Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 sie 2018, 22:22

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Witam!!!

Chciałbym poruszyć temat do tej pory przemilczany. Chodzi o najważniejsze prawo człowieka, a mianowicie prawo do ŻYCIA oraz to jak to właśnie prawo zostaje naruszane przez New World Order. New Age i wszelkie doktryny które temu towarzyszą. Jeżeli ktoś nie wie o co chodzi to wyjaśnię w skrócie, że chodzi o duchową sferę człowieka, która jest bezkarnie bezczeszczona przez elity oraz młodzież będącą pod parasolem elit. Mało kto wie, że to najsilniejsza broń i zagrożenie dzisiejszych czasów. Chodzi mianowicie o psychomanipulacje, przestępstwa astralne, pasożytnictwo (wampiryzm) energetyczne oraz wykorzystywanie potencjału drugiego człowieka. Bardzo niewiele ludzi zdaje sobie sprawę z systemu energetycznego jaki posiada, jeszcze mniej ludzi potrafi wykorzystywać swój potencjał energetyczny, najmniejsza grupa to osoby wykorzystujący potencjał innego człowieka.
Osoby pasożytujące na innych to często osoby uzależnione od narkotyków, które narkotykami wzmacniają doznania podczas medytacji. Korzystanie z czyjegoś życia również silnie uzależnia. Niestety oprócz samego naruszania prywatności, godności, intymności jest również kwestia oddziaływania na drugą osobę oraz to jakie skutki ma takie oddziaływanie na zdrowie fizyczne oraz psychiczne.
Pragnę wyjaśnić, że wszelkiego rodzaju praktyki naruszające, wolę człowieka począwszy od hipnozy oraz wszelkie techniki wschodu bo głównie o nie chodzi typu: Reiki, Channeling, OBE są możliwe za pomocą mediów czyli Radia i Tv.
Kolejną sprawą jest młodzież wykorzystująca najpopularniejsze postacie medialne do gierek energetycznych oraz rywalizacji związanych z channelingiem z najciekawszymi aktualnie ludźmi w kraju niejednokrotnie dopingowanych przez samych prowadzących w audycjach radiowych czy telewizyjnych. W związku z tym, że temat jest nam bardziej bliski niż się może wydawać oraz całkowity brak regulacji prawnej dotyczącej sfery duchowej człowieka sprawia, że jedynym wyjściem jest życie w zgodzie z otaczającym nas światem. Pytanie co z ludźmi, którzy zostali skrzywdzeni przez osoby praktykujące wyżej wymienione techniki ? Mówimy tutaj o nieodwracalnych w skutkach uszkodzeniach energetycznych doprowadzających do zaburzeń psychosomatycznych, zaburzeń świadomości oraz chorób psychicznych. Z naukowego punktu widzenia nasze naturalne biopole uszkodzone w 80% powodują śmierć człowieka w sferze duchowej oraz otwierają całkowity dostęp do naszej psychiki.
Osoby takie, czyli pozbawione swojej naturalnej ochrony stają się ubrankami dla celebrytów oraz instytucji takich jak wojsko, policja stosujących takie techniki jak channeling.
Śmiało można powiedzieć, że temat jest tematem tabu. Nie ma niestety żadnych ograniczeń prawnych, a temat jest bardzo ostro cenzurowany. Handel energią witalną człowieka czyli korzystanie z czyjejś aury oraz channelowanie z nieświadomą niczego osobą, utrzymywanie jej w ciągłej hipnozie to przestępstwo, a cenzurowanie takich tematów daje ciche przyzwolenia na takie praktyki !!!
Jedną z technik naruszającą prywatnośc człowieka przeważnie podczas snu w przestrzeni astralnej jest OBE czyli Out Of Body Experience.
„Etyczna i moralna poprawność jakiejkolwiek działalności poza ciałem zależy całkowicie od osądu i sumienia osoby mającej OBE. Zwłaszcza w pozacielesnym seksie napotyka się na silne, naturalne bariery i są one normalnym ograniczeniem przed powtarzaniem nieprzyzwoitego zachowania. Nie ma żadnych ograniczeń, gdy wkraczamy w prywatność ludzi w realnym świecie lub w prywatność innych osób mających projekcję w środowisku poza ciałem, nawet gdy chodzi o nieetyczny zysk lub niemoralne cele. Z mojego doświadczenia wynika, że nie ma żadnej astralnej policji ani astralnego strażnika, który nagle gwizdnie i powie: „No dobra kolego…Widziałem co właśnie zrobiłeś! Wracaj prosto do swojego ciała i zostań tam…Natychmiast!”. Wyobrażacie sobie ogromną liczbę astralnych policjantów, którzy byliby potrzebni do pilnowania kilku miliardów ludzi, dzień i noc?
Ważne są intencje związane z wejściem w czyjąś prywatność. Bezustanne, rozmyślne naruszanie prywatności spowoduje poważną zmianę wartości energii osoby. Przyciągnie to w OBE podobnie myślących i inne negatywne byty, podobnie jak w realnym życiu, co jest wystarczającą konsekwencją.
Wygląda na to, że całą idee, iż zachowanie poza ciałem jest nadzorowane, rozpowszechnili wcześni badacze i autorzy piszący o OBE i pokrewnych dziedzinach w końcu XIX i na początku XX w. Jestem pewien, że większość z nich zdawała sobie sprawę z prawdziwej natury tej materii. Byli jednak zaniepokojeni tym, że jeśli publicznie podadzą te szokujące informacje o całkowitej wolności w OBE, ludzie mogliby wykorzystywać to do niemoralnych celów. Ci badacze i autorzy próbowali, w pewnym sensie, narzucić ludziom swój własny zestaw praw i wartości moralnych, w rodzaju: „Przestań, bo oślepniesz”, jako rodzaj postawy i ostrzeżenia. Jestem pewien, że mieli przez to nadzieję, że wpłyną na ludzi, aby używali OBE tylko dla dobrych i szlachetnych celów.”
Walkę z wiatrakami prowadzę dosyć dułgo jednak nigdzie nie znalazłem kogoś kto mógłby pomóc w sytuacji kiedy rodzina stała się obiektem zainteresowania naszych polskich słóżb, które wcale nie mają zamiaru odpuszczać, a wszelkie próby poruszania tematu są natychmiast tłamszone w zarodku.
Na podstawie listu. Czy ktoś może powiedzieć co zrobić w takiej sytuacji ?
„Cześc Kuba. Chciałbym poruszyć temat fryzur, ubiorów czy też innej nazwy przestawiania swojego wizerunku przed kamerą. Jako jedna z osób narażona na oddziaływanie miliona osób sprzed telewizora masz pełną świadomość tego, że musisz być silny i bezpieczny. Zawsze miło patrzyć jak zapraszając do siebie różne osoby przyodziane w przeróżne kreacje. Nieliczni wychodzą z tym z czym przyszli a przeważnie kończy się tak, że wychodzą wystylizowani na Kubę. Jeden z najlepszych odcinków to zdecydowanie ten z „Robertem Lewandowskim”. Fajnie się patrzy na te walki… Stojąc jednak po drugiej stronie, oglądając show z kanapy przed tv, chciałbym zająć stanowisko osób wykorzystywanych jako odzienia dla bogatych. Wiadomo, że nie chodzi tylko o bezpieczeństwo, delikatność i najlepiej kobiecy wdzięk, ale o tym co najważniejsze czyli zastrzykach energii od najlepszych wodzianek sprzed telewizora. Wiadomo, że jesteś wytrawnym smakoszem.
Problem w tym, że często oglądając tv spoglądając na żonę widzę Ciebie !!! I tu nasuwa się pytanie !! Ubierasz się sam ?? czy masz jakiegoś wizażystę czy wizażystki ?. Chciałbym abyście wyłączyli mnie i moją rodzinę z waszej garderoby. Wiesz… Nie chodzi tylko o Ciebie, Maciborka… i Muchę, Chylińską czy Pacynę. Od początku tygodnia, każdy dzień zaczyna się od Dzieńdobry TVN. Sam wiesz ile życia jest w takiej kobiecie zasysanej od rana przez elity. Chciałbym żebyś mnie zrozumiał… Mam w domu dwójkę dzieci. Wiesz ile matczynej intuicji i podejścia do domowych codzienności wśród waszych telewizyjnych kobiet ? Przypominam, że nie każda to Małgorzata Rozenek. LITOŚCI !!!!. Ciężko o jakąś głębszą relację jeżeli „pałeczka”, „piłka”, „koszulka” podawana jest dalej co tworzy naprawdę niecodzienne zjawisko, kalejdoskop tożsamości, można by rzec Celebrity Splash !!!!
Zapraszam do dyskusji na temat duszpasterstwa celebrytów. Czy coś takiego w ogóle powinno mieć miejsce. Czy są na tyle doświadczeni jak bardzo mogą zaszkodzić niewłaściwym eksploatowaniem „skórek” bo do tego się to właśnie sprowadza. Mieszkam w Gliwicach, mamy tu chyba najlepsze wizażystki oraz szerokie zaplecze różnego rodzaju sprawdzonych maści. Wszystko z wieloletnimi tradycjami oraz profesjonalnym zarządzaniem „NIERUCHOMOŚCI”. W zasadzie wszystko można zamknąć w jednym gliwickim przedsiębiorstwie, a spotkać tam można wszystko czego „DUSZA” zapragnie, a więc i najwytrawniejszych smakoszy.
Mam nadzieje, że nie wygląda to jak najazd na Ciebie. Jak tak to sorry !!!!”
Podejmuję temat przy każdej możliwej sytuacji. Próbowałem podjąc dyskusję podczas imprezy sportowej jakimi są skoki narciarskie. Niestety cenzura była tak wielka, że posty były blokowane. Okazało się, że ip z jakiego piszę posty jest blokowane więc zacząłem używać innych serwerów proxy z których się łączyłem.
Niestety po kilku próbach dobijania się na profil facebookowy naszego najlepszego skoczka okazało się, że jego profil to reklama osób nazywających siebie anonymous.

W moim przypadku chodzi o codzienną walkę o koronę (channeling) mojej żony i dzieci. Chętnie wyjaśnię jak się to odbywa i jakie zmiany fizjologiczne za sobą niesie takie zamykanie ludzkiego umysłu w mydlanej bańce. Chętnie wyjaśnie z czym się takie życie wiąże. Jak uświadomić człowieka który utrzymywany jest w niewiedzy ? Każda pomoc to kolejne wsparcie duchowe powodujące jeszcze większy bałagan ?
Zapraszam na mojego bloga www.uprowadzeni.pl oraz profil facebookowy https://www.facebook.com/Ezoteryka-Upro ... 774725242/

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 21 kwie 2018, 12:09 
VIP Member
Awatar

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]