Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 wrz 2020, 14:19

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Master Mason * 3rd Degree

Pijawa pisze:
no ale jak to powiedział swego czasu kundel prezesa ciemny lud to kupi :lol: :lol: :lol:

Jak na razie, to "ciemny lud" kupił, ale brednie Tuska o zielonej wyspie, krainie dobrobytu, tygrysie Europy i różne tego rodzaju :spoko:. Tak więc lud rzeczywiście jest... ciemny :twisted:.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 11 sty 2012, 15:09 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree

Ludzie w tym kraju nie głosują na daną partie tylko przeciwko innej partii. W sumie nic nadzwyczajnego. PIS będąc na miejscu PO też odtrąbił by sukces chyba nie ma takiej partii na świecie która by tego nie zrobiła.

tomcug pisze:
Pijawa pisze:
no ale jak to powiedział swego czasu kundel prezesa ciemny lud to kupi :lol: :lol: :lol:

Jak na razie, to "ciemny lud" kupił, ale brednie Tuska o zielonej wyspie, krainie dobrobytu, tygrysie Europy i różne tego rodzaju :spoko:. Tak więc lud rzeczywiście jest... ciemny :twisted:.

Nie popadaj w paranoje, to, że nie ma zielonej wyspy to każdy rozumny człowiek wiedział
nawet zanim zostały te słowa wypowiedziane, każdy wie, że to tylko slogan, wszyscy politycy
takich używają, a które często są rozdmuchiwane do niewyobrażalnych rozmiarów jakby to była jakaś kolejna tragedia narodowa...
a są po prostu zagrywką polityczną i chęcią psychologicznego udupienia "przeciwnika"...

Piszesz tak jakby była jakaś klęska narodowa albo jakaś totalna bieda jak na Ugandzie,
rozejrzyj się człowieku, nie jest jakoś super ale też nie jest tragicznie jak to jest
nagminnie implikowane ludziom a mogło być o wiele gorzej...

Patrzmy na to co jest, na to co udało się zrobić do tej pory, co można zrobić lepiej, poprawić, zmienić
a nie szukanie haków i wywalanie tego co było kiedyś tam powiedziane...

Można zadać pytanie tego typu (coś dla fanów "Tu i Teraz"):
Patrzysz na to co można było zrobić lepiej czy patrzysz na to co można zrobić lepiej?

Wracając do tematu postrzału prokuratora:

Czasem wydaje mi się, że to jest typowa zagrywka, która była stosowana od lat przez PIS...:
Wywołać problem -----> który robi rzekomego kozła ofiarnego z tego kto wywołuje ten problem ----->
a następnie stosować obronę w formie ataku uzyskując tym samym nie tylko poparcie społeczeństwa i
głosy wyborców ale i możliwość wpływania na różne nieprzychylne środowiska (patrz: np.: prokuratura wojskowa)

Nagle wszyscy chcą zlikwidować Prokuraturę Wojskową tylko dlatego, że rzekomo prokurator
wojskowy chciał popełnić samobójstwo...a jak się okazuje dzień później udziela wywiadu jak gdyby nigdy nic się nie stało,
mało tego podczas nagrania telefonicznego wyraźnie nie ma żadnej wady wymowy, która
z pewnością po "dziurawym policzku" uniemożliwiałaby swobodne mówienie...

Nie mówię, że zmiany w prokuraturze są niepotrzebne ale żeby od razu likwidować?
Komu na tym najbardziej zależy? A no oczywiście Jarkowi, każdy dobrze wie jaką ma rządzę do władzy i, że wina
w sprawie Smoleńska leży po obu stronach i tego właśnie najbardziej się boi.
Czyżby to prokuratura miała jakieś nowe dowody skoro się jej tak boi? Mruga
Myśli, że uda mu się jeszcze zamaskować niechlubny aspekt podobnie jak w Gruzji z przymuszaniem
pilotów do lądowania a następnie szykowanie ich przez swoich klakierów z PISu.
W ogóle czy ktoś mu wierzy o czym była jego ostatnia rozmowa z bratem, że niby "O maaamusi.."... :lol:

Druga sprawa jest taka, że całkiem możliwe jest to, że ludzie z jego otoczenia podrzucali
nieprawdziwe informacje do mediów, że rzekomo są nowe dowody aby tylko podważyć
słuszność komisji i przeciągnąć "prawdę" na swoją stronę, no bo skąd nagle się wzięła
informacja, że samolot wcale nie zahaczył o drzewo? :cooo?: Że niby niezależni śledczy to odkryli :lol: ....

A co tak nagle Macierewicz ucichł hę? Gdzie ta jego ostateczna wersja czarnej księgi?
A tak - WSI :D Mruga

Oj prawdziwa "prawda" musi ich baaaardzo boleć skoro aż takie zagrywki stosują... :lol: 8-)

PS. Żal mi tych normalnych ludzi w PISie, którzy muszą się podporządkowywać temu czego chce prezes byleby tylko utrzymać swoją pozycję polityka :tak:

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
BioSine:

Nie mówię, że zmiany w prokuraturze są niepotrzebne ale żeby od razu likwidować?
Komu na tym najbardziej zależy? A no oczywiście Jarkowi, każdy dobrze wie jaką ma rządzę do władzy i, że wina
Czyżby to prokuratura miała jakieś nowe dowody skoro się jej tak boi?

Wina obu stron - to strony polska i rosyjska?
Nie rozumiem, jeden Kaczyński zamachiwał się na drugiego? Bo w jakim innym przypadku JK miałby się czegoś bać...

Salieri pisze:
Cytuj:
BioSine:

Czyżby to prokuratura miała jakieś nowe dowody skoro się jej tak boi?

Wina obu stron - to strony polska i rosyjska?
Nie rozumiem, jeden Kaczyński zamachiwał się na drugiego? Bo w jakim innym przypadku JK miałby się czegoś bać...

Tuska /rządu i Lecha Kaczyńskiego / prezydenta i jego otoczenia - tych dwóch stron.
Teraz wszystkie błędy jego brata spadają na jego barki a brata broni się nawet gdy źle czyni prawda?
O stronie Rosyjskiej to chyba oczywiste...

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

BioSine pisze:

Tuska /rządu i Lecha Kaczyńskiego / prezydenta i jego otoczenia - tych dwóch stron.
Teraz wszystkie błędy jego brata spadają na jego barki a brata broni się nawet gdy źle czyni prawda?

Nie wysilaj się już więcej, bo i tak nie udowodnisz tym, że jesteś ekspertem od polityki. Piszesz tak nieskładnie i dodatkowo brednie, że się tylko ośmieszasz. Zajmij się już lepiej tym na czym się znasz naprawdę, bo szkoda twojego czasu i zaśmiecania tego forum. Nie odpowiem ci choćbyś chciał mnie nawet sprowokować. Nie mam czasu dla trolli.

.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

dobrze się kamufluje... heheh "wszystkie ręce na pokład" Mruga

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

oxynox pisze:
Nie wiem jak Wy, ale ja jak oglądam ten filmik czuje się jak w teatrze.

phpBB [video]

poleciali tam z aparatami i kamerami i nikt nie nagral dalszego konca...

homorek pisze:
BioSine pisze:

Nie wysilaj się już więcej, bo i tak nie udowodnisz tym, że jesteś ekspertem od polityki. Piszesz tak nieskładnie i dodatkowo brednie, że się tylko ośmieszasz. Zajmij się już lepiej tym na czym się znasz naprawdę, bo szkoda twojego czasu i zaśmiecania tego forum. Nie odpowiem ci choćbyś chciał mnie nawet sprowokować. Nie mam czasu dla trolli.

.

Przedstawiaj argumenty a nie obrażaj...
Staraj się podważać to co napisałem a nie wyśmiewaj...
Ja ci nie mówię czym masz się zająć a równie dobrze mógłbym napisać, żebyś wracał do kolegów z przedszkola ale jaki to ma sens? Żadnego...
Dlatego pisanie, że nie będziesz odpisywał choćbym nawet chciał cie sprowokować to już nie ma najmniejszego sensu bo już odpisałeś a nawet cię nie prowokowałem.
Ot taki paradoks.... Mruga

Oglądając po kilka razy ten filmik to aż nie mogę wyjść ze zdumienia tego cyrku... typówka...
Redaktorzyny zamiast biec i próbować ratować gościa to złapali za kamery i zaczęli nagrywać :lol:
Po za tym prokurator przestrzelił sobie policzek i od razu zemdlał?
Nie wydawał żadnych jęków z bólu, nic... :lol: słabo słaaabo zagrane... :D

Cyrk na kółkach... :ninja:

Awatar użytkownika

Cytuj:
BioSine pisze:
Po za tym prokurator przestrzelił sobie policzek i od razu zemdlał?
Nie wydawał żadnych jęków z bólu, nic... słabo słaaabo zagrane...

Cyrk na kółkach...

BioSine...chłopie....szanuje cię za swój udział w forum iprace ale piszesz głupoty. Strzelałeś kiedyś z takiej dziewiątki jak on ? nie mam czasu sie rozpisywać ale moje doświadczenie z tą bronią potwierdza że to nie był teatrzyk

Ostatnio zmieniony 12 sty 2012, 15:41 przez voich, łącznie zmieniany 1 raz

Fellow Craft * 2nd Degree

Tu jest dalszy ciąg, i można powiedzieć bez cenzury, EuroNews TV:

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... osiDJDl1wM

voich pisze:
BioSine...chłopie....szanuje cię za swój udział w forum iprace ale pier..... głupoty. Strzelałeś kiedyś z takiej dziewiątki jak on ? nie mam czasu sie rozpisywać ale moje doświadczenie z tą bronią potwierdza że to nie był teatrzyk

o_O
Tzn, że co... jak z tej broni się robi rzekomo "dziurę w policzku" to od razu się mdleje i nie wydaje żadnych odgłosów z bólu przy odstrzale?
A nawet gdyby to założyć to jakim cudem następnego dnia normalnie wypowiadał zdania... i jeszcze mówił, że uratowała go jakaś osoba, która poprawiała kable a na filmikach jest coś innego...
Z całym szacunkiem do ciebie ale tobie nie mówię, że pier...isz głupoty a równie dobrze mógłbym to samo teraz o tobie powiedzieć.

Tu jest cały wywiad (oceńcie sami czy wyraźnie mówi czy nie):
phpBB [video]

Drugi filmik przedstawiony przez phanta utwierdza mnie tylko w tym, że jest to FAKE

Awatar użytkownika

BioSine pisze:
Tzn, że co... jak z tej broni się robi rzekomo "dziurę w policzku" to od razu się mdleje i nie wydaje żadnych odgłosów z bólu przy odstrzale?

dokładnie tak...w 100% ...

voich pisze:
BioSine pisze:

dokładnie tak...w 100% ...

Dla mnie to jest mało wiarygodne... ale skoro strzelałeś sobie kiedyś w twarz...to ok, wierzę ci na słowo... :shock:

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

SZOPKA DO KWADRATU

:lol:

Awatar użytkownika

Jeśli to nie FAKE to nie wiem co nim jest.

Każdy przed i po próbie samobójczej chodzi po pomieszczeniu tak samo zrelaksowany wręcz znudzony.
"Nasza" sympatyczna dziennikarka przegląda chwile po wydarzeniu swoje notatki rozmawiając przez telefon jakby nic się nie stało, a przecież kilka metrów od niej możliwe, że umiera człowiek! Osoba, do której przyszła na konferencję!
Mogę być pewny, że ani na chwilę nie przerwała swojej rozmowy kiedy zadzwoniła przed próbą samobójczą Pana Płk Przybyła. Z resztą szykująca się już do wyjścia, bo założyła swój płaszcz. Cóż za bezduszny człowiek z niej! :uśmiech:
Obrazek

Jedyną osobą która wyciska z siebie choć odrobinę większe pokłady ekspresji to ta "pomagająca" postrzelonemu.
Obrazek

To co każe uważać, że to mistyfikacja to bijąca po oczach OBOJĘTNOŚĆ każdego na to wydarzenie.

Słuchajcie, a nie wydaje Wam się, że gdyby to był fake to grali by wszyscy tam zgromadzeni, nie tylko jeden prokurator? Tym bardziej zrobiliby sztuczny dramat, popłoch itd żeby nikt się nie zorientował, że to teatrzyk, tym bardziej że kamery pozostały włączone... a tak to ewidentnie widać, że ci ludzie to zlewają, a przecież to nagranie poszło w świat i praktycznie wszędzie na forach czy w komentarzach wywołuje podobne wątpliwości co do prawdziwości. Dziwne to wszystko... czy można być aż tak ostentacyjnym i lekkomyślnym w swoim wyrachowaniu?

Przy okazji, tak na temat reakcji dziennikarzy mówi jeden z nich, ten, który próbował go ratować:

http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/ ... 1&bo=1&utl

Ostatnio zmieniony 12 sty 2012, 18:05 przez phanta, łącznie zmieniany 2 razy

No zastanawiająca akcja... nie mniej jednak im właśnie chodziło o otwarcie "puszki pandory" jeśli chodzi o prokukurature...
Po za tym, teraz dowiadujemy się, że wszyscy mają zakaz udzielania informacji o stanie zdrowia prokuratora bo sam zakazał,
Jaro tez podobno zakazał "swoim" mówić o jego stanie zdrowia... 8-)

A teraz jeszcze więcej printScreenów:

Gdzie jest krew?
Jego głowa oparta jest na nosie? :lol: dobre sobie...
Obrazek

Wszyscy jakby nigdy nic się nie stało... nie no luzik, to tylko prokurator się zabił... :lol:
I jeszcze wyjątkowo na nich kamera powędrowała jakby to oni byli tacy ważni w tej sytuacji :D
Obrazek

PS. Phanta a ten wywiad z osobą, która go rzekomo uratowała mówi wszystko już w pierwszych zdaniach:
"...gdy leżał w kałuży krwi..." :shock: :cooo?: :lol: ....
Ja sie pytam: w jakiej kałuży krwi?? (patrz foto wyżej)

Ha, superexpress znalazł krew ;P :D

Obrazek

Ostatnio zmieniony 13 sty 2012, 12:09 przez phanta, łącznie zmieniany 5 razy

Obrazek

haha dobre dobre...tyle ketchupu na podłodze a biuro w około ani nie "draśnięte" od strzału :D

BioSine pisze:
haha dobre dobre...tyle ketchupu na podłodze a biuro w około ani nie "draśnięte" od strzału :D

Coś tej krwi... mało :lol:. Poza tym jakoś nie widzę rany postrzałowej, mundur również czysty jak łza. Co tu dużo mówić, zabił się i uciekł :D.

Awatar użytkownika

BioSine pisze:
Dla mnie to jest mało wiarygodne... ale skoro strzelałeś sobie kiedyś w twarz...to ok, wierzę ci na słowo... :shock:
nigdzie nie napisałem, że strzelałem sobie w twarz.
Jesteś debilnym prowokatorem, który sprawia dyskusję nie możliwą

Awatar użytkownika

Co tu dużo mówić, toż to wygląda na jakieś pałacowe rozgrywki w których zastosowano klasyczne Ickowe problem-reakcja-rozwiązanie.
I chyba niewiele ma to wspólnego ze smoleńskiem, dla nich to już tylko nośny temat którym można zelektryzować opinię publiczną.
Sumasumarum niezła szopka, tylko czy mamy się śmiać czy płakać :cooo?: :mrgreen:

voich pisze:
BioSine pisze:
nigdzie nie napisałem, że strzelałem sobie w twarz.
Jesteś debilnym prowokatorem, który sprawia dyskusję nie możliwą

No to jak nie strzeliłeś sobie w TWARZ to sam sobie zaprzeczasz:

voich pisze:
Strzelałeś kiedyś z takiej dziewiątki jak on ? nie mam czasu sie rozpisywać ale moje doświadczenie z tą bronią potwierdza że to nie był teatrzyk

...teoria strzelania w TWARZ a praktyka strzelania w TWARZ to dwie różne sprawy... :shock:
a to, że strzelałeś z takiej broni do celu i jego wielkie "bum" zrobiło na tobie wielkie wrażenie - kompletnie niczego nie potwierdza w tej sprawie.

Więc może zacznij obrażać samego siebie a nie mnie... lepiej na tym wyjdziesz Obrazek

Mnie nie przekonuje jak narazie twoja argumentacja... o ile można ją tak nazwać

---------------
Obrazek

Awatar użytkownika

sciema, wiedzialem to od samego poczatku..
jestem przekonany ze to ma odwrocic uwage od czegos istotnego, za tydzien znow cos sie wydarzy
i aby dalej..

Dość ciekawe:

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Też uważam, że to teatrzyk, śmierdzi to na milę sztuką aktorską, i olbrzymią ilością niedopracowań. Panowie agenci, reżyserzy medialni, bożkowie hipnotyzera, weźcie się do roboty i zróbcie w końcu wyglądającą na autentyczną sztukę.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]