Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 25 lis 2017, 2:58

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Do tego postu zmusiła mnie obecna sytuacja.
Właściwie naprowadziła mnie do bardzo interesującego wątku i dała trochę do myślenia.

Otoż 3 dni temu zedytowałem, przetlumaczyłem i zamieściłem klip video na YT na moim kanale eurotopiaPL. To był strzał w dziesiatkę.

W ciągu 3 dni video zostało obejrzane prawie 20 tysiecy razy !

To stało się także dzięki Wam, za co serdecznie dziekuję. :bukiet:

Ale właściwie nie o to mi chodzi. Otóż wczoraj jak sęp spadł na mnie GOOGLE i wciska mi non-stop(!) pewien DEAL:

Obrazek

Oświadczam tutaj, wszem i wobec, że nawet mi się nie śni wziąść ANI CENTA od globalnych parazytów!!!

Teraz zdałem sobie sprawę na jaką pokusę zdani są użytkownicy YT którzy mają sporą oglądalność.
Tak więc proszę Was o nic więcej jak o

NIE KARMIENIE GLOBALNYCH PARAZYTÓW (PASOŻYTÓW) !

na Waszym gruncie lokalnym. Nieważne czy to będzie Google, czy Paypal czy cholerne Payback czy inne g ó w n a lojalnościowe.

Moja działalność była jest i będzie CHARYTATYWNA, NON PROFIT, dla dobra ogółu. Do końca Świata a przynajmniej końca 4 wymiaru i 3 gęstości. :spoko:

Nadal będę uploadował swoje tłumaczenia i mam w nosie takie oferty od tych czy innych korporacji.
To tylko chciałem powiedzieć, ja Jarząbek, trener pierwszej klasy :mrgreen:

PS.
Aha, zaraz po tym fakcie pod tym moim popularnym videłkiem hehe umieściłem linka do davidicke.pl
To taka mała cegiełka ode mnie. I zachęta dla innych.

phpBB [video]

pozdrawiam
Wasz germanwatcher

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 18 cze 2010, 20:49 
VIP Member
Awatar

Wciągając się w zarabianie z YT podajesz swoje dane a o to im właśnie chodzi, przecież nie o te parę wydrukowanych dolców, więc decyzja należy do Ciebie! ale widzę żeś świadomy :)
Niezły deal :wacko:

Gratuluję oglądalności :spoko: :king:

Globalizacja :lol: :język: :uoeee: :zęby:

ma też swoje pozytywne strony jak wszystko, jest światło, jest i cień.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]