Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 23 cze 2018, 22:32

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
Post: 18 lut 2010, 18:23 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2009, 16:32
Posty: 13
Wczoraj szperając po internecie natrafiłem na artykuł poświęcony postaci prof. Calligarisa i jego odkryć. Jego życia stanowi dobry przykład na to, w jaki sposób uciszani są niewygodni naukowcy. Po opublikowaniu jego książek - a wydał ich 19 ( dziś podobno praktycznie nie da się ich dostać ) - odebrano mu tytuł profesora, wszystkie wydawnictwa publikujące jego materiały dziwnym trafem zbankrutowały a jego samego posądzono o chorobę psychiczną.

Nie wiem czy ktoś z was słyszał o punktach placche. Z tego co wyczytałem, pobudzanie tych punktów może powodować różnorakie odczucia włącznie z pobudzaniem zdolności paranormalnych. Co więcej, to co do tej pory czytałem na ten temat pobieżnie pokrywa się także z teoriami Davida Icka ( makro/mikrokosmos ).

Poniżej zamieszczam artykuł na ten temat

Cytuj:
Podobno każdy z nas może nauczyć się, jak rozmawiać telepatycznie, jak widzieć przyszłość czy znikać przedmioty. Sposób na to – niewiarygodnie prosty – odkrył Giuseppe Calligaris. I nikt mu nie uwierzył.

Jeśli zrobilibyśmy listę najbardziej kontrowersyjnych naukowców XX wieku, włoski lekarz i naukowiec Giuseppe Calligaris znalazłby się z pewnością na samym jej szczycie. Najpierw okrzyknięto go geniuszem, a jedna z jego książek stała się podręcznikiem akademickim służącym przez długie lata studentom medycyny we Włoszech. Potem napisał inną książkę, która została nie tylko wycofana ze sprzedaży, ale w dodatku za jej napisanie odebrano Calligarisowi tytuł profesora uniwersytetu.
Cóż takiego odkrył Giuseppe Calligaris, co wyrzuciło go poza nawias świata naukowego?

Rozbudzić zdolności paranormalne

Po otrzymaniu tytułu profesora medycyny w 1909 roku, Calligaris założył klinikę chorób nerwowych. W trakcie swojej praktyki lekarskiej obserwował różnice we wrażliwości chorych, cierpiących na uszkodzenie układu nerwowego. To doprowadziło go do odkrycia na ciele człowieka ciągu nadwrażliwych linii, których pobudzanie wywołuje określone reakcje psychofizyczne, oraz punktów wokół tych linii, których odpowiednia stymulacja powoduje wręcz zadziwiające i niewiarygodne możliwości człowieka, między innymi: czytanie myśli innego człowieka, telepatyczne wysyłanie i odbiór myśli, widzenie osób i przedmiotów na odległość, widzenie aury, bilokacja, czyli przebywanie w dwóch miejscach naraz, jasnowidzenie, wykrywanie kłamstwa, przekazywanie odczuć, widzenie przeszłości i przyszłości, widzenie mieszkańców innych planet i światów, widzenie gwiazd i planet w przybliżeniu.
Calligaris dokładnie opisał rozmieszczenie tych punktów, nazwanych przez niego placche, na ciele człowieka, a także sposób, w jaki należy je stymulować. Metoda ta, oprócz wyzwolenia zdolności paranormalnych, pozwala także leczyć pewne choroby, z niektórymi rodzajami nowotworów włącznie.

Kosmos w ludzkim ciele

Na podstawie wieloletnich badań Calligaris doszedł do wniosku, że w ludzkim ciele odwzorowany jest cały kosmos. Jest także w każdym atomie otaczającego nas świata (tak na marginesie: wielu współczesnych fizyków i matematyków zaczyna twierdzić, że wszechświat jest zbudowany na zasadzie hologramu: w najmniejszej cząstce istnieje wzór całości). Placche są „drzwiami” do wszechświata, punktami, przez które promieniowanie kosmiczne wchodzi w nasze ciało i z niego wychodzi.
Poprzez stymulację „placche” osoba poddawana eksperymentowi nabiera zdolności wychwytywania z podświadomości tkwiących tam cały czas informacji. Bowiem wszystko, cały wszechświat, jest w nas samych. To w umyśle wykonuje się loty na drugi koniec wszechświata, zagłębia w przyszłość i przeszłość, tworzy obrazy, przekazuje i odbiera myśli. Każdy człowiek dysponuje takimi zdolnościami paranormalnymi, trzeba je tylko umieć pobudzić.

Wróg nauki...

Calligaris postanowił ogłosić wyniki swoich badań, gdyż bardzo łatwo mógł je udowodnić eksperymentalnie. Niestety, spotkało go wielkie rozczarowanie. Pomimo udostępnienia wyników badań, naukowcy nie przyjęli jego odkryć. Odrzucili je bez przeprowadzania jakichkolwiek doświadczeń, tylko dlatego, że przeczyły powszechnie przyjętemu sposobowi myślenia.
Badacz spotkał się nie tylko z wrogością, ale i z agresją świata naukowego. Wysunięto przeciwko niemu wiele oskarżeń. Wydawcy przestali publikować jego książki i artykuły, odebrano mu tytuł profesora i wyeliminowano ze środowiska lekarskiego. Kwestionowano nawet stan jego zdrowia psychicznego. Z powodu szykan i oszczerstw opuścili go pacjenci i zmuszony był sprzedać klinikę.
Wyszydzony i odtrącony nawet przez najbliższych przyjaciół, Calligaris nie załamał się. Skoncentrował się na pisaniu książek o wynikach swoich badań. W jednej z nich napisał: „Ja, biedny i samotny badacz, biorę udział w tej samotnej walce od ponad 25 lat, ale odwagi mi nie zabrakło nawet przez 5 minut”. Zmarł na atak serca 31 marca 1944 roku w wieku 68 lat.

... ale nie agencji wywiadowczych

Lecz czy świat naprawdę odrzucił wyniki jego badań? W 1943 roku, tuż po zajęciu przez Amerykanów znacznej części Włoch, w księgarniach i antykwariatach pojawili się cywile, mówiący z akcentem amerykańskim, i oferowali duże pieniądze za książki Calligarisa. Do dziś nie wiadomo, kto i po co próbował je wykupić. Możemy na ten temat jedynie spekulować. Najbardziej prawdopodobna wersja mówi, że wynikami badań Calligarisa zainteresowały się amerykańskie wywiadowcze służby specjalne. Wiadomo też, że jego pracami interesowali się Rosjanie i Francuzi, ale wyników ich badań do tej pory nie ujawniono.
W dziewiętnastu napisanych przez Calligarisa książkach znajdują się informacje, które oscylują między nauką a fantastyką. Być może ludzkość nie dorosła jeszcze do zrozumienia jego pionierskich badań. Możliwe, że zostaną one docenione dopiero wówczas, gdy rasa ludzka osiągnie nowy stopień świadomości. Trzeba jeszcze czasu, by przewartościować poglądy, które nie pozwalają ludziom przekroczyć granicy świata poznawalnego szkiełkiem i okiem, aby wiedzę, którą dzisiaj określa się mianem „tajemnej”, zaczęto traktować w sposób naukowy. Dopóki tak się nie stanie, naukowców takich jak Calligaris będzie się traktować jak szarlatanów.

Jacek Słomiński
Giuseppe Calligaris urodził się w małej górskiej miejscowości Forni de Sotto we Włoszech 29 października 1876 roku. Jego ojciec był lekarzem gminnym i przypuszczalnie to on przekazał synowi zamiłowanie do medycyny. W 1901 roku Giuseppe ukończył wydział medycyny i otrzymał dyplom lekarza. Jego praca dyplomowa zatytułowana „Myśl, która leczy” wywołała wówczas wielkie poruszenie na uczelni.
W 1902 roku Calligaris przeniósł się do Rzymu, gdzie został asystentem dyrektora instytutu neuropatologii na miejscowym uniwersytecie. Otworzyła się przed nim obiecująca kariera. Jego talent, zdolności i aspiracje doprowadziły do nadania mu w 1909 roku tytułu profesora.

Jak odszukać „placche”?

Odkryte przez siebie punkty profesor Calligaris nazwał „placche”. Są ich setki.
Mają na ogół średnicę 5–12 mm. Jednak odszukanie ich nie jest łatwym zadaniem.

Najpierw musimy odnaleźć gęstą siatkę poziomych i pionowych linii (nadwrażliwych), tworzących kwadraty o różnym znaczeniu. Gdy uda się określić linie będące układem współrzędnych, można już w prosty sposób wyszukiwać „placche”.
Pobudzanie tych punktów odbywa się w różny sposób: poprzez lekki nacisk lub nacieranie, delikatne stukanie, ale najlepsze efekty daje przesuwanie po badanej powierzchni szpilki połączonej z elektrodą, przez którą płynie słaby prąd. Osoba poddawana eksperymentowi powinna trzymać w ręku obojętną elektrodę. Ważną rolę odgrywa też czas trwania i intensywność takiego pobudzania. W trakcie eksperymentu badana osoba nawiązuje kontakt z podświadomością i nadświadomością, które uaktywniają w niej paranormalne zdolności.

Metoda ta niesie ze sobą wiele różnych możliwości z zakresu parapsychologii.

* Czynienie niewidocznymi przedmiotów, tóre znajdują się naprzeciwko nas .
Placche odpowiedzialna za ten efekt ma średnicę 12 mm i znajduje się na powierzchni zewnętrznej ręki, 1 cm za jej linią boczną w płaszczyźnie, która przechodzi 2 cm nad zgięciem kolana.
Reakcje charakterystyczne: 1) wrażenie pulsowania w żołądku, 2) konwulsje w części górnej twarzy, zwłaszcza w jej lewej połowie, 3) wrażenie, że ziemia cofa się spod nóg.
Ładowanie tej placche musi trwać przynajmniej 10–15 minut, po czym wszystkie przedmioty znajdujące się naprzeciwko osoby poddawanej eksperymentowi w podanym promieniu zaczną się powoli „rozlewać”. Początkowo stawać się będą przezroczyste, zamglone, aż przyjmą kolor tła danego pomieszczenia (pozostaje jednak pewne postrzeganie konturów). Ładowanie tej placcha nie oddziałuje na istoty żywe niezależnie od tego, czy są to ludzie, zwierzęta czy rośliny. Jeśli naprzeciwko osoby poddawanej eksperymentowi stanie człowiek, to wydawać się będzie, że jest on otoczony mgiełką, jego ubranie zaś stanie się niewidoczne.

* Czytanie myśli
Ta placche ma średnicę 1 cm i znajduje się w grzbietowej części lewej ręki, między trzecią linią międzypalcową a linią osiową małego palca, w płaszczyźnie, która przebiega 5 cm pod linią stawową dłoni.
Reakcje charakterystyczne: 1) wrażenie puchnięcia żołądka, 2) parestezja (m. in. mrowienie czy drętwienie) czoła, kolan i części grzbietowej stóp, 3) wrażenie gorąca w ustach.
Ładowanie tej placche pozwala na przechwytywanie myśli, wyrażonych w sposób prosty i schematyczny, przez osobę stojącą naprzeciwko nas. Początkowo te myśli zostaną odbierane w sposób symboliczny i kojarzący. W miarę postępowania eksperymentu, będą się one stawać coraz jaśniejsze i bardziej zrozumiałe.

Obrazek
ObrazekNatrafiłem jeszcze na książkę na jego temat. Na razie jestem w trakcie lektury. Polecam

Do pobrania tutaj:
http://rapidshare.com/files/210372749/Del_Boca_Bernardino_-_Calligaris_-_ucze___czarownika.zipNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 18 lut 2010, 18:23 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 18 lut 2010, 18:43 
Szacun dla gościa i wszystkich innych którzy poznali prawdę i chcąc ją przekazać jak każdy normalny człowiek który odkrył coś ważnego dla ludzkości został osamotniony. :evil: :ninja: :wacko:
i potraktowany jak szarlatan a tymczasem prawdziwi szarlatani udają, że coś wiedzą i odkrywają a kasa leci,
np. SETI co jest już szczytem pseudo-naukowego absurdu.

Dziwnym jednak trafem agencje "kochające ludzi inaczej" typu cia korzystają z odkrytych metod tworząc
psi-projekty:

MK-Ultra, Monarch, Talent, DEIR (CC0709 - Przyjaźń, Pasterz) etc.

Misja pisze:
... mam zamiar pomóc ci zrozumieć. Ciało Astralne nie jest wcale tym, co nazwałbyś czystym duchem. Na Ziemi panuje pogląd, że duch (zawierający świadomość) nie jest z niczego zbudowany.
Tak nie jest. Ciało Astralne składa się z miliardów elektronów, które przybierają dokładnie twój fizyczny kształt. Każdy z tych elektronów ma "pamięć" i każdy zdolny jest przechować tyle informacji, ile jest zawarte we
wszystkich książkach wypełniających półki przeciętnej biblioteki.
"Widzę, że wytrzeszczyłeś na mnie oczy, ale jest tak jak mówię."
Informacja ta jest zakodowana, jak mikrofilm zawierający plany przemysłowej instalacji, które szpieg mógłby przemycić w spince od mankietu, tylko w o wiele bardziej zminiaturyzowanej formie.

Niektórzy fizycy na Ziemi są obecnie tego faktu świadomi, ale społeczeństwo na ogół nie jest o tym poinformowane.

Twoje Ciało Astralne przekazuje i otrzymuje wiadomości do i od twej Wyższej Jaźni za pomocą tych elektronów, poprzez kanał w twoim mózgu. Informacja jest transmitowana bez twojego udziału, dzięki słabemu elektrycznemu prądowi z twego mózgu w zgodzie z twoimi elektronami.[

Ponieważ to właśnie twoja Wyższa Jaźń wysłała Ciało Astralne do twego ciała fizycznego, jest naturalną koleją rzeczy, że twoja Wyższa Jaźń powinna otrzymywać informację od twego Ciała Astralnego.

Podobnie jak wszystkie elektroniczne rzeczy, Ciało Astralne - narzędzie Wyższej Jaźni - jest narzędziem dosyć delikatnym. W godzinach, kiedy nie śpisz, zdolne jest wysyłać niezwykle pilne wiadomości do Wyższej Jaźni, ale Wyższa Jaźń pragnie znacznie więcej. Tak więc, w czasie snu twoje Ciało Astralne opuszcza twoje ciało fizyczne, aby połączyć się z Wyższą Jaźnią i albo przekazuje wymaganą informację albo otrzymuje informację czy instrukcje.
Macie takie stare przysłowie w języku francuskim: "Noc przynosi radę". Powiedzenie to wyłoniło się
z doświadczenia. Z biegiem lat ludzie zauważyli, że budząc się rankiem często posiadali rozwiązania swoich problemów.
Czasami tak jest a czasami nie jest. Jeżeli "rozwiązanie" jest korzystne dla Wyższej Jaźni, możesz być pewien, że zostanie ci ono przedstawione - jeżeli nie, będziesz czekał na próżno.

"Ludzie, którzy w wyniku bardzo zaawansowanych, specjalnych ćwiczeń, są w stanie [świadomie] oddzielić swoje Ciała Astralne od ciał fizycznych, mogą dostrzec jasną, srebrno-niebieską nić, taką jaką ty sam widziałeś, która łączy ich ciało fizyczne z Ciałem Astralnym. Również ich Ciała Astralne są widoczne w czasie trwania tego oddzielenia. Są to te same elektrony, które tworzą twoje Ciało Astralne i one też tworzą widzialny efekt nici.


Teraz już wiecie dlaczego tak łatwo zostać schizofrenikiem znając prawdę?
Stary i trwale zakorzeniony paradygmat mocno śpi :wacko: :zęby:Na górę
   
 
 
Post: 18 lut 2010, 19:47 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 cze 2009, 19:25
Posty: 787
Lokalizacja: Sopot
Płeć: mężczyzna
Niezła jazda... Naukowcy nie są tak głupi, jak system, który wymaga sztucznego trzymania się średniowiecza... No i jak tu nie należeć do tajnego stowarzyszenia jakiego, jeśli jesteś myślącym człowiekiem? :język:
Tamci przynajmniej do czegoś wykorzystają poważne odkrycia x]

_________________
Evolution - the greatest show on Earth !Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 lut 2010, 9:40 
Offline
Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Rejestracja: 11 lut 2010, 21:59
Posty: 27
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Placche odpowiedzialna za ten efekt ma średnicę 12 mm i znajduje się na powierzchni zewnętrznej ręki, 1 cm za jej linią boczną w płaszczyźnie, która przechodzi 2 cm nad zgięciem kolana.

Ktoś mi może powiedzieć, gdzie to jest? To w końcu na dłoni, czy na kolanie?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 lut 2010, 10:15 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Rejestracja: 19 cze 2009, 9:35
Posty: 1508
Dla tych którzy nie lubią rapida 8-)
http://www.przeklej.pl/plik/del-boca-bernardino-calligaris-uczen-czarownika-rar-000a2badp8nqNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 lut 2010, 10:27 
Offline
Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Rejestracja: 11 lut 2010, 21:59
Posty: 27
Płeć: mężczyzna
http://www.health-science-spirit.com/calligaris.html (eng)
http://chomikuj.pl/mycha32?fid=149454711 (pl)

pytanie nadal aktualne.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 lis 2015, 14:30 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3332
Płeć: mężczyzna
Boca del Bernardino - Calligaris - Uczeń czarownika
http://chomikuj.pl/wunjo1/Dokumenty/Boc ... 610257.doc

Książkę posiadam,ciekawa-nie powiem.Warta uwagi,z naciskiem na słowo "uwaga".

_________________
Żywe Zwierciadła i zakrzywione odbicia.
.kapsw oget jatyzc eiNNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 lis 2015, 16:29 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

Rejestracja: 16 mar 2010, 22:10
Posty: 652
To co pamiętam to zmieniono nawet datę inwazji na Sycylię z tego powodu .Znaleziono chyba 5 tomów - 2 wpadły w ręce Watykanu ,1-2 zdobyli amerykanie i anglicy ,1 rosjanie ,i o dziwo właścicielem jednego został po jakimś czasie Polak (nie pamiętam mechanizmu zdarzenia ale dla pewności wolumin jest przechowywany za granicą) :spoko: i wiedza ponownie została ukryta.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 lis 2015, 17:45 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3332
Płeć: mężczyzna
Większośc owych punktów jest umiejscowiona wokół odpowiednich punktów na meridianach,sporo wokół miejsc "kardynalnych".
Każdy meridian jest przyporządkowany do określonego żywiołu:woda-ogień [moksa,podpowiem]-metal-drewno-ziemia,i takim działaniem powinien być odpowiednio poddawany.Dla ciekawskich-można sobie zrobić półświadomie krzywdę.Dla wnikliwych i poniekąd doświadczonych-masz możliwośc otwarcia swoich wrót.Tylko swoich.Źle wykorzystasz i się poparzysz.
To sposoby na traktowanie granatu,bez zawleczki-zalecam ostrożnośc.Sam się naciąłem kiedyś,ale to akurat było wybranym doświadczeniem,nie życzę takich "jazd" nikomu.
Są to potężne środki i trzeba wyczuć czy dany moment jest dla kogoś odpowiednim-w tym czasie i tej przestrzeni.Nie ma półśrodków,jest zgoda albo negacja/blokada prób. Mruga
Całą resztę odczujesz,albo zostanie przyblokowana

***************************************************************
edit 17/11/2015
Cudowne właściwości ukryte w człowieku - wywiad z Luciano Marchesi przeprowadzała Joanna Burakowska.
N.Ś. nr3/1994
/unikalny,niedostępny już wywiad/
I taka wiedza się poszła...pieprzyć


_________________
Żywe Zwierciadła i zakrzywione odbicia.
.kapsw oget jatyzc eiNNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 lut 2018, 20:52 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 08 wrz 2015, 22:41
Posty: 227
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Gryfino
Witam; Chciałem otworzyć pdf. Ewentualnie zapisać ,wgrać itp. no i coś takiego się wyświetla ; nie wiem jak to ugryźć ? Czy przyczyną jest mój program? Mam Linuxa-Debiana 8. Nigdy nie spotkałem się z czymś takim. Ale jest ten pierwszy raz .Czy ktoś podpowie o co chodzi, co trzeba zrobić? Przepraszam ale piszę w miejscu którym mnie to spotkało .
 Tytuł: Re: Prof. Calligaris, punkty placche i zdolności paranormaln
: 10 lis 2015, 17:45 
.edit 17/11/2015
Cudowne właściwości ukryte w człowieku - wywiad z Luciano Marchesi przeprowadzała Joanna Burakowska.
N.Ś. nr3/1994
/unikalny,niedostępny już wywiad/
I taka wiedza się poszła...pieprzyć. To jest zrzut z ekranu.
Może mnie ktoś powiedzieć ,o co chodzi coś takiego mnie się wyświetla.

<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" xml:lang="en" lang="en">
<head>
<title>File not found! | pdf-archive.com - PDF Hosting</title>
<meta name="verify-v1" content="bJP+RhSk6J81/pcccctDCV7oWBfSMA+QVg7LHuwt+MU=" />
<meta name="google-site-verification" content="gYfesTJrsi0bHFysfIHxECNK0_06wP10-zRXxIPkrbA" />
<meta name="propeller" content="49c17b5c781369a6e2f36cd66ca7262c" />
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" />

Pierwszy raz z czymś takim się spotykam;Zainteresowałem się problemem i chciałem poczytać na ten temat.Pozdrawiam. :pisze:
PS.To tylko jest fragment.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 lut 2018, 10:59 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3332
Płeć: mężczyzna
Nie otworzysz wspomnianego pdf'a ponieważ plik już nie istnieje i stąd taka informacja się generuje :)

odświeżyłem ten materiał


pobranie:
https://www.pdf-archive.com/timer.php?id=738370
i niestety to już działa jak dawniej Rapidshare,odlicza czas do momentu wyświetlenia "download"

sporo mi poszło materiałów już "w kosmos" z pdf-archive

_________________
Żywe Zwierciadła i zakrzywione odbicia.
.kapsw oget jatyzc eiNNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 lut 2018, 20:00 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 08 wrz 2015, 22:41
Posty: 227
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Gryfino
Witam; Wielkie dzięki @ Dar 66. za wyjaśnienie sprawy z tym pdf-em. jak i ponowne wrzucenie artykułu .Byłem trochę zaskoczony tym co mnie się wyświetliło .Prawdę mówiąc ,to coś takiego przydarzyło mnie się pierwszy raz. Artykuł jest interesujący i trochę naprowadza na temat. Teraz wiem o co chodzi. Na wszelki wypadek zapisałem. A swoją drogą te punkty ''placche'' ,to interesujący temat
szkoda że nieznany. Przy ich pomocy można by swoją wiedzę ogromnie pogłębić ( powiększyć ). Można by też leczyć ( naprawdę ). Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam. :pisze:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 lut 2018, 23:18 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Rejestracja: 02 lut 2013, 22:08
Posty: 443
Płeć: mężczyzna
Skoro to takie proste to czemu nikt tego nie rozpowszechnił? Chociażby jeden z pacjentów, chociażby drogą pantoflową? Skoro opis ćwiczeń jest w artykule to... ?? Na czym polega problem?

Nie trzeba pisać książek na temat czegoś tak prostego. Czemu doktorek zamiast przez 25 lat pisać książki nie chodził po prostu po ludziach i nie pokazywał co i jak?

Chyba wiadomo czemu :)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 lut 2018, 13:18 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 04 lut 2012, 20:13
Posty: 140
Pewnie dla tego,że to nie działa a z książek jest $ MrugaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 lut 2018, 13:34 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3332
Płeć: mężczyzna
bzdury totalne piszecie,Wy dwaj koledzy powyżej...
a dla czego, a dla tego ze te dwa słowa się pisze ra_zem
Tak trudno sobie dopowiedzieć jaka mafia za tym stała by nie zostało nawet pantoflową pocztą udostępnione czy nagłośnone przez ówczesne media,o tych teraźniejszych to można zapomnieć,gdybyście nie wiedzieli na przykład

klawiatura mi odmawia posłuszeństwa,Pozdrawiam
#
to było tu też wcześniej,czasopismo Sfinks-z roku 1994

polecam,i już bez offtopów Mruga


https://www.pdf-archive.com/2018/02/25/ ... l-1994.pdf

_________________
Żywe Zwierciadła i zakrzywione odbicia.
.kapsw oget jatyzc eiNNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 lut 2018, 9:53 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:16
Posty: 398
Lokalizacja: ząbki
Płeć: mężczyzna
w tej książce też możecie poczytać o badaniach Calligarisa
https://www.biogeneza.pl/dr-calligaris- ... ki-35.html
a jeśli chodzi o zdolności paranolmanle to wkleję mój tekst z 2009r. napisany po przeczytaniu 2 czy 3
książek na ten temat.
Wielu naukowców już w XIXw. prowadziło różne badania w tej
dziedzinie z różnymi skutkami. Badania te były coraz bardziej
rygorystyczne aby wyeliminować różne możliwości oszustw i
przypadków. Mimo to zaobserwowano u pewnej grupy ludzi
zdolności paranormalne. Potrafili oni na odległość opisywać różne
przedmioty i miejsca , a wszystko to robili z dużą dokładnością.
Co ciekawe w drugiej połowie XX w. nawet CIA się zainteresowała
tymi badaniami tworząc różne organizacje i wydając na badania
miliony dolarów. Ale takie badania prowadziły również ZSRR i Chiny.
Oczywiście przyniosły one wyniki – uzdolnione
osoby otrzymawszy tylko dane geograficzne jakiegoś miejsca na
Ziemi (np. w Rosji) mieli np. opisać znajdujące się tam obiekty, nawet
ukryte pod ziemią ,ich przeznaczenie i je narysować.
Zdolność ta ma nazwę – postrzeganie na odległość.
I oczywiście to robili a ich informacje się wcześniej czy później
potwierdzały. Oficjalnie badania te po ponad 20 latach zostały
zakończone w USA ale wydaje mi się ,że to był zwykły blef. Myślę
że są nadal prowadzone i usprawniane ,to przecież świetna broń
szpiegowska. A my zwykli ludzie nawet teraz nie mamy pojęcia co
dzięki nowym paranormalnym i wciąż usprawnianym badaniom można
osiągnąć, gdzie zajrzeć ,poznać tajemnice tajnych sejfów, broni czy
nawet ludzkich umysłów. A może można nawet cofać się w czasie i
znajdywać odpowiedzi na nierozwiązane zagadki nie mówiąc już o
podróżach w przyszłość.
Niektórzy twierdzą ,że „pojazdy” UFO poruszają się właśnie
dzięki wysoko rozwiniętym zdolnościom paranormalnym obcych.
Można by dodać że w XIX wieku robiono eksperymenty w których osoba badana "cofała się
w czasie" i opisywała miejsca , niestety szczegółów teraz nie pamiętam.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 lut 2018, 14:15 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 08 wrz 2015, 22:41
Posty: 227
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Gryfino
Witam; Spróbuję się odnieść do tekstu ,z 2009r. To że były prowadzone badania,to jest pewnik. To że są dalej prowadzone ,to jest drugi pewnik. Ale jestem przekonany że również są prowadzone badania nad zapewnieniem bezpieczeństwa ,( dla tych systemów ). Czytałem ,albo oglądałem; '' czapka niewidka ''. Istnieje możliwość wyłączenia podglądania ( widzenia ). Jest to blokada przepływu informacji ( myśli ). Podobno działa,ja tego nie sprawdzałem. Ale prawdopodobieństwo działania jest bardzo wysokie. A co do cofania się w czasie,ewentualnie podróży w przyszłość. To też jest możliwe, I jest robione przez wielu ludzi. Stąd się biorą różne opisy, książki, filmy, jak i jasnowidzenia. Każdy to może zrobić ,jedynie musi zdjąć blokadę ,którą ma nałożoną. [ Przez kogo?], albo przez co? Zdjęcie blokady jest związane z rozwojem tego człowieka; chodzi o rozwój duchowy. Ma być to rozwój pozytywny . Żeby nie szkodzić innym.( ja tak wieżę,że tak to funkcjonuje ). W przypadku podróży ,w przyszłość - można tylko obserwować .Nie można ingerować. A co do UFO - to było od zawsze,tylko nie zwracano na to uwagi,w takim stopniu jak to się dzieje dzisiaj. Jestem przekonany co do istnienia światów równoległych,tak jak i do innych cywilizacji. Które są na wyciągnięcie ręki. To wszystko jest dla nas blokowane,z takich czy innych powodów. Więc rozwój ,duchowy człowieka też musi być blokowany z tej samej przyczyny. Niektórzy się wymknęli spod kontroli, i to stanowi zagrożenie, ( dla kogo? ). Dlatego pewne opisy , książki, są blokowane i niszczone. W dobie internetu powstał problem. Który jest trudno opanować, ( zapanować nad nim ). Więc wymyślono dezinformację; I niestety ona jest dosyć skuteczna. Oznacza to zasypanie internetu,różnymi śmieciami informacyjnymi. W tym momencie my musimy uzbroić się ,w odpowiednie filtry, do przefiltrowania tego całego szumu informacyjnego. Jednym ze sposobów na ten chaos , jest metoda pobierania informacji podczas snu. Jest to trochę żmudna praca,ale przynosi nad wyraz pozytywne efekty. Jedna noc, jedne pytanie, jedna odpowiedź. Ale w efekcie po tygodniu ,albo dwóch,można bardzo wiele osiągnąć. To działa, ja się tym posługuję. A co do punktów '' PLACCHE''. Jestem przekonany że one istnieją ,i mogą w jakiś sposób ułatwić zadanie, Gdzie one są? I jak działają? Tego jeszcze nie wiem. Ale cierpliwość jest w tym bardzo pomocna i przydatna. Jeśli ktoś zapyta po co to wszystko? To odpowiem ,jestem ciekaw jak jest gdzie indziej? Jak jest obok? Jak jest naprawdę ? Mnie to ciekawi. Wiele lat zmarnowałem na głupoty,całkiem bez znaczenia, chciałbym to nadrobić,i uzyskać na nurtujące pytania, odpowiedzi. ( odpowiedź ). Obecnie przeprowadzam eksperyment z krzywym łóżkiem do spania,rezultaty są zaskakujące. Zamierzam dołożyć do tego uziemienie pod nogi,spodziewam się że wtedy polepszy się moja percepcja nocna. Dla ludzi nauki,bardzo śmieszne,ale u mnie to działa. Każda jedna noc, to nowe doznania,nowe wiadomości, nowe odpowiedzi na zadane pytania. Jest jeden tylko mankament; szybko zapominam, trzeba by zapisywać albo zainstalować dyktafon. I na gorąco dyktować wrażenia,i odpowiedzi. A potem to wszystko przelać na papier ( zapisać ). Jednak dyktafon będzie chyba lepszy, łatwiejszy w obsłudze. Bo można po zanotowaniu ,starać się ponownie zasnąć. To tak w skrócie; Pozdrawiam. :pisze:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group