Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 kwie 2021, 14:56

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
Project Camelot - Jim Sparks [PL]

[googlev]6672287122954543426[/googlev]

Jak twierdzi Jim Sparks jest on ofiarą wieloletnich świadomych uprowadzeń przez obcych (szaraki).
Wraz z Project Camelot próbują wspólnie dojść do konkluzji "co jest grane".

Wywiad trwa 43 min. [PL] przeprowadzony został przez 1/2 zespołu Camelot czyli konkretnie przez Ryana.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 21 paź 2009, 15:23 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Jego osoba nie przemawia do mnie, szaracy=dobro, globalne ocieplenie itp
O ile uprowadzeń nie kwestionuje, to szaracy zrobili mu pranie mózgu :|

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

agent70 pisze:
Jego osoba nie przemawia do mnie, szaracy=dobro, globalne ocieplenie itp
O ile uprowadzeń nie kwestionuje, to szaracy zrobili mu pranie mózgu :|

Nie oglądałem tego materiału, ale w książce Kosmiczna Podróż autor opowiada o swoich spotkaniach z szarakami podczas seansów Remote Viewingu i stwierdza, że są przynajmniej różni, jeśli nie od razu pozytywni ;) pisze o kilku grupach szaraków, o tym, że posiadają grupową świadomość i nie dysponują takim zasobem emocji jak ludzie (ten argument pada z różnych źródeł w stosunku do chyba wszystkich raz pozaziemskich) i że ludzie są rasą dość zakręconą, której szaraki do końca nie rozumieją - posiadamy tak jakby kilka poziomów świadomości.
Szaraki utraciły zdolność naturalnej reprodukcji i chcą ją odzyskać z naszą pomocą - ludzie, którzy im pomagają godzą się na "porwanie" i wręcz ekscytują się tym wydarzeniem na pewnym poziomie świadomości, ale na innym, są przerażeni i uważają to zajście za gwałt na nich...
W tej materii jest tyle niejasności i braku możliwości sprawdzenia, że szkoda sobie wyrabiać jednoznaczny pogląd - można nim kogoś poważnie skrzywdzić ;) Każda relacja jest potencjalnie prawdziwa, nawet jeśli różne relacje się wykluczają - ludzie są różni, więc i szaraków wszystkich szkoda do jednego wora pakować ;)

...a zna ktos tego szaraka?:
Obrazek

Awatar użytkownika

trzysz masz całkowitą racje, dziękuje za ciekawy komentarz ;)
Pozdrawiam

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Jeśli dobrze pamiętam to ten przypadek był dobrze opisany w kwartalniku UFO - wydaje go agencja Nolpress z Białegostoku

Life's a never ending wheel ...

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Mason33 pisze:
...a zna ktos tego szaraka?

To pan Wielka Świecąca Glaca,znany też jako Lam.Mam niemal fotograficzną pamięć.Co to ma do rzeczy?
http://www.bibliotecapleyades.net/cienciareal/cienciareal_lam.htm
Horus777 pisze:
Jeśli dobrze pamiętam to ten przypadek był dobrze opisany w kwartalniku UFO

Wiedziałem że skądś znam to nazwisko... UFO niestety już nie jest wydawane choć stare numery można nadal kupić.

Awatar użytkownika

http://www.nexus.media.pl/index.php

Life's a never ending wheel ...

Mason33 pisze:
...a zna ktos tego szaraka?

Wygląda trochę podejrzanie ;)
Tak samo jak ten ...
phpBB [video]

Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Optimus: na 100% fake :D koleś się śmieje i w ogole :D pewnie jakby to było na prawdę to by się zesrał w gacie... na youtubie widziałem takie prawdziwe wideo co nagrali kosmite (demona?) to koleś prawie w gacie nie narobił :wacko:

Cześć Wyspa
Też myślę że to fake,ale przyznasz że filmik zrobiony dość ciekawie...chodzi mi o tą istotę (dużą głowa,cienkie i długie ręce itd.)Wygląda tak jak na filmach z serii Z archiwum X,Gwiezdne Wrota,Indiana Jones i królestwo kryształowej czaszki i inne takie ...
W temacie http://davidicke.pl/forum/ro-ne-materia-y-o-ufo-t252-30.html
podałem kiedyś link do strony Nautilusa w którym to pewna kobieta o imieniu Giovana (włoszka)opisuje
swe traumatyczne przeżycia z tymi istotami.

Pozwolę sobie skopiować tą treść (materiały z youtube są po włosku)

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

Cytuj:
Po rozpoczęciu programu „Misteri” prowadzący Enrico Ruggeri oświadcza, że po tym jak Giovanna poinformowała innych o swoich kontaktach z Obcymi jej życie zamieniono w piekło, dlatego bardzo trudno było ją przekonać do wystąpienia przed ekranami.

Giovanna opowiada, że została zabrana na pokład statku Obcych i umieszczona na metalowym łóżku, którego jednak nie dotykała, ale unosiła się nad nim. Wokół łóżka stały 3 lub 4 stworzenia. Giovanna, która odczuwała lęk została poinformowana telepatycznie: „Nie ruszaj się, przestań się bać. To nie potrwa długo. Im mniej będziesz nam przeszkadzać, tym szybciej cię puścimy”. Obcy pobrali tkanki, krew, materiał biologiczny, jajeczko.
Giovanna przypomniała sobie przebieg całego zajścia później. Nie było jej w domu 3-4 godziny i początkowo nie mogła znaleźć usprawiedliwienia dla swojej nieobecności, co rozzłościło jej ojca, który podejrzewał córkę o schadzkę z chłopakiem. Giovanna tłumaczy, że podczas uprowadzeń jest sparaliżowana i traci świadomość; jest jakby wsysana do pojazdu Obcych.

W następstwie działania Obcych na skórze Giovanny pozostają ślady (między innymi autorzy pokazują w tym momencie zdjęcia trzech kropek formujących trójkąt), które pokryte są fluorescencyjną substancją. Według Giovanny substancja ta służy do dezynfekcji: Obcy nie chcą się zarazić od niej, ani zarazić jej. Twierdzi ona, że Obcy ulegli na swoich planetach poważnemu napromieniowaniu. Pobierają oni ludzkie tkanki dlatego, że jesteśmy kompatybilni biologicznie i genetycznie najbardziej zbliżeni do ich rasy. Obcy nie są w stanie się rozmnażać i dlatego bez nas skazani są na zagładę. Aby ocaleć posługują się naszymi plemnikami i jajeczkami, tworząc rasę hybryd.
Giovanna zapytana oświadcza, że Obcy mogą stawać się niewidzialni, jeśli tylko chcą, oraz, że posiada zdjęcia i nagrania filmowe świadczące o prawdziwości jej historii.

Poza tym Giovanna opowiada, że Obcy umieścili w jej przysadce mózgowej metalowy implant, wprowadzając go do jej organizmu przez nos.

Najbardziej dramatyczna część historii Giovanny dotyczy jej 18 ciąż. Odrzuca ona wytłumaczenie lekarzy, że były to ciąże urojone. Według Giovanny były to autentyczne ciąże będące następstwem zapłodnienia jej jaj przez Obcych, którzy czynili ich przebieg niewidzialnym. Po dwóch miesiącach Obcy zabierali z jej łona rozwijającą się hybrydę i umieszczali ją w sztucznej macicy, nie informując o tym Giovanny. Pobierali oni od niej również mleko.
Tylko w jednym przypadku, wiele lat temu, spotkała Obcego, który był do niej bardzo podobny. Wracał on wraz z innymi Obcymi z Antarktydy, wioząc ze sobą bloki lodu, które miały dostarczyć im zapas wody.
Hybryd ten, którego nazwała dla własnego użytku Celestynem, zbliżył się do niej i oświadczył telepatycznie, że robi to w tajemnicy. Giovanna zauważyła, że Celestyn ma dłonie podobne do jej własnych, w ogóle jest do niej podobny, tylko ma ogromne oczy. Uświadomiła sobie, iż żywi do niego matczyne uczucia. Hybryd zapytał ją co znaczą słowa „mama”, „syn”, „łza”. Po czym dodał: „Wiedz, że za to zostanę oddalony, gdyż oni nie pragną uczuć i ich nie mają”.

Następnie Giovanna zaczyna mówić o jednej ciąży, która była inna niż pozostałe. Wyraźnie się boi o tym wspominać. Mimo to łkając oświadcza, że ciąża ta nie rozwijała się dobrze i doszło do poronienia. Według niej również inna rasa próbuje hybrydyzacji podobnie jak Szaraki (w tym momencie po raz pierwszy pada ta nazwa Obcych „Griggi – Szarzy”). Rasa ta walczy z Szarakami. Ta inna ciąża nie było dziełem Szaraków. Poroniony płód był źle ukształtowany i wyglądał jak potwór. Giovanna z rozpaczą mówi: „Nie powinni go zostawiać. Powinni byli zabrać go ze sobą, a nie tak…”.

W 2 części autorzy prezentują obraz płodu (ok. 6:45) a Ruggeri czyta list od Giovanny. Kobieta apeluje, aby ludzie przestali zasłaniać sobie oczy i uszy, odrzucając fakty, gdyż pozostało niewiele czasu. Nie chce nikogo straszyć, ale to kwestia kilku lat. Oni są coraz bardziej obecni. Istnieje wiele baz na Ziemi. Przecież nie po to lecieli 2000 lat świetlnych, by pojawiać się na chwilę na niebie, kreśląc na nim szybkie zygzaki. Od setek lat Obcy przebywają na Ziemi i na Księżycu, który jest przez nich gęsto zamieszkały.

W kolejnej części Ruggeri mówi o ogromnym zainteresowaniu tematem, o czym świadczą setki emaili od osób, które miały podobne doświadczenia. Następnie prowadzący przedstawia badacza niewyjaśnionych zjawisk Pablo Ayo należącego do grupy XTIME, który dokonuje analizy świadectwa Giovanny. Według niego w jej historii wyróżnić można elementy klasyczne: telepatia, pobieranie materiału genetycznego, ciąża, poronienie. Szczególnie interesujące jest, według niego, nagranie poronionej przez Giovannę hybrydy.

Fotografia (ok. 5:41) przedstawia Obcego, który odwiedził jej mieszkanie. Według Aya jest to klasyczne wyobrażenie Szaraka: ok. 120 cm wzrostu, szarawy kolor skóry, 4 – 5 palców u dłoni. W odróżnieniu od świadectw z lat ’50 – ’60, kiedy porwania miały miejsce na otwartej przestrzeni, tym razem odbywają się one nocą bezpośrednio w domach ofiar. Szaraki sprawiają wrażenie zimnych i pozbawionych moralności. Philips Corso uważa, że są to częściowo sztuczne, człekokształtne roboty wyposażone w prawdziwe ciało, stworzone do długich podróży w przestrzeni kosmicznej.
Obcy potrzebują ludzi ponieważ nie są w stanie się rozmnażać. (Inquish Annan ? – sorry, ale nie wiem, kto to jest, więc nie mam pojęcia jak to się pisze ) opowiadał, że Obcy wstrzyknęli mu jakiś płyn i wyjaśnili, że to choroba, która dla niego jest nieszkodliwa. Ponieważ my ludzie mamy DNA całkowicie kompatybilne ze wszystkimi rasami Obcych, kiedy wrócą za 15 dni, będą mieć dzięki niemu gotowe antyciała dla wyleczenia swoich chorób.

W czwartej części Ruggeri czyta list od Giovanny. Twierdzi ona, że Szaraki nie mają uczuć i stąd bierze się ich cynizm. Właśnie dlatego, że nie czują ani nienawiści, ani miłości dokonują sztucznego zapłodnienia, nie doświadczając stosunku płciowego. Mimo, że wyprzedzają nas technologicznie to jesteśmy od nich lepsi.

Pablo Ayo pokazuje małą torebkę z jasnym proszkiem i objaśnia, że jest to krzemowa substancja, która znajdowała się w domu Giovanny, oraz w okręgu wypalonej trawy. Substancja ta została zbadana przez pracowników Instytutu Fizyki w Bolonii. Nie zawiera ona, jak wcześniej podejrzewano, fluoru, ani innych naturalnych substancji, które by sprawiały, że w ciemności, oświetlona lampą UV, świeci fluoroscencyjnym światłem. Tymczasem substancja ta posiada bardzo specyficzną strukturę atomową: jakby elektrony zostały zmodyfikowane za pomocą niezwykle silnego pola magnetycznego, jak ma to miejsce w potężnym akceleratorze. Ten szczegół czyni historię Giovanny bardziej prawdopodobną. Ayo radzi, aby ci, którzy twierdzą, że zostali odwiedzeni lub uprowadzeni przez Obcych, zaopatrzyli się w lampy UV i po 2-3 dniach od domniemanego wydarzenia szukali śladów w miejscu, w którym miało ono miejsce.
Następnie Enrico Ruggeri i Pablo Ayo oglądają i komentują nagrany przez Giovannę film przedstawiający poroniony płód hybryda (ok. 3:08). Tym, który usuwa łożysko jest towarzysz życiowy Giovanny. Ayo twierdzi, że narodziny zdeformowanego płodu nie są niczym niezwykłym, a mimo to często ludzie odrzucają go, jako potwora. Ayo nie potrafi jednoznacznie wyrazić się na temat tego, co widzi. Twierdzi, że w ludzkiej psychice istnieje odruch, by nie akceptować czegoś, czego nie rozpoznajemy; nie jesteśmy przyzwyczajeni by uznawać za ludzkie coś, co się od nas znacząco różni z wyglądu.
Na brzuchu płodu, w świetle lampy Wooda, widoczna jest fluorescencyjna substancja.

Tyle opis filmu. Chciałbym jedynie dodać, że mam pewną wątpliwość, czy ów nieszczęsny płód nie – szaraków obumarł sam, czy też został usunięty przez Giovannę. Po włosku aborto może znaczyć tak poronienie, jak i aborcja. Komentatorzy internauci zdają się być zdania, że kobieta usunęła ciążę, a Szaraki wzgardziły nieswoim martwym płodem.

Na koniec chciałbym zwrócić uwagę, że wśród przytłaczającej większości tychże komentatorów włoskich panuje przekonanie, iż rzekomy płód Obcego jest w rzeczywistości płodem królika. Jest taki jeden blog: http://brrrainblog.blogspot.com/2009/07 ... lieni.html gdzie pojawia się to wytłumaczenie. Forumowicz o Nicku Brodo Starter twierdzi, że Giovanna pobierała lekcje aktorstwa w "Sogni d'amore s.r.l.", która to firma produkuje telenowele w Piemoncie. Oczywiście ocena wiarygodności powyższej historii należy do Was.
Pozdrawiam serdecznie i zawsze jestem do dyspozycji "pokładu NAUTILUS-a", jeśli chodzi o język włoski!

Tomasz Czerka FN

Sorry TW za małego offtopa

Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Witam.

Ja wrzucę przetłumaczone to wszystko z Jim'em Sparks'em + do tego gratis który posiadam.
Polecam obejrzeć, dla zainteresowanych tym co się dzieje, oraz dla tych którzy lubią tematy UFO, kosmitów.

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

Oczywiście jest i powyżej film na google.video, wrzuciłem w razie czego z youtube'a, dla Waszej wygody bo większość z Was z "tuby" korzysta.

A oto gratis... polecam...

17 stron, ale szybko się czyta, nie zniechęcajcie się.

(ABY POWIĘKSZYĆ OBRAZEK, KLIKNIJ NA NIEGO)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam.

A mnie jedna scena wprawiła w rozbawienie. Przyszło pytanie na temat Boga i Jim Sparks bardzo delikatnie ucina ten temat mówiąc: "Nie twierdzę, że Boga nie ma." Ale myślę, że nie chciał brnąć w jakiś konflikt i zastosował sprytną ucieczkę od tego tematu.

Zakładając prawdziwość tych informacji jest równoznaczne z natychmiastowym upadkiem wszystkich religii i szukaniem Boga na nowo gdzieś daleko między gwiazdami.

Tak sobie tylko pomyślałem:-)

Niktu

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]