Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 sie 2019, 20:15

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

aktualnego puntu świadomości
dość trudne jest w praktyce ogarnięcie umysłem
co się dzieje na kolejnych piętrach, gęstościach...

tak jak nam w przedszkolu - zrozumieć - matactwa na planecie...

Chyba że się wyłączy umysł - mały umysł
i wówczas - przełączamy się od razu na - tzw - duży umysł

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 10 lut 2010, 16:59 
VIP Member
Awatar

Ivankruk kocham Cie od stop do glowy, boskis jest i kropka. juz teraz!
el

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

pieknie - takie cuda nam tu się pojawiają, winszuję

Jakoś nie wydaje mi się, abyśmy w tej 4 gęstości nie operowali na materialnym planie. Duch i Materia są nierozłącznym aspektem naszego istnienia i są wzajemnie związane. Natomiast zakładam iż obecne ograniczenia cechujące matrix można w innej gęstości baaardzo nagiąć. Al Bielek twierdzi iż obcy mieli technologię pozwalającą operować na poziomie gdzie myśli natychmiast się materializują. Niektórzy badacze twierdzą że Egipcjanie i inni starożytni również znali ten wymiar i eksperymentowali z nim.
Duch i Materia współistnieją na zawsze jak sądzę.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Tylko to dalej - jest zabawa w MATRIX

czy się teleportuję czy nie
czy przenikam czy nie

nie odpowiada na pytanie skąd jesteśmy
czym jesteśmy

Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Elżbieta :) ale do Walentynek jeszcze kilka dni pozostało ;)

W każdym bądź razie dziekuję za uznanie

Hakun, jednak buddyjskie Kensho pokazując naturę wszechrzeczy, nie odpowiada na pytanie jak być spełnionym w swoim życiu.

Awatar użytkownika

Jestem bardzo ciekaw czy agendy nie są same w sobie stworzone przez nas zanim tutaj się znaleźliśmy żeby jeszcze lepiej się "bawić" lub które mają odciągnąć nas od szukania prawdy która już znamy :-) , i czy może wszyscy sobie przypomnimy po śmierci lub jeśli dojdzie do przełomu świadomości że sami wybraliśmy te wszystkie trudności.

Intendant of the Building * 8th Degree

Jakis czas temu tez tak sobie pomyslalam.Ta smyczka jest coraz krotsza. Tak bym chciala zobaczy jednos w ludziach. Chociaz widac juz to na tym forum. Czytajac posty, ma sie wrazenie jakby ktos czytal je z Twojej duszy:)

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

wipe, myślę, że jest to całkiem możliwe - co by to była za zabawa, gdyby nic się nie działo, co za "Shift of Ages", gdyby nic się nie musiało zmienić? ;)
i tak jak pisze quanta, wszystko się ze sobą łączy w centrum wszechświata - dla każdego z nas tym centrum jest serce :)

Awatar użytkownika

quanta pisze:
. Chociaz widac juz to na tym forum. Czytajac posty, ma sie wrazenie jakby ktos czytal je z Twojej duszy:)

Tak trzymać :spoko: o to chodzi.
Jak mi się wydaje to właściwy impuls synchronizacyjny :king:

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Właśnie odświeżyłam sobie Witkowskiego i natrafiłam na odpowiedni kawałek do tego tematu (choć wiem, że teraz "antygęstościowe nastroje" panują na forum :lol: )

Cytuj:
...Tym samym kończy się już dotychczasowy świat, świat trzeciej gęstości (w sensie samoświadomości), którego głównym zadaniem było ewolucyjne zapoznanie się człowieka z samym sobą w szeroko rozumianym procesie samoidentyfikacji, co często skutkowało jego zamknięciem się w obszarze własnych potrzeb, a także podejmowaniem prób kontrolowania innych w celu obrony zdobytej w życiu pozycji, a w szczególności władzy, prestiżu i bogactwa, bądź też w celu zdobycia tego typu wartości – stąd też mamy obecnie tyle patologii, ogarniających sobą nie tylko pojedyncze osoby, ale i całe zbiorowości ludzkie; stąd też rządy większości państw XXI wieku naszej ery nie działają w interesie swoich obywateli, lecz swoich własnych, politycznych formacji, podporządkowując się również w niektórych przypadkach tajnym, międzynarodowym, sprawnie funkcjonującym organizacjom dążącym, poprzez manipulowanie lokalnymi rynkami gospodarczymi, do zdominowania całej gospodarki światowej, a tym samym posiadania wpływu na wszystkie kluczowe światowe decyzje. Dostrzegana powszechna niesprawiedliwość społeczna wielokrotnie stanowiła już motor napędowy systemowych zmian które, choć dokonywane w imię szczytnych ideałów, realizowane były przez „trójgęstościowych rewolucjonistów”, którzy bardzo szybko odchodzili od głoszonych przez siebie haseł, wprowadzając jeszcze bardziej restrykcyjne systemy kontroli swoich współobywateli w imię zapewnienia im dobrobytu i bezpieczeństwa.

Przejście części ludzkości do czwartej gęstości definitywnie zakończy funkcjonowanie tego modelu destrukcyjnego społecznego istnienia. Ponieważ w czwartej gęstości energia serca stanowić będzie zasadniczą, życiową energię, zainteresowanie losem drugiego człowieka ulegnie znacznemu zwiększeniu, a podstawowa zasada „kochaj bliźniego swego, jak siebie samego” nie będzie już tylko czczą regułą, jaką w większości przypadków jest obecnie. Również i całe społeczności, organizując swoje funkcjonowanie, starały się będą zapewnić każdemu człowiekowi godziwe warunki istnienia, jako podstawę jego dalszego, duchowego rozwoju, w przeciwieństwie do dzisiejszych realiów, w których coraz to węższe i bogatsze elity żyją kosztem coraz to szerszych i biedniejszych mas ludzkich.

Czy tego typu zmiany nastąpią już pod koniec 2012 roku? Na przełomie lat 2012 i 2013 ogromne samoświadomościowe przemiany zachodzić będą w każdym człowieku, ale na to, aby przeniosły się one w organizowany przez ludzi świat, potrzeba znacznie więcej czasu. Coraz bardziej rosnące wibracje zasilających człowieka energii powodują, iż „generalne porządki” na naszej planecie nabierają coraz większego tempa, co sprawia że coraz trudniej jest żyć pośród obnażanego i wyciąganego na światło dzienne cywilizacyjnego „brudu”, jaki przez całe tysiąclecia nagromadziła nasza ludzka populacja. Choć jest to bardzo bolesne, to innej drogi nie ma. Generalne porządki dotyczą dziś wszystkich, od pojedynczego człowieka, aż do supermocarstw, od indywidualnego spojrzenia na świat, aż do wierzeń wielkich religii. Kto nie dostosuje się do wymogów obecnych czasów, nie będzie mógł zamieszkać w odnowionym w ten sposób domu, jaki stanowi już dziś czterogęstościowa Ziemia.

Trzeba też sobie powiedzieć, iż nie wszyscy podołają wyzwaniom Nowych Czasów. Oznacza to, że po upływie okresu przejściowego na Ziemi kontynuować swój rozwój, poprzez kolejne ludzkie inkarnacje, będą tylko ci, którzy potrafić będą sprawnie i efektywnie posługiwać się energią serca, albo inaczej mówiąc energią miłości.

Natomiast pozostali, którzy umiejętności tej nie opanują, nie skorzystają z możliwości rozwoju, jaką dawać im będzie czterogęstościowa ludzka fala życia i z konieczności przeniosą się na inną, funkcjonującą jeszcze w trzeciej gęstości planetę, posługując się w tym celu dostępnymi na niej trójgęstościowymi formami przejawionego istnienia. Wśród tego typu ludzkich istnień jest wielu spośród obecnych elit władzy i to zarówno świeckiej, jak i religijnej, co powoduje i coraz bardziej będzie powodować ich niechęć i obawy przed tym, co nowe i dla nich nieznane, a przez to groźne, bo zagrażające dotychczasowemu porządkowi istnienia...

http://www.eioba.pl/a70419/tajemnice_istnienia_cz_14

Secret Master * 4th Degree

Ja mam takie moze glupie pytanie, ale kto pyta nie bladzi :) Wie ktos moze jak bedzie wygladac ewentualnie przejscie? Moze ktos natknal sie na jakies info o tym. Chodzi mi o to czy rozplyniemy sie w powietrzu, nagle znikniemy czy co?
A druga srpawa jest taka, ze (nie pamietam juz gdzie) czytalem gdzies, ze w 4 gestosci nasze ciala beda idealne. Nasze ciala beda takie, jak bedziemy sobie je wyobrazac. Czyli np ja bedac niezadowolony z koloru oczy czy wlosow, bede mogl je zmienic w jakis sposob :)

Awatar użytkownika

Maupa pisze:
Ja mam takie moze glupie pytanie, ale kto pyta nie bladzi :) Wie ktos moze jak bedzie wygladac ewentualnie przejscie? Moze ktos natknal sie na jakies info o tym. Chodzi mi o to czy rozplyniemy sie w powietrzu, nagle znikniemy czy co?
A druga srpawa jest taka, ze (nie pamietam juz gdzie) czytalem gdzies, ze w 4 gestosci nasze ciala beda idealne. Nasze ciala beda takie, jak bedziemy sobie je wyobrazac. Czyli np ja bedac niezadowolony z koloru oczy czy wlosow, bede mogl je zmienic w jakis sposob :)

Maupa nie wiadomo, przynajmniej ja nie wiem, a teorii jest wiele, niektóre takie jak Majowa teoria trzech dni ciemności, niektóre takie jak ta, że to wszystko to proces... Wydaje mi się, że kiedy będzie to się działo będzie my o tym wiedzieć, jeżeli pozostaniemy w środku, tak jak mówią Plejadianie - o zwróćeniu się do wewnątrz...
Ja osobiście sądzę, że teraz jest otwarte okno czasu, okno szansy, okno doświadczenia ...
Jeżeli poczujesz taką wielką energię w sercu to będziesz wiedzieć :), a to można poczuć już dziś.. Często ja i moi znajomi czujemy już te podwyższone wibracje komórek.
A najlepiej polecam medytacje łączenia energii z Ziemi i trzech dolnych czakr i z Kosmosu i trzech górnych czakr na poziomie czwartek czakry serca. Po prostu usiądź i spróbuj, to proste, nikt nie zrobi tego lepiej niż Ty.
Jeżeli chodzi o ciało, to na pewno będzie szansa kreacji jak chcesz (ale czy tego akurat będziesz chciał??), na pewno nie będzie starzenia się.

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Przejście do 4 gęstości jest uważane przez Stewarta Swerdlowa za bajkę hannelingowców wywiedzionych w pole przez Iluminatów. tez tak uważam, cudów nie oczekujmy.

Awatar użytkownika

pawel86ck pisze:
Przejście do 4 gęstości jest uważane przez Stewarta Swerdlowa za bajkę hannelingowców wywiedzionych w pole przez Iluminatów. tez tak uważam, cudów nie oczekujmy.

Pewna część mnie również tak uważa. :tak:

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Czytam szukam oglądam i staram sie zrozumieć jak sie realnie do medytacji zabrać a szczególnie do tzw otwierania czakr czytam wasze posty i zadaje sobie pytanie od czego zacząc bo nie odpuszcza mnie przeczucie że tędy droga
jednak ogranicza mnie brak wiedzy i zrozumiena , czytając was odnosi sie wrażenia ze to takei proste , jedank takie proste nie jest , aby było trzeba wiedzieć jak a tej wiedzy mi brak .

Jeślki ktos potrafi wskazać jak to będe wdzieczny za wskazówki

Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Nibiru9

phpBB [video]

Uważam że jest to najprostszy filmik który obrazuje to jak to mniej więcej ma wyglądać.
Krok po kroku i uda Ci się.
Jeżeli jesteś osobą z tzw tych którzy nie umieją w miejscu usiedzieć, no to problem z wyciszeniem się będzie większy. Ale.. od czego jest praktyka i determinacja ;) Powodzenia.

Awatar użytkownika

nie wiem jak Ci to wytlumaczyc?
Najlepiej prosić swoje wyższe ja o pomoc w medytacji, otworzyć się na swoje pokłady energii.
Każdy ma jakąś swoją scieżkę i swoje sposby, któe mu najbardziej pasują, ja czuję się związana z Indiami i jogą, korzystam z tych technik, lubię też Hunę:
http://www.rozwojduchowy.net/artykuly-kategoria-5.html
Tu o czakrach trochę i o czakrze serca:
http://www.jogakundalini.waw.pl/yoga3/index3_4_4.html
http://www.jogakundalini.com.pl/czytelnia_czakry_anahata.html
http://www.vismaya-maitreya.pl/kundalini_osrodek_serca_i_gruczol_grasicy.html
Również Solara mowi o przejściu:
http://davidicke.pl/forum/solara-an-ra-plan-7-krokow-t1770.html
http://davidicke.pl/forum/post14105.html#p14105
i ogólnie wszystkie książki Marciniak mówią o wielu technikach, jest tam zawartych wiele pomocnych ćwiczeń medytacyjnych/ fizycznych oraz porad jak oczyścić swoje ciało żeby mu pomóc w przejściu.

No a generalnie to praktyka, praktyka, praktyka w codziennych sytuacjach!! Z rodzicami/ partnerem/dziećmi podejmowac decyzje sercem, wyczuwac energie i starac się kierować nimi w zgodzie z własnym Wyższym Ja

Ostatnio zmieniony 09 maja 2010, 19:15 przez alijaa, łącznie zmieniany 1 raz

Witkowski twierdzi, ze już dziś jest czwarta gestość. Jakoś i mnie sie wydaje, ze jestesmy w trakcie zmiany, widze to po ludziach, skrajności totalne. Jedni złagodnieli sa skłonni do refleksji inni az kipią od zadufania w sobie. Są ludzie ktorzy chetnie rozmawiają a sa tacy z ktorymi w zaden sposob nie mozna podjac tematu. Przy kazdej probie zachowuja sie jakby ktos diabla pokropił swiecona woda.

Awatar użytkownika

pawel86ck pisze:

Z tego co wiem Dan Winter dowodzi możliwości spontanicznej
ewolucji naszego DNA, ale raczej mam nikłą o tym wiedze
więc nie wiem czy bysmy mieli wylądować w 4 gęstości..

Maciej55 pisze:

Z tego co wiem Dan Winter dowodzi możliwości spontanicznej
ewolucji naszego DNA, ale raczej mam nikłą o tym wiedze
więc nie wiem czy bysmy mieli wylądować w 4 gęstości..

Mysle,ze wiekszosc ludzi to spotka ale pod warunkiem,ze beda praktykować to o czym alijaa pisze:

alijaa pisze:

No a generalnie to praktyka, praktyka, praktyka w codziennych sytuacjach!! Z rodzicami/ partnerem/dziećmi podejmowac decyzje sercem, wyczuwac energie i starac się kierować nimi w zgodzie z własnym Wyższym Ja

Pamiętajcie Icke'owcy... David też pisze o czwartym... wymiarze :)

Są na to jakieś dowody? Timewave kilka miesięcy pisał mi, że "podobno" 202020202020202 lat temu miało to miejsce...

Proponowałbym zająć się na forum rozmową na temat rzeczy istotnych i tych, które powodują, że odbiegamy w świat fantazji i raju - 4 gęstość i siedzenie z tyłkiem ;)

saJms pisze:
Pamiętajcie Icke'owcy... David też pisze o czwartym... wymiarze :)

Są na to jakieś dowody? Timewave kilka miesięcy pisał mi, że "podobno" 202020202020202 lat temu miało to miejsce...

Proponowałbym zająć się na forum rozmową na temat rzeczy istotnych i tych, które powodują, że odbiegamy w świat fantazji i raju - 4 gęstość i siedzenie z tyłkiem ;)

Wow, 4-gestosc swiat fantazji i rzecz nieistotna. Nie byłabym taka pewna, może nie bedzie to namacalne ale odczuwalne, a wtedy to bedzie mega wazne dla tych co tego nie rozumieją i nie bedą w to wierzyc. Moze w tym pic, ze nie dla kazdego 4-gestosc.

Awatar użytkownika

saJms pisze:

A ja proponuję nie narzucać sztucznie rozmów na forum tylko pozwolić dyskutować o tym o czym chcemy :P
Dla każdego istotne jest coś innego :d

Chodziło mi o wyczekiwanie na 4 gęstość i "siedzenie z nierobieniem" nic dla Świata...
Sam jestem wyznawcą kultu 4 gęstości, więc się nie irytuj tak :tak:

Co do pisania na forum - spoko, piszta o chanellingach i o czym chceta... tylko to Was odciąga od konkretów (:

Cytuj:
Dla każdego istotne jest coś innego :d

Chcesz, by zrobiło mi się smutno? Za późno... przeczytałem... już mi jest...

Nie wiem czy są wśród Was ci co pamiętają z czasów dzieciństwa jak w przedszkolu, szkole pani zadawała temat na rysunkach(innych przedmiotach też) jak byliśmy brzdącami: jak wyobrażamy sobie świat za kilkadziesiąt lat. Pani tłumaczyła jak najlepiej nam abyśmy, takie maluchy(6,7,8 lat) zrozumieli znaczenie "za kilkadziesiąt" lat. Każde dziecko, z językiem na brodzie malowało, rysowało statki kosmiczne, budynki dziwne, ludzi. Robiłam to samo. Kiedyś namalowałam coś i pani pyta....coś w tym stylu :"a to aniołki?" odpowiedź moja:"nie, to my" Historię pamiętam sama, ale też pamięta moja mama, koleżanka "mojej pani" :D
Dzieci wiedzą dużo. Dziś już nie jestem dzieckiem, ale byłam-coś wiedziałam :) Czyżby 4gęstość??

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Zapraszam ponownie wszystkich zainteresowanych wykładami Alexa Colliera - na stronie www.andromeda2012.wordpress.com są gotowe trzy nowe tłumaczenia wykładów. Wykłady może nie najnowsze, ale za to jest bardzo dużo informacji.

pozdrowienia dla wszystkich

:hejka:

Moim zdaniem przejście z perspektywy 3D będzie wyglądało następująco: nastąpi rozbłysk gamma na Słońcu, promieniowanie dotrze do Ziemi, obecne ciała ludzi zamienią się w czyste światło, później nastąpi ponowna materializacja.

Awatar użytkownika

Cytuj:
Alex mowi o 11 gestosciach, ale też , że kolejne gęstości ciągle się tworzą, inne źródła z kolei o siedmiu.

To chyba bedzie nawiazywac do jedenastowymiarowej teorii strun udowodnionej matematycznie przez Edwarda Wittena i Paula Townsenda tzw. M-teoria.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Jednej rzeczy tu nie rozumiem.Cały czas piszecie o gęstości, a mi się wydaje że chodzi o wymiary. Wymiar a gęstość to nie to samo. No więc z fizyki znam cztery stany skupienia materii. Może są jeszcze jakieś inne,ale ja ich nie znam.Jest to (dla przypomnienia) ciało stałe,ciecz,gaz i plazma. Gęstość jest to ilość materii przypadająca na jednostkę objętości. Moim zdaniem gęstość nie ma tu nic do rzeczy,tylko wymiar. Tu jest filmik jak mogą wyglądać bryły w czwartym wymiarze : http://www.youtube.com/watch?v=5BA0d357St8 . A tu jest filmik o wyobrażeniu dziesiątego wymiaru : http://www.youtube.com/watch?v=8RjujY-w ... =1&index=9. Czy tak to wygląda? Nie mam zielonego pojęcia. Z tym przechodzeniem z wymiaru do wymiaru, to też coś nie halo, bo nikt z nas nie może stać się jedno lub dwu wymiarowy, a wg tego co piszecie, to powinna być dla nas bułka z masłem. Przynajmniej ja nie znam takiego sposobu. Co do obcych , to owszem mogą mieć różne gęstości, ale cały czas przebywają w naszym wymiarze. Np. meduzy, mają mniejszą gęstość niż człowiek, ale czy to znaczy że rezydują w czwartym wymiarze? Nie wydaje mi się :D . Całkiem możliwe jest poruszanie się w przestrzeni czterowymiarowej za pomocą technologii, ale my nic tam nie zaobserwujemy, tak samo jak nie zaobserwujemy niczego,co nie ma jakiejś grubości. Po prostu nie mamy takich (przynajmniej naturalnych) narzędzi.Co do istot czterowymiarowych to trudno jest coś orzec,czy one nas mogą obserwować i czy mogą mieć na nas wpływ czy nie. Wracając do meritum sprawy. Jeśli będzie jakieś przejście w czwarty wymiar, to jestem głęboko przekonany(znając metody działania Boga), że odbędzie się to w sposób dla nas tak naturalny, że w ogóle nie zauważalny. Nie będzie piorunów,grzmotów,czy innych wodotrysków. Skąd takie przypuszczenia? Ano z obserwacji. Nie wiem ,czy Wy ale ja w swoim życiu miałem okazję zaobserwować parę cudów, które na początku przyjąłem zupełnie naturalnie, a dopiero po czasie analizując możliwość wystąpienia takiego zdarzenia, dokładnie wtedy kiedy go potrzebowałem , to wyszło mi że prawdopodobieństwo przypadkowego zaistnienia owych zdarzeń jest bliskie zeru. Właśnie po tej niepozorności , niezauważalności, naturalności i że nikt na tym nie traci można poznać i mieć pełne zaufanie, że jest to działanie Boga.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]