Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 sie 2019, 22:58

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

@ rici-jutro było przedwczoraj :)
,
Żydzi aresztowani w Kolumbii. Organizowali wycieczki z Izraela dla zainteresowanych seksem z dziećmi
Cytuj:
Władze Kolumbii podejrzewają 14 obywateli Izraela o udział w grupie przestępczej zajmującej się organizowaniem turystyki związanej z wykorzystywaniem seksualnym dzieci. W sprawę zamieszany jest żydowski biznesmen, a także byli oficerowie izraelskiej armii....

czasem tam zaglądam,czyli źródło i czytanka...

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 17 gru 2018, 17:55 
VIP Member
Awatar

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Już 3 rok z rzędu dostałem kartkę świąteczną od wicemarszałka Tyszki? Zastanawiam się za co? Nie należę do partii ,ruchu dlatego z ciekawości pytam się tutaj czy ktoś z Was tez dostaje takie karki ,może wie za co?
Domyślam się że może to być za udzielanie się polityczne na pejsbuku gdzie wrzucam trochę polityki ale adresu tam nie podałem więc muszą mieć swoich ludzi ,którzy to przeglądają i ustalają dane osób.
Teraz pytanie czy to podziękowanie czy ostrzeżenie? może jedno i drugie

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

do Dar, przestalem pisac na ten temat poniewaz stwierdzilem ze jest duzo informacji na tym forum na ten temat, jak i sa dostepne inne zrodla.Kto jest zainteresowany tym tematem to sobie poszuka. Ja ten temat zglebialem okolo 10 lat, a zaczelo sie od tego ze ogladalem wlasciwie pierwsze zarzadzenie bylego prezydenta L.Kaczynskiego, i wprowadzenie obchodzenia swiat zydowskiech w palacu prezydenckim. I zastanowilem sie nad ubiorami w ktore byli wtedy ubrani, chodzi mi o te jarmulki i chalaty, i wtedy przypomnialem sobie ze takie same ubiory widzialem w ksiazkach o Uzbekistanie i Turkmenistanie, a zupelnie inne ubiory przedstawiane na starych widokach przedstawiajacych Zydow pochodzacych z obszaru obecnej Palestyny.
Zreszta uwazam ze jezeli ktos jest rzeczywiscie zainteresowany jakims tematem to bedzie sie sam w niego zaglebial, i bedzie sam szukal. Takie szukanie jest o wiele lepsze jak podawanie czyichs gotowych rezultatow czy przemyslen.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]