Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 gru 2019, 3:28

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Wersja do pobrania, napisy PL.

Obrazek

Rapidshare
http://rapidshare.com/files/230788833/Project_Camelot_Interviews_David_Icke.part1.rar
http://rapidshare.com/files/230794359/Project_Camelot_Interviews_David_Icke.part2.rar
napisy
http://rapidshare.com/files/231836395/Project_Camelot_Interviews_David_Icke_-_Napisy_PL.rar

Plikuś
http://www.plikus.pl/zobacz_plik-Projekt_Camelot_-_Wywiad_z_Davidem_Ickiem-215194.html
napisy
http://www.plikus.pl/zobacz_plik-Project_Camelot_Interviews_David_Icke_-_Napisy_PL-215681.html

phpBB [video]

lista odtwarzania http://www.youtube.com/view_play_list?p=A79B2FE30FCC9852

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 09 maja 2009, 2:24 
VIP Member
Awatar

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Jakieś wrażenia po wywiadzie :) ??

Nie "jakieś" wrażenia, lecz bardzo treściwe podumowanie wieloletnich dociekań i poszukiwań prowadzonych przez Icke 'a a także Project Camelot (oni też dorównują tempa, lubię ten team)
p.s. chociaż b. mało jest ich materiałów w pl ale coś tam było na tyle intrygującego, że również interesuje mnie co oni mają do powiedzenia.
Przypomniało mi się, na YT jest np. Jim Sparks pl - wywiad przeprowadzony przez PC oraz "słynny" list norweskiego polityka, który do nich dotarł; wcale bym się nie zdziwił, że to realne co im napisał podobnie zresztą jak Schneider tylko, że ten ostatni przypłacił życiem.

Bardzo mnie zastanawia co "oni" zrobią, zmiana jakościowa wibracji dotknie również ich, "oni" żyją na niskich, będą "musieli" opuścić "nasz" teren ? może kombinują jak się przystosować ? - osobiście nie sądzę, gdyż (dla przykładu) niecodziennie widzi się jak to z zatwardziałego przestępcy powstaje potulny dobroczynny baranek.

Wstawiam art. dot. reptylii (gadoludzi) do jednego z działów zainspirowany powyższym wywiadem za który ponownie serdeczne dzięki teamowi tłumaczy. Wiele wątków z pracy badawczej Davida ma odzwierciedlenie w tym arcie.
Niemal dokładnie to samo co twierdzi Icke 'a (chwała mu za to, bo przecież gołym okiem widać, że nasz świat "nie ocieka" na codzień normalnością)

edit: wstawiłem tu:
post306.html#p306

Robi się gorrrąco (vkali np. twierdzi, że chcą żebyśmy ugrzęźli w stworzonej przez nich pułapce astralnej po to żeby ich proceder mógł trwać dalej). Jeśli mamy jakichś sprzymierzeńców, bez tego nie mamy żadnych szans to może to być wbrew ich (i być może innym) planom. Wtedy mamy szansę dotrwać do tej jakościowej zmiany (przeskoku) w świadomości, który "ciemnej" stronie jest absolutnie nie na rękę. Czy ktoś przyzwyczajony lubi być odrywany od dobrego korytka ? a ludzie od tv ?

To trafi na stronę do działu Artykuły...obiecuje.
Już podobne mam przeznaczone do przygotowania
Tylko zmienię tytuł na Draco, Icke i Nostradamus lub Reptiliańska Agenda i Nostradamus,
Z tego powodu że oryginalny tytuł "Reptylie "gadoludzie" jest niewłaściwy słowotwórczo, bo słowa reptylie nie ma. ;)
Tylko trochę odpocznę.

Mamy do pomocy jednego fajnego tłumacza. W następnej kolejności będzie wywiad Icka z Gemmą Rogers, wykład w Oxford Union, Projekt Camelot i Dark Mission : Richard Hoagland "czarna fizyka" i te sprawy.

Awatar użytkownika

A ja mam takie wnioski i emocje zwiazane z wywiadem że gdy je miałem spisac.. zanim zacząłem .. zapomniałem :D obejrzałem powiedzmy 'nie raz' ten wywiad i za kazdym razem miałem głebsze nie tylko wnioski ale takze większy DOWNLOADING , nie wiem skąd idzie te zrozumienie , pewnie z pola morfologicznego *(chyba dobrze napisałem) .

Rozumiem tą rzeczywistość , ten MATRIX coraz lepiej , czasem az dziwie sie sam sobie i myśle ( o czym ty przed chwilą myślałeś i jak do tego doszedłeś :) ??? ) .

Zabawne ale dostrzegam coraz większą zależność miedzy moimi myślami , emocjami i odczuciami a tym co sie w okół mnie dzieje , pisze ze zabawne bo momentami to juz staje sie zabawne :) I dochodze nie tyle do wniosku (bo to już wiem) że rzeczywiście dosłownie wybieramy jak z katalogu : co mi sie moze dzis przytrafi .. lub w niedalkiej przyszłości .. Ale jestem w tym utwierdzony i przekonany wewnątrz na coraz głębszym poziomie , a to znowu daje mi jakby coraz więcej farby do malowania i kolorów ... IF YOU KNOW WHAT I MEAN ;)

Myśle ze to zrozumienie jest bardzo potrzebne ,musimy opanować proces ewolucji , wznoszenie jakie sie teraz odbywa, musimy wejść na tą fale która teraz płynie a wtedy możemy stać sie mistrzami całego oceanu i być nośnikami nowych /starych informacji dla całej reszty .
Być moze to proces o którym mówi David Icke tzn zabieranie siły spowrotem do samego siebie , do środka . Z zewnątrz : dziękuje dziekuje dziekuje ..

Sposób w jaki David to przekłada na nasz język , jest bardzo zrozumiały . Nie wielu tak potrafi , ta para projektu Camelot tez są mądrzy jednak widać było ze David ich zjadał , EXPERT i tyle :)
peace

Awatar użytkownika

No dobra troche poleciałem :)
John Cooper masz racje para Camelot tez na poziomie ale poprostu na maksa lubie Davida bo lepiej umie to przełożyć na język mówiony .

Maciej55 pisze:
(...) pewnie z pola morfologicznego *(chyba dobrze napisałem)

Zabawne ale dostrzegam coraz większą zależność miedzy moimi myślami , emocjami i odczuciami a tym co się wokół mnie dzieje , pisze ze zabawne bo momentami to już staje się zabawne :) (...)

Realizacja zamierzeń (tych bardziej trafnych jak i tych mniej) przyspiesza, stąd wrażenie ich coraz szybszej realizacji; przy czym oczywiście nie chodzi o jakąś budowlę ;) ale relacje i interakcje "ja - otoczenie" i vice versa zachodzące w naszym życiu.
W momencie gdy "realizacja" była rozłożona w czasie trudne to było do zaobserwowania o ile oczywiście ktoś chciał tego dokonać i przede wszystkim wpadł na takie zależności, trudne było do uchwycenia, że coś co postanowiliśmy lub zrobiliśmy "zaowocuje" np. za 10 lat. W tej chwili będzie można te korelacje dostrzec o wiele szybciej na zasadzie: "mówisz, masz" i wiem co mówię bo sam to obserwuję "u siebie" i w otoczeniu.

Ważne jest żeby pojąć te zależności i przede wszystkim nie szkodzić nikomu ani też sobie (o co bardzo łatwo) pamiętając, że to co złego czy dobrego czynimy wraca do nas z powrotem.
Czy wiedząc o tym ktoś będzie świadomie i celowo szkodził innym jeśli i tak to do niego wróci ze wzmocnioną (zwielokrotnioną) siłą ?
"Kto mieczem wojuje od miecza ginie", "po owocach ich poznacie" etc.

Jeśli tak ma wyglądać ewolucja naszej woli to śmiem twierdzić, że 98 % populacji nie jest do tego w żaden sposób przygotowana, dalej uważam, że "komuś" dokładnie na tym zależało, żeby proces ten został odwleczony w czasie a najlepiej w ogóle powstrzymany.

Miejmy nadzieję, że w końcu odzyskamy naszą wolę, wyjdziemy z pudełka i staniemy się nieobliczalni i nieprzewidywalni :lol: oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Żaden system nie znosi indywidualizmu, łamania schematów i szablonowości w życiu. Trudniej wtedy budować strategie marketingowe, sprzedażowe itp. w tym masowe ogłupianie za pośrednictwem medialnej propagandy.

Człowiek wolny (nie mylić z anarchią) ma gdzieś interesy jakichś możnowładców i zaczyna myśleć o swoim rozwoju, który jest blokowany przez pracę na rzecz systemu - "molocha" zamiast na rzecz swojego rozwoju osobistego i zrównoważonego dobrobytu swojej rodziny w pożądanym kierunku i kształcie.
Dlaczego niszczy się relacje rodzinne zastępując ten naturalny model innymi "sztucznymi"? - w wywiadzie z Aaronem Russo - Alex Jones pl

> maciej55
pole morfogenetyczne (morficzne) którego to pojęcia (trafnego zresztą) inne to np. "psychosfera" - propagatorem jest Rupert Sheldrake
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pole_morfogenetyczne
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rupert_Sheldrake

p.s.
pole morfologiczne to bardziej obraz stanu organizmu bardziej pochodzi z pojęć medycznych ;)

Awatar użytkownika

Troche zawiesiłem sie w temacie , ale zainstalowałem od nowa windows ;)
Dokładnie o te pole mi chodzi Timewave i miło że ktoś jeszcze ma doświadczenia z coraz szybszą reakcją w sensie "ja otoczenie , otoczenie ja" .
Dość wyczerpujaco to opisałeś , każdy musi opanować plan ewolucji w swoim zakresie , ciekaw jestem jakie korzyści bądź nie korzyści mają z tego gady , szarzy bądź plejadianie ...
Ale cóż .. tego tak prędko sie nie dowiemy ;)
peace

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]