Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 27 lut 2021, 1:52

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 kwie 2011, 22:15 
Offline
Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 wrz 2010, 19:15
Posty: 37
Płeć: mężczyzna
Fenomen stosu kamieni:
Piramida Cheopsa nadal stwarza wiele pytań, czy chcesz czy nie zmusza cię do myślenia, jej widok nie czyni cię obojętnym wobec pytań o jej konstrukcję, geometrię, położenie względem punktów astronomicznych.
Zbudowana około 10.450 lat przed naszą erą, pozostawia ciężką do zinterpretowania wiadomość, stworzoną dla nas przez prawdopodobnie naszych przodków.
Co jest tak fenomenalnego w tej budowli?
Waży 6 mln ton, ma 146,6 metrów wysokości, zawiera ponad 2 miliony bloków granitu i wapnia, posiada 202 schodki do szczytu.
Pierwotnie była bardziej idealna, ponieważ pokrywała ją warstwa wapnia z którego potem zbudowano część Kairu.
Każda jej boczna część ma 5,5 hektara, jest ona skierowana idealnie wobec czterech kierunków świata, znajduje się w centralnym punkcie naszego globu i zawiera w sobie świętą geometrię.
Dzieląc całkowitą powierzchnię piramidy przez powierzchnię jej boków, łączną powierzchnię boków przez powierzchnię podstawy lub też wysokość boku budowli przez połowę długości boku jej podstawy za każdym razem uzyskujemy wartość 1,618!
Jeżeli pomnożysz jej wysokość przez 43200 otrzymasz promień biegunowy Ziemi, jeżeli pomnożysz obwód jej podstawy przez 43200 otrzymasz przekrój obwodu Ziemi.
Trzy piramidy w Gizie tworzą trójkąt Pitagorasa w proporcjach 3:4:5.
W Królewskiej komorze znajduje się 100 bloków z czerwonego granitu, każdy o wadze 70 ton, ich perfekcyjne ułożenie pozostawia wiele do myślenia, cała komora zawiera matematyczne zależności złotej proporcji.
Ponadto z komory odchodzą 4 tzw. ,,szyby powietrzne'' lub ,,szyby dusz'' o wymiarach 8x8 cala kwadratowego i są zorientowane bezpośrednio względem konstelacji Oriona i Syriusza.
Wewnętrzne funkcjonowanie komór i korytarzy byłoby bardzo trudne do zrealizowania mając do dyspozycji dzisiejszą inżynierię budowlaną.
Sam sarkofag zbudowany jest z olbrzymiego czarnego granitu i zawiera w sobie złote proporcje (jest ponoć fraktalem Arki Przymierza). Ponad sarkofagiem znajduje się pięć płyt o łącznej wadze 400 ton a ostatnia jej płyta ma kształt dachu.
Wielka piramida to nie tylko stos kamieni, to archeologiczno architektoniczna tajemnicza epicka konstrukcja.
Załącznik:
Section-Of-Great-Pyramid.jpg

Załącznik:
smyth-map.gif

Załącznik:
TGP_Shafts_1.jpg


Zadziwiające dane:
Tak oto przedstawiają się liczby Piramidy Cheopsa:
• Pierwotna wysokość-5813 cali
• Długość podstawy-9131 cali
• Obecna wysokość-5496 cali 
• Krawędź ściany bocznej-8684 cale
• Apotema od środka podstawy do wierzchołka-7387 cali  
• Kąt nachylenia ściany bocznej względem Ziemi-51°17'14'' 
• Wierzchołkowy kąt dwuścienny-76°17'32''
• Kąt nachylenia krawędzi względem poziomu Ziemi-41°59'50''
• Dwuścienny kąt ścian bocznych-106°54'
• Wierzchołkowy kąt między krawędziami-96°
• Obwód podstawy-36524,24 cale
• Rok ziemski-365,24 dni !
• Suma diagonali podstawy-25827 cali
• Precesja naszego punktu równonocnego-25827 lat !
• Objętość piramidy-90 mln. stóp
• Zajmowany obszar-13 akrów
• Masa piramidy-5955000 ton
• Położenie piramidy-29°58'51'' N,  31°9'00'' E
• Długość boku zachodniego-230,357 m
• Długość boku wschodniego- 230,391 m
• Długość boku północnego- 230,251 m
• Długość boku południowego-230,454 m

• 1 cal = 2,54 cm
• 1 stopa = 30,48 cm
• 1 akr = 0,4 ha

A teraz trochę dodatkowych ciekawostek:
• piramida stoi prawie dokładnie na osi Północ-Południe. Kiedyś stała dokładnie na osi Północ - Południe, jednak  odchylenie, od strony północnej 2'28" na północny-zachód i od strony południowej 1'57" na południowy-zachód, powstało wskutek dryfu kontynentów,
• południk biegnący przez piramidę jest najdłuższym biegnącym przez ląd. Dzieli on jednocześnie morza i kontynenty na dwie równe części,
• obwód podstawy podzielony przez podwójną wysokość daje liczbę Π =3,1416
• wysokość piramidy, jeżeli pomnożymy przez 1000000000, to otrzymamy średnią odległość Ziemi od Słońca,
• układ piramid zadziwiająco przedstawia układ gwiazd w pasie Oriona w roku 10583 p.n.e.,
• w roku 10583 p.n.e. ze wschodu tam gdzie spogląda Sfinks wschodził Gwiazdozbiór Lwa. Wtedy też zaczęła się era precesyjna Lwa i jak widać jego budowniczowie wiedzieli o tym i chcieli nawiązać do tego budując Sfinksa,
• masa sarkofagu pomnożona przez 10 do piętnastej potęgi jest równa masie Ziemi,
• piramida od końca lutego do połowy października nie rzuca w południe żadnego cienia, tak więc piramida była zegarem słonecznym, pokazującym pory i długość roku,
• temperatura wewnątrz Komory Królewskiej wynosi 68° Fahrenheita. Stanowi to dokładnie 1/5 odległości rtęci wznoszącej się w rurce od punktu zamarzania do punktu wrzenia wody na poziomie morza,
• stosunek długości i objętości piramidy odpowiada stosunkowi promienia do powierzchni koła,
• południk przechodzący przez środek piramidy tworzy z równoleżnikiem  przechodzącym przez piramidę Mykerinosa i z linią prostą łączącą te dwa punkty trójkąt pitagorejski,
• kąty piramidy dzielą Deltę Nilu na dwie równe części,
• piramida Cheopsa leży  w centrum masy lądu stałego Ziemi,
• odległość do bieguna południowego jest równa odległości do środka Ziemi i odległości od bieguna do środka Ziemi,
• wszystkie cztery ściany boczne Wielkiej Piramidy nie są płaskimi trójkątami lecz mają wklęśnięcia. Powodują one, że podczas równonocny wiosennej i jesiennej, tuż po wschodzie słońca oświetlana jest jedynie połowa ściany bocznej.

Napoleon i Piramidy:
W 1799 roku Napoleon podbił Egipt z ponad 35 tys. wojskiem, podczas pobytu odkrył jeden z najciekawszych artefaktów Kamień Rosetta , grawerowany tekst był napisany w trzech językach: greckim, egipskim i hieroglifowym.
Po żmudnym rozszyfrowaniu dowiedzieliśmy się więcej o naszej historii i uleczyliśmy naszą historyczną amnezję potwierdzając miedzy innymi kulturę Sumerów jako kolebkę cywilizacji.
Oprócz tego Napoleon za wszelką cenę chciał się dostać do piramidy, co doprowadził do skutku.
Przebywał przez noc sam w komorze królewskiej a dokładniej w sarkofagu, po wyjściu stwierdził że nigdy nie chce tam powraca i że to miejsce jest przeklęte, pozostawił po tym zdarzeniu szczątkowe informacje w formie szkiców tego co ujrzał przebywając w środku.
Załącznik:
Zrzut ekranu 2010-10-13 (godz. 00.22.59).png

Załącznik:
rosettaStone.jpg


Prawdziwe przeznaczenie piramidy:
Teoria pierwsza ,,Gwiezdne Wrota lub portal dusz''
W książce "The Great Piramid Decoded" Peter Lemesurier opisuje on starożytną technikę polegającą na projekcji własnego cienia i czegoś, co dziś nazwali byśmy wyjściem świadomości poza ciało w inny wymiar czasoprzestrzenny.
Jeżeli praktyki te były rzeczywiście stosowane można by stwierdzić, że piramida służyła jako zaawansowane gwiezdne wrota lub portal dusz do innych wymiarów, być może wymiarów Oriona lub Syriusza co tłumaczyło by owe ,,szyby dusz''. Technologia związana z wychodzeniem z ciała mogłaby służyć im również jako możliwość pozyskiwania informacji z innych wymiarów. .Kolejną rzeczą która mi się nasuwa w tej kwestii była skuteczna izolacja która wraz z fraktalnym kształtem piramidy mogła powodować koncentracje plazmy i w efekcie złożony zaraz po śmierci faraon przebywał w owym sarkofagu przez powiedzmy trzy doby do momentu gdy jego plazma nie zagięła się i nie powędrowała bezstratnie w inne wymiary do swojego pierwotnego miejsca egzystencji i cyklu reinkarnacyjnego .
Załącznik:
Zrzut ekranu 2011-04-27 (godz. 15.19.57).png


Teoria Druga ,,Generator Prądu''
Gdyby popatrzeć na Piramidę Cheopsa jak na wielki akumulator mogący ładować się za pomocą podziemnych strumieni wody pochodzących prosto z Nilu , tłumaczyło by to izolacje o której wspomniane jest w teorii nr 1 .Naładowane cząsteczki energii wytworzonej pędem wody oraz udziałem promieni słonecznych dostawały się podziemnymi źródłami do korytarzy piramidy unosząc się cały czas do góry w stronę szybów powietrznych i wypuszczając energię na zewnątrz która w jakiś sposób mogłaby oświetlać budowle.Lecz według mnie ta teoria jest trochę dziurawa , bo po co budować tak wielki monument by wytworzyć w nim energie tylko do oświetlania go z zewnątrz?
Po co w takim razie wstawiać tam sarkofag ? Czy sarkofag miałby służyć jako miejsce w którym instalowana była arka przymierza do wytwarzania i ilorazownia energii świętą geometrią?
A gdyby połączyć te dwie teorie?
Załącznik:
Zrzut ekranu 2011-04-27 (godz. 17.01.15).png


Teoria trzecia ,,Generator prądu ilorazujący moc gwiezdnych wrót''
Gdyby połączyć obie teorię można by osiągnąć coś co u niektórych mogło by wywołać zaniepokojenie,ale patrząc na dusze z punktu dzisiejszej fizyki mamy do czynienia z energią porównywalną z energią elektryczną i jest to fakt udowodniony przez naukowców takich jak Dr.Konstantin Korotkov. Takie działania mogłyby przyśpieszać lub uskuteczniać odchodzenie duszy od ciała co miało zamierzony cel w budowie tak karkołomnego monumentu.
Załącznik:
Zrzut ekranu 2010-10-21 (godz. 01.48.52).png

Załącznik:
Zrzut ekranu 2010-10-21 (godz. 01.48.09).pngZachęcam was do debaty i rozbudowywania wątku, interesuje mnie co sadzicie o przeznaczeniu Wielkiej piramidy.

Źródła informacji:
Strony:
http://www.tajemnicepiramid.pl
http://theomnireport.blogspot.com/2011/ ... y-big.html
Książki:
The Great Piramid Decoded Peter Lemesurier
Filmy:
Nassim Haramein PHZ
David Wilcock Awake and Aware Conference
Dan Winter DNA i udana śmierć
Kod Piramid


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 28 kwie 2011, 22:15 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 29 kwie 2011, 21:19 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 08 sie 2010, 16:25
Posty: 128
nie zle @ shadowsunn,
ja mam jeszcze jedna teorie odnosnie piramid ogolnie, czy na Marsie czy ta Cheopsa sa monumentem,
ostrzegajacym przed manipulacja genetyczna, co nie wydaje mi sie byc tak bledne.
tam znajduje sie wielki sarkofag z wielotonowa przykrywka, däniken opowiadal w jakims filmie na yt,
ze w tym sarkofagu kosci byka i resztki asfaltu czy smoly sie znajdowaly...

_________________
"najglebszych lekcji duszy uczymy sie podczas upadku i zalamania sie cywilizacji."
arnold j. toynbee


jestem dumna z mojej ortografji zyjac 30 lat poza krajem. ;pNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 kwie 2011, 22:24 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 15:29
Posty: 219
ShadowSunn pisze:
Ponadto z komory odchodzą 4 tzw ,,szyby powietrzne'' lub ,,szyby dusz'' o wymiarach 8x8 cala kwadratowego i są zorientowane bezpośrednio względem konstelacji Oriona i Syriusza.
.................................
przyszło mi do głowy,że ta sprawa może być nieaktualna bo prawdopodobnie powstały przed awanturą strącenia drugiego księżyca w wyniku czego zatopiono Atlantydę - część księżyca "Fatta " spadła na powierzchnię ziemi i wtedy ziemia pochyliła swoją oś więc obecne ustawienie względem nieba jest najprawdopodobniej inne niż pierwotne . Opis jest w Wedach , skopiowanych tu z innego forum z innego forum trehlebov-nieludzie-pl-t2826-270.html .

_________________
wszystko co nowe to dawno zapomniane stareNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 30 kwie 2011, 19:45 
Rapa
Mazurska piramida
Zobacz na mapie

Grobowiec w kształcie piramidy wzniesiono na początku XIX w. według projektu Duńczyka Bertela Thorvaldsena, twórcy warszawskich pomników - Kopernika i ks. Józefa Poniatowskiego. Oryginalna atrakcja turystyczna wsi powstała na polecenie właściciela okolicznych dóbr Friedricha von Farenheida, którego fascynował starożytny Egipt. Grobowiec zbudowano z zachowaniem zasad, pozwalających stworzyć warunki do mumifikacji zwłok. Takie warunki powstają w piramidach, których kąt nachylenia ścian wynosi około 51 stopni. Dokładnie ten kąt uzyskano w Rapie, ale wystarczy zajrzeć przez okratowane okno, by zobaczyć, że historia zakpiła z marzeń o nieśmiertelności. W zdewastowanym wnętrzu grobowca leżą otwarte trumny ze zwłokami członków rodziny von Farenheidów. Zmumifikowane, lecz zbezczeszczone wysuszone ludzkie ciała budzą grozę. Obiekt zamknięty, makabryczny widok tylko przez okno.
Obrazek

Rapa - piramida - grobowiec rodziny von Fahrenheid (1)
phpBB [video]

Piramida w Rapie - " To dziala! "
phpBB [video]

Piramida w Rapie 2009
phpBB [video]Na górę
   
 
 
Post: 01 maja 2011, 10:21 
Offline
Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 wrz 2010, 19:15
Posty: 37
Płeć: mężczyzna
Barbara Mała pisze:
ShadowSunn pisze:
Ponadto z komory odchodzą 4 tzw ,,szyby powietrzne'' lub ,,szyby dusz'' o wymiarach 8x8 cala kwadratowego i są zorientowane bezpośrednio względem konstelacji Oriona i Syriusza.
.................................
przyszło mi do głowy,że ta sprawa może być nieaktualna bo prawdopodobnie powstały przed awanturą strącenia drugiego księżyca w wyniku czego zatopiono Atlantydę - część księżyca "Fatta " spadła na powierzchnię ziemi i wtedy ziemia pochyliła swoją oś więc obecne ustawienie względem nieba jest najprawdopodobniej inne niż pierwotne . Opis jest w Wedach , skopiowanych tu z innego forum z innego forum trehlebov-nieludzie-pl-t2826-270.html .

Możliwe że to Księżyc spowodował zatonięcie Atlantydy , na pewno była to jakaś katastrofa, z tym że Atlantyda była wcześniej niż Egipt , jedna z teorii mówi nam o tym że to zbiegli kapłani Atlantydy którym udało się przetrwać stworzyli kulturę Egipską itd więc piramida została wybudowana po katastrofie, sądzę że jedyne odchylenia mogą być spowodowane czynnikiem naturalnym a mianowicie przesuwaniem się kontynentów, ale i tak są to zmiany zbyt małe

_________________
,,Nie rozumiem dlaczego musisz płacić żeby żyć na planecie na której się urodziłeś''
VissaseusNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 maja 2011, 11:06 
Obrazek

Obrazek

5 stopniowe odchylenie jest związane z tą czerwoną linią:

Obrazek

http://oczyandromedy.pl/forum/viewtopic.php?t=29&sid=15c5d774c1230917b449fbcc810c1984

I tutaj sporo w temacie:
http://www.paranormalne.pl/topic/22727-kod-piramid-epizod-1-pas-pokoju-napisy-pl/

pozdrawiamNa górę
   
 
 
Post: 01 maja 2011, 11:53 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 15:29
Posty: 219
ShadowSunn pisze:
Możliwe że to księżyc spowodował zatonięcie Atlantydy , na pewno była to jakaś katastrofa ,z tym że Atlantyda była wcześniej niż Egipt , jedna z teorii mówi nam o tym że to zbiegli kapłani Atlantydy którym udało się przetrwać stworzyli kulturę Egipską itd więc piramida została wybudowana po katastrofie , sądzę że jedyne odchylenia mogą być spowodowane czynnikiem naturalnym a mianowicie przesuwaniem się kontynentów ale i tak są to zmiany zbyt małe

Według tego co zapisano w Wedach z tonącej Atlantydy wywieziono część ludzi (oni byli w większości czerwonoskórzy pomieszani podobno nieco z białymi) na kontynent obecnego USA. Legendy Indian pełne są zapisów na ten temat przesiedlenia więc zachodzi zbieżność.
Kulturę Egiptu stworzyło ponoć kilka pokoleń Wiedunów , którzy przywędrowali ze wschodu z terenów obecnej Ukrainy. Nazywano ich Sumerami -bardzo dużo piszą o tym Grecy ale info celowo jest skrywane - wschód (konkretnie Rusicze) ma być postrzegany jako ciemnota i zacofanie.

_________________
wszystko co nowe to dawno zapomniane stareNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 maja 2011, 12:36 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 lis 2009, 20:04
Posty: 536
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć: mężczyzna
Mnie bardziej ciekawi kto/jak ją stworzył. Jej przeznaczenie także jest cholernie ciekawe ale to pierwsze jednak ma wyższość jak dla mnie :tak:

_________________
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 maja 2011, 14:00 
Offline
Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 wrz 2010, 19:15
Posty: 37
Płeć: mężczyzna
Barbara Mała pisze:
ShadowSunn pisze:
Możliwe że to księżyc spowodował zatonięcie Atlantydy , na pewno była to jakaś katastrofa ,z tym że Atlantyda była wcześniej niż Egipt , jedna z teorii mówi nam o tym że to zbiegli kapłani Atlantydy którym udało się przetrwać stworzyli kulturę Egipską itd więc piramida została wybudowana po katastrofie , sądzę że jedyne odchylenia mogą być spowodowane czynnikiem naturalnym a mianowicie przesuwaniem się kontynentów ale i tak są to zmiany zbyt małe

Według tego co zapisano w Wedach z tonącej Atlantydy wywieziono część ludzi (oni byli w większości czerwonoskórzy pomieszani podobno nieco z białymi) na kontynent obecnego USA. Legendy Indian pełne są zapisów na ten temat przesiedlenia więc zachodzi zbieżność.
Kulturę Egiptu stworzyło ponoć kilka pokoleń Wiedunów, którzy przywędrowali ze wschodu z terenów obecnej Ukrainy. Nazywano ich Sumerami - bardzo dużo piszą o tym Grecy, ale info celowo jest skrywane - wchód (konkretnie Rusicze) ma być postrzegany jako ciemnota i zacofanie .

To co piszesz ma sens , tłumaczyło by kwestie piramid w europie jak i fakt że rdzenni amerykanie to tak naprawdę atlanci, którzy ,,kult piramid'' kontynuowali w Ameryce, pewnie dlatego są tak tępieni i odizolowani

_________________
,,Nie rozumiem dlaczego musisz płacić żeby żyć na planecie na której się urodziłeś''
VissaseusNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 maja 2011, 14:43 
Offline
Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 wrz 2010, 19:15
Posty: 37
Płeć: mężczyzna
radoslaw pisze:
Obrazek


Nisko pulsujące infradźwięki pobudzają czakry ziemi...no prosze tego nie wiedzialem :shock:
starożytne sanskrypty kultur świata używały tego do powrotu Aztlan
Co lub kto to jest Aztlan?
Tak poza tym bardzo ciekawe materiały
,,Istotnie, stożki piramidalne ustawione na terytorium państwa Egipt stanowią jedno z ognisk zasilających fragmentaryczny punkt animacji kreacji bladozielonego rdzenia kuli o naturze wspomagającej zwarcie cząsteczek odpowiadających prędkością częstotliwości piątego wymiaru, składających się na twór krystaliczno-ziarnisto-łunowy, będący jedną z enklaw edukacyjno-uzdrawiających Konfederacji. Zostały one wzniesione pospiesznie w epoce zmiany aktywności rdzenia bladej zieleni kuli w skutek sztucznie wywołanych katastrof w związku z rozproszeniem się cywilizacji Atlantydy na całą niemal powierzchnię kuli. Ich budowa miała na celu uzupełnienie brakujących oczek ogniskowych, które pojawiły w wyniku oddziaływania katastrof na ciała kuli. Pozostałe stożki istnieją niektóre pod powierzchnią dna oceanów i pokryw lodowych.''
Pozdrawiam

_________________
,,Nie rozumiem dlaczego musisz płacić żeby żyć na planecie na której się urodziłeś''
VissaseusNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 maja 2011, 15:29 
Offline
Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 wrz 2010, 19:15
Posty: 37
Płeć: mężczyzna
lordi222 pisze:
Mnie bardziej ciekawi kto/jak ją stworzył. Jej przeznaczenie także jest cholernie ciekawe ale to pierwsze jednak ma wyższość jak dla mnie :tak:

Kiedyś czytałem w jednej z notatek z kontaktów Billego Meiera z Semjase , padło pytanie o to jak zostały zbudowane piramidy w Gizie , z tekstu wynikało że bloki były przenoszone za pomocą telekinezy co niezmiernie ułatwiało by taką budowę , lecz dalej pozostaję pytanie o karkołomne wyliczenia położenia w tym konkretnym miejscu z taką perfekcją,ponoć stworzyła je Inteligencja Gizy.
,,Tak zwana Inteligencja Giza wywodzi się od przodków Plejadan zamieszkujących w czasach prehistorycznych pewien obszar Ziemi. Po około 18.000 lat pokoju rządni władzy naukowcy jak dawniej postanowili po nią sięgnąć, jednak Ziemianie w porę przewidzieli ich plany i pokrzyżowali je. Nie pozostało więc im nic innego jak uciec w przestrzeń kosmiczną. Stało się to przed 15.000 lat. Wypędzeni udali się w systemu Beta Centauri, gdzie się osiedlili i rozwinęli wyjątkowo wyrafinowaną technikę. Nie zapomnieli jednak o Ziemi, wierząc, że kiedyś wrócą na nią i odegrają się na całej ludzkości. Żyli więc przepełnieni nienawiścią do naszej planety. Udało im się nawet przedłużyć przeciętny czas życia do kilku tysięcy lat. Wszyscy oni zostali starannie wyszkoleni w sztuce wojennej oraz w snuciu intryg i podstępów.Po 2000 lat gotowi byli do ataku na Ziemię. Dowodzeni przez Jszwjsza Arusa-I przed 13.000 lat wylądowali na Ziemi. Arus-I był naukowcem o wyjątkowo bestialskim usposobieniu, w związku z czym nazywano go Barbarzyńcą. 200 naukowców z różnych dziedzin mianował na swoich zastępców. Jak grom z jasnego nieba zaatakowali Ziemię i w pierwszej kolejności zawładnęli Hyperboreą położoną w północnej części Ameryki Północnej, gdzie wówczas panował bardzo łagodny klimat. Dzisiaj jest to Floryda, która wskutek przesunięcia się biegunów zawędrowała na obecne miejsce. Stamtąd rozpoczęli dalsze działania wojenne. Nie chciałbym w tym miejscu rozwodzić się szczegółowo o tych sprawach. Powiem tylko tyle, że Arus-I i jego zastępcy podbili Ziemię i zniewolili pozostałych przy życiu Ziemian. Sam Arusi-I wyniósł się wkrótce ponad Kreację obwołując się Bogiem i Stwórcą Wszechrzeczy, zaś swoich zastępców mianował strażnikami aniołami.Trzech synów Arusa-I, Ptaah, Salam oraz Arussem, który go zamordował, chcieli początkowo
kontynuować jego dzieło, jednak dwaj z nich, Ptaah i Salam, postanowili w pewnym momencie położyć kres złu i przepędzili z Ziemi Arussema i jego zwolenników. Niestety nie na długo, ponieważ po pewnym czasie wrócił on do Układu Słonecznego i urządził sobie kwaterę w podziemiach piramidy w Gizie, skąd wywodzi się nazwa jego grupy – Inteligencja Giza. Przez długi czas działali w ukryciu przy pomocy najpodlejszych metod, takich jak intrygi i kłamstwa. Ich celem było zawładnięcie całym światem.''
,,W czasie gdy wznoszono piramidy, ówcześni astronomowie obliczyli dalszy los Ziemi. Na podstawie tych danych ustalono wymiary piramid. Obliczenia wykazały, że w przyszłych wiekach Ziemia zostanie zagrożona katastrofą z kosmosu, podobnie jak to miało miejsce w czasie ich wznoszenia. Aby uzmysłowić przyszłym pokoleniom ten grożący im kataklizm, dane na jego temat zakodowano w konstrukcji piramidy. Oznacza to, że zostały one zbudowane w oparciu o dane, które staną się jasne, kiedy ta katastrofa z kosmosu znowu zagrozi Ziemi. Dawna astronomia była bardzo rozwinięta i obliczyła te daty nad wyraz dokładnie. Uwzględniono przy tym nawet wiele globalnych przemian, których daty zostały wyliczone z ogromną precyzją. Zgodnie z przewidywaniami tej dawno zapomnianej nauki Ziemia ulegała ciągłym przeobrażeniom. Powoli nadchodzi czas, kiedy te astronomiczne dane, które zakodowano w konstrukcji piramid, zaczynają pokrywać się ze współczesnymi obliczeniami astronomicznymi zapowiadającymi to, co przewidziano ponad 70.000 lat temu. Owo zdarzenie nastąpi dokładnie wtedy, kiedy światło pewnej bardzo dalekiej gwiazdy centralnej, wpadnie przez
Wrota Objawienia do walcowatego tunelu, który biegnie w prostej linii od zewnętrznej ściany Wielkiej Piramidy do jej wnętrza, i oświetli pewien centralny punkt.''
http://www.eraintegracji.pl.tl/Strona-startowa.htm

_________________
,,Nie rozumiem dlaczego musisz płacić żeby żyć na planecie na której się urodziłeś''
VissaseusNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 maja 2011, 17:02 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sty 2011, 21:50
Posty: 89
Płeć: mężczyzna
Egipt sam w sobie intryguje mnie od wczesnego dzieciństwa :)

Teorii jest wiele, w każdej coś intryguje, tylko bez konkretów możemy gdybać i gdybać.
O elektrowni widziałem film na youtube, również w serii ancient aliens jest mowa o tym jak powstawały kamienne bloki. Pewne częstotliwości dźwiękowe i inne rzeczy mówiące o tym, że ta wiedza nie jest "nasza", a na pewno przed nami jest ukrywana. Mit o tysiącach niewolników ciągnących bloki też jest tam obalany.

Shadowsunn nie pisz post pod postem, edytuj :P

co do Meier'a to są to też jakieś ciekawe poszlaki. Ale nikt tych plejadian nie widział, a channelingi to nie do końca wiarygodne źródło. Może być w nich też jakieś ziarno prawdy, ale nie można ich brać za pewnik

_________________
To co jest.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 maja 2011, 17:23 
Offline
Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 wrz 2010, 19:15
Posty: 37
Płeć: mężczyzna
Ptl pisze:
Egipt sam w sobie intryguje mnie od wczesnego dzieciństwa :)

Teorii jest wiele, w każdej coś intryguje, tylko bez konkretów możemy gdybać i gdybać.
O elektrowni widziałem film na youtube, również w serii ancient aliens jest mowa o tym jak powstawały kamienne bloki. Pewne częstotliwości dźwiękowe i inne rzeczy mówiące o tym, że ta wiedza nie jest "nasza", a na pewno przed nami jest ukrywana. Mit o tysiącach niewolników ciągnących bloki też jest tam obalany.

Shadowsunn nie pisz post pod postem, edytuj :P

co do Meier'a to są to też jakieś ciekawe poszlaki. Ale nikt tych plejadian nie widział, a channelingi to nie do końca wiarygodne źródło. Może być w nich też jakieś ziarno prawdy, ale nie można ich brać za pewnik

Pewnie że tak , channeling zawsze pozostanie channelingiem,po prostu biorę to pod uwagę , telekineza jak dla mnie jest sensownym wytłumaczeniem tego co oni wyprawiali w tamtych czasach z tak dużymi blokami...

_________________
,,Nie rozumiem dlaczego musisz płacić żeby żyć na planecie na której się urodziłeś''
VissaseusNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 maja 2011, 20:06 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 lis 2009, 20:04
Posty: 536
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć: mężczyzna
@ShadowSunn Dzięki za odp. Fajny post. Trochę nowego ponownie się dowiedziałem :)

Myślę że związek z cała sprawą mają ostatnie wydarzenia "wokoło" piramid w Egipcie. Być może ktoś zaczyna się obawiać rozprzestrzeniającej się szybko wiedzy na temat prawdy o piramidach i nastąpiło dokładniejsze "czyszczenie" tamtych terenów aby pozbyć się dowodów i poszlak.

_________________
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 maja 2011, 0:29 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2011, 0:45
Posty: 1103
Płeć: mężczyzna
Nie wiem czy było to jedyne przeznaczenie piramid, ale jedno przeznaczenie jest pewne, a mianowicie chodzi o wytwarzanie manny, "co to jest", ORME - to różne nazwy dla tej samej substancji.
Już udowodniono za pomocą modeli piramid, że umieszczenie złota w miejscu odpowiadającym komnacie królewskiej powoduje powstawanie ORME. Prawdopodobnie w sarkofagu znajdowała się drewniana skrzynia (arka przymierza), w której umieszczano złoto, a dzięki temu otrzymywano mannę.
Była to niezwykle cenna substancja dla ówczesnych ludzi skoro budowano tak gigantyczne piramidy do jej produkcji.
Polecam Davida Hudsona, który szczegółowo to wyjaśnia. Możliwe jednak, że istniało dodatkowe przeznaczenie tych budowli. Z pewnością jednak nie były to elektrownie czy grobowce.
Teraz istnieją oczywiście prostsze metody produkcji manny, ale wtedy widocznie ich nie znano.
Pozdrawiam

_________________
Dobrze się bawię.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 maja 2011, 5:53 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 15:29
Posty: 219
Tajemnica Piramid pozostanie tajemnicą dopóki będzie ukrywana wiedza Słowian - mówi to w którymś filmie pan widoczny tutaj poniżej
"Gry Bogów"-ŻYWY OGIEŃ-CZ 2 "Prawda i kłamstwo" (odc.YTube 4.)
phpBB [video]
-Walery Diemin - obecnie pisarz i badacz starożytności, równocześnie ceniony pułkownik w stanie spoczynku. Nie wiem czy w tym odcinku czy w innym padają słowa, które cytuję na wstępie.

Na ścianach którejś z piramid w Gizie widniał oryginał słynnej mapy jaką w 15 (lub 16) wieku skopiował badacz o nazwisku Merkater./ Mapa przedstawia dawny układ Ziemi - kontynenty przed pierwszym potopem około 100 tysięcy lat temu gdy zniszczony został jeden z trzech wówczas księżyców (drugi już stosunkowo niedawno - tu zakończyła swój żywot Atlantyda). Na tej mapie obok Grenlandii i innych znanych dziś lądów występują Daria i Frislandia. Skany tej mapy zamieszczałam już wiele razy, są chyba w dziale założonym przez @Bou - "Trehlebov - nieludzie ".
Sfinks został przedstawiony w formie kota na cześć Słowiańskiego Przodka - Tarha - Darzboga. ( Tarh przywiózł podczas którejś wizyty na Ziemię koty - stąd taki obraz ). To są budowle Przodków Rasy - niedługo to wszystko zostanie ujawnione, bo kłamstw dłużej się rozpowszechniać nie da.

_________________
wszystko co nowe to dawno zapomniane stareNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 maja 2011, 10:44 
Barbara Mała pisze:
Według tego co zapisano w Wedach z tonącej Atlantydy wywieziono część ludzi ( oni byli w większości czerwonoskórzy pomieszani podobno nieco z białymi ) na kontynent obecnego USA . Legendy Indian pełne są zapisów na ten temat przesiedlenia więc zachodzi zbieżność .


Jeśli zapoznasz się z legendami indian o których piszesz dowiesz się że mówią o kontynencie Kasskara/Mu/Lemurii, położonym tutaj:
Obrazek

W dziale publikacje na naszym forum jest obecnie tłumaczona opowieść Roberta Morning Sky'a, pół-Apacz, pół-Hopi.
Również polecam.


Cytuj:
Kulturę Egiptu stworzyło ponoć kilka pokoleń Wiedunów , którzy przywędrowali ze wschodu z terenów obecnej Ukrainy . Nazywano ich Sumerami -bardzo dużo piszą o tym Grecy ale info celowo jest skrywane - wchód (konkretnie Rusicze) ma być postrzegany jako ciemnota i zacofanie .


Kulturę Egiptu tworzyła gadzio-ptasia rodzinka, oto Thot, budowniczy WP:
Obrazek


...syn Enkiego:
Obrazek


....którzy zresztą zakładali kulturę sumeryjską o czym dość obszernie traktują sumeryjskie tabliczki.

Ci wschodni badacze są z gruntu rzeczy ok, ale przesadzają z tymi Słowianami w każdym miejscu na świecie.
Twierdzenia o 5 tysięcznej obecności smoków na tej planecie to jakaś farsa - całe Wedy są napisane w sanskrycie - kopii hebrajskiego, jak najbardziej smoczego języka.

pozdrawiamNa górę
   
 
 
Post: 03 maja 2011, 12:42 
Offline
Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 wrz 2010, 19:15
Posty: 37
Płeć: mężczyzna
Bow1 pisze:
Nie wiem czy było to jedyne przeznaczenie piramid, ale jedno przeznaczenie jest pewne, a mianowicie chodzi o wytwarzanie manny, "co to jest", ORME - to różne nazwy dla tej samej substancji.
Już udowodniono za pomocą modeli piramid, że umieszczenie złota w miejscu odpowiadającym komnacie królewskiej powoduje powstawanie ORME. Prawdopodobnie w sarkofagu znajdowała się drewniana skrzynia (arka przymierza), w której umieszczano złoto, a dzięki temu otrzymywano mannę.
Była to niezwykle cenna substancja dla ówczesnych ludzi skoro budowano tak gigantyczne piramidy do jej produkcji.
Polecam Davida Hudsona, który szczegółowo to wyjaśnia. Możliwe jednak, że istniało dodatkowe przeznaczenie tych budowli. Z pewnością jednak nie były to elektrownie czy grobowce.
Teraz istnieją oczywiście prostsze metody produkcji manny, ale wtedy widocznie ich nie znano.
Pozdrawiam

To że nie były to grobowce nie podlega dyskusji, chodzi o sam fakt złożenia ciała po śmierci na okres w którym plazma odejdzie bezstratnie w wyższe sfery,co do produkcji manny szczerze nie za bardzo to za mną przemawia ale sprawdzę rekomendowanego Davida ... , bardziej bym był skłonny do stwierdzenia że wytwarzali w komorze złoto przy użyciu arki przymierza..możliwe że ta energia powodowała jakieś zaawansowane kontrolowane procesy syntezy termojądrowej, ponoć w ten sposób powstało złoto...przez wybuch supernovej. :cooo?:

_________________
,,Nie rozumiem dlaczego musisz płacić żeby żyć na planecie na której się urodziłeś''
VissaseusNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 maja 2011, 18:05 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 15:29
Posty: 219
radoslaw pisze:
...................

Ci wschodni badacze są z gruntu rzeczy ok, ale przesadzają z tymi Słowianami w każdym miejscu na świecie.
Twierdzenia o 5 tysięcznej obecności smoków na tej planecie to jakaś farsa - całe Wedy są napisane w sanskrycie - kopii hebrajskiego, jak najbardziej smoczego języka.

pozdrawiam

Radosław - ja jak się wdaję z kimś w rozmowę to staram się zagłębić w to co mówi adwersarz.
Tyle już było na temat,że Wedy to nie tylko ta uproszczona kopia z Indii z ostatnich tysięcy lat. Czy wiadomo Ci, że istnieją Wedy Bułgarskie ? Zdziwiony ?? Podobno są - ja też się zdziwiłam.
Powtórzę- do Indii kilka tysięcy lat temu kilku mędrców ze wschodu (Mahabharata to opisuje jasno) zaniosło Hindusom okrojoną wersję Wed by poznali zasady karmy i przestali składać krwawe ofiary z ludzi na cześć Bogini Kali-Ma. Hindusi z wiedzy skorzystali.

Co do sanskrytu - widać ja teraz też smoczym językiem piszę Agni=ogień wedy =wiedza sanskryt to podobno "skryty sens" - wyrazów podobnych całe morze.


Ja korzystam z Wed zachowanych w obecnej Rosji - w miejscu gdzie Wedy powstawały .

Co jest według Ciebie nie tak z tą obecnością 5000 letnią na Ziemi? Przyjmij to co piszą w Wedach za hipotezę - jedną z wielu i czekaj. Kurtyna milczenia i dezinformacji już pęka w szwach - prawda jak oliwa na wierzch wypływa - już niedługo wszystkie puzzle ułożą się w jedną kompletną całość.

_________________
wszystko co nowe to dawno zapomniane stareNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 lis 2011, 23:48 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Rejestracja: 27 mar 2010, 15:10
Posty: 1
Witam Wszystkich! Wpisuję się po raz pierwszy, choć śledzę forum na bieżąco. Chcę się z Wami podzielić tym ,na co niedawno "wpadłam". Podróżnicy z Kosmosu to strona na której tłumaczona jest książka"Voyagers"z anglojęzycznej strony www.amentiprojekt.net. W tomie drugim,w rozdziale 3 "Trzeci zasiew" przeczytałam: Piramidy staly sie znakami architektury Anunnaki, oraz osiagnieciem naukowym, a kilkanascie innych mniejszych budowli piramidalnych skonstruowanych zostalo nad przejsciami portalowymi w calym Egipcie. Najwieksza z tych baz operacyjnych, skonstruowana zostala nad glownym wejsciem do egipskiego portalu do Wewnetrznej Ziemi, poprzez ktory mozna bylo dostac sie do Arki Przymierza. W tym samym czasie skonstruowana zostala jeszcze jedna masywna budowla na pobliskim portalem Arki Przymierza. Pierwszym pomnikiem, jaki zostal stworzony byl oryginalny Sfinks. Budowla ta utajniala portal do Wewnatrznej Ziemi i polaczony byl bezposrednio z portalem, ktory prowadzil do Arki Przymierza. Sfinks zaprojektowany zostal upamietniajac dziedzictwo Anunnaki, majac glowe wojownika Anunnaki nasadzona na rzezbe lwiopodbnego ciala. Cialo lwa, bylo symbolem upamietniajacym rase istot z HU-2, znanych jako Leonici, ktorzy odegrali podstawowa role w polozeniu wczesniejszych podwalin pod kulture Anunnaki. Leonici z Harmonicznego Wszechswiata -2 (HU-2), byli wysokimi istotami, zaawansowanej inteligencji, w wyprostowanej postawie, pokrytymi kocim futrem, ktorzy postrzegani byli przez wczesne cywilizacje Anunnaki jako Bogowie i Anunnaki z Rady Syrianskiej oddawali czesc ich dziedzictwu. Anunnaki z Rady Syrianskiej, czerpali sile i pocieszenie z ich zwiazkow z ludzmi Leonitow, a budujac taki pomnik, zamierzali pokazac sile Anunnaki, zjednoczona i zbudowana na podstawie ich praojcowskich sprzymierzencach- Leonitach. Symboliczny projekt Sfinksa, byl zamiarem pokazania Ruchowi Oporu Anunnaki, ze sa oni osamotnieni w swoich zmaganiach, a prawdziwe dziedzictwo Anunnaki znajduje sie u Anunnaki z Rady Syrianskiej.
Z praktycznego punktu widzenia, Sfinks zbudowany byl, aby sluzyc jako umocnienie portalu do Wewnetrznej Ziemi, jak rowniez jako bezpieczne schronienie i biblioteka do przechowywania swietych nagran i tekstow. Sluzyl rowniez za miejsce do przetrzymywania urzadzen do transmitowania energii, ktore naladowane byly Ultra Wysokimi Czestotliwosciami (UWC) pieciowymiarowej energii z Arki Przymierza, a takze sluzyl za miejsce do skladowania mniejszych Ankh'ow, ktore nasycone byly energia o podobnych wlasciwosciach.
62
Historycznie, wieksze urzadzenia staly sie znane jako Arki Przymierza, a prawdziwa tozsamoscia Arki Przymierza bycie pomostem portalowym, zostala utracona. Jednak w czasach budowy oryginalnego Sfinksa, prawda o Arce Przymierza, byla dobrze znana, a przedmioty te postrzegano za narzedzia, mogace przyciagac, utrzymywac, oraz przekazywac energie, ktora przyciagana byla za posrednictwem Arki Przymierza, z Blekitnego Plomienia Amenti, ktory przechowywany byl w galaktyce Andromedy. Zarowno wieksze, jak i mniejsze narzedzia zaprojektowane zostaly w ksztalcie Ankh, co pozwalalo na polaczenie energii wyzszych czestotliwosci w okreslony sposob, przy wykorzystaniu naturalnych praw miedzywymiarowej mechaniki energii. Ankhi uzyte zostaly do stworzenia Sfinksa, rozmaitych piramid, oraz innych budowli, gdyz dostarczaly one moc do odwrocenia przyciagania grawitacyjnego, a takze bezposrednio wplywaly na budowe czasteczek i pola morfogeniczne substancji Ziemskiej materii. Sluzyly one jako glowne narzedzia budowlane, modulatory pogody, narzedzia do uzdrawiania, a takze jako miedzywymiarowe urzadzenia przesylowe. Oryginalny Sfinks sluzyl za ochronna twierdze, w ktorej urzadzenia te mogly byc zmagazynowane i trzymane z dala od rak Templarowych-Annu. Druga glowna budowla Anunnaki z Rady Syrianskej, byla masywna piramida, wysrodkowana bezposrednio nad otwarciem potralu do Arki Przymierza. Piramida ta zostala pierwotnie zbudowana w tym samym okresie czasu co Sfinks, okolo 48 459 lat temu (rok ok. 46 459 p.n.e). Rekonstrukcja tej piramidy miala miejsce okolo 12 550 lat temu (rok 10 500 p.n.e), a nastepnie okolo 11 000 lat temu (rok 9000 p.n.e), w nowozytnych czasach znana stala sie jako Wielka Piramida w Gizie, piramida Cheopsa. Konstrukcja jej byla naprawiana i rekonstruowana przy wielu okazjach. Zostala ona zaprojektowana i wzniesiona przez Anunnaki z Rady Syrianskiej,
Annu-Melchizedekow, Hebrajczykow i przez Serres-Egipcjan, ludzi z tamtych czasow. Piramida nie zostala wzniesiona, aby sluzyc jako grobowiec grzebalny, chociaz pozniej, wiele razy wykorzystana byla w tym celu. Glownym celem Wielkiej Piramidy w Gizie, bylo umocnienie portalu Arki Przymierza, oraz sluzenie jako miedzywymiarowe centrum teleportacyjne. Oryginalnie piramida ta zaprojektowana byla jako Harmoniczna Komora Rezonansowa, za posrednictwem ktorej wielowymiarowe pasma czestotliwosci mogly byc przyciagane z dalekiej przestrzeni kosmicznej, a takze z rdzenia planetranego Syriusza B, przy uzyciu wielkiego ankh'u, umieszczonego bezposrednio pod krysztalowym kamieniem wienczacym. Dzieki sile ankh'u przeogromna ilosc Ultra Wysokich Czestotliwosci energii, skupiana byla w kamieniu wienczacym piramidy, a nastepnie wyrzucana w dol, przez konstrukcje do pasm czestotliwosci drugiego wymiaru. Piramida, oraz Arka Przymierza umiejscowione byly w centralnym punkcie geograficznym Ziemi, wewnatrz worteksu energetycznego (worteks – miejsce skrzyzowania sie siatki geomantycznej Ziemi, energetyczne miejsce mocy – przyp. tlum), reprezentujacego piata czakre, "Czkre Sercowa" w planetranym bio-energetycznym systemie Ziemi. Worteks ten, pozwalal na wymiane energii
63
pomiedzy Ziemia a czterowymiarowymi pasmami czestotliwosci. Przez stworzenie Harmonicznej Komory Rezonansowej wewnatrz takiego miedzywymiarowego worteksu, nadtony Wymiaru -2 z HU-1, mogly byc polaczone z tonami podstawowymi Wymiaru -4 z HU-2, tworzac miedzywymiarowy ton rezonansowy, poprzez ktory, odwiedzajace statki kosmiczne, podrozujace z syriusza B i innych ukladow gwiezdnych, mogly wleciec i przeskoczyc w czasie, czyniac tranzyt na Ziemie prawie natychmiastowym. Wielka Piramida stworzona zostala, aby umozliwiac natychmiastowa interwencje flot Rady Syrianskiej, oraz Federacji Galaktycznej, w razie gdyby Arka Przymierza zostala zaatakowana przez Ruch Oporu Anunnaki. W czasie, gdy piramida dzialala jako miedzygwiezdna stacja teleportacyjna, sluzyla rowniez jako najwiekszy odstraszacz dla Ruchu Oporu Anunnaki. Wielka Piramida, uzywana byla jako aktywna miedzygwiezdna stacja od czasu jej wybudowania 48 459 lat temu, do okolo 30 000 lat temu (rok ok. 28 000 p.n.e), kiedy to wybuch na Atlantydzie spowodowal delikatny przechyl osi Ziemi, wytracajac worteks D-4 piramidy (czarke sercowa Ziemi) z jego poprzedniego zliniowania z systemami worteksow Syriusza B, oraz wieloma innymi ukladami planetarnymi, z ktorymi byl pierwotnie zliniowany. Przed tym wytraceniem siatki Ziemi z rownowagi, wizytacje istot pozaziemskich w Egipcie, byly na porzadku dziennym, lecz po tym wydarzeniu, przelot z innych ukladow gwiezdnych wymagal wiecej czasu i srodkow, stad odwiedziny te nie byly juz tak czeste. W szczycie swojej sprawnosci (w latach 46 459 p.n.e ÷ 28 000 p.n.e), Wielka Piramida w Gizie, wykorzystywana rowniez byla jako komora wniebowstapienia, dla niewielu wybranych, ktorzy posiadali wymagane zmontowane DNA, oraz przychylnosc Elohim. Takim osobom mozna bylo przejsc przez Arke Przymierza, jesli Elohim zaakceptowali ich i otworzyli przejscie, a niektorzy mogli rowniez wzniesc sie wyzej na Tare. Piramida wykorzystywana byla rowniez jako szkola dla wtajemnicznych programu ascendencji Melchizedekow/Elohim, uzywano ja takze do uzdrawiania, do przyspieszenia montazu genetycznego, oraz jako przejscia do portali Wewnetrznej Ziemi, pod Sfinksem. Piramida byla zawsze pod scisla ochrona osiadlych Anunnaki z Rady Syriusza, a Templarowi-Annu mieli zakaz wchodzenia na jej teren. Zrodzilo to wiele wrogosci pomiedzy Templarowymi-Annu, a kulturami egipskimi bedacymi pod ochrona Anunnaki z Rady Syrianskiej. Anunnaki z Rady Syrianskiej rozwineli przez pewien czas, silna wladze w Egipcie, tworzac system piramid i innych budowli, ktore daly schronienie dla sieci punktow mocy, dzieki ktorym energia przyciagana byla z wielkich krysztalow Atlantydy, przez linie siatli Ziemi do wybranych miejsc. Okolo 35 000 lat temu czysta rasa Zgromadzenia Melchizedeka, rozpoczela swoja pierwsz :czytaj:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 lis 2011, 11:08 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2009, 9:19
Posty: 297
Lokalizacja: Wawa
Płeć: mężczyzna
widzieliście http://nowaatlantyda.com/2011/11/22/taj ... -milionow/ normalnie szantaż :język:

_________________
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 lis 2011, 12:11 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sie 2010, 11:19
Posty: 319
Lokalizacja: Pałuki
Płeć: mężczyzna
nie wiem czy to było ale to dobre odcinki :spoko:
Kod Piramid - Święta Kosmologia 1/4 [Napisy PL]
phpBB [video]

_________________
Każdy człowiek odnajdzie swoje Ja.To kwestia czasuNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 lis 2011, 17:03 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 maja 2009, 21:34
Posty: 575
Lokalizacja: Pleiades
Płeć: mężczyzna
RoX pisze:
widzieliście http://nowaatlantyda.com/2011/11/22/taj ... -milionow/ normalnie szantarz :język:


no ten koles to skur..... tylko na kasie mu zalezy.. jakbym mial taka 'bombe' to natychmiast bym wypuscil na swiat, moze byloby zapozno zeby mnie zabic, a tak on dlugo nie pozyje.. chocby dostal 5 trylionow

_________________
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.
"Badz zmiana, ktora chcesz zobaczyc na swiecie" GandhiNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 lis 2011, 17:19 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 23 sie 2011, 11:56
Posty: 80
Strasznie ciekawy temat,patrząc na te piramidy od razu ma sie wrażenie że jest to coś wielkiego,cos nie zwykłego
nie uważam też by było to dziełem ludzi,być możę mieliśmy duży wkład w budowę ale to nie nasz projekt

co do tego rzekomego odkrywcy to bujda ,gdyby była tam ukryta "tajemnica" nikt nie pozwolił by na odkrycie jej zdalnemu samochodzikowi,inaczej już dawno ktoś by na to wpadł tak więc nie biorę tego na powaznie
aczkolwiek filmik interesujący i zawsze takie materiały wzbudzają ciekawość,bo no bo ile byśmy dali by zobaczyc piramide od środka ,by poznać jej tajemnice ;] możę i 5mln?

_________________
"zobaczysz pewne rzeczy z powodu których ciężko będzie w przyszłości o uśmiech ale bez względu na to co ujrzysz bez względu na nawałnice i ból musisz zachować poczucie humoru"
"Musimy wprowadzać zmiany zmienimy sposób w jaki jemy zmieńmy sposób w jaki żyjemy i w jaki taktujemy innych-Tupac Amaru Shakur

"Wy śmiejecie sie ze mnie że jestem inny a ja śmieję się z was że jesteście tacy sami"-Jonathan Davis.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 lis 2011, 10:15 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Rejestracja: 26 lis 2011, 11:13
Posty: 47
Płeć: mężczyzna
Fanalityk pisze:
RoX pisze:
widzieliście http://nowaatlantyda.com/2011/11/22/taj ... -milionow/ normalnie szantarz :język:


no ten koles to skur..... tylko na kasie mu zalezy.. jakbym mial taka 'bombe' to natychmiast bym wypuscil na swiat, moze byloby zapozno zeby mnie zabic, a tak on dlugo nie pozyje.. chocby dostal 5 trylionow


Wydaje mi sie ze moze i mu na kasie zalezy zeby sie potem ukryc po publikacji tego filmu myslisz ze czuł bys sie bezpieczny majac taki material? jaki może on posiada niewiem czemu go wyzywasz zapewnię nie zastanowiłeś sie nad tym zanim napisales post.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 lis 2011, 22:42 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 maja 2009, 21:34
Posty: 575
Lokalizacja: Pleiades
Płeć: mężczyzna
mysle ze prob ze zdalnie sterowanymi pojazdami w szybach piramidy bylo wiele i jak na razie nikt sie nie przebil, choc mieli i wiertla itp..
poszukaj na necie a znajdziesz, ja wiem ze bylo conamiej 4 proby..
a jednym sie nawet udalo przzecisnac kamere kabelkowa i cos luknac,, na filmiku ponizej

Obrazek

Obrazek

[Youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PnNO9S_W1V8[/Youtube]
nie wiem czemu linki czasem nie dzialaja, strona sie kisi albo wylaczony embed, wklejcie sobie adres bezposrednio, bo warto filmik obejrzec
dziekuje :so:

PS do twojej wypowiedzi, przepraszam ale czy jestes naprawde taki naiwny zeby wierzyc ze nawet 100mln $ pozwoli mu sie ukryc? jakby chcieli to by go zabili nawet na pelnym ludzi lotnisku... po za tym pienieadze so kontrolowane, ach moglbym wymieniac ale po co...
minelo JUZ 10 dni i jego "bomba" nie wybuchla LOL.. zal dupe sciska..

_________________
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.
"Badz zmiana, ktora chcesz zobaczyc na swiecie" GandhiNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 30 lis 2011, 10:08 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lip 2010, 9:00
Posty: 75
Lokalizacja: Truro
Płeć: mężczyzna
Na temat piramid czytałem jakiś czas temu niezłą książkę, "Gwiazda śmierci z Gizy" Josepha P. Farrela. Na serio mocna rzecz, warto sie zapoznać. Sporo ciekawostek, można w niej znaleźć np. teorię o napędzie samolotu B-2 :).

_________________
" Nikt nie widzi w świecie niczego innego ponad to co znajduje w sobie samym " A.W.SnergNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 gru 2011, 8:19 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2009, 9:19
Posty: 297
Lokalizacja: Wawa
Płeć: mężczyzna
Tajemnica piramid za… 5 dolarów http://nowaatlantyda.com/2011/12/21/tajemnica-piramid-za-5-dolarow/

_________________
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 gru 2011, 21:44 
Cytuj:
Sekretna komnata Wielkiej Piramidy może zostać odkryta już w 2012 roku

Sekretne wrota w centrum Wielkiej Piramidy mogą zostać otwarte po raz pierwszy w 2012 roku. Brytyjska spółka specjalizująca się w robotyce wierzy, że jest bliska rozwiązania tajemnicy, która zadziwia archeologów od 1872 roku.

Exclusive video - Hidden Hieroglyphs in the Great Pyramid - Djedi robot mission
phpBB [video]Firma Scoutek UK już zaczęła w tym roku poszukiwania i powstały pierwsze w historii zdjęcia sprzed wrót wykonane za pomocą podobnego do "mikro węża" robota. Badania zostały niestety zatrzymane przez ostatnie zamieszki w Egipcie.

Obrazek

Lider wyprawy Shaun Whitehead powiedział, że jest przekonany, że będą w stanie wznowić pracę w 2012 roku.

Egipska Najwyższa Rada Starożytności wstrzymała udzielanie zezwoleń na badania, takie jak eksploracja Wielkiej Piramidy, ale od niedawna udzielania zezwoleń ponownie.
“"Wciąż czekamy na pozwolenie na powrót do piramidy," powiedział Whitehead w wywiadzie dla Daily Mail, 'W międzyczasie pracujemy nad udoskonaleniem robota.'“

Ekspedycja nazywa się Djedi po magiku, z którym rzekomo konsultował się Chufu przy budowie piramidy. Jest to wspólny projekt założony przez dr Ng z Hongkong University i Scoutek UK, we współpracy z Najwyższą Radą Starożytności, Egypt Dassault Systèmes we Francji i Uniwersytetem w Leeds.

Cztery wąskie korytarze prowadzą do wnętrza, jak się szacuje, 4500 letniej Wielkiej Piramidy. To intrygowało archeologów, odkąd po raz pierwszy je stwierdzono w 1872 roku.

Obrazek

Korytarze mają tylko 20 centymetrów średnicy, a zatem nie mogą być zbadane przez człowieka. Wielu ekspertów uważa, że korytarze zostały zaprojektowany w celu zapewnienia "wyjścia" dla ducha faraona.

Piramida jest jednym z siedmiu cudów starożytnego świata i wciąż stoi. Środowisko naukowe uważa, że została zbudowana, jako grobowiec dla faraona Chufu, który rządził w czwartej dynastii egipskiej i zmarł w 2566 pne. Istnieją tam trzy główne komory: komnata Faraona, komnata Królowej i Wielka Galeria.

Obrazek

Komnata Faraona ma dwa korytarze połączone do, zewnątrz, ale dwa tunele z komnaty królowej sięgają w głąb najszerszej części piramidy i mają dwa kamienne wrota. Niektórzy eksperci uważają, że może to wskazywać na istnienie tam sekretnej komnaty, znajdującej się w głębi budowli.

Obrazek


źródło Wykop.plNa górę
   
 
 
Post: 05 sty 2012, 16:14 
Offline
Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 wrz 2010, 19:15
Posty: 37
Płeć: mężczyzna
mahumi pisze:
Witam Wszystkich! Wpisuję się po raz pierwszy, choć śledzę forum na bieżąco. Chcę się z Wami podzielić tym ,na co niedawno "wpadłam". Podróżnicy z Kosmosu to strona na której tłumaczona jest książka"Voyagers"z anglojęzycznej strony www.amentiprojekt.net. W tomie drugim,w rozdziale 3 "Trzeci zasiew" przeczytałam: Piramidy staly sie znakami architektury Anunnaki, oraz osiagnieciem naukowym, a kilkanascie innych mniejszych budowli piramidalnych skonstruowanych zostalo nad przejsciami portalowymi w calym Egipcie. Najwieksza z tych baz operacyjnych, skonstruowana zostala nad glownym wejsciem do egipskiego portalu do Wewnetrznej Ziemi, poprzez ktory mozna bylo dostac sie do Arki Przymierza. W tym samym czasie skonstruowana zostala jeszcze jedna masywna budowla na pobliskim portalem Arki Przymierza. Pierwszym pomnikiem, jaki zostal stworzony byl oryginalny Sfinks. Budowla ta utajniala portal do Wewnatrznej Ziemi i polaczony byl bezposrednio z portalem, ktory prowadzil do Arki Przymierza. Sfinks zaprojektowany zostal upamietniajac dziedzictwo Anunnaki, majac glowe wojownika Anunnaki nasadzona na rzezbe lwiopodbnego ciala. Cialo lwa, bylo symbolem upamietniajacym rase istot z HU-2, znanych jako Leonici, ktorzy odegrali podstawowa role w polozeniu wczesniejszych podwalin pod kulture Anunnaki. Leonici z Harmonicznego Wszechswiata -2 (HU-2), byli wysokimi istotami, zaawansowanej inteligencji, w wyprostowanej postawie, pokrytymi kocim futrem, ktorzy postrzegani byli przez wczesne cywilizacje Anunnaki jako Bogowie i Anunnaki z Rady Syrianskiej oddawali czesc ich dziedzictwu. Anunnaki z Rady Syrianskiej, czerpali sile i pocieszenie z ich zwiazkow z ludzmi Leonitow, a budujac taki pomnik, zamierzali pokazac sile Anunnaki, zjednoczona i zbudowana na podstawie ich praojcowskich sprzymierzencach- Leonitach. Symboliczny projekt Sfinksa, byl zamiarem pokazania Ruchowi Oporu Anunnaki, ze sa oni osamotnieni w swoich zmaganiach, a prawdziwe dziedzictwo Anunnaki znajduje sie u Anunnaki z Rady Syrianskiej.
Z praktycznego punktu widzenia, Sfinks zbudowany byl, aby sluzyc jako umocnienie portalu do Wewnetrznej Ziemi, jak rowniez jako bezpieczne schronienie i biblioteka do przechowywania swietych nagran i tekstow. Sluzyl rowniez za miejsce do przetrzymywania urzadzen do transmitowania energii, ktore naladowane byly Ultra Wysokimi Czestotliwosciami (UWC) pieciowymiarowej energii z Arki Przymierza, a takze sluzyl za miejsce do skladowania mniejszych Ankh'ow, ktore nasycone byly energia o podobnych wlasciwosciach.
62
Historycznie, wieksze urzadzenia staly sie znane jako Arki Przymierza, a prawdziwa tozsamoscia Arki Przymierza bycie pomostem portalowym, zostala utracona. Jednak w czasach budowy oryginalnego Sfinksa, prawda o Arce Przymierza, byla dobrze znana, a przedmioty te postrzegano za narzedzia, mogace przyciagac, utrzymywac, oraz przekazywac energie, ktora przyciagana byla za posrednictwem Arki Przymierza, z Blekitnego Plomienia Amenti, ktory przechowywany byl w galaktyce Andromedy. Zarowno wieksze, jak i mniejsze narzedzia zaprojektowane zostaly w ksztalcie Ankh, co pozwalalo na polaczenie energii wyzszych czestotliwosci w okreslony sposob, przy wykorzystaniu naturalnych praw miedzywymiarowej mechaniki energii. Ankhi uzyte zostaly do stworzenia Sfinksa, rozmaitych piramid, oraz innych budowli, gdyz dostarczaly one moc do odwrocenia przyciagania grawitacyjnego, a takze bezposrednio wplywaly na budowe czasteczek i pola morfogeniczne substancji Ziemskiej materii. Sluzyly one jako glowne narzedzia budowlane, modulatory pogody, narzedzia do uzdrawiania, a takze jako miedzywymiarowe urzadzenia przesylowe. Oryginalny Sfinks sluzyl za ochronna twierdze, w ktorej urzadzenia te mogly byc zmagazynowane i trzymane z dala od rak Templarowych-Annu. Druga glowna budowla Anunnaki z Rady Syrianskej, byla masywna piramida, wysrodkowana bezposrednio nad otwarciem potralu do Arki Przymierza. Piramida ta zostala pierwotnie zbudowana w tym samym okresie czasu co Sfinks, okolo 48 459 lat temu (rok ok. 46 459 p.n.e). Rekonstrukcja tej piramidy miala miejsce okolo 12 550 lat temu (rok 10 500 p.n.e), a nastepnie okolo 11 000 lat temu (rok 9000 p.n.e), w nowozytnych czasach znana stala sie jako Wielka Piramida w Gizie, piramida Cheopsa. Konstrukcja jej byla naprawiana i rekonstruowana przy wielu okazjach. Zostala ona zaprojektowana i wzniesiona przez Anunnaki z Rady Syrianskiej,
Annu-Melchizedekow, Hebrajczykow i przez Serres-Egipcjan, ludzi z tamtych czasow. Piramida nie zostala wzniesiona, aby sluzyc jako grobowiec grzebalny, chociaz pozniej, wiele razy wykorzystana byla w tym celu. Glownym celem Wielkiej Piramidy w Gizie, bylo umocnienie portalu Arki Przymierza, oraz sluzenie jako miedzywymiarowe centrum teleportacyjne. Oryginalnie piramida ta zaprojektowana byla jako Harmoniczna Komora Rezonansowa, za posrednictwem ktorej wielowymiarowe pasma czestotliwosci mogly byc przyciagane z dalekiej przestrzeni kosmicznej, a takze z rdzenia planetranego Syriusza B, przy uzyciu wielkiego ankh'u, umieszczonego bezposrednio pod krysztalowym kamieniem wienczacym. Dzieki sile ankh'u przeogromna ilosc Ultra Wysokich Czestotliwosci energii, skupiana byla w kamieniu wienczacym piramidy, a nastepnie wyrzucana w dol, przez konstrukcje do pasm czestotliwosci drugiego wymiaru. Piramida, oraz Arka Przymierza umiejscowione byly w centralnym punkcie geograficznym Ziemi, wewnatrz worteksu energetycznego (worteks – miejsce skrzyzowania sie siatki geomantycznej Ziemi, energetyczne miejsce mocy – przyp. tlum), reprezentujacego piata czakre, "Czkre Sercowa" w planetranym bio-energetycznym systemie Ziemi. Worteks ten, pozwalal na wymiane energii
63
pomiedzy Ziemia a czterowymiarowymi pasmami czestotliwosci. Przez stworzenie Harmonicznej Komory Rezonansowej wewnatrz takiego miedzywymiarowego worteksu, nadtony Wymiaru -2 z HU-1, mogly byc polaczone z tonami podstawowymi Wymiaru -4 z HU-2, tworzac miedzywymiarowy ton rezonansowy, poprzez ktory, odwiedzajace statki kosmiczne, podrozujace z syriusza B i innych ukladow gwiezdnych, mogly wleciec i przeskoczyc w czasie, czyniac tranzyt na Ziemie prawie natychmiastowym. Wielka Piramida stworzona zostala, aby umozliwiac natychmiastowa interwencje flot Rady Syrianskiej, oraz Federacji Galaktycznej, w razie gdyby Arka Przymierza zostala zaatakowana przez Ruch Oporu Anunnaki. W czasie, gdy piramida dzialala jako miedzygwiezdna stacja teleportacyjna, sluzyla rowniez jako najwiekszy odstraszacz dla Ruchu Oporu Anunnaki. Wielka Piramida, uzywana byla jako aktywna miedzygwiezdna stacja od czasu jej wybudowania 48 459 lat temu, do okolo 30 000 lat temu (rok ok. 28 000 p.n.e), kiedy to wybuch na Atlantydzie spowodowal delikatny przechyl osi Ziemi, wytracajac worteks D-4 piramidy (czarke sercowa Ziemi) z jego poprzedniego zliniowania z systemami worteksow Syriusza B, oraz wieloma innymi ukladami planetarnymi, z ktorymi byl pierwotnie zliniowany. Przed tym wytraceniem siatki Ziemi z rownowagi, wizytacje istot pozaziemskich w Egipcie, byly na porzadku dziennym, lecz po tym wydarzeniu, przelot z innych ukladow gwiezdnych wymagal wiecej czasu i srodkow, stad odwiedziny te nie byly juz tak czeste. W szczycie swojej sprawnosci (w latach 46 459 p.n.e ÷ 28 000 p.n.e), Wielka Piramida w Gizie, wykorzystywana rowniez byla jako komora wniebowstapienia, dla niewielu wybranych, ktorzy posiadali wymagane zmontowane DNA, oraz przychylnosc Elohim. Takim osobom mozna bylo przejsc przez Arke Przymierza, jesli Elohim zaakceptowali ich i otworzyli przejscie, a niektorzy mogli rowniez wzniesc sie wyzej na Tare. Piramida wykorzystywana byla rowniez jako szkola dla wtajemnicznych programu ascendencji Melchizedekow/Elohim, uzywano ja takze do uzdrawiania, do przyspieszenia montazu genetycznego, oraz jako przejscia do portali Wewnetrznej Ziemi, pod Sfinksem. Piramida byla zawsze pod scisla ochrona osiadlych Anunnaki z Rady Syriusza, a Templarowi-Annu mieli zakaz wchodzenia na jej teren. Zrodzilo to wiele wrogosci pomiedzy Templarowymi-Annu, a kulturami egipskimi bedacymi pod ochrona Anunnaki z Rady Syrianskiej. Anunnaki z Rady Syrianskiej rozwineli przez pewien czas, silna wladze w Egipcie, tworzac system piramid i innych budowli, ktore daly schronienie dla sieci punktow mocy, dzieki ktorym energia przyciagana byla z wielkich krysztalow Atlantydy, przez linie siatli Ziemi do wybranych miejsc. Okolo 35 000 lat temu czysta rasa Zgromadzenia Melchizedeka, rozpoczela swoja pierwsz :czytaj:

Bardzo ciekawe rzeczy wypisujesz Mahumi,cześć z nich potwierdza moje przypuszczenia, gdzie mogę dowiedzieć się coś więcej na ten temat ?

_________________
,,Nie rozumiem dlaczego musisz płacić żeby żyć na planecie na której się urodziłeś''
VissaseusNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group