Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 12 gru 2018, 18:05

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Witam; Chciałbym przedstawić propozycję ,obejrzenia filmu o tematyce; Ciało -dusza – ezoteryka – energia – kolory – leczenie kolorami -kompasy psi - nasze istnienie – uzdrawianie – telepatia – cechy charakteru – wpływ daty urodzenia na nasze życie -To wszystko jest zawarte w tym filmie ( wykładzie ). Jest w nim mowa o różnych przedmiotach i znakach ( symbolach ). Niektóre z tych rzeczy są mnie znane i zarazem sprawdzone. Dlatego zdecydowałem się na zaproponowanie obejrzenia tego wytworu,zrobionego przez : Wojciecha Sergiela. Co do niektórych to nie mam wyrobionego zdania na ten temat,ale prawdopodobieństwo że są prawdziwe jest bardzo wysokie. Mówi on ( Wojciech ) o przedmiotach ,które są znane od bardzo dawna, ( tysiące lat ) .Dlaczego one działają? Tego nikt za bardzo nie wie,albo nie chce się przyznać. Jeśli na to wszystko popatrzeć z punktu ,( posiadania pewnej wiedzy ). To wszystko staje się proste i jasne jak słońce. Podam przykład , '' TELEPATIA'' jeśli jesteś kłamcą ,to masz problemy z telepatią .Aby posiadać telepatię potrzebna jest prawda; nie z okazji ,ale cały czas. Jeśli jesteś prawdomówny to dostęp do telepatii jest prawie z automatu. Po prostu ją masz, i możesz używać. Następny przykład ; Data urodzenia, ona rzutuje ,kim jesteś i jaki jesteś. Czy pasujesz do innego człowieka,czy nie pasujesz, data określa twoje cechy. Naturalne i nie tylko. Dalej weźmy kolory; dobre samopoczucie,albo złe, choroba albo zdrowie, Działanie kompasów -PSI .Pomagają zrozumieć jak to działa ,i co jest dobre tylko dla mnie. Mamy tutaj dużo zapożyczone z Chin . Przecież Chiny to jest bardzo stara kultura, wiele tysięcy lat. Dlaczego by nie skorzystać na tym ?
Znamy różne cudowne przedmioty, które w dalekiej przeszłości wybrani ludzie otrzymywali od Boga ( bogów ). Posiadały one niezwykłe właściwości, których nie potrafiono w dawnych czasach wyjaśnić ,( czyżby? ) . Albo wiedziano i stosowano,( skutecznie ).
O tych przedmiotach opowiada nam w swojej prelekcji Wojciech Sergiel, architekt z Warszawy. W Łódzkim Domu Kultury - klubie Kosmobiologii -
Link do filmu: Przedmioty-otrzymane od bogów. Autor : Wojciech Sergiel.
phpBB [video]

Warto obejrzeć ; i skonfrontować ze swoją wiedzą ; ewentualnie ją uzupełnić ,nigdy nie jest wiadomo co się może nam w dalszym życiu przydać, ( da się zastosować ). I kiedy?
Pozdrawiam. :pisze:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 23 lut 2018, 17:03 
VIP Member
Awatar

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

aa to jeszcze się zainteresuj gościem,którego uwalono
Nazywał się Calligaris
prof-calligaris-punkty-placche-i-zdolnosci-paranormalne-t1709.html

nie tylko symbole ale i pewne akupunkturowe miejsca na ciele potrafią zdziałać cuda

mafia farmaceutyczna mordki na kłódkę :evil:

zresztą to chyba źle określiłem-po prostu wiedza medyczno-akademicka ma to w 4ech literkach[na tym się nie da zarobić]

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Wszystko pięknie ładnie mam swoje przeżycia energetyczne i to takie że człowiek nie wie czym i kim w tym momencie jest i co się dzieje . Pytanie kto tym kieruje skoro jest mowa , że dostajemy to co dostajemy i koniec i nic nie możemy z tym zrobić to są nasze cechy i tak ma być . Ale ciągłe pytanie co jest grane pasuje Mi , właśnie o co chodzi kim jestem , Ja który wie że jest, na pewno nie jestem tym czego jestem świadom że to mam posiadam . Chociaż by to że możemy widzieć swoje myśli i się im przyglądać i być ich świadomi i znowu kto jest ten kto to widzi , duch ,dusza, świadomość . Mówić można , to jett to , to jest takie , ale czy świadomość może poznać siebie samą i być siebie świadomą .Ja tego jeszcze nie doświadczam.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]