Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 lis 2019, 1:22

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Od dluzszego czasu przestalem udzielac sie na forum. Z braku czasu jak i z braku checi. Pozostalem jedynie biernym obserwatorem i czytelnikiem tego co przyczynia sie u mnie do poszerzenia swiadomosci. Wczesniej myslalem ze dyskusja oraz wymiana pogladow nad niektorymi tematami przebiegac bedzie konstruktywnie dla wszystkich adwersarzy - mylilem sie. Niestety programy jakie kazdy z nas w wiekszym lub mniejszym stopniu ma wgrane od dziecinstwa nie zostaly calkowicie usuniete. Programy te czesto sie aktywuja w kontretnych tematach kiedy padaja slowa klucze. Przy czym nie wazny jest kontekst danego tematu, watku czy postu - wystarczaja jedynie te slowa ktore dla jednych niosa wylacznie zle skojarzenia a dla innych przedstawiaja inne wartosci. Slowa i sformulowania sa kluczami do drzwi poznania, czesto jeden taki klucz pasuje do wielu drzwi. Nasze programy kieruja te klucze do tych drzwi do ktorych dany program zostal przypisany. Niestety wielu uzytkownikow tego forum nie ma wyczyszczonej bazy wirusow i wiele slow i sformulowan odblokowuje takie a nie inne reakcje przez co dochodzi czesto do dosc ostrej wymiany zdan z pominieciem istoty tresci danego tekstu.
Jak juz wczesniej redmuluc napisal o agentach wewnatrz forow i to forum byc moze jest obstawione agentami. Wsrod paranoi jaka ostatnio zapanowala wsrod forumowiczow odnosnie wyszukiwania agentow wsrod "wielkich wieszczow" rownie dobrze mozna sie pokusic aby wsrod uczestnikow forum przeprowadzic polowanie na czarownice.
Jednak mi osobiscie daleko od takiego sposobu myslenia, gorzej jednak z tymi "programami" ktore co i rusz wylaza podczas dyskusji. Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze sam zapewne moge reagowac alergicznie na pewne sprawy, tez nie jestem do konca odwirusowany - jednak wydaje mi sie ze nie przejawiam az takiego fanatyzmu jak niektorzy tutaj obecni.
Coz zycze wszystkim jednak wiekszego dystansu do pewnych spraw, utrzymywania dyskusji w meritum sprawy bez wycieczek osobistych, opierajac sie glownie na przeslaniu i celu tresci danych postow.

Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!(Mt10:16)
A gdy widział (Jan Chrzciciel), że przychodzi do chrztu wielu spośród faryzeuszów i saduceuszów, mówił im: Plemię żmijowe, kto wam pokazał, jak uciec przed nadchodzącym gniewem? (Mt3:7)
Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. (Mt10:26)

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 12 wrz 2010, 13:16 
VIP Member
Awatar

Mleko się wylało, a trzeba robić swoje.

Klimat/przegląd tematów na tym forum tworzą użytkownicy. Z czasem dzieciaki z piaskownicy się wyniosą i zostaną ci którzy wiedzą po co tu są, z dobrym skutkiem dla wszystkich innych. Trzeba czasu żeby forum ukonstytuowało jakieś zasady wymiany poglądów, to jak z dojrzewaniem 8-)

Ostatnimi czasy czuję dokładnie to samo :uścisk:

Podaję kilka słów-kluczy które całkiem skutecznie działaja na tym forum:

"Lucyfer, Ozyrys, medytacja, UFO, jaszczury, ingerencja w naszą genetykę, sterowanie tornadem..."

Mam nadzieję że lista się rozszerzy, da do a na końcu skurczy się do rozmiarów niewidocznych pod mikroskopem.

pozdrawiam

Awatar użytkownika

poki co nalezy dolaczyc jeszcze: zydzi, syjonisci, talmud, protokoly medrcow syjonu, channelingi a nawet Blawatska, Chrystus i Bozy Czlowiek :lol:
Tak Radku - tez mam taka nadzieje ze ktoregos dnia wreszcie wszyscy zaczna kierowac sie bardziej Intuicja niz Instynktem.
Pozdrawiam

Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!(Mt10:16)
A gdy widział (Jan Chrzciciel), że przychodzi do chrztu wielu spośród faryzeuszów i saduceuszów, mówił im: Plemię żmijowe, kto wam pokazał, jak uciec przed nadchodzącym gniewem? (Mt3:7)
Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. (Mt10:26)

A można prosić o przykłady konkretnych dyskusji? Bo ja widzę, tylko uruchamianie programów kluczami "masoni",
illuminaci" i "nwo".

Awatar użytkownika

Uderz w stół a nozyce sie odezwa:

Cytuj:
Re: Prawdziwe nazwiska „elity polskiej”

Postprzez choone » 09 wrz 2010, 18:56
Cytuj:
Prawda jest też taka, że Polacy to "kundle". Tyle tu wojen przeszło... A jak wojsko szło to bzykało wszystko co się rusza. Więc praktycznie każdy z nas ma we "krwi" Rosjan, Niemców, Austriaków, Czechów, Żydów, Francuzów...

za taki tekst w realu od kogos moze mniej opanowanego dostalbys w pysk

jestes jednym z paru osob tutaj negujacych dzialanie zydow i syjonistow w ramach NWO pod nadzorem reptilian

wiec albo masz juz taki program, albo jestes tzw szabesgojem albo zydkiem ktory odwiedza to forum w celu siania niepotrzebnego zametu

jesli masz tylko taki program i mozna wykluczyc dwie ostatnie odpowiedzi to "nasi milusinscy" zydzi spod znaku weza nazywaja takie osoby " pozytecznymi idiotami"

chciales to masz odpowiedz

Nie jestem Żydkiem, agentem ani czym tam (widocznie masz wgrany taki program, że widzisz wszędzie spiski, dezinformatorów i reptyliańskich agentów). Ja po prostu nie wierzę w teorię reptyliańskiej agendy (Icke'a cenię za coś innego). I mam do tego prawo! I nie lubię rasizmu, do tego też mam prawo...

A czytam forum dla innych tematów, głównie dotyczących rozwoju duchowego.

Ale możesz Adminom zaproponować, żeby mnie zbanowano. Wolna wola Mruga

PS. Nie ma czegoś takiego jak czystość rasowa Polaków. Jak mi nie wierzysz to pogadaj z dowolnym antropologiem. Geny znakomitej większości z nas powstały w tyglu kulturowym. I tam był cudzysłów przy tych "kundlach". A jak lubisz dawać ludziom w ryja za przenośnie, to se dawaj... Mruga

PS1. Znaczy ostatnio dzięki klio1212 odkryłem, że jest wysokie prawdopodobieństwo, że mam żydowskie korzenie (co do ukraińskich jestem pewien), ale jakoś mi to nie przeszkadza...

PS2. A od idiotów to mnie Bimi na prawda2 wyzywał, więc się już przyzwyczaiłem. Luzik, widocznie nie każdy może być niepożytecznym geniuszem Mruga

Awatar użytkownika

Nie chce mi sie z Toba dyskutowac odnosnie co to jest rasizm, antysemityzm i tym podobne pierdoly wyciagane pod byle pretekstem z kieszeni przez poplecznikow syjonistow.
Co do jednego sie z Toba zgodze - dysponuje programem o dosc skomplikowanym algorytmie, sluzy mi on do wynajdywania zydkow i szabesgojow tam gdzie inni tego nie dostrzegaja lub nie chca widziec - a skutecznosc jego wynosi ok 99% (dane statystyczne w oparciu o konkretne rozpoznane po rysach i zachowaniu osoby).
Kolego drogi - badz na tym forum ja ci tego nie zamierzam utrudniac - powtarzam jeszce raz - chciales odpowiedz na swoje pytanie to ci ja udzielilem - dodam tylko ze jestes dobrym przykladem albo swiadomego dzialania albo zaimplementowanych programow uruchamianych przez slowo "żyd" opraz innych zwiazanych z tym rzeczownikiem
pozdrawiam
Rasista i Antysemita Wodnik Bart

Wystarczy już tych enuncjacji. Nie chcecie ulegać wkodowanym programom a sami się na tym łapiecie. :so:

To prawda, że żaden naród nie jest już "czysty rasowo", był nawet o tym art. w jakimś piśmie typu "Focus" (nie pamiętam dokładnie w którym piśmie).

aquabart pisze:
dodam tylko ze jestes dobrym przykladem albo swiadomego dzialania albo zaimplementowanych programow uruchamianych przez slowo "żyd" opraz innych zwiazanych z tym rzeczownikiem

Szczerze, to w ogóle mnie te tematy na tym forum nie interesują. Działu NWO/Illuminati... w ogóle nie przeglądam. W tamten wątek wszedłem ze strony głównej. Wypowiedziałem się, bo trochę mnie rozbawiło to, że w zasadzie wg kryteriów tej listy Żydami są praktycznie wszyscy, w tym ja i... zapewne Ty (zważywszy, że Żydów w Polsce było bardzo dużo).

No nic. Pozdrawiam.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]