Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 maja 2021, 2:26

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
Post: 14 lis 2016, 14:20 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 07 sty 2011, 2:25
Posty: 73
Witam!

Natknąłem się na ten artykuł dzięki członkowi rodziny, który mi na niego zwrócił uwagę. Uważam że tekst ma MASĘ informacji. Niestety sam nie jestem w stanie tego wszystkiego sprawdzić. Mam nadzieję ze ktoś podłapie temat i się również zainteresuje. Tekst jest tłumaczony z języka angielskiego (oryginalnie niemiecki). Zapraszam do dyskusji bo uważam że jest o czym.

Pozdrawiam wszystkich

Bartek

Cytuj:
Przetłumaczyłem ten tekst, ponieważ myślę, że świat powinien znać jego treść. Osobiście jestem zdania, że raport informatora jest absolutnie prawdziwy i autentyczny, ponieważ wszystko doskonale pasuje do tego, o czym wiemy.

Nie dbam o to, gdy wiele instytucji będzie twierdzić, że jest to fałszerstwo, ponieważ większość instytucji podąża za swoim własnym ukrytym programem, podczas gdy my jesteśmy niezależni i pracujemy za darmo tylko do rozpowszechniania tego, co uważamy za prawdę. Świat musi wiedzieć, co dzieje się w Europie, a zwłaszcza w Niemczech, wieczorne wiadomości w telewizji o tym nie poinformują.

Osobiście przejrzałem pocztę elektroniczną bardzo krytycznie, sprawdzając styl, gramatykę, możliwe sprzeczności i osobisty charakter pisma autora, który – do tego – w żaden sposób nie jest anonimowy. Autorka podpisuje się swoim pełnym imieniem i nazwiskiem, mgr inż. (co odpowiada tytułowi mgra nauk technicznych) Dr Austeya Emilia Dominikas, cierpi na białaczkę od 2014 roku, nie ma ona nic do stracenia i przypuszczam, że opuści ten świat przed końcem tego roku.

Tekst jest treścią filmu wideo na YouTube z konta niemieckiego autora, nazywającego siebie «ZERBERSTER». Publikuje pocztę elektroniczną, którą otrzymuje, i jest to poczta elektroniczna informatorów pod numerem 10.

Jeżeli wpiszecie na wyszukiwarce «ZERBERSTER” i „Zuschauerpost # 10”, to możecie znaleźć film wideo. Dowiedzieliśmy się w międzyczasie, że właściciel konta miał dobrze znany kanał na YouTube wcześniej, z dużą liczbą abonentów, który został usunięty z YouTube (zgadnijcie dlaczego). Autor konta ZERBERSTER nazywa siebie Brandonem Lakefieldem na wideo. Jego adres e-mail: wichtig@zerberster.org

Uważamy za życiowo ważne, aby zachować ten materiał tak, aby można było go umieścić ponownie w razie, gdyby cenzura znów go usunęła.

Jeśli sami dojdziecie do wniosku, że ten raport – jest prawdą, to bardzo proszę, pomóżcie go rozpowszechnić i umieścić na stronach dyskusyjnych i stronach internetowych, wyślijcie go do swoich przyjaciół. My – jako ludzkość – jesteśmy w krytycznym momencie przejścia i powinniśmy się przekonać, aby obrać kierunek, który nie będzie nas zatrzymywał, ale doprowadzi nas na drogę boskiej ewolucji. Celem ludzkości – jest być błogosławieństwem dla planety, niczym więcej. I jest to droga, którą musimy przyjąć.

PRZECIEK! OFICJALNY PROGRAM ZNISZCZENIA NIEMIEC

W tłumaczeniu z języka angielskiego z niemieckiego oryginału Brainactivator

Temat: Życiowa historia horrorów
wysłany do Brandona Lakefilda – Wichtig@Zerberster.org 19 września 2016
Nagłówek możemy zobaczyć na YouTube

_________________________________

Drogi Brandonie Lakefield (dobry nick)

Po pierwsze, bardzo dziękuję za mnóstwo odważnych filmów wideo, które opublikowałeś, rozumiejąc całe niebezpieczeństwo naszej niemiecko – faszystowskiej dyktatury, gdzie wszystko przechodzi przez cenzurę i zniekształca się – to wspaniała praca. Niestety, ludzi takich jak ty spotyka się teraz zbyt rzadko – większość ludzi chowa głowy w piasek, w złudnej nadziei, że kiedyś będzie lepiej.

Film video [22:19]


phpBB [video]


Z góry chciałabym prosić Cię o rozpatrywanie mnie jako wariatki lub rozzuchwalonego teoretyka teorii spiskowej lub o wybranie dowolnego określenia, które mógłbyś wykorzystać w dalszej lekturze, aby w ten sposób łatwiej Ci było przyjąć to, co mam do opowiedzenia. Proszę mi wybaczyć, jeśli są jakieś luki w tekście lub błędy typograficzne (literówki), występujące w wyniku mojej obniżającej się zdolności do koncentracji uwagi z powodu przyjęcia przeze mnie ostatniej chemioterapii, choć przykładam wszelkich starań, aby się trzymać.

Mój zawód: inżynier – budowniczy tuneli, szczególnie instrumentów pomiarowych dotyczących ciśnienia / ochrona / wzmocnienia. Jaśniej: konstruktor głębokich bunkrów (baz podziemnych).

Moja własna historia rozpoczyna się w lutym 2001 roku, kiedy to BBR (Bundesamt für Bauordnung und Raumwesen, niemiecki zarząd d/s kontroli architektonicznej i rozmieszczenia) ogłosił przetargi na siedem obiektów, przeznaczonych dla placów budowlanych w sferze ochrony ludności w przypadku masowej ewakuacji. Mnie i jeszcze sześciu innych ekspertów w tej konkretnej dziedzinie zebrano w biurze planowania w Kassel, 23 marca 2001 r.

Na początku mieliśmy podpisać dziesięć różnych oświadczeń o tajemnicy dla dziesięciu różnych departamentów rządowych, w tym dwóch, które były klasyfikowane jako ściśle tajne dokumenty dla Ministerstwa Obrony. (Bundesverteidigungsministerium)Interesowało mnie, dlaczego byliśmy zmuszeni to zrobić, ponieważ obiekty ewakuacyjne dla ludności w żaden sposób do utajnionych nie należą i z reguły są to obiekty publiczne i nawet można je zwiedzić wchodząc na stronę BBR.

Po południu przewieziono nas śmigłowcami do bazy lotniczej federalnych sił zbrojnych w Ramstein, gdzie zgromadzono wszystkich naszych pracowników pełnego planowania. Poradzono mi podjąć kierowanie PG4 (grupa planowania).

Kolacja w formie stołu szwedzkiego odbyła się w salonie jadalnym bazy lotniczej, gdzie wówczas poznaliśmy się nawzajem i rozmawialiśmy o celu. Następnego dnia rano, zaprezentowali nam miejsce lokalizacji / obszaru, jak również planu zagospodarowania przestrzennego.

Musieliśmy zbudować siedem głębokich kompleksów bunkrów (baz podziemnych – A.L.) w siedmiu różnych miejscach w Niemczech, z podziemnymi połączeniami kolejowymi, jaskiniami dla materiałów zapasowych, niezależnym geotermalnym zasilaniem w energię i wodę ze studni głębinowych. Każdy kompleks (baza) był przeznaczony do ukrycia 300.000 ludzi.

Lokalizacja kompleksów (baz) była następująca:
Cassell
Zyul
Furth
Zimmern
BERLIN ZACHODNI
Lüneburg
Görlitz / Zgorzelec

(Uwaga tłumacza z jęz. niemieckiego: to jest dziwne, że nie ma ani jednej miejscowości w południowej części Niemiec, Fürth jest najbardziej wysuniętym na południe miejscem, tak że „najbogatsze regiony Niemiec – Bawaria i Badenia-Wirtembergia – nie miałyby absolutnie żadnej bazy” tego rodzaju).

Pierwsze wiercenia jak zostały nazwane „pracami budownictwa drogowego” tak i pozostały całkowicie „ukryte w ciemności” – z powodu oddalenia od miast i obszarów wiejskich. Byliśmy zaskoczeni, że w moim własnym projekcie, absolutnie u nikogo w Simmern, jak się wydaje, nie powstało nawet najmniejsze podejrzenie, ludność była całkowicie nieświadoma i tak pozostaje do tej pory.

W 2004 roku odwierciliśmy 12 komór / sal na trzech poziomach do głębokości 70 metrów w skale Hunsrück. W lutym 2004 roku otrzymaliśmy pomoc od specjalistów australijskich, zajmujących się wydobyciem diamentów, ponieważ nadzwyczaj twarde warstwy osadowe spowodowały opóźnienia w harmonogramie.

W lipcu zakończyliśmy 16 sal. Pracownicy Planowania Ministerstwa Obrony zebrali nas wszystkich w Berlinie pod koniec lipca 2004 roku, gdzie powiedziano nam, że przedstawione wcześniej plany zmieniły się.Do planu dodano jeszcze 16 sal do składowania materiałów wybuchowych, jak również 4 duże komory z windami o wielkim udźwigu dla pojazdów szynowych / statków powietrznych, a także dwa place dla symulacji obszaru miejskiego.

Byłam bardzo zdziwiona, że nawet były protesty wśród nas, bo prawdopodobnie w większości nie bralibyśmy udziału w projekcie bunkrów wojskowych, gdybyśmy byli świadomi tego rodzaju informacji trzy lata temu. Co naprawdę uderzyło mnie jeszcze bardziej – to ten fakt, że plan przewidywał kaplicę, a raczej MECZET – dokładniej mówiąc – było jasne, że żadnego pomieszczenia chrześcijańskiego nie planowano.

W czerwcu 2005 roku zakończyliśmy nowe sale. Tym niemniej powstały problemy z usuwaniem żużlu (gruntu, urobku z wierceń – ?- A.L.). Znane metody, takie jak uszczelnianie i stapiania – jak na zwykłych obiektach – nie przeszły, ponieważ żużel, wypompowany za pomocą studni głębinowej i rozdrobniony, następnie był wyrzucany w okolicznych lasach. To działało nadzwyczaj dobrze, ale niestety, stapianie powodowało znaczącą śmierć drzew. Rząd regionalny pokrył wydatki z tym związane za pomocą PR-kampanii o zakażeniu przez szkodniki.

14 listopada 2005, zostaliśmy zaproszeni na spotkanie, na którym przedstawiono nas nowemu kanclerzowi (Merkel). Potem powiedziano nam, że nasze projekty zostały uznane za wspaniałe i będą kontynuowane pod warunkiem przestrzegania najwyższego stopnia tajności.

Tej zimy spędziłam swój pierwszy długi urlop na wyspie Maui (Hawaje), sponsorowany przez Korporację Rockefellera. Spotkałam tam kilku operatywnych działaczy politycznych, powiadomionych o naszej pracy i starających się zainspirować nas opowieściami o swoich projektach budowlanych, na przykład w Kanadzie, Holandii, Argentynie lub Francji, jak tylko „niemieckie obiekty” zaczną pracować.

W kwietniu 2006 roku, w końcu nastąpiła instalacja prawdziwych bunkrów, użyliśmy wysokiej jakości stali odpornej na uderzenia i betonu wodoodpornego w takiej ilości, że starczyłoby ich, jak się wydaje, do budowy Liyanskiej Tamy w Chinach, jak również ułożyliśmy 100 ton LWL (kabli światłowodowych, do przekazywania danych (Lichtwellenleiterkabel für Datentransfer).

Następnie personel techniczny z Izraela, specjalnie dowieziony, przeprowadził instalację energii i światła. Wszystko to było tak drogie, że tylko w 2006 roku przekroczyliśmy początkowy budżet 6 -krotnie. Polityka trafiała pod coraz większą presję, tak że w końcu podatek od wartości dodanej został zwiększony, ponieważ w przeciwnym razie nasze projekty mogłyby być ujawnione.

Ponadto, mieliśmy korzystać z naszych własnych źródeł energii, ponieważ zużycie przez nasze generatory oleju było tak wielkie, że nieustannie stykaliśmy się z problemami uzupełniania.

Przez wprowadzenie nowej ustawy o optymalizacji HARTZ4 (pieniądze społeczne dla bezrobotnych w dłuższej perspektywie, co oznacza, że pieniądze mogą być zmniejszone w szczególnych okolicznościach), oraz innych, za pomocą tylko jednej ustawy można było wydzielić dodatkowo 200 miliardów euro do wykorzystywania w naszych projektach. Czytałam, jak polityk Franz Müntefering nazywa osoby, otrzymujących Hartz4, „warzywami” lub „bezużytecznym materiałem ludzkim”, co widocznie jest ich ogólnym wewnętrznym określeniem.

W styczniu 2007 roku prace nad wyposażeniem wewnętrznych pomieszczeń, łącznie z elektroniką, zostały zakończone, a także dwa długie tunele, prowadzące do baz / kompleksów w Kassel i Fürth. Następnie francuscy specjaliści ułożyli szyny – również zostały doprowadzone pociągi, łącznie z boksami do transportu wojsk.

Boksy te zostały zainstalowane w ten sposób, że mogą być one transportowane albo przez jeden z 34 samolotów VTOL (ros.- СВВП) lub za pośrednictwem pociągów podziemnych. Mogą one pomieścić do 400 osób w pełnym uzbrojeniu lub 16 osób w czołgu ze sprzętem bojowym lub dwa czołgi. Pociąg może się poruszać z prędkością 100 km / h, i cała trasa ułożona jest całkowicie pod ziemią. Cały kompleks/baza jest zamknięty. Nasz kompleks/baza posiada 16 wind, które mogą przyjąć do 4 czołgów T14 Armatra i 60 osób.

Wyjścia są w pełni zamaskowane pod budynki do oczyszczania wody, budynki transformatorów energii lub wieże bezprzewodowe. Kompleks/baza jest całkowicie zabezpieczona przed atakiem jądrowym według VNN22B i przetrwa nawet bezpośrednie trafienie przez rakietę o mocy 500 kt (kiloton), bez straty ciśnienia (rozhermetyzowania – od A.L.). Wszystkie kontrole jakości i pierwsze dostawy sprzętu dla instalacji komputerów o dużej mocy, wyposażenia pomieszczeń mieszkalnych, sanitarnych itp., wykonywane były równolegle.

W 2008 roku otrzymaliśmy zamówienie wywiercenia jeszcze ośmiu magazynów do przechowywania paliwa, każdy po 200.000 m ³ oleju napędowego, oleju opałowego i nafty, a także cystern z wodą do picia i dużych ilości zapasów produktów spożywczych mrożonych / suchej żywności dla 200.000 żołnierzy, 10 000 pracowników-mężczyzn i dodatkowych dla 6000 urzędników i zawodowych rozrywkowych kobiet (dziwek), wszystko to było kontynuowane do 2009 roku.

Wyposażeniem baz był meczet, we wszystkich miejscach. Zauważyłam, że w gdy chodzi o suchą i mrożoną żywność, to szczególną uwagę zwracano na zgodność z „Halal-em” (islamskim zestawem zasad dotyczących żywności) i że nigdy nie było konserw z wieprzowiną.

Zainstalowaliśmy głośniki – we wszystkich miejscach – do modlitw porannych. Firma Rheinmetall dostarczyła kontenery ze sprzętem wojskowym ABC, pistoletami, karabinami szturmowymi z bagnetami H & K (Heckler & Koch), 10.000 ton amunicji, 18 pokoi – sypialni wyposażono w łóżka – 68.000 3- poziomowych łóżek w sumie, kabiny prysznicowe dla 14.000 osób na raz, prysznice ABC w windach, 4 szpitale z 6-ma w pełni funkcjonalnymi oddziałami chirurgicznymi w każdym i olbrzymimi magazynami, wypełnionymi preparatami medycznymi.

Zainstalowaliśmy setki płaskich ekranów do przekazu arabskich przesłań Wahhabickiego Koranu, który mówi, że chrześcijanie – to są niskie zwierzęta, które powinny być zabite, ze nie wolno okazywać nikomu litości i że bogowie zmuszą kobiety Zachodu do szanowania boskich wojowników – były to niekończące się, powtarzające się wpisy.

Na wszystkie te systemy zużywano tyle energii, że musieliśmy szukać rozwiązań tego problemu. Instalacje geotermalne nie dostarczają wystarczająco dużej ilości energii do zaspokojenia wszystkich potrzeb, generatory dieslowskie po prostu były przeznaczone tylko do nagłych przypadków, a z budowy elektrowni jądrowych trzeba było zrezygnować z powodu braku uranu – więc musieliśmy działać szybko.
(Uwaga tłumacza z jęz. niemieckiego: Wydaje się, że oni nigdy nie słyszeli o Tesli, nam mówiono, że amerykańskie bazy całkowicie pracują na wolnej (darmowej) energii, ale można założyć, że amerykańscy okupanci w Niemczech nie chcą, aby Niemcy miały urządzenia wolnej/darmowej energii Tesli).

Merkel została zaplanowana do roli dyrektora wykonawczego na 16 lat (2005 – 2021), została przeprowadzona odpowiednia PR-kampania – we wszystkich regionach – co doprowadziło do instalacji wiatrowych i słonecznych urządzeń energetycznych. Niektóre grupy przedsiębiorstw zdołały przekonać, że zaoferują swoje domy w tym celu, aby uzyskać więcej energii. Dzięki temu byliśmy w stanie wyssać wystarczająco dużo energii z sieci ogólnej, aby pokryć zapotrzebowanie naszych wielkich energochłonnych obiektów w bunkrach / bazach podziemnych.W 2010 roku zaczęliśmy przepychać tzw. zakręt klimatyczny i PO WYBUCHU w Fukushimie w 2011 roku nie było więcej problemów, aby to nadal działało.

(Uwaga tłumacza z jęz. niemieckiego: W oryginale niemieckim użyto słowa SPRENGUNG w odniesieniu do Fukushimy. To słowo wyraźnie mówi o tym, że była tam sztucznie wywołana katastrofa i ona zdaje się wie o tym. Żaden wyraz w języku angielskim nie ma dokładnego odpowiednika tego niemieckiego słowa …)

W 2010 roku pomagałam w różnych prefekturach budować podziemne bazy pod następującymi miastami:
BERLIN
KOLONIA
HAMBURG
BREMEN
KOLONIA
DÜSSELDORF
MONACHIUM
STUTTGART

Oczywiście, być może zauważyliście, że nowy port lotniczy w Berlinie budowany jest jako beczka bez dna. A powodem tego jest to, że 95% środków idzie na bok, dla naszych potrzeb. Lotnisko nigdy nie zostanie zbudowane.

To samo z projektem Stuttgart 21, projektem o podobnym losie i typie.
W rzeczywistości, w każdym z tych wymienionych miast jest wielki projekt budowlany, który zużywa nieproporcjonalnie wielką ilość pieniędzy. Pieniądze te są wykorzystywane na takie projekty, jak mój.

W Berlinie wiercenie było niemożliwe ze względu na bardzo twardą strukturę ziemi – musieliśmy ją wysadzać. Szczególnie wysoki poziom niebezpieczeństwa występował podczas budowy bunkra pod „Wehrmachtem”, oficjalnie nazywanym „federalnymi siłami zbrojnymi”; pod urzędem Kanclerza było niezwykle trudno prowadzić budowę, zawsze byliśmy na krawędzi ujawnienia.

Popularne Wydawnictwo Rozrywkowe, KOPP (kocham to wydawnictwo za odwagę), poinformował kilka razy – a także inni – o nocnych dźwiękach eksplozji w berlińskich dzielnicach Wedding i Mitte. Oni nie mylili się w tym, że właściwie słyszą, mieli rację w swoich przypuszczeniach, ale nikt im nie uwierzył, wiecie sami, jak daleko u Niemców leży w podświadomości przyzwyczajenie do chowania głowy w piasek.

Dla nas to było wielką zaletą. Moglibyśmy wysadzać i budować tunele i przestrzenie bezpieczeństwa jądrowego we dnie i w nocy, nadciśnienie wychodziło z komór gazowych przez dwa pomieszczenia magazynowe w dzielnicy Wedding i trzy w Berlinie-Mitte, co pozwoliło nam kontynuować prace do 2015 roku bez przestojów.

MOJA KATASTROFA MENTALNA
W czerwcu 2012 roku ogłoszono, że zostałam „szefem projektu w planowaniu sztabu NOWA EUROPA” i od tego czasu moje zdrowie bardzo się pogorszyło. W 2012 roku Organizacja Narodów Zjednoczonych w sposób tajny ogłosiła o wykorzystaniu broni migracyjnej przeciwko Europie w 2015 roku. Poprzez ONZ, Bank Światowy i UE ustalono pięć ośrodków rekrutacyjnych w Afryce, a także jeszcze dziesięć ośrodków na Bliskim Wschodzie.

Każdy, kto spełniał kryteria, otrzymywał smartfon i 2500 euro w gotówce, a następnie był włączany do uprzednio określonych „dróg uchodźców”, służby niemieckie zostały o tym poinformowane i uczestniczyły w koordynacji. Oficjalnie rozpoczęło się to w 2015 roku, ale nieoficjalnie to wszystko zaczęło się w 2013 roku, najpierw w mniejszych ilościach i dopiero w 2015 roku po „WŁĄCZENIU OPERACJI SYRIA” projekt ruszył pełną mocą.

Odpowiedni idealny kandydat powinien mieć 20-30 lat, zdolność do płodzenia dzieci (było to testowane!), mieć maksymalny iloraz inteligencji maksimum 90 IQ, jak najmniej wykształcony (bardzo agresywny i łatwo wpadającym w taki stan), być wahabistą lub salafitą i całkowicie pogardzającym Chrześcijan.

(POWINIEN MIEĆ)

Pożądane jest, aby mieli:
Szczególnie mile widziani są mężczyźni, wykraczający poza granice normalnych zachowań seksualnych, jak pedofile i homoseksualiści, których skłonność do przemocy wobec kobiet byłaby zauważalna.

W celu dodatkowego ich podrażnienia, były organizowane ich spotkania z kobietami, zwerbowanymi pod presją w ośrodkach zatrudnienia, którym płacono absolutnie żebracze wynagrodzenie i które otrzymywały zaledwie dwugodzinna awaryjną poradę o tym, w jaki sposób radzić sobie z tymi śmierdzącymi i brutalnymi mężczyznami, którzy nie mówią w żadnym języku europejskim – działo się to we Francji, Austrii i Niemczech.

„Mamy nadzieję na wzrost liczby urodzeń w drodze zdecydowanych zachowań seksualnych (gwałty)” – to nie jest żart. Jest to dokładny cytat z Federalnego Ministerstwa Spraw Rodzinnych.

Często zdarzało się, że chociaż przedstawiciele organów bezpieczeństwa byli obecni, ale się odwracali i zaczynali reagować dopiero po jakimś czasie, więc nie może dziwić fakt, że zaistniało 576 przypadków tego, co zostało nazwane incydentem „seksualnym o międzynarodowym wzajemnym zrozumieniu”, co doprowadziło do kontynuacji gatunku w 44 przypadkach, dzieci zostały zabrane od matek zaraz po urodzeniu i umieszczone pod opieką państwa.We wszystkich przypadkach, kobiety zostały zwolnione i oskarżone o oszukanie niepełnoletnich podopiecznych.

Różnorodność dobrze opłacanych specjalistów w zakresie islamu, którzy są angażowani wcale nie w celu prowadzenia obserwacji i wyjaśnienia, czy nie jest ktoś związany z ISIS, tłumaczy się tym, że są oni powołani do kierowania skierowanymi działaniami „śpiących agentów” pod kontrolą i ochroną konstytucji.

W ośrodkach rozmieszczenia – zwłaszcza w miastach – muzułmanie zaczynają przyzwyczajać się do lekceważenia chrześcijańskich kobiet. Otrzymałam informację o ukrytych 48.323 przypadkach świadectw gwałtów na obszarach wiejskich i pojedynczy w mieście – w 2015 roku.W tym czasie bęben propagandy lubi przedstawiać coraz bardziej i bardziej aroganckich muzułmanów w telewizji, którzy zachowują się tak, jak naziści w latach 1933-1945. (Tłumacz z jęz. niem.: Proszę odrobić zadanie domowe i nauczyć się prawdziwej historii Niemiec) – po to, aby zmusić Niemców, by zapomnieli o wrodzonej im dyscyplinie.

Także lewa strona radykalnych sił niezależnych i anarchistów pęka w szwach, co zmusza mnie do zastanowienia się nad pytaniem, jak media mogą ignorować to od wielu lat – oczywiście, trzeba mieć na uwadze fakt, że 99% tych osób służy Państwu / w obronie Konstytucji – w imieniu jednej z wielu „jednostek o zarządzaniu specjalnymi sytuacjami” – opłacanych przez Dyrektora Generalnego kwotą w wysokości 40 milionów rocznie, począwszy od roku 2009. Byli oni odpowiedzialni za spalone samochody itp. Albo terroryzm państwowy w zakresie przemysłu rozrywkowego, nakładający na płatników podatek GES. (GES – jest to podatek za korzystanie z telewizji i radiofonii – uwaga tłumacza z języka niemieckiego).

Grupy te są wybierane i klasyfikowane na 5 fal:

fala 1
niewinni ludzie i dzieci
fala 2
chore dzieci i osoby starsze
fala 3
osoby z chorobami zakaźnymi, kobiety bezpłodne, wdowy
fala 4
bardzo agresywna młodzież i psychopaci
fala 5
rebelianci i członkowie armii, zdolne do obchodzenia się z bronią i podatni na sugestie.

Ta ostatnia grupa liczy już tysiące osób, żyjących w naszych bunkrach.
Osiągnęliśmy 30% w chwili obecnej, do połowy 2017 roku pozostałe 70% przybędzie nocnymi lotami przez porty lotnicze w KOLONII, DŰSSELDORFIE, RAMSTEIN I FRANKFURCIE.

(Komentarz tłumacza z jęz. niem.: Wydawnictwo KOOP, które zostało wymienione powyżej, poinformowało o tych lotach, dostarczających Muzułmanów, i stwierdziło, że zostaną oni natychmiast zapędzeni do autobusów i wywiezieni w nieznanym kierunku. Gazeta «Junge Freiheit”, która nie była częścią tradycyjnych mediów informacyjnych, ale w ostatnim czasie wykazuje zmiany w tym kierunku, uderzyła krytycznym artykułem w KOOP za jego wypowiedzi na temat Muzułmanów, przybyłych samolotem w nocy, stwierdzając, że nie było żadnych dowodów na to i że były to tylko loty turystyczne realizowane – z powodu niskich cen – w porze nocnej. Jest zatem oczywiste, że zostali oni przekupieni przez nieznanego agenta).

Koniec 2016 r. Pięć afrykańskich ośrodków werbunkowych rozpocznie kierowanie swoich 5 fal – łącznie w sumie 8 milionów skrajnie agresywnych Afrykańczyków, a także 2 mln „ociężałych umysłowo” – według oficjalnego określenia, a według nieoficjalnego: „bydło na ubój” – do Niemiec.

W międzyczasie zostały zbudowane lub wynajęte budynki wsparcia/logistyki pod każdym dużym miastem – z zapasami setek tysięcy ton mrożonego/suchego prowiantu – dla wszystkich, kto będzie gotów przejść czipowanie RFID (identyfikacja częstotliwością radiową) po katastrofie w 2017 r.

Dla osób Hartz IV i emerytów nic się nie rezerwuje i nie planuje. Oficjalnie są oni skazani na wolne przejście do innego świata, a raczej na śmierć głodową, to jest to, co rząd zaplanował dla nich – ponieważ w stosunku do nich stosuje się ALG2 (= Arbeitslosengeld2, wsparcie socjalne ludzie otrzymują, jeśli pozostają bezrobotnymi przez okres dłuższy niż 1 rok – uwaga tłumacza j. niem.).

Oczekują oni dużo strat (śmierci współpracowników) w instytucjach socjalnych i ośrodkach ds. zatrudnienia. Z tych powodów pracownicy ci zostali wybrani odpowiednio, co oznacza, że osoby te reprezentują niewielką wiedzę w swojej dziedzinie, są brutalni, słabi, niewykształceni, zazdrośni, źli, o złym charakterze, witający migrację, źle znający język niemiecki i posiadający wady fizyczne, dlatego nie będą w stanie uciec od swoich prześladowców.

Jeden ochroniarz osobisty – to tylko wyrwa bezpieczeństwa w oczach weterana, nawet nie ofiara. Jest to konieczne, ponieważ tchórzliwi pracownicy nie powinni być powstrzymywani przez grzywny i nie schylać się przy zbliżaniu się do okna, tak, że ludzie wpędza się w działania bez wyjścia, dla czystego egzystencjalnego strachu. A poza tym, zamknięcie w więzieniu oferuje trzy gorące posiłki, mieszkanie i ogrzewanie za darmo i jesteście w stosunkach towarzyskich.
(Przepraszam za mój cynizm)

WIELKA KATASTROFA ZAPLANOWANA JEST NA ROK 2017

Dyrektor wykonawczy Merkel wprowadzi w życie zmienione prawa o sytuacji nadzwyczajnej (pierwotne z 1968 roku) i przejdzie do kanclerskiego bunkra, z całym swoim sztabem kryzysowym, na głębokości 160 m pod Berlinem, umeblowanego z takim luksusem, że każdy HILTON będzie wyglądał blado.

Wszystko finansowane jest z koszyka ubezpieczeń społecznych. Koszt około 12 miliardów euro.

Proponuje się pełne autarkiczne (samowystarczalne) bezpieczeństwo dla Pani Młodej Świni (= gra słów z imieniem Merkel, młoda świnia – «Ferkel» w języku niemieckim) i jej żony – kobiety (?!). Merkel ma męża, ale kto wie, czy nie jest to tylko przykrywka – komentarz tłum. z jęz. niem.), a także dla pracowników jej biura i ich rodzin – na czas nieznany.(Komentarz tłum. z jęz. niem.: Kilka osób ujawniło zdjęcia luksusowych niemieckich bunkrów bez określenia dokładnej lokalizacji, widziałem je i mogę zaświadczyć o ich najwyższej klasie luksusu).

Budynek biurowca kanclerskiego posiada zabezpieczenie przeciwwstrząsowe ze stali kuloodpornej i dach, zdolny wytrzymać bezpośrednie trafienie rakiet obrony powietrznej. Na wysokości 60 m nad głównym bunkrem dyrektora wykonawczego Merkel, federalny generalny sztab armii ma korpus awaryjny – miejsce do rozmieszczenia 2000 żołnierzy, przeznaczonych do operacji specjalnych, wyposażony według najwyższych standardów jakości i posiadający stanowisko Dowództwa Centralnego – typu mini Pentagonu, komputer o dużej pojemności oraz możliwość wydawania rozkazów wszystkim 1,2 mln żołnierzy, oczekujących na czas akcji w podziemnych bunkrach.

Gdy tylko systemy społeczne zostaną zniszczone, to zgodnie z planem przewidywany jest masowy i bezlitosny atak przeciwko ludności niemieckiej rdzennego pochodzenia (Niemców biologicznych).

Na początku policja zostanie ustawiona do prowadzenia niemrawej walki, po czym federalne siły zbrojne zostaną skierowane do zniszczenia siebie nawzajem, a później, kiedy wszystko będzie gotowe, mają oni zamiar otworzyć podziemne bunkry i początek III Wojny Światowej zostanie uczyniony.

Zgodnie z harmonogramem, co najmniej 15 milionów obywateli pochodzenia niemieckiego – przede wszystkim osób starszych i biednych pod względem ekonomicznym – musi być usuniętych bez jakiejkolwiek litości.

Planowane są masowe wywłaszczenia nieruchomości i środki własności zostaną oddane amerykańskim holdingom za bezcen. Ludność niemiecka nie będzie miała żadnych praw do 2019 roku, wszyscy, którzy wystąpią z bronią przeciwko rządowi, zostaną rozstrzelani. Jest to już zalegalizowane przez Traktat Lizboński.

Amerykańskie samoloty bezpilotowe – drony będą zbierać żniwo latając nad Niemcami z zamiarem zrzucania ognia piekielnego (Hellfire) lub bomb napalmowych na wszelkie oznaki powstania lub masowych zgromadzeń ludzi, a prasa będzie mówić o dewiantach lub wrogach państwa. Kto będzie przeciwko Merkel – ten jest przeciwko Niemcom. A więc, jest wrogiem demokracji i wolności.

Trzecia Rzesza nadal tu jest, ukryła się w cieniu, a teraz pojawia się ponownie ze zmienionym zespołem. (Komentarz tłum. z jęz. niem.: – Proszę odrobić swoją pracę domową!)

W chwili obecnej w budowie jest 180 ośrodków zatrzymania (obozów koncentracyjnych? – uwaga tłum. j. niem.) dla Niemców biologicznych i osób z korzeniami niemieckimi, „niepożądanych artystów” i dysydentów, protestujących i posłańców pokoju i każdy protestujący zostanie umieszczony w takim obozie na śmierć głodową. (Komentarz: Eisenhower 2.0, patrz tagi Rheinwiesenlager lub Rheinwiesencamp).Jest to dokładnie tak, jak nam mówiono, widocznie tak to powinno było być – kto się będzie sprzeciwiał, aby grać w ich nazistowską grę i będzie z tymi, którzy są dzisiejszymi nazistami.

Kolonia była – nawiasem mówiąc – tylko próbą generalną dla sprawdzenia reakcji ludności. Prasa otrzymała swoje dokumenty koncepcyjne dopiero kilka dni później. Bezpieczeństwo wewnętrzne zaplanowało to już na koniec 2015 roku, balonem testującym były wydarzenia sylwestrowe w Kolonii (patrz: https: //ru.wikipedia.org/wiki/Новогодние_нападения_на_женщин_в_Герм …).Wokół tych wydarzeń z kobietami w Kolonii było tyle PR – show, w ten sposób rząd miał na celu wzbudzić gniew Niemców, ale byli oni na tyle apatyczni i pokorni, jak owieczki, że było tylko kilka reakcji od niektórych wzburzonych.

Cytuję: „ci, którzy cierpią na palenie we własnym wstydzie po zgwałceniu, do tej pory nie mają najmniejszego pojęcia, ze połowa Afryki chce dodatkowo ich wypier…ić.” To jest cytat A. Schwarzer, która powiedziała o tym na imprezie dla prasy, pijana jak bela, a ja stałam obok niej.

Być może kilka nieszkodliwych pęcherzyków powietrza uniosło się, zwykła rzecz. Przestrzeń wokół kopuły nie jest zdolna nawet zaoferować wystarczająco dużo miejsca dla flashmobu (z ang.- błyskawicznego tłumu). Również Nicea, Bruksela i Monachium, a także atak Breivika w Norwegii były po prostu „eskalacją terroru” dla bezpieczeństwa osobistego, oznaczonych jako realne ataki terrorystyczne – jak zwykle.Dokładnie w taki sam sposób, jak wysadzony World Trade Center – być może, będą niektóre ofiary cywilne, które się okażą w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie – ale za 20 lat WSZYSTKIE SCENARIUSZE TERRORYSTYCZNE będą organizowane RĘKĄ PAŃSTWA, w przeciwnym bowiem razie, jego moc zmniejszyła by się.

Strach rządzi światem i biznes wokół strachu stanowi około 90% gospodarki światowej.

JAK SIĘ ZABEZPIECZYĆ, JAK PRZETRWAĆ

Trzymajcie się jak najdalej od następujących miast:
KOLONIA
DREZNO
BERLIN
HAMBURG
DUISBURG
DÜSSELDORF
OBERHAUSEN
SCHWERIN
POTSDAM
ULM
FRANKFURT
BREMEN

Są to miasta, które będą zniszczone w 100%, kiedy w 2019 roku po niemieckiej wojnie domowej planowany jest silny atak ze strony rosyjskiej (czyli wcześniej będzie atak NATO na Rosję? – uwaga tłum. j. niem.).

Od ataku nuklearnego ucierpią Stany Zjednoczone, kiedy Chiny przyjdą do nich z wizytą (czy nie z odwzajemnioną? – uwaga tłum. j. niem.). W 2020 roku Nowy Jork skurczy się od wybuchu bomby o mocy 30 megaton. Jest to – wszystko jeszcze tym – czego się oczekuje. Po tym nastąpi ciemność, która będzie trwała 3 dni, spowodowana przez pył jądrowy. W tych dniach nie wychodźcie z domu, uszczelnijcie wasze okna i drzwi i konsumujcie żywność w puszkach (konserwy) i wodę z butelek szklanych, które trzymacie w domu. I zachowujcie spokój, bez względu na to, jak silne by krzyki nie były za oknami.

(Komentarz tłum. z jęz. niem. – Nie wierzę, że ten scenariusz będzie zrealizowany. Roli przypadku nikt nie odwołał, moc diabła już się zmniejsza. Mieliśmy szansę, aby przeskoczyć na znacznie bardziej pozytywną linię czasu, ale autorka informacji mogła nie wiedzieć tego wszystkiego – była ona w salonie czarnego lorda bez żadnej szansy na rozwój nadziei i zdolności umysłowych).

UNIKAJCIE BARÓW SZYBKIEJ OBSŁUGI (fast food), MROŻONEJ PIZZY I PRODUKTÓW SILNIE ZAMROŻONYCH. Bez żartów, w niektórych produktach do szybkiego przygotowania zawarte są katalityczne przetwarzacze (преобразователи), powodujące masowe umieranie – WYKONANE SĄ W BAWARII.

NIE PRZYJMUJCIE ŻADNYCH SZCZEPIONEK, W JAKICHKOLWIEK OKOLICZNOŚCIACH, W ZADNYM WYPADKU! Wszystkie aktywne składniki są już w pełni ZAINFEKOWANE!

Dom Wydawniczy KOPP, a także inni, informują o aspartamie i jego skutkach ubocznych, ale ci ludzie, niestety, po prostu znają tylko pół prawdy. Aspartam jest dużo gorszy, niż większość ludzi może sobie wyobrazić.

Neotam i aspartam – to są takie katalityczne przetwarzacze, które mogą szybko każdego zwalić z nóg. Aspartam został opracowany, aby przynieść zyski Jakubowi Creutzfeldtowi i zarobić miliardy na chorobie Alzheimera, w przypadku, kiedy ludzie trafili w pułapkę cukrowo / insulinową.
NIE PIJCIE WODY Z MENU I NIE UŻYWAJCIE NAPOJÓW NESTLE, COCA-COLI I FANTY. Produkty te są już zakażone.

Będą zamieszki, które policja będzie brutalnie tłumić, więc ludzie zaczną odpowiadać na nie policji z własnej zemsty, i w ten sposób to wszystko będzie się jeszcze bardziej nasilało. Każdy zacznie walczyć z każdym, a przynajmniej tak się będzie wydawało, i potrzeba ukrycia się powróci, jako wyjście ratunkowe, ze zmniejszeniem chciwości.

Dla migrantów będą budować zupełnie nowe domy szeregowe, muzułmańskie supermarkety Halal, muzułmańskie przedszkola, wyposażone we wszystko, co najlepsze oraz bezpłatne, zupełnie nowe dzielnice mieszkaniowe z infrastrukturą pierwszej klasy, bezpłatne samochody, prawa jazdy i ubrania z najlepszych firm. Wkrótce zbudują meczety na miejscu starych kościołów, które w tym celu zostaną usunięte. W ciągu trzech lat obciążenia podatkowe staną się tak wysokie, że ludzie nie będą mogli ich zapłacić, a państwo stanie się bezwzględne – jak zawsze.

Jedyna szansa Niemców byłaby w napadzie i uduszeniu każdego, którego zachowanie lub wygląd zewnętrzny różniłby się od niemieckiego, zwłaszcza, jeśli kolor skóry nie byłby biały, a to doprowadziłoby do faszyzmu w końcu – co – według mojego rozumienia – również jest planowane.

Zamiast Żydów (!!) będzie uciecha z 15 milionami obywateli – zwanych „prawdziwymi Aryjczykami”, za to stos zwłok będzie zapewniony.

Po tym wszystkim nikt nigdy nie zaakceptuje kobiety jako lidera i o demokracji będzie można zapomnieć. Równe prawa kobiety zyskają teraz po stu latach, jeśli nie więcej, póki nie będzie dopuszczone, że mogą protestować. Przywódcy ruchu feministycznego zostaną natychmiast powieszeni. Być może, to sprawi, że ludzie będą bardziej szanować Pana Boga.

NAJPRAWDOPODOBNIEJ, NASTANIE MONARCHIA Z BARDZO SILNĄ ARMIĄ OBYWATELSKĄ, KTÓRA BĘDZIE WIESZAŁA KAŻDEGO NIE BIAŁEGO NA NAJBLIŻSZYM DRZEWIE, bez różnicy: winien on czy nie. Takie rzeczy zawsze miały miejsce w przeszłości. Więc przyjrzyjmy się, czy Niemcy pozwolą na własne zniszczenie w drodze przemocy, czy też znów staną się saksońskimi wojownikami, wzbudzającymi strach na ogromnych terytoriach.

Na koniec o sobie.
Moje korzenie są na Litwie, mam 45 lat, byłam blondynką, która teraz utraciła włosy. Moi dziadkowie byli Niemcami, mieszkającymi na Litwie, po wojnie zostali wypędzeni stamtąd przez Rosjan, prawdopodobnie ze względu na złą pamięć o nazistach, tak że nasza rodzina musiała szukać nowego domu. Wcześniej byliśmy rodziną rolniczą z bogatą ziemią i przyjaciółmi. Moi rodzice wyrośli w Holandii, witały ich tabliczki z napisami typu: WYNOŚCIE SIĘ, NIE CHCEMY WAS TUTAJ!

Dorastałam w Nimvegene, do szkoły poszłam w Amsterdamie, studiowałam w Hamburgu, gdzie otrzymałam dyplom. Doktorancki tytuł – którego nigdy nie miałam okazji wykorzystać – dostałam w Madrycie, za habilitację na temat „operacji Riza”, klęsce nazistów w 1945 roku w Polsce.
Kolejne lata spędziłam, pracując w przemyśle, budując pierwsze tunele i późniejsze bunkry dla dużych firm budowlanych i dlatego trafiłam do tego biznesu. Nigdy nie wyszłam za mąż i oprócz mojego psa Bedrżicha (zmarł 3 tygodnie temu, nazwanego na cześć Bedrżicha Smetany, mojego ulubionego kompozytora) oraz długiego okresu korespondencji z pewnym naukowcem – badaczem Antarktydy, nigdy nie miałam żadnych innych znaczących styczności ze światem.

Zawsze rozkoszowałam się spokojem i ciszą, prawdopodobnie dlatego, że jest to tak rzadkie w moim zawodzie.

W 2014 roku zdiagnozowano u mnie białaczkę, jest obecnie w końcowej fazie i prawdopodobnie nie zobaczę już nadejścia nowego 2016 roku.Jeżeli jest takie miejsce, jak piekło, to ja prawdopodobnie zasłużyłam tam na miejsce w pierwszym rzędzie dla siebie i jeśli każdy Niemiec pragnąłby mojej śmierci, to pewnie nawet bym się nie pogniewała. Umierając w samotności pomyślałam, aby opowiedzieć swoją historię komuś, kto być może uwierzy trochę w to moje obłąkanie, którego doświadczyłam.

Mam nadzieję, że znalazł Pan spokojne miejsce, gdzie zdoła spędzić najbliższe lata wojny.

Życzę Panu wszystkiego najlepszego i dużo odwagi do dalszego rozpowszechniania swoich filmów video i tematów.Byłoby nieźle, gdyby udało by się Panu opublikować chociaż część mego opowiadania, ja już, niestety, nie mam sił, aby to zrobić, pisanie przeze mnie tych wierszy okazało się dla mnie zadaniem prawie ponad moje siły.

PROSZĘ ROZPOWSZECHNIĆ TĘ INFORMACJĘ W CAŁYM ŚWIECIE!
Z poważaniem,
Dyp. inż. dr Emilia Austeya Dominikas
1 listopada 2016 r.

Źródło:
БОЛЬШАЯ КАТАСТРОФА ЗАПЛАНИРОВАНА НА 2017 ГОД. Официальная программа уничтожения Германии и планы о Третьей мировой войне
3rm.info/main/65021-oficialna…

Słowo od tłumacza na język polski:
Wierzę w prawdziwość opowiadania Pani Emilii Dominikas. Prawdopodobnie tuż przed śmiercią ruszyło ją sumienie i wyrzuciła z siebie tę straszną tajemnicę. Niczego i nikogo już się nie bała. Prawdopodobnie już nie żyje. Myślę, że to świadectwo zostanie wzięte pod uwagę w chwili, gdy stanie przed Tronem Pana Boga.

Zainteresowanym tematem polecam materiały o Philu Schneiderze, amerykańskim inżynierze, który też brał udział w „wierceniu” ponad 130 baz podziemnych w USA (również w Niemczech, Norwegii i in. krajach). Zamordowano go, bo zaczął ujawniać tajne informacje o tych bazach.
Wystarczy w wyszukiwarce wpisać ‘Phil Schneider’ lub ‘Phil Schneider. Podziemne bazy w USA’, a pojawi się wiele materiałów na ten temat w języku polskim. Swego czasu był to bardzo czytany temat.

Dla tych, kto jeszcze nie widział, jak wygląda ‘wiertło’ do wiercenia tych podziemnych baz, czy bunkrów, zamieszczam jego zdjęcie. Można sobie wyobrazić ilość zużywanej przez tę ‘wiertarkę’ energii elektrycznej. Nie dziwię się, że w Niemczech, jak pisze autorka, ciągle jej brakowało.
Tłumaczył Andrzej Leszczyński
8.11.2016 r.


żródło: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wielka-katastrofa-planowana-2017-oficjalny-program-zniszczenia-niemiec-plany-o-trzeciej-wojnie-swiatowej-2016-11

-- 18 lis 2016, 13:13 --

Berlinskie lotnisko buduje sie od 2006 roku. Jest to juz 11 lat ciaglej pracy. Byla mowa o 4 terminach ukonczenia budowy. Niedawno zostal potwierdzony 5 termin. Sama budowa lotniska miala kosztowac 2.7miliarda, jak narazie pochlonela 6.6miliarda. Koszt obslugi nieczynnego lotniska wacha sie miedzy 6 a 17mln euro miesiecznie (!!!!)

zrodlo: http://www.dw.com/en/berlins-new-airport-potentially-hit-by-yet-another-delay/a-19107260

jesli chodzi o stuttgart 21 to zalozenia mowily o 4.8miliarda euro. podobno koszt ma byc nawet 4krotnie wyzszy i wynosic niecale 19miliardow.

Niestety moj niemiecki w zasadzie nie istnieje wiec ciezko mi namierzyc budowy o ktorych nie ma mowy w tekscie. Moze ktos by sie pokusil?

PozdrawiamNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 14 lis 2016, 14:20 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 21 lis 2016, 16:55 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 14:46
Posty: 1124
Płeć: mężczyzna
W zasadzie tego nie robię. Ale tym razem zrobię wyjątek i wkleję linka do kanału Popkulturowego - wideoprezentacje prowadzonego przez Atora. Jak na człowieka który zajmuje się wszystkim czyli gamingiem, "lifestylem", "teoriami spiskowymi", modą i youtubowym szmieszkowaniem i komentarzami politycznymi.
To ta godzinna analiza pod tytułem Plan Zagłady dla Niemiec na 2017 - Przepowiednia dla Polski Niemiec Świata jest naprawdę merytoryczna i dotyka wielu wątków.

Muszę pochwalić za całkiem niezłe opracowanie tego tematu. Facet nie jest głupi. Szkoda, że rozmienia się na drobne. A temat opracowany 100x lepiej niż niejeden gówno blog alternatywny kopiujący informacje z 4chana czy program w altermedium.

Plan Zagłady dla Niemiec na 2017 - Przepowiednia dla Polski Niemiec Świata
phpBB [video]


W sumie to nawet dziwię się, że ten temat nie został bardziej rozwinięty, z uwagi na to, że dotyka przecież kwesti DUMB - Deep Underground military bases

_________________
Czas przestać zgrywać oświeconych dupków i stać się po prostu ludźmi.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 lis 2016, 21:33 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Rejestracja: 25 cze 2014, 21:17
Posty: 447
Taaaa... a sprawdzał ktoś czy w ogóle taka babka istnieje? Widział ktoś w ogóle te bazy, itp? Bzdur w siecie jest naprawdę bardzo dużo.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 lis 2016, 22:37 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 14:46
Posty: 1124
Płeć: mężczyzna
skulldragl pisze:
Taaaa... a sprawdzał ktoś czy w ogóle taka babka istnieje? Widział ktoś w ogóle te bazy, itp? Bzdur w siecie jest naprawdę bardzo dużo.


A no jest mase bzdur, jestem ostatnią osobom której trzeba to przypominać :tak: Bo bzdury i zdeinformacje sam dość ostro tępie i pierdołami które można obalić w 10 sekund szukania w google, raczej nie zajmuje.

Jeśli bzdura to dość dobrze opracowana. Zważywszy na to, że rząd niemiecki kazał ostatnio stackować obywatelom sporej ilości żywności i wody. Budowa Tuneli i bunkrów w Niemczech rzeczywiście ma miejce, ślady tych operacji można nawet wyśledzić w mainstremie. Zgadza się również rozstrzał czasowy. Baaa opisy inwestycji ich ceny można wyśledzić nawet na wikipedii.

Weźmy pierwszy z brzegu link z plotkarskiego dailymail. Gdzie za 1 miliard ! Wybudowali podziemne kompleksy dla bogaczy.

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... aving.html

Do tego w Niemczech jest praktycznie gotwa sięć tuneli które są pozostałościami zarówno po drugiej jak i zimnej wojnie. Jak chociażby Regierungsbunker w Bad Neuenahr-Ahrweiler który nota bene był remontowany i zamieniono go w muzem. Takich renowacji i prac było w tych latach o których mówi ten artykuł sporo. Albo "Rozbieranie" Regierungsbunker - Ausweichsitz der Verfassungsorgane des Bundes im Krisen- und Verteidigungsfall zur Wahrung von deren Funktionstüchtigkeit (AdVB) które są w Bonn. Kompleksy rządowe z liniami kolejowymi, które cholera wie jak bardzo są głębokie.

https://translate.google.com/translate? ... 98973.html

A takich newsów również jest sporo. Ale dużo ciekawsze są dokumenty określające doktryny obronne na wypadek konkretnego ataku i scenariuszy.

Nie twierdze, że to o czym się tu mówi jest super prawdopodobne, ale patrzac na fakty, nie można powiedzieć, że jest głupie. I można te poszlaki potwierdzić. Z drugiej strony, co jest dziwnego, że jedno z najbogatszych państw na świecie buduje sobie podziemne bazy wojskowe ?

_________________
Czas przestać zgrywać oświeconych dupków i stać się po prostu ludźmi.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 lis 2016, 22:44 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Rejestracja: 25 cze 2014, 21:17
Posty: 447
Cytuj:
Zważywszy na to, że rząd niemiecki kazał ostatnio stackować obywatelom sporej ilości żywności i wody.

Gdyby coś takiego planowali to by obywateli przed tym ostrzegali? Sprzeczność.
Cytuj:
Budowa Tuneli i bunkrów w Niemczech rzeczywiście ma miejce, ślady tych operacji można nawet wyśledzić w mainstremie.

Zawsze sobe budowali i budować będą.
Cytuj:
Do tego w Niemczech jest praktycznie gotwa sięć tuneli które są pozostałościami zarówno po drugiej jak i zimnej wojnie. Jak chociażby Regierungsbunker w Bad Neuenahr-Ahrweiler który nota bene był remontowany i zamieniono go w muzem. Takich renowacji i prac było w tych latach o których mówi ten artykuł sporo. Albo "Rozbieranie" Regierungsbunker - Ausweichsitz der Verfassungsorgane des Bundes im Krisen- und Verteidigungsfall zur Wahrung von deren Funktionstüchtigkeit (AdVB) które są w Bonn. Czy całe kompleksy z gotową linią kolejową.

Ale chyba nie budowali z myślą o tym żeby tam teraz psychopatów islamistów przetrzymywać.
Cytuj:
To o czym się tu mówi, nie jest głupie. Z drugiej strony, co jest dziwnego, że jedno z najbogatszych państw na świecie buduje podziemne bazy wojskowe.

Wiele teorii nie jest głupich. W reptilian Davida Icke też swego czasu wierzyłem. Myślę że w każdym bogatrzym kraju takowe były są i będą stawiane, a już napewno "ziemscy bogowie" z każdego kraju na planecie prywatnymi bunkrami dysponują, może nawet miastami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 lis 2016, 0:14 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 14:46
Posty: 1124
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Gdyby coś takiego planowali to by obywateli przed tym ostrzegali? Sprzeczność.


Tylko pozornie jest to sprzeczność. Nazywa się to po prostu przekierowaniem uwagi. Ludzie mogą czuć i rozgłaszać plotki, że "coś się święci" taka fałszywa informacja daje poczucie nad tym, że rząd panuje nad sytuacją markując troskę o obywatela. To może ich równie dobrze uspokoić, ale równie dobrze może mieć na celu podniesienie poziomu napięcia i psychozy.

Polecam zerknąć w historię.

To jest po prostu inna forma propagandy rządowej w momencie kryzysu. Przypomina to generała który zapewnia swoich żołnierzy i ogłasza rychłe zwycięstwo, kiedy klęska wydaje się nieunikniona. To są stare dobre techniki panowania nad ludźmi, niektóre żywcem wyjęte ze Sztuki Wojennej Sun Zi, Poradników dzierżenia władzy jak w "Księciu" - Machiavellego albo Rzymskich traktatów jak ten Marka Sydoniusza Sempa - "Wytresuj swoich niewolników" Jednym słowem - klasyka.

Cytuj:
Ale chyba nie budowali z myślą o tym żeby tam teraz psychopatów islamistów przetrzymywać

Dlaczego by nie ? Budowali z myślą o jakiejś użyteczności. Nie po to by przewalić sobie kilkanaście milionów ton ziemi i skał. Ma to mieć swoją funkcje. Zważywszy, że jednak Wojna w XXI wieku, kładzie jednak nacisk na informacyjne (propagandę) i wojny ekonomiczne, której część konfliktu odbywa się jako wojna zastępcza i proxy i wyglądają one zupełnie inaczej niż wojny w XIX wieku i poprzednich. Muszą posługiwać się nowymi metodami. Ludzie nawet nie wiedzą, że się toczą, bo nie rozpoznają jej mechanizmów. Nie ma czołgów, żołnierzy i broni atomowej. Jest za to paraliż dostaw gazu, zaporowe cłam cyber uderzenia na infrastrukturę telekomunikacyjną i przepływ, zysk lub utrata kapitału. A z racji tego, że wiele struktur i grup interesów jak np korporacje stały się potężniejsze niż państwa. Wojna również wygląda inaczej. Obecnie można podbić naród tylko i wyłącznie propagandą. Sam możesz zobaczyć mechanizm w którym USA NWO - ci źli kolesie, są często przeciwstawiani tym dobrym Anty NWO - Rosja. Ideologia to potężna broń. Albo jak mawiali klasycy, Pióro silniejsze od miecza.

Atak Imigrancki to po prostu inna forma wojny zastępczej i proxy. Przecież widać, że ta operacja jest zaprojektowana w formie kampanii wojskowej. Posiada precyzyjną logistykę i organizacji godną armii, szlaki przemarszu, dystrybucje sprzętu i konkretne rozkazy. Zolnierze nawet zdradzają konkretne oczekiwania (gdzie jest moja kasa i dziwki). Jedyne co zostaje ukryte to łańcuch dowodzenia który prowadziły by do odtajnienia realnych stron konfliktu. Ale w przypadku tematyki poruszanej na tym forum, to przecież nie jest nic dziwnego.

Cytuj:
Wiele teorii nie jest głupich. W reptilian Davida Icke też swego czasu wierzyłem. Myślę że w każdym bogatrzym kraju takowe były są i będą stawiane, a już napewno "ziemscy bogowie" z każdego kraju na planecie prywatnymi bunkrami dysponują, może nawet miastami.

Ja z kolei uważam, że bardzo dużo jest głupich. A co do Reptilian...cóż jak się zauważysz u kogoś, albo nawet u siebie pionowe źrenice bo coś się przypadkowo "odpaliło" to zmienia to trochę optykę. Wtedy ciężko sobie wmówić, że "światło mi się źle odbiło" Ale to nie temat na taką dyskusję. Zresztą mam wrażenie, że już o tym gdzieś mówiłem.

_________________
Czas przestać zgrywać oświeconych dupków i stać się po prostu ludźmi.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 lis 2016, 7:41 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Rejestracja: 25 cze 2014, 21:17
Posty: 447
Cytuj:
To są stare dobre techniki panowania nad ludźmi, niektóre żywcem wyjęte ze Sztuki Wojennej Sun Zi, Poradników dzierżenia władzy jak w "Księciu" - Machiavellego albo Rzymskich traktatów jak ten Marka Sydoniusza Sempa - "Wytresuj swoich niewolników" Jednym słowem - klasyka.

No właśnie stare. W dzisiejszych czasach większość (sieć i powszechny dostęp do demaskujących informacji) chyba tak głupia nie jest żeby jeszcze wierzyć że Pan im jakieś bezpieczeństwo zapewni.
Cytuj:
A z racji tego, że wiele struktur i grup interesów jak np korporacje stały się potężniejsze niż państwa. Wojna również wygląda inaczej. Obecnie można podbić naród tylko i wyłącznie propagandą. Sam możesz zobaczyć mechanizm w którym USA NWO - ci źli kolesie, są często przeciwstawiani tym dobrym Anty NWO - Rosja. Ideologia to potężna broń. Albo jak mawiali klasycy, Pióro silniejsze od miecza.

Wcale nie twierdzę że nie. Oczywiście tutaj masz całkowitą rację.
Cytuj:
Atak Imigrancki to po prostu inna forma wojny zastępczej i proxy. Przecież widać, że ta operacja jest zaprojektowana w formie kampanii wojskowej. Posiada precyzyjną logistykę i organizacji godną armii, szlaki przemarszu, dystrybucje sprzętu i konkretne rozkazy. Zolnierze nawet zdradzają konkretne oczekiwania (gdzie jest moja kasa i dziwki). Jedyne co zostaje ukryte to łańcuch dowodzenia który prowadziły by do odtajnienia realnych stron konfliktu. Ale w przypadku tematyki poruszanej na tym forum, to przecież nie jest nic dziwnego.

Załóżmy że to jest prawda, to co robimy, macie jakiś plan? Ja już plecak Bierz i spierdalaj szykuję, ale gdzie? Na wschód?
Cytuj:
Ja z kolei uważam, że bardzo dużo jest głupich.

No ja też, ale jest też i wiele które mają sens, a są bzdurą.
Cytuj:
A co do Reptilian...cóż jak się zauważysz u kogoś, albo nawet u siebie pionowe źrenice bo coś się przypadkowo "odpaliło" to zmienia to trochę optykę. Wtedy ciężko sobie wmówić, że "światło mi się źle odbiło"

Daj spokój. To jest bez sensu... z punktu widzenia fizyczności... dlaczego akurat oczy? A nie ogon się pojawia, albo łuski? W ogóle po co, skoro to istoty rzekomo niefizyczne. Może dlatego że łatwiej w taką bzdurę ludziom uwierzyć. Nie kwestionuję istnienia tak negatywnych istot, ale nie w formie jakichś gadów, tylko po prostu ludzi, bo nasza forma to nie jedyna istniejące w całym wszechświecie. Właściwie to chyba jesteśmy ostatnią najprymitywniejszą.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 lis 2016, 8:52 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 894
Płeć: mężczyzna
skulldragl pisze:
W dzisiejszych czasach większość (sieć i powszechny dostęp do demaskujących informacji) chyba tak głupia nie jest żeby jeszcze wierzyć że Pan im jakieś bezpieczeństwo zapewni.

Nie żartuj, gdyby większość ludzi tak głupia nie była, to by nie dawała nabierać się ciągle na te same kłamstwa i nie głosowała na złodziei i morderców (czy to w Polsce, USA, czy praktycznie wszędzie to samo).

skulldragl pisze:
Gdyby coś takiego planowali to by obywateli przed tym ostrzegali? Sprzeczność.

Już levibc na to odpowiedział, dodam tylko, że potrzebują obywateli, żeby miał kto na nich pracować, żeby mieć nad kim się pastwić, kogo mordować, okradać, by mieć kim manipulować... Poza tym co takie "ostrzeżenie" da tak naprawdę? Chu.a tam ostrzegli.

skulldragl pisze:
Daj spokój. To jest bez sensu... z punktu widzenia fizyczności... dlaczego akurat oczy? A nie ogon się pojawia, albo łuski? W ogóle po co, skoro to istoty rzekomo niefizyczne. Może dlatego że łatwiej w taką bzdurę ludziom uwierzyć. Nie kwestionuję istnienia tak negatywnych istot

Nie tylko istnieją, ale wiele wskazuje na to, że rządzą Ziemią.
Dlatego oczy, bo oczy są zwierciadłem duszy, zdradzają co w człowieku siedzi (np. opętanie, choroba psychiczna, emocje: wściekłość, namiętności...). Istoty rzekomo niefizyczne być może potrzebują ciał by zamanifestować się w świecie fizycznym, by doświadczać fizyczności...

levibc pisze:
skulldragl pisze:
Ale chyba nie budowali z myślą o tym żeby tam teraz psychopatów islamistów przetrzymywać

Dlaczego by nie ? Budowali z myślą o jakiejś użyteczności.

Otóż to. Czemu nie? Ich plany często wydają się niedorzeczne. A to dlatego, że nie wiemy co siedzi w ich chorych głowach i jaka tak naprawdę jest agenda, nie znamy szczegółów. Dziwne i podejrzane są te opóźnienia i tak znaczne przekraczanie budżetu wielkich projektów budowlanych w Niemczech (a jak wiemy Niemcy słyną z gospodarności, skrupulatności, terminowości...) . Że niby problem utrzymać to w tajemnicy? :uśmiech: Nie takie rzeczy trzymają "w tajemnicy". Skoro można wysadzić ogromne wieżowce (WTC 11/09) i wmówić ludziom, że uczyniły to samoloty sterowane przez terrorystów, mimo że żadnych samolotów tam nie było - to można praktycznie wszystko im wmówić.

Odnośnie przetrzymywania psychopatów islamistów, to przypomniał mi się pewien wpis z forum p2 i nawet udało mi się go odnaleźć:

wkurwiony pisze:
Sprawy zaczynaja sie komplikowac i zmierzaja niewatpliwie z bardzo zlym kierunku. Wydarzenia z sylwestrowej nocy to jakis obled i popieram wasze zazenowanie brakiem reakcji obserwatorow, to haniebne. Przyszlo mi jednak cos do glowy. Sporo bywam w Niemczech, najwiecej na 'Zaglebiu Ruhry' i kilka razy zdarzylo mi sie trafic do czegos co wyglada jak magazyn/hurtownia lecz w srodku zamiast produktow zdatnych do handlu ku mojemu zdziwieniu ukazaly sie obozy imigrantow oraz cale ich szeregi. Na dwie takie hale udalo mi sie wejsc, lozka pietrowane byly po trzy a ciemnoskorzy niczym kroliki w klatkach jeden na drugim praktycznie w zamknieciu. Z jednego takiego miejsca wynioslo mnie dwoch solidnych gosci w zielonych kombinezonach - nie wiem czy to byly jakies jednostki wojskowe czy tam ogolnie zielony kolor to taki 'specialny'. Nie ma w sumie o czym mowic, myslalem, ze to takie oczywiste ale w tej chwili przyszlo mi do glowy, ze moze brak gotowosci obronnej tych mlodych Niemcow nie wynika tylko z ich lajzowatosci ale zwyczajnie z niewiedzy. Moze sprawa ma sie tak, ze wiele a moze wiekszosc takich miejsc objeta jest zmowa milczenia i calkowitym brakiem medialnosci? Nagle przychodzi sylwester, dzowni ktos 'z gory' i zaleca wypuszczenie wszystkich chetnych na pokazy sztucznych ogni i swietowanie nowego roku.

Moze troche przesadzam ale patrzac na calkowity brak logiki w traktowaniu problemu imigrantow sadze, ze taki scenariusz jest jednym z prawdopodobnych..

https://prawda2.info/viewtopic.php?p=308117#308117

Nie twierdzę, że z pewnością to się dzieje, że to prawda co w pierwszym poście opisano, tylko że nie jest to wcale takie nieprawdopodobne. Sądzę, że coś może być na rzeczy.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 lis 2016, 11:03 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Rejestracja: 25 cze 2014, 21:17
Posty: 447
Cytuj:
Nie żartuj, gdyby większość ludzi tak głupia nie była, to by nie dawała nabierać się ciągle na te same kłamstwa i nie głosowała na złodziei i morderców (czy to w Polsce, USA, czy praktycznie wszędzie to samo).

A jakie mają wyjście? Wziąć za broń której nie mają by powystrzelać psychopatów?
Cytuj:
Nie tylko istnieją, ale wiele wskazuje na to, że rządzą Ziemią.
Dlatego oczy, bo oczy są zwierciadłem duszy, zdradzają co w człowieku siedzi (np. opętanie, choroba psychiczna, emocje: wściekłość, namiętności...). Istoty rzekomo niefizyczne być może potrzebują ciał by zamanifestować się w świecie fizycznym, by doświadczać fizyczności...

Takie tam gadanie i powtarzanie. Nie ma czegoś takiego jak niefizyczne manifestowanie się w świecie fizycznym, to jakieś brednie. Jedynie co może być to rodzaj opętania i sterowanie ludzkim zachowaniem z poziomu niefizycznego/astralnego.
Cytuj:
Nie twierdzę, że z pewnością to się dzieje, że to prawda co w pierwszym poście opisano, tylko że nie jest to wcale takie nieprawdopodobne. Sądzę, że coś może być na rzeczy.

Coś napewno, bo w wyniku importowania miliona islamskich psychopatów nic dobrego nie będzie, ale po to żeby dać każdemu potem broń żeby wystrzelali wszystkich Niemców to trochę śmieszne.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 lis 2016, 15:30 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 14:46
Posty: 1124
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Coś napewno, bo w wyniku importowania miliona islamskich psychopatów nic dobrego nie będzie, ale po to żeby dać każdemu potem broń żeby wystrzelali wszystkich Niemców to trochę śmieszne.


Skoro można każdemu dać dobry telefon, 10 tyś zł do łapy i niezłej jakości namiot który z którym można jechać na koło polarne, to czemu nie broń ? Nie chodzi o wystrzelanie Niemców, to nie jest główny cel. To faktycznie było by śmieszne. Po co ktoś miał by zabijać Niemców ? To jest bez sensu jeśli rozpatrujemy to jako cel, ale nie jest bez sensu jeśli rozpatrujemy to jako narzędzie do określonego celu. Islam też nie jest celem samym w sobie, tylko narzędziem ideologicznym - jak każda skrajna ideologia. Jak już mówiłem od setek lat ideologia była używana by prowadzić ludzi na wojnę jedni przeciwko drugim. A ta jest po prostu idealna - groźniejsza niż stalinizm i faszyzm razem wcięci. Setki tysięcy ludzi zdolnych poświęcić życie w imię absurdalnej ideologii która przyćmiewa nawet instynkt samozachowawczy.

Powiedz mi co jest śmiesznego w tym:

http://pamelageller.com/2016/06/war-gra ... many.html/

A to może być tylko wierzchołek góry lodowej. Nie wiadomo czy takich miejsce nie ma np 100 albo 200. I kiedy ci ludzie dostaną sygnał, nagle po Niemczech zacznie biegać pół miliona świrów uzbrojonych w broń automatyczną, ciężki sprzęt i ładunki wybuchowe, ale już nie prowizoryczne butelki z benzyną tylko Semtex i C4.

Jak wywożono Żydów pociągami do obozów zagłady, to ci przez bardzo długi okres czasu również się cieszyli, że Niemcy ewakuują ich w bezpieczne miejsce. Mimo, że dobiegały jakieś plotki o obozach zagłady, uznawane było to z początku za bajki i "teorie spiskowe" Przez niedowierzanie opinii publicznej, naiwność, bezsilność można uzbroić całe armie w środku podziemnych baz wojskowych w sercu kraju, a i tak nikt w to nie uwierzy. Bo jest to abstrakcja, choć z logistycznego punktu widzenia tylko pozornie jest to abstrakcyjne.

Tam i tak już jest zrobione dostatecznie zamieszanie, że można spodziewać się wszystkiego.

Nie twierdze, że to prawda. Ale jest wiele podstaw by sądzić, że to się właśnie dzieje.

ps. Niemcy mają również problem z arabami którzy są w strukturach policji, wojska i administracji i służbach. Nie wszyscy są tępymi mordercami wykonującymi rozkazy. Niktórzy mają dobre wykształcenie i płynnie mówią po angielsku i niemiecku. Co nie zmienia faktów, że nadal mogą być Islamistami pobierającymi tą ideologie. Takim najbardziej wyraźnym przykładem jest Erdogan w Turcji, który maskował się ze swoimi poglądami wiele lat.

_________________
Czas przestać zgrywać oświeconych dupków i stać się po prostu ludźmi.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 lis 2016, 19:11 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2015, 19:59
Posty: 316
Płeć: mężczyzna
levibc pisze:
W zasadzie tego nie robię. Ale tym razem zrobię wyjątek i wkleję linka do kanału Popkulturowego - wideoprezentacje prowadzonego przez Atora. Jak na człowieka który zajmuje się wszystkim czyli gamingiem, "lifestylem", "teoriami spiskowymi", modą i youtubowym szmieszkowaniem i komentarzami politycznymi.
To ta godzinna analiza pod tytułem Plan Zagłady dla Niemiec na 2017 - Przepowiednia dla Polski Niemiec Świata jest naprawdę merytoryczna i dotyka wielu wątków.

Muszę pochwalić za całkiem niezłe opracowanie tego tematu. Facet nie jest głupi. Szkoda, że rozmienia się na drobne. A temat opracowany 100x lepiej niż niejeden gówno blog alternatywny kopiujący informacje z 4chana czy program w altermedium.


Może zacznę od samej postaci Atora. Nie ma co narzekać że rozmienia się na drobne, bo ma wielu odbiorców i dzięki temu z tymi odcinkami o teoriach spiskowych trafiają do nich takie tematy. Jak dla mnie jest on wyjątkowo wszechstronny jeśli chodzi o swoja działalność, regularnie coś nagrywa w sumie codziennie, a żeby powstał o czymś odcinek to trzeba go odpowiednio przedstawić, wcześniej zbadać przestudiować temat itp. A Ator jest bardzo oczytany (skończył min prawo) i prawie żaden temat odnośnie tego co się dzieje na bieżąco na świecie mu nie umyka, a dodatkowo zajmuje się sprawami rozrywkowymi, no bo nie działa tylko na jednym polu jakim są teorie spiskowe.
Co do samych teorii spiskowych (zwłaszcza w przypadku tego odcinka) bardzo zgrabnie łączy kropki i opowiada to w taki klarowny sposób aby można było odczuć że wszystko ze sobą się w bardzo logiczny sposób łączy.
Co do samej treści materiału to jestem mocno zaniepokojony....W Polsce mimo że narzeka się na: bezrobocie, niskie zarobki, mniej prestiżowy standard życia itp to możemy być dumni z tego że nie dajemy aż tak sobie wejść na łeb jak Niemcy, których lada moment może już nie być. Gdyby ktoś za czasów hitlerowskich mówił że za 70ileś tam lat Niemcy będą zalewane Arabami, i obywatele ze strachu będą uciekać ze swojego kraju, a ci co zostali nie bedą mieli odwagi się przeciwstawić najeźdźcą.... to chyba został by zabity za gadanie takich głupot. Ale niestety to się dzieje.... i widać jak przez 3/4 wieku można przestroić mentalnie naród by stał się uległy.... min przez długoletnie pławienie się w dobrobycie i pranie mózgu pierdołami, a jedno z drugim idzie w parze.
Chociaż w Polsce to zzombienie też zaczyna przybierać na sile, i jak tu żyć w spokoju bez obaw że przyszłe pokolenia będą miały zapewnioną stabilizacje i bezpieczeństwo? Ja jak zresztą każdy też chciałbym mieć takie przekonanie że wszystko będzie dobrze nic nam nie grozi, mojej rodzinie nic się nie stanie, mój dom (mój kawałek nieba tu na tej planecie) będzie bezpieczny... no ale to o czym się dowiaduję i logicznie analizuję to co się dzieje napawa mnie strachem przed najgorszym. Niestety jesteśmy uwięzieni w wibracyjnym więzieniu (gdzie wokół jeszcze pełno ślepców) nakręcanym strachem z każdej strony, i tylko czekać jak doświadczymy piekła, nie mogąc chyba tego uniknąć. I co tu robić....? To do czego najbardziej jesteśmy przywiązani tu na Ziemi tkwiąc w tym wibracyjnym więzieniu (już pomijam chęć wzbogacania się) to dom i rodzina i tego boimy się stracić najbardziej, z drugiej strony jesteśmy wieczną świadomością a to czego doświadczamy to tylko chwilowa iluzja, bo najprawdziwsza i najważniejsza jest czysta miłość. No ale kto w tym świecie napędzanym strachem może żyć z takim stanem świadomości??? W tych niepewnych czasach gdzie czuć już oddech najgorszego scenariusza przydał by się ktoś pokroju Gandhiego, ewentualnie jakaś masowa medytacja, bo im większy ogól społeczeństwa się zorganizuje w jakiejś intencji to energia sprawcza może zadziałać na naszą korzyść... z tego co wiem były już takie akcje i na prawdę to zapobiegało jakimś negatywnym wydarzeniom. Nie ma co raczej liczyć na polskie ruchy patriotyczne (które z resztą i tak są trochę podzielone) bo ich aktywność tylko trochę oddali najgorszy scenariusz.
Ci co nami rządzą zakulisowo wiedzą, że my wiemy... może nawet to oddala trochę to całe NWO, jak wiadomo zdemaskowanie czegoś tajnego neutralizuje szkodliwe działanie danego planu. Według książki Orwella to najgorsze miało już nastąpić w 1984 roku, a dziś w 2016 roku mimo mentalnego zniewolenia otumanienia itp to i tak mamy jakieś pole manewru, nawet takie że piszemy tu na forum o takich rzeczach.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 sty 2017, 13:06 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 gru 2016, 13:23
Posty: 15
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Irlandia
Czytam ten artykul wiec jak macie malo czasu, chcecie w tle sluchac to w drugiej polowie mojego wlogu mozecie zaczac sluchac.

Nic was nie powstrzymuje przed obejrzeniem od poczatku haha. Mowie o mediach niezaleznych i o cenzurze w pierwszej polowie vlogu i nie tylko (przynoszacej stosunkowo slabe efekty).

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 mar 2017, 0:13 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 07 sty 2011, 2:25
Posty: 73
Wedlug ostatnich doniesien, niemcy maja zamiar odsylac imigrantow z kraju.
Zaczelo mnie tylko dreczyc jedno. Czytajac o planie znieszenia europy i to jakie przygotowania pod to szly, czy nie jest mozliwe ze to odsylanie to jedynie mistyfikacja? W jaki sposob oni chca odeslac tych ludzi i gdzie? Dla mnie wyglada to na sciagniecie tysiecy ludzi z radaru. tylko po to zeby ich pochowac po tych wszystkich przygotowanych osrodkach zeby wyciagnac w odpowiednim momencie. Znajomi z niemiec (z kilku roznych landow) potwierdzili mi ze faktycznie uchodzcow ubywa. Ze faktycznie ich gdzies przenosza.
pytanie jednak dla mnie- GDZIE?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 mar 2017, 10:20 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 14:46
Posty: 1124
Płeć: mężczyzna
Ich nie ubywa, tylko się rozpraszają. Do tego momentu oni wszyscy byli skupieni w jednym miejscu, zazwyczaj w dużych miastach. Niemcy może i by chcieli ich odesłać, ale to jest nierealne. Ci ludzie są jak cienie, bez paszportu, dowodu, dokumentów, pieniedzy i własności. Są ich miliony i w każdym momencie mogą przekroczyć granice dowolnego Państwa w Europie.

Historie o odsyłaniu imigrantów włożył bym między bajki. Co chwila w jakimś kraj płoną obozy dla uchodzców. Niemcy nie panują nad sytuacją, nie mogą się ich nawet doliczyć. Co dopiero mówić odsyłaniu.

A tak w ogóle, to idzie wiosna i wkrórtce czeka nas nowa fala.

_________________
Czas przestać zgrywać oświeconych dupków i stać się po prostu ludźmi.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 mar 2017, 12:43 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 mar 2015, 21:43
Posty: 276
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Polska
Od dłuższego czasu analizuję informację z różnych źródeł i tak sobie po cichu myślę: co będzie jak dojdzie na zachodzie do "powstania" islamistów? Jeśli tak, czy zaczną przeć na wschód? Czy powtórzy się sytuacja z 1683 roku i Polska ruszy na odsiecz Francji oraz Niemcom? Hm...

Cały czas jest tworzony problem. Kwestią otwartą jest tylko przygotowane przez elity dla nas rozwiązanie. Trochę się w tym już gubię. Ale wszystko jest możliwe. Uchodźcy zasilający zachodnią armię oraz policję, którzy w zamian za wikt i opierunek wykonają bez mrugnięcia okiem każdy rozkaz swoich "mocodawców". Czyżby mieli oni stanowić trzon przyszłej Armii Europejskiej? Czyli wizja komunistycznego państwa europejskiego trzymana za "mordę" przy pomocy "nachodzców"? Tego to i sam Witkacy by nie wymyślił...


Pozdrawiam,
ZORRONa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 mar 2017, 1:02 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 07 sty 2011, 2:25
Posty: 73
levibc moja ciocia jest niestety wolontariuszka w jednym z obozow. powiedziala ze ich ubywa z obozow nawet gdzie maja dach zarcie itdNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 mar 2017, 10:39 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 14:46
Posty: 1124
Płeć: mężczyzna
Albo robi się miejsce dla nowych, i to w taki sposó by nie rzucało się to specjalnie w oczy.
W pewnym sensie Plan został już i tak zrealizowany, starczy jeszcze 10-20 lat i z Europy nic nie zostanie.
Napływ nowych osób nie jest już w zasadzie wymagany, choć wiemy, że by przyspieszyć proces i tak się pojawią. Jak już powiedziałem, idzie wiosna i robi się ciepło. Za kilka tygodni zreaktywują się trasy przerzutowe. Turcja przestała się już ukywać i Erdogan pokazał prawdziwą twarz. Otworzy szlaki do Europy dla nowego napływu osób.

Może imigrantów z obozów ubywa, bo ich miejsca nie wypełniają nowi...jeszcze. Zastopowano rotacje, z powodu jesieni i zimy, to normalne. Tak samo było w przecież w poprzednich latach. By przetrwać na ulicy albo w obozie, temperatury powinny być minimum +15 stopni. Inaczej nie ma to sensu.

Zobaczymy co będzie za kilka tygodni. Jeśli ma ich faktycznie ubywać, zobaczymy to nie tylko jako obajw sezonowy, ale tendencje.

_________________
Czas przestać zgrywać oświeconych dupków i stać się po prostu ludźmi.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 mar 2017, 18:12 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Rejestracja: 25 cze 2014, 21:17
Posty: 447
Cytuj:
levibc moja ciocia jest niestety wolontariuszka w jednym z obozow. powiedziala ze ich ubywa z obozow nawet gdzie maja dach zarcie itd

No to chyba normalne... aklimatyzują się... przenikają w otoczenie... każdy podążą w swoim celu... bomby, gwałty, gardła itp. Jest i będzie tak jak levibc prawi.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 mar 2017, 15:32 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 31 sty 2017, 23:12
Posty: 146
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Bayern
Z tego wynika ze ten artykul to kompilacja przepowiedni Aloisa Irlmaiera, z wlasnymi wstawkami. W artykule tym jest tez duzo niescislosci, rozumiem ze tlumacz przetlumaczyl na polski nazwy miejscowosci, lecz tlumaczac taki artykul powinien sie trzymac nazw orginalnych , czesci tych miejscowosci niema czesc sie inaczej pisze np. Kassel , a nie jakies Cassell.
Zreszta jest tu na forum temat Alois Irlmaier mozna sobie ogladnac , tylko ze dwa pierwsze videa sa merytoryczne , a te drugie to taka kompilacja roznych, i to tak zrobiona ze nie wiadomo o co chodzi, ale chodzi chyba o zaciemnienie tematu.
Z drugiej strony Niemcy wierza w przepowiednie Aloisa , ale czytajac ten tytulowy artykul, to w czesci nie zgadza sie z tymi przepowiedniami.
Czytajac rozne wiadomosci trzeba niestyty rowniez logicznie myslec i znac tematyke , inaczej jak to mowi jeden polski guru," glupi lud wszystko kupi."
Nie twierdze ze Niemcy nie buduja schronow, bo buduja i to duzo, ale w wiekszosci jako schrony maja bys wykorzystane istniejace tunele U-Bahnow /metra/. Np. w samym Monachium istnieje kilkadziesiat kilkometrow tuneli metra nie uzywanych od kilkudziesieciu lat, co prawda w niektorych hoduje sie pieczarki, ale wiekszosc z nich stoi pusta i nieuzywana, sa tylko konserwowane.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group