Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 02 cze 2020, 15:49

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 479 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 wrz 2010, 15:29 
phpBB [video]


phpBB [video]


phpBB [video]Na górę
   
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 29 wrz 2010, 15:29 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 29 wrz 2010, 17:04 
U nas w mediach nie ma ciszy, jest nawet dużo krzyku spod pałacu.

nwo osiąga swój cel, chaos i destrukcja oraz wynikająca z tego "konieczność" ochrony porządnych obywateli przed rozwścieczonym tłumem i jak powiedział Barroso dyktatura militarna w Europie. Uzyskali co chcieli. Zostało to opisane w liście Alberta Pike'a - przyczynek do III w. św. Do tego islam vs chrześcijaństwo.

Ciekawe kiedy ludzie w końcu pojmą a nawet zrozumieją, że jest to ponadludzkie i ponadczasowe. :ninja:Na górę
   
 
 
Post: 29 wrz 2010, 17:12 
nie mowie o demonstracji pod palacem
media nie wspominaja np. o zadymach takich jak na ostatnim filmikuNa górę
   
 
 
Post: 29 wrz 2010, 17:19 
Bou pisze:
... media nie wspominają np. o zadymach takich jak na ostatnim filmiku.


Bo nie mają na to czasu ani miejsca antenowego z powodu wiekopomnych wydarzeń spod pałacu. :język: Zresztą nasze społeczeństwo jest pokorne i nawet jak litr benzyny będzie po 10 zł to i tak nic nie zrobi. Naprawdę się dziwię jak można ludziom w głowach aż tak namącić żeby w ogóle nie interesowali tym co się wokół dzieje. Naród który przetrwał zabory, wojnę, powojenną biedę, przedwojenny dziki kapitalizm a nie potrafi przetrwać telewizji czy pogonić głupoty i pasożytów. :wacko: :ninja: :cooo?:Na górę
   
 
 
Post: 29 wrz 2010, 21:36 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 gru 2009, 21:34
Posty: 1401
Lokalizacja: Wrocław....
Płeć: mężczyzna
Strajki i protesty pracownicze w całej Europie. Barykady w Hiszpanii
Obrazek
Dziś odbywają się w całej Europie protesty pracownicze przeciwko rządom i kapitalistom, którzy każą za swoje ekscesy płacić zwykłym ludziom. W Hiszpanii ogłoszono strajk generalny, w którym bierze udział obecnie ok. 10 mln pracowników i dochodzi do starć z siłami (nie)porządku. Duże demonstracje odbywają się także w innych krajach.
15.40 W hiszpańskim mieście Ferrol związkowcy z CNT ustawili barykady. Doszło do szarży policyjnej, jeden ze związkowców został ranny w wyniku uderzenia wystrzeloną przez policję gumową kulą, drugi w wyniku pobicia przez policję. Obaj zostali aresztowani.

15.35 Związkowcy hiszpańscy informują o tym, że w wielu miastach policja brutalnie rozbija pokojowe pikiety związkowe, poniżej zdjęcie z akcji w Santiago de Compostela. W tym mieście doszło do skutecznuch blokad wielu firm, a także transport miejski i pracowniczy został sparaliżowany.
Obrazek
15.30 Przez Warszawę przeszła manifestacja związkowa zorganizowana przez OPZZ i Solidarność. Było ok. 10.000 osób, w tym blok radykalny. Szersza relacja później.

15.20 Bruksela Jak informuje nasz korespondent, większość związkowców dużych central związkowych ignoruje fakt, że część protestujących została otoczona przez oddziały policji. Tylko niewielka część skanduje, aby ich wypuszczono.

15.00 Bruksela: Czarny blok przebił się bliżej czoła manifestacji, policja przecięła przed nim manifestację na pół i zaatakowała gazem.

14.30 Trwają protesty w Brukseli. Tysiące związkowców z całej Europy protestują przeciwko antypracowniczej polityce władz UE. Uformował się blok radykalny. Jak donosi nasz korespondent, idą zaraz za delegacją z Solidarności.

Rano doszło do starć z policją w Hiszpanii w różnych miastach. W Saragossie doszło do przepychanek pod centrum logistycznym Mercazaragoza, z którego rozwożone są towary spożywcze do marketów. Związkowcy m.in. z CGT próbowali zatrzymać ciężarówki przed wyruszeniem w drogę. Po kilku godzinach policja odblokowała centrum.

W Barcelonie dochodzi do starć na ulicach. Na Plaça Universitat otoczony został oddział policji, a następnie podpalono wóz policyjny. Do ataków na wozy policyjne doszło także na Gran Via Na niektórych ulicach stawiane są barykady, m.in. na Plaza Catalunya, gdzie zajęty m.in. przez anarchistów została była siedziba banku Banesto.

Od rana nie są otwarte sklepy na Plaça Reial w turystycznym centrum Barcelony.

W Madrycie pod fabryką CASA policja oddała w powietrze ostrzegawcze strzały. Do walk doszło także w metrze i przy zajezdniach autobusowych. 40 osób zostało aresztowanych. 1500 zatrzymano i następnie zwolniono.

Doszło do szarpaniny z 500 rowerzystami (głównie kurierami), którzy w centrum Madrytu postanowili pokazać swój udział w strajku generalnym. Policja użyła siły, aby zepchnąć ich z jezdni.

http://newworldorder.com.pl/post,697,0Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 30 wrz 2010, 7:47 
phpBB [video]


phpBB [video]USA

phpBB [video]Na górę
   
 
 
Post: 30 wrz 2010, 8:44 
Jest kilka kart illuminati zapowiadających powyższe. :ninja:Na górę
   
 
 
Post: 01 paź 2010, 22:32 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2009, 10:11
Posty: 1806
będzie jeszcze intensywniej

nawiązując do kalendarza majów,
od 10 lutego 2011 co 20 dni
ma przechodzić taka ilość energii
jaka dotychczas manifestowała się w 365 dni.

mocne centrum

_________________
Wszystko jest umysłem...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 paź 2010, 8:05 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Rejestracja: 19 cze 2009, 9:35
Posty: 1508
Przypomina mi się to wideo: (przepowiednia ze stycznia 2009)

Przepowiednia 2012 Jay Weidner (polskie napisy)
http://www.youtube.com/watch?v=YOqPn4OmwzA&feature=sub

Tu mówią o masowych protestach w 64 krajach w 2010 roku... hmm...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 paź 2010, 12:50 
phpBB [video]Na górę
   
 
 
Post: 02 paź 2010, 12:58 
BELGIA. Nasz korespondent w Brukseli poznał więcej szczegółów na temat rozbicia bloku radykalnego podczas demonstracji związkowej dwa dni temu. Policja stosowała masowe aresztowania już przed demonstracją – zatrzymano wówczas bardzo dużo osób, które zmierzały w kierunku demonstracji, a które wydały się im „podejrzane”. Aresztowano np. grupę samby, ludzi z nagłośnieniem, a nawet grupę klaunów.

Udział bloku radykalnego, który koordynowany był przez grupę anarchistyczną Precarious United, która zajmuje się organizowaniem pracowników pracujących na umowy śmieciowe, był wcześniej uzgodniony z dużymi związkami zawodowymi. Niestety biurokracja związkowa uznała za stosowne pomóc policji w rozbiciu tego bloku i zakazała szeregowym członkom związków dołączać do niego. Funkcjonariusze związkowi dbali, aby od początku był zachowany odpowiedni odstęp pomiędzy związkowcami a blokiem radykalnym, co nie tylko uniemożliwiało połączenie się pracowników z bloku radykalnego i z bloku „ogólnozwiązkowego”, ale i ułatwiło policji rozbicie tego pierwszego. Atak policji był brutalny. Użyto pałek i gazu łzawiącego, kilka osób zostało rannych. Policja pytana dlaczego blok został rozbity, stwierdziła, że z powodu transparentu na którym napisano „Smash capitalism”, przy czym litera A była w kółku.

Aktywiści dysponują nagraniem na którym widać dyskusję szeregowego pracownika z biurokratą, który mówi, że policja atakuje ludzi. Biurokrata związkowy odpowiada, że policjanci to też pracownicy i nie należy im przeszkadzać w pracy. Nagranie wkrótce powinno być dostępne w Internecie.

Szeregowi pracownicy poinformowali anarchistów, że najwyraźniej biurokracja związkowa weszła wcześniej w niejawne porozumienie z policją i tak manewrowała przemarszem, żeby wyizolować ten blok. Podczas wcześniejszych rozmów anarchistów z biurokratami związkowymi o niczym podobnym nie było mowy. Biurokraci obecnie próbują twierdzić, pytani zarówno przez anarchistów, jak i członków swoich związków, że żadna zmowa nie miała miejsca, ale anarchiści mają dowody na to.

Tymczasem sytuacja w Brukseli, w związku z trwaniem obozu NoBorder, jest ciężka. Policja aresztuje kogo popadnie na mieście. Aktywiści próbują nie rzucać się w oczy i chodzić co najwyżej w dwie osoby po mieście i przebierać się w nierzucające się w oczy ubrania, ale sytuacja przypomina stan wojenny. Dziś ma odbyć się akcja pod jednym z dworców, ale prawdopodobnie zostanie rozbita przez policję.

Od czwartkowej demonstracji non stop uwięzionych jest kilkaset osób – przy czym następuje rotacja. Np. tych których zatrzymano w czwartek już wypuszczono, ale zatrzymuje się następnych. Wypuszczona grupa samby urządziła natychmiast przemarsz przez miasto podczas którego informowała ludzi o represjach.

Opracowanie: XaViER
Źródło: Centrum Informacji AnarchistycznejNa górę
   
 
 
Post: 02 paź 2010, 13:10 
Ludzie powstają przeciw lichwie – krwawe starcie w Hiszpanii.

Masowe protesty przeciw międzynarodowej lichwie.

Przez Europę 29. i 30. września 2010 przetoczyły się masowe strajki w sprawie ekonomicznego niewolnictwa i zakuwania całych narodów w kajdany długu, głównie Grecja, Włochy i Hiszpania protestowały.

W Irlandii protestanci zablokowali trakiem wejście do parlamentu. Czy w Polsce coś się działo? Ktoś protestował?
[url]http://www.swissinfo.ch/eng/news/international/Europeans_protest,_strike_against_austerity_moves.html?cid=28435326
[/url]

W polskojęzycznych mediach jakoś dziwnie cicho o tych wydarzeniach, tylko szybkie drobne migawki na TVN i parę lokalnych tytułów „zahaczyło” ten temat.http://socjologiakrytyczna.salon24.pl/234455,ludzie-powstaja-przeciw-lichwie-krwawe-starcie-w-hiszpaniiNa górę
   
 
 
Post: 03 paź 2010, 23:56 
USA - zdjecia jakich nigdy nie zobaczycie w mainstream


http://www.resistnet.com/profiles/blog/show?id=2600775%3ABlogPost%3A2648710&xgs=1&xg_source=msg_share_postNa górę
   
 
 
Post: 07 paź 2010, 10:59 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2010, 15:04
Posty: 362
Płeć: mężczyzna
Pozdrowienia dla Wykopowiczów :hejka:

Swoją drogą my budzimy ludzi a Wy?

Jedna z wielu akcji : http://www.ffk.org.pl/

Macie ludzi, ale nie macie idei. Zróbcie coś z tym.

"Pamiętaj, pamiętaj, bo data to święta, gdy spisek wykryto prochowy. 5 listopada wykryła się zdrada; w pamięci tę datę zachowaj."

The World is Yours

_________________
"Słońce grzało tak rozkosznie, a kamień na którym siedział od dłuższego czasu, był tak przyjemnie ciepły, że Puchatek już sobie postanowił, że przez całą resztę poranka będzie siedział pośrodku strumyka i cieszył się z tego, że jest Puchatkiem."Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 paź 2010, 22:09 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Rejestracja: 19 cze 2009, 9:35
Posty: 1508
Zdjęcia protestów:
http://capu.pl/node/209Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 20 paź 2010, 14:26 
phpBB [video]Na górę
   
 
 
Post: 20 paź 2010, 15:15 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Załącznik:
0240188155085.jpg

Young demonstrators carrying placards shout slogans during a demonstration against the governmental pension reform in Lille, France, on 19 October 2010. Some !!!3.5 million people!!! marched in the streets of France on 19 October to protest against President Nicolas Sarkozy's pension reform, unions said. The sixth day of nationwide protests against the measure since early September was accompanied by job stoppages and a growing number of service stations running out of petrol as a strike at France's 12 oil refineries went into a seventh day. EPA/SYLVAIN LEFEVRE
Załącznik:
5.jpg

Załącznik:
4.jpg


http://www.monstersandcritics.com/news/europe/features/article_1592796.php/France-General-Strike-Pictures?page=15


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 paź 2010, 15:54 
phpBB [video]Na górę
   
 
 
Post: 21 paź 2010, 21:26 
wielka brytania

phpBB [video]http://www.guardian.co.uk/politics/2010/oct/20/protest-government-department-spending-review

a tu powod


phpBB [video]Na górę
   
 
 
Post: 22 paź 2010, 3:37 
Offline
Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 paź 2010, 3:12
Posty: 22
Lokalizacja: PL
Płeć: mężczyzna
Jak na to wszystko patrze to od razu przypominają mi się wszystkie przepowiednie które mówią "zastańcie w Polsce bo ucierpicie najmniej w skutek wojny Polska odbuduje świat i takie inne dziwa Polska centrum duchowe " Jak patrze na to wszystko co się wyrabia wszędzie jakieś akcje walki protesty a u nas lekki wiaterek to mam wrażenie że to się wszystko sprawdza..yhhh

_________________
The Matrix - Wyglądasz jak ktoś kto akceptuje to co widzi bo ma nadzieje że to sen. Jak na ironie to nie odbiega od prawdy.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 paź 2010, 8:08 
znowu Grecja

phpBB [video]i wlochy


http://video.sky.it/?videoID=644088387001#videoNa górę
   
 
 
Post: 22 paź 2010, 15:53 
Jednak pokazują u nas choćby relacje z Francji nawet kilkuminutowe info w TVP3 Info.

Nie będziemy mogli już mówić, że w naszych mediach cisza albo, że nie dowiesz się tego z mediów czy media Tobie tego nie powiedzą.

Sami dobrze wiedzą, że ci co chcą i tak się dowiedzą co się dzieje z netu czy od znajomych z innego kraju, też mamy na forum ludzi z innych regionów i media nomen omen publiczne nie są nam potrzebne.Na górę
   
 
 
Post: 22 paź 2010, 15:56 
jak zakladalam watek jeszcze nie mowili - a i tak nie pokazuja wszystkiegoNa górę
   
 
 
Post: 22 paź 2010, 16:41 
Jak Grecy, Francuzi i inni powinni to zrobić

Sposób na nwo

http://davidicke.pl/forum/sposob-na-nwo-t4681.htmlNa górę
   
 
 
Post: 22 paź 2010, 17:19 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 lis 2009, 20:04
Posty: 536
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć: mężczyzna
W angorze sporo tez było o protestach. Nie wiem czy zaliczać to do mediów głównego nurtu ale było.

PS. Francuzi "mają jaja" że wyszli na ulice za te 2 lata więcej do roboty. Jak u nas podnosili o 5 lat i kobietom zrównali to było spokojnie....łykamy grzecznie co nam podają. Sam nie wiem co lepsze-czy to że Polacy mają spokój i są manipulowani(poddając się temu), czy to że inne kraje(ludzie) mają odwagę tak ostro sprzeciw postawić, przynajmniej w niektórych kwestiach.

_________________
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 paź 2010, 21:41 
Demonstracja przeciw Putinowi w Moskwie. Kilkuset demonstrantów domagało się ustąpienia premiera Rosji.

Pikieta odbyła się na Placu Puszkina w Moskwie. Zdaniem uczestników protestu Putin i jego ekipa odpowiadają za fatalną sytuację gospodarczą kraju oraz nieprzestrzeganie zasad wolności i praw człowieka. Obecny na wiecu były arcymistrz szachowy, obecnie lider Ruchu Solidarności - Garri Kasparow stwierdził, że każdy kolejny dzień Putina na czele rosyjskiego rządu przynosi ogromne zniszczenia.

http://www.niezalezna.pl/artykul/_kazdy_dzien_z_putinem_sieje_zniszczenie_/40510/1Na górę
   
 
 
Post: 25 paź 2010, 11:22 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
French strike 'costing billions'

Finance minister gives warning that long-running action against pension revamp is costing country up to $562m a day.


Long-term action against an overhaul of France's pension system is threatening to derail the economy and could be costing as much as $562m a day, the government has said.

Christine Lagarde, the finance minister, gave warning on Monday that an estimated 200 to 400 million euros was being lost each day as workers continue to go on strike.

"Today, we shouldn't be weighing down this recovery with campaigns that are painful for the French economy and very painful for a certain number of small and medium-sized businesses," she told Europe 1 radio.

She said that images broadcast around the world of demonstrators clashing with riot police and of industrial sites blocked by protesters had cost France in terms of its international image for investors.

"It's the attractiveness of our territory that's at stake when we see pictures like that," she said.

Lagarde said that the ongoing strikes at refineries and fuel depots were also taking a toll.

"It's obvious that the petrochemical sector in particular, which needs large supplies of hydrocarbons, is suffering."

Sarkozy popularity dives

Unions and students have been holding strikes for more than a week in an attempt to pressure the government to scrap plans to raise the age of retirement from 60 to 62.

Politicians are expected to sign the bill, which the government says is necessary to save money in the face of a deficit crisis, into law this week, after the French senate approved it last Friday.

Despite raids by riot police last week, France's 12 refineries were blocked again on Sunday, as were ports in Marseille and Le Havre, where dozens of tankers are still anchored.

Some 9,000 tonnes of rubbish has also piled up on the streets of Marseille, a Mediterranean port city and its suburbs, due to garbage collectors joining the strike.

Ongoing demonstrations have brought millions onto the streets, and open-ended walkouts by railway and petroleum workers have wreaked havoc on commuters and travellers.

Polls have shown the vast majority of French people support the strikers.

Another survey, published in Sunday's Journal du Dimanche newspaper, showed that only 29 per cent of the 1,828 people questioned were satisfied with the performance of Nicolas Sarkozy.

That was down three per cent from September and was the French president's lowest rating since taking office in 2007.

It was also among the lowest approval ratings of any French president in recent memory, the newspaper said.


Source: Agencies


http://english.aljazeera.net/news/europe/2010/10/2010102582810684242.html

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 gru 2010, 19:59 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Trzech policjantów zostało rannych, w tym jeden doznał poważnego urazu głowy, podczas starć policji ze studentami protestującymi w Londynie przeciwko drastycznej zwyżce czesnego.

Policja zamknęła drogę kilkutysięcznemu pochodowi studentów, tak że nie mogą przejść pod budynek parlamentu, w którym toczy się debata na temat nowych stawek czesnego.

Niektórym studentom udało się przełamać barierki i wtargnąć na trawnik, na którym stoi pomnik Winstona Churchilla. Następnie pomnik został upstrzony graffiti. Policja odbiła trawnik i utworzyła szpaler, blokując drogę demonstrantom.


Policjantów obrzucono m.in. pociskami z farbą i butelkami. Podpalano też kolorową petardę dymną, wrzucając ją między policyjne samochody. Na trawniku przed parlamentem czerwoną farbą wymalowano duży napis "No" (w domyśle: "Nie dla podwyżek"). Podpalano transparenty i kosze na śmieci.

- Mamy do czynienia z poważnym zakłóceniem porządku publicznego. Sytuacja jest wybuchowa. W powietrzu wisi napięcie. Policji jest trudno rozładować sytuację - donosi korespondent SkyB sprzed parlamentu. Na miejsce ściągnięto dodatkowe posiłki policji szturmowej. Jest też policja konna, która szybko przemieszcza się z miejsca na miejsce. Sytuację określa się jako chaotyczną.

Według byłego oficera policji odpowiedzialnego za porządek publiczny Grahama Wettone'a, "faktycznie odbywa się kilka protestów naraz w kilku różnych miejscach", co powoduje, że policji jest trudno opanować sytuację. Najgoręcej jest jednak pod parlamentem.

Uczestników burzliwego protestu określił jako mniejszość. Nie wykluczył, że ta właśnie bojowa mniejszość ma w planach wtargnięcie do budynku parlamentu.

Demonstracja ok. 20 tys. studentów rozpoczęła się w południe przed gmachem uniwersytetu. Na demonstrację przyszli przedstawiciele związków zawodowych z transparentami. Przyszła też młodzież szkolna nie będąca studentami.

Pierwsze głosowanie nad nowymi stawkami czesnego spodziewane jest ok. 17.15-17.30 czasu lokalnego.

Nowe propozycje finansowania studiów wyższych zakładają, iż studenci nie muszą płacić za nie z góry, a powstały dług zaczną spłacać z chwilą, gdy ich przychody sięgną 21 tys. funtów rocznie (obecnie próg, od którego zaczynają spłacać pożyczkę za studia, wynosi 15 tys. funtów). Co miesiąc z ich przychodu będzie potrącane 9 proc. Oprocentowanie długu nie przekroczy 3 proc. powyżej stopy inflacji.

Według wyliczeń trzy czwarte studentów na mocy nowych propozycji będzie płacić więcej niż przy obecnym systemie. Najwięcej zarabiający absolwenci będą płacić dwa razy tyle, a najmniej zarabiający - połowę. Uniwersytety argumentują, że podwyżka umożliwi im poprawę jakości nauczania i uczyni je bardziej konkurencyjnymi wobec innych uczelni na świecie.


http://wiadomosci.onet.pl/swiat/starcia-na-ulicach-londynu,1,4020623,wiadomosc.html

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 gru 2010, 20:09 
Wyświetlali to dzisiaj na wszystkich anglojęzycznych stacjach TV, chcą im podnieść
do 2012 czesne z 3000 do 9000 funtów.Na górę
   
 
 
Post: 09 gru 2010, 20:25 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Rejestracja: 16 lis 2010, 17:33
Posty: 41
Płeć: mężczyzna
Redimix pisze:
Wyświetlali to dzisiaj na wszystkich anglojęzycznych stacjach TV, chcą im podnieść
do 2012 czesne z 3000 do 9000 funtów.


edukacja dla elit ... i wracamy do średniowiecza ... echNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 479 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group