Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 sie 2019, 8:34

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Witam:)

Chciałabym krótko napisać i streścić moje ostatnie doświadczenia związane ze snem, mianowicie od jakiś dwóch tygodni po prostu nie mogę się dobudzić... wiem że to brzmi śmiesznie a nie problematycznie aczkolwiek nasilenie związane jest z jeszcze jednym uczuciem które ostatnimi czasy budzi u mnie niepokój - gdy już się dobudzę w głowie rodzi mi się silne przeświadczenie że dalej śpię.... Od dziecka posiadałam różne sny, i świadome i powtarzalne także "głębokie" śnienie nie jest dla mnie nowością. Czasami medytuję także staram się świadomie uspakajać ciało i umysł. Zastanawia mnie również fakt iż od jakiegoś dłuższego czasu w ciągu dnia zaczęłam mieć różne dziwne stany takie jak-duszności, zawroty głowy, kołatanie serca, szybszy puls, ucisk w klatce piersiowej, takie uczucie że zaraz stracę przytomność i umrę. Parę razy zdarzało mi się być hospitalizowaną, podczas hospitalizacji miałam przeróżne badania krwi, łącznie z tarczycą jak i sprawdzeniem enzymów zawałowych serca- po prostu wszystko! I co się okazało.... kompletnie nic jest Pani zdrowa. Lekarz zasugerował mi nerwicę lękową -mozliwe nie wnikam. Od Dwóch miesięcy piję czysty aloes, biorę żeń szeń, i muszę powiedzieć że objawy "nerwicowe" trochę osłabły. Wracając do tematyki snu, podczas zasypiania czuję dość duży nacisk na czole jakby ktoś wciskał mi kciukiem czakrę oka -dość dziwne bo tylko próbuję zasnąć a nie medytować , sny posiadam różne nie będę się rozpisywać dokładnie jakie bo to nie o to chodzi, gdy się budzę czuję tak zrelaksowane ciało że ciężko mi wstać-dosłownie nie potrafię wstać czuję jakaś blokadę, a gdy już wstanę zaczyna się obsesyjna myśl że śpię dalej, jakbym patrzyła na świat przez przezroczystą zasłonę , wszystko staje się takie nierealne, nieprawdziwe, pojawia się uczucie że powinnam się w końcu obudzić a nie mogę , pojawia się myśl że oddycham tlenem który nie istnieje -wiem że to dziwne ale nie wiem jak opisać dokładniej to uczucie. Piszę o tym do was bo zastanawiam się czy może któreś z was odczuło bądź odczuwa takie dziwne stany, i jeśli tak to jak sobie z tym radzić....Z góry dziękuję za każdą odpowiedź :słonko: :hejka:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 24 kwie 2014, 7:51 
VIP Member
Awatar

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Mortycjo, dolegliwości fizyczne mogą mieć rożne przyczyny, nie chcę się wypowiadać na ten temat.
Powody mogą być najróżniejsze - od fizycznych, poprzez odżywianie, aż po zaburzenia energetyki (może się sama z czasem wyrównać).

Co do "snów", budzenia i poczucia nierealności wypada ci tylko pogratulować - dotarłaś do etapu gdy twoja Indywidualna Świadomość (IJ) "działająca" w ciele człowieka "zauważyła", że żyjąc codziennym życiem śni właśnie coś, co można nazwać jednym ze "snów" (w tradycyjnym rozumieniu).

Zwięźlej się tego nie da opisać. :mrgreen:

Znakomicie przedstawił to jako podbudowę dla swych obserwacji w pierwszym tomie "Transerfingu rzeczywistości" Vadim Zeland, mimo że cały cykl dotyczy trochę czegoś innego. :tak:

Zapewne niedługo zauważysz też jeszcze inne "efekty specjalne" ale zapewniam cię, że nie ma się czym niepokoić, tylko spokojne obserwować i.... uczyć się....

Niepokój wynika chyba bezpośrednio ze zdziwienia, kiedy stwierdzamy np. "Hmmmm, a więc to tak? Niemożliwe, żeby było/działało tak prosto.... I co, nikt tego nie widzi?" :)

:hejka:

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Cytuj:
Niepokój wynika chyba bezpośrednio ze zdziwienia, kiedy stwierdzamy np. "Hmmmm, a więc to tak? Niemożliwe, żeby było/działało tak prosto.... I co, nikt tego nie widzi?" :)

Widzi, widzi :)
Mortycja, jeśli tarczyca i serducho przebadane to znaczy, że kundalini sobie lata swobodniej.
Wrażenie snu po przebudzeniu, to jak MaksK napisal, nie jest wrażenie.
Na początku trochę szokuje ale potem ciekawie się obserwuje, co polecam z serca :)
Jesli chodzi o dietę , to istotnie pomoże na klarowność widzenia (słyszenia i czucia) wywalenie glutenu, mleka i pochodnych a wogóle tego co ma dłuższą listę obecności niż dwa składniki.
Może też zmień na jakis czas miejsce do spania, tak na wszelki wypadek ;)
ps
W tym śnie po przebudzeniu sie nie lata, niestety :)

Awatar użytkownika

Dziękuje wam za odpowiedzi, każda to dla mnie cenne źródło informacji :)

Zaciekawił mnie bardzo ten artykuł :uśmiech:

http://natemat.pl/99331,smierc-jest-pra ... rdiolog?fb

chciałabym dodać że podczas tych właśnie dziwnych ataków odczuwam paniczny lęk przed śmiercią , co jest typowe do ataków nerwicowych o których czytałam , cóż ego broni się silnie ech..... Obserwacja to podstawa, od dłuższego czasu czuje się tylko w roli obserwatora jakbym doświadczała stojąc z boku, bądź co bądź ciężko wytłumaczyć i przetłumaczyć "odczucia" każde jest subiektywne echhh

-- 24 kwie 2014, 10:19 --

MaksK pisze:
Mortycjo,
Co do "snów", budzenia i poczucia nierealności wypada ci tylko pogratulować - dotarłaś do etapu gdy twoja Indywidualna Świadomość (IJ) "działająca" w ciele człowieka "zauważyła", że żyjąc codziennym życiem śni właśnie coś, co można nazwać jednym ze "snów" (w tradycyjnym rozumieniu).

Czy to właśnie to miałeś na myśli?

"Koncept wiecznej świadomości oznacza, że nasz mózg prawdopodobnie spełnia funkcję odbiornika i przekaźnika, a nie "producenta" naszej świadomości. " cytując holenderskiego kardiologa dr Pim van Lommel

Awatar użytkownika

Filiżanka pisze:
(...)W tym śnie po przebudzeniu sie nie lata, niestety :)

Właśnie, w dodatku w zależności od tego skąd się "wraca", można mieć wrażenie jakby się wylądowało w bagnie (można użyć dosadniejszego określenia) :mrgreen:

Mortycjo, etap "obserwatora" też jest normalny.
Świadomość ciała fizycznego i IJ są bardzo mocno "splecione" (nie umiem opisać mechanizmu, jak to jest zrobione) i zdanie sobie sprawy z ich rozdzielności z pozycji operator ciała/obserwator to norma.

edit

Odnośnie "odbiornika i przekaźnika" - oczywiście, że tak ale to jest znacznie bardziej skomplikowane i mózg jest też pewnego rodzaju "komputerem" dla świadomości ciała i działania ciała fizycznego.

:hejka:

Spory wkład na Twoje odczucia mają poprzednie życia bo zauważyły że może Ci się otworzyć tak zwane trzecie oko czyli forma zdalnego widzenia.
One są tym bardzo zaniepokojone bo wiedzą że jak poznasz prawdę z nimi związaną to będziesz reagowała i nie dasz się dalej krzywdzić.
W tym co Cię spotyka jest więcej bytów zamieszanych ale nie będę się o tym rozpisywał bo jak się przekonałem nikt tym nie jest zainteresowany i jeśli o tym piszę to zaraz wszyscy milkną.

Myślę że cierpisz na tzw. "Paraliż przysenny" od leczenia tego nie jest lekarz ale "poradnia zaburzenia snu" Wszystkie objawy na to wskazują. Zapoznałem się z tym tematem dogłębniej podczas badań zjawiska wzięć. Może to minąć samoczynnie u Ciebie ale proponuje oszukać adres takiej poradni w twoim mieście.

http://portal.abczdrowie.pl/paraliz-senny

Moderator
Moderator

Znam to dość dobrze. Podejrzewałbym nerwicę i derealizację i/lub depresonalizację (poczytaj np w wikipedii :P). Polecałbym po pierwsze spokój i relaks, a po drugie nie przejmować się totalnie swoim stanem i atakami paniki bo nic się stać nie może ważne by umieć to opanować. Możesz popróbować ponosić jakieś kamienie mi np. pomagał oliwin który sam znalazłem, mojemu znajomemu kryształy i jakies amulety etc. Suplementy też coś dają. Każdemu pomaga coś innego, ale jak coś to leków żadnych bym nie polecał.
Inni użytkownicy też mogą mieć racje, bo np mi jasnowidz powiedział, że to są moje wewnętrzne blokady i dlatego miałem objawy nerwicy.
Ponoć często przy rozwoju pojawia się nerwica lękowa. Jak chcesz się więcej dowiedzieć to możesz do mnie napisać.
Paraliże senne też przerabiałem i to takie mocne z halucynacjami podczas pełnego paraliżu. Opanowywałem je, a po czasie przeszło.

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Krople nasercowe pomagają w zaburzeniach pracy serca na tle nerwicowym, pomaga też suplementacja magnezem, może jeszcze coś.. nie jestem lekarzem, ale może to niedotlenienie..
Pozdrawiam i życzę lepszego samopoczucia :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]