Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 02 cze 2020, 14:56

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 479 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Wiadomość
Post: 18 gru 2013, 22:48 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

Rejestracja: 18 gru 2011, 5:38
Posty: 315
Kolejne protesty we Włoszech i Grecji, podobno ukrywane przez media:
http://zmianynaziemi.pl/wideo/rewolucyj ... informowac
http://zmianynaziemi.pl/wideo/grecja-pl ... ankrutowalNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 18 gru 2013, 22:48 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 18 gru 2013, 22:55 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2009, 10:11
Posty: 1806
Nowotwór także do czasu można pudrować...

Poczekamy, aż zdechną wszyscy prześladowcy na swoje choroby
powoli natura ich wykończy i wyprowadzi energię z ustroju.
Trzeba tylko poczekać.

Żaden system oparty na niewolnictwie nie przetrwał.

_________________
Wszystko jest umysłem...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 18 gru 2013, 23:51 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2013, 23:51
Posty: 112
Hakun pisze:
Nowotwór także do czasu można pudrować...

Poczekamy, aż zdechną wszyscy prześladowcy na swoje choroby
powoli natura ich wykończy i wyprowadzi energię z ustroju.
Trzeba tylko poczekać.

Żaden system oparty na niewolnictwie nie przetrwał.


Hakun ciekawa teoria, niedawno na forum w temacie "Jak wam się żyje w matrixie" powiedziałem, że ludzkość upadnie więc odnosząc się do tego co powiedziałeś być może natura będzie potrafiła oddzielić + od -, wyplewi pasożyty a zostawi ludzi żyjących w symbiozie wtedy obserwowalibyśmy upadek złego nasienia. ( jak zwał tak zwał. ) .Teoria bardzo przychylna czystemu sercu lecz mało prawdopodobna, być może została nam już tylko doraźna walka.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 gru 2013, 0:26 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 lut 2014, 11:39 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Trwają protesty polskich rolników – potrzebne wsparcie

SMACZNA I ZDROWA ŻYWNOŚĆ DOMOWA pod takim hasłem odbył się wczoraj protest przed Polską Ambasadą w Londynie jako wyraz solidarności z polskimi rolnikami.

Obrazek

Polacy i Anglicy skandowali: SMACZNA I ZDROWA ŻYWNOŚĆ DOMOWA! NIE DLA ŻYWNOŚCI KORPORACYJNEJ! POZWÓLCIE POLSKIM ROLNIKOM SPRZEDAWAĆ ICH ŻYWNOŚĆ!

Obrazek

W koszyczku z napisem „nielegalna żywność”, który przyniosła Jadwiga Łopata znaleźć można było najlepsze produkty z polskich gospodarstw: świeże niepasteryzowane mleko, wiejski chleb, dżemy, soki, przeciery, sery i wędzoną kiełbasę. Cała ta żywność nie spełnia aktualnych wymogów obowiązujących w Polsce dla przetwórstwa a więc, zgodnie z prawem, rolnikowi nie wolno jej sprzedawać, jeśli nie prowadzi firmy. Sprzedaż wyżej wymienionych produktów jest NIELEGALNA i GROZI WYSOKIMI KARAMI. Komu zależy na tym aby w Polsce najlepszej jakości żywność była nielegalna?

Obrazek

Polska jest obecnie związana najbardziej represyjnym prawem żywnościowym w całej Unii Europejskiej. Specjalnie wymyślono, w większości nieodpowiednie, przepisy sanitarno-higieniczne, aby uniemożliwić indywidualnym rolnikom wykonywanie w pełnym zakresie ich zawodu. Przepisy te nie przyszły z Brukseli, lecz z Warszawy!… komentował Sir Julian Rose, prezes ICPPC, rolnik i pisarz.

Chodzi o zniszczenie konkurencji – w tym wypadku zagrożeniem dla agrobiznesu są małe i średnie gospodarstwa rodzinne, które są niezależne, produkują najlepszą żywność i jej nadwyżki chcą sprzedawać lokalnie… – dodaje Jadwiga Łopata, inicjatorka ICPPC; Jadwiga ma też małe gospodarstwo pod Krakowem.

Obrazek

Ludzie chcą dostępu do żywności wytworzonej ręcznie, z sercem a nie wyprodukowanej w fabrykach przez maszyny. Rząd RP powinien działać w celu wspierania tego rodzaju produkcji, a nie hamować go… powiedziała Joanna Bojczewska, która od kilku lat mieszka w Londynie i chce wrócić do Polski aby założyć gospodarstwo ekologiczne.

Przedstawiciele Ambasadora RP w Londynie odebrali list od protestujących i zobowiązali się do pochylenia nad zawartymi w nim postulatami… a więc czekamy na odpowiedź.

Zdjęcia: http://icppc.pl/index.php/pl/broniz-zyw ... dynie.html
Zobacz także: http://landworkersalliance.org.uk/2014/ ... l-farmers/

=============
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU I PROSIMY O NAGŁOŚNIENIE!

CO?: Wydarzenie edukacyjno-informacyjne pt. DWA STOŁY – DWIE DROGI

GDZIE?: Warszawa, Krakowskie Przedmieście / Pałac Prezydencki, z przekazaniem listu do Prezydenta

KIEDY?: 25.02.2014 w godz. 12.30-15.00

ORGANIZATORZY i KONTAKT: Lena Huppert, Fundacja Wspierania Rozwoju Kultury i Społeczeństwa Obywatelskiego QLT, tel: 502085840 Edyta Jaroszewska-Nowak, EKOLAND i Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi-ICPPC, tel.: 609645386

DLACZEGO?:

Trwają protesty rolników. Trawa batalia o zmianę przepisów regulujących sprzedaż lokalną tak, aby polski rolnik, podobnie jak to ma miejsce w innych krajach UE, mógł sprzedawać swoje przetwory legalnie, bez groźby wysokich kar. Jest to jeden z postulatów protestujących rolników. Na jednym stole rolnicy zaprezentują swoją domową, dobrą, bezpieczną, tradycyjną i ekologiczną żywność, która w obecnym stanie prawnym jest nielegalna. Na drugim żywność wysokoprzetworzoną, pełną chemii i GMO, która jest LEGALNA. To właśnie ta żywność powoduje choroby a sposób jej produkcji dewastuje naturalne środowisko.

DODATKOWE INFORMACJE:

Dzisiaj, zgodnie z prawem, nie możemy kupić bezpośrednio od rolnika/wytwórcy, który nie prowadzi firmy, takich produktów jak: dżemy, konfitury, soki, przetwory domowe, przeciery, mąki, kasze, mięsa surowe (poza drobiem, zajęczakami i dziczyzną), wędliny, pasztety, oleje, mleko i przetwory mleczne, domowy chleb, domowe nalewki, cydry, wina Sprzedaż wyżej wymienionych produktów jest NIELEGALNA.

To oczywiście powoduje, że rolnicy nie mogą właściwie uprawiać swojego zawodu i nie mogą uczciwie zarobić na życie. Jednocześnie w sklepach sprzedawana jest legalnie przemysłowa żywność pełna dodatków chemicznych, których działanie może powodować poważne zaburzenia zdrowotne.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/trwaj ... ow-2014-02

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 mar 2014, 12:20 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 kwie 2014, 16:26 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 kwie 2009, 19:38
Posty: 942
Lokalizacja: silesia - hindenburg
Płeć: mężczyzna
Odnośnie naszych braci z Węgier:

Cytuj:
Zdecydowane zwycięstwo prawicy w wyborach na Węgrzech

phpBB [video]


Od rana w mediach głównego nurtu można usłyszeć liczne utyskiwania lewicowych dziennikarzy i "autorytetów" niezadowolonych z powodu zdecydowanego zwycięstwa uważanych za prawicowe partii politycznych na Węgrzech. Partia Fidesz aktualnego premiera Wiktora Orbana zdobyła aż 44% głosów a skrajnie prawicowy Jobbik aż 18%. W sumie zatem te dwie partie będą miały aż 62% miejsc w węgierskim parlamencie.

Standardowo już przedstawiane jest to jako niezrozumiały rezultat i "pomyłkę" demokracji. Do tego głośno rozważa się czy wybory na Węgrzech były w pełni wolne. Jako dowód przedstawia się fakt, że prawo zabrania tam kupowania drogich reklam wyborczych w prywatnych mediach, a gdy organizuje się debaty zobowiązano do zapraszania wszystkich kandydatów, a nie tylko tych wyznaczonych przez służby i posłuszne im media.

To co tak bardzo przeraża nasze elity w przypadku węgierskim to wszechobecne paralele do sytuacji Polski. To Orban pierwszy wypowiedział wojnę banksterom zaczynając kształtować prawo na Węgrzech, które jest tworzone dla obywateli a nie dla banków. Już tylko ten sam fakt powoduje, że oficjalne merdia zależne od potężnych grup kapitałowych po prostu wyją z niezadowolenia. Jednak ludziom podoba się, że władza w końcu zaczyna tam występować w ich ochronie zwracając banksterom uwagę, że czasy lichwy (mającej się świetnie w Polsce) na Węgrzech już się skończyły.

Poza tym Orban jako pierwszy zlikwidował węgierskie OFE zwracając uwagę na ich złodziejską funkcję. Rząd działa tam po prostu w interesie obywateli. Fidesz osiągnął bezprecedensowy sukces i reelekcja z 44% głosów to oznaka zadowolenia. Co więcej Orban i spółka zmniejszył znacznie bezrobocie w kraju. Adwersarze twierdzą, że robi to poprzez roboty publiczne. Zauważa się, że Węgrzy planują pozostać w kraju i nie obserwuje się tam fal ucieczek na emigrację tak jak w Polsce.

Oficjalna retoryka Orbana jest taka, że czas wstać z kolan i po latach podporządkowania Wiedniowi, potem Moskwie, a obecnie Brukseli, czas na ponowne zdefiniowanie węgierskiego interesu narodowego. Wcześniej działacze Fideszu zarzucali lewicowym partiom z tego kraju, że próbowały rozmywać węgierską tożsamość narodową i usiłowali rozpuścić Węgrów promując koncepcję Europejczyka. Skąd my to znamy?

Interesujący jest też wynik wyborczy partii Jobbik, która uzyskała aż 18% poparcia. To przeraża nasze filosemickie salony, bo partia ta twierdzi, że przyczyną problemów Węgier jest zbyt wielka władza finansowa skupiona w rękach kapitału żydowskiego. Jak wiadomo w dzisiejszych czasach każda krytyka Żydów jest domyślnie piętnowana jako antysemityzm, dlatego trudno się dziwić, że nikt nie dyskutuje na temat tego, czy przywódcy Jobbiku mają rację wskazując na takie zagrożenia, tylko komentujący ten wynik dziennikarze zdobywają się na wydymanie warg i przewracanie oczami w gestach dezaprobaty przed wybieraniem „faszystów”. To zabawne, że podobne opinie formułowane przez ukraińskich neobanderowców są wyciszane i nie wzbudzają już tak powszechnego oburzenia.

Podobieństwa między problemami Węgier i Polski są tak uderzające, że rządzący w Polsce i sprzyjające im media muszą robić co w ich mocy, aby uczynić z Orbana faszystę lub przynajmniej niebezpiecznego wariata. Sukces Fideszu jest nie w smak, bo pokazuje, że są inne pomysły na kraj niż wiernopoddańcze uwielbienie molocha w postaci Unii Europejskej.

Ostatnie bliskie relacje Orbana z Putinem również wskazywane są jak bratanie się z diabłem, podczas gdy jest to wyraz mądrości tego przywódcy, który we właściwych miejscach poszukuje wsparcia i sojuszów, które nie doprowadzą do pauperyzacji społeczeństwa i neokolonizacji powierzonego mu w zarządzanie kraju.

Bardzo zabawnie brzmi gdy apologeci partii rządzącej w Polsce krytykują Wiktora Orbana za brak demokracji w postaci zakazu propagandy za pieniądze podatnika w telewizjach prywatnych. Na dodatek wyrzuca mu się, że wszyscy pracujący w sektorze publicznym i ich rodziny zagłosowali za nim obawiając się utraty posad. Całe szczęście, że polska dwumilionowa armia urzędali nie głosuje na tych, którzy zapewnią im przetrwanie na wygodnych posadach.

Warto posłuchać dzisiaj uważnie wszystkich zarzutów względem Orbana. Wszędzie gdzie będzie jednak mowa o tym co zrobił na Węgrzech można się zastanowić czy podobnego premiera nie należy życzyć Polsce. Niewątpliwie te patologie, które zwalcza Orban są u nas rozpowszechnione w znacznie większym stopniu. Rządzące partie, które finansowane są milionami z naszych podatków to w 100% krajowi odpowiednicy tych z którymi porządek zrobił Orban. Nie widać niestety na horyzoncie polityka zdolnego do dokonania takiej zmiany, brakuje mężów stanu, a nawet jeśli istnieją tacy politycy, to ich możliwość przebicia się jest ograniczona ze względu na dostęp do mediów, czyli to co zapewnił wszystkim partiom Wiktor Orban.
http://zmianynaziemi.pl/wideo/zdecydowa ... h-wegrzech


No i to jest opcja, która by i nam się przydała by tu zrobić w Lachistanie porządek.
SŁAWA naszym braciom i nam!Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 maja 2014, 22:18 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
29tego kwietnia 15tys ludzi w Katowicach! Przemówienie.(w mediach cicho-sza)

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 maja 2014, 22:40 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 cze 2013, 19:03
Posty: 225
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Śląsk
Apiterapia czyli kilka informacji na temat rojów pszczelich.

*W roju panuje dyktatura
*Każda pszczoła , w zależności od wieku, ma swoje zadania
*Z każdego jajeczka może wyrosnąć królowa, robotnica lub truteń (w zależności czym się karmi czerwia)
*Wszystkie pszczoły kochają królową
*Wszystkie pszczoły słuchają królowej
*Trutnie maja krótki żywot i jest ich ograniczona ilość
*......
*Wszystkie pszczoły zabijają królową :evil: gdy ta działa na niekorzyść roju i kochaja nową królową (chyba , że zawiedzie)

Mnie osobiście się taka struktura podoba bo z dobrą królową to i miodem i mlekiem.... :winko:

Dlaczego nie uczymy się na sprawdzonych wzorcach?

Za dużo się namnożyło w tym kraju trutniów ...
...a i królowe jakoś mało miodne.
więc ? :so:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 maja 2014, 8:02 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Amerykańscy oficerowie domagają się dymisji Obamy

Opublikowano: 18.05.2014 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Do USA przyszła „amerykańska wiosna”. Tak aktywiści nazwali serię wystąpień przeciwko polityce Białego Domu. Wczoraj w Waszyngtonie odbył się pierwszy z zaplanowanych wieców. Jego uczestnicy skandowali: „Aresztujcie Obamę!” i „Obama przegrał!”.

Główne żądanie demonstrantów dotyczyło odsunięcia od władzy prezydenta, dymisji wiceprezydenta i prokuratora generalnego Stanów Zjednoczonych, a także likwidacji wszystkich amerykańskich baz poza granicami USA.

Organizatorami wieców są emerytowani oficerowie. Obiecują, że w ciągu najbliższych miesięcy „amerykańska wiosna” obejmie cały kraj. Weźmie w niej udział do 30 milionów osób.

Źródło: Głos Rosji

http://wolnemedia.net/polityka/amerykanscy-oficerowie-domagaja-sie-dymisji-obamy/


8/09/2014

06.09.2014 WARSZAWA - DEMONSTRACJA - STOP WOJNIE NA UKRAINIE ! STOP ZBRODNIOM BANDEROWSKIM ! CZ.1

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 gru 2014, 20:31 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 paź 2014, 20:23
Posty: 69
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Las
Może by tak zacząć się składać na uzbrojenie i czołg i gdyby kilka takich grup w kilku miastach ogłosiła wojnę domową to może przy pomocy przyjaciół z obwodu Kaliningradzkiego byśmy zewoluowali polske na Polskę ;)
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 gru 2014, 11:35 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Liberta- Wolność to powinniśmy zaśpiewać :hura: :hejka:

Al Bano Carrisi & Mariana Pashalieva - Liberta. video HD

phpBB [video]


-Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 maja 2015, 5:02 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Obrazek
Był już holograficzny premier, czas na holograficzną opozycję. I holograficzne protesty. To nie żart, właśnie w ten sposób w miniony weekend protestowano w Hiszpanii.

Hiszpańskie władze postanowiły uszczęśliwić swoich obywateli przegłosowując serię ustaw, które mają „zwiększyć ich bezpieczeństwo”. Problem w tym, że nowe prawo ,zaproponowane pod koniec ubiegłego roku, a przegłosowane pod koniec marca, ogranicza jednocześnie w znaczący sposób prawo do zgromadzeń publicznych i nakłada na zgromadzonych bardzo wysokie kary finansowe. Protesty przed budynkami tamtejszego parlamentu będą całkowicie zakazane, a wykonywanie „nieautoryzowanych” zdjęć zdjęć służb mundurowych przy pracy (na przykład podczas rozpędzania „niesformalizowanego protestu” albo pacyfikowania „pokojowej niesubordynacji wobec władzy”) stanie się przestępstwem zagrożonym grzywną do 30 tysięcy euro. A to tylko niektóre z 45 nowych zakazów, jakie mają wejść w życie w Hiszpanii 1 lipca tego roku.

Nic dziwnego, że Hiszpanie, póki mogą, protestują przeciwko tego typu prawom. W ten weekend odbył się jednak protest szczególny – demonstracja hologramów. Organizatorzy protestu, grupa No Somos Delito (pl. „Nie jesteśmy przestępcami”), wychodząc z założenia, że przegłosowane niedawno ustawy doprowadzą w praktyce do uniemożliwienia ludziom wyrażania jakiegokolwiek protestu, postanowili już teraz sięgnąć po hologramy, które, jak twierdzą, po 1 lipca będą jedynym środkiem, za pomocą którego Hiszpanie będą mogli zamanifestować swój sprzeciw.

Na razie jednak mogą wyrażać go jeszcze w inny sposób i mają nadzieję, że nie tylko pierwsza na świecie „holograficzna demonstracja”, ale też i inne formy protestu doprowadzą ostatecznie do tego, że hiszpański rząd wycofa się ze swoich pomysłów.

Spain: See world's first HOLOGRAM protest against gag law
phpBB [video]


wpis-14kwietnia2015 ,
@Andrzej Spyra
http://giznet.pl/hologramy-protestuja-p ... rlamentem/

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 cze 2015, 11:08 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Augustyn P. z http://www.monitor-polski.pl napisał to co wszyscy czują,no prawie wszyscy... :hura:

Cytuj:
Augustyn P.
23 czerwca 2015 at 01:00 · Odpowiedz

Nie tylko popieram porozumienie takich ludzi jak przedstawiono w/w filmie (nagranie Marka P. z dr.Kękusiem), ludzi pokrzywdzonych przez system globalistów, morderców nawet w togach prokuratorskich i sędziowskich, czy popierających ten system ludzi Kościoła aż po papieży ale GORĄCO ZACHĘCAM do
NATYCHMIASTOWEGO JEDNOCZENIA LUDZI DOBREJ WOLI i WSPÓLNEGO DZIAŁANIA ,
RATOWANIA LUDZI PRZED ZAPLANOWANYM LUDOBÓJSTWEM.
CZYNIĄC TO NALEŻY W KAŻDYM SKUPISKU LUDZKIM !

Pierwszy krok to REFERENDA OGÓLNONARODOWE .

Drugi to OGÓLNONARODOWY SPRZECIW ISTNIEJĄCYM WŁADZOM POPIERAJĄCYM DEPOPULACJE !

Trzeci – ODZYSKANIE SUWERENNOŚCI i WOLNOŚCI NARODOWEJ !!!

Czwarty – przejecie władzy – POLAKAMI WINNI RZĄDZIĆ TYLKO POLACY Z POLSKIEJ KRWI i KOŚCI !

Piaty – bardzo delikatny – ZACHOWAĆ SPOKÓJ i STANOWCZOŚĆ,NIE DAĆ SIĘ SPROWOKOWAĆ DO ROZLEWU KRWI.

Szósty – ODTWORZENIE POLSKIEJ OBRONNOŚCI i WOJSKA POLSKIEGO !

Siódmy – Podziękowanie za gościnę obcym bankom w Polsce .

Osmy – STWORZENIE POLSKIEGO HANDLU !

Dziewiąty – ODBUDOWA POLSKIEGO PRZEMYSŁU i CAŁOKSZTAŁTU POLSKIEJ GOSPODARKI !

Dziesiąty – ODBUDOWA POLSKIEGO ROLNICTWA,PRODUKCJA POLSKIEJ ŻYWNOŚCI NA KAŻDYM SKRAWKU ZIEMI POLSKIEJ – POLAK dla POLAKA z dowolnym handlem nawet na podwórku u POLSKIEGO ROLNIKA !
Nadwyżki żywności u rolnika/ogrodnika za prace i inne usługi bez rozliczę gotówkowych – ŻADNA ŻYWNOŚĆ POLSKA NIE MOŻE SIĘ ZMARNOWAĆ !!!

DO DZIEŁA POLKI I POLACY – JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

POMAGAJMY SOBIE WZAJEMNIE ,CZYŃMY DOBRO i POKÓJ !
SĄDZIĆ ŁOTRÓW i WYMIERZAĆ SPRAWIEDLIWOŚĆ TO KOLEJNA POWINNOŚĆ ,kto nie ucieknie BĘDZIE OSADZONY !!!

http://www.monitor-polski.pl/wodrpress- ... more-10861


Treściwie i bez owijania w bawełnę.Pozdrawiam. :spoko: :hejka:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 cze 2015, 13:02 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 14:46
Posty: 1119
Płeć: mężczyzna
Heh, ja bym to nazwał Populizmem a nie "Treścią"

Cytuj:
Drugi to OGÓLNONARODOWY SPRZECIW ISTNIEJĄCYM WŁADZOM POPIERAJĄCYM DEPOPULACJE !

Najpierw trzeba w ramy prawne ubrać oskarżenia i zdefiniować co to znaczy depopulacja.
Potem trzeba udowodnić, kto z włądzy jest za depopulacją. To jest prawie nierealne.
Bo ciekaw jestem jakie argumenty za tym przemawiają. Do tego biorąc pod uwagę skorumpowany system mafiny pod nazwą aparat sprawiedliwości, w którym sędziowie i prokuratorzy to stara SBecja która uciekła przed lustracją.

Cytuj:
Trzeci – ODZYSKANIE SUWERENNOŚCI i WOLNOŚCI NARODOWEJ !!!

Pięknie brzmi, tylko co to właściwie znaczy ? Wyjście ze struktur EU ? NATO ?.
I jaka Wolnośc ? Ekonomiczna a może Obyczajowa ? Bo tego ostatniego mamy ostatnio dość sporo.

Cytuj:
Czwarty – przejecie władzy – POLAKAMI WINNI RZĄDZIĆ TYLKO POLACY Z POLSKIEJ KRWI i KOŚCI !

Ten punkt mi się bardzo podoba. Polak czyli KTO ? Kto jest Polakiem ? Czy jest to osoba posiadająca Polskie obywatelstwo ? A może chodzi o Polskie Nazwisko ? Czy Pan Prezydent Duda mając małżonkę której panińskie nazwisko brzmi Kornhauser ma prawo rządzić ? A jeszli mamy czarnego, który urodził się i wychowywał w Polsce. To czy jest Polakiem z Krwi i kości ? A może każdemu trzeba zaglądać w spodnie czy ma napletek. W takim razie kto nie jest Polakiem w rządzie ? Pani Hanna Gronkiewicz-Waltz a może Panowie Sikorski i Rostowski na Brytyjskich Paszportach ?

Cytuj:
Piaty – bardzo delikatny – ZACHOWAĆ SPOKÓJ i STANOWCZOŚĆ,NIE DAĆ SIĘ SPROWOKOWAĆ DO ROZLEWU KRWI.

Bo przecież im więcej punktów stworzymy, tym brzmi to mądrzej.

Cytuj:
Siódmy – Podziękowanie za gościnę obcym bankom w Polsce .

To też wymaga definicju. Co to znaczy Polski bank. Większość Banków to Spółki Akcyjne. A to by znaczyło, że jeśli chcemy by Bank był w Polskich rekach, to jego pakiet większościowy musi należeć do Skarbu Państwa. Ale to też nie daje gwarancji. A może chodzi o zarząd ? Problem w tym, że taka osoba może być również Obcokrajowcem, tak samo jak doradcy. A może chodzi o kapiatł ? Niestety Kapitał i generalnie pieniądz nie ma narodowości, waluta ma, ale nie pieniądz.
Bo zaraz się okaże, że jak dobierzemy sobie wszystkie kryteria. To żaden Bank na świecie (poza naprawdę kilkoma) nie ma narodowości. Nawet Narodowe.

Cytuj:
Osmy – STWORZENIE POLSKIEGO HANDLU !

Handel to nie jest coś co się tworzy. Ale jest produktem ubocznym sprawnie działającej gospodarki.
Gdzie nadwyżka produkcji może zostać wyeksportowana do innych krajów. A wysoka podaż i niska cena zbilanoswana z popytem, pozwala na stworzenie Handlu. I co to w ogóle znaczy Handel ? Obrót czy zysk ?
A może ma być liczony w ilość przedsiebiorstw ? A jeśli Polska firma jest dystrybutorem zagranicznej marki to jest to Polski Handel czy już nie ? A jeśli full do szpiku kości Polska firma zaczyna produkować menory
to jest to dalej Polski Handel czy coś pomiędzy ? Baaa I czy jest to słuszne z racją stanu !

Cytuj:
Dziesiąty – ODBUDOWA POLSKIEGO ROLNICTWA,PRODUKCJA POLSKIEJ ŻYWNOŚCI NA KAŻDYM SKRAWKU ZIEMI POLSKIEJ – POLAK dla POLAKA z dowolnym handlem nawet na podwórku u POLSKIEGO ROLNIKA !
Nadwyżki żywności u rolnika/ogrodnika za prace i inne usługi bez rozliczę gotówkowych – ŻADNA ŻYWNOŚĆ POLSKA NIE MOŻE SIĘ ZMARNOWAĆ !!!

No jest kolejne hasło populistyczne, które jasno pokazuje, że osoba która to pisała nie miała specjalnie pojęcia co robi.
Bo tak się jej wydawało. Nie chodzi o odbudowywanie czegokolwiek ani o żywność. Chodzi o to by znieść bariery prawne które pozwolą kwitnąć KAŻDEJ gałęzi przemysłu a nie tylko produkcji żywności czy stoczniom albo małym biznesom usługowym.

No...no to ja sobie popisałem. Generalnie niektóre z tych pospulatów brzmią jak Socjalistyczna propaganda. Stworzenie Polskiego Handlu ? Czyli co ? Będą sypać kasą na jego rozwój ? Szkoda gadać.

Jak by się zastaowić to można by z tego zrobić program wyborczy jakieś prawicowej partii jak LPR albo Samoobrona. To tyle jeśli chodzi o "Treściwie i bez owijania w bawełnę." :lol:

_________________
Czas przestać zgrywać oświeconych dupków i stać się po prostu ludźmi.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 cze 2015, 13:42 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Bitwa z policją. Tysiące Słowaków na ulicach „Nie jesteśmy Afryką”
Autor: Wiadomości Pikio -cze 21, 2015
Obrazek

Gorąco w Bratysławie. Ludzie wyszli na ulice chcąc zamanifestować swój sprzeciw wobec imigracyjnej polityki Unii Europejskiej. Zewsząd padały hasła nacjonalistyczne. Po bitwie z policją 140 osób znalazło się w areszcie.

Słowacja dawno nie była tak rozpalona. Obudziły się nastroje nacjonalistyczne, coraz więcej Słowaków otwarcie sprzeciwia się przyjmowaniu imigrantów z Afryki do Europy. Z tłumu dochodziły takie okrzyki jak „Stop islamizacji”, „Razem przeciw dyktatowi Brukseli”, „Słowacja dla Słowaków” czy „Słowacja to nie jest Afryka”. Słowacka prawica nie chce przyjęcia 785 imigrantów z Afryki do swojego kraju.

Głośna manifestacja zebrała na ulicach około 15 000 ludzi. Część osób pojawiło się na blokadzie, aczkolwiek z domów wyszli głównie prawicowcy, sympatycy skrajnej Partii Ludowej Nasza Słowacja oraz różnych organizacji sprzeciwiających się napływowi muzułmanów do Europy.

– Mamy wiele złych doświadczeń z muzułmanami. Ten marsz to prawdopodobnie ostatnia szansa, by powstrzymać muzułmańską inwazję – komentował jeden z uczestników manifestacji.

Nie obyło się bez awantur. Doszło do bitwy z policją, w której stronę regularnie leciały kamienie i śmieci. W ruch poszły również koktajle Mołotowa. W wyniku starć w areszcie znalazło się 140 manifestantów. Część z nich obrzuciła butelkami muzułmańską rodzinę znajdującą się na pobliskim dworcu.

Slovakia: Far-right protest against the 'Islamification of Europe' in Bratislava
phpBB [video]


http://pikio.pl/bitwa-z-policja-tysiace ... my-afryka/

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 lip 2015, 22:42 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Będzie rząd europejski !

Będzie rząd europejski! Oto dlaczego stworzono grecki kryzys! Kryzys w Grecji pokazał, że Unia Europejska potrzebuje jednego rządu europejskiego, uważa przewodniczący Europarlamentu, Martin Schulz. Opinię taką wyraził on w wywiadzie, z 14 lipca, udzielonym niemieckiemu czasopismu „Stern”.

„Decyzji w podstawowych sprawach europejskich już więcej nie mogą podejmować rządy narodowe” – powiedział Schulz. Według niego w celu rozwiązywania problemów w takich obszarach jak handel światowy, klimat, migracja i uchylanie się od płacenia podatków, konieczne jest utworzenie wspólnych instytucji.

„W pewnym momencie będziemy musieli mieć rząd europejski” – zauważył szef Parlamentu Europejskiego. Schulz zaznaczył, że przywódcy europejscy lekceważą wspólne interesy Unii Europejskiej w oparciu o zasadę „narodowe – dobre, europejskie – złe”. W jego opinii Unia Europejska, która „przeżywa poważny kryzys” musi koniecznie zmienić kurs w polityce integracji europejskiej.

Za: http://3rm.info/main/57962-vot-dlya-che ... lstvo.html

Data publikacji: 15.07.2015Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 sty 2016, 19:35 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Rejestracja: 21 sty 2016, 20:32
Posty: 7
Płeć: kobieta
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/szansa-na-zalagodzenie-sporu-miedzy-ke-i-polska-pis-moze-liczyc-na-silne-wsparcie-z/mjn7ly

Czy to jest jakaś masowa hipnoza? Przecież, to się dzieje naprawdę. Unia Europejska, nam śmie grozić? To jest zagrożenie dla Polskiej DEMOKRACJI i NIEPODLEGŁOŚCI. Jakby tego było mało, zaraz cała UE się rozpadnie, i czas ludzi budzić, no trzeba chyba zacząć krzyczeć, bo inaczej pozostanie nam u bukmachera obstawiać, czy USA czy Rosja, przyjdzie Europie z pomocą dłonią...

PS. Ten film, jest genialny https://vimeo.com/44583147

Nawiasem mówiąc, jak to możliwe, że praktycznie przepowiednie, zaczynają się spełniać?

A mówienie że Merkel zrobiła sobie harakiri, to nie jest wysoce niepoprawne, bo to zaplanowane od A do Z działanie.
-=-
ano jest ten film takim [d66]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 mar 2016, 10:38 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Mają dość "rasistów". Wolą islamistów!
phpBB [video]

Cytuj:
19 marca ulicami Warszawy przeszedł marsz skrajnej lewicy, której przedstawiciele domagają się otwarcia granic dla islamskich uchodźców. Ich zdaniem Polska stała się szowinistycznym zaściankiem, który należy jak najszybciej przewietrzyć z rasizmu i ksenofobii, a panaceum są imigranci z Bliskiego Wschodu. Nikt z demonstrantów nie potrafił jednak odpowiedzieć na pytanie, jak bronić się przed ewentualnymi terrorystami, którzy przybędą do Polski po otwarciu granic. Część z naszych rozmówców uznała, że problemu nie ma, a nawet jeśli jest to nie ma związku z kryzysem imigranckim. Pozostali twierdzili, że obronność i bezpieczeństwo leży w gestii władz państwa i to one powinny wziąć za nie odpowiedzialność.


obejrzałem przed chwilką...idę sobie pomalować jajka....

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 mar 2016, 0:30 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Petycja do Prezydenta RP Andrzeja Dudy w sprawie ogłoszenia referendum wyjścia Polski z UE

Obrazek

http://www.petycjeonline.com/referendum ... ropejskiej

-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 mar 2016, 13:05 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 03 mar 2016, 3:07
Posty: 103
Płeć: mężczyzna
Nie wiem jaki jest cel w tworzeniu tego typów petycji, ponieważ od razu pójdzie do śmietnika :D
Procedura wyjścia z UE prosta nie jest, więc wystąpienie z niej za rządów PiS-u jest totalną abstrakcją zwłaszcza, że wcześniejszy prezydent z tej partii ratyfikował Traktat Lizboński dzięki czemu Polska jest pozbawiona niepodległości i pełni rolę kołchoźnika.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 mar 2016, 22:46 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Nie dla UE

phpBB [video]


http://www.petycjeonline.com/referendum ... ropejskiej

-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 maja 2016, 12:15 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Sobotnie marsze: KOD "Jesteśmy i będziemy w Europie", narodowców "Odwagi, Polsko!" i Parada Schumana

W sobotę w Warszawie trzy duże pochody: współorganizowany przez Komitet Obrony Demokracji marsz "Jesteśmy i będziemy w Europie"; sympatyków Ruchu Narodowego pod hasłem "Odwagi, Polsko!" oraz coroczna Parada Schumana.
...

dalej/źródło:
http://fakty.interia.pl/mazowieckie/new ... Id,2198360

,
już to zapodawałem dziś,no ale nie wszyscy dojrzą,bo strefa dla zarejestrowanych ,więc:
Obrazek
"Dmuchawce,latawce,wiatr...."
,
Freedom,free dom...i jakoś tak-z musztardą po obiedzie.Sztandary,flagi..okrzyki.
Wolnośc dla mas!

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 maja 2016, 10:33 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Weteran U.S. Marine mówi kto steruje politykami i wszczyna wojny

phpBB [video]


Niesamowity wywiad z weteranem U.S. Marine Kenneth O'Keefe:
"...Po pierwsze wszyscy ci gracze, ci politycy, są jedynie marionetkami.
Nie służą obywatelom, nie ma prawdziwej demokracji.
Oni służą możnowładcom tego świata, czyli bankierom, którzy kontrolują dopływ pieniędzy.
Rzecz jasna bankierzy zarabiają gigantyczne sumy pieniędzy.
Niezależnie od tego dokonują udanych inwestycji czy nie, wojny im służą i koniec końców to oni kontrolują polityków.
Stąd bierze się taka a nie inna polityka. Obama i Kerry to jedynie ich marionetki, które czytają scenariusz.
A scenariusz jest taki: potrzebujemy kolejnej wojny.
Powodem, dla którego potrzebujemy kolejnej wojny, zdaniem tych psychopatów, którzy rządzą światem,
jest to, że coraz więcej ludzi, pomimo ciemnych mas, które są zaabsorbowane absurdalnymi programami typu X-Factor czy Idol, jest coraz więcej ludzi na całym świecie, do których dociera prawda i odzyskują zdolność samodzielnego myślenia..."

-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 maja 2016, 12:15 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:12
Posty: 60
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Poznań
Komentarz Tygodnia: Europejski kołchoz mielenia głosów (poruszanych jest kilka wątków, z czego ostatnie kilka minut bardzo w temacie, czyli coś się zaczyna dziać w Polsce)

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 31 maja 2016, 10:46 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 08 wrz 2014, 16:04
Posty: 245
Płeć: kobieta
Lokalizacja: PlanetaZiemia
Weteran wojenny Martin Zapletal, wcześniej służący w jednostce natarcia w Kosowie i który dobrze wie, że amerykańskie grupy militarne w Europie są w rzeczywistości agresorami, protestuje przeciwko konwojowi USA w Czechach.
phpBB [video]

http://brd-schwindel.org/ein-patriotischer-tscheche-begruesst-us-besatzer-in-tschechien/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 cze 2016, 16:56 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Regularna uliczna wojna w Paryżu - tego w TV nie pokazują...
phpBB [video]

Cytuj:
09.06.2016

Regularna uliczna wojna w Paryżu - tego w TV nie pokazują... we Francji na ulicach miast już odbywa się regularna wojna pomiędzy imigrantami a policją ale też pomiędzy, protestującymi przeciwko polityce prezydenta Francoisa Hollande, francuzami, totalny zamęt o którym dziwnie cicho w tzw. mediach publicznych...

,
mendia są od seriali ,albo do dwóch poprzecznie zbijanych deseczek :)

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 cze 2016, 13:24 
Offline
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 cze 2016, 9:06
Posty: 1
Media podobno są niezależne, ale pokazują to co dla nich jest wygodne albo dla przedstawicieli państwa. W Paryżu trwają zamieszki ale teraz mają czym przykryć te wiadomości bo jest Euro i tylko o tym się mówi. Przecież żaden prezydent czy inny przy władzy nie pozwoli żeby telewizja ukazywała to czego dla niego jest niewygodne. A polityka Hollande ma coraz więcej przeciwników niż zwolenników.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 paź 2016, 9:29 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
TruePress - Prezydent Putin ostrzega przed wojną.

phpBB [video]


Musisz to wiedzieć!(156)Dlaczego USA maluje samoloty na barwy rosyjskie używane w Syrii?

phpBB [video]


---------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych,
ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 479 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group