Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 17 sie 2018, 0:36

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

W internecie jest bardzo dużo, filmików z nagraniami UFO, duchów, dziwnych paranormalnych zjawisk typu tablica ouija i innych dziwnych kreatur. Niektóre z nich są tak ciekawie nagrane że można pomyślec że to jest prawdziwe, i tu nie chodzi o zwykłe uwietrznienie np: latającego spodka, ale całego szaraka w bazie wojskowej. Dziś nawet powstają całe kanały na yt poświęcone tego typu nagraniom, ale niektóre filmiki wydają się naciągene by dodać "mocy" róznego rodzaju miejskim legendom i creepypastom. Jakby nie było, każdy ma inne zdanie na ten temat nawet jak chodzi o te najbardziej wiarygodne nagrania, że i tak to jest fake itp.

Grey Alien Filmed By KGB
phpBB [video]

5 Duchów nagranych na Video
phpBB [video]

5 Nagrań Video pokazujących Prawdziwe Syreny
phpBB [video]

Tabliczka Ouija - 5 strasznych Nagrań
phpBB [video]

A co Wy sądzicie o prawdziwości tych nagrań ?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 08 lip 2018, 9:37 
VIP Member
Awatar

Witam; Co do -UFO- latający spodek i itp. Ja osobiście widziałem taki obiekt; Była to kula światła,która na starcie była koloru czerwonego, ( jasny kolor wiśniowy ). Wraz z przyspieszaniem,zmieniała kolor na jasny w kierunku ,koloru białego. Czyli ciemny czerwony , jasno czerwony, różowy , ciemno żółty, jasno żółty, biały. Na koniec ,zniknięcie. Wraz z tym było przyspieszenie; Praktycznie od '' 0 '' do błyskawicy, i w tym momencie zniknięcie. Ledwie nadążyłem kręcić głową za tym zjawiskiem. Żadnej smugi, żadnego dźwięku, kompletna cisza. Byłem wtedy z psem na spacerze, pies w ogóle nie zwrócił na to uwagi. Takie pojazdy są i latają wśród nas. 100% - pewnik. A co do duchów na zdjęciach, to osobiście nie udało mnie się coś takiego zrobić,chociaż dawniej dużo robiłem zdjęć. Ale jestem przekonany, że można takie zjawiska uwiecznić na kliszy. Czy są to osoby zmarłe? Czy jakieś inne byty? W każdym bądź razie to jest możliwe, i jest realnie do zrobienia. A teraz kosmici, ja ich nazywam innymi bytami. Że są wśród nas, to raczej jest pewne; Ja nie widziałem żadnego do tej pory. A to przecież niewiele znaczy. Oraz nie wyklucza że są wśród nas. Pytanie co specjalne służby mają? I co chcą nam pokazać? Czy sobie z nas '' jaja robią ''? Czy chcą nas do czegoś przygotować? Proszę zwrócić uwagę, że wszystkie filmy i zdjęcia są ewidentnie nie ostre. Dlaczego? Czyżby nie mieli odpowiedniego operatora? Mam wątpliwości. Albo ,niby robione z ukrycia; i na nich też wielkie ''G ''. Ta sytuacja powtarza się tendencyjnie. A to stawia pod znakiem zapytania całość przekazu. Przekaz dla nas to jedno, a drugie to ,co faktycznie mają. A co ukrywają? A co do syreny? W starych przekazach, są wzmianki na te tematy, widocznie nie bez powodu. Człowiek żyjący w wodzie? Nie jest to wykluczone. Jedna sprawa tam jest nie jasna. Nigdzie nie ma mowy o osobnikach męskich? Pytanie jak się rozmnażają? Można założyć że to jest czas przeszły. Na zdjęciu jest pokazany szkielet, takiego czegoś. Piszę czegoś, bo nie wiem do czego to dziwadło zakwalifikować. Pół ryby , pół człowieka. A co na to specjaliści od kości? Co oni mają tutaj do powiedzenia? Milczenie. Na zdjęciu widać miednicę, jeśli to kobieta, to miejsce na noworodka; a tutaj z miednicy wychodzi ogon. Po mojemu ktoś mocno pojechał po bandzie. Ja sobie inaczej wyobrażam takie połączenie. Pytanie? Po co miednica rybie? A jeśli to ssak? No to zobaczmy jak wygląda na przykład delfin? Jak dla mnie to jest falsyfikat. Ale ja jestem tylko laikiem, nic więcej. Do tego długie włosy; Kiedyś trochę nurkowałem, Włosy po prostu przeszkadzają, bez nich jest o wiele lepiej i szybciej. Wyczynowi pływacy, przeważnie ostrzyżeni na '' 0 ''. A - SYRENA – pewnie o tym nie wiedziała. Tablica do porozumiewania się z duchami. Nie mam wyrobionego na ten temat zdania. Nigdy się tym nie interesowałem. Nigdy nie próbowałem. Gdybym miał nawiązać kontakt, to robiłbym bezpośrednio. Pytanie po co to miałbym robić? Jeśli chcę się czegoś dowiedzieć, to dlaczego mam o to pytać ducha? Przecież mam swojego osobistego przewodnika, drugą połowę. Czego chcieć więcej? Wiem że historycznie takie seanse się odbywały. Jakie były rezultaty? Tego nie wiem. Może i można się tak komunikować? Jeżeli ja coś bym robił, to nie robił bym nagrań dla publiczności. Jeśli ktoś szuka sławy, popularności, to już w tym momencie jest to wszystko pod znakiem zapytania. Jeszcze do tego trzeba dodać – ( Fałszywa-Flaga. ) Różni ludzie ,mają różne interesy. Na koniec, Poszukiwacz prawdy, Badacz, Dobry -Detektyw, nie wyklucza żadnej opcji. Wszystko jest możliwe, Każda hipoteza, jest realna. Eliminacja i sprawdzenie zawęża nasze poszukiwania do tej jednej jedynej – prawdziwej. Pozdrawiam. :pisze:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]