Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 10 gru 2019, 10:44

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
"Zmarła" kolejna ofiara programu MK Ultra : Monarch : Znak, artysta znany niegdyś jako Prince. Podobnie jak w przypadku Davida Bowie, poświęcę mu wkrótce cały tekst.
Obrazek
Dlaczego umarł. ?

Ponieważ nagle się obudził, poniżej zobaczycie wywiad z Prince'm, w którym wspomina o smugach chemicznych, nwo, ONZ i telewizyjnej manipulacji.
Obrazek
Ale to nie wszystko ... ,polowano na niego od czasu zmiany pseudonimu, kiedy to przestał słuchać dobrych przyjaciół i zażywać narkotyków.
Obrazek
Przytoczę jego słowa z wywiadu z połowy lat 90-tych:

" Wszyscy jesteśmy marionetkami, niewolnikami, sługami pracującymi na rządowych plantacjach...
Obrazek
Słuchaj, Stany Zjednoczone ogłosiły niepodległość w 1776 roku, jednak nikt nie wiedział gdzie mieści się siedziba rządu amerykańskiego i kto rządzi krajem, a rządzili nim masoni, którzy wybrali swoją stolicę 30 kwietnia 1789 roku ...
Obrazek
Nie znamy wszystkich nazwisk 8 pierwszych prezydentów USA ... Zdziwiony :))

W rzeczywistości, pierwszym Prezydentem Stanów Zjednoczonych był John Hanson.
Obrazek
Nie szukaj go w encyklopedii, tam tego gościa i kilku innych nie znajdziesz ... Tacy ludzie jak on zostali zniszczeni przez tych, którzy manipulują historią. Ale jeśli jesteś bardzo ciekawy zajrzy do Encyklopedii Britannica ...
Obrazek
Nowy kraj został utworzony w dniu 1 marca 1781 roku, w dniu przyjęcia Statutu Konfederacji. Wszyscy jesteśmy produktami rządu i edukacji publicznej dla idiotów ... Słyszałeś o Czarnej Unii ...?!"

Nie udało mu się uciec, nie po tym co powiedział w latach 1994 - 2014...
Obrazek
http://www.youtube.com/playlist?list=PL ... sacTaAbsKV

Liga Świata

http://ligaziemi.blogspot.com/2016/04/prince.html

&&&&&=&&&&&

Cytuj:
Prince mówił o Chemtrails i Nowym Porządku Świata [wideo]

Prince mówił otwarcie o zjawisku Chemtrails i Nowym Porządku Świata. Artysta nawoływał do przebudzenia społeczeństwa, które według jego słów znajdowało się w stanie głębokiego uśpienia.

" DREAMER – ŚNIĄCY

„Urodziłem się i wychowałem na plantacji niewolników,
W zjednoczonych stanach czerwieni, bieli i błękitu,
Nie wiedziałem, że jestem inny,
Aż Dr. King leżał na balkonie w kałuży krwi,

Oczekiwałem dużo więcej od kochanego społeczeństwa,
Wyjaśnienia zgodnego z prawdą ale wiesz co?
Oko ma (ja mam) kolejną konspirację,

(Eye got another conspiracy – „Eye” – „Oko”, wymawia się podobnie jak „Ja” – jest to celowa gra słów)

Jeśli to jest tylko sen, to słuchaj,
Nazwij mnie śniącym,

Więcej nagród i przychylnych opinii niż ktokolwiek inny wcześniej,
21 wiek, co za wstyd, wyścig ciągle się liczy,
Wyścig do czego i gdzie dążymy,

Jesteśmy na tej samej łodzi, ale tylko ja (oko) wiosłuję,

Kiedy ostatnio sprawdzałem, spałeś,
Ale możesz mnie także nazwać śniącym,

Bezsensowna logika, podana na łożu kłamstw,
Nie poddawaj się za łatwo, kiedy widziałeś płacz swojego ojca,
Czy kiedykolwiek ściskałeś kurczowo kierownicę swojego samochodu,
Modląc się, by policja przepuściła cię tego dnia?

Kiedy helikopter zatacza koła nad nami, ta teoria pogłębia się,
Pomyśl, że oni rozpylają chemikalia nad miastem, kiedy my śpimy

Od teraz jestem wybudzony
Możesz mnie nazwać śniącym

Obudźcie się! Obudźcie się!”

Dreamer by Prince (Tribute video with Lyrics)
phpBB [video]

W programie telewizyjnym Tavis Smiley’a piosenkarz został zapytany o słowa do piosenki „Dreamer” (śniący, marzyciel). Poniżej odpowiedz Prince’a:

„…Powiedział coś co naprawdę uderzyło w sedno jeżeli chodzi o zjawisko „chemtrails”.

Kiedy byłem mały to widziałem te smugi na niebie, cały czas.

Mówiłem „Super, manewry odrzutowców.”

Potem zacząłem widzieć ich całą masę.

A następnie każdy w twoim sąsiedztwie zaczynał sprzeczać się i kłócić i naprawdę nie wiedziałeś dlaczego, każdy się sprzeczał ze sobą.

Zaczął mówić o chemtrails i zaczął mówić rzeczy, które trafiają w sedno tak bardzo, i poleciłbym każdemu, aby postarał się zrozumieć, co on powiedział w sieci, albo gdziekolwiek, i postarał się zdobyć kopię, albo po prostu posłuchać.

Ponieważ byłem tak poruszony, musiałem napisać piosenkę

Inną rzeczą jest to, że pierwsza linijka piosenki mówi, że urodziłem się na niewolniczej plantacji

W Stanach Zjednoczonych czerwieni, bieli i niebieskiego.

I żyjemy w tym miejscu teraz, które odczuwa się jak plantacje, wszyscy jesteśmy niewolnikami w niebezpieczeństwie.”

Wywiad z Prince w wideo poniżej:

Prince mówił o Chemtrails i Nowym Porządku Świata
phpBB [video]

Przygotował: Michał KK

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/princ ... eo-2016-05

,
dodatek:
Amy Winehouse i Klub 27

=/=
Czy jest w stanie ktoś kumaty mi dopowiedzieć-czy LUDZIE się wychowują,czy rozmnażają i hodują?
Pewnie nie zauważę różnicy.Nikt na kolana mnie czymkolwiek,tematycznie ,już nie powali.
=/=
,
David Bowie
ofiary-iluminatow-t10594.html

...

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 08 maja 2016, 18:12 
VIP Member
Awatar

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Jest kolejny pretendent do udania się w zaświaty śladem Prince'a - Vin Diesel. Porusza ten sam zakazany temat, czyli chemtrails.

Obrazek

Cytuj:
Vin Diesel Exposes Chemtrails On His Facebook Page

Fast and Furious star Vin Diesel has gone public on Chemtrails, lending support to the theory that the U.S. government are spraying poisonous chemicals into the atmosphere in order to slowly poison and dumb down members of the public.

źr: https://truth11.com/2016/05/03/chemtrai ... in-canada/

Obrazek

https://www.facebook.com/VinDiesel/phot ... =3&theater

dar66 pisze:
Nikt na kolana mnie czymkolwiek,tematycznie ,już nie powali.

Skoro tak mówisz, to pewnie tak jest Mruga i pewnie to że smugi dodają ponoć cyfrowo do starych hollywoodzkich produkcji też Cię nie zaskoczy. (?)
Tu jest o tym po angielsku i jest film, ale oczywiście został zablokowany już:
http://www.thedailysheeple.com/why-are- ... ies_082014

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Bardzo ciekawy temat, szczególnie jeżeli sytuacja z Vinem rozwinie się w kierunku o którym mowa.

Imiona nadawane współcześnie w Polsce są wybierane głównie z kalendarza, na podstawie imion znajomych czy według rankingów popularności. O tym jak nazwiemy swoją pociechę decydują gusta obojga rodziców. Bywa tak, że imię zależy od płci dziecka, czyli małżeństwo umawia się w ten sposób, że jeśli będzie to chłopiec, to imię wybiera mąż, a imię dla dziewczynki wybiera mama. Imiona znajdujące się w kalendarzu imienin są zdominowane przez imiona katolickie, które przywędrowały do nas z za granicy. Przykładem może być Paweł, czyli Paulus, co oznacza po łacinie osobę wątłej postawy, a imię to nosił św. Paweł z Tarsu, jeden z apostołów, uczniów Jezusa.
http://www.imienin.pl

Ostatnio zmieniony 13 paź 2016, 22:38 przez marysia87, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Nie ma się co nastawiać, że to się rozwinie w jakimś pozytywnym kierunku, bo jak na razie wzrost świadomości jest zbyt powolny i takie epizody tego nie zmienią niestety.

A co do tego, co napisałem powołując się na podlinkowane wyżej źródło, że smugi dodają ponoć cyfrowo do starych hollywoodzkich produkcji, to trochę nie chce mi się w to wierzyć. Nie sprawdzałem tego jakoś specjalnie przyznaję, chociaż nic mnie już chyba nie zdziwi.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]