Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 sty 2022, 18:04

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Post: 23 sie 2010, 19:57 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sie 2010, 22:27
Posty: 650
Lokalizacja: Śląsk
Płeć: mężczyzna
nie ma za wiele w internecie na temat tej agendy, jedynym zrodlem informacji jest
James Casbolt:
Cytuj:
Nazywam się James Casbolt i pracowałem dla MI6 biorąc udział w organizacji “czarnych operacji” przemytu kokainy wspólnie z IRA i MOSSAD'em do Londynu i Brighton w latach 1995 – 1999. Mój ojciec, Peter Casbolt, również pracował dla MI6, zajmował się współpracą z CIA i włoską mafią


poza tym ma on wiedze, rowniez z wlasnego doswiadczenia, z racji bycia wysokim agentem MI6, na temat tajnego projektu o nazwie Mannequin ktory zajmuje sie szeroko rozumiana kontrola umyslow czy eksperymentami genetycznymi(np. tworzenie hybryd), to wlasnie ten program jest pierwotnym centrum wdrazania technologii obcych(reptillian i ich pomocnikow szarych) przy wspolpracy ludzi wykorzystywanej do wprowadzania nwo, eugeniki. Jak wynika z tego co glosi Casbolt, takie np. MK Ultra jest jedynie odgalezieniem prawdziwego centrum pracy nad kontrola umyslow.Podobno pracuja nad tym w podziemnych bazach np. Dulce, wiekszosc baz znajduje sie w USA i w Anglii, jedna z innych miesci sie pod Westminster w Londynie.
To byl tylko tak na wstepie aby okielznac tematyke, niestety jesli chodzi o wywiady, nie ma tlumaczen,

ps. mam taka prosbe, gdyby byl ktos tak dobry i mogl poswiecic swoj czas na przetlumaczenie tego, jego wiedza jest w pewien sposob unikalna bo nikt poza nim, nie mowi nic o projekcie Mannequin, a to czego doswiadczyl jest bardzo interesujace i duzo wnosi


phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]


phpBB [video]


phpBB [video]The Story of James Casbolt & Project Mannequin
http://educate-yourself.org/mc/casboltintro08sep08.shtml

autobiografia J.Casbolta
http://educate-yourself.org/mc/casboltagent1chap.shtmlNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 23 sie 2010, 19:57 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 08 wrz 2010, 11:27 
Mannequin jakże trafna nazwa / określenie dla marionetek bez empatii. Master of puppets...
Czyste szaleństwo i zło.

To jest ponadludzkie i ponadczasowe. :evil:

Agendy kontrolujące umysły w zwyczajny nie techniczny sposób: szkoła, środowisko podobnie myślących, że jeszcze myślą ludzi (odtwarzają jedynie wprogramowane schematy owcy i psa ogrodnika), rodzina (niestety, opis podobny), tzw. praca (zawodowa, zarobkowa - nie mylić jednego z drugim o pasji czy hobby nawet nie wspominając).

Icke pisze:
Kontrola jest tak ogromna (monstrualna) i wszechobecna, że aż trudna do przyjęcia, zrozumienia, pojęcia.Na górę
   
 
 
Post: 24 paź 2010, 13:51 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lut 2010, 18:53
Posty: 161
Płeć: mężczyzna
Project MANEKIN (Mannequin)

Wielobranżowy program mający na celu stworzenie agenta (żołnierza) nieświadomego swoich misji, wychowanego od małego, ściśle wyselekcjonowanego z danej kultury, nacji oraz koligacji rodzinnych, oczywiście wraz z określonymi zdolności…, wyszkolonego na zabójcę, szpiega, dywersanta i Bóg wie kogo jeszcz. Uproszczona nazwa- uśpiony agent,…kształtowany za pomocą kontroli umysłu – tj: fal radiowych, zasad hipnotycznych, oraz implantów , najnowoczesnej technologii oraz parapsychologii jak i manipulacji genetycznych.

James Casbold

Informacje uzyskane dzięki James’owi Casbolt’owi, który pracował dla MI6 (WB).
2006 - James obudził się ze swojego stanu amnezji prawdziwego życia „, kiedy po wypadku zaczął przypominać swoje dotychczasowe życie. Okazało się, iż został wybrany do specjalnego Programu, będąc małym chłopcem, stając się agentem, oraz zabójcą. Jego wyszkolenie, oraz modyfikację umysłu powoduje stworzenie wyśmienitego agenta Posiada implant w głowie.Trenuje sztuki walki od 6 roku życia. Posiada 9 kiu w Shotakan Kyu Karate, 6-szy kup w Tae-Kwon-Do, oraz posiada wieloletnie doświadczenie w boksie, kick boxing’u, i Kung fu. W agencji posiadał poziom dostępu UMBRA – 1 (jest to 1 poziom wyżej niż top seret).
2007 - Swoje przeżycia zaczyna upubliczniać w Internecie.

Projekt Manekin

1948 – Rozpoczęcie Projekt Anvil. Poszukiwanie w Wielkiej Brytanii osób wg ściśle określonych predyspozycji w celu przekształcenia ich w super żołnierzy- agentów, wykonujących usługi dla NSA. Owi najlepsi kandydaci to: dzieci do 5 lat, z rodów celtyckich, posiadających naturalne wrodzone cechy genetyczne (nawet jeżeli o tym nie wiedzą, wciąż mają w pamięci genetycznej owe zdolności), posiadające, lub mające predyspozycje takie jak PSI / zdolności parapsychologiczne, telepatia, posiadające szczególnie pożądaną grupę krwi RH - (RH- inaczej wiąże tlen we krwii co wpływa na jakość zdolności).

1950 – Projekt Anvil zmienia nazwę na Project Oaktree. Kontynuacja badań genetycznych w Harwell Laboratories w Oxfordshire. Program ten potajemnie prowadzono we wszystkich głównych szpitali w Wielkiej Brytanii aby znaleźć odpowiednich kandydatów tj: potomków "pokolenia Dana", Kim jest ten święty ród o potężnych zdolnościach PSI ? To potomkowie w czystej linia krwi- Obserwatorów, czyli Strażników Świetlistych – Elohim. Są to ci którzy przeciwstawili się Bogom, nazwane przez nas jako Upadłe anioły, które po konflikcie z Bogami (Świetlistymi) stali się Grigori,"

1972 – Rozpoczęcie Projekt Manekin prowadzony przez NSA (Agencja Bezpieczeństwa Narodowego). Program ten prowadzono w podziemnej bazie tzw. AL/499 – 200 m. pod miasteczkiem Peasemore w Berkshire. W projekcie werbunek przeprowadzano porywając ludność cywilną (tzw. świnki morskie odurzając narkotykami), w śród których najczęściej były to dzieci ( w tym sam Casbolt jest tego przykładem), Rzadko sam się ktoś zgłaszał.

Cel
* stworzenie uśpionych agentów , którzy w wieku dorosłym mają zajmować wysokie stanowiska, zaś w określonych okolicznościach mają wykonać zaplanowane misje.
* stworzenie super żołnierzy, oraz szpiegów i zabójców,
Typ A - jest genetycznie ulepszonymi ludzmi przeznaczonych do walki z możliwości szpiegostwa.
Typ B jest przeznaczony do szpiegostwa z możliwością walki.

Super żołnież (agent)

Kształtowanie „świnek” na agentów wiąże się z kontrolą umysłu. Jej początki sięgają technik stworzonych jeszcze za czasów II Wojny Światowej przez nazistów, gdzie chciano stworzyć super żołnierza tzw. „Uberman”tj: genetycznie ulepszononego żołnierza z wyostrzonymi zmysłami, zwiększoną inteligencją, siła i zdolnościami paranormalnymi, takimi jak telepatia. Niemiecka kontrola umysłu – rozwijana w obozach koncentracyjnych , polegała na technice powstawania traumatycznych przeżyć poprzez tortury i olbrzymi ból , które doprowadzają do rozczepienia osobowości (dodatkowo odkryto iż systematycznie dokonywanie traumatycznych przeżyću dzieci przed osiągnięciem wieku pięciu lat zwiększało rozszczepialnośc umysłu który może byż jakkolwiek programowany, ale jednoczesnie zauważyli, żę owe traumatyczne przeżycia powodują w ciele wzrost pewnych nadludzkich zdolności jak: ogromna tolerancja na ból, pamięć fotograficzną i zdolności PSI.. Dodatkowo Naziści studiowali starożytne teksty jak: egipskiej Księgi Umarłych i Necronomicon poszukując starożytnej wiedzy w powyższym temacie. Dlatego wykorzystywali ukąszenia węży, gdyz to prowadziło u człowieka do wzmacnia swijego układu odpornościowego. Odkrycie to, w połączeniu z urazem opartym na kontroli umysłu i najnowszych osiągnięciach techniki wojskowej, miały bardzo silny przepis na stworzenie takiego Uberman ‘a.


Kontrola umysłu:
Wymazywanie wspomnień do lepszego przygotowywania kandydata dla swojej misji, oraz wprowadzane programy świadomości, uruchamiane hasłami (jak w hipnozie) polepszało i tak już całokształt tworzonej maszynki do zabijania i wykorzystania. Powstały liczne stany do programowania jak: Alpha, Beta, Delta, Gamma, Theta i Omega. Program Theta jest programem PSI / telepati. Uruchamianie owych różnych programów aktywuje się podczas ważnych wydarzeń. (projekty Janus) Programy te mogą być aktywowane za pomocą słów kluczowych i fraz, niektórych wzorów oraz długich fal radiowych., które wywołują małe mikroprocesory (mikrochipy) umieszczone w ciele człowieka, najczęściej w głowie. Aktywacja takiego stanu poprzez fale dźwiękowe są uruchamiane za pomocą m.in.telefonu podłączonego do głównego komputera bazy, który weryfikuje głos odbiorcy, a jeżeli owy głos znajdzie potwiedzenie w bazie danych komputera, ten wypowiada określone- dopasowane do konkretnj osoby- hasła i uruchamia uśpionego agenta. Modyfikacja wpływa na fale mózgowe poprzez fale radiowe (dźwiękowe)

Projekt Manekin posiada również małe wojskowe "bio-roboty", które są popczęści maszynami, poczęści o organicznej strukturze, znane jako PLF's (Programmable Life Form). Są to niskie, ciemne istoty wykorzystywane do wielu w projekcie.. Istnieje około 500 sztuk przechowywane i używane dla potrzeb w AL/499, a także wysyłane do różnych baz wojskowych w tym kraju i za granicą. Rozwoju takiego biorobota wynosi około 3 miesięcy. W zależności od tego, do czego są używane, posiadają 3 lub 4 palce i kciuk.

Największe stowarzyszenia są podzieleni na 2 frakcje - Jednym z nich jest wierny w swoich wierzeniach do tzw upadłych aniołów, którzy byli lojalni wobec upadłego anioła Lucyfera, w czasie wielkiej powodzi wymienione w Biblii.

Obserwatorzy
The Watchers pochodzą z innych planet, a na Ziemi przybyli w czasach starożytnych na Mt. Hermon na północ od Dan / Kaish na Bliskim Wschodzie. Owi Obserwatorzy (Grigori) Podczas Eksodusu udali się do Grecji – znani jako Spartanie, następnie przenieśli się do Francji jako Merowingowie (oraz innych królewskich linii), następnie rozeszli się do Szkocji, Irlandii i Ameryce. Były one znane jako "Tuatha De Danannw Irlandii i klanów celtyckich, takich jak "Campbells w Szkocji. Byli wyznawcami bogini energii, takich jak Asartes i Isztar i są w dużym stopniu porównywani do szamanizmu zwierząt, takich jak ptaki i symboliki węża. Księgi Henocha zawiera sprawozdanie owych obserwatorów, a wielu przywódców wczesnego kościoła chrześcijańskiego używało owej pracy do trzeciego wieku ne. Od czwartego wieku Księga Henocha zacząła być tłumiona. Doprowadziło to do dziwnych decyzji przez św Augustyna (AD 354-430), że Księga Henocha jest zbyt stara (antiquitatem nimian Ob), które należy uwzględnić w Piśmie Świętym. Rabbin Symeon ben Jochai oświadczył, że wszyscy są przeklęci, którzy wierzą, że anioły są istotami z krwi i kości, które fizycznie przyszli na ziemię. Wiemy jednak iż "anioły" są pozaziemskiego pochodzenia. Wiara w fizyczność aniołów została się herezją, a tekst musiał zejść do podziemi, gdzie przejeli je tajne stowarzyszenia. Ta góra jest na 33. stopniu szerokości geograficznej. Po osiągnięciu 33. poziomu murów, wpisać "Illuminati" stopnie naukowe i uczą się "tajemnice aniołów". Teorie spiskowe, którzy mówią, że Iluminaci i Wolnomularstwo są odpowiedzialne za całe zło i korupcji w świecie nie wiedzą, co mówią. Jednocześnie, chciałbym powiedzieć, że uszkodzony frakcji w tych grupach są odpowiedzialne za wiele problemów świata. Dlatego prawdziwe tajemnice Wolnomularstwo prowadzone są na 33 stopni
Potwierdza incydent w Dulce (ale 1960?

Szkolenie od dziecka na obcych wrogiej rasie Reptylian!. White Lotus Society znany jest jako "chiński Illuminati"i ma ponad 250.000 zabójców pracujących dla nich.

NSA jest siostrzaną organizacją CIA, ale teraz o wiele potężniejszą.

Sprawa Obcych

Traktaty:

1934- grupa Plejadan (wysocy, rasa humanoidalna z blond włosami i niebieskimi oczami) zwróciła się do rządu USA, w ramach administracji Roosevelta, starając się wypracować ostateczne porozumienie Rząd Stanów Zjednoczonych odmówił. Dlatego tez poszli do Niemców..Oferują swoją technologię w zamian za co naziści mają nie atakować narodu żydowskiego. Naziści rozwinęły dzięki wymianie zaawansowany samolot w kształcie spodka z technologii Plejadian tzw. Hauneba i Vril. Hitlerowcy nie byli w stanie skopiować systemu grawitacyjnego Plejadian, ale znaleźli pośrednie rozwiązanie. Plejadanie próbowali zatrzymać rozwój wydarzeń ukierunkowanych przez Niemcy z nieudanym i rozczarowanym skutkiem. Do 1941 roku Plejadan wycofał się z traktatu

11.07.1934 - pierwszy traktat między ludźmi (rządem federalnym USA, a Szarakami tzw. Small Greys z systemu Oriona ) podpisany przez prezydenta Franklina Delano Roosevelta, które miał miejsce na pokładzie statku marynarki wojennej w portowym mieście Balboa, Panama.
Cel – Wymiana technologiczna w zamian za zezwolenie Szarakom na uprowadzenia ludzi do wykorzystania w badaniach genetycznych. Uzgodniono, że owe porwania miały opierać się na przygotowanych wcześniej przez rząd USA listach, gdzie o wi porwani mieli być zwracani cali i zdrowi ze skasowaną pamięcią z owych okoliczności.

Szaraki to reprezentanci Reptylian pochodzących z systemu Draco

Traktaty się odnawia co 10 lat do dnia dzisiejszego.

1941 - Szaraki oferują traktat z Niemcami, w zamian za prowadzenie eksperymentów genetycznych na ludziach. (jakby im było mało..). Hitler określił warunki, w których mają zakaz ruszania rasy aryjskiej, mogą natomiast nielimitowanie korzystać z obozów koncentracyjnych. ET w zamian ofiarują nowa technologię.

1944 – Rząd USA orientuje się, że Obcy uprowadzają o wiele więcej ludzi niż ich obowiązująca lista rządowa. Zaczyna się utrata kontroli nad warunkami traktatów.

20.02.1954 - delegacja Galaktycznej Konfederacji Świata nawiązuje kontakt fizyczny z delegacja Eisenhowera, aby ograniczyć i zniszczyć broni nuklearnej. Ale rozmowy te zakończyły się fiaskiem.(odmowa ta mogła mieć miejsce, ponieważ jest możliwość że już w tym czasie Obcy zinflirtowali i zmanipulowali najwyższe stanowiska decyzyjne przez Obcych za rządów Eisenhowera, aby te rozmowy zaprzepaścić).

05.1954 – Traktat Grenada podpisany przez Eisenhowera razem z grupą ULTRA z NSA w bazie sił powietrznych Holloman w Nowym Meksyku
Grupa ULTRA - była jednym z najbardziej elitarnych i super tajnych frakcji NSA w owym czasie i była prowadzona przez nazistów z Projektu Spinacz, którzy należeli do NSA po 1945 roku. Wszyscy członkowie ULTRA zostali sklonowani..

25.04.1964 - W bazie Holloman Air Force w Nowym Meksyku odnowiono traktat ,w ramach Projektu Plato z Szarakami na pustyni w Nowym Meksyku. Wywiad USA orientuje się że Szaraki i Dracos mają intencje inwazyjne na naszą planetę ok.2000 -2030, oraz że oprócz przygotowań spore ich siły są na naszej planecie. pod ziemią od co najmniej czasów starożytnego Babilonu w ramach przygotowań do powrotu przerażających Draco panów z Alpha Draconis.

Dokumentacja z traktatów przetrzymywana jest w obiekcie NSA o nazwie Blue Moon, w podziemnych pomieszczeń pod Kirkland Air Force Base w Nowym Meksyku. Wejście do bazy jest w Manzano. W Blue Moon jest prowadzone prace technologiczne oraz znajduje się tam siedzibie bardzo tajemniczyj komórki DOE. Obecnie jest tam prowadzone prace nad zaawansowaną bronią stosowaną w przestrzeni kosmicznej Program ten pochłonął od początku wymiany technologi z Obcymi bilionów dolarów.

Informacje od osoby o kryptonimie Pindar

Technologia
Każdy traktat to nowa porcja technologii, gdzie rządy stają się coraz bardziej zaawansowane, a było już kilka osób, które były dosłownie tysiące lat bardziej zaawansowane niż ludności cywilnej
*Klonowanie, całkowitą kontrolę nad umysłem, niewidzialność (zakładane na pasek małe urządzenie działające przez 48 godzi, a potem osoba czuje się jak otruta)., anti-gravity, energia swobodna, regresji wieku, transfery duszy, rozszerzony obejmuje życia, podróż w czasie, portale przestrzeni, zdolność do wyleczenia każdej choroby, maszyny czasu, itd. są już w rękach NWO i wojskowych


To właściwie Projekt Manekin jest pierwotnym centrum wdrażania technologii obcych (reptillian i szarych) przy współpracy ludzi wykorzystywanej do wprowadzania nwo, eugeniki. Jak wynika z tego co glosi Casbolt, takie np. MK Ultra jest jedynie odgałęzieniem prawdziwego centrum pracy nad kontrolą umysłów. Prace te kontynuują w podziemnych bazach np. Dulce, większość baz znajdujące sie w USA i w Anglii, jedna z nich miesci sie pod Westminster w Londynie.
Istnieje duży podziemny obozu koncentracyjnego w Salisbury w hrabstwie Wiltshire – Anglii..

W LosAlams oprucz ludzi są Szaraki jak i gady. To tam ludzi więzi się w w klatkach (ale nie tylko..). Widział to Dean Warwick (przyjaciel) (który zmarł na scenie w podejrzanych okolicznościach, na konferencji International Probe w Blackpool). Dean pracował w Los Alamos i podziemnych Alamo Gordo na pustyni w Nowym Meksyku. Dean pracował w podziemnych pomieszczeń na Hawajach. Barry King i Lincoln. Dean był zleconych przez NSA w latach 1980 i pracował dla nich do 1992 roku. Był starszy inżynier w zakładach Los Alamos.
Powiedział , że obecnie jest ponad 4000 podziemnych baz na całym świecie.. X5 (pseudonim Deana) powiedział również, że pod ziemią znajdują się obozy koncentracyjne głownie w Ameryce i Wielkiej Brytanii tzw. D4. Główne bazy na całym świecie są pod kontrolą NSA i są klasyfikowane jako:
D1- podziemne bazy wojskowe,
D2- podwodne bazy wojskowe,
D3- w górskich bazach wojskowych, i
D4- podziemne więzienia wojskowe (ale ostatnio te nazewnictwa się zmieniły).

Infiltracja i kontrola rządów przez MIEC

Grey i Draco współpracują z wyższymi urzędnikami państwowymi w różnych krajach jako MIEC (Military Industrial Complex Extra-Terrestrial).

Kolejny kontakt NSA, X3, powiedział, że globalne aparatury masonerii powyżej 33. stopnia kontroluje najwyższe władze wielu rządów na świecie. 33. stopień jest oficjalnie najwyższym stopnień masoński, ale w rzeczywistości, istnieje wiele stopni powyżej. 33 stopień to dopiero1 stopień zaufania, ale jednocześnie pierwszy poziom "Iluminacji".. Możesz nim być tylko jeżeli posiadasz odpowiednią linię genetyczną lub zrobić coś, że wyróżni cię i zostaniesz przyjęty do elitarnego grona. Na poziomie 33, mason często uzyskuje dostęp do ściśle tajnych obszarów MIEC. George Bush senior ocenia się iz posiada powyżej 42-go i jest głęboko zakorzeniona w MIEC.

MIEC porównuje się do Ośmiornicy.


NWO - prowadzony jest przez obcych, wykorzystując się ludźmi albo poprzez marionetki, lub chimer (hybryd) lub lub klony oryginalnych osob. Obecny minister skarbu, na przykład, Henry Paulson, prawdopodobnie klon oryginalnego Paulson, który zginął w grudniu ubiegłego roku, zgodnie z Christopher Britain’s Story.
Celem NWO – eksterminacjia 85% ludności oraz inwazja Reptylian.

Reptylianie

Dracos są wszystkożerne i poruszać się jak szarańcza poszukująca planet bogate w zasoby naturalne, oraz żywność, np. nas. Dracos mają dwa serca, są od 7 do 12 metrów wysokości i moc od 8 do 16 ludzi. Są trudne do zabicia, posiadają psychiczne i technologiczne umiejętności w walce, które wyprzedzają nas o tysiące lat. Działają z zimną krwią i nie mają wyrzutów sumienia i współczucia. Istnieją różne nacje owego gatunku: kolorowe Draco, ale Draco Prime w kolorze białym i wydają się być elitą (rodem królewskim?) . Draco jest system kastowy w zależności od koloru skóry i ewentualnie innych nieznanych cech genetycznych. Te bardziej na topie zielono- brązowi posiadają skrzydła, natomiast gady niższe w hierarchii nie. Skrzydła są długie, oraz małe kolce, które wystają poza ich plecami. Żebra przylegają do klapy skórzasto-brązowej skórce, i skrzydła są zwykle w położeniu spoczynkowym. Istoty pasujące do opisu Informacja została podana w wielu obserwacji stworzenia podobne do Draco w miejscowości Point Pleasant, na którym film Przepowiednia, z Richardem Gere, została ona oparta.

Jest 118 różnych ras pozaziemskich, o których wie NSA , które są zaangażowane w sprawy naszej planety. Źyczliwe ET pochodzą z takich sektorów kosmosu jak: Plejady, Andromeda, Lyra, Tau Ceti, Sirius i Ummo, które zostały określone przez kontaktowców i tajnych personel jak Galactic Konfederacji Worlds.


Ostatnio zmieniony 24 paź 2010, 14:43 przez Ripsonar, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 paź 2010, 14:51 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lut 2010, 18:53
Posty: 161
Płeć: mężczyzna
Dzięki, choć tą wiedzę zaczerpnąłem z zagranicznych portali- a dokładniej z jego książki:). To nie jest materiał z filmików powyżej... jednakże chciałem się z Wami tym podzielić..


AveNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 31 paź 2010, 20:36 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
MI6 – król światowego handlu narkotykowego

Może być zaskakującym dla wielu osób, że światowy handel narkotykami jest kontrolowany i utrzymywany przez agencje wywiadowcze. A brytyjski wywiad jest z nich wszystkich najważniejszy.


Jako najstarsze i najbardziej rozeznane w “branży”, brytyjskie MI5 i MI6 z samego centrum Londynu kontrolują wiele innych agencji wywiadowczych na świecie (CIA, MOSSAD etc.) trzymając je w gęstej sieci intryg i korupcji.

Nazywam się James Casbolt i pracowałem dla MI6 biorąc udział w organizacji “czarnych operacji” przemytu kokainy wspólnie z IRA i MOSSAD'em do Londynu i Brighton w latach 1995 – 1999. Mój ojciec, Peter Casbolt, również pracował dla MI6, zajmował się współpracą z CIA i włoską mafią, z którymi wspólnie organizował przemyt kokainy do Wielkiej Brytanii. Z własnego doświadczenia wiem, że różnice pomiędzy tymi grupami rozmyły się, ponieważ koniec końców jesteśmy jedną międzynarodową organizacją pracującą wspólnie nad tym samym celem. Byliśmy laleczkami, za których sznurki pociągaja ich władcy, prosto z centrum Londynu. Na większości płaszczyzn agencje wywiadowcze nie są lojalne w stosunku do mieszkańców krajów, z których sie wywodzą. Agencje postrzegają same siebie jako “ponad-narodowe”.

Zostało udowodnione poza cieniem wątpliwości, że CIA sprowadzało większość narkotyków do USA przez ostatnie pięćdziesiąt lat (patrz: strona www “From the wilderness”, byłego oficera LAPD Michael'a Rupets'a).
http://davidicke.pl/forum/iran-contra-20-lat-po-niej-i-co-to-oznacza-t4105.html
CIA została utworzona przez MI6 w 1947 roku i działa według rozkazów płynących od wywiadu brytyjskiego. Dziś CIA jest wciąż lojalna wobec międzynarodowych bakierów działających w centrum Londynu i światowej elity rodzin arystokratycznych, takich jak Rothschildowie i rodzina Windsor.

Odkąd tylko powstała, MI6 zawsze sprowadzała narkotyki do Wielkiej Brytanii. Nie sprowadzała “jakiś” ilości narkotyków, szacuję, że MI6 sprowadza około 90 procent. Robi to poprzez kierowanie wieloma organizacjami przestępczymi i grupami terrorystycznymi, a te, np. IRA, są pełne agentów MI6. Agencja sprowadza do Wielkiej Brytanii heroinę z bliskiego wschodu, kokainę z południowej Ameryki i marihuanę z Maroka, ale również z innych miejsc. Brytyjski wywiad zaprojektował i wyprodukował również LSD w latach piećdziesiątych, między innymi w takich miejscach, jak Tavistock Institute w Londynie. W latach sześćdziesiątych MI5 i MI6 wspólnie z CIA używały LSD jako broni przeciwko agresywnym protestantom tamtych lat zamieniając ich w “dzieci kwiaty”, które były zbyt naćpane, by zorganizować rewolucję.

Doktor Timothy Leary, guru LSD lat sześćdziesiątych, był laleczką CIA. Pieniądze i narkotyki na jego badania, pochodziły od wywiadu, a sam Leary mówł, że Cord Mayer, agent CIA prowadzący “kulturę LSD '60” - “pomógł mi lepiej zrozumieć moją polityczną i kulturową rolę”. W 1998 MI5 wysłało mi 3 tys. dawek LSD w nasączonych kartonikach z obrazkami przedstawiającymi flagę unii europejskiej. Człowiek z MI5, który je wysłał, powiedział mojemu ojcu, że to rządowy “podpis”, a ta partia LSD została nazwana “Europa”.

Ten światowy handel narkotykami, kontrolowany przez angielski wywiad, wart jest przynajmniej 500 miliardów funtów rocznie. To więcej pieniędzy niż można zarobić na handlu ropą naftową, a ekonomia Wielkiej Brytanii i USA są kompletnie uzależnione od narko-biznesu. Szef mafii John Gotti, na pytanie w sądzie czy organizował przemyt narkotyków odpowiedział: “Nie, nie możemy konkurować z rządem”. To tylko pół prawdy, ponieważ mafia i CIA to tak na prawde ta sama grupa na najwyższym poziomie działania.

W Wielkiej Brytanii, pieniądzie z narko-biznesu prane są przez Bank of England, Barclays Bank [Barcleys jest jednym z największych street-bank'ów, bardzo dużo ludzi trzyma w nim swoje pieniądze – hyperreal] i inne dobrze rozpoznawalne na rynku firmy. Pieniądze są przelewane z konta na konto, póki droga ich pochodzenia nie zgubi się w olbrzymiej sieci tranzakcji. Po tej operacji pieniądze wychodzą “czyściejsze”, ale nie dostatecznie czyste. Poźniej kupuje się za nie np. diamenty od skorumpowanych rodzin trzymających tą gałąź biznesu, np. Oppenheimerów. Następnie diamenty są sprzedawane i pieniądze zostają ostatecznie “wyprane”.

MI6 i CIA są również odpowiedzialne za epidemię cracku w Wielkiej Brytaniii i USA. W 1978 roku MI6 i CIA działały w południowej Ameryce odkrywając efekty palenia przez miejscową ludność “basuco” - pasty wyrabianej z liści koki. Efekty były podobne do palenia cracku. Agencje zauważyły, że potencjał uzależniający był znacznie większy od przyjmowania zwykłej kokainy i stworzyły crack, którego receptura pochodziła bezpośrednio od “basuco”.

MI6 i CIA zalały Wielką Brytanie i USA crackiem. Dwa lata później, w 1980 roku, rządy obu krajów doczekały się efektów epidemii cracku na ulicach miast. 23 sierpnia 1987 roku, w wiosce na południe od Little Rock w USA, dwóch nastolatków – Kevin Ives i Don Henry zostało zamordowanych po tym, jak stali się przypadkowymi świadkami przerzutu kokainy przez CIA. Transport ten był częścią operacji przemytniczej zorganizowanej na małym lotnisku w Mena, w Arkansas. Bill Clinton, ówczesny gubernator stanu, działał wtedy wspólnie z CIA, a kokaina warta 100 milionów dolarów przechodziła przez to lotnisko każdego miesiąca. Jako dowód zobacz książkę “Compromise” i “Dope Inc.”.

Na trasach, którymi mój ojciec przemycał narkotyki dla MI6, cokolwiek “wypadło z ciężarówki” - mógł zatrzymać i sprzedać na własną rękę w Anglii. Tak długo, jak mój ojciec prowadził załadunek łodzi marihuaną w Maroku i rozładunek na Costa del Sol, a potem transport narkotyku ciężarówkami wywiadu i IRA do Wielkiej Brytanii, każdego miesiąca, brytyjski wywiad był zadowolony. Tak długo, jak mój ojciec nadzorował przemyt kokainy z Rzymu każdego miesiąca, MI5 i MI6 były zadowolone. Jeśli zatrzymał troche dla siebie, nikogo to nie obchodziło, ponieważ narkotyków i pieniędzy było dostatecznie dużo, żeby zmieścić się w 500 miliardach funtów rocznie.

Tymi, którzy naprawdę płacili, byli ludzie uzależnieni. Płacili cierpiąc. Ale na wszystkim jest karma, dlatego i ja i mój ojciec uzależniliśmy się w końcu od heroiny. Mój ojciec zmarł uzależniony w więzieniu, w bardzo dziwnych okolicznościach. Dziś ja jestem czysty i chciałbym zatrzymać cierpnienie, które ten światowy narko-handel powoduje. Agencje wywiadowcze zawsze używały uzależniających narkotyków, jako broni przeciwko masom, by wprowadzić swoj długoterminowy plan jednego światowego rządu, jednej światowej policji (NATO), oraz kontrolowanej populacji znanej, jako New Word Order. W czasie, gdy ludzie w narkotycznym czy alkoholowym transie oglądają “Coronation Street” [angielska opera mydlana nakręcona pół wieku temu – hyperreal], nowy porządek świata tworzy się za ich plecami.

Żeby właściwie naświetlić temat, przedstawiamy główne osoby:

1.Tibor Rosenbaum, agent MOSSADu, szef mieszczącego się w Genewie Banque du Credit International. Ten bank był prekursorem dla Bank of Credit and Commerce International (BCCI), który jest głównym bankiem piorącym pieniądze pochodzące z narko-biznesu. Magazyn “Life” przedstawia bank Rosenbauma, jako pralnie pieniędzy dla Meyera Lanskiego z amerykańskiej rodziny przestępczej. Tibor Rosenbaum stworzył i wspierał “Permindex” - zabójstwa dokonywane przez MI6, między innymi za zabójstwo Johna F. Kennedy.

2.Robert Vasco, opłacany przez szwajcarską odnogę rodziny Rothchild, ważne ogniwo w połączeniu USA z kartelem Medellin (Kolumbia).

3.Sir Francis de Guingand, były szef angielskiego wywiadu, obecnie mieszkający w południowej Afryce (jak każdy szef MI5 i MI6 był wciągnięcy w świat narkotyków przed i po nim).

4.Henry Keswick, przewodniczący Jardine Matheson, która jest jedną z największych operacji przerzutu narkotyków na świecie. Jego brat, John Keswick jest przewodniczącym Bank of England.

5.Sir Martin Wakefield Jacomb, dyrektor Bank of England w latach 1987 – 1995, przewodniczący zarządu Barclays Bank w 1985, dyrektor grupy angielskich gazet Telegraph w 1986. Informacje o przemycie narkotyków nie pojawiają się w głownych mediach. Ludzie, którzy czuwają nad przebiegiem tych przestępstw kontrolują większość największych mediów. W USA były dyrektor CIA, William Casey, był, przed swoją śmiercią w 1987 roku, szefem rady sieci medialnej ABC. Wielu wtajemniczonych podaje, że ABC jest siecią zarządzaną przez CIA.

6.George Bush, senior, były prezydent a wcześniej szef CIA, amerykański głównodowodzący na rynku narkotykowym. Przygotowywał więcej wojen przeciwko narkotykom niż jakikolwiek prezydent wcześniej. W rzeczywistości te wojny to eliminacja konkurencji. Cała książka mogła by zostać napisana o zaangażowaniu Busha w światowy handel narkotykami, zostało to dobrze przedstawione w książce “Dark Alliance”, dziennikarza śledczego Garego Webb'a.

phpBB [video]


Gary Webb został odnaleziony martwy z dwoma ranami postrzałowymi z tyłu głowy. Wytłumaczono to jako samobójstwo. To kłamstwo. Gary Webb, tak samo, jak ja i wiele innych osób, odkrył, że olbrzymia ilość pieniędzy pochodzących z handlu narkotykami użyta została do “ściśle tajnych” projektów.
http://davidicke.pl/forum/post51632.html?hilit=satanizm#p51632
Między innymi do budowy i zarządzania podziemnymi bazami w Dulce w Nowym Meksyku, Pine gap w Australii, Snowy mountains w Australii, paśmie górskim The Nyala w Afryce, zachodnim Kindu w Afryce, obok libijskiej granicy w Egipicie, pod Mont Blanc w Szwajcarii, Narvic w Skandynawii, wyspie Gottland w Szwecji i wielu innych miejscach na świecie. Więcej o tych podziemnych bazach dowiecie się z następnego odcinka.

Informacje na temat światowego handlu narkotykami kierowanego przez agencje wywiadowcze koniecznie muszą ujrzeć światło dzienne. Za jakiekolwiek informacje, komentarze i źródła, które pomogą mojej pracy, będę bardzo wdzięczny.

James Casbolt – były agent MI6 c. 2006
James Casbolt- St Ives, Cornwall, 19/5/06
E-mail: jamescasbolt(at)hotmail.co.uk

Zob. również.
Źródło: http://www.thetruthseeker.co.uk http://100777.com


http://hyperreal.info/mi6_krol_wiatowego_handlu_narkotykowego#axzz13xw4vWC1

James Casbolt Testimony
http://pdfcast.org/pdf/james-casbolt-testimony

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 maja 2011, 0:05 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2009, 2:25
Posty: 688
Interesująca kompilacja różnych materiałów, chociaż nie do końca jestem pewien co było pierwsze, jajko czy kura.
Nie trzeba być byłym agentem MI6 żeby stworzyć coś takiego.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 gru 2011, 19:11 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2010, 14:52
Posty: 130
Płeć: mężczyzna
phpBB [video]


phpBB [video]


A tu cały 1 rozdział jego książki : http://treborok.wordpress.com/about/james-casbolt/james-casbolt-1/

Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony 27 gru 2011, 0:44 przez trebor, łącznie zmieniany 2 razy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 gru 2011, 21:17 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Rejestracja: 04 cze 2009, 15:23
Posty: 1447
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Płeć: mężczyzna
dzięki Trebor za konkretną robotę
dla tzw."innych" czyli też dla mnie :)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 gru 2011, 0:22 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2010, 14:52
Posty: 130
Płeć: mężczyzna
phpBB [video]

phpBB [video]


I cały 2 rozdział książki mr.Casbolta:
http://treborok.wordpress.com/about/james-casbolt/james-casbolt-2/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 sie 2017, 16:10 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lut 2010, 18:53
Posty: 161
Płeć: mężczyzna
James Casbold i jego mroczne oblicze

James Casbolt to bardzo intrygująca postać szczególnie w kręgach badań służby wywiadowcze, projektów kształtujących dzieci na zabójców okraszone technologią kontroli umysłu i genetyki. (patrz James Casbold i Projekt Manekin).

W tym artykule opiszę jego mroczniejszą, psychopatyczną stronę jego alter osobowości. [program samodestrukcji?] Informacje opieram szczególnie na blogu, który prowadził w latach 2013/2014 r. pod pseudonimami Former White Hats i Mr I Cold oraz wydarzeń, które przeszło echem w mediach publicznych oraz kończąc na sądzie i więzieniu.

Owa osobobość która moim zdaniem spowodowała to cały ciąg wydarzeń jest bardzo mroczna - wręcz psychopatyczna o szczególnej agresji, wręcz manii względem kobiet i jego seksualności. Owa osobowość nienawidziła kobiet - uważając je za niewolnice seksualne spełniającąe każdą zachciankę swojego Pana. Ta rozdwojona osobowość wyśmiewa i drwii z każdej oznaki słabości i współczucia. Wyszydza z ludzi, którzy mu wierzą w jego opowieściach bycia super żołnierzem i jak owce podążają za nim. Miles Johnston nie jest tu wyjątkiem, który chyba jako jeden z niewielu publicznie za pomocą Projektu Bases na YouTube ujawnia jego doświadczenia z bycia super żołnierzem poddanym kontroli umysłu. Ta negatywna osobowość James'a nie pozostawia na Miles'ie suchej nitki....

I’m the best example that you may ever know, of how one loses there true self and personal gifts to negative energies through their own ego, and becomes a force of weak power, under powerful negative influence. I am the best example that you may ever know, of how one succumbs to seductive lures of false-power, only to then lose everything –a beautiful wife, a beautiful son, a family, a home, a life-time of pleasures, security, personal growth, joy and love.

I własnie ta mroczna alter osobowość była winna jego aresztowaniu i więzieniu. Ale po kolei.

2009; James poślubia Haley Meijer amerykańską dziedziczkę miliardowej fortuny ojca Hank'a Meijera. Hank był dyrektorem generalnym i współzałożycielem ogromnej sieci supermarketów Meijer w USA. Wg Forbsa majątek rodziny szacowanej na 5,5 mld funtów czyli coś koło 8,5 mld dolarów plasuje ich na 153 miejscu na liście najbogatszych miliarderów świata! [dane z 2015 r.).
Obrazek

Początkowo zamieszkali w St Ives ale w 2011 przeprowadzili się do Stanów do Michigan. Tam wstąpił do amerykańskiego oddziału wojskowego w Teksasie. Wkrótce potem Meijer dowiedziała się, że jest w ciąży. Para doczekała się syna - Dresdena i wydawałoby się, że wszystko się dzieje jak w bajce. Po wyjściu z armii we wrześniu 2012 roku Casbold stał się jednak wobec niej brutalny oraz jakby całkowicie inny! Zmiana osobowości Casbolda z dnia na dzień po powrocie z wojska powoduje u żony coraz wiekszy starch i obawy o swoje życie, a w niedługim czasie i syna. [Opisywała sytuacje, że raz jbył dobry i miły, nagle arogancki, bezwględny i chamski, by w następnej chwili ponownie powrócić do normalnego zachowania, jakby nic się nie stało].

I to staje się czynnikiem jego zachowań, iż w końcu zarząda rozwodu, choć przecież James był w niej zakochany po uszy! Początkowo chce odebrac sobie życie, ale z przygnębienia, owa ciemna strona zaczyna przejmować postępowanie Casbolda. Całą sytuację komplikują uwagi żony, że odbierze mu możliwość widywania się z synem. Owa sobowość ewoluuje - o czym świadczą wpisy na blogu Jamesa. Wyzywiska i emocionalnie szantaże na byłej żonie przybierają na sile. Rozsyła publicznie (oraz do stron pornograficznych) jej nagie zdjęcia (które dostał od niej gdy ten był w wojsku) mówiąc że to ladacznica. Mało tego, podkreśla by wróciła do jego seksualnego, poddańczego królestwa, bo przecież tym dla niego jest - zabawką i niewolnicą seksualną. Kobieta przechodzi załamanie.

Luty 2014; James nie szczędził również gróżb jej całej rodzinie w tym ojcu. Na koniec żąda 2 milionów funtów brytyjskich (ponad 3,1 miliona dolarów) o zadość uczynienia za rozłąkę z córką i wtedy wszystko odpóści, a zdjęcia wycofa. Inaczej jest cierpliwy w tym co robi, tacie może stać się krzywda na ulicy a Haley nigdy nie odpóści.

Jego obsesja dominacji i seksualnej perwersji staje się tak duża, że oberwało się kolejnym pechowym dziewczynom mając pierwotnie kontakt z frontową osobowością James'a. Gdy ciemna strona jego alter ego przejmowała kontrolę były brane na cel. Wulgarny język, erotyczno sadystyczne zwroty i fantazje ich uległości napawały starchem i przerażeniem. James równiez groził im często śmiercią a nawet w jednym wypadku (Sara) spaleniem żywcem. Casbolt groził kobietom pod pseudonimem "Smender Man", który jest fikcyjnym straszydłem, który wyłonił się z kultury internetowej (eng.). [1]

Oczywiście było też sporo osób dostrzegających jego problemy osobowości "oddzielnych i nieadekwatnych zachowań" chcąc mu pomóc jak tylko mogą: słowem, modlitwą, czymkolwiek. Niestety nic to nie dawało. James potwierdza, że np. "kolega po fachu"James Rink starał się mu pomóc, ale ten go wyśmiał, twierdzając że jego psychopatyczna przyszła osobowość do tego nie dopuści. (dowód o jego mrocznym alter ego!) Ben Murphy kolejny uznany za super zołnierza znajomy, również nic nie wskórał. Czy grożbą czy prośbą. Nawet informacje kierowane do matki James'a Kate od zaniepokojonych internautów informując ją o jego wyczynach oraz makabrycznych opowieściach - również w stosunku do własnej rodziny, oraz zagrożeń względem wspomnianych wcześniej kobiet nic nie poskutkowało.

Miarka w końcu się przebrała; James został aresztowany za prześladowania, nękanie, szantaż i grożby śmierci Haley i jej rodziny, Tassy Swallow profesjonalnej surferki, której również wysyłał obraźliwe i groźne komunikaty na jej Facebooku oraz fryzierkce Simone Everett z St Ives.

Sędzia Christopher Harvey Clark, skazał Casbolta na 12 lat więzienia mówiąć w prost, że jest bardzo niebezpiecznym człowiekiem. Nie cierpi na żadne zaburzenia psychiczne, a okoliczności jego nękań i gróźb ujawniają jego wysoką inteligencję działając na rzecz jego przestępczego umysłu!


James Casbold siedzi w więzieniu odsiadując wyrok za nękanie i grożby śmierci.07.2017 r. Miles doniósł w liście przesłanym od Casbolda, że jest w niebezpieczeństwie i prawdopodobnie chcą go zabić.

WIDEO: James Casbolt Death Threat in Jail July 22 2017


Żródła:

https://www.buzzfeed.com/patricksmith/m ... .auqroEPxR

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... nline.html

Ripsonar
http://ripsonar.pl/james-casbold-mroczne-oblicze/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group