studentom prawa by organizowali tego typu wydarzenia, w związku z czym prawo trzeba zmienić.

Izraelska organizacja na rzecz ochrony praw człowieka ACRI (The Association for Civil Rights in Israel) wystosowała do list do Komitetu ds. Edukacji w Knessecie, w którym wyraża zaniepokojenie próbami ograniczania wolności słowa oraz wywierania politycznej presji na uniwersytety w Izraelu. W ubiegłym roku ACRI złożyło do sądu skargę na Uniwersytet Ben Guriona, na którym zakazano studentom i studentkom rozdawania ulotek krytykujących politykę izraelskiego rządu. W październiku 2011 roku sąd oddalił skargę, wobec czego ACRI skierowało odwołanie do sądu najwyższego.

Opracowanie: Maria Skóra
Źródło: Lewica

http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swi ... w-izraelu/

Knight of the East or Sword * 15th Degree

''Jezus nazista Maria kurw.'' Żydowskie TV chamstwo SZOK ! Czyt. opis

phpBB [video]

OBEJRZYJ DOKŁADNIE CAŁY FILM PONIEWAŻ TYLKO WTEDY ZOBACZYSZ JAK CZĘSTO ŻYDZI PONIŻAJĄ ORAZ DRWIĄ Z CHRZEŚCIJAN (ANTY KATOLICYZM) ! JEŚLI UWAŻASZ, ŻE TO CHAMSTWO I BRAK TOLERANCJI DAJ ŁAPKĘ NA TAK ! Żydzi ukrzyżowali Jezusa Chrystusa ponieważ uważali go za obłąkanego idiotę, który wygaduje brednie ! Niestety ci ludzie po dziś dzień tak uważają w dowód czego wyznają Talmud i Torę. Przypomnę jeszcze, że wielkim wrogiem religijnym dla judaizmu jest chrześcijanizm jezusa gdyż zawiera odmienne prawa ! Żydzi uważają, iż są narodem wybranym przez boga, który jako jedyny dostąpi bramy królestwa niebieskiego. Innowierców nazywają gojami, którzy w świetle judaizmu mają być ich niewolnikami. Jezus Chrystus uważał wszystkich za równych w związku z czym Żydzi go ukrzyżowali

A i tak setki tysięcy tych chrześcijan przelewa krew za żydów na bliskim wschodzie w operacji "bij turbana" i ukradnij jego ropę za zgodą ONZ. Jest to poważniejsza sprawa niż obrażanie przedstawicieli jednej wątpliwej religii przez drugą. Tam giną ludzie oczywiście ich religia wcale nie jest lepsza ale na śmieć i okradanie nie zasłużyli.
Cóż wątpliwej autentyczności postać narodowości żydowskiej to niewątpliwie większy problem. Cała trójka siebie warta widzą tylko czubek własnego nosa.

dla dociekliwych sporo na ten temat . Genetyka mająca wpływ na przejawy okrucieństwa - geny jakie Sidorow ogólnie nazywa Archantropicznymi ( mieszanka Neandertalczyka i innych ) mają wpływ na przejawianie się niskich instynktów u ludów południowych a także u Brytyjczyków . Hiszpanie , Portugalczycy i ludy z obecnej Brytanii są odpowiedzialne za niewolnictwo . Rzymskie "zabawy " ze śmiercią na scenie gladiatorów czy też współczesna całkiem Corrida normalnego Słowianina napoawają odrazą . Ich nie - oni wiwatują .

Sporo materiału - polecam
phpBB [video]

http://www.youtube.com/results?search_q ... 1panGU8kU4

Osobny temat przy okazji skoro już ten prelegent
-bardzo ciekawe wnioski
phpBB [video]

Cytuj:
dla dociekliwych sporo na ten temat . Genetyka mająca wpływ na przejawy okrucieństwa - geny jakie Sidorow ogólnie nazywa Archantropicznymi ( mieszanka Neandertalczyka i innych ) mają wpływ na przejawianie się niskich instynktów u ludów południowych a także u Brytyjczyków . Hiszpanie , Portugalczycy i ludy z obecnej Brytanii są odpowiedzialne za niewolnictwo . Rzymskie "zabawy " ze śmiercią na scenie gladiatorów czy też współczesna całkiem Corrida normalnego Słowianina napoawają odrazą . Ich nie - oni wiwatują .

Slowianie byli lepsi- w okrucienstwie to chwilami nawet Brytyjczycy nie dorownywali.
Wspomne wladcow Rusi, albo polskich Piastow.
Okrucienstwo powtarzane pokolenie za pokoleniem degeneruje geny niczym choroba dziedziczna.
Po zaborach,wojnach i okupacjach Polacy nadal zyjá kolo sásiada jak kolo wroga.
I nadal maja lék o przetrwanie jakby wojna za pasem byla, i to juz po paru pokoleniach.

Iriomote Okti pisze:
...........................

Slowianie byli lepsi- w okrucienstwie to chwilami nawet Brytyjczycy nie dorownywali.
Wspomne wladcow Rusi, albo polskich Piastow.
Okrucienstwo powtarzane pokolenie za pokoleniem degeneruje geny niczym choroba dziedziczna.
Po zaborach,wojnach i okupacjach Polacy nadal zyjá kolo sásiada jak kolo wroga.
I nadal maja lék o przetrwanie jakby wojna za pasem byla, i to juz po paru pokoleniach.

cześć Okti - :D kopę lat . ...

Nie wiem kto ma lęk i jacy Polacy . ja nie mam a powinienem bo dziadek mój do Bolszewickiej ( nie rosyjskiej ale Bolszewickiej ) niewoli trafił . Mam dziś wielu przyjaciół na wschodzie .

Znam Niemca , który po 2 wojnie światowej spędzonej głównie w obozach pracy na wschodzie całe późniejsze życie spędził niemal non stop wyjeżdżając do ZSRR do przyjaciół z którymi dzielił niedolę obozową . Wiele z sumy swojego odszkodowania wojennego wydał na poprawę losu tamtych ludzi . Kto tak naprawdę był i jest naszym okupantem ??

Masz sporo racji - obecnie przetrwała warstwa najprymitywniejszych ludzi - mocno zdegenerowanych . Elitę sukcesywnie wybijano w ostatnich setkach lat . najpierw wyrznięto i spalono Słowiańskich Wołchwów oraz wiedźmy ( Matki -mędrców czyli dojrzałe Kobiety posiadające głęboką wiedzę Kobiecą . Potem przyszła kolej na żołnierzy - elita nasza Polska czy też biała gwardia została unicestwiona . Potem ogłoszono kułakami ludzi przedsiębiorczych pozostawiając chciwy plebs ... to tak w skrócie .

Nie ma innej drogi jak zaleczyć rany jeśli mamy przetrwać jako ludzkość . Zdrowia !!!! .

Czesc i slawa slowianskiemu brodaczowi plemiennemu :D

Widze wnikliwie ruszasz temat i kopiesz, kopiesz...

Ja sie zastanawiam po prostu czy i na ile brac pod uwage determinizm genetyczny, a na ile czynniki historyczne.
I czy w ktoryms momencie nie porzucic w koncu ich wszystkich. :)

Rusku, kazdy costam ma w rodzinnej historii, i nie musi byc to przyslowiowa "swolocz".
Tez mialam rodzinne historie.
Jedni sobie z tym szybciej radzá, drudzy pokoleniami sie degradujá- czasem calymi narodami.
Nieswiadomosc- to jest najwiekszy wrog, wiekszy niz geny.
Okupant zweby zniszczyc narod- niszczyl SWIADOMÁ inteligencje.

Sidorow gdzieś tam pod koniec podaje ustalenia doktora Gariajewa . na koniec podam fragment filmu gdzie występuje Gariajew - genetyk z rewelacyjnymi wnioskami ustalonymi laboratoryjnie ....
,........ no w skrócie pisząc nie genetyka rządzi ale " coś" więcej . dr Gariajew nazywa to matrycą energetyczną jakiej fantom widział pod mikroskopem elektronowym po wycięciu fragmentów DNA laserem .

Wspomniany Sidorow opowiada doświadczenie prowadzone na drozofilach ( mordowałem dziś to cholerstwo bo latało mi przed monitorem ) - gdy kolejne pokolenie drozofili się zdegradowało nastąpił nie wiadomo dokładnie skąd " strzał " - teleportacja matrycy energetycznej i ... rodziły się 100% idealne muszki bez skaz . natura nie dała im zginąć . Doświadczenie ponoć powtarzalne w setkach razy .

...z grubsza pisząc - geny owszem , ale one podlegają świadomości ( czy też duchowi - co kto woli ) . Widać gołym okiem,że ludzkość aktualnie w swej większości przemienia się w zwierzęta . proces podobno miał już miejsce wiele razy . Są naukowcy twierdzący ,że małpy to zdegradowane plemiona ludzkie .

długo pisać ...

obiecany film http://youtu.be/eRSKAtwLplc?t=6m7s -facet pojawia się jeszcze w dalszych częściach tego filmu . Napisy się włącza klawiszem" cc"

p.s.. mam - to chyba ten fragment http://youtu.be/-5SVC_Xd5S4?t=4m22s

Super się ogląda i słucha tego Sidorowa... mądry i przekonujący to człowiek.

Allanntaniel pisze:
Super się ogląda i słucha tego Sidorowa... mądry i przekonujący to człowiek.

miło mi :) . Podałem link do wykładu oznaczonego cyfrą 3 ale jest jeszcze 2 .
Trochę nudny początek bo jest to polemika z organizacją polityczną o nazwie " istota czasu . Sidorov ma też swoje słabości - na przykład Stalin , którego gloryfikuje . ja mam spore wątpliwości co do Stalina i jego metod . Trzeba brać to jak każde przesłanie -przez własne sito . Są wątki ,że Sidorow zaciekawia i widać własne głębokie doświadczenie . Jest podróżnikiem i pisarzem książek . Głównie dziedziny UFO i podobne . Tajne bronie Hitlera oraz losy ludzkości , ... gdzieś tam opowiada o głębokich sztolniach w głębi Rosji . Sztolnie prowadzą do wewnętrznych -podziemnych miast . twierdzi ,że tam był . Teren jest ponoć obecnie ogrodzony granicami i stoją " pogranicznicy " - jak granica jakiegoś państwa . Nie wolno tam wchodzić obcym ani żadnej publice .
Wewnątrz ziemi korytarze jasno oświetlone światłem z niewiadomych źródeł .

Michalkiewicz o przebudzeniu Jurassic Park

phpBB [video]

Papieski Instytut Teologiczny w Sandomierzu, ul. Mariacka 9. Wykład "Polska wobec kryzysu" - pytania publiczności. Michalkiewicz o kulisach spotkania w Soczi, rewindykacji mienia żydowskiego, kryzysie w strefie euro, upadku Unii Europejskiej, przebudzeniu SLD-owskiego parku jurajskiego, możliwych interpretacjach struktury sceny politycznej oraz wynikach wyborów parlamentarnych w Polsce.

Pan na obrazie w tle i jego świta doskonale wiedzieli jak zawłaszczać skutecznie Polską ziemie. O tym się nie mówi. Bez żadnego wystrzału... chyba.

Ta cała Razwiedka przeszła transformację po 89 a może po prostu wróciła do źródeł czyli CIA MOSSAD itp.
Izrael rozdaje karty. Jeśli w planie jest Rosja to po prostu jej użyją tam też nie brakuje przedstawicieli narodu wybranego. Historia pokazała dość wyraźnie to nad naszymi głowami tworzy się scenariusz dla nas więc z nikim nie musimy się bratać bo plan może być zbyt tajny nawet dla naszych tzw. elit.
Jakoś te miliardy trzeba oddać jest jeszcze gaz z gŁupków.

Po drugiej wojnie światowej zachód bardziej martwił się o granicę Niemiecką niż naszą (zachodnią). Ciekawe dlaczego skoro i tak była by to ziemia pod panowaniem Stalina może znali przyszłość i wiedzieli że kiedyś ta ziemia i tak będzie czysto Niemiecka. A bez wojny trudno zmienia się granice we współczesnym świecie. Kiedyś sprzedaż ziemi innemu państwu za długi lub na ich spłatę to nie było nic nadzwyczajnego. Dzisiaj oddanie za pół darmo lub co gorsza za darmo ziemi to zbrodnia być może najgorsza.

Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Z tego co gdzieś tam czytałam ,to jezuici maja wszystko pod kontrola
Szkolnictwo ,szpitalnictwo itp .
Nie wiem też czy słusznie mówi sie - ze chrześcijanie zrobili to czy tamto .
Kto sa chrześcijanie czy ci co robili wyprawy krzyzowe ?
Co ich mianuje na chrześcijan , krzyz ?
To nie byli chrześcijanie musi byc jakaś inna nazwa .

A co do Żydów ,czy kazdy kto mówi ze jest Żydem ,to jest ?

Awatar użytkownika

i u nas znajdzie sie podobna panienka co o powie ze biblie napisali nawaleni tanim winem -

jeszcze troche jeszcze troche i beda błagac o Łaske zapowiedział to Zachariasz ...

Wszystko ma swój Czas ... a wstyd zostanie z nimi ,oby.

Obrazek

''Nie dziw się, to tylko dogmat
Wypłakany przez jakiegoś cudzoziemskiego proroka.
Chrząszcz i gazela
Zdjęły z haka Biblie.
Małpa w kącie pilnie notowała
Lekcję w swoim zeszyciku.
Bóg osiąga to, czego chce.
Boże. pomóż nam.
Bóg pragnie pokoju i wojny.
Bóg pragnie głodu i sieci supermarketów''

Roger Waters - What God Wants, Part I

Cytuj:
W poszukiwaniu sprawiedliwego Żyda

Żydzi odznaczyli tytułem „Sprawiedliwy wśród narodów świata” ponad 20 tysięcy osób, które bez względu na grożące im niebezpieczeństwo ratowali Żydów podczas holokaustu.
Z pośród wszystkich narodów świata najwięcej wyróżnionych jest Polaków (6339) pomimo, że tylko na ziemiach polskich za ukrywanie Żyda groziła kara śmierci.

Nigdy nie słyszałem o sprawiedliwych Żydach ratujących Polaków przed stalinowcami, jednak będąc dalekim od uprzedzeń postanowiłem ich znaleźć. Nie zależy mi na 20 tysiącach, tysiącu, czy setce, tak naprawdę postanowiłem odnaleźć chodź jednego jedynego Żyda sprawiedliwego wśród narodów świata, który uratował przynajmniej jednego Polaka przed działaniem NKWD, GRU, UB, Informacji Wojskowej czy KGB.

Żydzi mieli takie możliwości, ponieważ wśród komunistycznych urzędników, tajnej policji, służb bezpieczeństwa i wywiadowców działających na ziemiach Polskich właśnie osoby narodowości żydowskiej i pochodzenia żydowskiego stanowiły większość – co jest powszechnie znanym faktem historycznym. Czym wyżej w hierarchii tym odsetek ten był większy i większe możliwości decyzyjne – co oczywiście miało swoje praktyczne uzasadnienie, gdyż osoby nie związane z narodem prześladowanym były bardziej bezwzględne, bardziej skuteczne w działaniu i bardziej lojalne w stosunku do stalinowskiej władzy. A przy tym w odróżnieniu od Rosjan znali język Polski.

Czy mamy prawo oczekiwać, że wśród takiej masy ludzi (a aparat komunistyczny był bardzo rozbudowany) znajdą się przyzwoici Żydzi, którzy podobnie jak Polacy podczas okupacji niemieckiej okażą się czysto ludzkimi uczuciami i uratują ludzi innej nacji przed prześladowaniem? Uważam, że tak. Zwłaszcza, że wielu żydowskich komunistów przetrwało holokaust właśnie dzięki Polakom, którzy ich ukrywali, dokarmiali, dawali pracę, rekrutowali do partyzantki, wyrabiali im fałszywe dokumenty i chronili w taki czy inny sposób przed niemieckim ludobójstwem. Warto dodać, że Polacy jako jedyny naród nie współdziałali systemowo z machiną niemiecką oraz nie uczestniczyli instytucjonalnie w niemieckim planie eksterminacji Żydów. Więc nie tylko powinna się pojawiać z ich strony ludzka przyzwoitość ale i zwykła wdzięczność . Jeśli nawet nie w sposób masowy to byc może chociaż jednostkowy.

Jeden sprawiedliwy Żyd ratujący jednego Polaka – oto całe zadanie.

Rzecz nie wydawała się trudna, zważywszy, że na przedwojennych ziemiach polskich, ponad 10% populacji kraju stanowili ludzie wyznania mojżeszowego, a osób pochodzenia żydowskiego było dwa razy więcej. Zaznaczam, że obiektem mojego zainteresowania nie są Żydzi działający w czasie wojny w strukturach Armii Krajowej, gdyż były to działania głównie skierowane przeciwko Niemcom – a nie o Niemców tutaj chodzi – i stała za nimi (ich decyzjami) polska organizacja wojskowa oraz polskie państwo podziemne. Chodzi mi o świadectwo działania jednostki w obliczu zagrożenia bliźniego-Polaka ze strony władz sowieckich, czy komunistycznych.

W pierwszej kolejności przejrzałem więc zasoby internetowe w poszukiwaniu relacji takiej osoby bądź informacji o niej. Nie znalazłem. Być może źle szukałem, ale faktem jest, że mi się nie udało.

W kolejnym kroku zwróciłem się do Żydowskiego Instytutu Historycznego, którego misją jest – o czym informuje na swoim portalu – upowszechnianie wiedzy na temat dziedzictwa tysiącletniej obecności Żydów na ziemiach polskich.

Świadectwo uratowania Polaka przez Żyda byłoby wspaniałym dziedzictwem tego narodu i z przyjemnością bym upowszechnił taki fakt.

Zwróciłem się więc do nich z następującym mailem:

Korespondencja z 14.11

Witam,

przygotowujemy materiał na temat sprawiedliwych Żydów, którzy ratowali prześladowanych Polaków w czasach stalinizmu, przez UB, NKWD i Informację Wojskową.

Prosimy o nadesłanie listy takich osób i jakiś konkretny opis konkretnego przypadku żydowskiego bohatera. Materiał potrzebny jest nam w ciągu 10 dni. Nie wątpię, że macie państwo zarchiwizowane takie historie.

Jesteśmy także zainteresowani listą Żydów, którzy ratowali Polaków z rąk Sowieckich w okresie po 17 września 1939 po wkroczeniu sowietów na ziemie Polskie. Interesuje nas też oczywiście szczegółowy opis (relacja) jednego z tych przypadków.

Pozdrawiam

Tomasz Parol – Redaktor Naczelny Nowego Ekranu

W dniu wczorajszym, tj dnia 19 listopada 2012 o godz. 14:39 otrzymałem następującą odpowiedź:

Szanowny Panie!

W odpowiedzi na Pana list informujemy, że nie prowadzimy badań dotyczących prześladowań politycznych w Polsce Ludowej. Sugerujemy zwrócenie się w tej sprawie do Instytutu Pamięci Narodowej.

z wyrazami poważania

Michał Czajka, archiwista, Żydowski Instytut Historyczny

Muszę szczerze przyznać, że informacja ta mnie bardzo zaskoczyła. Zrobiłem bowiem kwerendę zasobów archiwalnych ŻIH i jako pierwszą znalazłem informację, która bynajmniej nie wskazuje, że istnieje tematyka dotycząca Żydów Polskich wyłączona z badań instytutu:

Archiwum Żydowskiego Instytutu Historycznego posiada największy w Polsce zbiór dokumentów dotyczących historii Żydów polskich w XX wieku. Przez cały okres powojenny aż do dnia dzisiejszego Archiwum ŻIH uzupełnia kolekcję relacji i pamiętników dotyczących Zagłady Żydów. Obecnie zbiór relacji liczy 6967 jednostek archiwalnych, a pamiętników – 346. Archiwum wciąż gromadzi, choć już na niewielką skalę, dokumenty i relacje dotyczące dziejów Żydów w Polsce.

Mało tego, zasoby Instytutu wskazują, że jak najbardziej jest on zainteresowany okresem działalności Żydów w Polsce Ludowej.

Mamy m.in. następującą publikację dotyczącą okresu stalinowskiego:

To był mój dom. Żydowski Dom Dziecka w Krakowie w latach 1945–1957

Noemi Bażanowska

Książka

Wydawnictwo Żydowski Instytut Historyczny

Natomiast reszta archiwaliów ujawnia zainteresowanie Instytutu działalnością Żydów na ziemiach polskich, aż do 2008 r.

http://www.jhi.pl/uploads/attachment/fi ... chiwum.pdf

Przypomnijmy, Żydowski Instytut Historyczny dysponuje zbiorem 6967 różnych relacji, a archiwista z Instytutu, a więc osoba bardzo dobrze poinformowana twierdzi, że nie zajmują się tego typu badaniami i wysyła mnie do IPNu. Nie potrafię tego zinterpretować inaczej niż tak, że mając w swoich zasobach prawie 7 tys. relacji Żydów Instytut nie spotkał się z żadnym przekazem, całą relacją lub tylko fragmentem, dokumentującym chociaż jeden przypadek uratowania Polaka przez Żyda z rąk komunistycznych oprawców, czy ukrycia jednego Polaka przed sowiecką machiną terroru.

A zwracam uwagę, że zapytałem także o lata okupacji sowieckiej po 17 września 1939 roku, do czego archiwista Michał Czajka nie odniósł się w ogóle. Więc wtedy też nie? Ani jednego? Wygląda na to, że Żydowski Instytut Historyczny poinformował mnie właśnie, iż taka jest prawda.

Bo jeśli nie oni, beneficjenci największych zasobów archiwalnych na temat żydowskich losów i badań prowadzonych w sposób ciągły od 1945 roku to kto?

IPN?

Tutaj mam poważne wątpliwości, gdyż jeśli Żyd ukrył skutecznie Polaka przed UB lub Informacją Wojskową to bezpieka, której akta znajdują się w IPN, miała prawo nic na ten temat nie wiedzieć. Chyba, że była to historia wyciagnięcia Polaka przez Żyda z łap stalinowców – to możliwe – ale jeśli tak, to jakim cudem żadna z żydowskich relacji będących w posiadaniu ŻIH nie zawiera nawet sladu takiego działania? Czyżby jednak faktycznie nigdy żaden Żyd Polakowi nie pomógł?

Okaże się to niebawem, gdyż tego samego dnia co wysłałem list do ŻIH zwróciłem się z identycznym zapytaniem do organizacji Yad Vashem, instytucji zajmującej się ofiarami holokaustu i przyznającej wspomniany tytuł „Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata”. Co prawda optyka zainteresowania tej organizacji jest inna i moje zapytanie poza nią wykracza, ale być może wśród setek tysięcy (a może milionów) relacji Żydów, którzy uniknęli zagłady, znajdzie się ta jedna o sprawiedliwym Żydzie ratującym po wojnie Polaków. Czy chociażby podczas pierwszej sowieckiej okupacji. Wszak ludzie ci nie wzięli sie z nikąd i wielu z nich w Polsce zostało. Jestem przekonany, że dla jerozolimskiego Yad Vashem zarówno okoliczności powstania zagrożenia dla jednostki, jak i dalsze losy ofiar holokaustu, które go przeżyły są ważnym świadectwem.

Dla pewności, w ślad za listem po polsku zwróciłem się także do nich w języku angielskim, chociaż wiem, że wielu działaczy pracujących w Yad Vashem posługuje się językiem polskim swobodnie, więc nie na tym powinna polegać ew. trudność.

Staram się jednak rzecz maksymalnie ułatwić.

Obecnie czekam na odpowiedź, jeżeli się nie doczekam lub mnie poinformują, że nie zajmują się takimi badaniami – co będzie świadczyć nie mniej ni więcej, iż nie znają takiego przypadku - to będzie się trzeba zmierzyć ze smutną prawdą, że nie ma przykładu jednego sprawiedliwego Żyda.

Co w zupełnie innym świetle powinno postawić naród Polski, w którym, pomimo zagrożenia życia całych rodzin (a znamy wszak przypadki wymordowania przez Niemców polskich rodzin za ukrywanie Żyda), znalazło się tysiące przykładów osób sprawiedliwych, przyzwoitych i odważnych.

Jakoś w głowie mi się nie mieści, że może zaistnieć sytuacja, iż w naszej relacji z „Braćmi Starszymi” (ciekawe zresztą, że nikt nigdy nie słyszał by nas nazwano „Braćmi Młodszymi”) odwaga, sprawiedliwość i przyzwoitość działała tylko w jedną stronę, za co odpowiada się nam niewdzięcznością, podłością i roszczeniami finansowymi.

Czyżby wizytówką Polaków na zawsze pozostała Sendlerowa i Żegota, a Żydów Stefan Michnik i odmowa ekstradycji zbrodniarza Salomona Morela przez państwo Izrael?

Czy jedynym sposobem zmiany tego stanu rzeczy pozostanie na zawsze zakłamywanie prawdy o postawie Polaków i zamazywanie prawdy o postawie Żydów, gdyż brakuje innych argumentów i przykładów?

Jak na czymś takim skutecznie budować wzajemną przyjaźń między dwoma narodami?

Jak w przypadku ujawnienia takiej sytuacji Oni mogą mieć do Nas pretensje o cokolwiek?

Czy eskalacja ataków medialnych Żydów na Polaków, ich oczekiwań finansowych i oskarżeń o jednostkowe przykłady szmalcownictwa czy domniemane przykłady pogromów, nie wynika wprost z tego, że to co w stosunku do Nas domniemane i jednostkowe, u Nich było typowe i instytucjonalne?

„Cóż dobrego Ci uczyniłem, że mnie tak nienawidzisz”– oto stare żydowskie przysłowie.

Czyżby działało bez wyjątków?

Nie uprzedzajmy jednak faktów.

Póki co pozostaję z nadzieją, że prawda jest inna, w oczekiwaniu na odpowiedź z Jerozolimy.

ŁŁ

Ps. Jeżeli ktoś z Państwa zna przykłady takiej postawy, której poszukuję bardzo proszę o udokumentowaną informację w komentarzu lub za pośrednictwem skrzynki e-mail: redakcja@nowyekran.pl. Być może przywrócicie mi wiarę w ludzi. Tych ludzi.

http://www.bibula.com/?p=63740

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
Pracowałem u amerykańskich żydów

Tekst przedstawia wywiad przeprowadzony w 2008 roku ze studentem, który zaliczył pracę w USA u żydów. Przed wyjazdem miał poglądy neutralne, obecnie deklaruje wyraźnie zdystansowane do kultury żydowskiej. Artykuł przedstawia opinię subiektywną.

Wywiad

Zaczęło się od tego, iż chciałem pojechać na szkolenie językowo-zawodowe w wakacje 2008. Znalazłem ogłoszenie dla studentów od „camp america”. Trzeba było wypełnić ankietę swoimi podstawowymi danymi. Kojarzę, że zaznaczyłem „nie mam uprzedzeń rasowych ani narodowych” i chyba dlatego trafiło mi się do żydowskiej firmy. Dostałem ofertę. Za wizę, podróż itp. miałem zapłacić 1500$ i dostać 2-miesięczną pracę w żydowskim campingu, w której zarobię 2500-3500$. Zgodziłem się.

Trafiłem do żydowskiego ośrodka wakacyjnego przy miasteczku Monroe, które było około 1,5h jazdy autem na północ od Nowego Jorku. Teren był odgrodzony i niedostępny dla świata zewnętrznego. Wstęp miały tam tylko dzieci z bogatych, żydowskich rodzin, a miesiąc wypoczynku kosztował dużo – ok. 8000-10000$. Żydów było nie więcej jak 300, w większości nastoletnie dzieci. W obsłudze było ok. 100 osób i w większości byli to studenci, którzy przyjechali w ramach tego samego programu.

Polacy mieli złą opinię, szczególnie u szefostwa. Wiele razy słyszałem, że to my budowaliśmy komory gazowe i to my wywołaliśmy holokaust, a Niemcy wcale go nie chcieli – mówili o tym, jak o pewniku, bo tak się nauczyli w swoich domach i szkołach. Dostaliśmy najgorszą pracę. Anglicy, Francuzi i inni byli porozdzielani na łatwiejsze rejony, niektóre tylko po kilka-kilkanaście godzin w tygodniu. My robiliśmy w kuchni od 6:00 do 20:00 cały czas na stojąco przy zlewozmywakach i stołach. Często jako przedstawiciele „najlepszego narodu pracowniczego” obowiązkowo poprawialiśmy po innych ekipach. O podwyżkach nie było mowy, wszystko w ramach jednej stawki.

Mieliśmy też kiepskie warunki mieszkaniowe. Żydzi oraz nie-polska obsługa mieszkali w dobrych i zadbanych domkach, a my w jakiejś sklejce przypominającej slumsy. Było w niej zimno i ubikacja ciągle się zatykała. Do klozetu chodziliśmy na halę sportową. Prosiliśmy naczelnego żyda, żeby coś z tym zrobił, podobnie o ogólnodostępny Internet, ale oprócz wiecznych obiecanek nic nie dostaliśmy. Ciężko było też z jedzeniem – rano dostawaliśmy jakieś drobne kanapki, czasem płatki śniadaniowe i na tym w połączeniu ze słabym obiadem oraz kolacją mieliśmy pracować cały dzień. Nawet miejsce do jedzenia mieliśmy osobne niż wszyscy, jedliśmy na starym stole w zapuszczonym budynku do hodowania królików.

Bardzo często byliśmy oszukiwani, wszystko prawdopodobnie w ramach uciszania nadzieją i cięcia kosztów. Naczelny kierownik często i gęsto opowiadał, że pojedziemy na jakieś kręgle ze wszystkimi, do restauracji, czy też na inne rozrywki. Wyjazdów było niewiele, a i tak na większość w przeciwieństwie do innych grup narodowych nie pojechaliśmy. Raz się nawet zdarzyło, że na następny dzień po zabawie dowiedzieliśmy się, iż mamy zapłacić. Kierownik był ewidentnie nauczony, aby dużo mówić i obiecywać, a mało robić. Do tej pory znałem to tylko z kawałów o żydach, które uważałem za antysemickie.

Pracując w kuchni zobaczyliśmy w praktyce czym jest zwiększanie zysku poprzez cięcia kosztów. W zasadzie całe jedzenie pochodziło z tanich, konserwowych puszek, mięso było stare a owoce i warzywa często podgnite lub spleśniałe. Byliśmy instruowani aby myć śmierdzące mięso, a kawałki pleśni odcinać. Pamiętam jak w przypadku całego zgniłego ogórka naczelny kucharz kazał mi go po prostu obskrobać. Kiedyś jak wyjęliśmy stare kurczaki, to prawie zwymiotowaliśmy od smrodu. Wydawało nam się to dziwne, bo na co dzień spotykaliśmy się z żydowską solidarnością, a tutaj się okazało, że szefostwo oszczędza również na żydach, paradoksalnie biorąc wielkie pieniądze za pobyt w ośrodku.

Byliśmy też pilnowani, aby nie robić zdjęć i nie uczestniczyć w żydowskich zajęciach i obrzędach – chyba chodziło o to, aby nie naruszać koszerności, ani też zbyt dużo się nie dowiedzieć. Mimo to parę razy udało mi się coś przyuważyć albo podsłuchać. Kiedyś np. widziałem kierownika ośrodka, który w ramach wykładu dla 6-8-letnich dzieci uczył je, aby jak najwięcej pożyczać od obcych, zwlekać z oddaniem, zaniżać koszty działalności i mnożyć gotówkę. Widać, że w ramach ich kultury są uczeni wyzysku od kołyski aż po grób. Widziałem też, że większość nastoletnich żydów masowo, lecz po cichu lubiła uprawiać seks z różnymi znajomymi stricte dla rozrywki – oczywiście tylko z żydami.

Przykre też było zakończenie. Wyszło na to, iż dostaniemy jedynie 1200$ za wszystko (za program zapłaciliśmy 1500$ czyli jesteśmy 300$ stratni). Podglądnąłem w dokumentach, że dostaliśmy oficjalnie 3000$ – po prostu 1800$ poszło do żydowskich kieszeni.

Okazało się też, że zerwano z nami umowę wcześniej niż zapowiadano – zamiast 22 to 15 sierpnia. Zostaliśmy na 7 dni bez terenu do przebywania. Próbowaliśmy skonsultować to z szefostwem, bo przecież nasz domek i tak był wolny. Wyszło na to, że będziemy dla nich za darmo pracować, a oni pozwolą nam spać i dadzą jakieś jedzenie. Oczywiście praca polegała na zdrapywaniu bez masek starej farby z ołowiem, a posiłki były marne, np. 1 l mleka i paczka płatków na śniadanie dla 3 osób a potem cały dzień pracy aż do słabej obiado-kolacji.

Nie jestem antysemitą, ale niestety muszę podsumować fakty i stwierdzić prawdę. Po prostu od tych wakacji nie lubię i nie ufam żydowskiej kulturze. Odcinają się od świata, oszczędzają na wszystkich, kręcą, gadają i kłamią. W sprawach organizacyjnych słuchają swoich rabinów jak Boga – jeżeli powie o jakiejś sieci handlowej, że jest zła, to momentalnie przestaną z niej korzystać. Świat dzielą na siebie i „obcych”. Dbają w pierwszej kolejności o własną jednostkę i rodzinę, potem o innych żydów, a o pozostałych ludziach nie myślą. Mają dużo pieniędzy i wciąż je pomnażają na wszelkie możliwe sposoby.

W naszym przypadku dobrze wiedzieli, że nie mamy się do kogo zgłosić po pomoc i sprawiedliwość, więc pozwalali sobie na bardzo dużo. W trakcie wyjazdu poznałem w zasadzie jednego fajnego żyda. Pochodził z Azji mniejszej i wychował się w religijnym środowisku. Gdy dorósł i znał już wystarczająco wersetów Tory oraz praktyk żydowskiego świata odrzucił ich religię. Uznał wszystko za hipokryzję i pojechał w świat. Można się było od niego dowiedzieć wielu ciekawostek, głównie tych dotyczących relatywizmu – podobno jest wiele czynności i zachowań masowo stosowanych przez żydów, mimo ich zabronienia w Torze. Wszystko jest tłumaczone przekłamaniami lub naciąganiem. Ich kultura to jeden wielki wyzysk i hipokryzja.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

http://marucha.wordpress.com/2012/11/18/pracowalem-u-amerykanskich-zydow/#more-27528

CNN, Goldman Sachs i syjonistyczny Matrix (napisy PL)

phpBB [video]

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Żydowskie tsunami w Polsce: Nadchodzi fala masowych eksmisji
Obrazek

Przez Polskę wkrótce przetoczy się fala eksmisji, z których spora część może być po prostu wyrzuceniem na bruk. Tylko w 14 największych miastach kraju sądy orzekły nakaz eksmisji ponad 20 tysięcy lokatorów.

W posiadającej ponad 700 tysięcy mieszkańców Łodzi nakazy eksmisji orzeczono w niemalże 6 tysiącach przypadków, o niemal połowę mniej ludny Szczecin wyprosi lokatorów z ponad 3700 lokali, a w stolicy opustoszeje ponad 2700 mieszkań. Prawdopodobnie liczba eksmisji znacząco wzrośnie również w miastach, które dotychczas unikały takich praktyk, jak choćby Poznań, który przez 5 ostatnich lat dokonał zaledwie 161 usunięć lokatorów.

Powodem eksmisji są zazwyczaj długi, których lokatorzy nie są w stanie spłacić, składają się na nie nieopłacone czynsze, odsetki od nich i kary. Wielu z nich to starsi ludzie, którzy stracili pracę i z powodu wieku czy stanu zdrowia nie są w stanie znaleźć nowej, inni nie są w stanie sprostać podwyżkom opłat za mieszkania, jak wielu Warszawiaków, którym miasto podniosło opłaty o 200%. Nie tylko właściciele kamienic są zainteresowani wyrzuceniem nieopłacalnych mieszkańców. Podobne plany mają też wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, samorządy, a nawet Wojskowa Agencja Mieszkaniowa. Sprawę ułatwia tutaj zeszłoroczna nowelizacja prawa, dzięki której nawet w okresie ochronnym, czyli od listopada do końca marca można już eksmitować ludzi, którzy zajmują dane mieszkania.

Poważnym problemem dla tracących dach nad głową jest nieprzyznawanie im w wielu wypadkach mieszkań socjalnych. Dla przykładu w Łodzi 1804 osoby nie dostały prawa do mieszkań socjalnych, w Szczecinie 1272, w Gdańsku 600.

Nowelizacja ustawy o ochronie praw lokatorów, która weszła w życie 16 listopada 2011 roku, zezwala gminom na przyznawanie im jedynie lokali tymczasowych z obniżonymi standardami. Lokal taki musi posiadać co najmniej 5 metrów kwadratowych powierzchni na osobę, dostęp do wody i dość miejsca na piecyk do ogrzewania i maszynkę do gotowania. Prąd w takich pomieszczeniach nie jest niezbędny.

Lokale tymczasowe to dość często stare hotele robotnicze i opuszczone internaty, ale również przystosowane pomieszczenia fabryczne czy zabudowania społeczno-gospodarcze poza miastem. Co gorsza, takie lokale są przyznawane jedynie na określony okres czasu, minimalnie jeden miesiąc. Jeśli dana osoba nie zacznie uiszczać wymaganych opłat za lokal tymczasowy, zostanie ona wyrzucona z niego na bruk.

Infonurt2: Wasze ulice nasze kamienice: żydowskie sądy wyrzucają Polaków na bruk – przedtem żydowskie zarządy (bufetowa w Warszawie) podniosły opłaty o 200% – tak sie robi eksmisję. W ostanich wyborach na konkurującą parę żydów warszawiacy oddali 1,5 miliona głosów! ” Róbta co chceta” – nawet -REFERENDUM!!

źródło:
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydow ... ji-2013-08

Miss Holocaustu: numer obozowy 80277

Obrazek

93-letnia Shoshana Kolmer została drugą w historii Miss Holocaustu. Ten niezwykły tytuł przyznano jej podczas finału tegorocznej edycji konkursu, która odbyła się 23 sierpnia w Hajfie w Izraelu
Zwyciężczyni wyborów "Miss Holocaustu" przeżyła obóz śmierci w Auschwitz. W 1946 roku wyjechała do Izraela, tam założyła rodzinę. Do dziś ma na przedramieniu wytatuowany numer obozowy: 80277. Na uroczystość przyjechała z niepełnosprawnym synem. - Dziękuję Bogu Wszechmogącemu, że pozwolił mi dożyć dzisiejszego dnia - powiedziała Shoshana Kolmer w czasie uroczystości.

W piątek 23 sierpnia na stadionie w Hajfie stanęło 18 finalistek drugiej edycji konkursu "Miss Holocaustu". Wybrano je spośród ponad 300. Wiek: 70-94 lata. Wszystkie przeżyły obozy zagłady.

Wybory "Miss Holocaustu" po raz pierwszy zorganizowano w 2012 roku. Wiele osób uznało pomysł za obraźliwy wobec ofiar, które przeżyły obozy koncentracyjne. Ale organizatorzy, International Christian Embassy Jerusalem, bronili się, twierdząc, że wydarzenie jest afirmacją życia i próbą wzmocnienia poczucia własnej wartości uczestniczek.

- To wystawianie przeżyć ofiar na publiczny użytek - uważa Dalia Sivan, szefowa instytutu psychologicznego Amcha w Hajfie opiekujący się osobami, które przeżyły Holocaust oraz ich dziećmi. - Jeśli organizatorzy chcieli urządzić konkurs piękności, po co się tak ograniczać? - komentował ironicznie Martin Auerbach, inny psycholog z Amcha.

Organizatorzy twierdzą, że tę kontrowersyjną decyzję podjęli po konsultacji z Isabellą Greenberg, innym psychiatrą zajmującą się od lat Żydami ocalonymi z zagłady. Greenberg powiedziała im, że potencjalne uczestniczki konkursu były pozbawione dzieciństwa i młodości, więc teraz, u schyłku życia, tym bardziej docenią szansę, by przekroczyć swoją traumę i czerpać radość z tego, co jest.

David Parsons, rzecznik prasowy International Christian Embassy, twierdzi też, że jednym z celów konkursu jest zwrócenie uwagi na potrzeby ofiar Holocaustu, które nierzadko żyją dziś w skrajnym ubóstwie.

Państwo Izrael zostało utworzone trzy lata po zakończeniu drugiej wojny światowej. W tej chwili mieszka tam ok. 5,5 mln osób pochodzenia żydowskiego, z czego 200 tys. to osoby, które przeżyły Holocaust. Szacuje się, że w czasie wojny na świecie zginęło ok. 6 milionów Żydów.
http://wyborcza.pl/1,75477,14486834,Miss_Holocaustu__numer_obozowy_80277.html

Obrazek

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Netanyahu - Nuklearny Hipokryta

phpBB [video]

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Co niektorzy mowia mi ze jestem antysemita, ale jak tak nie uwazam. Nie mam nic do Arabow czy Sefradyjskich Zydow. Z Arabami sie stykalem i nie mam nic do nich, po prostu normalni ludzie, musze powiedziec ze gorsze sa Polki ktore za nich powychodzily, Zydow sefradyjskich nie spotkalem, chyba dlatego ze nie ma ich w Europie. Wiec jaki moze byc ze mnie antysemita, antysyjonista to juz co innego. Mialem troche spotkan z Zydami aszkenazyjskimi, i musze powiedzic, ze zadne z nich nie bylo przyjemne.
Z poczatku jak poznawalem w TP"Grunwald" zasady funkcjonowania panstwa polskiego od czasu I wojny swiatowej, to uwazalem ze wszyscy ludzie sa ludzmi, i nalezy sie jakis szacunek, i nawet mimo poznania tych tajnikow nie uwazalem ze Zydzi sa inni, wtedy nie rozroznialem jeszcze Zydow aszkenazyjskich i sefradyjskich .
Uplynal jakis czas , i spotkalem sie z Zydami i w Polsce i zagranica, no i musze powiedziec ze kazde takie spotkanie konczylo sie dla mnie negatywnie. W sumie spotkalem kilkadziesiat Zydow, i musze powiedziec ze zadem , nie byl prawdziwym czlowiekiem. Normalnie kazdy czlowiek jest raz zly, raz dobry, u jednych przewaza dobroc, u innych zlo. Spotkasz np dobrego Polaka ale rowniez zlego, to samo dotyczy Niemcow , czy innych narodowosci. Ale z Zydow nie spotkalem zadnego przynajmiej w malej czesci dobrego.
Zaczalem sie zaznajomiac historia judaizmu, i wtedy odkrylem, ze 95 % wszystkich Zydow zyjacych aktualnie na ziemi to Zydzi Aszkenazyjscy, ktorzy nie maja nic wspolnego z Zydami pochadzacymi z Palestyny.
Taki skrot historyczny ktory byc moze wyjasni dlaczego sa plemieniem przekletym.
Chazarowie , protoplasci dzisiejszych Zydow aszkenazyjskich, zamieszkiwali tereny poludniowej Syberi, na pograniczu Chin i Mongolii. Chazarowie to lud ugro-finski, innymi ludami tej grupy jezykowej to miedzy innymi; Turcy,Ujgurowie, Wegrzy-Madziarzy, Estonczycy, Awarowie, i tam jeszcze pare ludow ktorzy do tej pory zamieszkuja tereny poludniowej Syberii, Turkmenistanu, Kazachstanu, czy Azerowie, ntb Azerbejdzan to jedyny kraj na ktorego terenie znajduja sie izraelskie bazy wojskowe.
Pierwsze wzmianki na temat Chazarow pochodza z chinskich zapiskow, opisujacych Chazarow jak rozbojnicze plemie, napadajace na wszystkich, wliczajac w to rowniez swoich pobratymcow. Z tych wszystkich zapiskow wynika ze tak z poczatkiem naszej ery zostali wyrzuceni z terenu przez nich zamieszkalego i zaczeli emigracje na zachod. Plemie to stopniowo sie powiekszalo, dochodzily do niego podbite plemiona, i ludzie lubiacy lekkie zycie i okrucienstwo, jedna z cech tego ludu bylo wlasnie okrucienstwo.
Az doszli do Europy, a wlasciwie do granic dzisiejszej Rumuni. Wszyscy ktorzy byli na ich drodze , to albo stali sie ich niewolnikami , albo musieli uciekac. Wedlug mnie dlatego Goci ktorzy zamieszkiwali poludniowa Ukraine musieli uciekac na zachod, no i w ten sposob doszli do Hiszpani i Polnocnej Afryki, chociaz nie wszyscy. Gdy Rosjanie w XIX wieku zajeli Krym to znajdowaly sie tam jescze wioski w ktorych mowiono jezykiem gockim.
Chazarowie utworzyli olbrzymie panstwo od granic dzisiejszej Ukrainy przez Nadwolze, dzisiejszy Kazachstan az do Altaju.
Opanowali handel niewolnikami na terenie calej Europy, polnocnej Afryki, i Bliskiego Wschodu. Sprzedawali niewolnikow nawet do Indii. Nie musze dodawac ze slowianscy czy germanscy niewonicy byli najbardziej poszukiwani na rynkach wschodnich i poludniowych.Mieli calkowity monopol na ten handel, a w Watykanie mieli nawet swoje specjalne przedstawicielstwo. Od Watykanu mieli zamowienia glownie na mlodych chlopcow, ktorzy mieli "spiewac" w chorach.Jedno z takich centrow handlu niewolnikami znajdowalo sie nad rzeka Rodan i stamtad tez wywodzi sie obecny jezyk Zydow Aszkenazyjskich ijdysh, czyli mieszanina jezykow chazarskiego, slowianskiego i germanskiego.
Tak bylo do IX wieku gdy kagan po zapoznaniu sie z kilkoma inymi religiami zdecydowal sie na przyjecie judaizmu, jako religii panstwowej, i nagle w niedlugim czasie z okolo 3 milionow wyznawcow judaizmu liczba wzrosla o 12 milionow.
Reszta jutro.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]