Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 sty 2022, 18:40

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Post: 14 lis 2009, 0:36 
Robert Duncan O'Finioan - OSTATECZNY WOJOWNIK

Obrazek
Obrazek

Wywiad z eks-członkiem ukrytej armii super-ludzkich amerykańskich żołnierzy.
Zaprogramowany zabójca, żołnierz, wojownik i maszyna do walki.
"Uczestnik" programu MK-ULTRA i Talent.


phpBB [video]

Na górę
   
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 14 lis 2009, 0:36 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 14 lis 2009, 10:26 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Rejestracja: 19 cze 2009, 9:35
Posty: 1505
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8-)

(server przeklej.pl) (+ napisy .txt)
http://www.przeklej.pl/plik/project-camelot-duncan-o-finioan-pl-part1-rar-00057k04q8nq
http://www.przeklej.pl/plik/project-camelot-duncan-o-finioan-pl-part2-rar-00057k4vr8nqNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 lis 2009, 21:09 
400 kg w martwym ciągu.
phpBB [video]


To jest też bardzo ciekawe. Przypadek ?
Angelina Jolie jest członkiem Rady Stosunków Zagranicznych (CFR).

ObrazekNa górę
   
 
 
Post: 15 lis 2009, 14:00 
Dzięki za spolszczenie :)

kilka refleksji...

- dr Steven Greer twierdzi w przedrukowanym artykule w Nexusie, że kontaktował się z zespołami wojskowych uprowadzającymi ludzi, jeśli już wtedy mieli microchipy wielkości ziarnka ryżu to teraz już mają nanochipy...

nanochip rfid

Obrazek

vs

microchip rfid

Obrazek

- o czarnobudźetowych projektach (w tym podziemnych) mówił Schneider (geolog), Al Bielek i inni, jeśli już wtedy byli zdolni przeprowadzić "Eksperyment Filadelfia" to co potrafią teraz :roll:

- podobne do MK-Ultra czy Talent projekty ale w zsrr - CC0709 Przyjaźń, Pasterz.

- super wojsko tworzone za pomocą substancji chemicznych oraz "ćwiczeń" na granicy życia i śmierci przedstawione zostało
m. inn. w serialu "Heroes".

- o Marsie, że istniało tam życie wspomina książka "Misja" a o tym, że doszło tam do kataklizmu przez nieodpowiedzialny eksperyment wspomina Borysek - chłopiec z Marsa. Tak się kończą eksperymenty na granicy "światów" (wymiarów) w oparciu o czarną magię... (technologie "ciemnej strony") vide choćby Atlantyda i kumulowanie oraz przetwarzanie energii słonecznej.

- końcówka wywiadu: rozpad kontynentu NAU - 2008 ćwiczenia ewakuacyjne zarządzone przez Schwartz(charakter)neggera,
Yellowstone executed 2010 ?

http://www.exodus2006.com/L0rdkyr0N/yellowstone1.htm
http://www.exodus2006.com/fab/Yellowstone2.htm
http://www.exodus2006.com/fab/Yellowstone-fire.htm

- były minister obrony narodowej Kanady ujawnił na konferencji:
usa posiadają obce technologie oraz dążą do... galaktycznych (gwiezdnych) wojen, na zlecenie swoich mocodawców? :roll: :?

- Duncan O 'Finioan wysłał list (10.11.2009) ale wybrał złe adresy... :roll: :?

Obrazek

nwo = współpraca z obcymi rasami na 100%:

Jan van Helsing w rozmowie z rzekomym illuminatem pisze:
Sam pan pisał w swoich książkach - wszyscy je znamy - o obcych cywilizacjach, które pojawiły się i nadal pojawiają na naszej planecie.
A my sprzysięgliśmy się z nimi. Za coś, czego tamci przybysze potrzebowali z naszej planety, otrzymywaliśmy technologie.
A ludzie się dziwią, że w latach pięćdziesiątych rozpoczęta się rewolucja w technice...

Ale tego nie można ludziom powiedzieć - jeszcze nie można. Z kim te bardzo inteligentne istoty, które nas odwiedzają, miałyby tutaj rozmawiać i pertraktować? Z arabskim szejkiem, a może z buddyjskim mnichem, raczej bujającym w obłokach niż chodzącym po ziemi? Z anatolijskim Turkiem, Meksykaninem z getta w Mexico City, sycylijskim Włochem czy może alpejskim góralem?

Oni nie są reprezentantami naszego świata.
Już w latach pięćdziesiątych zasiadali w naszych gremiach przedstawiciele innych światów i trafili nawet do Pentagonu,
i wszędzie udzielali nam poparcia, gdy wyrażaliśmy chęć przyspieszenia działań na rzecz utworzenia rządu globalnego przy pomocy ONZ.


Środki, jakie stosujemy, żeby osiągnąć ten cel, nie zawsze są chwalebne. Każdego, kto będzie stawiać opór, zniszczymy.

Przyszłością rodzaju ludzkiego jest kosmos. Współpraca z jego mieszkańcami będzie możliwa dopiero wtedy, gdy staniemy się jednym światem wtedy nie powinna już wybuchnąć żadna wojna. Dlatego właśnie narzucamy światu ten rodzaj rządu globalnego, a ludzie będą musieli do niego przywyknąć.

Poinformowaliśmy rządy wszystkich państw o naszych zamiarach i o tym, że są dwie możliwości - albo dobrowolne współdziałanie, albo wymuszenie. Te państwa, które będą się opierać, czeka wojna. Albo rozpętamy w tych państwach rewolucje, albo wykończymy ich gospodarkę.
Chyba nie sądzi pan, że przybysz z Wenus zechce, by jakiś muzułmanin objaśniał mu Koran... Pojawi się wtedy jeszcze jeden problem. Przybysze z innych światów rozumieją boskość inaczej niż narody tego świata. Nie znają oni Mojżesza, ani Jezusa czy Buddy.
Oczywiście zdążyli się dowiedzieć o ich istnieniu i respektują te religie, ale tylko o tyle, o ile sprzyjają one pokojowej komunikacji. Wiara izolująca tych przybyszów z obcych światów albo uznająca ich wręcz za wrogów nie może w tym świecie przetrwać. Przygotowujemy zatem ten świat do stałego kontaktu z całym kosmosem. Niejedna grupa naszych partnerów pochodzi spoza tego Układu Słonecznego i wyglądają te istoty inaczej niż my.
Czy sądzi pan, że byłyby one skore do dyskusji z fanatykami religijnymi?
Dobrowolne odżegnanie się od fałszywych wierzeń nie nastąpi - przekonały nas o tym rozmowy z przedstawicielami różnych orientacji religijnych. Będziemy więc musieli tych ludzi zdemoralizować...


Tak więc na najbliższe lata zapnijmy pasa bo szykuje się ostra jazda...
Dla takich mocodawców wyprodukowanie i użycie broni biologicznej na dużym obszarze to "chlebek powszedni"...

strona Roberta Duncana O 'Finioana -a
http://www.duncanofinioan.com

p.s.
a niektórym wmawia się, że na usa napadło kilkunastu muzułmanów w ręcznikach na głowie ćwiczących ze skakankami na pustyni... :lol:

Prawdziwa al-CIA-ida istnieje dokładnie "po drugiej stronie medalu"...Na górę
   
 
 
Post: 31 maja 2010, 16:51 
Offline
Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Rejestracja: 19 sty 2010, 16:46
Posty: 26
Znalazłem w internecie takie coś . Bardzo prosze żeby ktoś przetłumaczył jeśli to możliwe .

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 cze 2010, 20:21 
Project Camelot Duncan O'Finioan PL

phpBB [video]


Cytuj:
Duncan O'Finioan speaks with former Navy Seal and Governor of Minnesota Jessa Ventura about the CIA's clandestine MK Ultra Mind-Control program. I am surprised that the TruTv Network has allowed this show to be broadcast. TruTv is a subsidiary of Time Warner.Ciekawostka:

pani z tatuażem ratowniczka świata razem z kumplami z CFR :wacko: :ninja:

ObrazekNa górę
   
 
 
Post: 18 lis 2016, 21:53 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2015, 19:59
Posty: 316
Płeć: mężczyzna
Tak od czasu do czasu przypominam sobie temat Duncana O'Finioana jako taki symbol superżołnierza w realu. Słyszałem że były z nim jakieś filmiki gdzie przebijał pięściami te ściany itp, ale nie mogę tego nigdzie znaleźć, a ten film z martwym ciągiem to owszem robi wrażenie, ale nie aż tak bym miał o nim ostateczne przekonanie że może mieć takie nad ludzkie umiejętności w walce. Co do wiarygodności superżołnierzy to już ten film daje mocniejsze przekonania w tej kwestii
Bezdotykowa sztuka walki - umiejetności w walce zahaczające o prace z energiami, biopolem itp
phpBB [video]

No ale co do samego Duncana to nie mówię że nie wierzę, tylko szkoda że nie można nigdzie zobaczyć tych próbek umiejętności tego co potrafi. Zwykłym ludziom może się wydawac ze ostatecznym szczytem umiejętności w walce jest bycie mistrzem MMA w w kategorii ciężkiej przynależąc do najlepszej federacji UFC. No ale taki superżołnierz pokroju Duncana chyba musi być jeszcze wyżej. Czyż nie tak ?
Wiem że treningi superżołnierzy odbywają się na granicy życia i śmierci coś na zasadzie przekroczenia granicy bytu w dużym udziale kontroli umysłu by zamazywac traume. W innym temacie czytałem że (nie pamiętam którym bo jest tego pełno tu w dziale MILAB, ale obija mi się to o pamięć) wysyłają takiego człowieka do alternatywnej rzeczywistości na jakąś misję (w zależności od scenariusza o co tam chodzi) i nawet jak zginie to odtwarza to jeszcze raz zachowując umiejętności z poprzedniej próby, i tak przekraczając wiele razy granice życia i śmierci z udziałem kontroli umysłu by wymazywać traume tworzy się superżołnierz. A takich możliwości wiadomo że nie ma na treningach MMA. Coś dokładnie takiego samego było w filmie "Na skraju jutra" i "Kod nieśmiertelności". Nie wiem ile jest u mnie tych wiarygodnych wspomnień, ale jakby co to sprostujcie, ewentualnie polećcie jakiś temat o treningach superżołnierzy i wiadomości tak to wygląda dziś... jakie są dziś najwyższe stopnie umiejętności itp.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 18 lis 2016, 22:24 
To bzdety , nie zaśmiecaj sobie głowy tą dziecinadą brachu.Na górę
   
 
 
Post: 18 lis 2016, 23:29 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 14:46
Posty: 1125
Płeć: mężczyzna
A to są bzdety i dziedzinada bo ? Nie zaśmiecać sobie głowy czym ? Całym wątkiem, czy tylko fragmentem, a może tylko filmem ?

Firek, wiesz jak się takie zachowanie nazywa ? Publiczna defekacja. Piszesz post na forum po ponad roku przerwy lub nieobecnosci. I twój pierwszy post wygląda właśnie....tak. To jest własnie dziedzinada.
Tak naprawdę nie wiadomo o czym ten twój wpis mówi. Podaj mi choć jeden argument by moderacja nie uznała tego za spam ?

Nie masz w temacie nic do powiedzenia, nie pisz. Masz obiekcje do tematu to je opisz - merytorycznie.

Przypominam, forum to nie chat ani facebookowy wall.

_________________
Czas przestać zgrywać oświeconych dupków i stać się po prostu ludźmi.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group