Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 maja 2019, 12:27

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 479 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna
Autor Wiadomość
Cytuj:
10 lat temu byli Steve Jobs, Johnny Cash, Bob Hope
dziś zaś: no jobs, no cash, no hope.

Dobre ale kto to mówi...:

Jacob Frenkel - szef rady nadzorczej... JP Morgan. :ninja:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 13 lis 2011, 13:22 
VIP Member
Awatar

podobno nastal na swiecie spokoj, eurozona jest ok bo wstawila w grecji i wloszech marionetki bankow swiatowych i mozemy spac spokojnie.... :lol: :lol: :lol:

phpBB [video]

makaroniarze protestuja przeciw bangsterom

phpBB [video]

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Specjalnie założyłam konto aby zapytać się o pewną sprawę. Obejrzałam filmik organizacji AE911Truth o kontrolowanym wyburzeniu WTC7 i zbulwersowana weszłam na ich stronę: www.ae911truth.org Tam jest mowa o proteście który ma się odbyć dzisiaj i jutro - Occupy Building 7. I tu moje pytanie: czy w mediach zagranicznych jest mowa o tym? Czy wiadomo ilu ludi protestuje, itd. Dzięki za każdą odpowiedź.

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

AE911Truth to chyba najpoważniejsza organizacja, jeśli chodzi o dociekanie prawdy o 11 września. Jak im się nie uda to już chyba nikomu...

Nowy premier Włoch "super Mario" oraz Grecji to komisarze eu, mniej oficjalnie EGZEKUTORZY mający dokończyć robotę o czym Europa boleśnie się przekona. Nikt nie obiecał, że przebudzenie będzie subtelne. Czasem trzeba "dostać kubłem lodowatej wody".

widzieliscie co sie dzieje w rosji ?

phpBB [video]

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

zrobią to co w Libii Iraku i Egipcie, najpierw sponsorowana (USRAEL) rewolucja później koniec dyktatora i przejęcie kraju..

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

timewave pisze:
Nowy premier Włoch "super Mario" oraz Grecji to komisarze eu, mniej oficjalnie EGZEKUTORZY mający dokończyć robotę o czym Europa boleśnie się przekona. Nikt nie obiecał, że przebudzenie będzie subtelne. Czasem trzeba "dostać kubłem lodowatej wody".

Włosi od wczoraj mają paliwo po prawie € 1,80/1l., więc kubeł lodowatej wody od "super Mario" jest. Kolejny kubeł to powrót podatku od nieruchomości. Niektórzy już zaczynają tęsknić za Berlusconim.

A Polsce mówią, że drogie paliwo. Wiem, wiem w porównaniu do zarobków jest tragedia.

Obrazek

o redakcji Autonom.pl dotarł przetłumaczony przez jednego z naszych wschodnich przyjaciół apel rosyjskich Autonomicznych Nacjonalistów z Petersburga, odnoszący się do ostatnich głośnych wydarzeń w ich kraju, jakimi są antyrządowe zamieszki wywoływane w kilku miastach Rosji po sfałszowaniu wyborów i kolejnym dojściu do władzy putinowskiej partii „Wspólna Rosja”. Rosyjscy AN skupieni wokół narodowo-rewolucyjnego portalu Volniza.org, pragną przekazać polskim nacjonalistom prawdziwy obraz tych zajść, prezentując przy okazji swoje stanowisko, bowiem w wywoływanych na rosyjskich ulicach starciach biorą udział liczne grupy radykalnych nacjonalistów, akcentujące tym samym sprzeciw dla wrogiej (także Polsce) polityki obozu Władimira Putina, oraz występując w obronie swojego narodu. Dostrzegając wiele zbieżności na linii władza-naród w polskim i rosyjskim społeczeństwie, chętnie publikujemy ten kierowany specjalnie do nacjonalistów z Polski apel. Zapraszamy do lektury, a także zapoznawania z nim jak najszerszej grupy osób.

http://www.autonom.pl/index.php/news/informacje/1481-apel-rosyjskich-an-do-polskich-nacjonalistow

link do serwisu gdzie podawane sa na biezaco informacje z Rosji

http://www.openspace.ru/society/russia/details/32488/

mammłotek pisze:

Czy tylko ja czuję, że mi ktoś w twarz napluł? Bratni naród?

a co ty chcesz od narodu ? zawsze wszystkiemu winna byla i jest wladza, a to jest nawolywanie przeciw dyktaturze wladzy - moze slowianie w koncu zjednocza sily i przegonia syjonistow do piekla, tam gdzie ich miejsce

Master Mason * 3rd Degree

Nie wiem dlaczego wiążecie takie nadzieje z tymi protestami. Przecież one nic nie zmienią. Myślicie, że ta banda robotów jak wyjdzie na ulicę to będzie lepiej? Przecież oni nie mają pojęcia co się dzieje. Żyje im się źle, więc protestują, a różne cwaniaki podsuwają im przeciwko czemu mają protestować. W najlepszym razie obalą rządy, posadzą na to miejsce nowych ludzi i będzie po staremu. W najgorszym razie dojdzie do jakiejś krwawej rewolucji. Także nie ma się z czego cieszyć.

Ostatnimi resztkami sił po nocce na dyżurze tak spytam się o co chodzi z tymi żydami ? Pytam bo jestem jednym z nich. Ale luzik, nie gniewam się. Pewnie chodzi ci o zdeprawowanych ludzi co uwielbiają stawiać betonowe mury, kiwać się przy ścianie i zapędzać biednych Palestyńczyków za inne jeszcze formy ogrodzenia. Ja też nie darzę ich zbyt wielką sympatią.

Pytanie z rodzaju konkretnych, czy mogę się czuć zdyskwalifikowany od wszelkich szans na bycie wolnym człowiekiem ? Pytam bo czasem odnoszę wrażenie, że jak ktoś miał pecha i się jednym z nich urodził to w zasadzie tylko kulka w łeb albo do gazu.

Dodam, że byłem tam i widziałem aż za dużo. Nie życzę nikomu koszmaru jakiego byłem świadkiem gdy akurat przez zupełny przypadek rozpoczęła się wielka ofensywa Drugiej Intifady. Miałem aparat ze sobą, ale przez chwilę nie przeszła mi nawet myśl o tym by robić zdjęcia. Obrazy pozostały. Więcej szczegółów ?

Zatrzymaliśmy się przy przystanku autobusowym. Właściwie tym co z niego zostało oraz kobietami i dziećmi, które stały na nim. Więcej szczegółów ? Była i seria ze stojącej jakieś 50m od nas Merkavy. Przynajmniej widziałem to coś w akcji w odróżnieniu od wielu osób tutaj. I tylko wydartzenia ostatniego tygodnia sprowokowały mnie do tego by zacząć mówić o tym otwarcie. To jest taki drobny szczegół z życia pewnego żydka, który postanowił sobie to zachować dla siebie. Ale czasem ma już dość i chyba zacznie trochę inaczej się zachowywać i poruszy w końcu sprawę żydowską.

I ta cudowna Merkava, która zamaskowała się jak stara szopa, niezauważona, tylko na "pożegnanie" dała nam serię nad głowami. Dalej niewiele pamiętam i w zasadzie ocknąłem sie już w Egipcie. I uwierz mammłotek - odechciało mi się sentymentów do tego państwa, krwi i narodu. To chyba wystarczy by następnym razem nie padały już tak ogólne stwierdzenia jak to przeczytane powyżej. A wiedz, że nawet matce o tym nie mówiłem - to były "nieudane" wakacje w Egipcie. Mama do dziś myśli, że nie dotarliśmy tam gdzie byliśmy, czyli jakieś 35 km od Hebronu.

A może tak inaczej jeszcze:

Obrazek

To nie przejdzie. Zgodzę się, że sprawy zaszły za daleko i na pewne rzeczy już za późno. Chociaż, może kiedyś...

Odpowiem bo i tak chyba nie pośpię jeszcze przez jakiś czas.

Was masz na myśli kogo ? Widzisz ja sie dowiedziałem o swoim pochodzeniu całkiem niedawno. Długo po tym jak odbyłem wizytę w kraju "cudów wszelakich". Urodziłem się w Polsce, w 50% płynie we mnie krew tego narodu, lecz była to ukrywana przez lata tajemnica, jednego z moich rodzicieli. Przyczyn wiele. Odbyło się to przy okazji wyjaśniania pewnych zdjęć dziadka i pradziadków, gdzie wydrapane były pewne rzeczy w tle, podpisy itp. W końcu wyszło "szydło z worka" i się dowiedziałem. Ostatnim pokoleniem, które się z tym nie ukrywało to właśnie dziadkowie. Przyszła wojna i dalej chyba nie trzeba kontynuować.

Ja jestem Polakiem, nie mam obywatelstwa Izraela, nigdy nie miałem, nie mam także paszportu i nigdy takowego na oczy nie widziałem poza jednym wyjątkiem na granicy, w rękach gościa z którym rozmawialiśmy przed wjazdem do tego kraju. I jeśli już mam się wdawać w szczegóły techniczne także nie miałem "zabiegu". Jak mówię, tylko krew i nic więcej. Czy dlatego jestem gnojem ?

Jeśli tak drogi kolego umówmy się od tej pory, że będziemy ignorować swoje wypowiedzi. Ja nie będę czytał ani odpowiadał na twoje, rób jak uważasz jeśli chodzi o moje. Może tak być ? O takiej koegzystencji mówię.

Przypomnę, że kilka ostatnich akcji zbrojnych jakie miały się odbyć w tym "zajefajnym" państwie nie udało się ze względu na masowe dezercje. Mowa o dezercji dotyczącej nawet 60-70% żołnierzy - żydków. Ale oczywiście tu chodzi o kwestie "narodu wybranego" - kosmici i gadzie plemię, które istnieje tylko po to by zniszczyć cały świat.

A z tą sympatią to trochę nie tak. Zwyczajnie mówiąc, że nie darzę ich specjalną sympatią to dokładnie to samo jakbym powiedział, że nie darzę specjalną sympatią rasistów i faszystów. Taka mała subtelna różnica, ale wynika raczej to z wychowania, polskiego i w szacunku. Szkoda, że nie doceniłeś mojego wrzucając mnie do worka z czymś co jest mi CAŁKOWICIE OBCE. I wiesz, nie obchodzi mnie to. Jak mówiłem. To ostatnia wypowiedź jaką kieruję pod twoim adresem i chyba sobię przemyślę mój pobyt na tym forum, szybciej niż myślałem. Znowu zapłacę sowitą cenę za swoją naiwność.

Awatar użytkownika

chyba nie musze komentowac..

phpBB [video]

Trochę się za moją sprawą offtop zrobił. Ale jakby ta pani znalazła się na ul.Lipowej w Lublinie i trafiła na punola z dostępem do internetu to by trzeba było przedefiniować słowo Dżihad o jeden level wyżej. Nie mówiąc, że jej "lifespan" mierzony byłby w sekundach, maks minutach.

"...Yes. I'm a little bit fascist..." .

Panowie, na serio czy macie jeszcze wątpliwości, że jesteśmy po tej samej stronie ? A post kolegi wcześniej, na który nie odpowiedziałem można zastosować do całego gatunku ludzkiego. Zamień słowo żyd na... brakuje mi słowa by nazwać to coś czym jest ta "pani". O tym myślałem, mówiąc, że pewne sprawy zaszły za daleko i na pewne rzeczy jest już za późno. Zgoda ? Żeby temat wrócił do protestów w Europie i na świecie. Bo po takim czymś to wychodzę na spacer ochłonąć.

phpBB [video]

Awatar użytkownika

predzej zaglodza ta wioske niz cos zrobia dal ludzi.. trzeba jakos pomoc.. moze medytacja z przeslaniem energii..
to nas czeka jesli nie bedziemy dzialac, chocby na swoim podworku..

phpBB [video]

phpBB [video]

oburzeni w izraelu, podobno protesty trwaja od lata, prostestujacy sa bici i aresztowani
Dostałam tego linka z następującą adnotacją: "They are trying to protest since te summer...and get beaten and arrested...the evil criminlas in israhell will fall together with all the others all around the
world...Right now i hear the streets of Tel Aviv are crowded again."

phpBB [video]

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Sami Żydzi się budzą.

Tylko ciekawe czy dadzą sobie radę w takim totalitarnym i zakłamanym kraju

Awatar użytkownika

tam już szykują na protestujących bata.. nie będzie można nazwać nikogo nazistą.. pół roku więzienia i grzywna 25 tys. USD

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/izrael-25-tys-dolarow-za-naziste,1,4993902,wiadomosc.html

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

phpBB [video]

phpBB [video]

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

phpBB [video]

Rumunia

podobno 50 rannych
phpBB [video]

za chwilę będziemy mieć weryfikacje co jest a co nie jest zmanipulowane obserwujmy :telefon:

http://www.youtube.com/watch?v=fme6XoLM ... re=related

Awatar użytkownika

phpBB [video]

Jak długo jeszcze będziemy niczym Hunowie, wrzeszczeć i demolować ulice . Co to zmieni ??????
Świat od paru miesięcy oplata fala strajków i demonstracji i .
Fajnie….. pokrzyczeliśmy sobie dając do zrozumienia rządowym pajacom że wiemy o ich machlojach i nie popieramy tego co robią. CO TO ZMIENIŁO !!!!!! Dla nich nie jest to żadnym zaskoczeniem. Od dawna liczyli się z tym że przy wprowadzeniu swego planu w fazę ostateczną będą pewne problemy z hołotą niewolników. Są na to doskonale przygotowani i śmieją się z naszej bezradności. Śmieją się z nieporadnego robactwa które wyłazi na ulice, demoluje sobie nawzajem samochody , domy i sklepy. Paczą na strajkujących krzykaczy, którzy zamiast wziąć sprawy w swoje ręce, leżą z transparentami na trawnikach i czekają aż manna sama spadnie z nieba. Coraz bardziej zaciskają nam pasa. Podjudzają i napuszczają na siebie. Obserwują i czekają aż całkowicie się wypalimy a głód zacznie zaglądać w oczy naszym dzieciom. Kiedy to nastąpi , zmęczonych i zrezygnowanych rozpędzą w ciągu jednej nocy. Cześć zginie na miejscu , cześć trafi do obozów a reszta podda się bez wahania żeby tylko dostać bochenek chleba dla swojej rodziny.
Najwyższy czas by ludzkość zaczęła przechodzić do drugiej fazy działania. Pierwsza ( demonstracje i pochody ) - sygnalizacyjna ,mająca na celu wysłanie elicie ostrzeżenia że nie jesteśmy tak głupi i potulni jak się im wydawało odniosła już swój skutek. Czas przejść teraz do konkretów. Ogólnoświatowe zjednoczenie wszystkich niezadowolonych. Wyłonienie liderów i specjalistów wszystkich najważniejszych dziedzin niezbędnych do naprawy chorego systemu. Liderów którzy nie patrząc na nieudolne rządy zaczną planować i koordynować działania dążące do stworzenia nowej rzeczywistości. Zgromadzenie ponadnarodowego kapitału materialnego i ludzkiego który samodzielnie odpychając oficjalny świat nauki zacznie prowadzić badania i udostępniać technologie która pozwoli nam przetrwać bez rządowych instytucji i korporacji.
Pamiętajmy że oni najbardziej boją się naszej samodzielności. Nie wojen. Nie rewolucji, lecz tego że zdołamy samodzielnie przetrwać bez ich pomocy. Bez ich opiekuńczych instytucji, ich energii , żywności i lekarstw. Moment kiedy ludzkość wyplącze się z pajęczynowatej sieci dobroczynnych firm ,będzie ich końcem. Dopuki życie nasze i naszych rodzin jest całkowicie uzależnione od ich mafijnych struktur doputy mają nas w garści i są naszymi panami.

zakonnik pisze:
Jak długo jeszcze będziemy niczym Hunowie, wrzeszczeć i demolować ulice . Co to zmieni ??????
Świat od paru miesięcy oplata fala strajków i demonstracji i .
Fajnie….. pokrzyczeliśmy sobie dając do zrozumienia rządowym pajacom że wiemy o ich machlojach i nie popieramy tego co robią. CO TO ZMIENIŁO !!!!!! Dla nich nie jest to żadnym zaskoczeniem. Od dawna liczyli się z tym że przy wprowadzeniu swego planu w fazę ostateczną będą pewne problemy z hołotą niewolników. Są na to doskonale przygotowani i śmieją się z naszej bezradności. Śmieją się z nieporadnego robactwa które wyłazi na ulice, demoluje sobie nawzajem samochody , domy i sklepy. Paczą na strajkujących krzykaczy, którzy zamiast wziąć sprawy w swoje ręce, leżą z transparentami na trawnikach i czekają aż manna sama spadnie z nieba. Coraz bardziej zaciskają nam pasa. Podjudzają i napuszczają na siebie. Obserwują i czekają aż całkowicie się wypalimy a głód zacznie zaglądać w oczy naszym dzieciom. Kiedy to nastąpi , zmęczonych i zrezygnowanych rozpędzą w ciągu jednej nocy. Cześć zginie na miejscu , cześć trafi do obozów a reszta podda się bez wahania żeby tylko dostać bochenek chleba dla swojej rodziny.
Najwyższy czas by ludzkość zaczęła przechodzić do drugiej fazy działania. Pierwsza ( demonstracje i pochody ) - sygnalizacyjna ,mająca na celu wysłanie elicie ostrzeżenia że nie jesteśmy tak głupi i potulni jak się im wydawało odniosła już swój skutek. Czas przejść teraz do konkretów. Ogólnoświatowe zjednoczenie wszystkich niezadowolonych. Wyłonienie liderów i specjalistów wszystkich najważniejszych dziedzin niezbędnych do naprawy chorego systemu. Liderów którzy nie patrząc na nieudolne rządy zaczną planować i koordynować działania dążące do stworzenia nowej rzeczywistości. Zgromadzenie ponadnarodowego kapitału materialnego i ludzkiego który samodzielnie odpychając oficjalny świat nauki zacznie prowadzić badania i udostępniać technologie która pozwoli nam przetrwać bez rządowych instytucji i korporacji.
Pamiętajmy że oni najbardziej boją się naszej samodzielności. Nie wojen. Nie rewolucji, lecz tego że zdołamy samodzielnie przetrwać bez ich pomocy. Bez ich opiekuńczych instytucji, ich energii , żywności i lekarstw. Moment kiedy ludzkość wyplącze się z pajęczynowatej sieci dobroczynnych firm ,będzie ich końcem. Dopuki życie nasze i naszych rodzin jest całkowicie uzależnione od ich mafijnych struktur doputy mają nas w garści i są naszymi panami.

przeczytaj to jeszcze raz człowieku i skonfrontuj to z rzeczywistością dnia codziennego! kiedyś człowiek walczył o swój byt teraz czeka każdego dnia na swój własny pogrzeb, którego będzie sprawcą i powodem!

Rzeczywistość dnia codziennego to iluzja narzucona nam i wykreowana przez chore umysły garstki szaleńców. Nie muszę moich dążeń i marzeń z nią konfrontować ponieważ to tylko iluzja z którą się nie zgadzam i której nie akceptuje. Dlatego nie zamierzam moich planów i życia do niej dostosowywać . To nie my mamy podporządkowywać się rzeczywistości i traktować ją jak coś niezmiennego i trwałego lecz rzeczywistość musimy podporządkowywać sobie. Budować ją tak by życie w niej było przyjemne i bezpieczne. To my budujemy rzeczywistość a nie ona nas. Tylko od nas samych zależy jak będzie wyglądała codzienność .

mnie denerwuje to, że tak mało ludzi myśli w sposób prawidłowy-ludzki-za pomocą serca i umysłu który łączy fakty i daje nam możliwość wyobrażenia rzeczy takim, jakie one są naprawde

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 479 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]